Freshmen

Mon May 30 19:00:00 EDT 2016

List of all Freshmen

Rank Player               Team           Pos  Cls    Power Rating

1    O'brien,Reese        Belmont Abbey   D    Fr       100.0000
2    Kew     att,Andrew   Tampa           A    Fr        86.5363
3    Howard,Grant         Walsh           M    Fr        75.0672
4    O'connell,Michael    Merrimack       A    Fr        72.3235
5    Lison,Austen         Florida Southe  DM   Fr        70.2194
 
6    Sadler,Garrett       Queens U of Ch  A    Fr        68.5921
7    Leies,Connor         Young Harris    A    Fr        67.4828
8    Reid,Travis          Assumption      AM   Fr        67.2631
9    Oliver,Jesse         Queens U of Ch  AM   Fr        66.7797
10   Buduo,Joe            Lenoir-Rhyne    A    Fr        65.8053
 
11   Woodland,Kurtis      Mercyhurst      M    Fr        65.2474
12   Johnson,Connor       Adams State     G    Fr        64.0706
13   Farrell,Dan          Assumption      A    Fr        63.9143
14   Urso,Mikey           Lynn            A    Fr        63.2914
15   Guiton,Liam          Saint Rose      G    Fr        63.1321
 
16   Kump,Parker          Indianapolis    A    Fr        62.6989
17   Vajda,Jack           Le Moyne        A    Fr        62.2792
18   Donnelly,Brendan     Merrimack       A    Fr        62.0903
19   Bartusiak,Cody       Lynn            D    Fr        62.0354
20   Prattson,Zac         Le Moyne        D    Fr        61.9256
 
21   Gutmann,Nick         Florida Southe  MA   Fr        61.8811
22   Castorf,Jake         Franklin Pierc  M    Fr        61.7011
23   Molander     att,Ale Lees-McRae      A    Fr        61.5783
24   Cimerberg,Josh       Lynn            A    Fr        61.3291
25   Bamonte,Forrest      LIU Post        A    Fr        60.8229
 
26   Swan,Bret            Lake Erie       F    Fr        60.7609
27   Paterson,Bradley     Pace            A    Fr        60.5940
28   Godwin,Daniel        Wingate         M    Fr        60.5726
29   Flinders,Cole        Westminster     AM   Fr        60.5314
30   Cooley,Zac           Le Moyne        M    Fr        60.4748
 
31   Macspadyen,Ryan      Mercy           M    Fr        60.3390
32   Stechmiller,Griffin  Queens U of Ch  DM   Fr        60.2534
33   Ford,Seamus          Merrimack       M    Fr        60.1912
34   Gerhardt,Max         Indianapolis    D    Fr        60.1026
35   May,Brandon          Mercyhurst      D    Fr        60.0315
 
36   Vogelsberg,Kevin     Pace            A    Fr        59.9193
37   Silverstein,Kyle     Florida Southe  A    Fr        59.8023
38   Proly,Alex           North Greenvil  M    Fr        59.7737
39   Arent,David          Dominican C.    M    Fr        59.6284
40   Mazza,Matthew        Post            A    Fr        59.5955
 
41   Menzies,Cody         Roberts Wesley  A    Fr        59.5594
42   Darroch,Sean         Lindenwood      M    Fr        59.4548
43   Abramson,Addison     Florida Tech    L    Fr        59.3868
44   Alvarez,Tyler        LIU Post        M    Fr        59.2737
45   Biondi,Joseph        Florida Southe  M    Fr        59.2619
 
46   Craig,Brett          Seton Hill      D    Fr        59.2196
47   Whitlow,Austin       Mount Olive     M    Fr        59.0340
48   Pomeroy,Mason        Rockhurst       A    Fr        58.9846
49   Osmundsen,Michael    Adelphi         M    Fr        58.8783
50   Dobis,Adam           Indianapolis    D    Fr        58.6430
 
51   Perry,Gavin          Queens U of Ch  AM   Fr        58.5596
52   Arcuri,Kyle          Lincoln Memori  A    Fr        58.5391
53   Hamwey,Colby         Assumption      G    Fr        58.5317
54   Turner,Paxton        Mars Hill       DM   Fr        58.3303
55   Sweeney,Patrick      Saint Anselm    M    Fr        58.3076
 
56   Allen,Luke           Indianapolis    M    Fr        58.2935
57   Astarita,Alex        Bentley         A    Fr        58.2019
58   Morissette,Greg      Lynn            D    Fr        58.1637
59   Llerandi,Alex        Wingate         A    Fr        58.0757
60   Thrower,Devin        CSU Pueblo      M    Fr        57.9550
 
62   Littleton,Max        Mercy           D    Fr        57.9162
63   Blake,Garrett        Young Harris    M    Fr        57.8705
64   Deluca     def,Nick  NYIT            D    Fr        57.6306
65   Matzek,Nick          CSU Pueblo      A    Fr        57.5666
 
66   Durkin,Mike          Molloy          D    Fr        57.4813
67   Kimble,Shawn         Indianapolis    A    Fr        57.4393
68   Ormerod,Ryan         Wingate         A    Fr        57.4355
69   Hunziker,Kyle        Brevard         A    Fr        57.4335
70   Marentette,Craig     Emmanuel (GA)   A    Fr        57.3850
 
71   Johnston,Tyler       Indianapolis    A    Fr        57.3610
72   Clark,Shane          Dowling         A    Fr        57.3536
73   Entenmann,Dan        Le Moyne        M    Fr        57.3281
74   Palmieri,Matthew     Post            L    Fr        57.1575
75   Martin,Brady         Roberts Wesley  A    Fr        57.0466
 
76   Albi,Dominic         Dowling         D    Fr        57.0191
77   Vassallo,Tommy       Saint Leo       M    Fr        56.9576
78   Chillianis,Bobby     Mercy           A    Fr        56.8863
79   Quillin,Travis       Lynn            D    Fr        56.8832
80   Clark,Ryder          Colorado Mesa   D    Fr        56.8666
 
81   Kimble,Jarod         Indianapolis    G    Fr        56.8665
82   Selvage,Jake         Walsh           D    Fr        56.6791
83   Curtis,Natron        Brevard         D    Fr        56.5075
84   Griffin,Jack         Colorado Mesa   M    Fr        56.4891
85   Clark,Thatcher       Mount Olive     A    Fr        56.4754
 
86   Kinney,Mitch         Dowling         M    Fr        56.4043
87   Stephenson,Zach      Young Harris    M    Fr        56.3813
88   Slowinski,Josh       Le Moyne        M    Fr        56.3715
89   Lumb,Braylon         U. of DC        M    Fr        56.2928
90   Mckaig,Jackson       Brevard         A    Fr        56.2184
 
91   Medico,Sal lo        S. New Hampshi  D    Fr        56.2094
92   Yulfo,Aaron          Dominican C.    D    Fr        56.1931
93   Parkman,Keith        Ohio Valley     A    Fr        56.0547
94   Johnson,Matthew      Indianapolis    A    Fr        56.0459
95   Stone,Dustin         Alderson Broad  A    Fr        55.9327
 
96   Hornberger,Rob       Saint Thomas A  D    Fr        55.8827
97   Egan,Patrick         Post            A    Fr        55.8803
98   Martin,Andrew        Limestone       D    Fr        55.8470
99   Winwood,Liam         Florida Southe  A    Fr        55.8252
100  Diaz,Chris           Belmont Abbey   D    Fr        55.8116
 
101  Cannell,Philip       Westminster     G    Fr        55.7958
102  Sinclair,Isaac       Saint Leo       A    Fr        55.7500
103  Howes,Jacob          Merrimack       M    Fr        55.7462
104  Schveninger,Nick     Rockhurst       A    Fr        55.6764
105  Swanger,Connor       Indianapolis    D    Fr        55.6563
 
106  Covey,Tyler          Florida Tech    A    Fr        55.6326
107  Enkelmann,Kyle       Pfeiffer        A    Fr        55.6136
108  Quinn,Xavier         Saint Anselm    A    Fr        55.5976
109  Hommel,Matt          Limestone       M    Fr        55.5748
110  Kofoed,Andrew        Notre Dame de   A    Fr        55.5724
 
111  Sherman,Jake         Georgian Court  A    Fr        55.5506
112  Carpenter,Chris      North Greenvil  A    Fr        55.4788
113  Billetter,Todd       Saint Anselm    A    Fr        55.4168
114  French,Andrew        Le Moyne        M    Fr        55.3395
115  Bell,Keegan          Tusculum        M    Fr        55.3375
 
116  Usak,Pj              LIU Post        D    Fr        55.3022
117  Fanzo,Cole           Catawba         A    Fr        55.1895
118  Bella,John la        Saint Thomas A  D    Fr        55.1194
119  Hurley,Sam           Bentley         M    Fr        55.0850
120  Gronbach,Conor       Wingate         M    Fr        55.0245
 
121  Sullivan     att,Jas NYIT            A    Fr        55.0039
122  Cummings,Tom         Dowling         M    Fr        54.9943
123  Dupree,Sky           North Greenvil  D    Fr        54.9599
124  Janes,Kage           Adams State     D    Fr        54.9473
125  Tracy,Luke           Franklin Pierc  A    Fr        54.8866
 
126  Johnson,Bennett      Seton Hill      M    Fr        54.8642
127  Liantonio,Thomas     LIU Post        AM   Fr        54.8615
128  Fredericks,Jordan    Saint Rose      L    Fr        54.8214
129  Crusha,Sam           Mercyhurst      M    Fr        54.7429
130  Ponzio,Tyler         Limestone       A    Fr        54.7365
 
131  O'connor,Ryan        Assumption      D    Fr        54.7329
132  Cesario,Anthony      Belmont Abbey   D    Fr        54.7127
133  Taicher,Greg         Rollins         A    Fr        54.6864
134  Bellamy,Ryon         Queens U of Ch  D    Fr        54.6788
135  Muir,Bryce           Florida Southe  D    Fr        54.6284
 
136  Weiseman,Wyatt       Wingate         M    Fr        54.6187
137  Barber,Joe           Catawba         M    Fr        54.6149
138  Millican,Tyler       CSU Pueblo      D    Fr        54.5673
139  Sweeney,Logan        Florida Tech    M    Fr        54.5609
140  Robinson,Justin      Saint Leo       M    Fr        54.5545
 
141  Cranfield,Collin     Adams State     M    Fr        54.4875
142  Keenan,Dan           Dowling         A    Fr        54.4480
143  Smith,Jack           Queens U of Ch  M    Fr        54.4339
144  Coppinger,Kevin      Alabama Huntsv  A    Fr        54.3938
145  Hansen,Roy           Rollins         D    Fr        54.3842
 
146  Davis,Taylor         CSU Pueblo      A    Fr        54.3691
147  Simpson,Dalton       Florida Southe  M    Fr        54.3013
148  Bobbitt,Nicholas     Catawba         D    Fr        54.3000
149  Hollway,Thomas       Saint Thomas A  A    Fr        54.2612
150  Flanary,John         Lynn            D    Fr        54.2279
 
151  Vetter     att,Matt  Tampa           M    Fr        54.2243
152  Verdoni,Ryder        Georgian Court  M    Fr        54.2209
153  Masters,Peter        Lynn            M    Fr        54.2050
154  Bell,Jalen           North Greenvil  M    Fr        54.1275
155  Reed,Kenan           Wingate         A    Fr        54.1233
 
156  Pohlmeyer,Brett      Florida Tech    M    Fr        54.0618
157  Williams,Jack        Catawba         D    Fr        54.0336
158  Lounds,Eric          Indianapolis    M    Fr        53.9615
159  Moran,Sean           Wingate         M    Fr        53.9390
160  Marino,Michael       Colorado Mesa   M    Fr        53.9121
 
161  Houghton,Connor      Georgian Court  A    Fr        53.8558
162  Wall,Ethan           CSU Pueblo      A    Fr        53.8453
163  Jung,Cameron         Saint Michael'  A    Fr        53.8420
164  Duncan,Nolan         Emmanuel (GA)   A    Fr        53.8239
165  Kurtenbach,Charlie   Saint Leo       A    Fr        53.7824
 
166  Mace,Tyler           U. of DC        M    Fr        53.7111
167  Beverly,Kyle         Young Harris    D    Fr        53.6779
168  Szafranski,Jaren     North Greenvil  D    Fr        53.6722
169  Flinders,Chase       Westminster     L    Fr        53.6349
170  Israel,Blake         Dominican C.    M    Fr        53.6306
 
171  Cotter,Matt          Saint Michael'  M    Fr        53.6206
172  Schonhiutt,Michael   Wheeling Jesui  M    Fr        53.6138
173  Coleman,Jake         Queens U of Ch  DM   Fr        53.6072
174  Heisler,Brydan       Walsh           A    Fr        53.6015
175  Munro,Brody          Belmont Abbey   D    Fr        53.5634
 
176  Berardi,Robert       Indianapolis    M    Fr        53.5492
177  Ranfone,Frank        LIU Post        AM   Fr        53.5239
178  Hanley,Patrick       Limestone       M    Fr        53.5209
179  Forren,Danny         Limestone       G    Fr        53.5120
180  Fall,Mack            Lake Erie       F    Fr        53.4982
 
181  King,Mike            Alderson Broad  M    Fr        53.4888
182  Pretti-pearsall,Chas Mars Hill       M    Fr        53.4577
183  Cooney,Hunter        American Inter  L    Fr        53.4209
184  Bryers,Josh          Mars Hill       A    Fr        53.4122
185  Burns,Jeremy         Limestone       A    Fr        53.3968
 
186  Castle,Cameron       Lees-McRae      G    Fr        53.3804
187  Wilson,,Daniel       Alabama Huntsv  A    Fr        53.3680
188  Iv,Garven hadden     Georgian Court  D    Fr        53.3622
189  Osborne,Liam         Belmont Abbey   A    Fr        53.3191
190  Jones,Hammond        Ohio Valley     M    Fr        53.2681
 
191  Vasheo,Vincent       Pace            M    Fr        53.2668
192  Ward,Quincy          Alabama Huntsv  M    Fr        53.2624
193  Bleckley     att,Nat Tampa           A    Fr        53.2608
194  Lieze-hammel,Chris   NYIT            M    Fr        53.2118
195  King,Mason           Young Harris    G    Fr        53.2014
 
196  Kroll,Connor         Lenoir-Rhyne    L    Fr        53.1919
197  Mello,Ryan           Saint Thomas A  G    Fr        53.1722
198  Cosgrove,Ryan        Le Moyne        A    Fr        53.1720
199  Huyghue,Brian        Limestone       A    Fr        53.1064
200  Brill,Thomas         Tampa           M    Fr        53.0789
 
201  Young,Myles          Mercyhurst      M    Fr        53.0785
202  Weinstein,Matt       Florida Tech    M    Fr        53.0749
203  Clark,Jacob          Belmont Abbey   M    Fr        53.0649
204  Kuhn,Quinn           Lenoir-Rhyne    M    Fr        53.0622
205  Wilson,Brandon       Colorado Mesa   M    Fr        53.0166
 
206  Anderson,Matthew     Chestnut Hill   M    Fr        53.0110
207  Wilcox,Collin        Alabama Huntsv  A    Fr        52.9774
208  Andrejack,Mark       Adelphi         M    Fr        52.9716
209  Brown,Casey          Chestnut Hill   A    Fr        52.9532
210  Phillips,Grant       Westminster     D    Fr        52.9488
 
211  Kezerian,John        Lake Erie       AM   Fr        52.9362
212  Hermenau,Zach        Ohio Valley     M    Fr        52.9112
213  Bay,Tim              Lake Erie       AM   Fr        52.8803
214  Dotson,Sean          Rockhurst       D    Fr        52.8754
215  Gullen,David         Saint Rose      D    Fr        52.8524
 
216  Ammons,Alec          Emmanuel (GA)   D    Fr        52.8282
217  Taylor,Edmund        U. of DC        A    Fr        52.8191
218  Farrell,Thomas       Belmont Abbey   M    Fr        52.7949
219  Wilson,Brett         Lenoir-Rhyne    L    Fr        52.7901
220  Schutz,Tom           S. New Hampshi  A    Fr        52.7791
 
221  Girard,Colton        Brevard         G    Fr        52.7745
222  Caruso,Anthony       Queens U of Ch  G    Fr        52.7698
223  Wyatt,Cole           Lees-McRae      A    Fr        52.7614
224  Lumpe,Kyle           Le Moyne        G    Fr        52.7454
225  Amato,Matthew        Alderson Broad  A    Fr        52.7404
 
226  Terino     att,Tommy NYIT            A    Fr        52.7171
227  Clinton,Nik          Adams State     A    Fr        52.7075
228  Dozzi,Kyle           Mars Hill       D    Fr        52.6921
229  Shuster,Devon        Saint Leo       M    Fr        52.6877
230  Roberts,Adam         Coker           D    Fr        52.6540
 
231  Jaklitch,Lukas       LIU Post        AM   Fr        52.6511
232  Cologero,Robert      Saint Thomas A  D    Fr        52.6277
233  Kilgore,Garrett      Coker           A    Fr        52.6250
234  Thomas,Blair         Pfeiffer        M    Fr        52.5947
235  Hally,Tim            Assumption      D    Fr        52.5944
 
236  Bartgis,Weston       CSU Pueblo      M    Fr        52.5938
237  Scheurer,Michael     Molloy          M    Fr        52.5867
238  Scully,Nate          Colorado Mesa   M    Fr        52.5726
239  Wade,Nathan          Westminster     D    Fr        52.5656
240  Depass,Bryan         Belmont Abbey   M    Fr        52.5580
 
241  Silk,Bruce           Young Harris    A    Fr        52.5561
242  Krieble,Daniel       Adams State     M    Fr        52.5165
243  Peper,Austin         Mount Olive     D    Fr        52.4951
244  Atkinson,Kolton      Westminster     A    Fr        52.4865
245  Cummings,Ryan        Pfeiffer        A    Fr        52.4827
 
246  Nall,Colton          Alabama Huntsv  L    Fr        52.4809
247  Alban     att,Andrew NYIT            A    Fr        52.4684
248  Schimek,Evan         Rollins         D    Fr        52.4298
249  Horvath,Anthony      Assumption      L    Fr        52.4282
250  Fabiilli,Joseph      Dominican C.    G    Fr        52.4256
 
251  Cox,James            Alabama Huntsv  M    Fr        52.4248
252  Heaton,Sam           Lindenwood      A    Fr        52.4236
253  Spurlock,Kevin       Indianapolis    M    Fr        52.4205
254  Johnson,Pj           Saint Michael'  D    Fr        52.3977
255  Waden,Colin          Roberts Wesley  A    Fr        52.3770
 
256  Baron,Luke           Mercy           M    Fr        52.3541
257  Runci,Caleb          Limestone       L    Fr        52.3351
258  Kempton,Joseph       Franklin Pierc  D    Fr        52.3344
259  Vadney,Peter         Le Moyne        D    Fr        52.3054
260  Alvora,Kevin         Saint Thomas A  M    Fr        52.2708
 
261  Green,Cameron        U. of DC        M    Fr        52.2475
262  Briscoe,Skylar       Alderson Broad  M    Fr        52.2332
263  Bouchard,Austin      Mars Hill       M    Fr        52.2295
264  Mcdonough,Joe        CSU Pueblo      M    Fr        52.2046
265  Rizzieri,Nick        Queens U of Ch  D    Fr        52.1935
 
266  Tinsley,Derick       Merrimack       M    Fr        52.1925
267  Gray,Justin          Saint Leo       D    Fr        52.1631
268  Roca,John            Dowling         G    Fr        52.1307
269  Lemay,Sean           North Greenvil  M    Fr        52.0948
270  Felix,James          Le Moyne        M    Fr        52.0921
 
271  Licata,Michael       LIU Post        M    Fr        52.0805
272  Rustay,Collin        Florida Southe  D    Fr        52.0547
273  Carvalho,Scott       Bentley         M    Fr        52.0462
274  Daley,Dan            Saint Leo       A    Fr        52.0428
275  Polanco,Cristopher   Dominican C.    M    Fr        52.0423
 
276  Cleary,Pat           Lincoln Memori  D    Fr        52.0410
277  Garrison     mid,Bo  Tampa           M    Fr        52.0248
278  Onti,Tony            Dowling         M    Fr        52.0111
279  Rodgers,Langston     Colorado Mesa   L    Fr        52.0025
280  Perkins,Nic          Limestone       M    Fr        52.0003
 
281  Mills,Charles        Tusculum        M    Fr        51.9747
282  Jackab,Nick          North Greenvil  D    Fr        51.9730
283  King,Austen          Queens U of Ch  M    Fr        51.9568
284  Trafton,Jake         Mars Hill       A    Fr        51.9546
285  Pezzella,Matthew     Alderson Broad  M    Fr        51.9409
 
286  Bombart     def,Juli Tampa           D    Fr        51.9383
287  Bay,Patrick          Lake Erie       AM   Fr        51.9377
288  Busconi,Tony         Saint Anselm    A    Fr        51.9349
289  Hille,Mason          Lenoir-Rhyne    A    Fr        51.9310
290  Devlin,Daniel        Georgian Court  D    Fr        51.8982
 
291  Rhein,Conrad         Lynn            M    Fr        51.8960
292  Bashar,Peter         Saint Leo       M    Fr        51.8775
293  Wittfelt,Justin      Florida Tech    M    Fr        51.8764
294  Hahn,Zach            Belmont Abbey   A    Fr        51.8707
295  Halili,Chad          Shorter         D    Fr        51.8661
 
296  Fennessy,James       Saint Rose      D    Fr        51.8413
297  Sharkey,Conor        Pfeiffer        G    Fr        51.8410
298  Tatarian,Thomas      Saint Leo       G    Fr        51.8396
299  Ferrie,Anthony       CSU Pueblo      D    Fr        51.8362
300  Farr,Hewitt          Brevard         AM   Fr        51.8317
 
301  Badour,Carter        Dowling         A    Fr        51.8300
302  Martin,Tyler         Lenoir-Rhyne    A    Fr        51.8130
303  Hood,Max             Lindenwood      D    Fr        51.7900
304  Cook,Jarrett         Mercyhurst      M    Fr        51.7822
305  Koferl,Luke          Mount Olive     A    Fr        51.7810
 
306  Caesar,Quinn         American Inter  A    Fr        51.7778
307  Langford,John        LIU Post        M    Fr        51.7613
308  Delgiorino,Michael   Chestnut Hill   A    Fr        51.7340
309  Demott,John          Assumption      G    Fr        51.7333
310  Osborne,Morgan       Adams State     M    Fr        51.7165
 
311  Eggiman,Justin       Notre Dame de   M    Fr        51.7114
312  Harris,Jeffrey       Indianapolis    M    Fr        51.6991
313  Hopkins,Tyler        Lynn            A    Fr        51.6833
314  Taylor,Logan         Florida Southe  L    Fr        51.6771
315  Welch,Isaiah         Catawba         M    Fr        51.6569
 
316  Dickson,Carter       Saint Leo       M    Fr        51.6475
317  Brown,Andrew         American Inter  A    Fr        51.6415
318  Perna,Dom            Mercyhurst      A    Fr        51.6138
319  Mack,Ian             Seton Hill      D    Fr        51.6085
320  Shelly,Joe           Lindenwood      M    Fr        51.5834
 
321  Conor dinatale     m Saint Michael'  F    Fr        51.5784
322  Thomann,Jack         Adelphi         D    Fr        51.5457
323  Barker,Kevin         Pfeiffer        D    Fr        51.5266
324  Miller,John          Seton Hill      M    Fr        51.5228
325  Bellotte,Tony        Catawba         A    Fr        51.5195
 
326  Fischer,Richard      Belmont Abbey   M    Fr        51.5045
327  Vanhoozer,Quentin    Emmanuel (GA)   A    Fr        51.5006
328  Bishop,Jack          Alabama Huntsv  A    Fr        51.4955
329  Szymkowicz,Joseph    Indianapolis    M    Fr        51.4870
330  Telitz,Jake          Belmont Abbey   M    Fr        51.4861
 
331  Skinner,Samuel       Wheeling Jesui  A    Fr        51.4805
332  Lytle,Zach           Indianapolis    D    Fr        51.4803
333  Fraga,Anthony        Lenoir-Rhyne    M    Fr        51.4766
334  Litteken,Chase       Rockhurst       M    Fr        51.4679
335  Nanosky,Mike         Le Moyne        M    Fr        51.4666
 
336  Pariseau,Jeremy      Saint Rose      D    Fr        51.4578
337  Fanizzi,Andrew       Lindenwood      A    Fr        51.4512
338  Kendall,Pj           Saint Anselm    G    Fr        51.4389
339  Burns,Phillip        Wheeling Jesui  A    Fr        51.4377
340  Modic,James          Saint Michael'  D    Fr        51.4241
 
341  Cardillo,George      Bentley         AM   Fr        51.4190
342  Rivera,John          Dominican C.    D    Fr        51.4182
343  Loach,Andrew         North Greenvil  A    Fr        51.4116
344  Preston,Blaine       Florida Southe  M    Fr        51.4079
345  Frost,Ryland         Adelphi         G    Fr        51.4043
 
346  Shade,Jack           Brevard         M    Fr        51.3946
347  Garey     att,Kansai Tampa           A    Fr        51.3890
348  Kelly,John           Pace            M    Fr        51.3758
349  Smith,Adam           Alderson Broad  G    Fr        51.3516
350  Boggio,Jamison       Rockhurst       G    Fr        51.3267
 
351  Williams,Robbie      Wingate         M    Fr        51.3176
352  Eckerle,Eli          Walsh           G    Fr        51.3132
353  Kindall,Trenton      Wheeling Jesui  M    Fr        51.3074
354  Walsh,Logan          Bentley         M    Fr        51.2820
355  Parazek,Colton       CSU Pueblo      L    Fr        51.2721
 
356  Farrell,Connor       LIU Post        M    Fr        51.2669
357  Lynch,Daniel         Le Moyne        A    Fr        51.2550
358  Bredeck,Jake         Florida Tech    D    Fr        51.2411
359  Livingston,Dylan     Mars Hill       M    Fr        51.2339
360  Mooney,Peyton        Brevard         G    Fr        51.2281
 
361  Murphy,Spencer       Florida Southe  M    Fr        51.2272
362  Murray,Steve         Lynn            D    Fr        51.2263
363  Hunter van horn      Tampa           M    Fr        51.2201
364  Williamson,Tom       Coker           D    Fr        51.2176
365  Nunez,Brandon        Seton Hill      A    Fr        51.2073
 
366  Crowther,Jake        Florida Southe  D    Fr        51.2029
367  Tully,Chris          Saint Anselm    D    Fr        51.1918
368  Ruhlig,Matt          LIU Post        M    Fr        51.1915
369  Ochs,Bryan           LIU Post        G    Fr        51.1907
370  Schofield,Ezra       Westminster     M    Fr        51.1898
 
371  Hashemi,Tristan      Lees-McRae      D    Fr        51.1834
372  Laporta,Cameron      Pfeiffer        M    Fr        51.1659
373  Moyer,Alex           Lake Erie       G    Fr        51.1617
374  Nelsen,Brian         Lenoir-Rhyne    M    Fr        51.1326
375  Lipinski,Justin      Georgian Court  D    Fr        51.1300
 
376  Andrews,Spencer      Mars Hill       M    Fr        51.1272
377  D'arcy,Keenan        Catawba         D    Fr        51.1033
378  Kindle,Kody          Lenoir-Rhyne    M    Fr        51.0964
379  Dejesus,Brian        Westminster     M    Fr        51.0959
380  Patrick,Ross         Lincoln Memori  M    Fr        51.0942
 
381  Vollaro,Jake         Molloy          L    Fr        51.0897
382  Clarkin,Christian    Alderson Broad  M    Fr        51.0872
383  Johnson,Remy         Ohio Valley     M    Fr        51.0840
384  Kohutanich,Ryan      Le Moyne        D    Fr        51.0800
385  Lapoe,Scott          Indianapolis    M    Fr        51.0535
 
386  Kelly,Zach           Rockhurst       D    Fr        51.0520
387  Landreth,Ethan       North Greenvil  A    Fr        51.0325
388  Lapinski,Benji       Young Harris    AM   Fr        51.0253
389  Mooney,Myer          Westminster     DM   Fr        51.0229
390  Lane,Parker          Alabama Huntsv  D    Fr        51.0196
 
391  Free,Cam             Emmanuel (GA)   M    Fr        51.0170
392  Papach,Michael       Adelphi         A    Fr        51.0018
393  Caesar,Quinn         American Inter  A    Fr        50.9951
394  Mangio,Cortland      Notre Dame de   M    Fr        50.9882
395  Palmer,Shaun         Dominican C.    A    Fr        50.9822
 
396  Bonerbo,Mike         Queens U of Ch  A    Fr        50.9783
397  Simonson,Connor      Catawba         G    Fr        50.9735
398  Colyer,Harry         Saint Michael'  M    Fr        50.9716
399  Wolf     att,Troy    Tampa           A    Fr        50.9706
400  Parrington,Colin     Lincoln Memori  G    Fr        50.9699
 
401  Houghton,Max         Queens U of Ch  D    Fr        50.9636
402  Casuccio,Nicholas    Saint Thomas A  AM   Fr        50.9554
403  Mccarthy,Nicoli      U. of DC        D    Fr        50.9537
404  Prushnick,Anthony    Dominican C.    M    Fr        50.9503
405  Chadwick,James       Lake Erie       AM   Fr        50.9483
 
406  Burbidge,Preston     Westminster     A    Fr        50.9482
407  Hobbs,Jake           Lindenwood      M    Fr        50.9461
408  D'andrea,Sam         Limestone       A    Fr        50.9380
409  Ossello,Dustin       Lindenwood      M    Fr        50.9369
410  Iii,Philip grella    NYIT            G    Fr        50.9369
 
411  O'brien,Daniel       Pace            M    Fr        50.9369
412  Mcguirk,Connor       Saint Michael'  MA   Fr        50.9358
413  Mercurio,Ethan       Ohio Valley     D    Fr        50.9342
414  Harvey,Blake         Lenoir-Rhyne    D    Fr        50.9300
415  Collie,Lucas         Catawba         D    Fr        50.9257
 
416  Whittemore,Trey      Young Harris    D    Fr        50.9255
417  Summers,Brent        Bentley         D    Fr        50.9253
418  Grove,Noah           Indianapolis    M    Fr        50.9193
419  Brummond,Shane       Lynn            M    Fr        50.9188
420  Bott,Andrew          Ohio Valley     M    Fr        50.9184
 
421  Gibson,Justin        Belmont Abbey   D    Fr        50.9139
422  Roik,Mason           Colorado Mesa   A    Fr        50.9081
423  Bell,Ryan            Lenoir-Rhyne    A    Fr        50.8985
424  Mccarthy,Robert      Le Moyne        M    Fr        50.8985
425  Mitchell,Collin      Seton Hill      A    Fr        50.8972
 
426  Wooten,Will          Assumption      DM   Fr        50.8913
427  Valdez,Robert        Pace            M    Fr        50.8877
428  Malota,David         Saint Michael'  M    Fr        50.8849
429  Liu,Andrew           Assumption      F    Fr        50.8792
430  Brown,Dylan          Limestone       M    Fr        50.8754
 
431  Countryman,Edward    Georgian Court  M    Fr        50.8734
432  Sullivan,Jeremiah    NYIT            M    Fr        50.8573
433  Olivier,Matt         Saint Michael'  D    Fr        50.8496
434  Olmstead,Logan       Colorado Mesa   M    Fr        50.8460
435  Smith,Jamison        Wheeling Jesui  A    Fr        50.8386
 
436  Harding,John         LIU Post        D    Fr        50.8302
437  Sime,Ian             Westminster     G    Fr        50.8282
438  Bohrer,Caleb         Emmanuel (GA)   M    Fr        50.8277
439  Beck,Tanner          Adams State     M    Fr        50.8263
440  Mchugh,Matt          Shorter         M    Fr        50.8239
 
441  Hawkins,Chris        Lenoir-Rhyne    A    Fr        50.8198
442  Lemay,Callan         Franklin Pierc  M    Fr        50.8193
443  Clay,Sam             Emmanuel (GA)   M    Fr        50.8180
444  Razler,Brandon       Georgian Court  M    Fr        50.8146
445  Sandoval,Matthew     North Greenvil  G    Fr        50.8125
 
446  Lund-murray,Nikolas  Colorado Mesa   G    Fr        50.8082
447  Sciulli,Michael      Dominican C.    M    Fr        50.8082
448  Gleason,Conor        Florida Southe  DM   Fr        50.8041
449  Haas,Michael         Notre Dame de   M    Fr        50.7966
450  Miller,Travis        Rollins         M    Fr        50.7932
 
451  Tappe,Ryan           Belmont Abbey   G    Fr        50.7912
452  Morrison,Robert      Catawba         M    Fr        50.7787
453  Brubaker,Logan       Florida Southe  M    Fr        50.7774
454  Varela,Joseph        Alderson Broad  G    Fr        50.7709
455  Turner,Preston       Mars Hill       M    Fr        50.7685
 
456  Murchie,Kieran       Mercy           D    Fr        50.7654
457  Golfin,Reggie        Lincoln Memori  M    Fr        50.7540
458  Hall,Jackson         Queens U of Ch  D    Fr        50.7515
459  Mccollough,Ryan      Colorado Mesa   M    Fr        50.7328
460  Cheuvront,Hunter     Catawba         G    Fr        50.7310
 
461  Page     mid,Nick    Tampa           F    Fr        50.7302
462  Hicks,Drew           Limestone       M    Fr        50.7281
463  Deutsch     mid,Zach NYIT            M    Fr        50.7251
464  Simone,Joe           Mercy           D    Fr        50.7240
465  Schillinger,Brad     Dowling         M    Fr        50.7198
 
466  Mason,Cory           Mercyhurst      M    Fr        50.7173
467  Mckinney,Christopher Lees-McRae      A    Fr        50.7074
468  Aden,Dylan           Alabama Huntsv  M    Fr        50.7027
469  Seger,Taylor         Belmont Abbey   A    Fr        50.7020
470  King,Rivers          Mount Olive     M    Fr        50.6981
 
471  Wells,Josh           Emmanuel (GA)   M    Fr        50.6967
472  Luciani,Gabriel      Franklin Pierc  A    Fr        50.6961
473  Cacioppo,Sebastian   NYIT            M    Fr        50.6927
474  Gentry,Jack          Indianapolis    M    Fr        50.6876
475  Leonard,Mike         Assumption      M    Fr        50.6767
 
476  Hauck,Nathaniel      Indianapolis    M    Fr        50.6747
477  Halona,Byran         Lincoln Memori  AM   Fr        50.6737
478  Kozak,Isaiah         Lindenwood      M    Fr        50.6714
479  Wright,Tim           Coker           M    Fr        50.6706
480  Mello,Grant          Franklin Pierc  M    Fr        50.6562
 
481  Vita,Brendan         Belmont Abbey   A    Fr        50.6506
482  Mighty,Brenton       Saint Thomas A  M    Fr        50.6436
483  Frank,Steven         LIU Post        M    Fr        50.6430
484  Reid,Connor          Assumption      M    Fr        50.6403
485  Bias,Dan             Bentley         D    Fr        50.6361
 
486  Batts,Jaron          Pace            M    Fr        50.6325
487  Sharp,Thomas         Lynn            M    Fr        50.6314
488  Strobel,Adam         Rollins         DM   Fr        50.6297
489  Gibbons,Ryan         Dowling         G    Fr        50.6265
490  Workman,Allen        Belmont Abbey   A    Fr        50.6164
 
491  Montes,Samuel        Saint Thomas A  M    Fr        50.6158
492  Lamela,Drew          Chestnut Hill   AM   Fr        50.6027
493  Grais,Johnnie        Lenoir-Rhyne    D    Fr        50.5986
494  Ragland,James        Dowling         M    Fr        50.5974
495  Morgan,Max           Queens U of Ch  M    Fr        50.5946
 
496  Duty,Rodney          Lees-McRae      D    Fr        50.5924
497  Donadio,Mark         Lenoir-Rhyne    D    Fr        50.5710
498  Mayernik,Joseph      S. New Hampshi  M    Fr        50.5698
499  Land,Ryan            Florida Tech    F    Fr        50.5676
500  Olsen,Teo            Saint Anselm    M    Fr        50.5650
 
501  Mcrae,Ryan           Alabama Huntsv  DM   Fr        50.5568
502  Cancila,Vittorrio    Indianapolis    A    Fr        50.5557
503  Collins,Bowen        Lenoir-Rhyne    A    Fr        50.5543
504  Currie,Isaiah        Alabama Huntsv  M    Fr        50.5537
505  Bowman,Dakota        Alabama Huntsv  L    Fr        50.5537
 
506  Podlovits     fos,Ry Tampa           F    Fr        50.5532
507  Ferrara,John         Dowling         D    Fr        50.5446
508  Bossardet,Paul       Post            G    Fr        50.5430
509  Baythorpe,Joe        Alderson Broad  M    Fr        50.5365
510  Lau,Justin           Mount Olive     M    Fr        50.5316
 
511  Retalic,Austin       Queens U of Ch  AM   Fr        50.5312
512  Murphy,Matt          North Greenvil  G    Fr        50.5287
513  Kopriva,Andrew       Walsh           D    Fr        50.5238
514  Davis,Theo           Westminster     M    Fr        50.5195
515  Kolman,Brady         Wingate         M    Fr        50.5185
 
516  Snodgrass,Mike       Lindenwood      L    Fr        50.5157
517  Rogers,Cameron       Tusculum        A    Fr        50.5154
518  Bell     mid,Peter   NYIT            M    Fr        50.5118
519  Sehring,Nick         Mercy           M    Fr        50.5072
520  Motter,Jacob         North Greenvil  D    Fr        50.5059
 
521  Chickerella,Sam      Tampa           M    Fr        50.5052
522  Lee,Kieran           Saint Thomas A  M    Fr        50.4954
523  Lamela,Drew          Chestnut Hill   AM   Fr        50.4903
524  Frey,Matthew         Florida Southe  M    Fr        50.4890
525  Nunley,Warren        Mars Hill       M    Fr        50.4839
 
526  Jenkins,Christian    Lynn            D    Fr        50.4812
527  Slaff,Andrew         Saint Rose      M    Fr        50.4766
528  Consalves,Nicholas   Franklin Pierc  D    Fr        50.4756
529  Pereira,Elias        Dowling         A    Fr        50.4708
530  Hall,Christian       Pfeiffer        M    Fr        50.4697
 
531  Taddeo,Jack          Bentley         DM   Fr        50.4625
532  Rovers,Dylan         Franklin Pierc  D    Fr        50.4612
533  Acus,Conor           Indianapolis    A    Fr        50.4584
534  Bavagnoli,David      Pace            M    Fr        50.4540
535  Bach,Logan           Saint Leo       L    Fr        50.4529
 
536  Wedekind,Ty          Rollins         G    Fr        50.4439
537  Gladden,Lane         Westminster     M    Fr        50.4357
538  Scarfo,Sam           American Inter  A    Fr        50.4340
539  Diedrickson,Kollin   Mercy           M    Fr        50.4301
540  Strobel,Jacob        Florida Southe  M    Fr        50.4291
 
541  Mcclain,Sam          Rollins         D    Fr        50.4240
542  Aloisi,James         Saint Michael'  M    Fr        50.4225
543  Schuele,Tyler        Wheeling Jesui  D    Fr        50.4176
544  Wickline,Max         Rollins         M    Fr        50.4136
545  Tuttobene,Alessandro Roberts Wesley  M    Fr        50.4127
 
546  Carr,Nicholas        Alderson Broad  A    Fr        50.4100
547  Giegerich,Harry      Lake Erie       G    Fr        50.4078
548  Rodriguez,Ivan       Notre Dame de   D    Fr        50.4073
549  Ruble,John           Alabama Huntsv  M    Fr        50.3931
550  Boyce,Layton         Brevard         D    Fr        50.3871
 
551  Cox,Luke             Pfeiffer        M    Fr        50.3864
552  Farmer,Anthony       Mars Hill       M    Fr        50.3863
553  Ward,Ryan            Dominican C.    M    Fr        50.3757
554  Greaves,Austin       Young Harris    D    Fr        50.3750
555  Evangelista,Louis    Rollins         A    Fr        50.3725
 
556  Morales,David        Post            L    Fr        50.3711
557  Pearl,David          Saint Thomas A  A    Fr        50.3709
558  Burke,Ryan           Merrimack       D    Fr        50.3704
559  Scalise,Justin       Adelphi         D    Fr        50.3678
560  Berger,Austin        Mercy           M    Fr        50.3579
 
561  Bowler,Max           Indianapolis    M    Fr        50.3556
562  Schubach,Sam         Catawba         M    Fr        50.3537
563  Saunders,John        Mars Hill       DM   Fr        50.3440
564  Tuttle,Tristan       North Greenvil  MA   Fr        50.3411
565  Merrill,Bert         Westminster     A    Fr        50.3328
 
566  Brooks,Drew          Le Moyne        M    Fr        50.3293
567  Alexieff,Campbell    Bentley         A    Fr        50.3288
568  Crandall,Hunter      North Greenvil  L    Fr        50.3232
569  Englert,Colton       Roberts Wesley  A    Fr        50.3221
570  Hall,Parker          Saint Leo       D    Fr        50.3215
 
571  Delgrosso,Gerard     Belmont Abbey   M    Fr        50.3171
572  Phillips,Charlton    Saint Thomas A  M    Fr        50.3144
573  Helrigel,Nick        Saint Leo       M    Fr        50.3025
574  Rosati,Caleb         Walsh           M    Fr        50.2987
575  Wesley,Evan          Georgian Court  M    Fr        50.2986
 
576  Barrow,Bryan         Belmont Abbey   D    Fr        50.2969
577  Hahn,Zach            Lenoir-Rhyne    D    Fr        50.2949
578  Madry,Luke           Saint Thomas A  M    Fr        50.2897
579  Heitz,Walter         Molloy          M    Fr        50.2843
580  Lucito,Anthony       Molloy          M    Fr        50.2816
 
581  Iii,David reamer     Georgian Court  M    Fr        50.2785
582  Willis,Jason         Tusculum        M    Fr        50.2768
583  Morgan,Will          Queens U of Ch  M    Fr        50.2759
584  Cavanaugh,Sean       Walsh           A    Fr        50.2667
585  Sherman,Max          Coker           A    Fr        50.2660
 
586  Monarchio,Liam       Pace            G    Fr        50.2655
587  Day,Aaron            Wheeling Jesui  M    Fr        50.2640
588  Howe,Tyler           Chestnut Hill   M    Fr        50.2634
589  Duffus,Connor        Queens U of Ch  G    Fr        50.2623
590  Mancini,Nico         Rollins         A    Fr        50.2601
 
591  Craft,Tj             Coker           D    Fr        50.2599
592  Goodwin,Hunter       Saint Michael'  A    Fr        50.2590
593  Diebolt,Jack         Belmont Abbey   M    Fr        50.2588
594  Ring,William         Franklin Pierc  A    Fr        50.2586
595  Carter,Bryce         Queens U of Ch  DM   Fr        50.2567
 
596  Rinaldi,Jonah        Colorado Mesa   A    Fr        50.2550
597  Karner,Patrick       Colorado Mesa   A    Fr        50.2550
598  Seiler,Van           Coker           L    Fr        50.2528
599  Hediger,Lucas        Coker           A    Fr        50.2528
600  Vaughan,Conor        Lynn            M    Fr        50.2386
 
601  Castiglione,Patrick  Georgian Court  G    Fr        50.2343
602  Ceconi,Stefan        Catawba         D    Fr        50.2330
603  Burnes,Adam          Assumption      D    Fr        50.2289
604  Holland,Tyler        North Greenvil  M    Fr        50.2281
605  Cali,Andrew          Mercy           D    Fr        50.2260
 
606  Ferguson,Matthew     CSU Pueblo      G    Fr        50.2229
607  Dachowski,Chris      Chestnut Hill   DM   Fr        50.2218
608  Fick,Aj              Lincoln Memori  L    Fr        50.2199
609  Papineau,Corey       American Inter  M    Fr        50.2190
610  Mendicino,Wylie      Wingate         M    Fr        50.2138
 
611  Schuster,Landon      Lindenwood      G    Fr        50.2116
612  Stanton,John         Assumption      D    Fr        50.2100
613  Sanderson,Chris      Franklin Pierc  M    Fr        50.2026
614  Hays,Hunter          Lake Erie       M    Fr        50.2022
615  Wechter,Austin       Saint Leo       D    Fr        50.1978
 
616  Edwards,Austin       Brevard         AM   Fr        50.1925
617  Armstrong,Chris      Bentley         D    Fr        50.1925
618  Desana,Andrew        Seton Hill      D    Fr        50.1882
619  Deronda,Chris        Mercyhurst      L    Fr        50.1790
620  Turner,Michael       Pfeiffer        D    Fr        50.1764
 
621  Mayhew,Caleb         Tusculum        M    Fr        50.1734
622  Francoeur,Hunter     Franklin Pierc  D    Fr        50.1730
623  Blazo,Kyle           Molloy          M    Fr        50.1611
624  Grant,Daniel         Bentley         A    Fr        50.1603
625  Burgess,William      Dominican C.    A    Fr        50.1593
 
626  V,James spears       Tusculum        D    Fr        50.1577
627  Jackson-fayle,Grady  Lake Erie       D    Fr        50.1575
628  Kolodin,Mike         Lincoln Memori  D    Fr        50.1539
629  Wilson,Banks         Seton Hill      D    Fr        50.1518
630  Wie,Connor van       S. New Hampshi  L    Fr        50.1499
 
631  Farraye,Daniel       Florida Tech    D    Fr        50.1495
632  Brown,Raheem         Brevard         D    Fr        50.1483
633  Washington,Isaiah    Post            M    Fr        50.1475
634  Mcwilliams,Declan    Tampa           M    Fr        50.1453
635  Segura-yepez,Jorge   Notre Dame de   D    Fr        50.1439
 
636  Randall,Kyle         Alderson Broad  M    Fr        50.1425
637  Harper,Connor        Pace            D    Fr        50.1423
638  Green,Ralph          Pace            D    Fr        50.1423
639  Smith,Greyson        Wingate         D    Fr        50.1404
640  Heneghan,Tommy       Limestone       M    Fr        50.1389
 
641  Davis,Wristen        Mars Hill       D    Fr        50.1362
642  Robinson,Austin      Mount Olive     M    Fr        50.1316
643  Leclair,William      Florida Southe  MA   Fr        50.1315
644  Mcdougal,Brendan     Adelphi         G    Fr        50.1300
645  Leirvik,Aaron        Alabama Huntsv  G    Fr        50.1298
 
646  Williams,Keith       Alabama Huntsv  D    Fr        50.1296
647  Crisalli,Ozzie       Pace            M    Fr        50.1292
648  Wright,Ausar         Chestnut Hill   M    Fr        50.1228
649  Vilardi,Daniel       Chestnut Hill   M    Fr        50.1228
650  Szurley,Erick        Belmont Abbey   G    Fr        50.1224
 
651  Schiavi,Brian        Franklin Pierc  G    Fr        50.1199
652  Noyes,Bryan          S. New Hampshi  M    Fr        50.1176
653  Fitzpatrick,Colin    Tampa           M    Fr        50.1153
654  Davis,Dylan          CSU Pueblo      M    Fr        50.1080
655  Cain,Thomas          Chestnut Hill   MA   Fr        50.1041
 
656  O'grady,John         Queens U of Ch  M    Fr        50.1035
657  Pastorello,Scott     Franklin Pierc  M    Fr        50.1035
658  Galvin,Tommy         Assumption      A    Fr        50.1030
659  Curry,Will           Colorado Mesa   D    Fr        50.1019
660  Ward,Pat             Colorado Mesa   L    Fr        50.1011
 
661  Mays,Blaine          Emmanuel (GA)   M    Fr        50.0999
662  Arbaugh,Brenden      Wheeling Jesui  M    Fr        50.0996
663  Bish,Ethan           Young Harris    M    Fr        50.0993
664  Monfort,Joey         Catawba         M    Fr        50.0982
665  Brown,Janson         Lincoln Memori  L    Fr        50.0976
 
666  Caputo     fos,Joe   Tampa           F    Fr        50.0973
667  Cerise,Dominic       Limestone       A    Fr        50.0961
668  Cumella,Alec         Rollins         M    Fr        50.0956
669  Marinchek,Logan      Walsh           M    Fr        50.0924
670  Tracogna,Stefan      Indianapolis    D    Fr        50.0883
 
671  Weindler,Steve       Seton Hill      M    Fr        50.0877
672  Salce,Dante          Post            D    Fr        50.0862
673  Logan,Luke           Limestone       M    Fr        50.0842
674  Garrett,Mitch        North Greenvil  M    Fr        50.0687
675  Watson,Jon           North Greenvil  M    Fr        50.0651
 
676  Tokar,Cooper         Colorado Mesa   M    Fr        50.0648
677  Gutierrez,Alberto    Notre Dame de   M    Fr        50.0626
678  Akers,Cam            American Inter  M    Fr        50.0577
679  Long,Joey            Brevard         M    Fr        50.0530
680  Siegmund,Blake       Emmanuel (GA)   M    Fr        50.0514
 
681  Brown,Paxton         Brevard         D    Fr        50.0495
682  Billie,Zack          Assumption      DM   Fr        50.0397
683  Mueller,Taze         CSU Pueblo      M    Fr        50.0388
684  Hernanadez,Louis     North Greenvil  D    Fr        50.0307
685  Malone,Connor        Belmont Abbey   DM   Fr        50.0186
 
686  Barbato,Joe          Saint Leo       M    Fr        50.0185
687  Balon,Alec           Alderson Broad  M    Fr        50.0154
688  Misquith,Matthew     Tampa           D    Fr        50.0000
689  Lawton,Andrew        Walsh           M    Fr        50.0000
690  Muhl,Ryan            Wheeling Jesui  A    Fr        50.0000
 
691  Dunning,Zachary      S. New Hampshi  D    Fr        49.9976
692  Taylor,Dominic       Lenoir-Rhyne    M    Fr        49.9951
693  Martinsen,Kyle       Mercyhurst      M    Fr        49.9917
694  Georgagi,Nick        Colorado Mesa   D    Fr        49.9806
695  Stenzel,James        Mercyhurst      D    Fr        49.9731
 
696  Wallace,Dylan        Adams State     D    Fr        49.9335
697  Dunn,Ryan            Rollins         M    Fr        49.9314
698  Foster     def,Jack  Tampa           D    Fr        49.9269
699  Middleton,Thomas     Merrimack       D    Fr        49.9113
700  Delfino,Rocky        Roberts Wesley  D    Fr        49.7911
 
701  Deagan,Tyler         Dowling         D    Fr        49.6647
702  Padden,Jake          Emmanuel (GA)   G    Fr        49.4951
703  Englert,Colton       Roberts Wesley  A    Fr        48.9397
704  Eisenhart,Logan      Georgian Court  G    Fr        48.8963
705  Doyle,William        Rollins         G    Fr        48.8591
 
706  Ruiz,Justin          Florida Tech    G    Fr        48.8542
707  Cheek,Noah           CSU Pueblo      G    Fr        48.5556
708  Davis,Wristen        Mars Hill       D    Fr        45.9759
709  Qureshi,Tariq        American Inter  G    Fr        44.4585
710  Fox-fick,Jordan      Belmont Abbey   D    Fr         0.0000
 
711  Gradwell,Ray         Belmont Abbey   M    Fr         0.0000
712  Coppini,Thomas       Belmont Abbey   M    Fr         0.0000
713  Scicolone,Joey       LIU Post        D    Fr         0.0000
714  Sullivan,Brody       Mount Olive     M    Fr         0.0000
715  Richardson,Jake      Mount Olive     D    Fr         0.0000
 
716  Willet,Jarrett       Walsh           D    Fr         0.0000