Freshmen

Mon May 30 19:00:00 EDT 2016

List of all Freshmen

Rank Player               Team           Pos  Cls    Power Rating

1    Epple,Cameron        Lebanon Valley  G    Fr        84.9177
2    Wohlford,Garrett     Concordia-Wisc  G    Fr        84.0690
3    Abplanalp,Dylan      Susquehanna     G    Fr        81.5665
4    Krug,Jordan          Cabrini         A    Fr        80.8815
5    Tennant,Max          Ohio Wesleyan   A    Fr        80.1681
 
6    Loparo,Matt          Cabrini         A    Fr        79.6134
7    Brooks,Timmy         Cabrini         M    Fr        79.2091
8    Gould,Jack           Middlebury      M    Fr        75.3835
9    Mcmanus,Burke        Roanoke         G    Fr        74.6694
10   Bollard,Tyler        Stockton        F    Fr        73.8188
 
11   Bailey,Max           Stevens         A    Fr        73.6073
12   Puca,Josh della      Ithaca          M    Fr        73.5883
13   Klipple,Jeremy       Elizabethtown   D    Fr        72.3075
14   Ford,Andrew          Amherst         M    Fr        72.0000
15   Gallo,Tommy          Stockton        M    Fr        71.8854
 
16   Heller,Tommy         Gettysburg      A    Fr        71.8188
17   Borko,Tyler          Colorado Colle  M    Fr        71.7954
18   Horton,Matt          Widener         G    Fr        71.6716
19   Carlin,Sam           Bowdoin         M    Fr        71.4081
20   Glab,Austin          York            M    Fr        70.5274
 
21   Davis,Hunter         York            A    Fr        69.4100
22   Foster,Jordan        Connecticut Co  M    Fr        69.2771
23   Conn,Tyler           Virginia Wesle  M    Fr        68.9614
24   White,Carson         Stevens         G    Fr        68.9512
25   Danneman,Zach        Southern Virgi  A    Fr        68.9250
 
26   Nycz,Jared           Alma            M    Fr        68.7537
27   Mullin,Mitch         U. of New Engl  M    Fr        68.5701
28   Lombardo,Evan        Lynchburg       A    Fr        68.5661
29   Fries,Connor         New England Co  L    Fr        68.4479
30   Witherell,Aj         Washington & L  A    Fr        68.3727
 
31   Harvey,Jack          Ohio Wesleyan   M    Fr        67.8495
32   Buannic,Mark         Eastern         A    Fr        67.7151
33   Fornataro,Joe        Alfred          A    Fr        67.3302
34   Gauthier,Alex        Concordia-Wisc  D    Fr        67.1080
35   Barker,Christian     Wesleyan        M    Fr        66.7648
 
36   Ward,Jared           Western New En  A    Fr        66.6864
37   Panariello,Joey      Cortland        M    Fr        66.6712
38   Dachille,Dominic     Hendrix         D    Fr        66.5871
39   Gray,Blake           Gettysburg      A    Fr        66.5290
40   Thomas,James         Vassar          M    Fr        66.1868
 
41   Renard,Jack          Merchant Marin  A    Fr        66.1485
42   Brennan,Sean         Wentworth       D    Fr        66.0193
43   Dick,Kurt            Moravian        G    Fr        66.0023
44   Platt,William        New England Co  G    Fr        65.8840
45   Farrell,Ben          Johnson & Wale  M    Fr        65.7124
 
46   Kelly,Jt             Rensselaer      A    Fr        65.6629
47   Knaus,Ben            Trinity         A    Fr        65.5285
48   Kriger,Ian           Norwich         G    Fr        65.4631
49   Wolf,Evan            Amherst         A    Fr        65.3547
50   Ellens,Jake          Alma            M    Fr        65.2541
 
51   Desimone,Peter       Ursinus         A    Fr        64.9489
52   Sausville,Jarred     New England Co  M    Fr        64.9416
53   Scully,Ethan         Wooster         D    Fr        64.8505
54   Wallgard,Bryce       Aurora          D    Fr        64.7998
55   Urbano,Mj            Curry           M    Fr        64.6282
 
56   Kimber,Payton        Southern Virgi  M    Fr        64.5175
57   Castiglia,Dominic    Utica           A    Fr        64.4902
58   Geswaldo,Nick        Morrisville St  A    Fr        64.0150
59   Dellafera,Pierce     Connecticut Co  M    Fr        63.9361
60   Tanner,Schneider     Birmingham-Sou  M    Fr        63.8746
 
61   Madden,Ryan          Lasell          M    Fr        63.6613
62   Dillon,Niall         Babson          M    Fr        63.5455
63   Larsen,Colby         Rivier          A    Fr        63.3325
64   Ellis,Connor         Coast Guard     L    Fr        63.2900
65   Morgan,Scott         Trinity         F    Fr        63.2506
 
66   Sheehan,David        Lasell          D    Fr        62.8937
67   Mowry,Nick           Lebanon Valley  D    Fr        62.8316
68   Green,Sam            Hanover         M    Fr        62.7673
69   Leek,Ian             Whittier        A    Fr        62.6691
70   Michel,Colton        Colby           A    Fr        62.6105
 
71   Leech,Cameron        York            M    Fr        62.5789
72   Hawthorne,Carter     Wesleyan        A    Fr        62.5252
73   Mongelli,Mike        Salve Regina    D    Fr        62.4228
74   Sedell,Jason         Castleton       M    Fr        62.3527
75   Wright,Clayton       Bowdoin         A    Fr        62.3217
 
76   Cannon,Liam          Brockport       A    Fr        62.3163
77   Morgan,Matt          Wheaton         M    Fr        62.2848
78   Faasse,Peyton        Castleton       D    Fr        62.2245
79   Pope,Jack            Coast Guard     M    Fr        62.2177
80   Mcmanus,Bryan        Marymount       A    Fr        62.1765
 
81   Lund,Logan           Southern Virgi  F    Fr        61.9874
82   Wyler,Anthony        Coast Guard     M    Fr        61.9792
83   Rodriguez,Michael    Merchant Marin  M    Fr        61.9283
84   Errasti,Shawn        Roger Williams  D    Fr        61.9274
85   O'connor,Tommy       Franklin & Mar  L    Fr        61.8083
 
86   Murphy,Will          Skidmore        L    Fr        61.7707
87   Zubradt,Grayson      Hood            M    Fr        61.7444
88   Magnusson,Nick       York            M    Fr        61.6613
89   Davies,Ian           Roanoke         G    Fr        61.6397
90   Tritschler,Joseph    Washington & J  D    Fr        61.6374
 
91   Eramo,Drew           Ohio Northern   M    Fr        61.6164
92   Laratta,Mark         Moravian        A    Fr        61.6064
93   Andrake,Kyle         Keuka           G    Fr        61.5073
94   Beck,Jd              York            L    Fr        61.5039
95   Link,Cameron         Rhodes          G    Fr        61.4926
 
96   Brennan,Collin       Wabash          M    Fr        61.4370
97   Steinwachs,Chad      Baldwin Wallac  M    Fr        61.3712
98   Smith,Kyle           SUNY Canton     A    Fr        61.3595
99   Wiseman,Drew         Colorado Colle  M    Fr        61.3478
100  Milwit,Tyler         Rhodes          AM   Fr        61.3424
 
101  Bastarache,Lucas     Rensselaer      M    Fr        61.3417
102  Schutt,Kevin         Elmira          D    Fr        61.3262
103  Crosson,Conner       Ithaca          M    Fr        61.2498
104  Ayer,Eli             Mary Washingto  M    Fr        61.2291
105  Grabarek,Jc          Illinois Wesle  M    Fr        61.1980
 
106  Rafferty,Pj          Delaware Valle  A    Fr        61.1524
107  Gregory,Stephen      Concordia-Wisc  M    Fr        61.0917
108  Einwechter,Justin    Marywood        D    Fr        61.0683
109  Crossingham,Christia Capital         M    Fr        61.0559
110  Jones,Shea           Lyndon State    M    Fr        61.0028
 
111  Parece,Tristan       Calvin          G    Fr        60.9810
112  Berkowitz,Zachary    Guilford        A    Fr        60.9462
113  Kailunas,John        Marymount       D    Fr        60.9359
114  Stark,Steven         Wabash          M    Fr        60.8896
115  Martin,Matt          Husson          G    Fr        60.7964
 
116  Carroll,James        Moravian        A    Fr        60.7760
117  Radbourne,Eric       Stevens         M    Fr        60.7751
118  Peluso,Dean          Stevens         M    Fr        60.7468
119  Setzko,Jacob         Mitchell        M    Fr        60.7429
120  Hunt,Hayden          Sewanee         A    Fr        60.7198
 
121  Jonathan miller      Calvin          G    Fr        60.6487
122  Rittenhouse,Dylan    Swarthmore      M    Fr        60.6027
123  Mcclary,Cole         Baldwin Wallac  M    Fr        60.5404
124  Wojtas,Garrison      Hartwick        D    Fr        60.5232
125  Fettig,Quinn         Rensselaer      D    Fr        60.5059
 
126  Logue,Tj             Salisbury       M    Fr        60.3949
127  Swain,Will           Kenyon          M    Fr        60.3660
128  Schott,Ryan          Shenandoah      A    Fr        60.3316
129  Re,Javin             Mount Union     D    Fr        60.3188
130  Manning,Brian        Wilkes          G    Fr        60.2980
 
131  Lockwood,John        Dickinson       A    Fr        60.2715
132  Szun,Andy            Carthage        A    Fr        60.2492
133  Peters,Logan         Morrisville St  A    Fr        60.2399
134  Arends,Ben           Aurora          M    Fr        60.1972
135  Diperte,Vito         Cornell (IA)    MA   Fr        60.0926
 
136  Hughes,Charley       Merchant Marin  M    Fr        60.0446
137  Pfeiffer,Thomas      York            A    Fr        60.0269
138  Denious,Sam          Bowdoin         D    Fr        60.0100
139  Hasbrouck,Henry      Rhodes          D    Fr        59.9764
140  Abernethy,Jarret     Alvernia        M    Fr        59.9562
 
141  Waxter,Jake          Denison         A    Fr        59.9021
142  Wagner,Sean          Cabrini         M    Fr        59.8845
143  Hitt,Sam             Huntingdon      M    Fr        59.8553
144  Frazier,Jesse        Bryn Athyn      M    Fr        59.8480
145  Carnovale,Nicholas   Stevens         M    Fr        59.8023
 
146  Frankel,Austin       New England Co  M    Fr        59.7545
147  Tunick,Spencer       Southern Virgi  A    Fr        59.7533
148  Sprys-tellner,Thomas Hope            M    Fr        59.7084
149  Tordone,Matt         Delaware Valle  F    Fr        59.6779
150  Klodowski,Chris      Moravian        M    Fr        59.6249
 
151  Lund,Michael         UMass Boston    M    Fr        59.6061
152  Mccollum,Clay        Hamilton        A    Fr        59.5516
153  Tooher,John          Rhodes          AM   Fr        59.5483
154  Cohen,Zack           Haverford       M    Fr        59.5269
155  Hall,Carter          Westminster (P  G    Fr        59.4958
 
156  Schuckman,Jake       Williams        D    Fr        59.4554
157  Wilkom,Jarrod        Oswego          M    Fr        59.4449
158  Zadworny,Alex        U. of New Engl  A    Fr        59.4067
159  Bradley,Ryan         Stockton        L    Fr        59.3599
160  Haith,Ty             Methodist       M    Fr        59.3431
 
161  Armstrong,Owen       Denison         A    Fr        59.3366
162  Battaglia,Gino       Hope            A    Fr        59.2493
163  Schutta,Eric         Lycoming        D    Fr        59.2267
164  Timm,Joe             Cazenovia       M    Fr        59.1957
165  Mclallen,Rob         Haverford       M    Fr        59.1064
 
166  Pardew,Tom           Castleton       A    Fr        59.1041
167  Sensenig,Austin      Delaware Valle  A    Fr        59.0976
168  Davis,Thompson       Birmingham-Sou  A    Fr        59.0121
169  Rampi,Ryan           Capital         A    Fr        58.9265
170  Kelly,Ryan           Gettysburg      M    Fr        58.8807
 
171  Parks,Ethan          Cortland        D    Fr        58.8782
172  Crum,Sam             La Roche        M    Fr        58.8759
173  Courtney,Thomas      Christopher Ne  D    Fr        58.8650
174  Harden,Mac           Elmhurst        A    Fr        58.8533
175  Oriolo,Alec          Moravian        M    Fr        58.6576
 
176  Harris,Michael       Kenyon          D    Fr        58.6533
177  Sanfillipo,Joe       Otterbein       M    Fr        58.6172
178  Howell,Ethan         Albright        M    Fr        58.5915
179  Bleifuss,Tom         Coast Guard     L    Fr        58.5896
180  Wilson,Kevin         Washington Col  D    Fr        58.5740
 
181  Nedd,Noah            Calvin          M    Fr        58.5739
182  Johnston,Griffin     Swarthmore      M    Fr        58.5661
183  Galer,Mitchell       MIT             M    Fr        58.5332
184  Isola,Sam            Ursinus         M    Fr        58.4981
185  Perez,Garrett        Millsaps        M    Fr        58.4897
 
186  Faucher,Matthew      Endicott        A    Fr        58.4087
187  Wanamaker,Kyle       Geneseo         A    Fr        58.4073
188  Hulme,Connor         Ithaca          A    Fr        58.4029
189  Willertz,Nick        Lynchburg       M    Fr        58.3819
190  Phillips,Brodie      Dickinson       M    Fr        58.2983
 
191  Lutinski,Kyle        Castleton       A    Fr        58.2927
192  Livermore,Cody       Mass. Maritime  AM   Fr        58.2757
193  Guzzo,Hunter         Johnson & Wale  M    Fr        58.2642
194  Hart,Logan           Skidmore        D    Fr        58.2323
195  Laporte,Owen         Mitchell        A    Fr        58.2176
 
196  Newell,Devin         Curry           M    Fr        58.1744
197  Cashin,Colin         Coast Guard     M    Fr        58.1733
198  Deceglia,Anthony     Plattsburgh     D    Fr        58.1385
199  Lynde,Thomas         Sewanee         M    Fr        58.1100
200  Schell,Bret          Hanover         M    Fr        58.0675
 
201  Medvetz,Daniel       New England Co  A    Fr        58.0600
202  Mishkind,Samuel      Babson          A    Fr        58.0528
203  Stuart,Desmond       Thiel           L    Fr        58.0384
204  Johnson,Joe          Alfred State    A    Fr        57.9620
205  Hanshew,Trey         Messiah         A    Fr        57.9594
 
206  Duffy,Brendan        Babson          A    Fr        57.9544
207  Megnia,Eric          Skidmore        A    Fr        57.9164
208  Dewey,Noah           Mary Washingto  A    Fr        57.8557
209  Ebert,Matthew        Marymount       M    Fr        57.8442
210  Nuzzi,Brodie         Mount Saint Ma  L    Fr        57.7831
 
211  Mitchell,Eli         Connecticut Co  D    Fr        57.7315
212  Drew,Bryce           Olivet          MA   Fr        57.7286
213  Powers,Ted           Mass. Maritime  A    Fr        57.7156
214  Kocsis,Kody          SUNY Canton     G    Fr        57.7119
215  Marks,Derek          Southern Virgi  L    Fr        57.6992
 
216  Nitzke,Cody          Keuka           D    Fr        57.6910
217  Lintner,Matthew      Roanoke         A    Fr        57.6833
218  White,Riley          Cabrini         G    Fr        57.6045
219  Kelleher,Pj          Connecticut Co  A    Fr        57.5804
220  Basile,Anthony       Nazareth        A    Fr        57.5574
 
221  Pousson,Jake         Eastern         A    Fr        57.5511
222  Pratt,Lee            Randolph-Macon  M    Fr        57.5467
223  Sztorc,Michael       RIT             G    Fr        57.5426
224  Rossi,Will           Illinois Wesle  M    Fr        57.5363
225  Gillespie,Nathaniel  Oglethorpe      M    Fr        57.5164
 
226  Bottomley,Brett      Babson          M    Fr        57.5103
227  Jorgensen,Steen      DePauw          A    Fr        57.4905
228  Altland,Nick         DeSales         L    Fr        57.4753
229  Jandzinski,Brian     Baldwin Wallac  D    Fr        57.4223
230  Facciani,Bryan       Widener         D    Fr        57.4216
 
231  Lepley,Max           Whittier        D    Fr        57.3672
232  Isaac,Cam            RIT             F    Fr        57.3668
233  Bleifuss,Donny       DePauw          D    Fr        57.3550
234  Lucas,Joey           Frostburg Stat  D    Fr        57.3277
235  D'alessandro,Ryan    Drew            A    Fr        57.3219
 
236  Pavone,Anthony       Ohio Northern   A    Fr        57.3182
237  Murphy,Josh          Southern Maine  M    Fr        57.2949
238  Mccaslin,Mike        Coast Guard     D    Fr        57.2863
239  Beidl,Peter          Mount Saint Ma  D    Fr        57.2821
240  Cook,Brady           Southern Virgi  M    Fr        57.2300
 
241  Mason,Tre            Daniel Webster  A    Fr        57.1989
242  Vaden,Chris          Hartwick        A    Fr        57.1956
243  Favorite,Josh        Aurora          L    Fr        57.1948
244  Springer,Dillon      Keuka           D    Fr        57.1849
245  Maslow,Aaron         Colorado Colle  M    Fr        57.1777
 
246  Boyles,Nick          Washington Col  M    Fr        57.1684
247  Worrell,Jake         Ohio Wesleyan   D    Fr        57.1332
248  Ofgant,Ryan          Curry           M    Fr        57.1299
249  Kennedy,Jeremy       Saint Vincent   A    Fr        57.1070
250  Haller,Tom           Colorado Colle  M    Fr        57.0954
 
251  Howell,Jon           Centenary       D    Fr        57.0838
252  Langston,Eric        Elmhurst        D    Fr        57.0799
253  Riley,Collin         John Carroll    M    Fr        57.0690
254  Haemmerle,Matt       Scranton        A    Fr        57.0668
255  Brower,Chris         Colorado Colle  A    Fr        57.0542
 
256  Jeschke,Jack         Ohio Wesleyan   A    Fr        56.9714
257  Simpson,Ryan         Gwynedd Mercy   A    Fr        56.9594
258  Dzierzgowski,Jordan  Gwynedd Mercy   M    Fr        56.9489
259  Barry,Matt           DeSales         G    Fr        56.9389
260  Finn,Michael         St. Joseph's (  A    Fr        56.9232
 
261  Jackson,Colton       Illinois Wesle  D    Fr        56.9080
262  Hecker,Matt          Wesleyan        D    Fr        56.9067
263  Croix,Noah st.       Ohio Northern   A    Fr        56.9027
264  Trapp,Kevin          Washington Col  M    Fr        56.8904
265  Boyd,Matthew         Vassar          G    Fr        56.8531
 
266  King,Brendan         Ithaca          M    Fr        56.8361
267  Johnson,Trey         Coast Guard     G    Fr        56.8328
268  Toland,Aubrey        MIT             D    Fr        56.7673
269  Letarte,Adam         Daniel Webster  M    Fr        56.7233
270  Reiley,Tj            Cabrini         DM   Fr        56.6664
 
271  Welsh,Jared          Southwestern    AM   Fr        56.6643
272  Macleish,Sean        Bridgewater     A    Fr        56.6630
273  Caffrey,Conor        Ohio Wesleyan   A    Fr        56.6522
274  Sikes,Spencer        Wabash          M    Fr        56.6518
275  Weese,Max            Ohio Northern   A    Fr        56.6424
 
276  Crowley,Jack         Geneseo         D    Fr        56.6359
277  Mccartney,Dan        Franciscan      M    Fr        56.6343
278  Fracassa,David       Elmhurst        M    Fr        56.6204
279  Waldron,Ryan         Keuka           M    Fr        56.6204
280  Westbrook,Justin     Berry           M    Fr        56.6095
 
281  Breau,Tim            Lycoming        AM   Fr        56.5932
282  Lomady,Joe           York            M    Fr        56.5881
283  Boyland,Michael      Beloit          A    Fr        56.5861
284  Groves,Nick          Hanover         M    Fr        56.5751
285  Snellen,Mike         Kean            M    Fr        56.5421
 
286  Gorman,Jack          Hendrix         MA   Fr        56.5341
287  Verdeur,Chris        Gettysburg      L    Fr        56.5297
288  Falkenstein,Keller   Hood            D    Fr        56.5271
289  Talanian,Josh        Wheaton         M    Fr        56.5228
290  Vinnie    arco,      La Roche        M    Fr        56.5157
 
291  Broad,Gary           Wheelock        D    Fr        56.5138
292  Amsley,Drew          Widener         M    Fr        56.4772
293  Vitale,Nick          Kenyon          A    Fr        56.4574
294  Wagner,Granville     Saint Vincent   D    Fr        56.4486
295  Andrews,Tyler        Keuka           D    Fr        56.3615
 
296  Murphy,Matt          UMass Boston    D    Fr        56.3370
297  Groves,Mitch         Ohio Northern   M    Fr        56.3252
298  Knight-turcan,Kai    Southwestern    A    Fr        56.2705
299  Pfister,Jackson      Ohio Northern   D    Fr        56.2598
300  Marsh,Kyle           Mitchell        A    Fr        56.2295
 
301  Cramer,Cole          Hendrix         M    Fr        56.2019
302  Simon,Matthew        Rhodes          D    Fr        56.1944
303  Grumman,Adam         Otterbein       D    Fr        56.1727
304  Nathan,Michael       Colby           D    Fr        56.1682
305  Rivie,Daniel         SUNY Poly       M    Fr        56.1533
 
306  Andryshak,Austin     Houghton        M    Fr        56.1297
307  Dixon,Tucker         Wabash          M    Fr        56.1258
308  Abramo,James         Susquehanna     M    Fr        56.1088
309  Devane,Brendan       Roanoke         A    Fr        56.1077
310  Hirtle,Jimmy         UMass Dartmout  M    Fr        56.0473
 
311  Haimbaugh,Chris      Denison         M    Fr        56.0438
312  Dauw,Matthew         DePauw          A    Fr        56.0434
313  Avedesian,Jonathan   Greensboro      A    Fr        56.0351
314  Witter,Will          Ithaca          A    Fr        56.0271
315  Smith,Owen           Ithaca          M    Fr        56.0142
 
316  Ames,Shea            Cazenovia       M    Fr        55.9884
317  Searcy,Jacob         Southwestern    D    Fr        55.9745
318  Harkema,Matthew      Hope            A    Fr        55.9688
319  Tornetto,Tom         Fairleigh Dick  G    Fr        55.9672
320  Kiley,Brooks         Wooster         L    Fr        55.9588
 
321  Tartline,John        Methodist       L    Fr        55.9384
322  Huckaby,Max          Bowdoin         M    Fr        55.9277
323  Casey,Christopher    Franklin & Mar  D    Fr        55.8948
324  Stubits,Ryan         Sewanee         M    Fr        55.8869
325  Seavey,Conor         New England Co  D    Fr        55.8855
 
326  Polich,John          Moravian        D    Fr        55.8807
327  Linscott,Max         Alma            D    Fr        55.8736
328  Sasso,Billy          York            F    Fr        55.8662
329  Briggs,George        Franklin & Mar  A    Fr        55.8610
330  Tata,Robert          Mary Washingto  A    Fr        55.8513
 
331  Garstka,Andrew       Gettysburg      M    Fr        55.8160
332  Baumgartel,Andrew    Stockton        G    Fr        55.8126
333  Schaub,Chris         Salem State     G    Fr        55.8051
334  Wolford,Chris        Shenandoah      D    Fr        55.8041
335  Kwapil,Andrew        Oglethorpe      D    Fr        55.7976
 
336  Sanchez,Aaron        Ithaca          L    Fr        55.7872
337  Shmerler,Ben         Tufts           G    Fr        55.7835
338  Hinsberger,Brian     Augustana       D    Fr        55.7819
339  Hunley,Luke          Randolph        D    Fr        55.7605
340  Lewis,Paul           Albion          M    Fr        55.7599
 
341  Lyle,Carter          Johnson & Wale  A    Fr        55.7405
342  Mejia,Aj             Methodist       M    Fr        55.7338
343  Nelson,Salem         Birmingham-Sou  L    Fr        55.7193
344  Napieralski,Ethan    Baldwin Wallac  A    Fr        55.7014
345  Burley,Chris         Whittier        M    Fr        55.6978
 
346  Jamieson,Cole        Ohio Wesleyan   M    Fr        55.6769
347  Jamieson,Alex        Trine           D    Fr        55.6427
348  Downey,Jj            Keene State     M    Fr        55.6166
349  Gutierrez,Fernando   Emerson         M    Fr        55.5953
350  Churchill,Cole       Randolph-Macon  D    Fr        55.5895
 
351  Hamer,Ajay           La Roche        A    Fr        55.5876
352  O'connell,Matt       Nichols         D    Fr        55.5567
353  Delaney,Kevin        Cabrini         L    Fr        55.5533
354  Nelson,Liam          Fairleigh Dick  M    Fr        55.5516
355  Nolan,Weston         Roger Williams  G    Fr        55.5430
 
356  Lindaas,Erik         Johnson & Wale  A    Fr        55.5396
357  Bacon,Justin         Salisbury       G    Fr        55.5163
358  Warg,Michael         Fairleigh Dick  A    Fr        55.5151
359  Mcgeeney,Hunter      Marymount       D    Fr        55.5095
360  Collison,Chazz       Stevenson       D    Fr        55.5073
 
361  Blackman,Marshall    Lyndon State    D    Fr        55.5054
362  Gannon,Mckinley      Berry           M    Fr        55.4938
363  Sanders,Zach         Olivet          A    Fr        55.4789
364  Foley,Joe            Regis           D    Fr        55.4585
365  Taylor,Shane         Widener         A    Fr        55.4455
 
366  Hoke,Kyle            Alfred State    D    Fr        55.4438
367  Metzger,Justin       Virginia Wesle  AM   Fr        55.4384
368  Barletta,Greg        Trinity         G    Fr        55.4247
369  Gorman,Mason         Goucher         M    Fr        55.4172
370  Broderick,Brendan    Maine Maritime  A    Fr        55.3879
 
371  Dempsey,David        Salem State     A    Fr        55.3747
372  Ritchie,Andrew       Alvernia        A    Fr        55.3451
373  Doran,Jack           Dickinson       D    Fr        55.3283
374  Macdonald,Austin     DePauw          A    Fr        55.3161
375  Tate,Marshall        Regis           D    Fr        55.3154
 
376  Stevens,Benjamin     St. Mary's      D    Fr        55.2650
377  Pearl,Brandon        Benedictine     D    Fr        55.2533
378  Escudero,Vincent     Mount Saint Ma  A    Fr        55.2258
379  Stanton,Thomas       Clarkson        D    Fr        55.2082
380  Nardone,Brendan      Wheelock        M    Fr        55.2074
 
381  Marshall,Jason       Salem State     L    Fr        55.1881
382  Aubin,Spencer        Lyndon State    A    Fr        55.1675
383  Goss,Jeff            Shenandoah      M    Fr        55.1552
384  Debottis,Zachary     Geneseo         A    Fr        55.1452
385  Teller,Josh          Curry           G    Fr        55.1239
 
386  Snyder,Sam           Millsaps        M    Fr        55.1159
387  Mckenna,Brendan      Green Mountain  AM   Fr        55.0862
388  Deleo,Stephen        Haverford       A    Fr        55.0683
389  Casner,Alex          Eastern Connec  A    Fr        55.0484
390  O'rourke,Angus       Williams        M    Fr        55.0370
 
391  Young,Brooks         Sewanee         A    Fr        55.0344
392  Gozzard,Jack         Moravian        A    Fr        55.0272
393  Sunday,Skye          SUNY Canton     A    Fr        55.0193
394  Vivian,Donald        Colby           M    Fr        55.0037
395  Logan,Ian            Coast Guard     A    Fr        54.9950
 
396  Kilday,Shane         Clarkson        M    Fr        54.9912
397  Early,Peter          Dallas          M    Fr        54.9746
398  Farnham,Colby        Skidmore        M    Fr        54.9714
399  Baker,Nico           Millsaps        D    Fr        54.9594
400  Daucher,Ryan         SUNY Poly       D    Fr        54.9127
 
401  Arfsten,Sean         Aurora          L    Fr        54.9078
402  Marcucella,James     Wheaton         D    Fr        54.8988
403  Ammons,Jack          Colorado Colle  D    Fr        54.8531
404  Clement,Jake         St. John Fishe  L    Fr        54.8306
405  Chapman,Cole         Houghton        M    Fr        54.7908
 
406  Murray,Bryan         Swarthmore      D    Fr        54.7810
407  Peoples,William      Ohio Northern   M    Fr        54.7455
408  Colgan,Mike          Mary Washingto  D    Fr        54.7455
409  Cody,Joshua          Castleton       D    Fr        54.7273
410  O'neill,Brett        King's          A    Fr        54.7088
 
411  Stelljes,Cam         Alma            G    Fr        54.7061
412  Bartenfelter,Kevin   Salisbury       A    Fr        54.6978
413  Crowley,Jack         Nazareth        A    Fr        54.6902
414  Kane,Matt            Merchant Marin  M    Fr        54.6775
415  Palmieri,Eduardo     Drew            L    Fr        54.6704
 
416  Laplaca,Ray          St. Mary's      M    Fr        54.6611
417  Holleritter,Chris    Stockton        D    Fr        54.6490
418  Turley,Liam          Hope            M    Fr        54.6422
419  Notman,Alexander     Trinity         L    Fr        54.6418
420  Emery,Raymond        St. Joseph's (  D    Fr        54.6331
 
421  Clancy,John          Brockport       G    Fr        54.6173
422  Knapp,Jon            Elizabethtown   M    Fr        54.6070
423  Chiappetta,Josh      Rosemont        DM   Fr        54.6029
424  Edmonds,John         Union           A    Fr        54.5882
425  Ensmenger,Thomas     Drew            A    Fr        54.5786
 
426  Russell,Henry        Wheaton         D    Fr        54.5691
427  Sucevic,Nik          Trine           D    Fr        54.5540
428  Charles,Prince       Randolph        M    Fr        54.5373
429  Andersson,Peter      Wentworth       L    Fr        54.5253
430  Chapman,Ryland       Coast Guard     D    Fr        54.5239
 
431  Whorwell,Lee         Augustana       A    Fr        54.5097
432  Cornell,Drew         Christopher Ne  D    Fr        54.5077
433  Dupont,Hayden        Moravian        M    Fr        54.5032
434  Colwell,John         Virginia Wesle  A    Fr        54.4861
435  Donaghy,Connor       Wheaton         D    Fr        54.4688
 
436  Scadden,Cole         Emmanuel        G    Fr        54.4566
437  Sheehan,Matthew      Salem State     D    Fr        54.4560
438  Harris,Hudson        Berry           M    Fr        54.4479
439  Mclaughlin,Kyle      Catholic        D    Fr        54.4424
440  Emerson,Bobby        Oswego          A    Fr        54.4379
 
441  Tully,Will           Denison         L    Fr        54.4355
442  Schmidt,Jack         Catholic        G    Fr        54.4303
443  Scinto,Ryan          Marymount       D    Fr        54.4303
444  Rech,Philip          Washington & L  G    Fr        54.4276
445  Pandolfi,Joseph      Gwynedd Mercy   AM   Fr        54.4248
 
446  Mcmahon,Koby         Ferrum          G    Fr        54.4133
447  Wilhelm,Jason        Berry           M    Fr        54.4052
448  Lyons,Thomas         Salem State     M    Fr        54.3967
449  Gray,Leland          Centre          A    Fr        54.3965
450  Graves,Joe           Hendrix         M    Fr        54.3964
 
451  Franken,Joseph       Messiah         M    Fr        54.3947
452  Macolino,Matthew     Bard            D    Fr        54.3918
453  Campbell,Barrett     Lebanon Valley  D    Fr        54.3894
454  Torrence,Matt        Lebanon Valley  M    Fr        54.3871
455  Horner,Jay           Arcadia         A    Fr        54.3786
 
456  Ferraro,Nick         Arcadia         M    Fr        54.3783
457  Levesque,Reed        Kenyon          G    Fr        54.3731
458  Le,Austin            Rhodes          D    Fr        54.3629
459  Sparby,Erik          Manhattanville  M    Fr        54.3572
460  Stein,Jake           MIT             A    Fr        54.3410
 
461  Macchi,Greg          Springfield     G    Fr        54.3404
462  Stebel,Dekker        Vassar          M    Fr        54.3358
463  Gillisse,Dylan       Messiah         M    Fr        54.3241
464  Walker,Charles       Washington Col  M    Fr        54.3016
465  Steiger,Brian        King's          A    Fr        54.2973
 
466  Ferguson,Sam         Hartwick        A    Fr        54.2972
467  Guinasso,Eric        Rivier          M    Fr        54.2892
468  Vik,Christian        Swarthmore      D    Fr        54.2676
469  Bouman,Bryce         Ohio Northern   G    Fr        54.2533
470  Bray,Tommy           Ithaca          D    Fr        54.2512
 
471  Smith,Jamie          Amherst         D    Fr        54.2372
472  Greg,Wallace         Birmingham-Sou  A    Fr        54.2198
473  Glowner,Scott        Ithaca          A    Fr        54.2176
474  Anders,Nick          Washington & L  M    Fr        54.2152
475  Donnarumma,Alex      Cortland        G    Fr        54.1981
 
476  Huffman,Jack         Aurora          G    Fr        54.1809
477  Ream,Andrew          Lycoming        A    Fr        54.1733
478  Miller,Tim           Ursinus         L    Fr        54.1705
479  Kennedy,Alex         Westminster (P  M    Fr        54.1679
480  Marinelli,Michael    Dickinson       G    Fr        54.1647
 
481  Dieffenbach,Coleman  Susquehanna     G    Fr        54.1507
482  Carrolan,Eric        Concordia-Wisc  A    Fr        54.1345
483  Pieris,Ashton        Whittier        M    Fr        54.1254
484  Alessia,Al           Hanover         M    Fr        54.1218
485  Price,Derek          Ohio Northern   M    Fr        54.1118
 
486  Dorce,Rudley         Johnson & Wale  D    Fr        54.1102
487  Beck,Matthew         Misericordia    G    Fr        54.1027
488  Brooks,Michael       Shenandoah      M    Fr        54.0989
489  Kibuuka,Justin       Wheelock        D    Fr        54.0948
490  Lindsey,Romello      Castleton       G    Fr        54.0916
 
491  Eichholz,Jordan      Hendrix         G    Fr        54.0832
492  Whittier,Ken         Rivier          D    Fr        54.0616
493  Doetzer,Jack         Hampden-Sydney  A    Fr        54.0576
494  Mcglone,Marshall     Salisbury       D    Fr        54.0552
495  Knapp,Zac            Elizabethtown   D    Fr        54.0513
 
496  Krone,Jake           Mount Union     G    Fr        54.0424
497  Johnson,Tj           Capital         G    Fr        54.0372
498  Gurreri,Dominick     Moravian        M    Fr        54.0337
499  Matusiewicz,Ryan     King's          D    Fr        54.0263
500  Clarkson,Grey        Marymount       G    Fr        54.0215
 
501  Wike,Max             Westminster (P  A    Fr        53.9917
502  Borgetti,Adam        Augustana       M    Fr        53.9878
503  Eldred,Jacob         Wentworth       M    Fr        53.9831
504  James,Tanner         Beloit          A    Fr        53.9781
505  Law,Brendan          Babson          D    Fr        53.9716
 
506  Lynch,Ryan           UMass Dartmout  D    Fr        53.9702
507  Pierce,Jack          Clark           M    Fr        53.9685
508  Trucksess,Garret     Haverford       A    Fr        53.9656
509  Criniti,Cameron      Wentworth       A    Fr        53.9647
510  Wynn,Tommy           Connecticut Co  A    Fr        53.9625
 
511  Crotty,Daniel        Stevens         D    Fr        53.9508
512  King,Brandon         Clark           A    Fr        53.9448
513  Maguire,Brian        Connecticut Co  D    Fr        53.9395
514  Preston,Connor       Ohio Northern   M    Fr        53.9323
515  Blaszyk,Lucas        Ohio Northern   A    Fr        53.9299
 
516  George,Mike          Huntingdon      M    Fr        53.9247
517  Mitzel,Ben           Wesley          DM   Fr        53.9194
518  John,Oates           Birmingham-Sou  D    Fr        53.9183
519  Bower,Harrison       Utica           G    Fr        53.9144
520  Brunetti,John        Albertus Magnu  G    Fr        53.8970
 
521  Petty,Michael        Maritime        M    Fr        53.8872
522  Chenail,Liam         New England Co  A    Fr        53.8840
523  Bitsko,Collin        Lycoming        D    Fr        53.8783
524  Varley,Iain          MSoE            D    Fr        53.8763
525  White,Chris          Mary Washingto  A    Fr        53.8741
 
526  Kamm,Patrick         Catholic        M    Fr        53.8707
527  Chandler,Derek       Hartwick        D    Fr        53.8668
528  Moore,Cody           Norwich         M    Fr        53.8612
529  Weitzel,Jt           Wilkes          M    Fr        53.8606
530  Reeder,Luke          Salisbury       D    Fr        53.8490
 
531  Rode,Travis          Lycoming        MA   Fr        53.8363
532  Elkins     ssdm,Case Plymouth State  M    Fr        53.8182
533  Davy,Brooks          Denison         A    Fr        53.8104
534  Cousineau,Adam       Alma            D    Fr        53.7982
535  Barlow,Jared         Shenandoah      M    Fr        53.7915
 
536  Elgin,Andrew         Berry           AM   Fr        53.7877
537  Hildebrand,Steven    Ohio Wesleyan   AM   Fr        53.7822
538  Mccoy     ssdm,Sam   Plymouth State  M    Fr        53.7800
539  Hahn,Sam             Manhattanville  D    Fr        53.7791
540  White,Zach           Curry           M    Fr        53.7748
 
541  Digregorio,Jack      Susquehanna     M    Fr        53.7745
542  Barrett,Dylan        Illinois Wesle  D    Fr        53.7688
543  Holwerda,Brandon     Curry           D    Fr        53.7604
544  Paul,Robby           Colorado Colle  M    Fr        53.7587
545  Larue,Zach           Wabash          D    Fr        53.7583
 
546  Norton,Joe           Kean            M    Fr        53.7580
547  Merrill,Chad         Husson          L    Fr        53.7570
548  Hunter,Brandon       Lyndon State    D    Fr        53.7448
549  Pausic,Brett         Randolph        A    Fr        53.7440
550  Smith,Jordan         Delaware Valle  M    Fr        53.7394
 
551  Garcia-montes,Eddy   MIT             D    Fr        53.7239
552  Thomson,Luke         Beloit          L    Fr        53.7228
553  Anderson,Deen        Southern Virgi  M    Fr        53.7021
554  Ackermann,Keaton     Rensselaer      M    Fr        53.6873
555  Sundell,Dana         Salve Regina    M    Fr        53.6825
 
556  Lynch,Alex           MIT             G    Fr        53.6802
557  Petaccio,Steve       Bryn Athyn      A    Fr        53.6658
558  Cooper,Eli           Bates           M    Fr        53.6616
559  Womack,Bryce         Sewanee         G    Fr        53.6613
560  Ettinghausen,Zachery St. Lawrence    M    Fr        53.6569
 
561  Perez,David          Rhodes          M    Fr        53.6551
562  Donnelly,Hayden      Salisbury       G    Fr        53.6518
563  Mccurdy,Shane        Bryn Athyn      M    Fr        53.6518
564  Wink,John            Wilkes          A    Fr        53.6506
565  Murata,Yuta          Colby           M    Fr        53.6505
 
566  Bova,Chris           Roger Williams  A    Fr        53.6499
567  Cunningham,Conor     Fairleigh Dick  M    Fr        53.6478
568  Calle,Brandon        Elizabethtown   G    Fr        53.6463
569  Broekmate,Arend      Tufts           D    Fr        53.6404
570  Muniak,Michael       Mount Union     A    Fr        53.6378
 
571  Bush,Matthew         Wilkes          A    Fr        53.6323
572  Eggleston,Joe        Guilford        A    Fr        53.6257
573  Leone,Peter          New England Co  D    Fr        53.6257
574  Mahon,Brogan         Amherst         M    Fr        53.6251
575  Pratt,Will           Sewanee         A    Fr        53.6219
 
576  Rich,Zach            Scranton        G    Fr        53.6181
577  Glasgold,Kenan       Babson          G    Fr        53.6008
578  Martel,Michael       Maine Maritime  A    Fr        53.5939
579  Grossman,Josh        Ohio Wesleyan   M    Fr        53.5927
580  Cloutman,Matt        Rivier          G    Fr        53.5891
 
581  Orr,Neil             Trine           M    Fr        53.5865
582  Shorts,Ryan          Westminster (P  M    Fr        53.5665
583  Galyon,Seth          Calvin          A    Fr        53.5632
584  Mwingira,Amani       New England Co  M    Fr        53.5553
585  Fogle,Logan          Transylvania    D    Fr        53.5431
 
586  Kaplan,Jeremy        Fairleigh Dick  DM   Fr        53.5426
587  Miller,Brandon       Muhlenberg      M    Fr        53.5308
588  Burns,Corey          Rensselaer      M    Fr        53.5231
589  Hardt,Peter          Ohio Northern   A    Fr        53.5220
590  Cormier,Gabe         Keene State     D    Fr        53.4989
 
591  Tscheulin,Joshua     Lycoming        G    Fr        53.4911
592  Vanmeter,Webb        Transylvania    M    Fr        53.4880
593  Gratz,Ryan           Nazareth        M    Fr        53.4785
594  Setteducato,Gerard   Wilkes          D    Fr        53.4642
595  Gorrasi,Zachary      Washington Col  A    Fr        53.4629
 
596  Gibbons,Patrick      Vassar          A    Fr        53.4573
597  Aldinger,Tim         Roanoke         D    Fr        53.4546
598  Begin,Chase          New England Co  M    Fr        53.4508
599  Pardo,Jc             Bowdoin         M    Fr        53.4471
600  Elliott,Alexander    Hood            M    Fr        53.4450
 
601  Frega,Mark           Oswego          M    Fr        53.4449
602  Durant,Will          Green Mountain  M    Fr        53.4347
603  Campbell,Patrick     Clark           D    Fr        53.4312
604  Glancy,Michael       Salve Regina    D    Fr        53.4186
605  Raine,Harrison       Colorado Colle  A    Fr        53.4169
 
606  Fleischmann,Matt     Trinity         D    Fr        53.4085
607  Zaylor,Jack          Wentworth       A    Fr        53.3991
608  Gannon,Mark          Beloit          A    Fr        53.3943
609  Cahill,Colin         Wittenberg      G    Fr        53.3918
610  Adams,Kyle           Mount Union     A    Fr        53.3890
 
611  Mcnicholas,Max       Kean            L    Fr        53.3769
612  Duggan,Kevin         Alvernia        D    Fr        53.3752
613  Allen,John           Capital         M    Fr        53.3742
614  Harnish,Zephan       Goucher         M    Fr        53.3593
615  Nerenhausen,Dan      Oberlin         L    Fr        53.3554
 
616  Mcbride,Tucker       Franklin & Mar  M    Fr        53.3537
617  Allen,Spencer        Wentworth       A    Fr        53.3482
618  Bulens,Tim           Bowdoin         M    Fr        53.3450
619  Edgar,Chase          Hope            M    Fr        53.3401
620  Cataldo,Ryan         Susquehanna     G    Fr        53.3377
 
621  O'connell,Dan        Elmhurst        A    Fr        53.3313
622  Darenzo,Domanic      Daniel Webster  M    Fr        53.3296
623  Senesen,Robby        Western Connec  M    Fr        53.3283
624  Erjavac,Ben          Kenyon          D    Fr        53.3282
625  Smith,Ed             Beloit          A    Fr        53.3158
 
626  King,Davis           Mary Washingto  DM   Fr        53.3055
627  Brady,Sean           Rivier          M    Fr        53.3033
628  Riley,Dean           Cortland        A    Fr        53.3004
629  Risser,Mike          Gettysburg      M    Fr        53.2967
630  Porter,Jeff          Coast Guard     M    Fr        53.2954
 
631  Reeves,Antonio       Albion          L    Fr        53.2951
632  Gavigan,Frank        Alfred          L    Fr        53.2938
633  Thibodeau,Allen      RIT             L    Fr        53.2913
634  Wallenhorst,Connor   Salisbury       M    Fr        53.2726
635  Schulman,Brad        Utica           G    Fr        53.2607
 
636  Scafidi,Conor        Albright        G    Fr        53.2532
637  Kinney,Zach          Albion          A    Fr        53.2382
638  Moesch,Thomas        Baldwin Wallac  M    Fr        53.2373
639  Staley,Ryan          Transylvania    A    Fr        53.2372
640  Murphy,Logan         Otterbein       M    Fr        53.2307
 
641  Cottrell,Thomas      Hampden-Sydney  D    Fr        53.2294
642  Myron,Brandon        Castleton       G    Fr        53.2274
643  Clement,Matthew      UMass Dartmout  D    Fr        53.2229
644  Pennie,Chris         Rivier          M    Fr        53.2225
645  Ii,Shawndel evans    Thiel           M    Fr        53.2214
 
646  Mccarver,Beau        Messiah         G    Fr        53.2198
647  Imperatore,Justin    Amherst         G    Fr        53.2133
648  Silkworth,Sean       Keuka           D    Fr        53.2111
649  Torres-swanson,Jonah Dallas          L    Fr        53.2104
650  Mcdonnell,Tyler      Alvernia        A    Fr        53.2083
 
651  Hale,Tanner          King's          D    Fr        53.1979
652  Murawski,Luke        Westminster (P  M    Fr        53.1961
653  Cardew,Jack          Montclair Stat  G    Fr        53.1929
654  Perez,Jeffrey        SUNY Canton     M    Fr        53.1892
655  Baker,Josh           Berry           D    Fr        53.1815
 
656  Gerken,David         Green Mountain  A    Fr        53.1807
657  Palmer,Vann          Piedmont        D    Fr        53.1735
658  Park     fo,Austin   Amherst         F    Fr        53.1672
659  Hicks,James          Christopher Ne  G    Fr        53.1575
660  Chondris,Chris       Gwynedd Mercy   G    Fr        53.1564
 
661  Dorger,Buck          DePauw          A    Fr        53.1537
662  Robbins,Nolan        Muhlenberg      D    Fr        53.1469
663  O'berry,Thomas       Oglethorpe      M    Fr        53.1447
664  Buck,Jason           Wentworth       A    Fr        53.1417
665  Tantillo,Andrew      Kean            G    Fr        53.1408
 
666  Walter,Jack          Beloit          M    Fr        53.1205
667  Ichele,Patrick       Misericordia    M    Fr        53.1060
668  Hudson,Cole          Coast Guard     A    Fr        53.0966
669  Yerdon,Hunter        SUNY Canton     M    Fr        53.0851
670  Slack,Dylan          Haverford       G    Fr        53.0781
 
671  Franks,Brady         Widener         A    Fr        53.0779
672  Deuley,Parker        Nazareth        M    Fr        53.0742
673  Corteville,Evan      Ohio Northern   D    Fr        53.0740
674  Simonton,Matthew     Trine           G    Fr        53.0710
675  Peters,Bryan         Montclair Stat  M    Fr        53.0616
 
676  Cherry,Alex          Transylvania    M    Fr        53.0525
677  Julius,Michael       Dubuque         A    Fr        53.0521
678  Lunt,Patrick         Denison         M    Fr        53.0503
679  Puller,Mac           Huntingdon      M    Fr        53.0453
680  Heredia,Jeremiah     Augustana       G    Fr        53.0396
 
681  Speak,Kenneth        Endicott        A    Fr        53.0388
682  Guerra,Rick          Moravian        M    Fr        53.0315
683  Yannone    m/fo,Dere Endicott        F    Fr        53.0202
684  Bain,Jeff            Cazenovia       M    Fr        53.0113
685  Hartwick,Bobby       Dickinson       F    Fr        53.0053
 
686  Ruscitto,Rocco       Washington & J  M    Fr        53.0049
687  Reid,Wesley          Stevenson       A    Fr        52.9995
688  Glanzel,Xavier       Neumann         D    Fr        52.9970
689  Wharton,Tal          Sewanee         G    Fr        52.9888
690  Bilenduke,Jack       Cornell (IA)    A    Fr        52.9853
 
691  Bogdanovics,Andrej   Hamilton        D    Fr        52.9730
692  Augustine,Kyle       Alvernia        G    Fr        52.9654
693  Given,Joel           Widener         G    Fr        52.9650
694  Shore,Trenton        Amherst         A    Fr        52.9627
695  Mattis,Nick          Frostburg Stat  L    Fr        52.9625
 
696  Donnelly,Jack        Susquehanna     A    Fr        52.9597
697  Hinds,Henry          Colorado Colle  G    Fr        52.9487
698  Morgan,Billy         Cabrini         A    Fr        52.9417
699  Lill,Brad            Virginia Wesle  M    Fr        52.9356
700  Campos,Brett         Oneonta         F    Fr        52.9177
 
701  Artur,Alex           Lycoming        M    Fr        52.9159
702  Pogue,Matt           RIT             D    Fr        52.9118
703  Sheridan,Zach        Potsdam         G    Fr        52.9078
704  Scott,Dominic        Greensboro      M    Fr        52.9059
705  Geraghty,Braedon     Cornell (IA)    MA   Fr        52.9056
 
706  Blau,Andrew          Union           M    Fr        52.8950
707  Swenson,Cooper       Wittenberg      G    Fr        52.8805
708  Ramos,John           DeSales         M    Fr        52.8789
709  Shine,Daniel         Trine           A    Fr        52.8689
710  Rodgers,John         Wabash          M    Fr        52.8663
 
711  Nicolopoulos,George  Regis           D    Fr        52.8621
712  Scott,Matt           Christopher Ne  G    Fr        52.8620
713  Hafl,Gage            Hanover         A    Fr        52.8609
714  Galante,Cj           Elmhurst        D    Fr        52.8556
715  Masterson,Cole       Lycoming        D    Fr        52.8517
 
716  Kuberski,Kyle        Southwestern    G    Fr        52.8369
717  Schramm,Max          Concordia-Wisc  G    Fr        52.8161
718  Mccormack,Michael    Middlebury      M    Fr        52.8131
719  Whaley,Chase         Alvernia        D    Fr        52.8127
720  Suhsen,Zachary       Benedictine     L    Fr        52.8046
 
721  Ziemski,Ian          Maritime        M    Fr        52.8005
722  Mulligan,Eamon       Hood            D    Fr        52.8002
723  Pickrell,Wyatt       Castleton       M    Fr        52.7936
724  Carluccio,Michael    Wittenberg      M    Fr        52.7890
725  Zulick,Brad          Dickinson       M    Fr        52.7879
 
726  Adams,Storm          Morrisville St  M    Fr        52.7844
727  Cornelius,Patrick    Lynchburg       G    Fr        52.7839
728  Broderick,Coy        Hanover         D    Fr        52.7823
729  Bachofen,Noah        Concordia-Chic  G    Fr        52.7791
730  Steinberg,Tyler      Stevenson       G    Fr        52.7773
 
731  Johnson,Riley        Denison         M    Fr        52.7758
732  Bontreger,Austin     Calvin          M    Fr        52.7540
733  Griffiths,Brian      Albion          D    Fr        52.7529
734  Baffuto,William      Bard            D    Fr        52.7526
735  Debiase,Liam         Norwich         G    Fr        52.7496
 
736  Berchock,Chris       Berry           A    Fr        52.7453
737  Hunt,Clay            Middlebury      D    Fr        52.7438
738  Rhodes,Marshall      St. Mary's      M    Fr        52.7402
739  Small,Elie           Oberlin         M    Fr        52.7360
740  Wallahan,Luke        Endicott        A    Fr        52.7113
 
741  Carey,Bobby          Keene State     A    Fr        52.6991
742  Brewer,Bennett       Whittier        D    Fr        52.6953
743  Pearson,Liam         Wheaton         M    Fr        52.6911
744  Matheny,Kevin        Stockton        D    Fr        52.6851
745  Purner,Hunter        Cobleskill      A    Fr        52.6607
 
746  Eberding,Zach        Stevens         A    Fr        52.6424
747  Hanlon,Troy          Trinity         A    Fr        52.6333
748  Burns,Kieran         Mary Washingto  M    Fr        52.6221
749  Modugno,Andrew       Lasell          G    Fr        52.6185
750  Naugle,Barrett       Capital         M    Fr        52.6179
 
751  Nijmeh,Omar          Concordia-Wisc  M    Fr        52.6140
752  Mcnabb,Ryan          Roger Williams  M    Fr        52.6105
753  Hart,Tom             Husson          M    Fr        52.6059
754  Snow,Chris           Centenary       A    Fr        52.5995
755  Seguin,Robert        Hendrix         L    Fr        52.5974
 
756  Mcgovern,Charlie     Union           A    Fr        52.5929
757  Loughran,Connor      Norwich         A    Fr        52.5906
758  Fay,Sean             Morrisville St  D    Fr        52.5906
759  Ward,Sam             Emmanuel        M    Fr        52.5882
760  Koszelak,Ben         Rosemont        M    Fr        52.5843
 
761  Leighton,Cj          Wheaton         A    Fr        52.5773
762  Ephron,Jake          Haverford       D    Fr        52.5767
763  Hill,Jameson         Ohio Wesleyan   G    Fr        52.5756
764  Smolens,Dalton       Marymount       D    Fr        52.5750
765  Sweeney,Cullen       Emmanuel        M    Fr        52.5683
 
766  Lao,Brendon          Ithaca          M    Fr        52.5673
767  Bolduc,Max           Emmanuel        A    Fr        52.5644
768  Htwe,Matt            Benedictine     D    Fr        52.5641
769  Norton,Jack          Amherst         M    Fr        52.5619
770  Retalic,Tyler        St. Joseph's (  M    Fr        52.5608
 
771  King,Luke            Wheaton         G    Fr        52.5581
772  Sikes,Sterling       Wabash          A    Fr        52.5507
773  Saucier,Austen       Huntingdon      M    Fr        52.5413
774  Kerkel,Zel           Plymouth State  G    Fr        52.5382
775  Maynor,Brandon       Huntingdon      D    Fr        52.5311
 
776  Burcaw,Jake          Moravian        M    Fr        52.5310
777  Mccormick,Brooks     Millsaps        D    Fr        52.5307
778  Costigan,Jack        Albion          M    Fr        52.5285
779  Gilmore,Grant        Sewanee         D    Fr        52.5270
780  Falvo,Luke           Ohio Northern   L    Fr        52.5206
 
781  Rugolo,Joseph        Geneseo         G    Fr        52.5092
782  Walter,Scott         Alfred State    D    Fr        52.4823
783  May,Matthew          Nazareth        M    Fr        52.4784
784  O'neill,Brady        Washington Col  A    Fr        52.4769
785  Walker,Zach          UMass Dartmout  A    Fr        52.4721
 
786  Snodderly,Ross       St. Mary's      G    Fr        52.4692
787  Garner,Thomas        Drew            M    Fr        52.4647
788  Degnan,Sean          Cobleskill      A    Fr        52.4604
789  Cegielski,Ryan       Nazareth        M    Fr        52.4566
790  Mays,Jon             Baldwin Wallac  M    Fr        52.4550
 
791  Parks,John           Oberlin         D    Fr        52.4517
792  Moen,Caleb           Cornell (IA)    M    Fr        52.4387
793  Jarvis,Adam          Albion          D    Fr        52.4379
794  Shavel,Jacob         Rensselaer      M    Fr        52.4333
795  Balde,Mook           Arcadia         DM   Fr        52.4249
 
796  Stadtlander,Sean     Montclair Stat  A    Fr        52.4225
797  Callahan,Paul        Washington & L  D    Fr        52.4217
798  Broderick,John       Washington & L  D    Fr        52.4217
799  Messina,Jay          Oberlin         M    Fr        52.4204
800  Lawson,Tom           Stevens         A    Fr        52.4154
 
801  Decamp,Henry         Connecticut Co  M    Fr        52.4145
802  Krall,Erick          Augustana       M    Fr        52.4139
803  Howard,Khalig        Denison         M    Fr        52.4020
804  Hamm,Brendan         Drew            M    Fr        52.4009
805  Murphy,Danny         Tufts           A    Fr        52.3868
 
806  Ostendarp,Cole       McDaniel        D    Fr        52.3741
807  Maher,Aidan          Denison         M    Fr        52.3725
808  Hanlon,John          Utica           M    Fr        52.3635
809  Kooser,Zachary       Hood            A    Fr        52.3621
810  Malecki,Matt         Brockport       A    Fr        52.3556
 
811  Brennan,Thomas       Berry           M    Fr        52.3538
812  Towey,Alex           Ohio Wesleyan   D    Fr        52.3516
813  Mccarthy,Jake        Cobleskill      M    Fr        52.3430
814  Filyo,Ryan           Saint Vincent   M    Fr        52.3425
815  Blaessig,Dan         Keuka           M    Fr        52.3418
 
816  Shermock,Joe         Transylvania    M    Fr        52.3410
817  Doe,George           Maine Maritime  L    Fr        52.3334
818  Sveen,Gunnar         Babson          D    Fr        52.3325
819  Melillo,Reid         Roanoke         M    Fr        52.3318
820  Pallex,Bennett       Concordia-Wisc  D    Fr        52.3312
 
821  Braddick,Mike        Catholic        G    Fr        52.3266
822  Kigar,Cj             Rensselaer      A    Fr        52.3116
823  Katon,Matt           Emmanuel        M    Fr        52.3057
824  Prindle,Codey        King's          G    Fr        52.2968
825  Kuchenbuch,Michael   Ohio Wesleyan   M    Fr        52.2929
 
826  Lasorda,Grant        Goucher         M    Fr        52.2836
827  Cordova,Alex         Beloit          M    Fr        52.2827
828  Gault,William        Castleton       D    Fr        52.2818
829  O'grady,Patrick      Ohio Northern   D    Fr        52.2729
830  Cerrina,Chris        Randolph-Macon  G    Fr        52.2713
 
831  Maxwell,Gabe         St. Lawrence    A    Fr        52.2639
832  Bellezza,Dan         Montclair Stat  A    Fr        52.2622
833  Luongo,Paul          Plymouth State  M    Fr        52.2602
834  Mcbride,Shane        Franklin & Mar  M    Fr        52.2499
835  Gregg,Stephen        Johnson & Wale  M    Fr        52.2425
 
836  Hoehle,Connor        Coast Guard     G    Fr        52.2390
837  Hunter,Jacob         Olivet          L    Fr        52.2245
838  Johnson,Quentin      Messiah         L    Fr        52.2215
839  Snow,Nick            Montclair Stat  D    Fr        52.2212
840  Wood,Peter           St. Joseph's (  L    Fr        52.2058
 
841  Habich,Lucas         Springfield     A    Fr        52.2030
842  Ditullio,Elias       Mass. Maritime  D    Fr        52.2005
843  Ladd,Jack            Geneseo         A    Fr        52.1927
844  Katzmann,Corey       Catholic        M    Fr        52.1749
845  Marr,Ian             Sewanee         D    Fr        52.1683
 
846  Findle,Keith         Saint Vincent   M    Fr        52.1583
847  Annal,Ben            Nazareth        A    Fr        52.1542
848  Merrill,Grant        Wooster         M    Fr        52.1408
849  Hagan,Harley         Daniel Webster  G    Fr        52.1381
850  Brown,Packy          Union           D    Fr        52.1354
 
851  Rancourt,Wyatt       Middlebury      M    Fr        52.1338
852  Rush,Jake            Medaille        M    Fr        52.1330
853  Mcelhinney,D'marco   Farmingdale St  G    Fr        52.1308
854  Garrity,Grant        Endicott        D    Fr        52.1270
855  O'donnell,Jacob      Alvernia        G    Fr        52.1231
 
856  Johnson,Ed           Curry           A    Fr        52.1216
857  Biase,Brian          Moravian        D    Fr        52.1215
858  Nadler,Mark          Greensboro      D    Fr        52.1115
859  Usich,Nate           Dickinson       L    Fr        52.1061
860  Johnston,Robbie      Widener         M    Fr        52.1020
 
861  Walberger,Shawn      Morrisville St  M    Fr        52.1018
862  Cordell,Callum       Greensboro      D    Fr        52.1010
863  Stein,Dylan          Roanoke         A    Fr        52.0932
864  Morgan,Chris         Keene State     M    Fr        52.0903
865  Iv,Charles molloy    Keene State     D    Fr        52.0812
 
866  Colin,Ryan           Bard            M    Fr        52.0798
867  Ritter,Trey          Washington Col  M    Fr        52.0770
868  Meyer,Carter         Elmhurst        M    Fr        52.0718
869  Wright,Tanner        Transylvania    M    Fr        52.0705
870  Earlywine,Jordan     Kenyon          M    Fr        52.0674
 
871  Ferrigno,Steve       Marymount       L    Fr        52.0666
872  Brown,Cooper         Cortland        G    Fr        52.0635
873  Putman,Conner        Trine           M    Fr        52.0596
874  Palin,Zach           Morrisville St  M    Fr        52.0585
875  Ciolfi,Chris         Gettysburg      D    Fr        52.0557
 
876  Bickel,Trevor        Moravian        G    Fr        52.0555
877  Dibiase,Jimmy        DePauw          M    Fr        52.0502
878  Scanlan,Drew         Hendrix         A    Fr        52.0403
879  Bane,Austin          Greensboro      A    Fr        52.0394
880  Disanto,Craig        Utica           M    Fr        52.0392
 
881  Sullivan,Tyler       Clark           M    Fr        52.0357
882  Davis,Tommy          Ferrum          A    Fr        52.0348
883  Burns,Evan           Vassar          M    Fr        52.0340
884  Schmidt,Lane         Merchant Marin  M    Fr        52.0320
885  Kaib,Breaden         John Carroll    M    Fr        52.0294
 
886  Moore,Ethan          Colorado Colle  A    Fr        52.0282
887  Kerby,Kevin          Widener         A    Fr        52.0142
888  Sterling,Michael     Saint Vincent   D    Fr        52.0092
889  Skorupa,Chase        Bard            M    Fr        52.0002
890  Vail,Jack            Springfield     A    Fr        51.9927
 
891  Wood,James           Misericordia    M    Fr        51.9921
892  Dunn,Steven          Messiah         M    Fr        51.9907
893  Zachary,Matthews     Birmingham-Sou  G    Fr        51.9895
894  Adams,Drew           Vassar          M    Fr        51.9889
895  Doucette,Mike        Wheaton         D    Fr        51.9864
 
896  Quinn,Jack           Illinois Wesle  D    Fr        51.9860
897  Fay,Patrick          Maritime        M    Fr        51.9779
898  Brown,Keenan         Wheelock        A    Fr        51.9778
899  Pompea,Zach          Salisbury       M    Fr        51.9635
900  Brown,Max            Wilkes          A    Fr        51.9571
 
901  Mccann,Carson        Denison         M    Fr        51.9550
902  Brunetti,Anthony     Widener         M    Fr        51.9437
903  Bernicker,Patrick    Ursinus         M    Fr        51.9394
904  Blackburn,Josh       Hope            L    Fr        51.9340
905  Luoma,Jarrett        Montclair Stat  L    Fr        51.9214
 
906  Elffers,Grant        Mount Union     M    Fr        51.9115
907  Johnson,Dakota       Keystone        F    Fr        51.9108
908  Erwin,Jason          U. of New Engl  M    Fr        51.9096
909  Daughtry,Quinn       Methodist       L    Fr        51.9094
910  Lynch,Mike           Connecticut Co  M    Fr        51.9084
 
911  Frost,Ben            Haverford       M    Fr        51.9083
912  Barnard,Drew         Washington & L  D    Fr        51.9056
913  Brady,Trevor         Utica           D    Fr        51.9026
914  Leraeu,Isaiah        Johnson State   A    Fr        51.8988
915  Comeau,Jeffrey       St. Joseph's (  D    Fr        51.8909
 
916  Collins,Calvin       Williams        M    Fr        51.8881
917  Greenberg,Nate       DePauw          M    Fr        51.8876
918  Levins,Orlando       Shenandoah      M    Fr        51.8811
919  Morgan,Carter        MIT             M    Fr        51.8775
920  Nally,Shawn          RIT             A    Fr        51.8723
 
921  Stoffel,Alex         Skidmore        D    Fr        51.8674
922  Deblasio,Nicholas    Skidmore        M    Fr        51.8660
923  Ratta,Nick della     Plattsburgh     M    Fr        51.8645
924  Robinette,Cullen     Hendrix         M    Fr        51.8606
925  Carrigan,Robert      Goucher         G    Fr        51.8597
 
926  Larose,Zach          Daniel Webster  D    Fr        51.8589
927  Jaworski,Lewis       Becker          D    Fr        51.8588
928  Higgins,Jason        Widener         D    Fr        51.8554
929  Parrish,Aaron        Guilford        M    Fr        51.8547
930  Hartline,Parker      Arcadia         D    Fr        51.8543
 
931  Buckler,Jeremy       Goucher         M    Fr        51.8528
932  Barrett,Jackson      Millsaps        A    Fr        51.8519
933  Schaefer,Chris       Transylvania    A    Fr        51.8498
934  Slye,Malik           Rosemont        M    Fr        51.8489
935  Laychak,Marcus       Albright        D    Fr        51.8485
 
936  Durkin,John          Cabrini         A    Fr        51.8472
937  Dyer,Jermaine        Alfred State    L    Fr        51.8469
938  Petrucci,Derek       Otterbein       D    Fr        51.8461
939  Mudd,Jordan          Becker          G    Fr        51.8438
940  Doncel,Luke          Hope            L    Fr        51.8429
 
941  Critides,Trey        Cabrini         F    Fr        51.8423
942  Dickens,Ian          Goucher         D    Fr        51.8397
943  Stalter,Christian    Cortland        M    Fr        51.8376
944  Perron,Xavier        Utica           A    Fr        51.8340
945  Barnd,Eric           Fairleigh Dick  L    Fr        51.8306
 
946  Smiroldo,Vince       Mary Washingto  A    Fr        51.8286
947  Wilson,Nick          Franklin & Mar  G    Fr        51.8223
948  Charbonneau,Will     Fairleigh Dick  A    Fr        51.8222
949  Macca,Owen           Johnson & Wale  M    Fr        51.8220
950  Miles,Matt           Oneonta         A    Fr        51.8172
 
951  May,Michael          Nazareth        M    Fr        51.8155
952  Irving,Joe           Franciscan      D    Fr        51.8145
953  Marth,Bailey         Illinois Wesle  A    Fr        51.8115
954  Surdam,Chris         Green Mountain  AM   Fr        51.8102
955  Gervasio,Steve       Emmanuel        M    Fr        51.8073
 
956  Vandemark,Chris      Hartwick        M    Fr        51.8032
957  Connolly,Aidan       Concordia-Wisc  A    Fr        51.8024
958  Drake,Mitchell       Bates           G    Fr        51.8017
959  Coon,Dominic         Alfred State    A    Fr        51.8015
960  Giachinta,Tyler      Utica           M    Fr        51.8000
 
961  Lunghammer,Dan       Colorado Colle  M    Fr        51.8000
962  Facer,Jeremy         Concordia-Wisc  M    Fr        51.7994
963  Heckler,John         Roanoke         F    Fr        51.7935
964  O'hara,Ryan          Muhlenberg      D    Fr        51.7918
965  Goldbourne,Jordan    Nazareth        D    Fr        51.7893
 
966  Brown,Jesse          Beloit          M    Fr        51.7879
967  Utz,Thomas           Nazareth        M    Fr        51.7828
968  Brown,Chris          RIT             M    Fr        51.7786
969  Gwin,Corey           Salisbury       M    Fr        51.7757
970  Sanders,Dakota       Curry           D    Fr        51.7729
 
971  Bradley,Stephen      Scranton        M    Fr        51.7716
972  Tandy,Ryan           RIT             A    Fr        51.7596
973  Gates     mid,Jared  Alfred State    M    Fr        51.7584
974  Vanblois,Luke        Hope            M    Fr        51.7518
975  Dunsig,Matt          Aurora          M    Fr        51.7471
 
976  Marshall,Parker      Stevens         A    Fr        51.7448
977  Casey,Bryn           Ohio Wesleyan   M    Fr        51.7330
978  Langford,Luke        Washington & L  M    Fr        51.7324
979  Hansson,Christian    Hamilton        M    Fr        51.7304
980  Campanale,Jack       Nichols         M    Fr        51.7232
 
981  Arroyo,Austin        Lycoming        L    Fr        51.7231
982  Slobom,Sam           Aurora          M    Fr        51.7211
983  Levine,Charles       New England Co  D    Fr        51.7208
984  Olsen,Jacob          Dubuque         M    Fr        51.7192
985  Shy,Andrew           Shenandoah      M    Fr        51.7188
 
986  Mondi,John           Rhodes          G    Fr        51.7130
987  Pontone,Anthony      Moravian        D    Fr        51.7121
988  Plate,Christopher    Defiance        D    Fr        51.7119
989  Mcmaster,Tommy       Denison         L    Fr        51.7094
990  Prager,Emerson       Centre          M    Fr        51.7064
 
991  Littlefield,Conrad   Southwestern    G    Fr        51.7018
992  Cioffi,Aj            Moravian        M    Fr        51.6932
993  Azzarello,Chris      Ohio Wesleyan   A    Fr        51.6927
994  Prangley,Will        Oberlin         M    Fr        51.6886
995  Covelli,Nicolas      Alfred State    AM   Fr        51.6842
 
996  Doucette,Zachary     Maine Maritime  D    Fr        51.6799
997  Schooley,Holden      King's          A    Fr        51.6766
998  O'toole,Robbie       Nazareth        G    Fr        51.6753
999  Spalding,Logan       Southwestern    M    Fr        51.6698
1000 Seibert,Jonathan     Baldwin Wallac  M    Fr        51.6693
 
1001 Acquaviva,Joe        Susquehanna     M    Fr        51.6687
1002 Kelly,Ryan           Stevens         M    Fr        51.6654
1003 Lantinga,Austin      Alma            M    Fr        51.6602
1004 Brindisi,Nick        St. Lawrence    A    Fr        51.6586
1005 Roschetzky,Glenn     St. John Fishe  M    Fr        51.6473
 
1006 Bower,Blake          Baldwin Wallac  M    Fr        51.6456
1007 Uyeki,Colin          Wesleyan        A    Fr        51.6420
1008 Strahm,Jack          Wittenberg      A    Fr        51.6395
1009 Lovejoy,Josh         Randolph-Macon  D    Fr        51.6373
1010 Recor,Jake           Brockport       A    Fr        51.6363
 
1011 Decker,Daniel        Gwynedd Mercy   M    Fr        51.6357
1012 Heaviland,Nathan     Southwestern    M    Fr        51.6350
1013 Guernsey,Cam         Roanoke         A    Fr        51.6345
1014 Miller,Scott         Colby           A    Fr        51.6302
1015 Karatas,Nate         Baldwin Wallac  G    Fr        51.6292
 
1016 Newhouse,Alex        Union           M    Fr        51.6287
1017 Vigrass,Garrett      Cobleskill      A    Fr        51.6251
1018 Cook,Andrew          Mass. Maritime  D    Fr        51.6242
1019 Blessard,Ben         Dallas          A    Fr        51.6226
1020 Petraglia,Will       Emmanuel        AM   Fr        51.6188
 
1021 Hargrave,Peter       Clarkson        G    Fr        51.6181
1022 Alpaugh,Rory         Stockton        AM   Fr        51.6052
1023 Hale,Jacob           Christopher Ne  A    Fr        51.6047
1024 D'ver,Seth           Marywood        D    Fr        51.6045
1025 Kaminsky,Warren      Concordia-Wisc  A    Fr        51.6038
 
1026 Beutel,Michael       Shenandoah      G    Fr        51.6036
1027 Garrity,Liam         St. Joseph's (  D    Fr        51.6015
1028 Meyers,Griffin       Ithaca          M    Fr        51.5994
1029 Nagle,Matt           Coast Guard     M    Fr        51.5987
1030 Delaney,Bo           Lynchburg       M    Fr        51.5985
 
1031 Iii,George sterling  Mary Washingto  M    Fr        51.5903
1032 O'neal,Ethan         Methodist       L    Fr        51.5893
1033 Dolan,Michael        Mass. Maritime  G    Fr        51.5872
1034 Louie,Zach           Roanoke         L    Fr        51.5833
1035 Cadorette,Stephen    Babson          A    Fr        51.5829
 
1036 Elsing,Aaron         Wabash          D    Fr        51.5815
1037 Farnell,Zachary      Wesley          M    Fr        51.5730
1038 Thie,Ryan            Dallas          A    Fr        51.5720
1039 Dunn,Corbin          Skidmore        A    Fr        51.5672
1040 Larsen,Matt          Wentworth       M    Fr        51.5646
 
1041 Beason,Carlos        Colby           M    Fr        51.5609
1042 O'brien,Zack         Mass. Maritime  AM   Fr        51.5549
1043 Weigold,Justin       Maritime        G    Fr        51.5549
1044 Susi,Michael         Lasell          M    Fr        51.5535
1045 Clark,Colin          Castleton       M    Fr        51.5514
 
1046 Gellatly,Robert      Moravian        M    Fr        51.5493
1047 Dylag,Walter         SUNY Canton     D    Fr        51.5448
1048 Gordon,Connor        Ohio Northern   M    Fr        51.5302
1049 Goodermote,Alex      St. John Fishe  M    Fr        51.5276
1050 Zavorotny,Nick       Husson          G    Fr        51.5271
 
1051 Galligan,Tre         Ohio Wesleyan   M    Fr        51.5262
1052 Johnson,Zach         Nazareth        A    Fr        51.5261
1053 Helfman,Andrew       Oneonta         G    Fr        51.5214
1054 Phillips,Devon       Piedmont        A    Fr        51.5165
1055 Hollen,Henry         Tufts           M    Fr        51.5147
 
1056 Mclaughlin,Jim       Keene State     D    Fr        51.5081
1057 Ton,Kyle             Mount Ida       A    Fr        51.5049
1058 Hunt,Alex            St. John Fishe  A    Fr        51.5046
1059 O'riordan,Jake       Mass. Maritime  M    Fr        51.5033
1060 Waltenburg,Anthony   Benedictine     G    Fr        51.5022
 
1061 Leon,Eddie           Muskingum       D    Fr        51.5020
1062 Shockley,Caleb       Randolph        D    Fr        51.4994
1063 Baregi,Mario         Concordia-Wisc  M    Fr        51.4992
1064 Lindberg,Kyle        Alvernia        G    Fr        51.4964
1065 Kerner,Michael       Dallas          M    Fr        51.4948
 
1066 Coyle,Gerald         Wittenberg      A    Fr        51.4921
1067 Caufield,Harry       McDaniel        A    Fr        51.4899
1068 Hollingshead,Ryan    Bryn Athyn      D    Fr        51.4892
1069 Wilson,Sean          SUNY Poly       M    Fr        51.4751
1070 Lutz,Reid            Westminster (P  D    Fr        51.4749
 
1071 Bodie,Vaughn         Ferrum          DM   Fr        51.4717
1072 Tedd,Rob             Cazenovia       A    Fr        51.4664
1073 Brindisi,Chris       Franklin & Mar  M    Fr        51.4659
1074 Campanale,Casey      Nichols         M    Fr        51.4624
1075 Maselek,Nathan       Clark           G    Fr        51.4624
 
1076 Rouleau,Kyle         Berry           D    Fr        51.4560
1077 Arth,John            Swarthmore      M    Fr        51.4546
1078 Beja,Zach            Marywood        A    Fr        51.4530
1079 Callahan,Brendan     Oneonta         M    Fr        51.4501
1080 Conroy,William       Norwich         M    Fr        51.4500
 
1081 Ho,Matt              Daniel Webster  M    Fr        51.4464
1082 Miller,Michael       Oberlin         D    Fr        51.4462
1083 Lee,Sean             Illinois Wesle  M    Fr        51.4456
1084 Sullivan,Jack        Union           M    Fr        51.4447
1085 Davis,Truett         Colorado Colle  A    Fr        51.4401
 
1086 Statile,Jeffrey      Mass. Maritime  G    Fr        51.4400
1087 Raap,Matt            St. John Fishe  D    Fr        51.4378
1088 Finley,Teddy         Merchant Marin  D    Fr        51.4349
1089 Mcdonald,Seamus      Lynchburg       D    Fr        51.4336
1090 Gouhin,Drew          Ohio Wesleyan   AM   Fr        51.4292
 
1091 Rice,Walker          Lynchburg       M    Fr        51.4288
1092 Gaffney,Jay          Christopher Ne  M    Fr        51.4257
1093 Phillips,Andrew      Marywood        M    Fr        51.4201
1094 Bizovi,Gabe          Cornell (IA)    D    Fr        51.4197
1095 Mcdonald,Connor      Mt. St. Vincen  DM   Fr        51.4172
 
1096 Carroll,Jake         Plattsburgh     A    Fr        51.4146
1097 Relkin,Lucas         RIT             D    Fr        51.4124
1098 Dantzler,Razaun      Methodist       M    Fr        51.4093
1099 Fullerton,Rob        Rivier          A    Fr        51.4068
1100 Foster,Max           Calvin          A    Fr        51.4036
 
1101 Hoch,Colin           Concordia-Wisc  A    Fr        51.4033
1102 Porter,Tyler         Mt. St. Vincen  MA   Fr        51.3931
1103 Panno,Stephen        Oneonta         A    Fr        51.3920
1104 Leonardo,Paul        Southern Maine  A    Fr        51.3916
1105 Biggans,Jeremy       Keystone        M    Fr        51.3902
 
1106 Barraclough,Brendan  Curry           M    Fr        51.3856
1107 Noack,Taylor         Hendrix         G    Fr        51.3836
1108 Ram,Peter            Maritime        L    Fr        51.3772
1109 Feeney,Brandon       Arcadia         M    Fr        51.3735
1110 Rossman,Drew         Western New En  M    Fr        51.3723
 
1111 Gabriele,Jake        Shenandoah      G    Fr        51.3715
1112 Arbogast,Brandon     Otterbein       D    Fr        51.3701
1113 Cacciavillano,Anthon Mount Union     M    Fr        51.3693
1114 Holt,Hunter          Mount Union     M    Fr        51.3688
1115 Carnuccio,Phil       Eastern         D    Fr        51.3684
 
1116 Morse,Owen           Hendrix         L    Fr        51.3680
1117 Wunsch,John          Western Connec  D    Fr        51.3677
1118 Mclaughlin,Daniel    Salem State     M    Fr        51.3636
1119 Thoreck,Griffin      Lynchburg       M    Fr        51.3611
1120 Sterling,Duke        Arcadia         L    Fr        51.3600
 
1121 Churchill,Nick       Wooster         A    Fr        51.3564
1122 Grundey,Jake         Otterbein       A    Fr        51.3560
1123 Nairy,Christian      Oswego          A    Fr        51.3550
1124 Brookhart,Shane      York            A    Fr        51.3476
1125 Mckinlay,Peter       Union           L    Fr        51.3460
 
1126 Turck,Danny          St. John Fishe  M    Fr        51.3454
1127 Bruno,Vincent        Salve Regina    D    Fr        51.3450
1128 Feuer,Jared          Delaware Valle  L    Fr        51.3444
1129 Ramey,Alex           Guilford        M    Fr        51.3421
1130 Liguori,Jon          Stockton        AM   Fr        51.3402
 
1131 Denucci,Andrew       MIT             D    Fr        51.3395
1132 Dunn,Alex            St. Lawrence    MA   Fr        51.3375
1133 Patton,Mike          Cabrini         L    Fr        51.3369
1134 Peatfield,Brian      Wheelock        M    Fr        51.3362
1135 Camire,Chris         Southern Maine  G    Fr        51.3328
 
1136 Puvel,Joe            Saint Vincent   M    Fr        51.3309
1137 Vanbibber,Peyton     Alfred          M    Fr        51.3303
1138 Weaver,Dylan         Southwestern    D    Fr        51.3257
1139 Lussier,Kyle         Curry           M    Fr        51.3246
1140 Rivera,Sam           DePauw          M    Fr        51.3236
 
1141 Jean,Parker          Rensselaer      A    Fr        51.3227
1142 Daniel,Noah          Rhodes          D    Fr        51.3203
1143 Fairfield,Brad       Randolph        D    Fr        51.3202
1144 Basile,Matt          King's          G    Fr        51.3175
1145 Dahl,Colin           Arcadia         D    Fr        51.3167
 
1146 Halladay,Kyle        St. John Fishe  G    Fr        51.3166
1147 Skahan,Andrew        Houghton        D    Fr        51.3152
1148 O'brien,Connor       Hartwick        G    Fr        51.3136
1149 Dolan,Josh           Washington & L  D    Fr        51.3101
1150 Griffin,Ladd         Roanoke         L    Fr        51.3099
 
1151 Abatiell,Evan        Lasell          D    Fr        51.2989
1152 Bowden,Eric          Goucher         M    Fr        51.2926
1153 Laplace,Seth         Mitchell        D    Fr        51.2920
1154 Shields,Noah         MIT             M    Fr        51.2920
1155 Connors,Ryan         Drew            M    Fr        51.2847
 
1156 Kirkwood,Gavin       Widener         A    Fr        51.2840
1157 Crossland,Connor     Hendrix         M    Fr        51.2824
1158 Atkinson,Logan       Sewanee         D    Fr        51.2716
1159 Balara,Matt          Augustana       D    Fr        51.2710
1160 Berzok,Tom           Clark           G    Fr        51.2689
 
1161 Balint,Latzi         Randolph        M    Fr        51.2573
1162 Foti,Vincent         Bridgewater     M    Fr        51.2550
1163 Peal,Eric            Trine           A    Fr        51.2529
1164 Stading,Miles        Huntingdon      M    Fr        51.2514
1165 Giorgio,Davonn       Lyndon State    D    Fr        51.2506
 
1166 Remlinger,Luke       Mount Union     M    Fr        51.2502
1167 Radenberg,Cameron    Emerson         A    Fr        51.2479
1168 Boxley,Sam           Washington & L  A    Fr        51.2424
1169 Robertson,Michael    Methodist       A    Fr        51.2411
1170 Naggs,Hunter         Calvin          A    Fr        51.2400
 
1171 Santangelo,Joseph    Norwich         M    Fr        51.2393
1172 Shea,Ben             Springfield     A    Fr        51.2383
1173 Bloom,Jeff           Elizabethtown   DM   Fr        51.2374
1174 Davis,Brad           Ithaca          M    Fr        51.2326
1175 Mcelroy,Mark         Oswego          D    Fr        51.2307
 
1176 Kontyko,Matt         Messiah         M    Fr        51.2224
1177 Biancardi,Vinny      Marywood        G    Fr        51.2222
1178 Yeast,Josh           Randolph        M    Fr        51.2203
1179 Cocks,Hunter         Western New En  M    Fr        51.2167
1180 Trella,Matt          Westminster (P  D    Fr        51.2163
 
1181 Bull,Stephen         Bates           D    Fr        51.2156
1182 Herrick,Peter        Clarkson        A    Fr        51.2144
1183 Yeager     ls,Chris  Capital         M    Fr        51.2121
1184 Desisto,James        Bowdoin         M    Fr        51.2103
1185 Hogan,Cole           Mary Washingto  A    Fr        51.2095
 
1186 Waters,Jack          Denison         M    Fr        51.2054
1187 Daigle,Nick          Cortland        M    Fr        51.2011
1188 Morgan,Ben           Carthage        A    Fr        51.1985
1189 Richbourg,Kyle       Salisbury       A    Fr        51.1978
1190 Ortiz,Adam           Concordia-Chic  M    Fr        51.1970
 
1191 Dilena,Dylan         Mount Ida       D    Fr        51.1966
1192 Taylor,Austin        Ferrum          DM   Fr        51.1958
1193 Clifton,Zach         Moravian        D    Fr        51.1910
1194 Walker,Remington     Rosemont        MD   Fr        51.1905
1195 Kelly,Brendan        Mass. Maritime  AM   Fr        51.1892
 
1196 Strauss,Chad         Keuka           M    Fr        51.1865
1197 Abid,Cole            Washington Col  L    Fr        51.1841
1198 Roman,Mike           Otterbein       M    Fr        51.1774
1199 Bartlett,Evan        Hanover         D    Fr        51.1711
1200 Kelly,Mathew         Wilkes          M    Fr        51.1704
 
1201 Koester,Craig        Lynchburg       M    Fr        51.1698
1202 Monroe,Drew          DePauw          A    Fr        51.1595
1203 William,Seward       Birmingham-Sou  M    Fr        51.1587
1204 Castro,Jon           Kean            D    Fr        51.1535
1205 Goodrich,Cam         Endicott        M    Fr        51.1523
 
1206 Lyons,Tom            Illinois Wesle  M    Fr        51.1475
1207 Torosian,James       Lasell          A    Fr        51.1362
1208 Sawyer,Eric          Shenandoah      M    Fr        51.1361
1209 Kirby,Matt           Maritime        D    Fr        51.1356
1210 Locke,Tommy          Delaware Valle  M    Fr        51.1348
 
1211 Dunn,Spud            Trinity         M    Fr        51.1338
1212 Barrett,Michael      Ferrum          D    Fr        51.1325
1213 Moyer,Paul           Stevens         D    Fr        51.1324
1214 Doody,Jarred         Daniel Webster  A    Fr        51.1300
1215 Mcmurray,Colin       Hope            AM   Fr        51.1280
 
1216 Davis,Rees           Keuka           M    Fr        51.1214
1217 Miller,Cameron       Eastern         D    Fr        51.1163
1218 Mcfadden,Luke        Marywood        D    Fr        51.1139
1219 Davis,Cody           Albion          M    Fr        51.1125
1220 Munday,Leo           Franciscan      M    Fr        51.1108
 
1221 Kissner,Parke        Methodist       D    Fr        51.1051
1222 Andrews,Lewis        DePauw          A    Fr        51.1049
1223 Dejonge,Joel         Calvin          D    Fr        51.0964
1224 Kinney,Kyle          Frostburg Stat  M    Fr        51.0957
1225 Venanzi,Philip       Virginia Wesle  G    Fr        51.0951
 
1226 Sweitzer,Clay        Curry           M    Fr        51.0909
1227 Hammerquist,Chris    Stevenson       M    Fr        51.0890
1228 O'neill,Blake        Elmira          M    Fr        51.0854
1229 Austin,Conor         Skidmore        M    Fr        51.0834
1230 Standing,Roy         Stevens         A    Fr        51.0821
 
1231 Glover,Cameron       Springfield     M    Fr        51.0783
1232 O'hara,Sterling      Ohio Wesleyan   D    Fr        51.0778
1233 Peaney,James         Wilkes          D    Fr        51.0751
1234 Jessen,Alec          Benedictine     M    Fr        51.0748
1235 Jericho,Nick         Hiram           D    Fr        51.0717
 
1236 Giles,Greg           Frostburg Stat  L    Fr        51.0687
1237 Foxworthy,Rob        Olivet          D    Fr        51.0676
1238 Kellem,Matt          Rhodes          G    Fr        51.0662
1239 Shepard,Kyle         Morrisville St  D    Fr        51.0585
1240 Rogers,Ezra          Beloit          D    Fr        51.0553
 
1241 Warner,Graeme        Centre          A    Fr        51.0532
1242 Hochheiser,Luke      Stevenson       D    Fr        51.0490
1243 Loffredo,Michael     Bethany         M    Fr        51.0468
1244 Brown,Garrett        Hendrix         M    Fr        51.0427
1245 Pelligrino,Michael   Scranton        M    Fr        51.0361
 
1246 Brisson,Kiernan      Lyndon State    D    Fr        51.0340
1247 Macnair,James        Albright        D    Fr        51.0330
1248 Wagner,Zach          St. John Fishe  M    Fr        51.0329
1249 Mcaleer,Tommy        Roanoke         M    Fr        51.0316
1250 Loran-pragle,Aynsley Cortland        A    Fr        51.0271
 
1251 Santilli,Jack        Union           G    Fr        51.0267
1252 Coslett,Eric         Castleton       M    Fr        51.0256
1253 O'briskie,Chris      Marymount       D    Fr        51.0193
1254 Reilly,Kyle          Roanoke         F    Fr        51.0191
1255 Erdmann,Chris        Kenyon          A    Fr        51.0159
 
1256 Lalonde,Nathan       Salve Regina    G    Fr        51.0135
1257 Beaver,Kevin         Lebanon Valley  A    Fr        51.0103
1258 Schiffenhaus,Peter   Vassar          A    Fr        51.0080
1259 Monette,Tim          Southwestern    L    Fr        51.0080
1260 Minchew,Drew         Roanoke         M    Fr        51.0076
 
1261 Fetzer,Ryan          Lycoming        D    Fr        51.0012
1262 Lavarnway,Marcus     Clarkson        A    Fr        51.0010
1263 Smith,David          Marywood        AM   Fr        50.9970
1264 Ganley,Alec          Greensboro      A    Fr        50.9967
1265 Brillhart,Brett      Clarkson        M    Fr        50.9932
 
1266 Noonan,Tj            Connecticut Co  D    Fr        50.9901
1267 Phillips,Tyler       SUNY Canton     M    Fr        50.9890
1268 Skinner,John         Ithaca          MA   Fr        50.9871
1269 Hosker,Alex          Dickinson       A    Fr        50.9869
1270 Ricottilli,Anthony   Alfred          A    Fr        50.9853
 
1271 Geller,Grayson garve Capital         M    Fr        50.9836
1272 Barraco,Vito         Marywood        A    Fr        50.9809
1273 Chambers,Christian   Alvernia        M    Fr        50.9773
1274 Pearson,Samuel       Ohio Northern   A    Fr        50.9772
1275 Burns,Henry          Sewanee         A    Fr        50.9752
 
1276 Bird,Davis           Ithaca          G    Fr        50.9650
1277 Reilly,Chris         Endicott        M    Fr        50.9647
1278 Mcivor,Josh          Marymount       A    Fr        50.9640
1279 Jones,David          Rhodes          A    Fr        50.9628
1280 Leck,Sebastian       Concordia-Wisc  D    Fr        50.9623
 
1281 Venezia,Rob          Farmingdale St  M    Fr        50.9525
1282 Junge,Brant          Marywood        M    Fr        50.9486
1283 Doering,Peter        Denison         D    Fr        50.9481
1284 Jepson,Tyler         Lebanon Valley  D    Fr        50.9452
1285 Lewis,Ryan           Roger Williams  A    Fr        50.9402
 
1286 Cooleen,Robert       Washington & L  A    Fr        50.9384
1287 Palin,Dylan          Ohio Northern   M    Fr        50.9377
1288 Toland,Owen          Franklin & Mar  M    Fr        50.9365
1289 Bobinsky,Tj          Wheaton         A    Fr        50.9347
1290 Cottrell,Andrew      Stevens         D    Fr        50.9347
 
1291 Tillett,Charlie      Wittenberg      M    Fr        50.9334
1292 Wood,Blain           Maine Farmingt  D    Fr        50.9319
1293 Klinger,Avery        Hamilton        D    Fr        50.9291
1294 Adams,Doug           Susquehanna     M    Fr        50.9284
1295 Powers,Jeff          Bowdoin         A    Fr        50.9271
 
1296 Purcell,Mark         Geneseo         M    Fr        50.9263
1297 Demey,Jacob          Johnson & Wale  A    Fr        50.9239
1298 Wolfrom,Nick         Rivier          A    Fr        50.9229
1299 Ryscavage,Jefferson  Norwich         M    Fr        50.9189
1300 Stewart,Jake         Muskingum       M    Fr        50.9186
 
1301 Harper,Aj.           Huntingdon      M    Fr        50.9162
1302 Handel,Dylan         Marymount       M    Fr        50.9161
1303 Betley,Joseph        Carroll         M    Fr        50.9146
1304 Norris,Jacob         Cornell (IA)    M    Fr        50.9144
1305 Calhoun,Mack         Ohio Northern   D    Fr        50.9129
 
1306 Walker,Eric          Mount Ida       M    Fr        50.9092
1307 Horning,Noah         Wheelock        G    Fr        50.9089
1308 Hatch,Scott          Franklin & Mar  G    Fr        50.9082
1309 Gombos,Alex          Wheaton         M    Fr        50.9081
1310 Brodeur,Derek        Roger Williams  M    Fr        50.9072
 
1311 Tibbets,Chris        Lynchburg       D    Fr        50.9054
1312 Stacey,Ryan          Muskingum       M    Fr        50.9044
1313 Basiliere,Aaron      Regis           M    Fr        50.8995
1314 Maher,Nick           King's          M    Fr        50.8959
1315 Chung,Paul           Susquehanna     M    Fr        50.8917
 
1316 Leonard,Patric       Greensboro      M    Fr        50.8915
1317 Boles,Brendan        Morrisville St  D    Fr        50.8914
1318 Ruegg,Collin         Transylvania    A    Fr        50.8885
1319 Randall,Alex         DePauw          M    Fr        50.8882
1320 Delameter,Max        Trinity         MA   Fr        50.8879
 
1321 Payne,Jared          McDaniel        M    Fr        50.8879
1322 Edwards,Darius       Cobleskill      M    Fr        50.8826
1323 Miller,Justin        Rosemont        A    Fr        50.8784
1324 Auger,Nick           Christopher Ne  A    Fr        50.8783
1325 Evans,Austin         Randolph-Macon  D    Fr        50.8751
 
1326 Sinko,Brendan        Clarkson        D    Fr        50.8741
1327 Beauchemin,Deegan    Dickinson       M    Fr        50.8726
1328 Pugsley,Aidan        UMass Boston    L    Fr        50.8722
1329 Connelly,Ben         Tufts           A    Fr        50.8692
1330 Schell,Cody          Maine Maritime  G    Fr        50.8678
 
1331 Hein,Derek           Ohio Northern   L    Fr        50.8660
1332 Georgiadis,Alec      St. Lawrence    D    Fr        50.8618
1333 Speed,Collins        Washington & L  L    Fr        50.8616
1334 Ward,Andrew          Colby           M    Fr        50.8560
1335 Hiltbeitel,Ben       York            M    Fr        50.8533
 
1336 Jennings,David       St. Lawrence    M    Fr        50.8528
1337 Monlezun,William     Huntingdon      A    Fr        50.8516
1338 Obrist,Ryan          St. John Fishe  D    Fr        50.8509
1339 Mcdougal,Mike        King's          D    Fr        50.8496
1340 Arce,Jorge           Oglethorpe      M    Fr        50.8472
 
1341 Gosselin,Zach        Husson          D    Fr        50.8454
1342 Seader,Eric          Saint Vincent   M    Fr        50.8451
1343 Burton,Stephon       Washington & J  M    Fr        50.8444
1344 O'connell,Dan        Elmhurst        A    Fr        50.8419
1345 Ballard,Griffin      Greensboro      D    Fr        50.8383
 
1346 White,Chris          Connecticut Co  AM   Fr        50.8341
1347 Crabtree,Adam        Emmanuel        D    Fr        50.8318
1348 Laskey,Hogan         Stockton        D    Fr        50.8285
1349 Andrew,Mcmahon       Birmingham-Sou  M    Fr        50.8271
1350 Dotter,Patrick       Randolph-Macon  M    Fr        50.8232
 
1351 Nyborg,Dylan         Western Connec  A    Fr        50.8200
1352 Castrogiovanni,Micha Hartwick        D    Fr        50.8141
1353 Olsen,Ian            Messiah         M    Fr        50.8134
1354 Meyer,Brian          Washington Col  F    Fr        50.8112
1355 Phelan,Andrew        Roanoke         AM   Fr        50.8095
 
1356 Mazurek,Kyle         Clarkson        D    Fr        50.8071
1357 Glass,Jake           Hanover         G    Fr        50.8044
1358 Campbell,Blake       Husson          A    Fr        50.8038
1359 Griffin,Jack         Maritime        D    Fr        50.8001
1360 Terpe,Forrest        Kean            M    Fr        50.7998
 
1361 Charlie    uth,      Dickinson       M    Fr        50.7970
1362 Finnegan,Nick        Utica           M    Fr        50.7970
1363 Mccormack,Pete       Oneonta         M    Fr        50.7959
1364 Carbone,Gabe         Potsdam         M    Fr        50.7953
1365 Smolenski,Caden      Wilmington      M    Fr        50.7944
 
1366 Moews,Ian            Otterbein       M    Fr        50.7936
1367 Bradbury,Christopher Middlebury      D    Fr        50.7931
1368 Pasik,William        Tufts           M    Fr        50.7920
1369 Renbaum-koss,Danny   Wooster         AM   Fr        50.7918
1370 Murphy,Nick          Berry           M    Fr        50.7872
 
1371 Mitarotonda,Matt     Marywood        F    Fr        50.7869
1372 Bilello,John         Albion          A    Fr        50.7864
1373 Uncapher,Ben         Capital         M    Fr        50.7849
1374 Jones,Dakotah        Salve Regina    D    Fr        50.7846
1375 O'grady,Patrick      John Carroll    A    Fr        50.7828
 
1376 Layton,Daniel        Dallas          G    Fr        50.7826
1377 Seymour,Ryan         Denison         A    Fr        50.7817
1378 Falletta,James       Shenandoah      D    Fr        50.7816
1379 Reich,Josh           Southern Virgi  D    Fr        50.7798
1380 Labanca,Nick         Cabrini         M    Fr        50.7786
 
1381 Bieri,Micah          Hope            M    Fr        50.7778
1382 Mcclelland,Tanner    Randolph-Macon  D    Fr        50.7763
1383 Faiella,Dan          Farmingdale St  M    Fr        50.7740
1384 Hebert,Coleman       U. of New Engl  M    Fr        50.7718
1385 Gauweiler,Jeff       Montclair Stat  M    Fr        50.7715
 
1386 Shover,Matthew       Berry           M    Fr        50.7710
1387 Ackerman,David       Morrisville St  L    Fr        50.7692
1388 Vierra,Jack          Wittenberg      L    Fr        50.7678
1389 Riorden,Connor       Lycoming        A    Fr        50.7666
1390 O'brien,Riley        St. John Fishe  A    Fr        50.7662
 
1391 Groen,Max            St. Mary's      A    Fr        50.7658
1392 Kreger,Alec          Bridgewater     M    Fr        50.7656
1393 Hurley,Benjamin      Mass. Maritime  D    Fr        50.7649
1394 Carroll,Joe          Hood            M    Fr        50.7637
1395 Zelasko,Lucas        Aurora          D    Fr        50.7605
 
1396 Hayden,Connor        Denison         M    Fr        50.7604
1397 Caykoyanis,Keith     Plattsburgh     G    Fr        50.7586
1398 Fink,Victor          MIT             G    Fr        50.7572
1399 Haugh,Colton         Stevenson       M    Fr        50.7563
1400 Comp,Denver          Eastern         D    Fr        50.7562
 
1401 Woody,Joe            Kenyon          M    Fr        50.7556
1402 Favre,Clint          Rhodes          D    Fr        50.7544
1403 Shedler,Luke         Marywood        M    Fr        50.7541
1404 Brooks,Robert        Keuka           M    Fr        50.7539
1405 Horne,Nicholas       Utica           M    Fr        50.7533
 
1406 Flight,Ethan         Carthage        A    Fr        50.7498
1407 Gregor,Luke          Bethany         M    Fr        50.7455
1408 Dolan,Kevin          Kean            A    Fr        50.7455
1409 Burns,Chris          Gwynedd Mercy   G    Fr        50.7443
1410 Kiley,Charlie        Guilford        A    Fr        50.7420
 
1411 Forbes,Ian           St. Joseph's (  M    Fr        50.7414
1412 Ambrosino,Mike       Farmingdale St  A    Fr        50.7391
1413 Warmingham,Max       Lebanon Valley  A    Fr        50.7384
1414 Lunsmann,Alex        Marywood        A    Fr        50.7362
1415 Archambault,Cooper   McDaniel        M    Fr        50.7342
 
1416 Mcelroy,James        Wooster         L    Fr        50.7337
1417 Sullivan,Steven      Mass. Maritime  D    Fr        50.7335
1418 Stock,Kyle           Concordia-Chic  A    Fr        50.7307
1419 Tuite,Sean           Mary Washingto  A    Fr        50.7280
1420 Ainslie,Quinn        Hampden-Sydney  D    Fr        50.7275
 
1421 Hueston,Chris        Widener         M    Fr        50.7258
1422 Glover,Griffen       Methodist       G    Fr        50.7257
1423 Bates,Elliot         Mass. Maritime  A    Fr        50.7226
1424 Kenter,Mitchell      DePauw          D    Fr        50.7205
1425 Vecchio,Michael del  Goucher         A    Fr        50.7197
 
1426 Landrigan,Zach       Alfred          M    Fr        50.7195
1427 Fontenelle,Luiz      Wheelock        M    Fr        50.7192
1428 Gower,Tim            Ohio Northern   M    Fr        50.7182
1429 Gullia,Grant         Capital         A    Fr        50.7175
1430 Williams,Ed          Ferrum          A    Fr        50.7151
 
1431 Campanella,Matthew   Catholic        M    Fr        50.7137
1432 Picard,Matt          Trinity         M    Fr        50.7103
1433 Barton,Keith         Dallas          M    Fr        50.7103
1434 Griffith,Mitch       Wesley          L    Fr        50.7079
1435 Coleman-cobb,Evan    Benedictine     M    Fr        50.7042
 
1436 Joe,Delozier         Birmingham-Sou  D    Fr        50.7021
1437 Lacava,Chase         St. John Fishe  M    Fr        50.6992
1438 Kotsen,Zander        Wesleyan        M    Fr        50.6989
1439 Garrett,Noah         SUNY Poly       A    Fr        50.6942
1440 Garvey,Joe           DePauw          M    Fr        50.6908
 
1441 Mesquiti,Steven      Southwestern    D    Fr        50.6898
1442 Peng,Zach            Swarthmore      M    Fr        50.6896
1443 Peyton,Taylor        Birmingham-Sou  A    Fr        50.6871
1444 Stern,Addison        Ohio Wesleyan   D    Fr        50.6859
1445 May,Connor           Illinois Wesle  A    Fr        50.6787
 
1446 Julcher,Thomas       Wittenberg      M    Fr        50.6775
1447 Morton,Pat           Rensselaer      D    Fr        50.6764
1448 Donnellan,Jack       Concordia-Wisc  A    Fr        50.6764
1449 Cordrey,John         Tufts           A    Fr        50.6760
1450 Kennedy     dm,Sam   Geneseo         DM   Fr        50.6760
 
1451 Cook,Andrew          Regis           D    Fr        50.6746
1452 Mineau,Joe           Plattsburgh     M    Fr        50.6744
1453 Scherer,Alex         Montclair Stat  D    Fr        50.6743
1454 Gainey,Cam           Curry           D    Fr        50.6663
1455 Dipeso,Joseph        Salisbury       M    Fr        50.6659
 
1456 Davidson,Andrew      Hendrix         A    Fr        50.6655
1457 Kolzow,Tyler         Carroll         M    Fr        50.6647
1458 Mulvey,Eric          Union           D    Fr        50.6639
1459 Carpenter,Matt       Alfred          M    Fr        50.6633
1460 Barry,Lucas          Elizabethtown   A    Fr        50.6609
 
1461 Lambert,Rivington    Lynchburg       M    Fr        50.6499
1462 Porter,Kenneth       Huntingdon      G    Fr        50.6454
1463 Kopko,Nicholas       Moravian        D    Fr        50.6420
1464 Warnecke,Karl        Lynchburg       D    Fr        50.6414
1465 Clark,Kevin          Mass. Maritime  D    Fr        50.6392
 
1466 Mcfadden,Kenny       Gwynedd Mercy   L    Fr        50.6383
1467 Smallidge,Zane       Springfield     M    Fr        50.6364
1468 Dinallo,Steven       Fairleigh Dick  M    Fr        50.6352
1469 Gillis,William       Lasell          M    Fr        50.6322
1470 Kleinbaum,Zach       Hamilton        D    Fr        50.6318
 
1471 Lee,Hunter           Hampden-Sydney  M    Fr        50.6315
1472 Moore,Zachary        Washington & J  M    Fr        50.6310
1473 Gannon,Sean          Farmingdale St  A    Fr        50.6240
1474 Vanwieren,Trey       Hope            AM   Fr        50.6181
1475 Chandless,Aiden      Washington & L  A    Fr        50.6174
 
1476 Handy,Cole           Washington Col  M    Fr        50.6172
1477 Covert,Jake          St. John Fishe  DM   Fr        50.6162
1478 Zbiciak,Adam         Keystone        M    Fr        50.6139
1479 Hildebrand,Caleb     Mount Saint Ma  M    Fr        50.6122
1480 Batie,Jordan         Trine           A    Fr        50.6113
 
1481 Frisby,Mitchell      Ohio Northern   M    Fr        50.6097
1482 Casale,Brad          York            M    Fr        50.6095
1483 Bonner,Cameron       Southern Virgi  M    Fr        50.6087
1484 Truitt,Cole          Illinois Wesle  M    Fr        50.6081
1485 Wright,Karsyn        Rosemont        D    Fr        50.6076
 
1486 Gilmore,Chris        Mary Washingto  M    Fr        50.6070
1487 Huber,Victor         Thiel           M    Fr        50.6053
1488 Jones,Jacob          Randolph-Macon  A    Fr        50.6051
1489 Cowan,Patrick        Catholic        M    Fr        50.6048
1490 Barten,Landen        Concordia-Wisc  M    Fr        50.5998
 
1491 Cohen,Austin         Aurora          D    Fr        50.5996
1492 Addis,Chuck          York            M    Fr        50.5993
1493 Artin,Will           Gettysburg      M    Fr        50.5974
1494 Donofry,Ryan         Lycoming        M    Fr        50.5960
1495 Postell,Matt         Southwestern    L    Fr        50.5953
 
1496 Burns,Jake           Plymouth State  M    Fr        50.5929
1497 Gallop,Charlie       St. Lawrence    L    Fr        50.5928
1498 Roderick,Justin      Regis           A    Fr        50.5863
1499 Klatt,Andrew         Capital         M    Fr        50.5862
1500 Braungart,Billy      Catholic        D    Fr        50.5862
 
1501 Sanford,Kevin        Plattsburgh     D    Fr        50.5822
1502 Mintzer,Joe          Catholic        A    Fr        50.5809
1503 Stockdale,Stewart    Tufts           DM   Fr        50.5801
1504 Satterlund,Brendan   Aurora          M    Fr        50.5793
1505 Steffans,Zack        Catholic        A    Fr        50.5745
 
1506 Harris,Matthew       Keystone        M    Fr        50.5713
1507 Simmons,Austin       Capital         D    Fr        50.5710
1508 Trovato,Joe          Arcadia         D    Fr        50.5706
1509 Philbrick,Silas      Houghton        M    Fr        50.5684
1510 Taghon,Jake          Otterbein       M    Fr        50.5683
 
1511 Lazinger,Sean        Hendrix         M    Fr        50.5679
1512 Glabicki,Quinn       Haverford       D    Fr        50.5593
1513 Otis,Ben             DePauw          M    Fr        50.5565
1514 Harris,Peter         Union           D    Fr        50.5563
1515 Mchale,Michael       Colby           M    Fr        50.5539
 
1516 Cosimano,David       Kenyon          D    Fr        50.5520
1517 Brewer,Dan           Eastern Connec  G    Fr        50.5515
1518 Mulvey,Ryan          Swarthmore      A    Fr        50.5512
1519 Holloway,Justin      Rensselaer      D    Fr        50.5496
1520 Powers,Ryan          York            F    Fr        50.5485
 
1521 Mccormick,John       Greensboro      D    Fr        50.5463
1522 Middleman,Alex       Ursinus         D    Fr        50.5458
1523 Landrigan,Kyle       Alfred          A    Fr        50.5456
1524 Seitz,Jacob          Norwich         F    Fr        50.5446
1525 Guldin,Brandt        Stevenson       M    Fr        50.5445
 
1526 Owsinski,Nate        Lebanon Valley  D    Fr        50.5414
1527 Zimmerman,Kai        Manhattanville  D    Fr        50.5399
1528 Donaldson,Adam       Lynchburg       A    Fr        50.5390
1529 Angulas,Garrett      Cobleskill      M    Fr        50.5342
1530 Anderson,Ty          Randolph-Macon  M    Fr        50.5337
 
1531 Eustace,Colin        Catholic        M    Fr        50.5322
1532 Luz,Sam              Clark           D    Fr        50.5301
1533 Dion,Henrik          Rensselaer      D    Fr        50.5285
1534 Shover,Chandler      New England Co  M    Fr        50.5255
1535 Carney,Marco         Keuka           M    Fr        50.5246
 
1536 Robb,Parker          Widener         M    Fr        50.5235
1537 Utter,Tad            St. Mary's      M    Fr        50.5235
1538 Johnsen,Chris        Delaware Valle  A    Fr        50.5213
1539 Sullivan,Ryan        Roanoke         A    Fr        50.5204
1540 Moultan,Aidan        Norwich         A    Fr        50.5194
 
1541 Forde,Ben            Haverford       D    Fr        50.5193
1542 Nowak,Kyle           John Carroll    M    Fr        50.5184
1543 Oberst,Liam          Baldwin Wallac  D    Fr        50.5150
1544 Ryan,Shawn           Gwynedd Mercy   D    Fr        50.5128
1545 Foss,Tyler           Kean            M    Fr        50.5081
 
1546 Cromwell,Dylan       Curry           M    Fr        50.5072
1547 Haase,Stephen        Denison         D    Fr        50.5043
1548 Snyder,Kye           Randolph        A    Fr        50.5035
1549 Ryan,Robert          Stevens         D    Fr        50.5033
1550 Kelleher,Matt        Bates           A    Fr        50.5018
 
1551 Lipkin,Danny         Arcadia         G    Fr        50.5014
1552 Jones,David          Rhodes          A    Fr        50.5011
1553 Hama,Jakob           Mount Saint Ma  D    Fr        50.5008
1554 Labuskes,Ross        Saint Vincent   M    Fr        50.5006
1555 Streit,Matt          RIT             D    Fr        50.4998
 
1556 Graziano,Steven      Montclair Stat  L    Fr        50.4949
1557 Morse,Chad           Hamilton        A    Fr        50.4932
1558 Mccartin,Declan      Mount Union     A    Fr        50.4924
1559 Dipietro,Austin      Mount Ida       A    Fr        50.4884
1560 Moran,Ryan           Rivier          D    Fr        50.4878
 
1561 Barrs,William        Emmanuel        A    Fr        50.4842
1562 Powell,Brendan       Coast Guard     D    Fr        50.4839
1563 Director,Cameron     Millsaps        M    Fr        50.4835
1564 Mcpeak,Sam           Denison         M    Fr        50.4833
1565 Sahl,Sam             U. of New Engl  M    Fr        50.4827
 
1566 Martinez,Luis        Piedmont        M    Fr        50.4821
1567 Coe,Sean             Potsdam         G    Fr        50.4814
1568 Weitzel,Zach         Wesley          D    Fr        50.4809
1569 Mendy,Raul           Tufts           D    Fr        50.4801
1570 Olds,Garrett         Frostburg Stat  A    Fr        50.4766
 
1571 Coomer,Noah          Rhodes          A    Fr        50.4757
1572 Chen,Evan            Endicott        M    Fr        50.4734
1573 Brink,Brad           Husson          D    Fr        50.4717
1574 Diaz,Rob             Denison         L    Fr        50.4715
1575 Markell,Andrew       Ohio Northern   G    Fr        50.4705
 
1576 Starace,Andrew       Keene State     D    Fr        50.4675
1577 Moore,Brendan        Morrisville St  G    Fr        50.4666
1578 Rapp,Nick            St. John Fishe  M    Fr        50.4661
1579 Tetro,Ryan           Haverford       A    Fr        50.4638
1580 Bellan,Bryce         Houghton        M    Fr        50.4597
 
1581 Draeger,Mike         Susquehanna     A    Fr        50.4587
1582 Brennan,Ryan         Arcadia         AM   Fr        50.4583
1583 Bettinger,Bradley    Clarkson        M    Fr        50.4557
1584 Ohliger,Austin       Huntingdon      A    Fr        50.4534
1585 Thompson,Noah        DePauw          M    Fr        50.4528
 
1586 Leighton,Zach        Regis           M    Fr        50.4523
1587 Sheehan,Tyler        Keene State     M    Fr        50.4516
1588 Mulcahy,Kiernan      Roger Williams  D    Fr        50.4498
1589 Friedman,Sean        Marymount       M    Fr        50.4497
1590 Andes,Chris          Ferrum          A    Fr        50.4497
 
1591 Polanco,Orlando      Farmingdale St  A    Fr        50.4490
1592 Yake,Jon             Coast Guard     M    Fr        50.4476
1593 Huber,Matt           Washington & L  M    Fr        50.4447
1594 Parentis,Jake        Oberlin         A    Fr        50.4434
1595 Midgley,Charles      Middlebury      G    Fr        50.4431
 
1596 Haberstock,Taylor    Colby           M    Fr        50.4406
1597 Fowler,Cole          St. John Fishe  D    Fr        50.4401
1598 Petrocelli,Alex      Transylvania    D    Fr        50.4400
1599 Swank,Jacob          Baldwin Wallac  D    Fr        50.4393
1600 Payne,Jack           Western New En  M    Fr        50.4386
 
1601 Bartko,Jesse         Eastern Connec  M    Fr        50.4384
1602 Hay,Nils             Trine           D    Fr        50.4381
1603 Richardson,Carter    Colorado Colle  D    Fr        50.4330
1604 Palmer,Charles       Franciscan      A    Fr        50.4327
1605 Peschka,Tristan      Christopher Ne  L    Fr        50.4326
 
1606 Miller,Clay          Christopher Ne  A    Fr        50.4325
1607 Brush,Jared          Emerson         A    Fr        50.4305
1608 Wood,Alex            Hendrix         D    Fr        50.4295
1609 Stomberg,Alex        Wheaton         A    Fr        50.4278
1610 Warren,Jack          Hamilton        D    Fr        50.4274
 
1611 Brown,Cameron        Williams        L    Fr        50.4264
1612 Leach,Dalton         Catholic        M    Fr        50.4234
1613 Delgado,Zachary      New England Co  D    Fr        50.4221
1614 Smith,Mike           Wilmington      M    Fr        50.4213
1615 Mullaney,Mike        Christopher Ne  D    Fr        50.4196
 
1616 Godlee,Ian           Christopher Ne  M    Fr        50.4195
1617 Smith,Clayton        Carthage        M    Fr        50.4191
1618 Noel,Will            Wooster         AM   Fr        50.4185
1619 O'rourk,Rob          Wheaton         D    Fr        50.4179
1620 Markey,Chris         Muhlenberg      G    Fr        50.4171
 
1621 Brown,Jeb            Merchant Marin  D    Fr        50.4142
1622 Rush,Mack            Williams        D    Fr        50.4140
1623 Armann,Jeremy        Wesley          A    Fr        50.4059
1624 Howarth,Jake         Frostburg Stat  A    Fr        50.4056
1625 O'brien,Michael      Scranton        D    Fr        50.4054
 
1626 Kist,Preston         Neumann         M    Fr        50.4031
1627 Varnado    m/fo,Chri Stevenson       F    Fr        50.4023
1628 Roussos,Chris        Colorado Colle  D    Fr        50.4021
1629 Tighe,Tim            Kean            A    Fr        50.4002
1630 Kretz,Brad           Johnson & Wale  A    Fr        50.3994
 
1631 Bell,Zach            Ferrum          G    Fr        50.3993
1632 Koester,Christopher  Vassar          M    Fr        50.3974
1633 Pfeffer,Ryan         Trinity         M    Fr        50.3962
1634 Briggs,Zach          Keuka           M    Fr        50.3958
 
1636 Lazarus,Ryan         Concordia-Wisc  D    Fr        50.3931
1637 Yost,Ryan            Widener         M    Fr        50.3926
1638 Smith,Dan            John Carroll    D    Fr        50.3926
1639 Conlon,Dan           Keene State     D    Fr        50.3921
1640 Diver,James          Union           M    Fr        50.3903
 
1641 Sangston,Scott       Hiram           M    Fr        50.3864
1642 Parker,Matt          Swarthmore      D    Fr        50.3850
1643 Puff,Tanner          Cobleskill      M    Fr        50.3809
1644 Weider,Christopher   Plattsburgh     D    Fr        50.3756
1645 Williams,Micky       Hope            G    Fr        50.3752
 
1646 Puckett,Reese        Hanover         D    Fr        50.3728
1647 Ryan,Joe             Transylvania    A    Fr        50.3724
1648 Phelps,James         Lasell          D    Fr        50.3694
1649 Fields,Jackson       Transylvania    M    Fr        50.3668
1650 Antico,Nicholas      Roger Williams  D    Fr        50.3665
 
1651 Humphreys,Chase      Lycoming        MA   Fr        50.3640
1652 Skowronski,Mike      Clarkson        M    Fr        50.3622
1653 Noonan,Michael       Emmanuel        M    Fr        50.3615
1654 Zarro,Giuseppe       Salem State     D    Fr        50.3604
1655 Klipple,Evan         Virginia Wesle  M    Fr        50.3569
 
1656 Lyman,Nathaniel      Vassar          A    Fr        50.3568
1657 Conrad,Kyle          Fairleigh Dick  AM   Fr        50.3567
1658 Small,Andrew         Bates           M    Fr        50.3556
1659 Dicicco,Anthony      Widener         D    Fr        50.3547
1660 Bonavita,Josh        Otterbein       A    Fr        50.3534
 
1661 Westfall,Ian         Otterbein       A    Fr        50.3534
1662 Llewellyn,Turner     Franklin & Mar  M    Fr        50.3529
1663 Hellberg,Doug        Farmingdale St  M    Fr        50.3523
1664 Abrigo,Cristian      Randolph-Macon  M    Fr        50.3514
1665 Centrella,Pat        Susquehanna     D    Fr        50.3498
 
1666 Beveridge,Alec       U. of New Engl  M    Fr        50.3479
1667 Lockwood,Christopher Oneonta         A    Fr        50.3473
1668 Pozsonyi,Anthony     Gwynedd Mercy   D    Fr        50.3465
1669 Brown,Trevor         Otterbein       A    Fr        50.3455
1670 Page,Grafton         Maine Maritime  M    Fr        50.3449
 
1671 Regalado,Noah        Southern Maine  D    Fr        50.3446
1672 Goepfert,Brian       Gettysburg      D    Fr        50.3426
1673 Arnold,Logan         Virginia Wesle  D    Fr        50.3426
1674 Herman,Max           Trinity         A    Fr        50.3404
1675 Pecora,Cole          Springfield     M    Fr        50.3403
 
1676 Buxton,Charles       Dallas          A    Fr        50.3402
1677 Rupp,Chris           Plattsburgh     D    Fr        50.3381
1678 Amenta,Nicholas      Lasell          M    Fr        50.3377
1679 Crenshaw,Miller      Washington & L  D    Fr        50.3375
1680 Lardner,Ring         Defiance        A    Fr        50.3362
 
1681 Morris,Robert        Westminster (P  D    Fr        50.3351
1682 Diperna,Zak          Baldwin Wallac  D    Fr        50.3332
1683 Koch,Cornelius       St. Joseph's (  D    Fr        50.3254
1684 Mayo,Joel            Dickinson       M    Fr        50.3254
1685 O'connell,Jack       Dickinson       A    Fr        50.3252
 
1686 Fantoni,Rocco        Bates           D    Fr        50.3242
1687 Reed,Christian       Regis           A    Fr        50.3230
1688 Simeona,Dorkim       Utica           M    Fr        50.3209
1689 Carney,Chris         Norwich         M    Fr        50.3204
1690 Reeser,David         Gwynedd Mercy   DM   Fr        50.3188
 
1691 Peterson,Tyler       Augustana       D    Fr        50.3184
1692 Urcuiolio,Anthony    Plattsburgh     M    Fr        50.3174
1693 Okun,Jake            Geneseo         D    Fr        50.3173
1694 Arrix,Robby          Hamilton        D    Fr        50.3159
1695 Roberge,Justin       Maine Farmingt  M    Fr        50.3156
 
1696 Fields,Robby         Otterbein       A    Fr        50.3141
1697 Riis,Mike            Nazareth        A    Fr        50.3141
1698 Blake,Callahan       Birmingham-Sou  D    Fr        50.3134
1699 Hannon,Teddy         Endicott        M    Fr        50.3082
1700 Dipasquale,Aj        Albright        M    Fr        50.3073
 
1701 Martinez,Edwin       Cobleskill      A    Fr        50.3062
1702 Florian,Chanler      Eastern Connec  A    Fr        50.3059
1703 Schaffner,David      Baldwin Wallac  D    Fr        50.3029
1704 Cote,John            Wesleyan        A    Fr        50.3021
1705 Genest,Jake          Rivier          M    Fr        50.3010
 
1706 Cameron,Pelletier    Birmingham-Sou  D    Fr        50.3009
1707 Mistretta,Brandon    Immaculata      M    Fr        50.3007
1708 Henning,Jack         Huntingdon      M    Fr        50.2994
1709 Hindman,Walter       Centre          DM   Fr        50.2984
1710 Leitner,John         Skidmore        D    Fr        50.2957
 
1711 Lilland,Erik         Cobleskill      D    Fr        50.2952
1712 Jordan,Luke          Geneseo         M    Fr        50.2947
1713 Hatch,Tyler          RIT             AM   Fr        50.2947
1714 Amstein,Seth         Elmira          A    Fr        50.2938
1715 Romero,Chris         Keystone        D    Fr        50.2936
 
1716 Fiore,Josh           Springfield     M    Fr        50.2917
1717 Young,Mitch          Rivier          D    Fr        50.2887
1718 Delargy,Dan          Montclair Stat  A    Fr        50.2878
1719 Ross,Colin           Ferrum          D    Fr        50.2874
1720 Olives,Joe           Lebanon Valley  A    Fr        50.2854
 
1721 Ortega,Dante         Johnson & Wale  M    Fr        50.2851
1722 Devine,Wyatt         Whittier        M    Fr        50.2848
1723 Reale,Danny          Roger Williams  L    Fr        50.2835
1724 Zlevor,Daniel        Franklin & Mar  M    Fr        50.2823
1725 Surock,Matt          Randolph-Macon  D    Fr        50.2823
 
1726 Wyche,Devante        Oglethorpe      D    Fr        50.2795
1727 Edwards,Bauer        Randolph        M    Fr        50.2773
1728 Husband,David        Bowdoin         M    Fr        50.2758
1729 Fernandez,Mateo      Alfred State    MD   Fr        50.2730
1730 Culham,Zac           St. Mary's      A    Fr        50.2714
 
1731 Anthony,Blake        Oswego          M    Fr        50.2706
1732 Hurdle,Austin        Dickinson       F    Fr        50.2692
1733 Mash,Drew            Frostburg Stat  F    Fr        50.2678
1734 Mccormick,Tommy      Nazareth        M    Fr        50.2667
1735 Martin,Anthony       Wheelock        M    Fr        50.2623
 
1736 Ferretti,Sebastian   Catholic        D    Fr        50.2622
1737 Schutzius,Jeremiah   Greensboro      M    Fr        50.2614
1738 Hatling,Thomas       Sewanee         D    Fr        50.2608
1739 Moran,Jack           Mass. Maritime  M    Fr        50.2581
1740 Blum,Jared           Stevenson       M    Fr        50.2571
 
1741 Panzarino,Dan        Farmingdale St  D    Fr        50.2565
1742 Skaggs,Jason         Emerson         L    Fr        50.2553
1743 Spain,Aaron          Greensboro      D    Fr        50.2521
1744 Morien,Kyle          Shenandoah      A    Fr        50.2512
1745 O'donohue,Edward     Alfred State    AM   Fr        50.2501
 
1746 Thomas,Gavin         St. John Fishe  DM   Fr        50.2494
1747 Rickard,Shane        St. John Fishe  DM   Fr        50.2494
1748 Kramer,Jarrett       Delaware Valle  L    Fr        50.2493
1749 Bernicker,Tom        King's          D    Fr        50.2478
1750 Pancelli,Nick        Stockton        D    Fr        50.2455
 
1751 Harrington,Ian       Gettysburg      A    Fr        50.2445
1752 Doherty,Brendan      Kenyon          D    Fr        50.2435
1753 Frazier,Connor       Endicott        AM   Fr        50.2421
1754 Beck,Peter           Hope            D    Fr        50.2421
1755 Irwin,Scott          Wesleyan        M    Fr        50.2363
 
1756 Olson,Matt           Hope            M    Fr        50.2340
1757 Koitzsch,Patrick     Emerson         M    Fr        50.2326
1758 Merrill,Greg         Bridgewater     M    Fr        50.2312
1759 Matson,Duwanyne      Utica           M    Fr        50.2309
1760 Weizenicker,Edward   Carroll         A    Fr        50.2284
 
1761 Bender,Xavier        Alma            D    Fr        50.2264
1762 Riddle,Tom           Lynchburg       D    Fr        50.2264
1763 Harker,Charles       Bates           D    Fr        50.2229
1764 Haid,Zach            Delaware Valle  A    Fr        50.2192
1765 Sherlock,Cj          Virginia Wesle  M    Fr        50.2186
 
1766 Garges,Sam           Franklin & Mar  A    Fr        50.2175
1767 Sullivan,Bailey      Cortland        A    Fr        50.2175
1768 Luciano,Joseph       Mount Saint Ma  M    Fr        50.2167
1769 Bova,Zach            Roger Williams  D    Fr        50.2166
1770 Lamourie,Jon         Wheaton         M    Fr        50.2148
 
1771 Sutton,Jack          Endicott        M    Fr        50.2144
1772 Ludgood,Javia        Cobleskill      M    Fr        50.2122
1773 Arocha,Brock         Capital         M    Fr        50.2116
1774 Wittler,Ian          Hood            L    Fr        50.2106
1775 Smith,Myles          Bates           M    Fr        50.2104
 
1776 Shaw,Jack            Rensselaer      M    Fr        50.2090
1777 Mccoy,Carter         U. of New Engl  M    Fr        50.2065
1778 Coles,Cody           Defiance        A    Fr        50.2058
1779 Bassett,Ben          Kenyon          A    Fr        50.2050
1780 Wesolowski,Josh      Susquehanna     M    Fr        50.2040
 
1781 Shabazz,Husam        Widener         M    Fr        50.2023
1782 Snyder,Sam           Millsaps        M    Fr        50.2015
1783 Covert,Ben           St. John Fishe  M    Fr        50.2013
1784 Freeby,Jack          Roanoke         DM   Fr        50.2011
1785 Nisbet,Robert        Vassar          L    Fr        50.2011
 
1786 Finnegan,Austin      Catholic        A    Fr        50.2001
1787 Maknoon,Andrew       Washington & J  D    Fr        50.1994
1788 Roberts,Nate         Defiance        M    Fr        50.1978
1789 Caldwell,Josh        Bates           M    Fr        50.1954
1790 Shaw,Eric            Elmhurst        M    Fr        50.1951
 
1791 Singletary,James     Nichols         D    Fr        50.1935
1792 Vicar,Oliver         Green Mountain  A    Fr        50.1934
1793 Irwin,Bryan          Wesleyan        M    Fr        50.1920
1794 Messmer,Jorden       Washington & J  M    Fr        50.1919
1795 Harman,Ryan          DeSales         D    Fr        50.1909
 
1796 Mcdonald,Drew        Otterbein       A    Fr        50.1885
1797 Whitehead,Nick       Illinois Wesle  A    Fr        50.1880
1798 Gerrity,Jack         Susquehanna     M    Fr        50.1872
1799 Smith,Tyler          Dallas          D    Fr        50.1852
1800 Rizzuti,Rex          Marymount       M    Fr        50.1835
 
1801 Macshane,Ben         Trinity         M    Fr        50.1830
1802 Horvath,Steven       Delaware Valle  D    Fr        50.1830
1803 Miller,Brandon       Concordia-Wisc  M    Fr        50.1809
1804 Connery,Ryan         Bryn Athyn      A    Fr        50.1806
1805 Coburn,Kyle          Alvernia        D    Fr        50.1803
 
1806 Belodeau,Jack        Mary Washingto  D    Fr        50.1800
1807 Foster,Mitch         Plymouth State  D    Fr        50.1797
1808 Weemhoff,Jay         Capital         M    Fr        50.1788
1809 Ferber,Daniel        Lynchburg       M    Fr        50.1786
1810 Battista,Nick        Salve Regina    M    Fr        50.1759
 
1811 Emaman,Jordan        Lebanon Valley  AM   Fr        50.1751
1812 Vadala    m/fo,Micha Endicott        F    Fr        50.1742
1813 Gonzalez,Chris       Elmira          D    Fr        50.1725
1814 Moon,China           Christopher Ne  L    Fr        50.1704
1815 Quinn,Andrew         Muhlenberg      D    Fr        50.1701
 
1816 Carroll,Kasey        Scranton        D    Fr        50.1689
1817 Lynch,Dean           Maritime        D    Fr        50.1678
1818 Kassaros,Wesley      Benedictine     M    Fr        50.1663
1819 Grant,David          Frostburg Stat  D    Fr        50.1661
1820 Plummer,Marcus       Westminster (P  A    Fr        50.1657
 
1821 Elia,Joseph          Roger Williams  L    Fr        50.1654
1822 Berry,Fritz          Trinity         MA   Fr        50.1639
1823 Mealick,Zavier       Muskingum       M    Fr        50.1632
1824 Wogan,Sam            Clark           M    Fr        50.1629
1825 Sanchez,Juan         Bethany         D    Fr        50.1605
 
1826 Francisco,Skyler     Montclair Stat  M    Fr        50.1601
1827 Buchek,Jace          Cortland        D    Fr        50.1566
1828 Newstrom,Drew        DePauw          A    Fr        50.1560
1829 Hylan,Jonathan       Cobleskill      A    Fr        50.1559
1830 Hughes,Hunter        Randolph-Macon  D    Fr        50.1553
 
1831 Moss,Jake            Wheaton         A    Fr        50.1535
1832 Ludy,Jared           King's          D    Fr        50.1534
1833 Weakliem,Brian       Bethany         M    Fr        50.1533
1834 Cherney,Corey        Eastern Connec  D    Fr        50.1531
1835 Brillhart,Brett      Clarkson        M    Fr        50.1519
 
1836 Barattini,Ben        Mass. Maritime  M    Fr        50.1508
1837 Colborn,Will         Albion          M    Fr        50.1452
1838 Kasper,Ted           Connecticut Co  A    Fr        50.1438
1839 Mulvey,Connor        Union           D    Fr        50.1436
1840 Bowles,Patrick       Union           D    Fr        50.1436
 
1841 Sadd,Nicholas        Mount Union     D    Fr        50.1423
1842 Giannelli,Jake       Norwich         D    Fr        50.1421
1843 Center,Jacob         Norwich         D    Fr        50.1421
1844 Carmine,Matt         Coast Guard     A    Fr        50.1409
1845 Koennecke,Austin     Morrisville St  D    Fr        50.1393
 
1846 Royce,Justin         Lyndon State    A    Fr        50.1392
1847 Helwig,Huston        Coast Guard     D    Fr        50.1383
1848 Rosen,Craig          Babson          M    Fr        50.1377
1849 Dorsett,John         Gettysburg      D    Fr        50.1370
1850 Mcmenamin,Michael    Gettysburg      D    Fr        50.1370
 
1851 Irvin,Shakeel        Johnson State   D    Fr        50.1358
1852 Murphy,Kevin         Plattsburgh     M    Fr        50.1322
1853 Michaels,Tyler       SUNY Poly       D    Fr        50.1311
1854 Narine,Ruben         Mary Washingto  D    Fr        50.1309
1855 Utz,Garrett          Christopher Ne  A    Fr        50.1307
 
1856 Garfinkel,Benjamin   Amherst         A    Fr        50.1294
1857 Rasco,Cam            Colorado Colle  M    Fr        50.1279
1858 Rohr,Peter           Sewanee         M    Fr        50.1278
1859 Hoffman,Brian        Carroll         M    Fr        50.1269
1860 Wilson,Kyle          Marymount       D    Fr        50.1234
 
1861 Tomaszek,Zach        Wentworth       M    Fr        50.1227
1862 Potter,Thomas        Virginia Wesle  M    Fr        50.1227
1863 Fullerton,Cal        Bowdoin         M    Fr        50.1226
1864 Fries,David          Guilford        M    Fr        50.1208
1865 Knighton,Adam        Southern Virgi  D    Fr        50.1208
 
1866 Steigerwald,Jon      Baldwin Wallac  M    Fr        50.1201
1867 Haun,Gene            Cobleskill      M    Fr        50.1198
1868 Cooke,Nick           Clarkson        A    Fr        50.1191
1869 Woods,Justin         Greensboro      M    Fr        50.1188
1870 Clark,Andy           Elizabethtown   D    Fr        50.1187
 
1871 Kimball,Christian    Norwich         D    Fr        50.1184
1872 Skinner,Nick         Norwich         D    Fr        50.1184
1873 Brown,John           Norwich         M    Fr        50.1180
1874 Gardner,Dalton       Dubuque         M    Fr        50.1170
1875 Byrne,Seamus         Hampden-Sydney  A    Fr        50.1148
 
1876 Lanyi,Erik           Susquehanna     M    Fr        50.1146
1877 Kurtz,Zachary        Medaille        D    Fr        50.1137
1878 Bohanon,Jonah taylo  Wheelock        M    Fr        50.1130
1879 Short,Joshua         Wesley          DM   Fr        50.1107
1880 Mangold,John         Delaware Valle  D    Fr        50.1098
 
1881 Sferra,Nico          Delaware Valle  D    Fr        50.1098
1882 Jones,Tre            Delaware Valle  D    Fr        50.1098
1883 Reim,Ian             Concordia-Wisc  D    Fr        50.1084
1884 Hepler,Clayton       Middlebury      D    Fr        50.1072
1885 Decarli,Griffin      Wentworth       M    Fr        50.1065
 
1886 Penninger,Lee        Hampden-Sydney  D    Fr        50.1065
1887 Aviles,Corey         Wesleyan        M    Fr        50.1063
1888 Baucom,Connor        Kean            M    Fr        50.1059
1889 Killeen,Will         Rensselaer      M    Fr        50.1045
1890 Kirk,Frank           Stevenson       A    Fr        50.1044
 
1891 Hergenroeder,Mark    Swarthmore      M    Fr        50.1024
1892 Borkosky,Ethan       Transylvania    M    Fr        50.1014
1893 Patton,Brendan       Green Mountain  M    Fr        50.1012
1894 Ottati,Kevin         Wentworth       M    Fr        50.1007
1895 Bierman,Nick         Christopher Ne  A    Fr        50.1006
 
1896 Rose,Jake            Bridgewater     A    Fr        50.0996
1897 Neff,Brandon         Manhattanville  M    Fr        50.0985
1898 Byrnes,Liam          Gettysburg      M    Fr        50.0969
1899 Smith,Jeremey        Daniel Webster  L    Fr        50.0957
1900 Franklin,Luke        Susquehanna     D    Fr        50.0954
 
1901 Murphy,Dan           Susquehanna     D    Fr        50.0954
1902 Monacelli,Carlo      Dallas          A    Fr        50.0951
1903 Nichols,Garrett      Trine           M    Fr        50.0938
1904 Chitkowski,David     Ohio Northern   M    Fr        50.0915
1905 Hess,Matt            Wesley          A    Fr        50.0910
 
1906 Diniz,Brandon        Lasell          A    Fr        50.0901
1907 Sieb,Ryan            Kean            G    Fr        50.0892
1908 Kunowsky,Jack        Dickinson       M    Fr        50.0887
1909 Wilson,Harris        Springfield     M    Fr        50.0884
1910 Dietz,Jordan         Hanover         A    Fr        50.0875
 
1911 Ii,Aaron haley       Wilkes          M    Fr        50.0874
1912 Staudenbaur,Caleb    Bethany         D    Fr        50.0864
1913 Zito,Jonathan        DeSales         M    Fr        50.0860
1914 Lovelace,Tristan     Hendrix         D    Fr        50.0859
1915 Main,Anthony         Huntingdon      D    Fr        50.0844
 
1916 Nelson,Alex          Eastern Connec  D    Fr        50.0835
1917 Robinson,Zeke        Whittier        D    Fr        50.0829
1918 Dolan,Tim            Scranton        A    Fr        50.0825
1919 Poland,Daniel        Berry           G    Fr        50.0824
1920 Olson,Ian            Maritime        A    Fr        50.0812
 
1921 Clark,Cooper         Bates           D    Fr        50.0810
1922 Yaga,Travis          Susquehanna     D    Fr        50.0795
1923 Alexander,Jake       Christopher Ne  M    Fr        50.0787
1924 Perry,Jordan         Christopher Ne  M    Fr        50.0787
1925 Littlefield,Adam     Husson          A    Fr        50.0779
 
1926 O'hare,Gavin         UMass Boston    M    Fr        50.0770
1927 Green,Tristan        Manhattanville  A    Fr        50.0750
1928 Hahn,Harrison        Western New En  D    Fr        50.0744
1929 Kinner,Brady         Roanoke         DM   Fr        50.0731
1930 Delano,Sam           Wooster         D    Fr        50.0731
 
1931 Santos,Alec          Johnson & Wale  M    Fr        50.0721
1932 Hay,Mikell           Hampden-Sydney  D    Fr        50.0710
1933 Arentz,Thomas        Christopher Ne  D    Fr        50.0699
1934 Powell,Matthew       Huntingdon      M    Fr        50.0691
1935 Washington,Damaracus Ferrum          D    Fr        50.0690
 
1936 Wright,Tyler         Salisbury       M    Fr        50.0683
1937 Vandermeyde,Brett    Alvernia        D    Fr        50.0662
1938 Carroll,Shane        Oneonta         M    Fr        50.0654
1939 Goodman,Eliot        Albright        L    Fr        50.0647
1940 Huard,Gage           Rivier          M    Fr        50.0634
 
1941 Patton,Samuel        Millsaps        M    Fr        50.0630
1942 Torbett,Eric         Babson          M    Fr        50.0626
1943 Patterson,Andrew     Catholic        D    Fr        50.0617
1944 Hewer,John           Stevenson       G    Fr        50.0616
1945 O'neal,Matthew       Middlebury      M    Fr        50.0614
 
1946 Wojcik,Dakota        York            M    Fr        50.0609
1947 Plunkett,Andrew      Clarkson        D    Fr        50.0609
1948 Moriarty,Kevin       Wesleyan        M    Fr        50.0591
1949 Kovach,Matt          Messiah         M    Fr        50.0588
1950 Brandt,Tyler         Kean            D    Fr        50.0584
 
1951 Fraser,Kevin         Ursinus         M    Fr        50.0583
1952 Babcock,Chase        Marymount       L    Fr        50.0579
1953 Klinke,Rj            DePauw          D    Fr        50.0572
1954 Altobello,Michael    Randolph-Macon  D    Fr        50.0565
1955 Miles,Peter          Nazareth        M    Fr        50.0561
 
1956 Brown,Walker         Washington & L  M    Fr        50.0556
1957 Gearin,Aj            Rivier          M    Fr        50.0555
1958 Leckie,Mike          Gwynedd Mercy   D    Fr        50.0554
1959 Sunday,Chase         SUNY Canton     A    Fr        50.0550
1960 Finerty,Cole         Springfield     G    Fr        50.0549
 
1961 Holland,Keaghan      Hanover         D    Fr        50.0546
1962 Ratermanis,Conor     Capital         D    Fr        50.0531
1963 Ryan,Kilian          Wentworth       D    Fr        50.0530
1964 Force,David          Plattsburgh     M    Fr        50.0529
1965 Mosimann,Paul        Dallas          M    Fr        50.0524
 
1966 Jacob mcguire        Alfred State    AM   Fr        50.0510
1967 Quinn,Chris          Wentworth       A    Fr        50.0507
1968 Cherney,Colton       Western Connec  A    Fr        50.0503
1969 Baber,Todd           Randolph-Macon  M    Fr        50.0502
1970 Grace,Dom            Rivier          M    Fr        50.0475
 
1971 Mitchell,Wayne       King's          A    Fr        50.0468
1972 Skolnick,Marc        Muhlenberg      A    Fr        50.0468
1973 Ii,Lance antoine     Transylvania    D    Fr        50.0463
1974 Fuentes,Carmen       Huntingdon      M    Fr        50.0461
1975 Narkoff,Mitchell     DePauw          D    Fr        50.0457
 
1976 Sheridan,Connor      Misericordia    M    Fr        50.0453
1977 Spencer,Gerard       Millsaps        M    Fr        50.0441
1978 Carroll,Tim          Ursinus         M    Fr        50.0437
1979 Desimone,Stephen     Franklin & Mar  A    Fr        50.0435
1980 Hall,Jared           U. of New Engl  M    Fr        50.0435
 
1981 Hall,Colby           Trinity         A    Fr        50.0426
1982 Wooten,Ben           Rensselaer      D    Fr        50.0423
1983 Binnie,Colin         Washington & L  L    Fr        50.0417
1984 Stepanek,Bret        MIT             L    Fr        50.0417
1985 Tremblay,Michael     Regis           D    Fr        50.0409
 
1986 Pennington,Colin     Randolph-Macon  M    Fr        50.0402
1987 Powers,Brian         Tufts           DM   Fr        50.0400
1988 Marshall,Hal         Dickinson       D    Fr        50.0399
1989 Goncalves,Gab        Amherst         D    Fr        50.0398
1990 Cislak,Mike          Benedictine     A    Fr        50.0384
 
1991 Neil,John            Wesleyan        D    Fr        50.0384
1992 Elron,Gideon         Wesleyan        D    Fr        50.0384
1993 Tocco,Alec           Plattsburgh     D    Fr        50.0376
1994 Fischman,Jack        Hamilton        D    Fr        50.0372
1995 Ennis,John           Hamilton        D    Fr        50.0372
 
1996 Perkins,Davis        Mary Washingto  A    Fr        50.0369
1997 Gabriel,Will         Hamilton        A    Fr        50.0365
1998 Pitts,David          Washington Col  DM   Fr        50.0363
1999 Donnelly,Jack        Washington Col  D    Fr        50.0363
2000 Lawson,David         Hampden-Sydney  D    Fr        50.0355
 
2001 Werner,Chad          Albright        A    Fr        50.0349
2002 Sperry,Hiller        Wheaton         A    Fr        50.0349
2003 O'brien,Thomas       Franklin & Mar  D    Fr        50.0346
2004 Demmers,Alex         Augustana       D    Fr        50.0343
2005 Redman,Frank         Wittenberg      M    Fr        50.0339
 
2006 Croatti,Ryan         Plymouth State  A    Fr        50.0335
2007 Young,Matt           Widener         D    Fr        50.0328
2008 Pearce,Cal           Sewanee         D    Fr        50.0326
2009 Shepherd,Chris       Wesley          M    Fr        50.0321
2010 Watson,Brendan       Swarthmore      D    Fr        50.0321
 
2011 Petrillo,Kyle        Amherst         D    Fr        50.0318
2012 Button,Steven        Catholic        D    Fr        50.0308
2013 Chard,Quentin        Thomas          M    Fr        50.0306
2014 Churchwell,Arthur    Bates           M    Fr        50.0301
2015 Gessman,Max          Clark           D    Fr        50.0295
 
2016 Tourlitits,Andrew    Ursinus         M    Fr        50.0292
2017 Bresil,Paul          Rosemont        M    Fr        50.0281
2018 Beery,Jorian         Defiance        M    Fr        50.0276
2019 Pruchnicki,Michael   Oberlin         D    Fr        50.0275
2020 Harris,Charlie       Franklin & Mar  M    Fr        50.0271
 
2021 Condon,Jack          Endicott        M    Fr        50.0268
2022 Horine,Justin        Endicott        M    Fr        50.0268
2023 Mccormick,Andrew     Catholic        M    Fr        50.0242
2024 Tuohy,Tj             Potsdam         L    Fr        50.0231
2025 Hare,Brennan         McDaniel        L    Fr        50.0229
 
2026 Paras,Jack           McDaniel        L    Fr        50.0229
2027 Laturner,Aleks       Southern Virgi  D    Fr        50.0220
2028 Thomas,Alvin         Arcadia         D    Fr        50.0219
2029 Washington,Latrell   Benedictine     D    Fr        50.0212
2030 Mcclintock,Tony      St. John Fishe  M    Fr        50.0212
 
2031 Frese,Noah           Oswego          L    Fr        50.0208
2032 Sylvia,Tim           Hood            D    Fr        50.0203
2033 Hogg,Andrew          Randolph-Macon  M    Fr        50.0201
2034 Mcpherson,Braden     Southern Virgi  M    Fr        50.0196
2035 Esposito,Matthew     Catholic        A    Fr        50.0194
 
2036 Clemmer,Jacob        Bridgewater     M    Fr        50.0185
2037 Poole,Ryan           Bridgewater     M    Fr        50.0185
2038 Hubbard,Zach         Randolph        M    Fr        50.0185
2039 Emeche,Tony          Wesley          DM   Fr        50.0184
2040 Reilly,Jack          Arcadia         AM   Fr        50.0183
 
2041 Peterson,Tommy       Wooster         AM   Fr        50.0178
2042 White,Jake           York            G    Fr        50.0177
2043 Jensen,Adam          Southern Virgi  A    Fr        50.0175
2044 Blaszka,Nick         Western Connec  D    Fr        50.0173
2045 Lee,Matt             Swarthmore      G    Fr        50.0172
 
2046 Rubenstein,Zach      Sewanee         A    Fr        50.0169
2047 Schwartz,Jack        Manhattanville  L    Fr        50.0149
2048 Robinson,Chris       Augustana       A    Fr        50.0144
2049 Alevras,Cj           Wilkes          M    Fr        50.0135
2050 Bianco,John          Lasell          A    Fr        50.0129
 
2051 Mclaughlin,Donovan   Trine           AM   Fr        50.0119
2052 Smoot,Tannor         Huntingdon      A    Fr        50.0114
2053 Schultz,Grant        Middlebury      A    Fr        50.0112
2054 Holland,Exavior      Cobleskill      M    Fr        50.0100
2055 Jackson,Cj           Eastern Connec  M    Fr        50.0080
 
2056 Steichen,Dylan       Carroll         A    Fr        50.0067
2057 Marderness,Justin    Lebanon Valley  A    Fr        50.0065
2058 Persson,Zach         Salem State     M    Fr        50.0065
2059 Coakley,Liam         Carthage        A    Fr        50.0061
2060 Mclean,Jarrett       Mt. St. Vincen  MA   Fr        50.0060
 
2061 Kheirani,Anton       Hampden-Sydney  D    Fr        50.0000
2062 Nicholson,Eli        Hood            D    Fr        50.0000
2063 Sebanski,Justin      Manhattanville  A    Fr        50.0000
2064 Deacon,Brendan       Mount Saint Ma  D    Fr        50.0000
2065 Leone,Pat            Wesleyan        M    Fr        49.9970
 
2066 Salazar,Jacob        Randolph-Macon  A    Fr        49.9927
2067 Tenant,Michael       Lycoming        G    Fr        49.9921
2068 Brewer,Beau          Wittenberg      M    Fr        49.9887
2069 Puzo,Matthew         Hartwick        D    Fr        49.9864
2070 Hamill,Preston       Baldwin Wallac  M    Fr        49.9855
 
2071 Lustyik,Ryan         Roger Williams  D    Fr        49.9833
2072 D'alessandro,Chris   Delaware Valle  A    Fr        49.9801
2073 Spinnler,William     Bridgewater     M    Fr        49.9778
2074 Glisson,Cameron      Huntingdon      A    Fr        49.9771
2075 Kaminski,Rob         Ferrum          D    Fr        49.9770
 
2076 Mcinnis,Jack         Trinity         M    Fr        49.9727
2077 Wasp,Declan          Dickinson       L    Fr        49.9704
2078 Vargas,Gabriel       Alma            M    Fr        49.9649
2079 Schulman,Josh        Mary Washingto  M    Fr        49.9636
2080 Pyo,Samuel           Houghton        D    Fr        49.9630
 
2081 Collazo,Brian        Misericordia    M    Fr        49.9606
2082 Stryker     ls,Griff Capital         L    Fr        49.9603
2083 Ricci,Dominick       Fairleigh Dick  D    Fr        49.9594
2084 Barwick,Jake         Shenandoah      M    Fr        49.9581
2085 Mackin,Tyler         Washington Col  A    Fr        49.9555
 
2086 Thurlow,Nick         John Carroll    D    Fr        49.9547
2087 Letourneau,Noah      Utica           M    Fr        49.9511
2088 Helm,Connor          Mass. Maritime  D    Fr        49.9476
2089 Hopkins,Patrick      Christopher Ne  M    Fr        49.9476
2090 Townsend,Luke        Virginia Wesle  D    Fr        49.9473
 
2091 Miller,Grant         Trine           M    Fr        49.9469
2092 Benavidez,Anthony    Mount Saint Ma  M    Fr        49.9458
2093 Lanza,Tom            Lyndon State    M    Fr        49.9448
2094 Rodriguez,Christian  Shenandoah      M    Fr        49.9447
2095 Systma,Jacob         Carroll         M    Fr        49.9442
 
2096 Beauton,Jonah        UMass Boston    A    Fr        49.9411
2097 Millner,Daniel       Scranton        A    Fr        49.9400
2098 Troxell,Ryan         Stevenson       D    Fr        49.9395
2099 Reynolds,Jake        SUNY Poly       D    Fr        49.9395
2100 Zempsky,Eli          Clark           M    Fr        49.9389
 
2101 Plotzke,Anthony      Alma            M    Fr        49.9385
2102 Waznis,Kyle          Western Connec  M    Fr        49.9379
2103 Koch,Justin          MSoE            L    Fr        49.9352
2104 Maresco,Connor       Bridgewater     A    Fr        49.9336
2105 Warner,Aaron         Trine           D    Fr        49.9336
 
2106 Daniels,Desmond      Potsdam         M    Fr        49.9308
2107 Graniello,Chris      Potsdam         M    Fr        49.9308
2108 Alfano,Patrick       Ohio Northern   M    Fr        49.9296
2109 Russo,Nicholas       Western New En  D    Fr        49.9256
2110 Pasquerillo,Mark     Johnson & Wale  G    Fr        49.9253
 
2111 Wilkinson,Briar      Southern Maine  A    Fr        49.9248
2112 Thomas,Kyle          Eastern         M    Fr        49.9240
2113 Dean,Ian             Oberlin         A    Fr        49.9224
2114 Lutzow,Kyle          Concordia-Chic  D    Fr        49.9223
2115 Zimmerman,Parker     Vassar          D    Fr        49.9216
 
2116 Mcquillan,Dan        Scranton        M    Fr        49.9215
2117 Heald,Harry          Thomas          M    Fr        49.9185
2118 Runko,Mike           Western New En  M    Fr        49.9151
2119 Long,Zach            Marymount       F    Fr        49.9131
2120 Peak,Addison         Hampden-Sydney  M    Fr        49.9098
 
2121 Milligan,Kavion      Defiance        M    Fr        49.9092
2122 Tomlin,Banks         Guilford        D    Fr        49.9041
2123 Sampson,Jack         Illinois Wesle  M    Fr        49.9019
2124 Reid,Jason           Oswego          M    Fr        49.8959
2125 Gregory,Danny        Christopher Ne  M    Fr        49.8951
 
2126 Vance,Jaren          Otterbein       M    Fr        49.8948
2127 Malinowski,Chad      Wesleyan        D    Fr        49.8926
2128 Crim,David           Bethany         D    Fr        49.8889
2129 Peterson,Luke        Middlebury      A    Fr        49.8877
2130 Belt,Travis          Susquehanna     M    Fr        49.8854
 
2131 Garvey,Dylan         Rensselaer      D    Fr        49.8732
2132 Theriault,Jason      Western New En  D    Fr        49.8698
2133 Rankin,Steve         Franciscan      M    Fr        49.8683
2134 Hickey,Jonathan      Southwestern    A    Fr        49.8665
2135 Pohl,Joshua          Fairleigh Dick  DM   Fr        49.8513
 
2136 Brown-jones,Dahnique Bates           M    Fr        49.8497
2137 Bussard,Scott        Concordia-Chic  D    Fr        49.8447
2138 Parra,Adriel         Western Connec  M    Fr        49.8414
2139 Lamb,Jake            Alma            M    Fr        49.8401
2140 Stevens,Parker       Salisbury       M    Fr        49.8293
 
2141 Carti,Brendan        Catholic        A    Fr        49.8257
2142 Brown,Seth           Southern Virgi  M    Fr        49.8233
2143 Goodwin,Tyler        Defiance        M    Fr        49.8199
2144 Beauton,Johan        UMass Boston    A    Fr        49.8174
2145 Redmond,Taylor       Gettysburg      D    Fr        49.8173
 
2146 Giangiulio,Nicholas  Rosemont        M    Fr        49.8116
2147 Altieri,Joe          Plattsburgh     A    Fr        49.8101
2148 Doe,George           Maine Maritime  L    Fr        49.7974
2149 Andreadis,Jason      Kean            M    Fr        49.7883
2150 Moses,Timothy        Concordia-Chic  D    Fr        49.7764
 
2151 Lambiase,Lorenzo     Fairleigh Dick  M    Fr        49.7709
2152 Copius,Tyler         Plattsburgh     D    Fr        49.7371
2153 Page,Kellan          Clark           M    Fr        49.7272
2154 Holleran,Joe         Western New En  M    Fr        49.7170
2155 Friedman,Sam         Colby           M    Fr        49.6979
 
2156 Ward,Owen            Kenyon          D    Fr        49.6915
2157 Rolando,Tommy        Frostburg Stat  G    Fr        49.6785
2158 Giuliano,Dominick    Bard            M    Fr        49.6761
2159 Copley,Luke          Albion          D    Fr        49.6713
2160 Harmon,Justin        Goucher         D    Fr        49.6570
 
2161 Sullivan,Eric        Delaware Valle  G    Fr        49.6160
2162 Loeffler,Jordan      Concordia-Chic  A    Fr        49.6128
2163 Canter,Jordan        Arcadia         A    Fr        49.5906
2164 Juzwiak,Peter        Messiah         G    Fr        49.5901
2165 Acker,Dan            Eastern         D    Fr        49.5859
 
2166 Mcgrady,Jp           Rensselaer      M    Fr        49.5760
2167 Edwards,Lane         Oglethorpe      G    Fr        49.5634
2168 Broad,Gary           Wheelock        D    Fr        49.5587
2169 Turgeon,Dakota       Whittier        G    Fr        49.5443
2170 Klipple,Alex         Elizabethtown   M    Fr        49.5288
 
2171 Stablini,Paulie      Arcadia         M    Fr        49.4997
2172 Schaefer,Jett        Maritime        M    Fr        49.4978
2173 Baldwin,Thane        DeSales         G    Fr        49.4660
2174 Kirk,Nick            Ursinus         G    Fr        49.3984
2175 Betz,Jacob           John Carroll    G    Fr        49.3772
 
2176 Wright,Jared         Hiram           M    Fr        49.3362
2177 Kuell,Tyler          Alfred State    G    Fr        49.3124
2178 Helias,Anthony       Bethany         M    Fr        49.2306
2179 Wyant,Collin         Alfred State    A    Fr        49.2264
2180 Christie,Cassius     Rosemont        G    Fr        49.1791
 
2181 Hemphill,Chance      Centenary       M    Fr        49.1748
2182 Stewart,Matt         Elizabethtown   M    Fr        49.1126
2183 Foisey,Max           Drew            M    Fr        49.1028
2184 Stizza,Pj            Muskingum       M    Fr        49.0808
2185 Palma,Greg           Farmingdale St  G    Fr        49.0719
 
2186 Sears,Colby          Defiance        D    Fr        48.9323
2187 Jones,Detione        Greensboro      G    Fr        48.8978
2188 Lombardi,Tyler       Aurora          G    Fr        48.8572
2189 Smith,Brandon        Alfred          G    Fr        48.5982
2190 Logan,Devin          Defiance        M    Fr        48.5602
 
2191 Pankey,Alex          Concordia-Chic  M    Fr        48.3198
2192 Ruleman,Patrick      Marymount       G    Fr        48.1084
2193 Malley,John          Wilkes          G    Fr        47.9875
2194 Rahill,Tim           Skidmore        G    Fr        47.5127
2195 Senicola,Billy       Mary Washingto  G    Fr        47.4698
 
2196 Rahim,Sulton         Oglethorpe      G    Fr        47.2127
2197 Hwilka,Dakota        Carroll         G    Fr        47.1294
2198 Alex,Bates           Birmingham-Sou  G    Fr        46.9737
2199 Carr,Caleb           Maine Farmingt  G    Fr        45.2466
2200 Bingham,Jackson      Methodist       G    Fr        44.6440
 
2201 Falk,Arun            Green Mountain  G    Fr        44.3831
2202 Arave,Ian            Southern Virgi  G    Fr        43.6864
2203 Stewart,Samuel       Wabash          G    Fr        43.1020
2204 Kennedy,Bailey       Emerson         G    Fr        40.7307
2205 Turner,Elliot        Daniel Webster  D    Fr         0.0000
 
2206 Goldberg,Joshua      Endicott        A    Fr         0.0000
2207 Rudolph,Zach         Farmingdale St  M    Fr         0.0000
2208 Felice,Brandon       Farmingdale St  D    Fr         0.0000
2209 Florian,Anthony      Guilford        M    Fr         0.0000
2210 Hill,Henry           Hamilton        M    Fr         0.0000
 
2211 Fitzgerald,Brett     Kalamazoo       M    Fr         0.0000
2212 Mcdonell,Alex        Kalamazoo       A    Fr         0.0000
2213 Wieland,Hans         Kalamazoo       A    Fr         0.0000
2214 Radulski,Kellen      Kalamazoo       M    Fr         0.0000
2215 Ladd,Zack            Kalamazoo       D    Fr         0.0000
 
2216 Morales,Zach         Kalamazoo       D    Fr         0.0000
2217 Frye,Andrew          Kalamazoo       G    Fr         0.0000
2218 Dutcher,Michael      Kalamazoo       G    Fr         0.0000
2219 Brewster,Josh        Keuka           M    Fr         0.0000
2220 Jacobsohn,Alex       Mary Washingto  D    Fr         0.0000
 
2221 Rauch,Bobby          MIT             A    Fr         0.0000
2222 Suffron,Robbie       Mount Union     M    Fr         0.0000
2223 Kalis,Nicholas       Mount Union     D    Fr         0.0000
2224 Riley,Patrick        Mount Union     D    Fr         0.0000
2225 Clair,Andrew st.     Ohio Northern   D    Fr         0.0000
 
2226 Krogman,Logan        Ohio Northern   L    Fr         0.0000
2227 Shefftall,Matt       Ohio Northern   L    Fr         0.0000
2228 Pruitt,Keith         Saint Vincent   D    Fr         0.0000
2229 Hostetter,David      Southern Virgi  D    Fr         0.0000
2230 Talley,Tyler         Southwestern    M    Fr         0.0000
 
2231 Carlson,Curtis       Springfield     A    Fr         0.0000
2232 Burrell,Kiandre      Stevenson       M    Fr         0.0000
2233 Armstrong,Austin     Thomas          L    Fr         0.0000
2234 Bailey,Nick          Transylvania    A    Fr         0.0000
2235 Lippitt,Alex         Trinity         D    Fr         0.0000
 
2236 Strassman,Billy      Trinity         M    Fr         0.0000
2237 Firpo,James          Tufts           M    Fr         0.0000
2238 Katz,Nick            Tufts           M    Fr         0.0000
2239 Kurtz,Luke           Tufts           M    Fr         0.0000
2240 Gilbert,James        Tufts           M    Fr         0.0000
 
2241 Casey     fo,Brian   Ursinus         F    Fr         0.0000
2242 Quinones,Alberto     Ursinus         L    Fr         0.0000
2243 Arcario,Nick         Wentworth       A    Fr         0.0000
2244 Shah,Aniket          Wentworth       A    Fr         0.0000
2245 Wassum,Josh          Wesley          M    Fr         0.0000
 
2246 Martellier,Henry     Wesleyan        M    Fr         0.0000
2247 Borduas,Christopher  Western Connec  D    Fr         0.0000
2248 Holguin,Jared        Whittier        A    Fr         0.0000
2249 Barnett,Wyatt        York            M    Fr         0.0000