List of All Players

Mon May 30 19:00:00 EDT 2016

List of All Players

Rank Player               Team           Pos  Cls    Power Rating

1    Tuttle,Salvatore     Adelphi         A    Sr       100.0000
2    O'brien,Reese        Belmont Abbey   D    Fr       100.0000
3    Krawec,Alex          Le Moyne        G    Sr       100.0000
4    Messenger,Mike       Limestone       M    Sr       100.0000
5    Corcoran,Scott       Merrimack       D    Sr       100.0000
 
6    Allen,Max            Merrimack       A    Jr        95.6817
7    Rhatigan,Kyle        Limestone       A    Sr        92.9744
8    Whipple,Conor        Tampa           A    Jr        91.0397
9    Reisman,Kevin        Limestone       M    Jr        90.2445
10   Joyce,Cameron        S. New Hampshi  A    Sr        87.6344
 
11   Kew     att,Andrew   Tampa           A    Fr        86.5363
12   Kistinger     mid,Wi NYIT            M    Jr        85.8838
13   Thomas,Logan         Le Moyne        A    Sr        85.2076
14   Ricci,Vinny          Limestone       A    Sr        84.6051
15   Purdie,,Gordon       Adelphi         A    Jr        82.9403
 
16   Saunderson,Jordan    Limestone       A    Sr        82.6957
17   Pavan,Quinton        U. of DC        M    Jr        82.4488
18   Murphy     att,Shawn NYIT            A    Sr        81.7855
19   Sheehan,Charlie      Limestone       A    So        80.3551
20   Heckman,Keifer       S. New Hampshi  A    Jr        80.1305
 
21   English,John         Adelphi         F    Sr        79.6983
22   Bellando,Matt        LIU Post        A    Sr        79.6380
23   Poirier,Ryan         Merrimack       M    Sr        79.5601
24   Beckham,Michael      Rockhurst       A    So        78.4281
25   White,Brian          Dowling         M    Sr        77.8494
 
26   Horton,Chayce        Bentley         M    So        76.8701
27   Slane,Ryan           LIU Post        AM   Sr        76.8220
28   Claude,Lucas         Florida Southe  M    So        76.4544
29   Morris,Mike          Tampa           A    Sr        76.4140
30   Weyl,Greg            Mercyhurst      D    So        75.7997
 
31   Jenkins,Mike         Le Moyne        A    Sr        75.5736
32   Bassett,John         Merrimack       AM   Jr        75.4840
33   Schmidt,Jake         Tampa           A    Sr        75.4423
34   Clancy,Chris         Limestone       M    Jr        75.3956
35   Hughes     mid,Tom   NYIT            M    Jr        75.3318
 
36   Hartmann,Zach        Seton Hill      A    Sr        75.3100
37   Taylor,Matt          Le Moyne        A    Gr        75.2836
38   Dyer,Cody            Florida Southe  A    Jr        75.2126
39   Howard,Grant         Walsh           M    Fr        75.0672
40   Rogers,Brian         Le Moyne        M    Jr        74.9507
 
41   Black-araujo,C       Lake Erie       M    Sr        74.8738
42   Watkinson,Colton     Limestone       M    Jr        74.4836
43   Cruz,Devin           Belmont Abbey   D    Sr        73.4632
44   Mid,Sean cleary gr.  NYIT            M    Gr        73.3847
45   Gluchowski,Frank     Dowling         D    Sr        73.3125
 
46   Boudreau,Blake       Merrimack       M    So        73.1682
47   Seltzer,Alex         NYIT            G    Jr        73.1440
48   Kristiansen,Matt     Shorter         A    Gr        73.1201
49   Coburn,Eric          Merrimack       D    So        73.0705
50   Giardina,Joe         Adelphi         D    Sr        73.0476
 
51   Brennan,Liam         Pace            A    So        72.9410
52   Trask,Jack           Merrimack       M    Jr        72.9228
53   Wiedemann,Adam       Belmont Abbey   A    So        72.8450
54   Chan,Garrett         Queens U of Ch  A    Sr        72.8255
55   Martin,Jake          Rockhurst       A    So        72.8241
 
56   Gomes,Anthony        Adelphi         M    Sr        72.5399
57   Shafer,Lucas         Lake Erie       A    So        72.4106
58   Hanlon,Mike          Lenoir-Rhyne    A    Jr        72.4051
59   Lynott     def,Jon   NYIT            D    Sr        72.3341
60   O'connell,Michael    Merrimack       A    Fr        72.3235
 
61   Lalli,Matt           Florida Southe  G    Jr        72.2810
62   Spitzer,Luke         Adelphi         D    Sr        72.2200
63   Shields,Matt         Mount Olive     A    Sr        72.1081
64   Beccaris,Matty       LIU Post        A    Sr        71.7427
65   Lipsky,Alex          Mars Hill       AM   Jr        71.2996
 
66   Stavis,Cory          Adelphi         A    Sr        70.9035
67   Crowe,James          Mercyhurst      A    Jr        70.7508
68   Renaud,Edmond        Lake Erie       A    So        70.6271
69   Jackson,Andrew       Le Moyne        M    Sr        70.4889
70   Lison,Austen         Florida Southe  DM   Fr        70.2194
 
71   Sheridan,Patrick     Limestone       G    Sr        70.1788
72   Yonts,Dylan          Saint Leo       A    Sr        70.1075
73   Trainor,Daniel       S. New Hampshi  A    Jr        70.0869
74   Ventresca,Sam        Merrimack       G    So        70.0798
75   Morris,Luke          Mount Olive     D    Sr        69.8876
 
77   Entenmann,Brendan    Le Moyne        D    So        69.3820
78   Dambach,Alec         Chestnut Hill   A    Jr        69.0621
79   Vincent ferraro      NYIT            A    Sr        68.9309
80   White,Pj             Limestone       D    Sr        68.8735
 
81   Astrologo,John       Dowling         D    Sr        68.8663
82   Cummins,Charlie      Tampa           D    Jr        68.8527
83   Shafer,Mitchell      Lake Erie       A    Sr        68.8038
84   Sellars,Connor       Belmont Abbey   A    Sr        68.6518
85   Sadler,Garrett       Queens U of Ch  A    Fr        68.5921
 
86   Higgins,Ben          Limestone       M    So        67.8480
87   Kopen,Tyler          Florida Southe  A    Jr        67.7950
88   Teresky,Kevin        Molloy          MA   Sr        67.6610
89   Gray,Cody            Florida Southe  M    So        67.5434
90   Olsen,James          Saint Anselm    A    Jr        67.4884
 
91   Leies,Connor         Young Harris    A    Fr        67.4828
92   Labranche,Derrick    Saint Anselm    D    So        67.4341
93   Crim,Bryan           Walsh           M    Jr        67.3240
94   Reid,Travis          Assumption      AM   Fr        67.2631
95   Robinson,Kole        Lake Erie       D    Sr        67.1050
 
96   Bassett,James        Merrimack       D    So        67.0002
97   Galeotafiore,Anthony LIU Post        M    Jr        66.9972
98   Endres,Shane         Mercyhurst      D    Sr        66.8975
99   Reece,Scott          Dowling         M    Jr        66.8934
100  Yetter,Mark          Saint Michael'  A    Sr        66.8543
 
101  Oliver,Jesse         Queens U of Ch  AM   Fr        66.7797
102  Maciejewski,Ryan     Limestone       M    So        66.7479
103  Mcmullen,Curtis      Mount Olive     D    Sr        66.7106
104  Morgan,Jeremy        LIU Post        M    Gr        66.6706
105  Wiley,Jeremy         Pace            DM   Jr        66.6583
 
106  Jerhoff,Austin       Lynn            A    So        66.6320
107  Adler,Max            Bentley         F    Jr        66.6242
108  Kline,Nick           Le Moyne        M    Sr        66.5091
109  Donnellan,Brandon    Pace            DM   Jr        66.4880
110  Kingston,Brett       Mount Olive     A    Jr        66.4660
 
111  Corkery,Spencer      Queens U of Ch  M    Sr        66.1792
112  Bowman,Ross          Mount Olive     G    Sr        66.1614
113  Bruening,Zach        Lake Erie       D    Sr        66.1223
114  Gilmour,Jake         Saint Leo       A    So        66.0655
115  Paige,Jonathan       Queens U of Ch  F    Jr        66.0287
 
116  Shaw,Josh            Dowling         A    Jr        66.0247
117  Rainone,Anthony      Lynn            A    Sr        66.0016
118  Brandenburg,Steve    Colorado Mesa   A    Jr        65.9680
119  Arnold,Aj            Tampa           G    Jr        65.9641
120  Robbins,Pat          LIU Post        A    So        65.9331
 
121  Stokes,Jake          Saint Anselm    D    Sr        65.8774
122  Weaver,Zach          Colorado Mesa   G    Sr        65.8617
123  Howell,Garret        Seton Hill      A    So        65.8056
124  Buduo,Joe            Lenoir-Rhyne    A    Fr        65.8053
 
126  Holland,Josh         Westminster     AM   Sr        65.3143
127  Morin,Brennen        Merrimack       D    Jr        65.2913
128  Woodland,Kurtis      Mercyhurst      M    Fr        65.2474
129  Kesselring,Justin    Le Moyne        A    So        65.2014
130  Bilak,Matt           Tampa           M    Sr        65.1089
 
131  Dolan,Eric           Queens U of Ch  G    Sr        65.0285
132  Chadderdon,Eric      Le Moyne        D    Gr        65.0020
133  Ormerod,Jacob        Wingate         G    Jr        64.9916
134  Slane,Connor         Molloy          A    Jr        64.9425
135  Yonge,Keir           Alderson Broad  A    Jr        64.9069
 
136  Gutentag,Jonah       Seton Hill      D    So        64.7549
137  Enright,Connor       Mercyhurst      A    Sr        64.5897
138  Mclaughlin,Tom       Merrimack       D    Sr        64.5771
139  Mid,Nick sidaras gr. NYIT            M    Gr        64.4140
140  Wilson,Shane         Coker           A    Sr        64.3944
 
141  Crompton,Ryan        Lenoir-Rhyne    G    So        64.3553
142  Downs,Dereck         Wheeling Jesui  A    So        64.3239
143  Remsen,Will          Lenoir-Rhyne    A    Jr        64.2294
144  Stenberg,Kyle        Merrimack       A    So        64.1835
145  Berardis,Anthony     LIU Post        M    Sr        64.1814
 
146  Richards,Derek       Mercyhurst      A    Jr        64.1380
147  Gadaleta,Anthony     Pace            A    So        64.1054
148  Brothers,Pat         Lynn            G    Sr        64.1038
149  Johnson,Connor       Adams State     G    Fr        64.0706
150  Hayes,Hunter         Seton Hill      A    So        64.0040
 
151  Rusch,Zack           Seton Hill      A    Jr        63.9345
152  Farrell,Dan          Assumption      A    Fr        63.9143
153  Mcqueen,Keyan        Mercyhurst      A    Jr        63.8106
154  Meister,Ian          Rockhurst       M    So        63.7773
155  Stern,Ryan           LIU Post        D    Jr        63.7697
 
156  Guzik,Mark           Walsh           D    Jr        63.7242
157  Corazalla,David      Lindenwood      A    Jr        63.6879
158  Hudgens,Alex         Walsh           M    Jr        63.6807
159  Graham,Matt          Saint Rose      A    So        63.6362
160  Valenti,Austin       Molloy          M    Sr        63.5522
 
161  Michaeli,Matt        Pfeiffer        M    Sr        63.4332
162  Depasquale,Daniel    Chestnut Hill   D    Jr        63.3855
163  Klusaritz,Dylan      Chestnut Hill   A    So        63.3495
164  Vonarb,Jack          Rollins         A    Jr        63.3442
165  Miller,Seth          Roberts Wesley  M    Sr        63.3079
 
166  Urso,Mikey           Lynn            A    Fr        63.2914
167  Baker,Morgan         Rollins         M    Sr        63.2511
168  Thompson,Will        S. New Hampshi  D    Jr        63.1818
169  Sterling,Carson      Lenoir-Rhyne    M    Sr        63.1569
170  Guiton,Liam          Saint Rose      G    Fr        63.1321
 
171  Reyes,Robert         Saint Rose      D    Sr        62.9464
172  Morris,Ryan          Mount Olive     M    Sr        62.9105
173  Collins,Joseph       Alderson Broad  M    So        62.7910
174  Schultz     att,Geor NYIT            A    Jr        62.7878
175  Kump,Parker          Indianapolis    A    Fr        62.6989
 
176  Besancenez,Ben       Lindenwood      G    So        62.5971
177  Cossidente,Matthew   Pace            M    Sr        62.5361
178  Vella,Ryan           Tampa           D    Sr        62.5223
179  Guarino,Nick         Assumption      M    Sr        62.4795
 
181  Sarjeant,Thomas      Westminster     A    So        62.3220
182  Vajda,Jack           Le Moyne        A    Fr        62.2792
183  Rossi,Robert         Mercy           M    Sr        62.2513
184  Diamond,Justin       Rollins         A    Jr        62.2229
185  Burnett,Casey        Franklin Pierc  A    Sr        62.1312
 
186  Donnelly,Brendan     Merrimack       A    Fr        62.0903
187  Chanenchuk,Matthew   NYIT            A    Jr        62.0611
188  Robertson,Kenny      Pfeiffer        D    Jr        62.0550
189  Martiello,Mike       Coker           A    Sr        62.0538
190  Bartusiak,Cody       Lynn            D    Fr        62.0354
 
191  Neferis,Nick         Seton Hill      M    So        61.9748
192  Bailey,Merritt       Seton Hill      G    So        61.9569
193  Hillkewicz,Eddie     Dowling         M    So        61.9345
194  Brochu,Bryce         Wheeling Jesui  M    Sr        61.9309
195  Prattson,Zac         Le Moyne        D    Fr        61.9256
 
196  Laird,Connor         Lindenwood      D    Jr        61.9054
197  Palmer,Brady         Bentley         F    Jr        61.8967
198  Ketcham,Calen        Colorado Mesa   A    So        61.8908
199  Gutmann,Nick         Florida Southe  MA   Fr        61.8811
200  Feniello,Tyler       Mount Olive     M    Sr        61.8778
 
201  Ball,Jacob           Mount Olive     A    So        61.8466
202  Mcginley,Kyle        Belmont Abbey   M    So        61.8440
203  Desmond,Ryan         Le Moyne        M    Jr        61.8290
204  Sommers,Frank        Dowling         G    Jr        61.7785
205  Munisteri,Connor     Assumption      M    Sr        61.7463
 
206  Corrigan,Ben         Lenoir-Rhyne    M    So        61.7045
207  Castorf,Jake         Franklin Pierc  M    Fr        61.7011
208  Loughlin,Brian       Saint Michael'  A    So        61.6788
209  Molander     att,Ale Lees-McRae      A    Fr        61.5783
210  Tanner,Callum        Belmont Abbey   AM   So        61.5361
 
211  Meyers,Robert        Franklin Pierc  D    Jr        61.5234
212  Carney     att,Dane  Lees-McRae      A    Jr        61.4885
213  Petsos,Alex          Rollins         M    Sr        61.4164
214  Smith,Liam           Lake Erie       D    So        61.4156
215  Eakes,Connor         Catawba         M    Jr        61.4099
 
216  Nuckel,Tom           Adelphi         A    Sr        61.3851
217  Eskridge,Connor      Lindenwood      A    So        61.3625
218  Cimerberg,Josh       Lynn            A    Fr        61.3291
219  Prate     def,Ian    NYIT            D    So        61.3018
220  Delea,Sean           Franklin Pierc  M    So        61.2647
 
221  Warren,Ben           Saint Anselm    A    Sr        61.1590
222  Campbell,Jayden      Young Harris    A    So        61.1263
223  Stockton,Kyle        Mercy           M    Sr        61.0751
224  Devilly,Brian        Saint Michael'  D    Sr        61.0484
225  Groebner,Cole        Mount Olive     D    So        61.0473
 
226  Greenway,Colin       Mercyhurst      A    So        61.0386
227  Smith,Jake           Tusculum        D    Sr        60.9920
228  Vitello,Mark         Saint Anselm    M    Jr        60.9516
229  Fraser,Chase         U. of DC        A    Jr        60.9042
230  Walsh,Andrew         Merrimack       M    Sr        60.8719
 
231  Sullivan,Ryan        Saint Anselm    D    Sr        60.8563
232  Bamonte,Forrest      LIU Post        A    Fr        60.8229
233  Smoot,Tyler          Lake Erie       D    Sr        60.8054
234  Boehm,Mike           Rockhurst       D    So        60.8001
235  Posner,Luke          Tampa           L    So        60.7876
 
236  Wheeler,John         Bentley         A    Jr        60.7750
237  Swan,Bret            Lake Erie       F    Fr        60.7609
238  Hultgren,Erik        Seton Hill      M    Sr        60.6989
239  Moran,Jack           Seton Hill      M    So        60.6700
240  Paterson,Bradley     Pace            A    Fr        60.5940
 
241  Sheen,Cole           Pfeiffer        M    Sr        60.5771
242  Godwin,Daniel        Wingate         M    Fr        60.5726
243  Malinowski,Alex      Shorter         A    Sr        60.5706
244  Flinders,Cole        Westminster     AM   Fr        60.5314
245  Gallagher,Neil       Saint Michael'  D    So        60.5217
 
246  Clark,Peter          Molloy          M    Sr        60.5198
247  Cooley,Zac           Le Moyne        M    Fr        60.4748
248  Kramer,Robert        Bentley         D    Jr        60.4712
249  Kelleher,Cade        Le Moyne        A    Jr        60.4664
250  Lasprogata,Christoph Lynn            M    So        60.4610
 
251  Coons,Josh           Lindenwood      A    Jr        60.3980
252  Sullivan,Jeremy      Wingate         A    So        60.3671
253  Eskridge,Kevin       Lindenwood      M    Jr        60.3545
254  Novak,Tyler          Florida Southe  M    Sr        60.3508
255  Macspadyen,Ryan      Mercy           M    Fr        60.3390
 
256  Loparo,Peter         Mercy           D    Sr        60.2593
257  Stechmiller,Griffin  Queens U of Ch  DM   Fr        60.2534
258  Bacarella,Brian      Florida Tech    M    Sr        60.2175
259  Ford,Seamus          Merrimack       M    Fr        60.1912
260  Wahl,Travis          Adelphi         A    Sr        60.1875
 
261  Golia,Adam           Lincoln Memori  M    So        60.1831
262  Kreitler,Joshua      Pace            A    So        60.1331
263  Catalanotti,Joseph   Adelphi         D    Sr        60.1280
264  Mahood,Matt          Seton Hill      D    Jr        60.1118
265  Applegate,Ryan       Catawba         G    Jr        60.1037
 
266  Gerhardt,Max         Indianapolis    D    Fr        60.1026
267  Cothron,Will         Saint Leo       M    Sr        60.0980
268  Bourdeau,Drew        Saint Anselm    D    So        60.0946
269  Phillips,Clay        Rollins         A    Jr        60.0926
270  Garlow,Blade         Pfeiffer        A    Jr        60.0732
 
271  Pacitti,Alex         Saint Anselm    M    Jr        60.0631
272  Mills,Justin         Emmanuel (GA)   A    Sr        60.0394
273  May,Brandon          Mercyhurst      D    Fr        60.0315
274  Shewey,Nico          Mount Olive     M    Sr        60.0303
275  Mcclellan,Connor     Rollins         D    Jr        60.0246
 
276  Castorf,Nicholas     Walsh           A    Jr        60.0138
277  Thomas,Derek         Pfeiffer        M    Sr        60.0051
278  Spadafora,Matt       Young Harris    A    Sr        59.9629
279  Vogelsberg,Kevin     Pace            A    Fr        59.9193
280  Racalbuto,Chris      Adelphi         M    Jr        59.9069
 
281  Wade,Dallas          Tusculum        M    So        59.8972
282  Carlson,Nick         Queens U of Ch  M    Jr        59.8903
283  Buchas,Trevor        Post            A    Jr        59.8570
285  Jackson,Trey         Saint Rose      D    Sr        59.8084
 
286  Silverstein,Kyle     Florida Southe  A    Fr        59.8023
287  Thilo,Taylor         Lenoir-Rhyne    A    Sr        59.8020
288  Proly,Alex           North Greenvil  M    Fr        59.7737
289  Stokes,Mitchell      Lake Erie       M    So        59.7135
290  Lett,Collin          Lenoir-Rhyne    L    So        59.7059
 
291  Darnulc,Derick       Chestnut Hill   D    Sr        59.6635
292  Martin,Cody          Florida Tech    A    Jr        59.6355
293  Arent,David          Dominican C.    M    Fr        59.6284
294  Stottlar,Blaine      Lees-McRae      A    Jr        59.6106
295  Mazza,Matthew        Post            A    Fr        59.5955
 
296  Long     att,Kevin   NYIT            A    Sr        59.5725
297  Loprete,Danny        Merrimack       M    Jr        59.5708
298  Murphy,Cameron       Assumption      L    Sr        59.5703
299  Menzies,Cody         Roberts Wesley  A    Fr        59.5594
300  Heyn     def,Marty   Tampa           D    Sr        59.5533
 
301  Pedrick,Matthew      Chestnut Hill   G    So        59.5526
302  Schveninger,Chris    Rockhurst       M    Jr        59.5114
303  Arnold,John          Walsh           D    Jr        59.4797
304  Williams,Michael     Shorter         D    Sr        59.4625
305  Darroch,Sean         Lindenwood      M    Fr        59.4548
 
306  Rohan,Rob            Post            G    Sr        59.4331
307  Harned,Dylan         LIU Post        M    So        59.4203
308  Abramson,Addison     Florida Tech    L    Fr        59.3868
309  Lavey,Scott          S. New Hampshi  L    Jr        59.3778
310  Valenza,Vincent      Queens U of Ch  A    So        59.2955
 
311  Alvarez,Tyler        LIU Post        M    Fr        59.2737
312  Biondi,Joseph        Florida Southe  M    Fr        59.2619
313  Fischer,Collin       Rockhurst       A    So        59.2613
314  Camposa,Jon          Molloy          M    Jr        59.2530
315  Craig,Brett          Seton Hill      D    Fr        59.2196
 
316  Prouty,Dean          Merrimack       M    So        59.2184
317  Reeves,Conor         Dominican C.    A    Sr        59.1921
318  Bentz,Paul           Adelphi         M    Jr        59.1787
319  Sanford,Matt         Bentley         AM   So        59.1499
320  Wilkinson,Bailey     Le Moyne        M    So        59.1260
 
321  Doviak,Adam          Roberts Wesley  D    So        59.1102
322  Morhardt     def,Joe NYIT            D    Jr        59.0947
323  Whitlow,Austin       Mount Olive     M    Fr        59.0340
324  Pomeroy,Mason        Rockhurst       A    Fr        58.9846
325  Marino,Chad          Saint Leo       M    Sr        58.9682
 
326  Buono,Joe            Saint Rose      M    Jr        58.9668
327  Wilcox,Nick          Mercy           M    Jr        58.9601
328  Horning,Sam          Wheeling Jesui  M    So        58.9554
329  Gernatt,Michael      Young Harris    A    So        58.9240
330  Osmundsen,Michael    Adelphi         M    Fr        58.8783
 
331  Beshlian,Robert      Pace            G    So        58.8651
332  Diaco,Joey           Merrimack       M    So        58.8635
333  Monteleone,Gabe      Lindenwood      D    So        58.7872
334  Blaisdell,Matthew    S. New Hampshi  D    Jr        58.7707
335  Benedict,Matt        Roberts Wesley  A    Jr        58.7517
 
336  Worley,Jesse         Alderson Broad  L    So        58.7501
337  Gavin,Johnny         Lynn            A    Jr        58.7295
338  Miller,Mj            Belmont Abbey   M    So        58.6446
339  Dobis,Adam           Indianapolis    D    Fr        58.6430
340  Perry,Gavin          Queens U of Ch  AM   Fr        58.5596
 
341  Sharp,Peter          Pace            A    Jr        58.5528
342  Arcuri,Kyle          Lincoln Memori  A    Fr        58.5391
343  Hamwey,Colby         Assumption      G    Fr        58.5317
344  Terry,Jason          Florida Tech    AM   Sr        58.5069
345  Gottberg,Shane       Lenoir-Rhyne    M    So        58.4953
 
346  Zolezzi,Steve        Ohio Valley     A    Jr        58.4564
347  Haggerty,Kevin       Tusculum        G    Jr        58.4498
348  Miller,Jack          Seton Hill      M    Jr        58.4321
349  Toomey,Ryan          Molloy          G    So        58.4299
350  Fairman,Elias        Westminster     M    Sr        58.4190
 
351  Pauwels,Kyle         Pfeiffer        A    So        58.3773
352  Wassenaar,Drew       North Greenvil  M    Jr        58.3696
353  Ward,Patrick         Assumption      A    So        58.3555
354  Skinner,Joshua       Shorter         M    Sr        58.3503
355  Bruner,Blake         Westminster     AM   So        58.3467
 
356  Turner,Paxton        Mars Hill       DM   Fr        58.3303
357  Kearney,Ryan         Mars Hill       G    So        58.3296
358  King,Michael         U. of DC        M    Gr        58.3186
359  Sapor,Zac            Roberts Wesley  D    Jr        58.3106
360  Sweeney,Patrick      Saint Anselm    M    Fr        58.3076
 
361  Buell,Carson         Rollins         M    Jr        58.3076
362  Allen,Luke           Indianapolis    M    Fr        58.2935
363  Hummel,Peter         Rockhurst       M    Jr        58.2059
364  Astarita,Alex        Bentley         A    Fr        58.2019
365  Morissette,Greg      Lynn            D    Fr        58.1637
 
366  Stewart,Nathan       Mars Hill       M    Jr        58.1570
367  Marsh,Rylee          Coker           A    So        58.1224
368  Stanners,Sean        Seton Hill      A    So        58.1014
369  Llerandi,Alex        Wingate         A    Fr        58.0757
370  Schermann,Tyler      Lindenwood      M    So        58.0718
 
371  King,Skyler          Mount Olive     D    So        58.0677
372  Donohue,Brandon      Lake Erie       M    So        58.0458
373  Malave,Dan           S. New Hampshi  M    So        57.9977
374  Boyd,Ben             Tusculum        M    Jr        57.9971
375  Borkowski,Dylan      Le Moyne        D    Jr        57.9628
 
376  Alazraki,Dan         Alderson Broad  A    Jr        57.9592
377  Thrower,Devin        CSU Pueblo      M    Fr        57.9550
379  Littleton,Max        Mercy           D    Fr        57.9162
380  Greenidge,Jaron      Molloy          D    So        57.9014
 
381  Deluca,Anthony       Adelphi         A    Sr        57.8784
382  Blake,Garrett        Young Harris    M    Fr        57.8705
383  Brigham,Matt         Bentley         M    Sr        57.8036
384  Schnitzer,Ross       Mercy           D    So        57.7982
385  Lee,Matt             Wheeling Jesui  A    So        57.7903
 
386  Graef,Tom            Molloy          M    Sr        57.7630
387  Cianfarano,Dom       Roberts Wesley  A    Sr        57.6948
388  Balla,Mike           Saint Rose      M    Sr        57.6852
389  Kennedy,Connor       Catawba         A    Sr        57.6625
390  Nowak,Pat            Le Moyne        A    Sr        57.6598
 
391  Deluca     def,Nick  NYIT            D    Fr        57.6306
392  Tanner,Adam          S. New Hampshi  DM   Sr        57.6226
393  Matzek,Nick          CSU Pueblo      A    Fr        57.5666
394  Austin,Ben           Pfeiffer        M    Jr        57.5525
395  Matisoff,Dan         Assumption      M    So        57.5066
 
396  Wells,Nick           Bentley         D    Sr        57.5014
397  Bye,Jake             Pfeiffer        D    So        57.4867
398  Durkin,Mike          Molloy          D    Fr        57.4813
399  Kimble,Shawn         Indianapolis    A    Fr        57.4393
400  Moore,Dave           Saint Leo       G    Sr        57.4392
 
401  Ormerod,Ryan         Wingate         A    Fr        57.4355
402  Hunziker,Kyle        Brevard         A    Fr        57.4335
403  Ryan,Chris           Tusculum        A    So        57.4189
404  Modaffari,Jamil      CSU Pueblo      A    Sr        57.3979
405  Kelly,Casey          Molloy          M    So        57.3967
 
406  Treat,Colby          Post            M    Sr        57.3907
407  Marentette,Craig     Emmanuel (GA)   A    Fr        57.3850
408  Stowell,Seth         Adams State     M    Sr        57.3793
409  Mitchell,Jesse       Mount Olive     A    Jr        57.3749
410  Smith,Brendan p      Limestone       A    Jr        57.3688
 
411  Johnston,Tyler       Indianapolis    A    Fr        57.3610
412  Clark,Shane          Dowling         A    Fr        57.3536
413  Entenmann,Dan        Le Moyne        M    Fr        57.3281
414  Kopsky,Billy         Lincoln Memori  M    So        57.3015
415  Fiorini,Mike         Le Moyne        M    Sr        57.3009
 
416  Huss,Billy           Belmont Abbey   M    So        57.2995
417  George,Brady         Colorado Mesa   D    Jr        57.2709
418  Mcintyre,Jack        American Inter  A    So        57.2182
419  Pierce,Cameron       Le Moyne        D    Jr        57.2067
420  Lynch,Liam           Catawba         A    So        57.1832
 
421  Matthews,Andrew      Rollins         L    Sr        57.1804
422  Palmieri,Matthew     Post            L    Fr        57.1575
423  Neisler,Dylan        Lincoln Memori  A    So        57.1493
424  Leone,Dylan          Franklin Pierc  D    Sr        57.1183
425  Papineau,Kevin       American Inter  AM   Jr        57.1127
 
426  Brooks,Benjamin      Mercyhurst      M    Jr        57.0993
427  Martinez,Luis        Rockhurst       D    So        57.0841
428  Wunder,Travis        Florida Tech    F    Jr        57.0782
429  Martin,Brady         Roberts Wesley  A    Fr        57.0466
430  Twombly,Colin        Lenoir-Rhyne    D    Jr        57.0464
 
431  Wade,Nate            Tusculum        M    So        57.0410
432  Brown,Nick           Florida Tech    DM   Sr        57.0328
433  Albi,Dominic         Dowling         D    Fr        57.0191
434  Moritt,Bryan         Adelphi         D    Sr        56.9727
435  Vassallo,Tommy       Saint Leo       M    Fr        56.9576
 
436  Quiles,Anthony       Limestone       M    Jr        56.9419
437  Mcgrath,John         Adelphi         G    Sr        56.9344
438  Callies,Reece        Colorado Mesa   MA   So        56.9262
439  Ruquet,Matt          Pace            M    Sr        56.9258
440  Dirkse,Zachery       Shorter         A    Sr        56.9226
 
441  Munroe,Jon           Saint Rose      M    Sr        56.9174
442  Macgregor,Connor     Florida Southe  DM   Jr        56.9122
443  Hicks,Joel           Alderson Broad  D    Jr        56.9100
444  Filipow,Tom          Florida Tech    D    Jr        56.8866
445  Chillianis,Bobby     Mercy           A    Fr        56.8863
 
446  Wallace,Taylor       Saint Michael'  M    Jr        56.8861
447  Quillin,Travis       Lynn            D    Fr        56.8832
448  Rewucki,Cam          S. New Hampshi  M    So        56.8728
449  Murphy,Aidan         Assumption      M    So        56.8669
450  Clark,Ryder          Colorado Mesa   D    Fr        56.8666
 
451  Kimble,Jarod         Indianapolis    G    Fr        56.8665
452  Martin,Ryan          Walsh           A    So        56.7898
453  Smith     mid,Zayne  Tampa           M    Jr        56.7736
454  Horn,Oran            Mercyhurst      A    So        56.7379
455  Winne,Adam           LIU Post        G    Sr        56.7322
 
456  Mccormack,Chris      Saint Anselm    M    Jr        56.7256
457  Connor,Tim           Saint Michael'  A    Jr        56.7046
458  Selvage,Jake         Walsh           D    Fr        56.6791
459  Ledon,Matty          Young Harris    M    So        56.6772
460  Kerrick,Kevin        Pfeiffer        D    Jr        56.6712
 
461  Brush,Lucas          Rollins         M    So        56.6613
462  O'brien,Alex         Le Moyne        A    Jr        56.6444
463  Nelson,Matthew       Limestone       M    So        56.6426
464  Speicher,Daniel      Mercy           A    Jr        56.6354
465  Hanley,Matt          Saint Michael'  G    So        56.6203
 
466  Utt,Alex             Colorado Mesa   D    Sr        56.6195
467  Murphy,Austin        Wingate         A    Jr        56.6110
468  Himmelberg,Kelton    CSU Pueblo      M    Sr        56.5708
469  Rammacher,Dennis     Brevard         D    Jr        56.5456
470  Antonette,Zach       Molloy          L    So        56.5357
 
471  Meigel,Tyler         Pace            A    Sr        56.5313
472  Smith,Jimmy          Indianapolis    M    Jr        56.5243
473  Davidson,Corey       Merrimack       M    Sr        56.5079
474  Curtis,Natron        Brevard         D    Fr        56.5075
475  Griffin,Jack         Colorado Mesa   M    Fr        56.4891
 
476  Clark,Thatcher       Mount Olive     A    Fr        56.4754
477  Smith,Josh           Coker           M    Sr        56.4672
478  Vadas,Tyler          Saint Leo       D    Sr        56.4648
479  Lucchesi,Michael     Tampa           A    So        56.4268
480  Johnson,Dan          Saint Michael'  D    So        56.4198
 
481  Doyle,Colin          Shorter         D    Sr        56.4190
482  Beacon-paglia,Angelo Lynn            M    So        56.4117
483  Kinney,Mitch         Dowling         M    Fr        56.4043
484  Dooley,Andrew        Chestnut Hill   M    Jr        56.3907
485  Stephenson,Zach      Young Harris    M    Fr        56.3813
 
486  Slowinski,Josh       Le Moyne        M    Fr        56.3715
487  Salter,David         Belmont Abbey   D    Sr        56.3500
488  Osbahr,Derek         Bentley         F    Jr        56.3452
489  Kiel,Brian           Lynn            A    Jr        56.3366
490  Hodel,Evan           Wheeling Jesui  M    Sr        56.3316
 
491  Deangelis,Kyle       Le Moyne        M    Sr        56.3038
492  Lumb,Braylon         U. of DC        M    Fr        56.2928
493  Whelan,Joey          Pace            D    Sr        56.2843
494  Sutton,Malcom        Franklin Pierc  D    Sr        56.2826
495  Mcgill,Jamie         Saint Michael'  M    Sr        56.2703
 
496  Thompson,Jt          Queens U of Ch  A    So        56.2681
497  Hylan,Paul           Post            A    Jr        56.2405
498  Mckaig,Jackson       Brevard         A    Fr        56.2184
499  Berard,Jake          Westminster     M    Jr        56.2174
500  Medico,Sal lo        S. New Hampshi  D    Fr        56.2094
 
501  Leonard,Matt         Lindenwood      D    So        56.2092
502  Yulfo,Aaron          Dominican C.    D    Fr        56.1931
503  Peterson,Dusten      Florida Southe  D    So        56.1872
504  Mischel,Brooks       Shorter         D    So        56.1552
505  Wells,Matt           Mercyhurst      G    Sr        56.1488
 
506  Chitwood,Garrett     Adams State     D    So        56.1280
507  Massaro,John         Franklin Pierc  D    So        56.1096
508  Gazzio,Chris         Wingate         D    So        56.1026
509  Taylor,Ryan          Brevard         A    Jr        56.0896
510  Misterman,Alex       Mercyhurst      M    Jr        56.0859
 
511  Drane,Kevin          Dowling         M    Sr        56.0556
512  Parkman,Keith        Ohio Valley     A    Fr        56.0547
513  Randolph,Zach        North Greenvil  D    So        56.0470
514  Johnson,Matthew      Indianapolis    A    Fr        56.0459
515  Huxtable     mid,Jud Tampa           M    So        56.0388
 
516  Steinman,Tim         Molloy          A    So        56.0386
517  Moriarty,Dom         Alderson Broad  G    Jr        56.0360
518  Mcdonald,Shaun       Lynn            D    Jr        56.0144
519  Stewart,Colin        Saint Rose      D    Sr        55.9905
520  Maronski,Marco       Mercyhurst      D    Sr        55.9675
 
521  Stone,Dustin         Alderson Broad  A    Fr        55.9327
522  Chillianis,Danny     Mercy           D    Sr        55.9107
523  Holbrook,Connor      Bentley         D    Jr        55.9008
524  Doherty,Evan         Saint Rose      A    So        55.9007
525  Magliano,John        American Inter  A    Jr        55.8942
 
526  Vadala,Mark          Limestone       M    Jr        55.8920
527  Diraimo,Joe          Bentley         M    So        55.8900
528  Lee,Eric             Saint Leo       D    So        55.8876
529  Schweigert,Andrew    NYIT            M    Sr        55.8830
530  Hornberger,Rob       Saint Thomas A  D    Fr        55.8827
 
531  Egan,Patrick         Post            A    Fr        55.8803
532  Dagen,Alex           Florida Southe  D    So        55.8609
533  Gelinas,Spencer      Mount Olive     M    Sr        55.8546
534  Shields,Phil         Dominican C.    D    So        55.8498
535  Martin,Andrew        Limestone       D    Fr        55.8470
 
536  Palumbo,Louis        Franklin Pierc  M    So        55.8409
537  Winwood,Liam         Florida Southe  A    Fr        55.8252
538  Macfarlane,Emmitt    Adams State     D    Sr        55.8247
539  Diaz,Chris           Belmont Abbey   D    Fr        55.8116
540  Cannell,Philip       Westminster     G    Fr        55.7958
 
541  Brundage,Austin      Emmanuel (GA)   A    Jr        55.7811
543  Morgan,Connor        Colorado Mesa   AM   So        55.7691
544  Sinclair,Isaac       Saint Leo       A    Fr        55.7500
545  O'neill,James        Saint Anselm    G    Sr        55.7477
 
546  Howes,Jacob          Merrimack       M    Fr        55.7462
548  Moorehead,Mike       Pfeiffer        G    So        55.7367
549  Grebe,Dan            Molloy          L    Sr        55.7366
550  Chapman,Mitch        Tusculum        D    Sr        55.7362
 
551  Bisson,Eddie         LIU Post        AM   So        55.7348
552  Mcguire,Cameron      S. New Hampshi  M    Jr        55.7279
553  Carr,Jonathan        Alderson Broad  M    Jr        55.7137
554  Shapiro,Joe          Saint Rose      G    Jr        55.6979
555  Colyer,Andrew        Saint Michael'  M    Jr        55.6882
 
556  Reedy,Josh           Catawba         M    Sr        55.6834
557  Schveninger,Nick     Rockhurst       A    Fr        55.6764
558  Donnian,Joe          Saint Leo       A    Sr        55.6632
559  Gaulton,Tyler        Limestone       D    So        55.6594
560  Swanger,Connor       Indianapolis    D    Fr        55.6563
 
561  Santry,Michael       Shorter         D    Sr        55.6464
562  Rohle,Andrew         Saint Leo       D    Sr        55.6402
563  Covey,Tyler          Florida Tech    A    Fr        55.6326
564  Stewart,Justin       Lincoln Memori  M    Sr        55.6237
565  Cillo,Joe            Seton Hill      D    So        55.6143
 
566  Enkelmann,Kyle       Pfeiffer        A    Fr        55.6136
567  Whitham,Harley       Belmont Abbey   G    So        55.6033
568  Quinn,Xavier         Saint Anselm    A    Fr        55.5976
569  Golden,Matt          Pace            D    So        55.5974
570  Carney,Jack          Franklin Pierc  A    So        55.5805
 
571  Hommel,Matt          Limestone       M    Fr        55.5748
572  Kofoed,Andrew        Notre Dame de   A    Fr        55.5724
573  Davison,James        Tampa           G    So        55.5564
574  Sciulla,Frank        Molloy          M    Jr        55.5523
575  Sherman,Jake         Georgian Court  A    Fr        55.5506
 
576  Zugelter,Austen      Florida Tech    M    Jr        55.5483
577  Vecchio,Kendall      Le Moyne        M    Jr        55.5428
578  Hughes,Grant         Florida Tech    DM   So        55.5392
580  Celentano,Teilen     U. of DC        M    So        55.5172
 
581  O'connor,Jacob       Lenoir-Rhyne    D    So        55.5139
582  Peluso,Anthony       Seton Hill      M    Sr        55.5105
583  Richardson,Brady     Lenoir-Rhyne    D    Sr        55.5001
584  Mortier,Jake         Le Moyne        M    So        55.4802
585  Carpenter,Chris      North Greenvil  A    Fr        55.4788
 
586  Cunningham,Gerard    Adelphi         M    Jr        55.4770
587  Johnson,Eric         S. New Hampshi  M    Sr        55.4739
588  Ford,Riley           Florida Tech    DM   So        55.4710
589  Sweeney,Shane        LIU Post        D    Jr        55.4671
590  Ormond,Deshaun       Coker           M    So        55.4469
 
591  Moore,Connor         Saint Rose      M    So        55.4225
592  O'hagan,Ryan         Pace            M    So        55.4173
593  Billetter,Todd       Saint Anselm    A    Fr        55.4168
594  Dapolito,John        Saint Thomas A  D    Jr        55.4128
595  Chimenti     att,Mik NYIT            A    Sr        55.4081
 
596  Calkins,Devin        S. New Hampshi  M    So        55.4064
597  Quinn,Dillon         Lees-McRae      D    Sr        55.3958
598  Mcdole,Mitch         Young Harris    M    So        55.3887
599  Boyle,Cory           Georgian Court  A    Jr        55.3597
600  Hemans,Zach          Young Harris    D    So        55.3536
 
601  O'brien,Patrick      Assumption      A    So        55.3492
602  French,Andrew        Le Moyne        M    Fr        55.3395
603  Bell,Keegan          Tusculum        M    Fr        55.3375
604  Reisig,Nick          Dowling         D    Gr        55.3259
605  Primo,Bobby          Saint Rose      L    Sr        55.3144
 
606  Jacobs,Zach          S. New Hampshi  M    Jr        55.3070
607  Anderson,Bryan       Dowling         M    Gr        55.3060
608  Usak,Pj              LIU Post        D    Fr        55.3022
609  Weddell,Jake         Alderson Broad  A    Jr        55.2873
610  Denaro,Joey          LIU Post        D    So        55.2839
 
611  Stoudt,Oliver        Georgian Court  D    Jr        55.2827
612  Keiser,Kevin         Post            D    So        55.2689
613  Burbach,Joe          Rockhurst       D    So        55.2607
614  Pappalardo,Michael   Pace            A    So        55.2566
615  Robinson,Garry       Shorter         G    So        55.2533
 
616  Mayer,Kevin          Dominican C.    M    So        55.2463
617  Goodman,Daegan       Saint Michael'  M    Sr        55.2442
618  Cook,Dalton          Catawba         M    So        55.2152
619  White,Greg           Le Moyne        M    So        55.1899
620  Fanzo,Cole           Catawba         A    Fr        55.1895
 
621  Trankel,Collin       Walsh           M    So        55.1851
622  Radel,Shea           Rockhurst       M    So        55.1744
623  Pellati,Aj           Mercy           G    Sr        55.1733
624  Frank,Bobby          Saint Michael'  M    So        55.1728
625  Kreuscher,Steve      Dowling         M    Sr        55.1725
 
626  Vance,Troy           Westminster     AM   So        55.1649
627  Ryan,Patch           Saint Michael'  M    So        55.1646
628  Oscienny,Adam        Queens U of Ch  D    Sr        55.1623
629  Deherrera,Preston    CSU Pueblo      D    Jr        55.1435
630  Beirne,Mark          S. New Hampshi  M    So        55.1373
 
631  Bella,John la        Saint Thomas A  D    Fr        55.1194
632  Chapdelaine,Bradly   Franklin Pierc  M    So        55.1144
633  Perrone,Mike         Mercy           D    Sr        55.1002
634  Alfonso,Anthony      Brevard         A    So        55.0956
635  Hebson,Alex          Rockhurst       A    So        55.0882
 
636  Hurley,Sam           Bentley         M    Fr        55.0850
637  Harrison,Matt        Lenoir-Rhyne    M    Sr        55.0832
638  Palmieri,Michael     American Inter  M    Sr        55.0794
639  Ryan,Dylan           Saint Anselm    M    Jr        55.0742
640  Nichols,Frank        Post            A    Jr        55.0732
 
641  Frese,Josh           Saint Rose      M    Jr        55.0542
642  Powell,Davyd         Mount Olive     D    So        55.0486
643  Gilman,Luke          Wheeling Jesui  M    Sr        55.0484
644  O'connor,Mike        Tampa           D    Jr        55.0305
645  Kransberger,Andrew   Tusculum        A    So        55.0283
 
646  Mcnicholas,Tj        Assumption      M    Jr        55.0255
647  Gronbach,Conor       Wingate         M    Fr        55.0245
648  Sullivan     att,Jas NYIT            A    Fr        55.0039
649  Janvrin,Tyler        Lynn            M    Jr        54.9953
650  Cummings,Tom         Dowling         M    Fr        54.9943
 
651  Gaea,Elijah          Rockhurst       A    Jr        54.9883
652  Klarner,Tyler        Tusculum        A    So        54.9864
653  Morrisette,Charlie   Florida Tech    MA   Jr        54.9730
654  George,Jon           Lindenwood      M    Sr        54.9722
655  Agrella,Cody         Belmont Abbey   D    So        54.9643
 
656  Dupree,Sky           North Greenvil  D    Fr        54.9599
657  Janes,Kage           Adams State     D    Fr        54.9473
658  Seip,Aj              Mars Hill       M    Sr        54.9440
659  Bianchi,Alex         Roberts Wesley  A    Jr        54.9428
660  Warren,Drew          North Greenvil  M    So        54.9348
 
661  Schneider,Michael    Mercy           G    So        54.9072
662  Tracy,Luke           Franklin Pierc  A    Fr        54.8866
663  Gogan,Aj             Rollins         M    Sr        54.8758
664  Sullivan,Reece       Adams State     A    Jr        54.8749
665  Mckee,Mike           Mars Hill       D    Jr        54.8739
 
666  Morals,Chris         Franklin Pierc  D    So        54.8704
667  Badaracco,Nicholas   Adelphi         G    Jr        54.8670
668  Johnson,Bennett      Seton Hill      M    Fr        54.8642
669  Liantonio,Thomas     LIU Post        AM   Fr        54.8615
670  Balzano,Nick         Tampa           D    So        54.8459
 
671  Walsh,Tyler          S. New Hampshi  G    Jr        54.8453
672  Baker,Ryan           LIU Post        D    So        54.8440
673  Plaskey,John         Mercyhurst      M    Jr        54.8438
674  Hollister,Jason      Belmont Abbey   A    So        54.8265
675  Leenen,Jordon van    Lynn            D    So        54.8254
 
676  Fredericks,Jordan    Saint Rose      L    Fr        54.8214
677  Hinton,Laron         U. of DC        M    Jr        54.8186
678  Denoers,Morgan       Shorter         D    So        54.8172
679  Nicholson,Josh       Brevard         D    So        54.8139
680  Polsinelli,Stephen   Lynn            M    So        54.8137
 
681  Pope,Joshua          Chestnut Hill   M    So        54.8124
682  Foerster,Blake       CSU Pueblo      MA   So        54.8060
683  Grimwood,Seth        Wingate         M    Jr        54.7750
684  Albarran,Justin      Chestnut Hill   M    Jr        54.7645
685  Deangelo,Lucas       Saint Anselm    G    So        54.7516
 
686  Wameling,Nicholas    Notre Dame de   M    So        54.7468
687  Wiberly,Ryan         Dominican C.    M    So        54.7459
688  Crusha,Sam           Mercyhurst      M    Fr        54.7429
689  Suchomma,Benjamin    Walsh           A    So        54.7383
690  Ponzio,Tyler         Limestone       A    Fr        54.7365
 
691  O'connor,Ryan        Assumption      D    Fr        54.7329
692  Cesario,Anthony      Belmont Abbey   D    Fr        54.7127
693  Lassow,Ben           Franklin Pierc  M    So        54.6885
694  Taicher,Greg         Rollins         A    Fr        54.6864
695  Bellamy,Ryon         Queens U of Ch  D    Fr        54.6788
 
696  Timothee,Patrick     Coker           M    Jr        54.6751
697  Larrick,Connor       Colorado Mesa   D    So        54.6701
698  Overdahl,Eric        American Inter  A    Jr        54.6585
699  Krenek,Hunter        Rockhurst       M    So        54.6559
700  Gilbert,Troy         Merrimack       D    Sr        54.6554
 
701  Francisco,Cj         Georgian Court  A    Jr        54.6539
702  Murray,Jack          Dowling         M    So        54.6528
703  Markey,George        Chestnut Hill   M    Sr        54.6484
704  Fleck,Kyle           Lincoln Memori  L    So        54.6413
705  Riley,Jonny          Florida Southe  M    Sr        54.6298
 
706  Muir,Bryce           Florida Southe  D    Fr        54.6284
707  Poe,Michael          Mercyhurst      L    Jr        54.6262
708  Weiseman,Wyatt       Wingate         M    Fr        54.6187
709  Parsons,Ross         Tusculum        M    Jr        54.6176
710  Barber,Joe           Catawba         M    Fr        54.6149
 
711  Warnock,Justin       Catawba         M    So        54.6097
712  Medel,Joe            Lincoln Memori  G    Jr        54.5979
713  Bowlan,Stephen       Mount Olive     M    Sr        54.5757
714  Bland,Aswan          Shorter         M    Jr        54.5754
715  Plaia,Michael        Chestnut Hill   A    Sr        54.5715
 
716  Millican,Tyler       CSU Pueblo      D    Fr        54.5673
717  Sweeney,Logan        Florida Tech    M    Fr        54.5609
718  Robinson,Justin      Saint Leo       M    Fr        54.5545
719  Cox,Kevin            Pace            M    Gr        54.5498
720  Pfeil,Alex           Rockhurst       G    So        54.5359
 
721  Maxey,Julian         Catawba         D    So        54.5331
722  Bicknell,Tj          Saint Michael'  G    Sr        54.5252
723  Douglas,Jake         Colorado Mesa   M    Jr        54.5173
724  Ancona,Nick          LIU Post        D    Sr        54.5141
725  Cranfield,Collin     Adams State     M    Fr        54.4875
 
726  Gagnon,Josh          American Inter  D    Sr        54.4697
727  Kristiansen,Tyler    Shorter         A    Sr        54.4671
728  Rankin,John          Assumption      D    Sr        54.4490
729  Keenan,Dan           Dowling         A    Fr        54.4480
730  Smith,Jack           Queens U of Ch  M    Fr        54.4339
 
731  Caldwell,Qusarn      Ohio Valley     M    So        54.4282
732  Mcgovern,Brendan     Belmont Abbey   M    So        54.4243
733  Reeves,Remi          Colorado Mesa   G    So        54.4048
734  Eidel,Tyler          Lindenwood      M    Sr        54.3950
735  Coppinger,Kevin      Alabama Huntsv  A    Fr        54.3938
 
736  Bradley,Chandler     Young Harris    M    So        54.3854
737  Hansen,Roy           Rollins         D    Fr        54.3842
738  Wurzer,Henry         Lindenwood      M    So        54.3811
739  Regan,Merek          Belmont Abbey   D    Jr        54.3739
740  Davis,Taylor         CSU Pueblo      A    Fr        54.3691
 
741  Skidmore,Alex        Pfeiffer        M    Jr        54.3690
742  Booker,London        Roberts Wesley  M    Sr        54.3506
743  Blackman,Alsharif    Post            M    Jr        54.3370
744  Barrett,Zac          Young Harris    M    Jr        54.3363
745  Solomon,David        Colorado Mesa   A    Sr        54.3080
 
746  Johnson,Matt         Saint Anselm    M    Jr        54.3048
747  Simpson,Dalton       Florida Southe  M    Fr        54.3013
748  Bobbitt,Nicholas     Catawba         D    Fr        54.3000
749  Ferriera,Dima        Mars Hill       A    So        54.2807
750  Hollway,Thomas       Saint Thomas A  A    Fr        54.2612
 
751  Fitzmartin,Mclean    Wheeling Jesui  M    So        54.2335
752  Long,Brooks          Coker           M    So        54.2280
753  Onofri,Greg          Lynn            M    So        54.2279
754  Flanary,John         Lynn            D    Fr        54.2279
755  Zoll,Collin          Florida Tech    D    Jr        54.2259
 
756  Vetter     att,Matt  Tampa           M    Fr        54.2243
757  Verdoni,Ryder        Georgian Court  M    Fr        54.2209
758  Prather,Alex         Adams State     D    So        54.2199
759  Ward,Connor          Lake Erie       M    So        54.2064
760  Masters,Peter        Lynn            M    Fr        54.2050
 
761  Crisera,Anthony      Wingate         D    Jr        54.2027
762  Bermingham,Brady     Roberts Wesley  M    Jr        54.1989
763  Locicero,Michael     Adelphi         A    Jr        54.1977
764  Millard,Darien mcpha U. of DC        M    Sr        54.1968
765  Alvarado,Kris        LIU Post        M    So        54.1762
 
766  Cropsey,Kyle         Adelphi         MA   Sr        54.1760
767  Schultz,Nicholas     Rollins         A    Jr        54.1599
768  Slater     mid,Jake  NYIT            M    So        54.1451
769  Gerry,Zach           Rollins         D    So        54.1442
770  Magnan,Ian           Lynn            D    So        54.1395
 
771  Correra,Nick         Mount Olive     M    Jr        54.1319
772  Wacksman,Connor      Franklin Pierc  G    So        54.1287
773  Eason,Jordan         Colorado Mesa   M    Jr        54.1281
774  Bell,Jalen           North Greenvil  M    Fr        54.1275
775  Reed,Kenan           Wingate         A    Fr        54.1233
 
776  Jones     att,Tanner Lees-McRae      A    So        54.1200
777  Kraemer,Tyler        Coker           D    Jr        54.1176
778  Berg,Blair           CSU Pueblo      D    Sr        54.1174
779  Englert,Chris        Ohio Valley     D    So        54.1170
780  Matthews,Jack        Molloy          D    Sr        54.1149
 
781  Thompson,Drew        Wingate         D    Jr        54.0817
782  Munson,Larry         CSU Pueblo      M    So        54.0733
783  Pohlmeyer,Brett      Florida Tech    M    Fr        54.0618
784  Tannenbaum,Michael   Saint Rose      M    Jr        54.0548
785  Neal,Rj              Wingate         D    So        54.0402
 
786  Williams,Jack        Catawba         D    Fr        54.0336
787  Pacheco,Ryan         S. New Hampshi  F    Sr        54.0275
788  Allen,Luke           American Inter  D    Jr        54.0215
789  Berger,Jake          Florida Tech    D    So        54.0212
790  Mcdermott,Luke       Post            M    Jr        53.9881
 
791  Delatorre,Ej         Young Harris    D    So        53.9791
792  Lounds,Eric          Indianapolis    M    Fr        53.9615
793  Mcmenamy,Andrew      Dowling         M    Sr        53.9613
794  Drapeau,Jack         Assumption      D    Jr        53.9570
795  Rafac,Ryan           Walsh           M    So        53.9485
 
796  D'amaro,Nick         Mercy           M    So        53.9449
797  Moran,Sean           Wingate         M    Fr        53.9390
798  Crespo,Nick          Assumption      D    So        53.9381
799  Benck,Ryan           Lincoln Memori  D    So        53.9377
800  Ramirez,Joseph       Georgian Court  M    So        53.9374
 
801  Persico,Joe          Mercy           D    Sr        53.9328
802  Stillings,Mike       Wheeling Jesui  M    So        53.9295
803  Mulka,Ryan           Limestone       L    Jr        53.9287
804  Hesseltine,Ryan      Saint Anselm    A    So        53.9272
805  Giddings,Brett       Dominican C.    D    Jr        53.9269
 
806  Hall,Tyler           Le Moyne        G    Sr        53.9193
807  Marino,Michael       Colorado Mesa   M    Fr        53.9121
808  Hanson,Dan           Saint Rose      A    Jr        53.8971
809  Cairo,Corey          S. New Hampshi  A    So        53.8944
810  Ferrino,Taylor       Lynn            G    Jr        53.8861
 
811  Pettke,Shane         Seton Hill      M    So        53.8799
812  Karanasios,Johnny    Saint Michael'  L    So        53.8678
813  Houghton,Connor      Georgian Court  A    Fr        53.8558
814  Pascetta,Mark        Chestnut Hill   D    Jr        53.8552
815  Wall,Ethan           CSU Pueblo      A    Fr        53.8453
 
816  Jung,Cameron         Saint Michael'  A    Fr        53.8420
817  Hernandez,Josh       Lincoln Memori  M    So        53.8396
818  Peregoy,Clay         Mars Hill       D    Jr        53.8246
819  Pickowitz,Ryan       Young Harris    G    Sr        53.8245
820  Duncan,Nolan         Emmanuel (GA)   A    Fr        53.8239
 
821  Almanzar,Dean        Walsh           D    Jr        53.8057
823  Richardson,Darian    Emmanuel (GA)   M    Sr        53.7938
824  Cummins,Alex         Florida Tech    D    Sr        53.7824
825  Kurtenbach,Charlie   Saint Leo       A    Fr        53.7824
 
826  Mclaughlin,Kyle      Florida Southe  M    Sr        53.7686
827  Pompoco,Christian    Westminster     AM   So        53.7220
828  Ouellet,Oliver       Saint Anselm    M    So        53.7144
829  Liantonio,Matthew    LIU Post        G    Jr        53.7126
830  Johnson,Caleb        CSU Pueblo      A    So        53.7112
 
831  Mace,Tyler           U. of DC        M    Fr        53.7111
832  Beverly,Kyle         Young Harris    D    Fr        53.6779
834  Decarlo,James        Chestnut Hill   D    Sr        53.6728
835  Szafranski,Jaren     North Greenvil  D    Fr        53.6722
 
836  Schildt,Asyck        Mars Hill       M    Jr        53.6721
837  Bazzell,Alex         Brevard         M    Jr        53.6628
838  Cherry,Mike          Florida Tech    L    Jr        53.6617
839  Amell,Tanner         Adams State     D    So        53.6614
840  Kerigan,Drew         Adams State     M    Sr        53.6610
 
841  Newman,Kyle          Chestnut Hill   D    Jr        53.6576
842  Kidder,Sean          Tusculum        D    So        53.6505
843  Fleckenstein,Jacob   Alderson Broad  D    Sr        53.6434
844  Bolen,Cody           CSU Pueblo      M    So        53.6390
845  Flinders,Chase       Westminster     L    Fr        53.6349
 
846  Zuk,Louis            Walsh           D    Jr        53.6306
847  Israel,Blake         Dominican C.    M    Fr        53.6306
848  Cotter,Matt          Saint Michael'  M    Fr        53.6206
849  Schonhiutt,Michael   Wheeling Jesui  M    Fr        53.6138
 
851  Zinsmeister,Adam     Coker           M    Sr        53.6113
852  Coleman,Jake         Queens U of Ch  DM   Fr        53.6072
853  Heisler,Brydan       Walsh           A    Fr        53.6015
854  Donahoe,Eric         LIU Post        M    So        53.5820
855  D'aprile,Anthony     Franklin Pierc  A    Jr        53.5757
 
856  Murphy,Charlie       Saint Michael'  A    So        53.5703
857  Munro,Brody          Belmont Abbey   D    Fr        53.5634
858  Theodoropolous,Cole  Coker           D    So        53.5575
859  Berardi,Robert       Indianapolis    M    Fr        53.5492
860  Sicker,Ryan          Lenoir-Rhyne    M    So        53.5467
 
861  Gaddy,Khyan          S. New Hampshi  M    So        53.5441
862  Caruso,James         Merrimack       M    Sr        53.5303
863  O'brien,Bobby        Merrimack       M    Jr        53.5303
864  Ranfone,Frank        LIU Post        AM   Fr        53.5239
865  Caddoo,Daniel        Colorado Mesa   A    Sr        53.5220
 
866  Hanley,Patrick       Limestone       M    Fr        53.5209
867  Forren,Danny         Limestone       G    Fr        53.5120
868  Fall,Mack            Lake Erie       F    Fr        53.4982
869  Godwin,Robert        Wingate         L    Sr        53.4959
870  King,Mike            Alderson Broad  M    Fr        53.4888
 
871  Williams,Nicholas    Alderson Broad  M    Jr        53.4694
872  Crabtree,Zach        Wheeling Jesui  L    Sr        53.4658
873  Chernoff,Trevor      Pace            M    So        53.4623
874  Pretti-pearsall,Chas Mars Hill       M    Fr        53.4577
875  Smith,Brendan v      Limestone       M    Jr        53.4333
 
876  Hawkins,Matthew      U. of DC        M    Jr        53.4269
877  Mello,Tyler          Saint Rose      A    Jr        53.4227
878  Cooney,Hunter        American Inter  L    Fr        53.4209
879  Ostrowski,Kerry      Young Harris    D    Jr        53.4183
880  Bryers,Josh          Mars Hill       A    Fr        53.4122
 
881  Brandenburg,Jack     Wheeling Jesui  D    Jr        53.4111
882  Burns,Jeremy         Limestone       A    Fr        53.3968
883  Leenen,Jacob van     Lynn            M    So        53.3920
884  King,Andrew          Shorter         M    Sr        53.3816
885  Castle,Cameron       Lees-McRae      G    Fr        53.3804
 
886  Tanner,Zach          S. New Hampshi  M    So        53.3779
887  Vandenbrink,James    Shorter         A    Sr        53.3779
888  Bier,Nick            Brevard         D    Jr        53.3758
889  Feiler,Brian         CSU Pueblo      D    So        53.3727
890  Wilson,,Daniel       Alabama Huntsv  A    Fr        53.3680
 
891  Iv,Garven hadden     Georgian Court  D    Fr        53.3622
892  Convery,Michael      Mercyhurst      M    So        53.3503
893  Likes,Hank           Lindenwood      L    So        53.3452
894  Quackenbush,Brennan  Saint Anselm    D    Jr        53.3391
895  Astarita,Mike        Bentley         M    Sr        53.3303
 
896  Lewis,Cody           Roberts Wesley  M    Sr        53.3279
897  Dasch,Michael        Colorado Mesa   M    Jr        53.3221
898  Osborne,Liam         Belmont Abbey   A    Fr        53.3191
899  Eggiman,Aaron        Colorado Mesa   MA   Jr        53.3032
900  Cromwell,Austin      Colorado Mesa   M    So        53.3013
 
901  Uva,Bryan            Tampa           D    Jr        53.2998
902  Jackson,Austin       Rollins         DM   So        53.2927
903  Currier,Jack         Shorter         A    Sr        53.2895
904  Lichtenberger,Reid   Catawba         M    Jr        53.2855
905  West,Chris           S. New Hampshi  M    So        53.2769
 
906  Suddaby,Ryan         Le Moyne        M    So        53.2701
907  Dropuljic,Mathew     Brevard         A    Jr        53.2692
908  Jones,Hammond        Ohio Valley     M    Fr        53.2681
909  Vasheo,Vincent       Pace            M    Fr        53.2668
910  Buckley,Nick         Saint Leo       D    Jr        53.2626
 
911  Ward,Quincy          Alabama Huntsv  M    Fr        53.2624
912  Bleckley     att,Nat Tampa           A    Fr        53.2608
913  Mcguinness,Jimmy     Queens U of Ch  D    Jr        53.2538
914  Giunta,Shane         Tampa           G    Jr        53.2530
915  Nicosia,Gerard       Mount Olive     D    Sr        53.2529
 
916  Mclachlan,Connor     Mercy           A    Sr        53.2377
917  Troha,Max            Lindenwood      M    So        53.2356
918  Horan,Tom            Saint Rose      A    So        53.2298
919  Pidgeon,Ryan         Bentley         DM   Jr        53.2202
920  Mcdonough,Jack       Rockhurst       A    Sr        53.2192
 
921  Wellington,John      Roberts Wesley  L    So        53.2188
922  Lieze-hammel,Chris   NYIT            M    Fr        53.2118
923  King,Mason           Young Harris    G    Fr        53.2014
924  Brock thompson-marsh U. of DC        A    Jr        53.1998
925  Kroll,Connor         Lenoir-Rhyne    L    Fr        53.1919
 
926  Mello,Ryan           Saint Thomas A  G    Fr        53.1722
927  Cosgrove,Ryan        Le Moyne        A    Fr        53.1720
928  Frese,Lucas          Saint Rose      F    So        53.1521
929  Golec,Justin         Saint Rose      A    Sr        53.1516
930  Mccurdy,Jimmy        Saint Anselm    M    Sr        53.1466
 
931  Goff,Patrick         S. New Hampshi  F    Jr        53.1462
932  Rogers,Tyler         Queens U of Ch  D    Sr        53.1265
933  Hardin,Jake          Rockhurst       M    So        53.1092
934  Huyghue,Brian        Limestone       A    Fr        53.1064
935  Yokoyama,Curtis      Notre Dame de   M    Jr        53.0888
 
936  Brill,Thomas         Tampa           M    Fr        53.0789
937  Young,Myles          Mercyhurst      M    Fr        53.0785
938  Cranney,Pace         Westminster     A    Sr        53.0765
939  Weinstein,Matt       Florida Tech    M    Fr        53.0749
940  Clark,Jacob          Belmont Abbey   M    Fr        53.0649
 
941  Morgan,Devaunte      Alderson Broad  D    So        53.0638
942  Wray,Landen          Rockhurst       D    Jr        53.0627
943  Kuhn,Quinn           Lenoir-Rhyne    M    Fr        53.0622
944  Ostermann,Chase      Lynn            D    Jr        53.0570
945  Savena,Frank         Walsh           M    So        53.0464
 
946  Kaufling,Josh        Saint Leo       M    Jr        53.0342
947  Felix,Kessler        Dominican C.    M    Jr        53.0299
948  Buck,Branden         Ohio Valley     M    Sr        53.0207
949  Wilson,Brandon       Colorado Mesa   M    Fr        53.0166
950  Anderson,Matthew     Chestnut Hill   M    Fr        53.0110
 
951  Fisher,Cameron       Saint Rose      M    Sr        53.0020
952  Wilcox,Collin        Alabama Huntsv  A    Fr        52.9774
953  Andrejack,Mark       Adelphi         M    Fr        52.9716
954  Kearney,Jack         Post            L    Jr        52.9663
955  Cummins,Damon        Lenoir-Rhyne    G    So        52.9635
 
956  Decker,Roy           Florida Southe  M    So        52.9620
957  Sinex,Brian          Chestnut Hill   M    So        52.9562
958  Brown,Casey          Chestnut Hill   A    Fr        52.9532
959  Kircher,Liam         Belmont Abbey   AM   So        52.9494
960  Phillips,Grant       Westminster     D    Fr        52.9488
 
962  Kezerian,John        Lake Erie       AM   Fr        52.9362
963  Carle,Matthew        Mercy           G    So        52.9327
964  Wiggins,Chris        Bentley         M    So        52.9273
 
966  Hermenau,Zach        Ohio Valley     M    Fr        52.9112
967  Bradshaw,Nick        Franklin Pierc  M    Jr        52.9079
968  Gwynn,Scotty         Wheeling Jesui  L    So        52.9073
969  Fisher,Bridger       Westminster     M    So        52.8971
970  Purdy,Tristan        Colorado Mesa   D    So        52.8913
 
971  Bay,Tim              Lake Erie       AM   Fr        52.8803
972  Winter,Shane         Notre Dame de   D    Sr        52.8757
973  Dotson,Sean          Rockhurst       D    Fr        52.8754
974  Shepherd,Ben         Mercy           M    Sr        52.8752
975  Lucas,Bradly         Coker           D    Jr        52.8618
 
976  Chase,Teddy          Florida Tech    L    Jr        52.8545
977  Jakell,Joshua        Alderson Broad  M    Sr        52.8544
978  Duresky,Dylan        Colorado Mesa   M    Sr        52.8537
979  Gullen,David         Saint Rose      D    Fr        52.8524
980  Bill,Derek           Adams State     D    Jr        52.8517
 
981  Cardella,Vincent     Mount Olive     A    Sr        52.8460
982  Ammons,Alec          Emmanuel (GA)   D    Fr        52.8282
983  Mitchell,Jacob       Lake Erie       A    Jr        52.8278
984  Visintin,Anothony    Saint Leo       A    So        52.8259
985  Campbell,Alex        Notre Dame de   M    So        52.8229
 
986  Keyes,Kenny          Wheeling Jesui  M    So        52.8225
987  Taylor,Edmund        U. of DC        A    Fr        52.8191
988  Caldeira,Brendan     Franklin Pierc  M    Sr        52.8156
989  Salvadori,Alec       Adelphi         D    Jr        52.8078
990  Pedernales,Jack      Florida Southe  M    Sr        52.7966
 
991  Biegel,James         Merrimack       G    So        52.7965
992  Farrell,Thomas       Belmont Abbey   M    Fr        52.7949
993  Wilson,Brett         Lenoir-Rhyne    L    Fr        52.7901
994  Bruso,Zac            Queens U of Ch  M    So        52.7811
995  Schutz,Tom           S. New Hampshi  A    Fr        52.7791
 
996  Capriglione,Nick     Queens U of Ch  F    So        52.7775
997  Zakow,Evan           Merrimack       A    Sr        52.7753
998  Girard,Colton        Brevard         G    Fr        52.7745
999  Caruso,Anthony       Queens U of Ch  G    Fr        52.7698
1000 Slocumb,Jeremy       Rollins         A    So        52.7697
 
1001 Coates,Jordan        Shorter         M    Jr        52.7692
1002 Nordt,Jim            Mount Olive     M    Sr        52.7676
1003 Lewis,Matt           Pfeiffer        M    So        52.7636
1004 Wyatt,Cole           Lees-McRae      A    Fr        52.7614
1005 Catalano,Greg        Adelphi         M    Sr        52.7558
 
1006 Koester,William      Mercyhurst      G    So        52.7480
1007 Merrow,Ethan         Tusculum        D    So        52.7466
1008 Lumpe,Kyle           Le Moyne        G    Fr        52.7454
1009 Amato,Matthew        Alderson Broad  A    Fr        52.7404
1010 Brumber,Mike         Post            D    So        52.7310
 
1011 Proskey,Michael      Lindenwood      M    Jr        52.7305
1013 Lucas,Jared          Queens U of Ch  M    So        52.7276
1014 Dalman,Luke          Mount Olive     M    So        52.7272
1015 Rogers,Clark         Rollins         D    So        52.7213
 
1016 Albo,Josh            Seton Hill      D    Sr        52.7192
1017 Terino     att,Tommy NYIT            A    Fr        52.7171
1018 Borriello,Nick       Lincoln Memori  AM   So        52.7146
1019 Clinton,Nik          Adams State     A    Fr        52.7075
1020 Mendenhall,Troy      Wheeling Jesui  D    Sr        52.7071
 
1021 Bourgeois,Bailey     Limestone       L    So        52.6967
1022 Godin,Jarrett        Roberts Wesley  D    Jr        52.6952
1023 Souza,Kyle           Dominican C.    D    So        52.6925
1024 Dozzi,Kyle           Mars Hill       D    Fr        52.6921
1025 Feldman,Justin       Saint Rose      M    So        52.6902
 
1026 Arnold,Ryan          Colorado Mesa   D    Sr        52.6892
1027 Shuster,Devon        Saint Leo       M    Fr        52.6877
1028 Moyer,Kyle           Le Moyne        D    Gr        52.6703
1029 Troutman,Alan        Emmanuel (GA)   G    Sr        52.6656
1030 Holgate,Austin       Coker           DM   Jr        52.6642
 
1031 Bishop,Austin        Lake Erie       A    Jr        52.6559
1032 Surface,Hunter       Lenoir-Rhyne    M    Jr        52.6553
1033 Roberts,Adam         Coker           D    Fr        52.6540
1034 Jaklitch,Lukas       LIU Post        AM   Fr        52.6511
1035 Blackwell,Zak        Limestone       A    So        52.6505
 
1036 Owens,Jhamed         U. of DC        D    Jr        52.6394
1037 Stiebe,Luke          Saint Leo       L    Sr        52.6332
1038 Cologero,Robert      Saint Thomas A  D    Fr        52.6277
1039 Duryea,Tanner        Westminster     D    So        52.6261
1040 Kilgore,Garrett      Coker           A    Fr        52.6250
 
1041 Oberg,Justin         Pfeiffer        L    Jr        52.6161
1042 Karn,Bryan           Tampa           G    So        52.5972
1043 Thomas,Blair         Pfeiffer        M    Fr        52.5947
1044 Hally,Tim            Assumption      D    Fr        52.5944
1045 Bartgis,Weston       CSU Pueblo      M    Fr        52.5938
 
1046 Gallagher,Trevor     Merrimack       M    Sr        52.5938
1047 Scheurer,Michael     Molloy          M    Fr        52.5867
1049 Scully,Nate          Colorado Mesa   M    Fr        52.5726
1050 Wade,Nathan          Westminster     D    Fr        52.5656
 
1051 Palmer,Bryson        North Greenvil  MA   So        52.5637
1052 Depass,Bryan         Belmont Abbey   M    Fr        52.5580
1053 Silk,Bruce           Young Harris    A    Fr        52.5561
1054 Baldwin,Rhett        Seton Hill      G    So        52.5483
1055 Lysyk,Zach           Saint Leo       M    So        52.5481
 
1056 Laurore,Louis        U. of DC        D    Jr        52.5473
1057 Morrison,Richard     Adams State     D    Sr        52.5313
1058 Krieble,Daniel       Adams State     M    Fr        52.5165
1059 Scott,Chase          Catawba         M    So        52.5157
1060 Lord,Zach            Wingate         M    So        52.5126
 
1061 Lefranc     att,Jord Tampa           A    Jr        52.4974
1062 Peper,Austin         Mount Olive     D    Fr        52.4951
1063 Atkinson,Kolton      Westminster     A    Fr        52.4865
1064 Cummings,Ryan        Pfeiffer        A    Fr        52.4827
1065 Cowder,Dakota        Seton Hill      D    So        52.4825
 
1066 Nall,Colton          Alabama Huntsv  L    Fr        52.4809
1067 Langmead,Tucker      Saint Leo       D    So        52.4792
1068 Maher,Tyler          Dominican C.    D    So        52.4719
1069 Alban     att,Andrew NYIT            A    Fr        52.4684
1070 Tavani,Roman         Emmanuel (GA)   D    So        52.4651
 
1071 Cuttitta,Louis       Adelphi         M    So        52.4510
1072 Abrams,Connar        Alderson Broad  M    Jr        52.4471
1073 Vitale,James         Pace            A    Jr        52.4468
1074 Sergi,Frank          Lincoln Memori  D    So        52.4454
1075 Stefanowicz,Adam     Rollins         A    Sr        52.4436
 
1076 Schimek,Evan         Rollins         D    Fr        52.4298
1077 Horvath,Anthony      Assumption      L    Fr        52.4282
1078 Kirchner,Scott       Florida Southe  L    Jr        52.4268
1079 Fabiilli,Joseph      Dominican C.    G    Fr        52.4256
1080 Cox,James            Alabama Huntsv  M    Fr        52.4248
 
1081 Heaton,Sam           Lindenwood      A    Fr        52.4236
1082 Spurlock,Kevin       Indianapolis    M    Fr        52.4205
1083 Liddy,Patrick        Mercyhurst      L    So        52.4118
1084 Johnson,Pj           Saint Michael'  D    Fr        52.3977
1085 Weber,Gus            Catawba         D    So        52.3908
 
1087 Bossert,Drew         Seton Hill      M    Jr        52.3778
1088 Waden,Colin          Roberts Wesley  A    Fr        52.3770
1089 Baron,Luke           Mercy           M    Fr        52.3541
1090 Tindall,Jordan       Mount Olive     M    Sr        52.3514
 
1091 Runci,Caleb          Limestone       L    Fr        52.3351
1092 Kempton,Joseph       Franklin Pierc  D    Fr        52.3344
1093 Moran,Jake           Lindenwood      D    So        52.3274
1094 Machado,Tyler        Emmanuel (GA)   M    So        52.3273
1095 Hendrickson,Eddie    Mount Olive     M    Jr        52.3220
 
1096 Payne,Pat            U. of DC        G    Gr        52.3187
1097 Friss,Brendan        Brevard         M    Jr        52.3180
1098 Bodley,Kairos        Lincoln Memori  M    So        52.3110
1099 Benzinger,Brett      Mercyhurst      M    Jr        52.3104
1100 Vadney,Peter         Le Moyne        D    Fr        52.3054
 
1101 Allen,Patrick        Limestone       D    Sr        52.3038
1102 Cronin,Colin         Saint Michael'  D    Jr        52.3020
1103 Wilson,Zeke          Florida Southe  M    Jr        52.2899
1104 Dluginski,Matthew    Adelphi         M    So        52.2795
1105 Lee,Kyle             Lindenwood      M    Jr        52.2728
 
1106 Alvora,Kevin         Saint Thomas A  M    Fr        52.2708
1107 Schreiber,Tim        Seton Hill      D    Sr        52.2640
1108 Campbell,Michael     Emmanuel (GA)   M    Sr        52.2513
1109 Urban,Will           Mount Olive     G    So        52.2506
1110 Green,Cameron        U. of DC        M    Fr        52.2475
 
1111 Jenks,Joshua         Rollins         A    Jr        52.2388
1112 Lilly,Nick           Mars Hill       DM   Jr        52.2349
1113 Briscoe,Skylar       Alderson Broad  M    Fr        52.2332
1114 Bouchard,Austin      Mars Hill       M    Fr        52.2295
1115 Lemaster,Dalton      Rollins         A    So        52.2228
 
1116 Baush,Griffin van    Notre Dame de   M    Jr        52.2139
1117 Mcdonough,Joe        CSU Pueblo      M    Fr        52.2046
1118 Hanlon,Jon           Post            M    So        52.1999
1119 Mcdonough,Kyle       Mercy           A    So        52.1965
1120 Rizzieri,Nick        Queens U of Ch  D    Fr        52.1935
 
1121 Tinsley,Derick       Merrimack       M    Fr        52.1925
1122 Johnson,Nicolas      Saint Rose      F    So        52.1795
1123 Graham,Tom           Assumption      M    Sr        52.1666
1124 Gray,Justin          Saint Leo       D    Fr        52.1631
1125 Curcio,Mike          Assumption      M    So        52.1615
 
1126 Loris,Salvatore      Saint Michael'  D    Jr        52.1612
1127 Hansen,Cole          Brevard         D    So        52.1572
1128 Hall,Tanner          CSU Pueblo      M    Sr        52.1522
1129 Mercado,Austin       Chestnut Hill   M    Sr        52.1505
1130 Conti,Dominic        Westminster     M    Sr        52.1420
 
1131 Castrovinci,Pj       Molloy          D    Sr        52.1383
1132 Nash,Syrrus          U. of DC        M    Sr        52.1349
1133 Roca,John            Dowling         G    Fr        52.1307
1134 Lyle,Gerard          Chestnut Hill   M    Sr        52.1272
1135 O'donnell,Troy       Lindenwood      A    Sr        52.1178
 
1136 Mcdonough,Bobby      Mercy           A    Sr        52.1165
1137 Herdman     mid,Sean Tampa           M    So        52.1120
1138 Goldberg,Nick        Limestone       G    So        52.1062
1139 Kelly,Coltyn         Adams State     D    So        52.1027
1140 Shaughnessy,Daniel   Bentley         G    Sr        52.1024
 
1141 Justin,Tylor         Lincoln Memori  M    So        52.1018
1142 Csenar,Nick          Wheeling Jesui  M    So        52.1007
1143 Buono,David          Brevard         M    So        52.0996
1144 Lemay,Sean           North Greenvil  M    Fr        52.0948
1145 Getz,Jordan          Shorter         A    Sr        52.0940
 
1146 Lackaye,Thomas       Mercy           M    Sr        52.0928
1147 Felix,James          Le Moyne        M    Fr        52.0921
1148 Marrett,Matthew      U. of DC        M    Sr        52.0903
1149 Vitale,Ryan          Mercyhurst      M    So        52.0825
1150 Hogan,Jake           Rollins         G    So        52.0824
 
1151 Gainer,Nick          Notre Dame de   DM   So        52.0806
1152 Licata,Michael       LIU Post        M    Fr        52.0805
1153 Morris,Richie        Mercy           M    Jr        52.0759
1154 Mccaffrey,Alexander  Lake Erie       D    So        52.0724
1155 Aiello,Vinny         Wingate         M    Jr        52.0704
 
1156 Rustay,Collin        Florida Southe  D    Fr        52.0547
1157 Larkin,Colton        American Inter  AM   So        52.0514
1158 Carvalho,Scott       Bentley         M    Fr        52.0462
1159 Daley,Dan            Saint Leo       A    Fr        52.0428
1160 Polanco,Cristopher   Dominican C.    M    Fr        52.0423
 
1161 Cleary,Pat           Lincoln Memori  D    Fr        52.0410
1162 Stout,Zach           Westminster     M    Sr        52.0404
1163 Sonberg,Jake         Saint Michael'  G    So        52.0387
1164 Ravenell,Joseph      Alderson Broad  M    Sr        52.0341
1165 Errett,Daniel        Florida Tech    A    Jr        52.0339
 
1166 Negrete,Michael      Georgian Court  M    Jr        52.0309
1167 Garrison     mid,Bo  Tampa           M    Fr        52.0248
1168 Ragan,Matthew        Walsh           M    Jr        52.0232
1169 Mcdermott,Thomas     Chestnut Hill   G    Jr        52.0212
1170 Maddia,Robert        Pace            A    Jr        52.0194
 
1171 Onti,Tony            Dowling         M    Fr        52.0111
1172 Indemaio,Andrew      Alderson Broad  M    Jr        52.0108
1173 Rodgers,Langston     Colorado Mesa   L    Fr        52.0025
1174 Perkins,Nic          Limestone       M    Fr        52.0003
1175 Oteri,John           Pace            M    So        51.9930
 
1176 Beckwith,Stephen     Adelphi         M    Sr        51.9886
1177 Pozniak,Joseph       Chestnut Hill   M    Jr        51.9832
1178 Foster,Scott         Colorado Mesa   A    So        51.9780
1179 Mills,Charles        Tusculum        M    Fr        51.9747
1180 Jackab,Nick          North Greenvil  D    Fr        51.9730
 
1181 Smart,Logan          Roberts Wesley  D    Sr        51.9581
1182 King,Austen          Queens U of Ch  M    Fr        51.9568
1183 Trafton,Jake         Mars Hill       A    Fr        51.9546
1184 Shine,Patrick        Bentley         D    Jr        51.9474
1185 Paul,Jon             Shorter         M    Jr        51.9449
 
1186 Pezzella,Matthew     Alderson Broad  M    Fr        51.9409
1187 Bombart     def,Juli Tampa           D    Fr        51.9383
1188 Bay,Patrick          Lake Erie       AM   Fr        51.9377
1189 Busconi,Tony         Saint Anselm    A    Fr        51.9349
1190 Hille,Mason          Lenoir-Rhyne    A    Fr        51.9310
 
1191 Lopez,Chris          Adelphi         M    Jr        51.9285
1192 Savino,Michael       Adelphi         D    Sr        51.9244
1193 Ashley,Alex          Young Harris    D    Sr        51.9226
1194 Gantert,William      Pace            L    So        51.9201
1195 Devlin,Daniel        Georgian Court  D    Fr        51.8982
 
1196 Rowland,Anthony      Molloy          M    Sr        51.8982
1197 Rhein,Conrad         Lynn            M    Fr        51.8960
1198 Dell'olio,Derric     Assumption      M    So        51.8936
1199 Hollifield,Adrian    Notre Dame de   M    So        51.8913
1200 Bashar,Peter         Saint Leo       M    Fr        51.8775
 
1201 Wittfelt,Justin      Florida Tech    M    Fr        51.8764
1202 Hahn,Zach            Belmont Abbey   A    Fr        51.8707
1203 Bartkoski,Luke       Le Moyne        M    So        51.8680
1204 Halili,Chad          Shorter         D    Fr        51.8661
1205 Kelly,Mike           Ohio Valley     A    Jr        51.8643
 
1206 Elmore,Spencer       Lindenwood      A    Jr        51.8551
1207 Sealy,Zak            Le Moyne        D    Sr        51.8517
1208 Woodard,Chris        Shorter         D    So        51.8491
1209 Wright,Joe           Wheeling Jesui  A    Jr        51.8484
1210 Saltrelli,Joseph     Mercy           M    So        51.8464
 
1211 Fennessy,James       Saint Rose      D    Fr        51.8413
1212 Sharkey,Conor        Pfeiffer        G    Fr        51.8410
1213 Tatarian,Thomas      Saint Leo       G    Fr        51.8396
1214 Ferrie,Anthony       CSU Pueblo      D    Fr        51.8362
1215 Farr,Hewitt          Brevard         AM   Fr        51.8317
 
1216 Poole,Alex           Lees-McRae      D    Sr        51.8314
1217 Tighe,Michael        Wheeling Jesui  A    So        51.8313
1218 Badour,Carter        Dowling         A    Fr        51.8300
1219 Steinert,Rob         Molloy          M    Sr        51.8192
1220 Schmelzinger,Matt    Adelphi         M    So        51.8153
 
1221 Martin,Tyler         Lenoir-Rhyne    A    Fr        51.8130
1222 Stone,Collier        Lenoir-Rhyne    M    Jr        51.8016
1223 Ryan,Connor          Lake Erie       M    Sr        51.7969
1224 Hood,Max             Lindenwood      D    Fr        51.7900
1225 Weller,Matt          Saint Leo       M    Sr        51.7892
 
1226 Sweitzer,Keith       Ohio Valley     D    Sr        51.7886
1227 Vogrig,Ryan          Wingate         A    Sr        51.7871
1228 Cook,Jarrett         Mercyhurst      M    Fr        51.7822
1229 Koferl,Luke          Mount Olive     A    Fr        51.7810
1230 Walsh,Bailey         Merrimack       AM   So        51.7789
 
1231 Caesar,Quinn         American Inter  A    Fr        51.7778
1232 Held,Justin          CSU Pueblo      D    So        51.7777
1233 Lombardo,Jordan      Lees-McRae      G    So        51.7741
1234 Graham,Tyler         Seton Hill      M    So        51.7727
1235 Mackenzie,James      Saint Leo       L    Sr        51.7644
 
1236 Langford,John        LIU Post        M    Fr        51.7613
1237 Liantonio,Steven     LIU Post        M    Jr        51.7537
1238 Palys,Aaron          Saint Anselm    M    So        51.7535
1239 D'aoust,Jason        Saint Leo       A    So        51.7465
1240 Wozniak,Gage         Lees-McRae      D    Jr        51.7459
 
1241 Nyemchek,Joseph      Saint Thomas A  M    So        51.7411
1242 Thatcher,James       Wingate         M    So        51.7395
1243 Hillery,Duncan       Pfeiffer        D    So        51.7391
1244 Delgiorino,Michael   Chestnut Hill   A    Fr        51.7340
1245 Demott,John          Assumption      G    Fr        51.7333
 
1246 Courchene,Jared      Lincoln Memori  AM   So        51.7333
1247 Deluca,Frank         LIU Post        G    Sr        51.7176
1248 Osborne,Morgan       Adams State     M    Fr        51.7165
1249 Eggiman,Justin       Notre Dame de   M    Fr        51.7114
1250 Stabile,Tom          Bentley         M    So        51.7024
 
1251 Harris,Jeffrey       Indianapolis    M    Fr        51.6991
1252 Nelson     att,Kenny Tampa           A    Jr        51.6961
1253 Thomson,Ethan        Lees-McRae      D    Sr        51.6890
1254 Hopkins,Tyler        Lynn            A    Fr        51.6833
1255 Smith,Cole           Colorado Mesa   D    So        51.6785
 
1257 Taylor,Logan         Florida Southe  L    Fr        51.6771
1258 Jackson,Colin        Lincoln Memori  D    So        51.6751
1259 Crusha,Jordan        Roberts Wesley  A    Jr        51.6728
1260 Seely,Ryan           Chestnut Hill   D    So        51.6660
 
1261 Jablonski,Michael    Wheeling Jesui  A    So        51.6602
1262 Welch,Isaiah         Catawba         M    Fr        51.6569
1263 Niechcial,Mark       Adelphi         M    Jr        51.6528
1264 Pawloski,Josh        Wheeling Jesui  M    So        51.6505
1265 Dickson,Carter       Saint Leo       M    Fr        51.6475
 
1266 Brown,Andrew         American Inter  A    Fr        51.6415
1268 Coffelt,Ryan         Westminster     M    Jr        51.6280
1269 Ferguson,Ryan        Lincoln Memori  D    So        51.6270
1270 Perna,Dom            Mercyhurst      A    Fr        51.6138
 
1271 Lenhard,Adam         Mount Olive     M    Jr        51.6115
1272 Mack,Ian             Seton Hill      D    Fr        51.6085
1273 Morrison,Connor      Notre Dame de   AM   So        51.6069
1274 Mcneil,Michl         Alabama Huntsv  G    Jr        51.6065
1275 Schenk,Bryan         Le Moyne        G    So        51.6060
 
1276 Driscoll,Sean        Dominican C.    M    Jr        51.5990
1277 Infanti,Julian       Young Harris    D    So        51.5986
1278 Valenti,Pater        Limestone       D    Jr        51.5952
1279 Hurley,Ian           Young Harris    M    So        51.5948
 
1281 Shouvely,Brandon     Emmanuel (GA)   D    Sr        51.5893
1282 Shelly,Joe           Lindenwood      M    Fr        51.5834
1283 Conor dinatale     m Saint Michael'  F    Fr        51.5784
1284 Lamay,Christopher    Lees-McRae      D    So        51.5750
1285 Hemhauser,Chris      Assumption      G    Sr        51.5657
 
1286 Sommers,Ryan         Dowling         G    So        51.5654
1287 Plaskey,Joseph       Mercyhurst      D    So        51.5581
1288 Thomann,Jack         Adelphi         D    Fr        51.5457
1289 Ouellette,Nicholas   S. New Hampshi  A    Jr        51.5394
1290 Martin,Riley         Seton Hill      M    Jr        51.5326
 
1291 Barker,Kevin         Pfeiffer        D    Fr        51.5266
1292 Mikolich,Tj          Tampa           M    So        51.5250
1293 Miller,John          Seton Hill      M    Fr        51.5228
1294 Bellotte,Tony        Catawba         A    Fr        51.5195
1295 Sindall,Scott        Limestone       L    Sr        51.5182
 
1296 Sofia     mid,Mike   NYIT            M    So        51.5160
1297 Fischer,Richard      Belmont Abbey   M    Fr        51.5045
1298 Vanhoozer,Quentin    Emmanuel (GA)   A    Fr        51.5006
1299 Betros,Austin        Mount Olive     D    So        51.4967
1300 Bishop,Jack          Alabama Huntsv  A    Fr        51.4955
 
1301 Israel,Alec          Florida Southe  D    So        51.4929
1302 Check,Dylan          Westminster     M    Jr        51.4927
1303 Szymkowicz,Joseph    Indianapolis    M    Fr        51.4870
1304 Telitz,Jake          Belmont Abbey   M    Fr        51.4861
1305 Delaura,Scott        Franklin Pierc  D    Jr        51.4843
 
1306 Skinner,Samuel       Wheeling Jesui  A    Fr        51.4805
1307 Lytle,Zach           Indianapolis    D    Fr        51.4803
1308 Nelson,Robbie        Pfeiffer        M    So        51.4777
1309 Fraga,Anthony        Lenoir-Rhyne    M    Fr        51.4766
1310 Tusing,Steven        Lindenwood      D    Jr        51.4766
 
1311 Lucchesi     mid,Joe Tampa           M    So        51.4750
1312 Litteken,Chase       Rockhurst       M    Fr        51.4679
1313 Nanosky,Mike         Le Moyne        M    Fr        51.4666
1314 Mcbroom,Mason        Young Harris    M    Sr        51.4661
1315 Rohr,Justin          Mercy           M    Sr        51.4643
 
1316 Preeschl,Bruce       Saint Leo       M    So        51.4625
1317 Pariseau,Jeremy      Saint Rose      D    Fr        51.4578
1318 Fanizzi,Andrew       Lindenwood      A    Fr        51.4512
1319 Zuniga,Javier        Roberts Wesley  M    Jr        51.4475
1320 Gudewich,Alex        Lees-McRae      D    So        51.4397
 
1321 Kendall,Pj           Saint Anselm    G    Fr        51.4389
1322 Burns,Phillip        Wheeling Jesui  A    Fr        51.4377
1323 Keehn,Keith          Roberts Wesley  G    Jr        51.4366
1324 Gutierrez,Matthew    Notre Dame de   D    Sr        51.4326
1325 Gallagher,Daniel     Alderson Broad  L    Jr        51.4312
 
1326 Makowicki,Alex       Walsh           M    Jr        51.4294
1327 Stanfill,Stephan     Shorter         M    Gr        51.4278
1328 Pittman,Connor       Young Harris    A    Jr        51.4253
1329 Modic,James          Saint Michael'  D    Fr        51.4241
1330 Cardillo,George      Bentley         AM   Fr        51.4190
 
1331 Rivera,John          Dominican C.    D    Fr        51.4182
1332 Adams,Kodiak         Colorado Mesa   AM   So        51.4161
1333 Laporta,Trey         Rollins         M    Jr        51.4134
1334 Jones,Hunter         Belmont Abbey   A    So        51.4126
1335 Howard,Nathan        Florida Tech    DM   So        51.4116
 
1336 Loach,Andrew         North Greenvil  A    Fr        51.4116
1337 Dever,Sean           Young Harris    G    So        51.4098
1338 Preston,Blaine       Florida Southe  M    Fr        51.4079
1339 Mcdermott,Alex       Dowling         A    Sr        51.4073
1340 Frost,Ryland         Adelphi         G    Fr        51.4043
 
1341 Slavin,John          Walsh           D    Jr        51.3990
1342 Peplinski,Tj         Florida Tech    DM   Sr        51.3946
1343 Shade,Jack           Brevard         M    Fr        51.3946
1344 Heegan,Evan          Dominican C.    A    So        51.3940
1345 Finley,Justin        Rockhurst       D    Jr        51.3892
 
1346 Garey     att,Kansai Tampa           A    Fr        51.3890
1348 Kelly,John           Pace            M    Fr        51.3758
1349 Lassow,Aaron         Franklin Pierc  M    So        51.3720
1350 Smith,Adam           Alderson Broad  G    Fr        51.3516
 
1351 Armitage,Trenton     Rockhurst       A    So        51.3500
1352 James,Marc           Wingate         D    So        51.3403
1353 Vollrath,Matt        Emmanuel (GA)   D    So        51.3329
1354 Boggio,Jamison       Rockhurst       G    Fr        51.3267
1355 Lier,Daniel          Westminster     DM   So        51.3254
 
1356 Corral,David         Wheeling Jesui  A    So        51.3252
1357 Williams,Robbie      Wingate         M    Fr        51.3176
1358 Coburn,Kobey         Alderson Broad  D    Jr        51.3155
1359 Eckerle,Eli          Walsh           G    Fr        51.3132
1360 Kindall,Trenton      Wheeling Jesui  M    Fr        51.3074
 
1361 Szczepar,Andrew      Lindenwood      M    Sr        51.3018
1362 Burgett,Hunter       North Greenvil  M    So        51.3013
1363 Calmon,Ryan          Pace            M    Jr        51.2880
1364 Walsh,Logan          Bentley         M    Fr        51.2820
1365 Selewski,Jared       Rollins         A    Jr        51.2755
 
1366 Parazek,Colton       CSU Pueblo      L    Fr        51.2721
1367 Farrell,Connor       LIU Post        M    Fr        51.2669
1368 Wiederhoef,Aaron     Lindenwood      G    So        51.2656
1369 Dunlop,Jake          Young Harris    M    So        51.2638
1370 Cornetta,Dale        Limestone       M    Sr        51.2638
 
1371 Dix,Dylan            Lake Erie       G    Jr        51.2632
1372 Underhill,Keaton     Emmanuel (GA)   A    Jr        51.2624
1373 Lynch,Daniel         Le Moyne        A    Fr        51.2550
1374 Somjak,Matt          North Greenvil  M    So        51.2412
1375 Bredeck,Jake         Florida Tech    D    Fr        51.2411
 
1377 Brophy,Conor         Pace            G    Sr        51.2400
1378 Hall,Damian          Alderson Broad  D    Sr        51.2387
1379 Connor,Michael       Wingate         G    Jr        51.2367
1380 Meyer,Nick           Lees-McRae      M    Sr        51.2345
 
1381 Livingston,Dylan     Mars Hill       M    Fr        51.2339
1382 Mcmahon,Kellen       Wheeling Jesui  G    Jr        51.2332
1383 Mooney,Peyton        Brevard         G    Fr        51.2281
1384 Murphy,Spencer       Florida Southe  M    Fr        51.2272
1385 Rendon,Jio           Coker           M    So        51.2266
 
1386 Murray,Steve         Lynn            D    Fr        51.2263
1387 Wynne,Barrett        Ohio Valley     A    So        51.2241
1388 Lansdown,Beau        Colorado Mesa   A    So        51.2217
1389 Hunter van horn      Tampa           M    Fr        51.2201
1390 Williamson,Tom       Coker           D    Fr        51.2176
 
1391 Sears,Aidan          Merrimack       D    So        51.2121
1392 Howe,Zach            Emmanuel (GA)   D    Sr        51.2119
1393 Artus,Will           Adelphi         D    Jr        51.2092
1394 Nunez,Brandon        Seton Hill      A    Fr        51.2073
 
1396 Crowther,Jake        Florida Southe  D    Fr        51.2029
1397 Kenison,Erik         Pace            G    So        51.1974
1398 Gravino,Joe          Mercyhurst      M    Sr        51.1945
1399 Tully,Chris          Saint Anselm    D    Fr        51.1918
1400 Ruhlig,Matt          LIU Post        M    Fr        51.1915
 
1401 Ochs,Bryan           LIU Post        G    Fr        51.1907
1402 Schofield,Ezra       Westminster     M    Fr        51.1898
1403 Heegan,Chris         Dominican C.    M    So        51.1855
1404 Arabejo,Andrew       Notre Dame de   A    Jr        51.1849
1405 Hashemi,Tristan      Lees-McRae      D    Fr        51.1834
 
1406 Sileo,Andrew         Belmont Abbey   G    Jr        51.1822
1407 Smith,Brendon        Bentley         DM   So        51.1760
1408 Ashton,Connor        Rollins         M    So        51.1728
1410 Laporta,Cameron      Pfeiffer        M    Fr        51.1659
 
1411 Moyer,Alex           Lake Erie       G    Fr        51.1617
1412 Warren,Clayton       Mount Olive     M    Jr        51.1548
1413 Gingras,Andrew       American Inter  D    So        51.1455
1414 O'hagan,Joseph       Saint Rose      M    Sr        51.1445
1415 Nelsen,Brian         Lenoir-Rhyne    M    Fr        51.1326
 
1416 Lipinski,Justin      Georgian Court  D    Fr        51.1300
1417 Andrews,Spencer      Mars Hill       M    Fr        51.1272
1418 Mask,Darrien         Young Harris    D    So        51.1229
1419 Messner,Nick         Wheeling Jesui  M    Sr        51.1216
1420 Beil,Connor          Pfeiffer        L    So        51.1165
 
1421 Gaeng,Caleb          Chestnut Hill   MD   So        51.1163
1422 Sheridan,Will        Wingate         G    So        51.1103
1423 D'arcy,Keenan        Catawba         D    Fr        51.1033
1424 Richardson,Shannon   Alderson Broad  M    Sr        51.1021
1425 Robideaux     mid,Lu Tampa           M    So        51.1001
 
1426 Kindle,Kody          Lenoir-Rhyne    M    Fr        51.0964
1427 Dejesus,Brian        Westminster     M    Fr        51.0959
1428 Jarrett,Ethan        Catawba         A    Sr        51.0949
1429 Patrick,Ross         Lincoln Memori  M    Fr        51.0942
1430 Marcone,John         S. New Hampshi  M    Jr        51.0937
 
1431 Vollaro,Jake         Molloy          L    Fr        51.0897
1432 Vaughn,Kevin         Mercyhurst      M    Jr        51.0894
1433 Mcfarlane,Conner     Westminster     G    So        51.0893
1434 Phelps,David         Bentley         M    Jr        51.0879
1435 Clarkin,Christian    Alderson Broad  M    Fr        51.0872
 
1436 Johnson,Remy         Ohio Valley     M    Fr        51.0840
1437 Koenig,Alan          Adams State     M    Jr        51.0833
1438 Greco,Michael        Florida Southe  G    So        51.0829
1439 Kohutanich,Ryan      Le Moyne        D    Fr        51.0800
1440 Bath,Ben             Bentley         G    So        51.0768
 
1441 Edouard,Woodley      Shorter         D    Jr        51.0765
1442 Wilson,Mitch         Saint Leo       M    So        51.0761
1443 Green,Mitch          Merrimack       G    So        51.0760
1444 Walters,Shyheim      LIU Post        M    So        51.0744
1445 Carta,Ben            Alderson Broad  D    So        51.0604
 
1446 Lapoe,Scott          Indianapolis    M    Fr        51.0535
1447 Kelly,Zach           Rockhurst       D    Fr        51.0520
1448 Kotch,Tanner         Wingate         A    Jr        51.0470
1449 Kaiser,Jacob         Tampa           M    Jr        51.0451
1450 Benningfield,Nick    Lake Erie       F    Sr        51.0437
 
1451 Mcloughlin,Ryan      Belmont Abbey   G    So        51.0376
1452 Cervi,Nick           CSU Pueblo      M    So        51.0361
1453 Landreth,Ethan       North Greenvil  A    Fr        51.0325
1455 Knaresboro,Conner    Saint Leo       M    So        51.0293
 
1456 Snellgrove,Tristan   Mount Olive     A    So        51.0272
1457 Lapinski,Benji       Young Harris    AM   Fr        51.0253
1458 Culley,Tanner        Adams State     D    So        51.0246
1459 Mooney,Myer          Westminster     DM   Fr        51.0229
1460 Lane,Parker          Alabama Huntsv  D    Fr        51.0196
 
1461 Free,Cam             Emmanuel (GA)   M    Fr        51.0170
1462 Hoemann,Andrew       Rollins         G    So        51.0165
1463 Papile,Jerry         Molloy          A    So        51.0154
1465 Vilardi,Timothy      Chestnut Hill   M    Jr        51.0114
 
1466 Macaluso,Zach        Walsh           A    Jr        51.0075
1467 Young,Ryan           Lincoln Memori  AM   So        51.0041
1468 Papach,Michael       Adelphi         A    Fr        51.0018
1469 Cerf,Caleb           Lynn            D    So        50.9995
1470 Clements,Brad        Coker           A    So        50.9974
 
1471 Rosell,Kory          American Inter  M    Jr        50.9964
1472 Parker,Kevin         Dowling         A    Sr        50.9961
1473 Caesar,Quinn         American Inter  A    Fr        50.9951
1474 Whelchel,Elijah      Mercyhurst      D    So        50.9891
1475 Mangio,Cortland      Notre Dame de   M    Fr        50.9882
 
1476 Sweat,Austin         Brevard         D    So        50.9881
1477 Hamerman,Robert      Bentley         G    So        50.9830
1478 Palmer,Shaun         Dominican C.    A    Fr        50.9822
1479 Rhodes,Darnell       Roberts Wesley  L    Jr        50.9817
1480 Wolf,Jamie           Belmont Abbey   M    So        50.9794
 
1481 Bonerbo,Mike         Queens U of Ch  A    Fr        50.9783
1482 Dickerson,Schuylor   Lees-McRae      A    Sr        50.9745
1483 Martinez,Fernando    Wheeling Jesui  M    So        50.9744
1484 Simonson,Connor      Catawba         G    Fr        50.9735
1485 Colyer,Harry         Saint Michael'  M    Fr        50.9716
 
1486 Wolf     att,Troy    Tampa           A    Fr        50.9706
1487 Parrington,Colin     Lincoln Memori  G    Fr        50.9699
1488 Quatrochi,Joe        Adams State     M    So        50.9683
1489 Houghton,Max         Queens U of Ch  D    Fr        50.9636
1490 Casuccio,Nicholas    Saint Thomas A  AM   Fr        50.9554
 
1491 Mccarthy,Nicoli      U. of DC        D    Fr        50.9537
1492 Varlas,Eric          Tusculum        D    So        50.9515
1493 Prushnick,Anthony    Dominican C.    M    Fr        50.9503
1494 Chadwick,James       Lake Erie       AM   Fr        50.9483
1495 Burbidge,Preston     Westminster     A    Fr        50.9482
 
1496 Howard,Nick          Lynn            M    So        50.9467
1497 Hobbs,Jake           Lindenwood      M    Fr        50.9461
1498 Szegedy,Mike         Ohio Valley     M    Sr        50.9429
1499 Mulvaney,Brett       Roberts Wesley  D    Jr        50.9384
1500 D'andrea,Sam         Limestone       A    Fr        50.9380
 
1501 Ossello,Dustin       Lindenwood      M    Fr        50.9369
1502 Iii,Philip grella    NYIT            G    Fr        50.9369
1503 O'brien,Daniel       Pace            M    Fr        50.9369
1504 Mcguirk,Connor       Saint Michael'  MA   Fr        50.9358
1505 Mercurio,Ethan       Ohio Valley     D    Fr        50.9342
 
1506 Harvey,Blake         Lenoir-Rhyne    D    Fr        50.9300
1507 Asplen,Brennan       Wingate         M    So        50.9293
1509 Collie,Lucas         Catawba         D    Fr        50.9257
1510 Whittemore,Trey      Young Harris    D    Fr        50.9255
 
1511 Summers,Brent        Bentley         D    Fr        50.9253
1512 Mcintire,Matt        S. New Hampshi  G    Jr        50.9211
1513 Grove,Noah           Indianapolis    M    Fr        50.9193
1514 Shircliff,Austin     Lynn            M    So        50.9188
1515 Brummond,Shane       Lynn            M    Fr        50.9188
 
1516 Bott,Andrew          Ohio Valley     M    Fr        50.9184
1517 Corbett,Alexander    Lake Erie       D    Jr        50.9150
1518 Sowell,Addison       Mars Hill       F    Jr        50.9143
1519 Hardenstein,Michael  Notre Dame de   M    So        50.9139
1520 Gibson,Justin        Belmont Abbey   D    Fr        50.9139
 
1522 Roik,Mason           Colorado Mesa   A    Fr        50.9081
1523 Bayer,Colin          Florida Southe  A    So        50.9023
1524 Bell,Ryan            Lenoir-Rhyne    A    Fr        50.8985
1525 Mccarthy,Robert      Le Moyne        M    Fr        50.8985
 
1526 Mitchell,Collin      Seton Hill      A    Fr        50.8972
1529 Wooten,Will          Assumption      DM   Fr        50.8913
1530 Cole,Shane           Roberts Wesley  M    Sr        50.8882
 
1531 Valdez,Robert        Pace            M    Fr        50.8877
1532 Buttafuoco,Nick      Bentley         A    So        50.8871
1533 Malota,David         Saint Michael'  M    Fr        50.8849
1534 Donnelly,Del         Florida Southe  M    Sr        50.8812
1535 Liu,Andrew           Assumption      F    Fr        50.8792
 
1536 Cullinan,Michael     Saint Anselm    M    So        50.8789
1537 Brown,Dylan          Limestone       M    Fr        50.8754
1538 Countryman,Edward    Georgian Court  M    Fr        50.8734
1539 D'auria,Anthony      Alderson Broad  L    Sr        50.8733
1540 Lilly,Jake           Wheeling Jesui  G    So        50.8643
 
1541 Mottola,Andrew       Post            D    Jr        50.8641
1542 Caristi,Paxton       Coker           AM   Jr        50.8590
1543 Sullivan,Jeremiah    NYIT            M    Fr        50.8573
1544 Palmarine,Nick       Rockhurst       D    So        50.8522
1545 Olivier,Matt         Saint Michael'  D    Fr        50.8496
 
1546 Olmstead,Logan       Colorado Mesa   M    Fr        50.8460
1547 Richards,Nick        CSU Pueblo      G    So        50.8421
1548 Smith,Jamison        Wheeling Jesui  A    Fr        50.8386
1549 O'hare,Shaun         Bentley         A    So        50.8343
1550 Tuor,Dalton          Westminster     M    So        50.8329
 
1551 Lowenstein,Dylan     Mount Olive     A    So        50.8321
1552 Mittleman,Tyler      Pace            M    So        50.8315
1553 Harding,John         LIU Post        D    Fr        50.8302
1554 Sime,Ian             Westminster     G    Fr        50.8282
1555 Benjamin,Robert      Wingate         D    So        50.8278
 
1556 Bohrer,Caleb         Emmanuel (GA)   M    Fr        50.8277
1557 Beck,Tanner          Adams State     M    Fr        50.8263
1558 Mchugh,Matt          Shorter         M    Fr        50.8239
1559 Concannon,Austin     LIU Post        D    So        50.8228
1560 Hawkins,Chris        Lenoir-Rhyne    A    Fr        50.8198
 
1561 Lemay,Callan         Franklin Pierc  M    Fr        50.8193
1562 Clay,Sam             Emmanuel (GA)   M    Fr        50.8180
1563 Suarez,Austin        Florida Southe  G    Jr        50.8160
1564 Zebouni,Nick         LIU Post        M    Jr        50.8156
1565 Wright,Aaron         Mercy           M    So        50.8149
 
1566 Razler,Brandon       Georgian Court  M    Fr        50.8146
1567 Maeang,Raymond       Post            M    Jr        50.8135
1568 Sandoval,Matthew     North Greenvil  G    Fr        50.8125
1569 Lund-murray,Nikolas  Colorado Mesa   G    Fr        50.8082
1570 Sciulli,Michael      Dominican C.    M    Fr        50.8082
 
1571 Lucito,Matt          Molloy          D    Jr        50.8059
1572 Appolonia,Joe        Young Harris    M    Sr        50.8051
1573 Gleason,Conor        Florida Southe  DM   Fr        50.8041
1574 Townes,Stephen       North Greenvil  M    Sr        50.8026
1575 Fagan,Jack           Molloy          A    Jr        50.8021
 
1576 Haas,Michael         Notre Dame de   M    Fr        50.7966
1577 Donovan,Ryan         Bentley         AM   So        50.7946
1578 Miller,Travis        Rollins         M    Fr        50.7932
1579 Gouger,Mike          Roberts Wesley  A    So        50.7925
1580 Tappe,Ryan           Belmont Abbey   G    Fr        50.7912
 
1581 Welch,Kacin          Le Moyne        M    So        50.7890
1582 Fitzgerald,Tom       Saint Michael'  M    Jr        50.7842
1583 Thurmond,Trey        Colorado Mesa   M    So        50.7802
1584 Blackmon,Quinlan     Mars Hill       F    So        50.7799
1585 Long,Dawson          North Greenvil  L    Jr        50.7788
 
1586 Morrison,Robert      Catawba         M    Fr        50.7787
1587 Brubaker,Logan       Florida Southe  M    Fr        50.7774
1588 Straub,Gabriel       Chestnut Hill   M    Sr        50.7727
1589 Varela,Joseph        Alderson Broad  G    Fr        50.7709
1590 Lilley,Matt          Wingate         A    Sr        50.7696
 
1591 Turner,Preston       Mars Hill       M    Fr        50.7685
1592 Kavanagh,Jake        Saint Leo       M    Jr        50.7670
1593 Formant,Mike         Lynn            M    Jr        50.7656
1594 Murchie,Kieran       Mercy           D    Fr        50.7654
1595 Christie,Cody        Florida Southe  G    Jr        50.7618
 
1596 Bradley,Zachary      Pace            L    So        50.7613
1597 Golfin,Reggie        Lincoln Memori  M    Fr        50.7540
1598 Delisle,Cam          Florida Southe  A    So        50.7540
1599 Wilson,Jack          Georgian Court  G    So        50.7535
1600 Hall,Jackson         Queens U of Ch  D    Fr        50.7515
 
1602 Vitale,Anthony       Lake Erie       M    So        50.7476
1603 Rodowicz,Trevor      LIU Post        D    Sr        50.7385
1604 Mccollough,Ryan      Colorado Mesa   M    Fr        50.7328
1605 Stefanski,Jay        Alderson Broad  A    Jr        50.7317
 
1606 Cheuvront,Hunter     Catawba         G    Fr        50.7310
1607 Page     mid,Nick    Tampa           F    Fr        50.7302
1608 Wallace,David        Wheeling Jesui  M    So        50.7285
1609 Hicks,Drew           Limestone       M    Fr        50.7281
1610 Deutsch     mid,Zach NYIT            M    Fr        50.7251
 
1611 Simone,Joe           Mercy           D    Fr        50.7240
1612 Burke,Chris          Saint Leo       D    Sr        50.7201
1613 Schillinger,Brad     Dowling         M    Fr        50.7198
1614 Mason,Cory           Mercyhurst      M    Fr        50.7173
1615 Turner,Aaron         Tampa           L    So        50.7152
 
1616 Soares     mid,Dalto Tampa           M    So        50.7152
1618 Swift,Steven         Queens U of Ch  M    Jr        50.7086
1619 Mckinney,Christopher Lees-McRae      A    Fr        50.7074
1620 Aden,Dylan           Alabama Huntsv  M    Fr        50.7027
 
1621 Seger,Taylor         Belmont Abbey   A    Fr        50.7020
1622 King,Rivers          Mount Olive     M    Fr        50.6981
1623 Wells,Josh           Emmanuel (GA)   M    Fr        50.6967
1624 Luciani,Gabriel      Franklin Pierc  A    Fr        50.6961
1625 Cacioppo,Sebastian   NYIT            M    Fr        50.6927
 
1626 Gentry,Jack          Indianapolis    M    Fr        50.6876
1627 Barron,Steven        Notre Dame de   M    So        50.6869
1628 Rogers,Chris         CSU Pueblo      D    So        50.6837
1629 Leonard,Mike         Assumption      M    Fr        50.6767
1630 Willers,J            Shorter         G    Sr        50.6763
 
1631 Hauck,Nathaniel      Indianapolis    M    Fr        50.6747
1632 Mallen,Shane         Franklin Pierc  M    Sr        50.6743
1633 Halona,Byran         Lincoln Memori  AM   Fr        50.6737
1634 Smith,Allan          Lees-McRae      M    Jr        50.6715
1635 Kozak,Isaiah         Lindenwood      M    Fr        50.6714
 
1636 Wright,Tim           Coker           M    Fr        50.6706
1637 Brennan     mid,Thom NYIT            M    So        50.6657
1638 Turck,Jake           Le Moyne        D    So        50.6629
1639 Espiritu,Ethan       Notre Dame de   M    So        50.6577
1640 Mello,Grant          Franklin Pierc  M    Fr        50.6562
 
1641 Uba,Kelvin           Catawba         A    So        50.6519
1642 Vita,Brendan         Belmont Abbey   A    Fr        50.6506
1643 Buxbaum,Alex         Saint Anselm    M    Sr        50.6461
1644 Mighty,Brenton       Saint Thomas A  M    Fr        50.6436
1645 Lommer,Chris         Post            A    Sr        50.6436
 
1646 Frank,Steven         LIU Post        M    Fr        50.6430
1647 Reid,Connor          Assumption      M    Fr        50.6403
1648 Tabor,Andy           Rockhurst       M    Jr        50.6403
1649 George,Shawn         Dominican C.    D    So        50.6384
1650 Bias,Dan             Bentley         D    Fr        50.6361
 
1651 Batts,Jaron          Pace            M    Fr        50.6325
1652 Sharp,Thomas         Lynn            M    Fr        50.6314
1653 Mcnally,Michael      Saint Thomas A  A    Jr        50.6304
1654 Strobel,Adam         Rollins         DM   Fr        50.6297
1655 Gibbons,Ryan         Dowling         G    Fr        50.6265
 
1656 Lewis,Luke           Seton Hill      D    So        50.6252
1658 Horton,Evan          Belmont Abbey   D    Sr        50.6235
1659 Gatewood,Anthony     Tusculum        D    Jr        50.6234
1660 Miller,John          Saint Michael'  M    So        50.6184
 
1661 Workman,Allen        Belmont Abbey   A    Fr        50.6164
1662 Montes,Samuel        Saint Thomas A  M    Fr        50.6158
1663 Seidewand,Cooper     Belmont Abbey   L    So        50.6136
1664 Wolfram,John         Seton Hill      D    Sr        50.6070
1665 Lamela,Drew          Chestnut Hill   AM   Fr        50.6027
 
1666 Schlosser,Alex       Adelphi         D    So        50.5992
1667 Grais,Johnnie        Lenoir-Rhyne    D    Fr        50.5986
1668 Ragland,James        Dowling         M    Fr        50.5974
1669 Moloney,Liam         Franklin Pierc  M    Jr        50.5973
1670 Gillen,Jake          Florida Tech    M    So        50.5962
 
1671 Haymon,Mark          Rockhurst       M    Jr        50.5959
1672 Morgan,Max           Queens U of Ch  M    Fr        50.5946
1673 Gobble,Andrew        Wingate         M    Sr        50.5932
1674 Duty,Rodney          Lees-McRae      D    Fr        50.5924
1675 Sopp,Austin          Rollins         M    Jr        50.5880
 
1676 Malloy,Dillon        Pfeiffer        D    Jr        50.5861
1677 Bamonte,Paul         LIU Post        A    So        50.5844
1678 Vitale,Mike          Bentley         M    So        50.5812
1679 Heaney,Jimmy         Queens U of Ch  F    So        50.5737
1680 Lipani,Jacob         Lynn            D    Jr        50.5727
 
1681 Wing,Ryan            Lenoir-Rhyne    M    Sr        50.5710
1682 Donadio,Mark         Lenoir-Rhyne    D    Fr        50.5710
1683 Clamors,Dylan        Lindenwood      M    Jr        50.5706
1684 Mayernik,Joseph      S. New Hampshi  M    Fr        50.5698
1685 Land,Ryan            Florida Tech    F    Fr        50.5676
 
1686 Olsen,Teo            Saint Anselm    M    Fr        50.5650
1687 Kleinberg,Alexander  Tusculum        M    Jr        50.5650
1688 Farley,Darchele      Shorter         M    Sr        50.5601
1689 Mcrae,Ryan           Alabama Huntsv  DM   Fr        50.5568
1690 Cancila,Vittorrio    Indianapolis    A    Fr        50.5557
 
1691 Collins,Bowen        Lenoir-Rhyne    A    Fr        50.5543
1692 Currie,Isaiah        Alabama Huntsv  M    Fr        50.5537
1693 Bowman,Dakota        Alabama Huntsv  L    Fr        50.5537
1694 Podlovits     fos,Ry Tampa           F    Fr        50.5532
1695 Ferrara,John         Dowling         D    Fr        50.5446
 
1696 Bossardet,Paul       Post            G    Fr        50.5430
1697 Hildebrand,Andrew    Chestnut Hill   DM   Jr        50.5410
1698 Barrow,Dustin        Lees-McRae      M    Sr        50.5409
1699 Felder,Rodney        Limestone       M    So        50.5407
1700 Lipomi,Tom           Lake Erie       G    Sr        50.5373
 
1701 Ronan,Craig          Rollins         M    Jr        50.5367
1702 Baythorpe,Joe        Alderson Broad  M    Fr        50.5365
1703 Hardenstein,Michael  Notre Dame de   M    So        50.5360
1704 Argitis,Nick         Saint Leo       A    So        50.5359
 
1706 Lau,Justin           Mount Olive     M    Fr        50.5316
1707 Retalic,Austin       Queens U of Ch  AM   Fr        50.5312
1708 Murphy,Matt          North Greenvil  G    Fr        50.5287
1709 Verhoestra,Adam      Indianapolis    M    So        50.5280
1710 Kopriva,Andrew       Walsh           D    Fr        50.5238
 
1711 Devries,Matt         Wheeling Jesui  M    Sr        50.5237
1712 Davis,Theo           Westminster     M    Fr        50.5195
1713 Kolman,Brady         Wingate         M    Fr        50.5185
1714 Snodgrass,Mike       Lindenwood      L    Fr        50.5157
1715 Rogers,Cameron       Tusculum        A    Fr        50.5154
 
1716 Abell,Ben            Florida Tech    A    Sr        50.5149
1717 Bell     mid,Peter   NYIT            M    Fr        50.5118
1718 Jackson,Hevin        Emmanuel (GA)   M    Sr        50.5104
1719 Sehring,Nick         Mercy           M    Fr        50.5072
1720 Motter,Jacob         North Greenvil  D    Fr        50.5059
 
1721 Shealey,Myles        Rollins         A    So        50.5054
1722 Chickerella,Sam      Tampa           M    Fr        50.5052
1723 Smith,Collin         Wheeling Jesui  G    So        50.4998
1724 Woosley,Evan         Wheeling Jesui  L    So        50.4984
1725 Brueckner,Beorn      Saint Anselm    D    Jr        50.4963
 
1726 Lee,Kieran           Saint Thomas A  M    Fr        50.4954
1727 Raheb,Dom            Molloy          M    So        50.4946
1728 Plank,Matthew        Limestone       D    So        50.4905
1729 Lamela,Drew          Chestnut Hill   AM   Fr        50.4903
1730 Frey,Matthew         Florida Southe  M    Fr        50.4890
 
1731 Nunley,Warren        Mars Hill       M    Fr        50.4839
1732 Lewis,Will           American Inter  M    So        50.4829
1733 Clark,Bryan          Lenoir-Rhyne    M    So        50.4826
1734 Jenkins,Christian    Lynn            D    Fr        50.4812
1735 Brown,Dominic        Notre Dame de   D    So        50.4799
 
1736 Pinto,Matthew        Franklin Pierc  G    So        50.4796
1737 Slaff,Andrew         Saint Rose      M    Fr        50.4766
1738 Vitagliano,Dustin    Merrimack       A    So        50.4763
1739 Consalves,Nicholas   Franklin Pierc  D    Fr        50.4756
1740 Sierra     mid,Dalto Tampa           M    Jr        50.4752
 
1741 Kaphon,Alex          Mercy           D    Sr        50.4750
1742 Pereira,Elias        Dowling         A    Fr        50.4708
1743 Hall,Christian       Pfeiffer        M    Fr        50.4697
1744 Boss,Brandon         Limestone       M    So        50.4692
1745 Ramos,Nick           Pace            D    Sr        50.4656
 
1746 Kuhn,Jay             Alderson Broad  M    Sr        50.4639
1747 Taddeo,Jack          Bentley         DM   Fr        50.4625
1748 Rovers,Dylan         Franklin Pierc  D    Fr        50.4612
1749 Miggins,Sean         Lees-McRae      M    Jr        50.4599
1750 Acus,Conor           Indianapolis    A    Fr        50.4584
 
1751 Sekarski,Tyler       Rockhurst       A    So        50.4579
1752 Bavagnoli,David      Pace            M    Fr        50.4540
1753 Mccullough,John      Chestnut Hill   D    Jr        50.4539
1754 Bach,Logan           Saint Leo       L    Fr        50.4529
1755 Brydson,Alex         Adams State     M    So        50.4514
 
1756 Thordsen,Malte       U. of DC        A    So        50.4504
1757 Chapman,Billy        Le Moyne        M    Jr        50.4450
1758 Wedekind,Ty          Rollins         G    Fr        50.4439
1759 Fortman,Kyle         Florida Southe  D    Jr        50.4416
1760 Rakowski,Kameron     Lake Erie       MD   So        50.4386
 
1761 Towler,Tim           Merrimack       M    Sr        50.4379
1762 Gladden,Lane         Westminster     M    Fr        50.4357
1763 Vetter,Chris         Tampa           A    Sr        50.4345
1764 Scarfo,Sam           American Inter  A    Fr        50.4340
1765 Geneva,Tom           Molloy          M    Sr        50.4327
 
1766 Kelley,Joseph        Mercy           M    Jr        50.4301
1767 Diedrickson,Kollin   Mercy           M    Fr        50.4301
1768 Strobel,Jacob        Florida Southe  M    Fr        50.4291
1769 Gurin,Tanner         Indianapolis    G    So        50.4286
1770 Ricks,Randy okang-at U. of DC        D    Sr        50.4286
 
1771 Davis,Austin         Adams State     D    So        50.4271
1772 Larrea,Andrew        Dominican C.    M    So        50.4251
1773 Mcclain,Sam          Rollins         D    Fr        50.4240
1774 Aloisi,James         Saint Michael'  M    Fr        50.4225
1775 Grandis,Nick         Pfeiffer        M    So        50.4207
 
1776 Wood,Brandon         Mercy           D    Sr        50.4197
1777 Ralston,Spencer      Saint Michael'  F    So        50.4186
1778 Schuele,Tyler        Wheeling Jesui  D    Fr        50.4176
1780 Wickline,Max         Rollins         M    Fr        50.4136
 
1781 Tuttobene,Alessandro Roberts Wesley  M    Fr        50.4127
1782 Maggs,Hunter         Mars Hill       M    Sr        50.4120
1783 Carr,Nicholas        Alderson Broad  A    Fr        50.4100
1784 Tunnell,Mitchell     Pfeiffer        D    So        50.4084
1785 Giegerich,Harry      Lake Erie       G    Fr        50.4078
 
1786 Kraus,Cody           CSU Pueblo      D    So        50.4074
1787 Rodriguez,Ivan       Notre Dame de   D    Fr        50.4073
1788 Campana,Nate         Lindenwood      M    So        50.4058
1789 Griffin,Jordan       Rockhurst       M    So        50.4051
1790 Lloyd,Russel         U. of DC        M    Jr        50.3976
 
1791 Powell,Thomas        Saint Anselm    D    So        50.3969
1793 Ruble,John           Alabama Huntsv  M    Fr        50.3931
1794 Love,Kyle            CSU Pueblo      L    So        50.3920
1795 Boyce,Layton         Brevard         D    Fr        50.3871
 
1796 Cox,Luke             Pfeiffer        M    Fr        50.3864
1797 Farmer,Anthony       Mars Hill       M    Fr        50.3863
1798 Ward,Ryan            Dominican C.    M    Fr        50.3757
1799 Greaves,Austin       Young Harris    D    Fr        50.3750
1800 Koons,Nathan         Queens U of Ch  D    Jr        50.3727
 
1801 Evangelista,Louis    Rollins         A    Fr        50.3725
1802 Morales,David        Post            L    Fr        50.3711
1803 Pearl,David          Saint Thomas A  A    Fr        50.3709
1804 Burke,Ryan           Merrimack       D    Fr        50.3704
1805 Scalise,Justin       Adelphi         D    Fr        50.3678
 
1806 Schleppy,Cole        Colorado Mesa   M    Jr        50.3670
1807 Chen,Devin           Franklin Pierc  M    Jr        50.3662
1808 Daly,Bryan           S. New Hampshi  DM   So        50.3656
1809 Mcglathery,Nik       Notre Dame de   D    So        50.3646
1810 Truman,Alexander     Walsh           D    So        50.3633
 
1811 Lacour,Sam           Lynn            M    So        50.3632
1812 Siersma,Bryan        Alabama Huntsv  A    So        50.3609
1813 Crawford,Connor      Chestnut Hill   D    Sr        50.3586
1814 Berger,Austin        Mercy           M    Fr        50.3579
1815 Bowler,Max           Indianapolis    M    Fr        50.3556
 
1816 Foohey,Ryan          Bentley         M    Jr        50.3549
1817 Schubach,Sam         Catawba         M    Fr        50.3537
1818 Cavanaugh,Rob        Saint Leo       M    Sr        50.3527
1819 Binnix,Hayden        Wheeling Jesui  M    Jr        50.3498
 
1821 Holmes,Adam          Franklin Pierc  A    Jr        50.3442
1822 Saunders,John        Mars Hill       DM   Fr        50.3440
1823 Daddario,Spencer     Walsh           M    Jr        50.3431
1824 Tuttle,Tristan       North Greenvil  MA   Fr        50.3411
1825 Watson,Chris         Limestone       M    Jr        50.3398
 
1826 Lohman,Zach          Mars Hill       F    Jr        50.3393
1827 Heaton,Michael       Brevard         L    Sr        50.3388
1828 Bloom,Jj             Lincoln Memori  D    So        50.3368
1829 Schneider,Alex       Young Harris    G    Jr        50.3335
1830 Merrill,Bert         Westminster     A    Fr        50.3328
 
1831 Beason,Tate          Florida Tech    M    Jr        50.3306
1832 Matthews,Cody        Wheeling Jesui  D    So        50.3299
1833 Brooks,Drew          Le Moyne        M    Fr        50.3293
1834 Alexieff,Campbell    Bentley         A    Fr        50.3288
1835 Crandall,Hunter      North Greenvil  L    Fr        50.3232
 
1836 Englert,Colton       Roberts Wesley  A    Fr        50.3221
1837 Hall,Parker          Saint Leo       D    Fr        50.3215
1838 Jones,Salim          Ohio Valley     M    So        50.3206
1839 Weintraub,Josh       American Inter  DM   Jr        50.3172
1840 Delgrosso,Gerard     Belmont Abbey   M    Fr        50.3171
 
1841 Casey,Matt           Emmanuel (GA)   A    So        50.3164
1842 Phillips,Charlton    Saint Thomas A  M    Fr        50.3144
1843 Antram,Tyler         Wingate         L    Jr        50.3094
1844 Leech,Matt           Lincoln Memori  D    So        50.3079
1845 Kelly,Patrick        Dominican C.    M    So        50.3078
 
1846 Skinner,Colin        Franklin Pierc  D    Jr        50.3027
1847 Fields,Quaseem       Alderson Broad  M    So        50.3027
1848 Helrigel,Nick        Saint Leo       M    Fr        50.3025
1849 Rosati,Caleb         Walsh           M    Fr        50.2987
1850 Wesley,Evan          Georgian Court  M    Fr        50.2986
 
1851 Barrow,Bryan         Belmont Abbey   D    Fr        50.2969
1852 Hahn,Zach            Lenoir-Rhyne    D    Fr        50.2949
1853 Jefferson,Keith      Mercy           M    Jr        50.2938
1854 O'loughlin,Collin    Indianapolis    D    So        50.2911
1855 Madry,Luke           Saint Thomas A  M    Fr        50.2897
 
1856 Pauley,Cole          Alabama Huntsv  D    Sr        50.2863
1857 Camp,Christian       Westminster     A    So        50.2862
1858 Pena,Preston         Saint Leo       M    Jr        50.2858
1859 Stiklickas,William   Molloy          D    So        50.2852
1860 Newman,Travis        Assumption      AM   So        50.2852
 
1861 Wolff,Ryan           Assumption      AM   So        50.2852
1862 Heitz,Walter         Molloy          M    Fr        50.2843
1863 Pranschke,Nolan      Colorado Mesa   L    So        50.2827
1864 Lucito,Anthony       Molloy          M    Fr        50.2816
1865 Beutell,Micah        Lincoln Memori  D    So        50.2791
 
1866 Iii,David reamer     Georgian Court  M    Fr        50.2785
1867 Willis,Jason         Tusculum        M    Fr        50.2768
1868 Birmingham,Eric      LIU Post        D    Jr        50.2761
1869 Morgan,Will          Queens U of Ch  M    Fr        50.2759
1870 Lohnes,Brock         Young Harris    G    So        50.2746
 
1871 Sanchez,Xavier       Pfeiffer        D    So        50.2741
1872 Hilden,Spencer       Wheeling Jesui  M    Jr        50.2712
1873 Oteri,Tim            Merrimack       D    Sr        50.2684
1874 Uchendu,Nick         Assumption      D    So        50.2668
1875 Cavanaugh,Sean       Walsh           A    Fr        50.2667
 
1876 Sherman,Max          Coker           A    Fr        50.2660
1877 Monarchio,Liam       Pace            G    Fr        50.2655
1878 Hunter,Josh          Emmanuel (GA)   D    Jr        50.2649
1879 Mckay,Shane          Post            M    Sr        50.2643
1880 Day,Aaron            Wheeling Jesui  M    Fr        50.2640
 
1881 Howe,Tyler           Chestnut Hill   M    Fr        50.2634
1882 Roberts,Harrison     Brevard         F    So        50.2633
1883 Duffus,Connor        Queens U of Ch  G    Fr        50.2623
1884 D'amico,Mattie       Alabama Huntsv  M    So        50.2611
1885 Mancini,Nico         Rollins         A    Fr        50.2601
 
1886 Pierson,Jake         Florida Tech    A    Sr        50.2600
1887 Craft,Tj             Coker           D    Fr        50.2599
1888 Martin,Tyler         Lynn            A    Jr        50.2597
1889 Goodwin,Hunter       Saint Michael'  A    Fr        50.2590
1890 Diebolt,Jack         Belmont Abbey   M    Fr        50.2588
 
1891 Ring,William         Franklin Pierc  A    Fr        50.2586
1892 Olivero,Victor       Dowling         D    So        50.2585
1893 Gosselin,Ethan       Westminster     A    So        50.2583
1894 Carter,Bryce         Queens U of Ch  DM   Fr        50.2567
1895 Rinaldi,Jonah        Colorado Mesa   A    Fr        50.2550
 
1896 Karner,Patrick       Colorado Mesa   A    Fr        50.2550
1897 Seiler,Van           Coker           L    Fr        50.2528
1898 Hediger,Lucas        Coker           A    Fr        50.2528
1899 Dubois,Connor        Florida Tech    D    So        50.2518
1900 Villaman,Carlos      Dominican C.    G    Jr        50.2510
 
1901 Nelson,Nicholas      Franklin Pierc  M    So        50.2484
1902 Wolford,Adam         Westminster     M    Jr        50.2453
1903 Herman     def,Antho NYIT            D    So        50.2449
1904 Endora     def,Pablo NYIT            D    So        50.2449
1905 Fox,Kevin            Dowling         D    So        50.2406
 
1906 Aikens,Cole          Limestone       G    So        50.2403
1908 Augustin,Christophe  Dominican C.    M    So        50.2398
1909 Vaughan,Conor        Lynn            M    Fr        50.2386
1910 Meegan,Tyler         Mercyhurst      M    Sr        50.2375
 
1911 Caristi,Colin        Coker           M    Jr        50.2361
1913 Castiglione,Patrick  Georgian Court  G    Fr        50.2343
1914 Marsh,Jordan         LIU Post        M    So        50.2339
1915 Ceconi,Stefan        Catawba         D    Fr        50.2330
 
1916 Burnes,Adam          Assumption      D    Fr        50.2289
1917 David,Tristen        Queens U of Ch  D    So        50.2285
1918 Holland,Tyler        North Greenvil  M    Fr        50.2281
1919 Heim,Jeffrey         Saint Leo       M    So        50.2273
1920 Cali,Andrew          Mercy           D    Fr        50.2260
 
1921 Ferguson,Matthew     CSU Pueblo      G    Fr        50.2229
1922 Smith,Tanner         Emmanuel (GA)   M    Sr        50.2222
1923 Dachowski,Chris      Chestnut Hill   DM   Fr        50.2218
1924 Gallaher,Ryan        Lenoir-Rhyne    M    So        50.2208
1925 Fick,Aj              Lincoln Memori  L    Fr        50.2199
 
1926 Washabaugh,Stephen   Limestone       D    Jr        50.2196
1927 Papineau,Corey       American Inter  M    Fr        50.2190
1928 Lyne,Austin          Rollins         D    Sr        50.2182
1929 Watson,Gary          LIU Post        A    Sr        50.2158
 
1931 Mendicino,Wylie      Wingate         M    Fr        50.2138
1932 Schuster,Landon      Lindenwood      G    Fr        50.2116
1933 Stanton,John         Assumption      D    Fr        50.2100
1934 Carlson,Alex         Florida Tech    M    Sr        50.2080
1935 Lockwood,Dan         Franklin Pierc  A    Sr        50.2079
 
1936 Dylan mccaughan      Tampa           D    So        50.2077
1937 Vancuyk,Josh         Wheeling Jesui  M    So        50.2068
1939 Donlan,Michael       Franklin Pierc  M    So        50.2031
1940 Sanderson,Chris      Franklin Pierc  M    Fr        50.2026
 
1941 Belen,Alex           Saint Leo       L    So        50.2023
1942 Hays,Hunter          Lake Erie       M    Fr        50.2022
1943 Buzzelli,Connor      Wheeling Jesui  M    So        50.1997
1944 Wechter,Austin       Saint Leo       D    Fr        50.1978
 
1947 Girgus,Gabe          Mount Olive     A    So        50.1946
1948 Edwards,Austin       Brevard         AM   Fr        50.1925
1949 Armstrong,Chris      Bentley         D    Fr        50.1925
1950 Rogers,Dave          Bentley         D    So        50.1925
 
1951 Lacerte,Gerard       Bentley         D    Jr        50.1925
1952 Scott,Willie         Limestone       L    So        50.1925
1954 Davis,Adam           Alderson Broad  M    Jr        50.1891
1955 Desana,Andrew        Seton Hill      D    Fr        50.1882
 
1956 Boyle,Jeff           Saint Anselm    L    Sr        50.1806
1957 Deronda,Chris        Mercyhurst      L    Fr        50.1790
1958 Tabor,Nick           Rockhurst       D    Gr        50.1778
1959 Bulleman,Jc          Lincoln Memori  L    So        50.1771
1960 Turner,Michael       Pfeiffer        D    Fr        50.1764
 
1961 Fancher,Eric         Young Harris    M    Jr        50.1760
1962 Hake     ssdm,Ryan   Tampa           M    Jr        50.1753
1963 Gallagher,Andrew     Lincoln Memori  A    So        50.1748
1964 Mayhew,Caleb         Tusculum        M    Fr        50.1734
1965 Francoeur,Hunter     Franklin Pierc  D    Fr        50.1730
 
1966 Long,Colton          Adams State     A    So        50.1699
1967 Mcinnis,Cody         Saint Anselm    D    So        50.1651
1968 Lang,Mark            Saint Leo       M    Sr        50.1639
1969 Montgomery,Nick      Belmont Abbey   D    Sr        50.1638
1970 Jimenez,Dimitryus    Molloy          D    Sr        50.1617
 
1971 Blazo,Kyle           Molloy          M    Fr        50.1611
1972 Grant,Daniel         Bentley         A    Fr        50.1603
1973 Burgess,William      Dominican C.    A    Fr        50.1593
1974 Portera,Brett        Bentley         F    So        50.1586
1975 V,James spears       Tusculum        D    Fr        50.1577
 
1976 Jackson-fayle,Grady  Lake Erie       D    Fr        50.1575
1977 Lemieux,Tim          Bentley         D    Jr        50.1539
1978 Hiltz,Ian            Bentley         DM   So        50.1539
1979 Kolodin,Mike         Lincoln Memori  D    Fr        50.1539
1980 Smith,Chris          Lincoln Memori  D    Jr        50.1539
 
1981 Baush,Griffin van    Notre Dame de   M    Jr        50.1536
1982 O'neil,Thomas        Merrimack       M    Sr        50.1522
1983 Mchugh,Ryan          Seton Hill      D    Sr        50.1518
1984 Wilson,Banks         Seton Hill      D    Fr        50.1518
1985 Wie,Connor van       S. New Hampshi  L    Fr        50.1499
 
1986 Palmer,Matt          Pfeiffer        M    Sr        50.1497
1987 Farraye,Daniel       Florida Tech    D    Fr        50.1495
1988 Evans,Cole           Florida Tech    DM   So        50.1495
1989 Brown,Raheem         Brevard         D    Fr        50.1483
1990 Dues,Elijah          Walsh           M    Jr        50.1476
 
1991 Washington,Isaiah    Post            M    Fr        50.1475
1992 Andrews,Kameron      Lincoln Memori  M    So        50.1465
1993 Maslow,Zander        Lynn            D    Jr        50.1459
1994 Mcwilliams,Declan    Tampa           M    Fr        50.1453
1995 Segura-yepez,Jorge   Notre Dame de   D    Fr        50.1439
 
1996 Randall,Kyle         Alderson Broad  M    Fr        50.1425
1997 Harper,Connor        Pace            D    Fr        50.1423
1998 Green,Ralph          Pace            D    Fr        50.1423
1999 Messel,Adam          Coker           G    Jr        50.1423
2000 Smith,Greyson        Wingate         D    Fr        50.1404
 
2001 Heneghan,Tommy       Limestone       M    Fr        50.1389
2002 Davis,Wristen        Mars Hill       D    Fr        50.1362
2003 Dooley,Alex          Westminster     DM   So        50.1355
2004 Lytle,Edward         Coker           D    So        50.1334
2005 Jones,Ryan           Colorado Mesa   M    Sr        50.1327
 
2006 Robinson,Austin      Mount Olive     M    Fr        50.1316
2007 Leclair,William      Florida Southe  MA   Fr        50.1315
2008 Mcdougal,Brendan     Adelphi         G    Fr        50.1300
2009 Leirvik,Aaron        Alabama Huntsv  G    Fr        50.1298
2010 Williams,Keith       Alabama Huntsv  D    Fr        50.1296
 
2011 Crisalli,Ozzie       Pace            M    Fr        50.1292
2012 Maginnis,John        Saint Anselm    M    So        50.1277
2013 Mccord,Scott         Bentley         M    So        50.1254
2014 Berbrick,Eric        Belmont Abbey   M    Jr        50.1248
2015 Wright,Ausar         Chestnut Hill   M    Fr        50.1228
 
2016 Vilardi,Daniel       Chestnut Hill   M    Fr        50.1228
2017 Szurley,Erick        Belmont Abbey   G    Fr        50.1224
2018 Brooks,Collin        Mercyhurst      M    Sr        50.1204
2019 Schiavi,Brian        Franklin Pierc  G    Fr        50.1199
2020 Noyes,Bryan          S. New Hampshi  M    Fr        50.1176
 
2021 Fitzsimmons,Kyle     Belmont Abbey   M    So        50.1169
2022 Maness,Mike          Lenoir-Rhyne    D    Jr        50.1154
2023 Walton,Rodney        North Greenvil  M    So        50.1153
2024 Fitzpatrick,Colin    Tampa           M    Fr        50.1153
 
2026 Schoolbraid,John     Saint Leo       M    Jr        50.1104
2027 Koch,Christian       Florida Tech    G    Sr        50.1098
2029 Thompson,Hunter      CSU Pueblo      M    So        50.1080
2030 Davis,Dylan          CSU Pueblo      M    Fr        50.1080
 
2031 Remshik,Chris        Young Harris    M    So        50.1063
2032 Forrey,Ryen          Florida Tech    F    Sr        50.1058
2033 Myles dalton-steinha Pfeiffer        L    So        50.1054
2034 Cain,Thomas          Chestnut Hill   MA   Fr        50.1041
2035 Harris,Tariek        Queens U of Ch  M    So        50.1035
 
2036 O'grady,John         Queens U of Ch  M    Fr        50.1035
2037 Pastorello,Scott     Franklin Pierc  M    Fr        50.1035
2038 Finley,Colin         Alabama Huntsv  M    So        50.1032
2039 Galvin,Tommy         Assumption      A    Fr        50.1030
2040 Rexford,Matt         Saint Leo       M    Sr        50.1020
 
2041 Curry,Will           Colorado Mesa   D    Fr        50.1019
2042 Perry,William        Walsh           M    Jr        50.1018
2043 Ward,Pat             Colorado Mesa   L    Fr        50.1011
2044 Durney,Matthew       Belmont Abbey   M    So        50.1011
2045 Mays,Blaine          Emmanuel (GA)   M    Fr        50.0999
 
2046 Arbaugh,Brenden      Wheeling Jesui  M    Fr        50.0996
2047 Bish,Ethan           Young Harris    M    Fr        50.0993
2048 Molfetta,Joey        American Inter  M    So        50.0991
2049 Monfort,Joey         Catawba         M    Fr        50.0982
2050 Barr,Ottie           Alderson Broad  M    Sr        50.0980
 
2051 Brown,Janson         Lincoln Memori  L    Fr        50.0976
2052 Caputo     fos,Joe   Tampa           F    Fr        50.0973
2053 Cerise,Dominic       Limestone       A    Fr        50.0961
2054 Cumella,Alec         Rollins         M    Fr        50.0956
2055 Dickson,Adam         Ohio Valley     M    Jr        50.0951
 
2056 Ferguson,Teddy       Lake Erie       M    Jr        50.0935
2057 Marinchek,Logan      Walsh           M    Fr        50.0924
2058 Tracogna,Stefan      Indianapolis    D    Fr        50.0883
2059 Weindler,Steve       Seton Hill      M    Fr        50.0877
2060 Salce,Dante          Post            D    Fr        50.0862
 
2061 Bassham,Dylan        Rollins         M    Jr        50.0853
2062 Logan,Luke           Limestone       M    Fr        50.0842
2063 Garrett,Mitch        North Greenvil  M    Fr        50.0687
2064 Blickley,Peter       Dominican C.    M    Jr        50.0668
2065 Watson,Jon           North Greenvil  M    Fr        50.0651
 
2066 Gendusa,Matt         Adelphi         M    So        50.0650
2067 Tokar,Cooper         Colorado Mesa   M    Fr        50.0648
2068 Gutierrez,Alberto    Notre Dame de   M    Fr        50.0626
2069 Akers,Cam            American Inter  M    Fr        50.0577
2070 Long,Joey            Brevard         M    Fr        50.0530
 
2071 Ardamis,Billy        LIU Post        G    Sr        50.0527
2072 Tinney,Conner        Alabama Huntsv  D    So        50.0527
2073 Siegmund,Blake       Emmanuel (GA)   M    Fr        50.0514
2074 Korutz,Nathan        Mercy           M    Jr        50.0506
2075 Brown,Paxton         Brevard         D    Fr        50.0495
 
2076 Zerbo     def,Mike   NYIT            D    Jr        50.0462
2077 Billie,Zack          Assumption      DM   Fr        50.0397
2078 Mueller,Taze         CSU Pueblo      M    Fr        50.0388
2079 Stafford,Charles     Coker           M    So        50.0375
2080 Hernanadez,Louis     North Greenvil  D    Fr        50.0307
 
2081 Williams,Ricardo     Mercy           M    So        50.0292
2082 Montgomery,Ian       Lees-McRae      G    So        50.0292
2083 Mcnally,Michael      Saint Thomas A  A    Jr        50.0251
2084 Rivera,Christian     Dominican C.    M    Jr        50.0236
2085 Trost,Shane          Post            G    Jr        50.0230
 
2086 Malone,Connor        Belmont Abbey   DM   Fr        50.0186
2087 Barbato,Joe          Saint Leo       M    Fr        50.0185
2088 Lutes,Brandon        Shorter         D    Jr        50.0174
2089 Gentile,Zac          Saint Anselm    M    So        50.0155
2090 Balon,Alec           Alderson Broad  M    Fr        50.0154
 
2091 Sebben,Andrew        Mercyhurst      M    Sr        50.0151
2092 Luke charamella      Tampa           M    Jr        50.0104
2093 Fuls,Brad            North Greenvil  D    Sr        50.0098
2094 Mckinney,Terry       Pfeiffer        M    Sr        50.0082
2095 Misquith,Matthew     Tampa           D    Fr        50.0000
 
2096 Lawton,Andrew        Walsh           M    Fr        50.0000
2097 Herbert,Austin       Walsh           G    So        50.0000
2098 Muhl,Ryan            Wheeling Jesui  A    Fr        50.0000
2099 Christiansen,Liam    Saint Leo       M    Jr        49.9997
2100 Accorsi,Paul         S. New Hampshi  M    So        49.9992
 
2101 Dunning,Zachary      S. New Hampshi  D    Fr        49.9976
2102 Taylor,Dominic       Lenoir-Rhyne    M    Fr        49.9951
2103 Cruz,Chris           Post            M    Jr        49.9934
2104 Martinsen,Kyle       Mercyhurst      M    Fr        49.9917
2105 Kirwan,Conor         Saint Rose      M    So        49.9899
 
2106 Naftal,Alexander     Ohio Valley     G    Sr        49.9860
2107 Dromeshauser,Dan     Saint Michael'  F    So        49.9852
2108 Georgagi,Nick        Colorado Mesa   D    Fr        49.9806
2109 Chen,Devin           Franklin Pierc  M    Jr        49.9792
2110 Dube,Jack            Assumption      DM   So        49.9791
 
2111 Stenzel,James        Mercyhurst      D    Fr        49.9731
2112 Wallace,Dylan        Adams State     D    Fr        49.9335
2113 Dunn,Ryan            Rollins         M    Fr        49.9314
2114 Bugden,Kyle          Ohio Valley     D    Jr        49.9303
2115 Foster     def,Jack  Tampa           D    Fr        49.9269
 
2116 Marschke,Kenny       Pfeiffer        D    So        49.9225
2117 Middleton,Thomas     Merrimack       D    Fr        49.9113
2118 Hurley,Austin        Emmanuel (GA)   M    Jr        49.8990
2119 Ball,Brian           Roberts Wesley  D    So        49.8697
2120 Kelly,Austin         Coker           G    So        49.8535
 
2121 Delfino,Rocky        Roberts Wesley  D    Fr        49.7911
2122 Arnold,Matt          Saint Michael'  M    So        49.7578
2123 Little,Brian         Emmanuel (GA)   D    Sr        49.6853
2124 Deagan,Tyler         Dowling         D    Fr        49.6647
2125 Gaghan,Brendan       LIU Post        A    Jr        49.6570
 
2126 Holmes,Xzavier       Brevard         G    So        49.6183
2127 Guerrero,Xavier      Notre Dame de   G    Jr        49.6048
2128 Padden,Jake          Emmanuel (GA)   G    Fr        49.4951
2129 Rivas,Daniel         Florida Southe  G    Sr        49.4174
2130 Burgio,Nick          Franklin Pierc  G    Jr        49.3890
 
2131 Davis,Austin         Adams State     D    So        49.1369
2132 Zakow,Ian            Pace            M    Jr        49.0810
2133 Sandelier,Matthew    Dominican C.    G    So        49.0155
2134 Englert,Colton       Roberts Wesley  A    Fr        48.9397
2135 Greenhill,Tj         Tampa           G    Jr        48.9247
 
2136 Espiritu,Ethan       Notre Dame de   M    So        48.9035
2137 Eisenhart,Logan      Georgian Court  G    Fr        48.8963
2138 Doyle,William        Rollins         G    Fr        48.8591
2139 Ruiz,Justin          Florida Tech    G    Fr        48.8542
2140 Cheek,Noah           CSU Pueblo      G    Fr        48.5556
 
2141 Malik,Anthony        Coker           G    Jr        47.6390
2142 King,Michael         U. of DC        M    Gr        47.3538
2143 Ciolino,Dylan        Walsh           G    Jr        47.2944
2144 Magliano,John        American Inter  A    Jr        46.8559
2145 Brawley,Michael      S. New Hampshi  G    So        46.8220
 
2146 Davis,Wristen        Mars Hill       D    Fr        45.9759
2147 Qureshi,Tariq        American Inter  G    Fr        44.4585
2148 Fox-fick,Jordan      Belmont Abbey   D    Fr         0.0000
2149 Gradwell,Ray         Belmont Abbey   M    Fr         0.0000
2150 Coppini,Thomas       Belmont Abbey   M    Fr         0.0000
 
2151 Maddox,Nick          Coker           A    So         0.0000
2154 Doremus,Cody         Limestone       D    So         0.0000
2155 Scicolone,Joey       LIU Post        D    Fr         0.0000
 
2156 Ricca,Gary           LIU Post        M    Sr         0.0000
2157 Sullivan,Brody       Mount Olive     M    Fr         0.0000
2159 Richardson,Jake      Mount Olive     D    Fr         0.0000
2160 Lane,James aaron     North Greenvil  M    So         0.0000
 
2161 Willet,Jarrett       Walsh           D    Fr         0.0000