List of All Players

Mon May 30 19:00:00 EDT 2016

List of All Players

Rank Player               Team           Pos  Cls    Power Rating

1    Mumford,Peter        Bowdoin         G    Jr       100.0000
2    Gobrecht,Eli         Ithaca          D    Sr       100.0000
3    Cirillo,Thomas       Salisbury       M    Sr       100.0000
4    Uppgren,John         Tufts           A    Sr       100.0000
5    Caliendo,Eric        Haverford       G    Sr        98.4835
 
6    Lee,Ryan             RIT             A    Jr        98.3319
7    Hadeed,Jameal        Eastern         G    So        96.5389
8    Sidnam,Scott         Ithaca          G    Sr        95.5624
9    Holak,Harrison       Catholic        G    Sr        94.5929
10   Salazar,Alex         Tufts           G    Sr        94.2369
 
11   Blondino,Nathan      Salisbury       A    Jr        93.6334
12   Abney,Caleb          York            G    Sr        93.5331
13   Helfrich,Conor       Tufts           M    Sr        93.3392
14   Smaldone,Blake       Eastern Connec  G    Sr        93.1233
15   Vautour,Jeremy       St. Lawrence    A    Sr        92.3209
 
16   Currier,Josh         Virginia Wesle  A    Sr        91.7332
17   Tompkins,Matt        Stevenson       M    Sr        91.1598
18   Kalama,Carson        Salisbury       A    Jr        90.9395
19   Devine,Wyatt         Washington & L  G    Sr        90.0058
20   Gillespie,Jake       Tufts           M    Sr        89.7372
 
21   Burton,James         Salisbury       M    Sr        89.6783
22   Wooters,Luke         Nazareth        A    Sr        89.5917
23   Moroney,Quinn        Amherst         A    Sr        89.1573
24   Baxter,Nick          Dickinson       G    Sr        88.9681
25   Richman,Zach         Tufts           M    Jr        88.1225
 
26   Reynolds,Jake        Springfield     G    So        87.8986
27   Hossack,Matt         RIT             L    Sr        87.5104
28   Long,Samuel          Centre          G    So        87.2311
29   Ternahan,Andrew      Salisbury       M    Jr        86.9981
30   Andreycak,Ben        Tufts           A    Sr        86.8029
 
31   Healey,Conor         St. Lawrence    A    Jr        85.9711
32   Haefele,Troy         Nazareth        A    Sr        85.7002
33   Murphy,Chase         Colorado Colle  G    Sr        85.6186
34   Barrile,Dj           Regis           G    Jr        85.3648
35   Kluver,Josh          York            D    Sr        85.2122
 
36   Brady,Tim            Gettysburg      G    So        85.0668
37   Epple,Cameron        Lebanon Valley  G    Fr        84.9177
38   Hayden,Matt          Christopher Ne  G    Jr        84.8586
39   Stewart,Austin       Lynchburg       A    Sr        84.7792
40   Bard,Justin          Western New En  A    Jr        84.5321
 
41   Jennings,Will        Endicott        A    Jr        84.3648
42   Wohlford,Garrett     Concordia-Wisc  G    Fr        84.0690
43   Adoni,Jake           Gettysburg      G    Sr        83.8901
44   Shevelson,Patrick    Kenyon          G    Sr        83.8538
45   Levick,Chad          RIT             A    Jr        83.7149
 
46   Cotton,Jake          Ithaca          A    So        83.3730
47   Mcnamara,Trevor      Aurora          A    So        83.3069
48   Howard-johnson,Kyle  Tufts           M    Sr        83.2579
49   Bergman,Ted          Wesleyan        G    Jr        83.2432
50   Reymann,Colin        Salisbury       G    Jr        83.0626
 
51   Downey,Evan          Cabrini         M    Jr        82.5193
52   Scrutchfield,Andrew  Stevens         A    Sr        82.3693
53   Schreck,Zach         Montclair Stat  M    Sr        82.1637
54   Frehill,Craig        UMass Boston    G    Sr        82.0826
55   Hopps,Zach           Cortland        A    Sr        82.0430
 
56   Voso,Nick            Berry           G    Sr        81.9497
57   Distler,Mike         Gettysburg      M    Sr        81.6083
58   Abplanalp,Dylan      Susquehanna     G    Fr        81.5665
59   Fay,Charlie          Bates           M    Jr        81.5179
60   Baldwin,Pat          Cortland        M    Sr        81.4863
 
61   Shumway,Jack         Ithaca          A    Jr        81.3280
62   Mcneally,Breanainn   Rensselaer      A    Jr        81.2753
63   Nowesnick,Will       Salisbury       D    So        81.2733
64   Bromwell,Brendan     Salisbury       M    Jr        81.1101
65   Young,Ryan           Montclair Stat  D    Jr        80.9582
 
66   Thomas,Chris         Denison         G    Sr        80.9481
67   Krug,Jordan          Cabrini         A    Fr        80.8815
68   Menard,Chris         Dickinson       M    Sr        80.8109
69   Mangan,Brett         Montclair Stat  A    Sr        80.6749
70   Sterzin,Kyle         RIT             A    Sr        80.3125
 
71   Hughes    m/fo,Tommy Endicott        F    Jr        80.1947
72   Tennant,Max          Ohio Wesleyan   A    Fr        80.1681
73   Koziol,Jason         Aurora          A    Jr        79.8228
74   Loparo,Matt          Cabrini         A    Fr        79.6134
75   Werner,Paul          Gettysburg      M    Sr        79.5059
 
76   Smith,Jameson        Gettysburg      M    Sr        79.4582
77   Kerr,Steven          Western New En  G    So        79.4406
78   Haffey,Kane          Amherst         A    Sr        79.4342
79   Moran,Robert         Bryn Athyn      G    Sr        79.3642
80   Nesbitt,Nick         RIT             G    Jr        79.3175
 
81   Decamp,Kyle          Albion          M    So        79.2161
82   Neff,Brian           Ursinus         G    Sr        79.2141
83   Brooks,Timmy         Cabrini         M    Fr        79.2091
84   Farinholt,Blair      Denison         M    Sr        78.9000
85   Switzer,Kevin        Centenary       G    Sr        78.8004
 
86   Park,Dylan           Amherst         M    Sr        78.6349
87   D'onofrio,Kyle       Stevenson       M    Jr        78.5785
88   Rolland,Tate         Frostburg Stat  M    Sr        78.5558
89   Ferraro,Chris        Kenyon          M    So        78.4310
90   Allard,Jack          Bates           A    Sr        78.3888
 
91   Leeds,Aaron          Salisbury       D    Jr        78.3407
92   Stucker,Iv           Roanoke         M    So        78.3260
93   Defazio,Dom          Stevenson       D    So        78.3235
94   Fiorino,Joey         York            D    So        78.2645
95   Bannon,Colin         Endicott        A    Jr        78.0964
 
96   Mckelvie,Tyler       Keene State     A    Sr        77.9387
97   Walker,Michael       Ithaca          M    Sr        77.7115
98   Dietsch,Alec         St. Lawrence    M    Jr        77.6775
99   Morrell,Tyler        Cabrini         G    So        77.6740
100  Foster,Randy         Christopher Ne  M    Jr        77.6195
 
101  Morrell,Stephen      Ithaca          M    So        77.4862
102  Fahey,Michael        Williams        A    Jr        77.3367
103  Meo,Dylan de         Mount Saint Ma  M    So        77.2726
104  Levin,Ian            Hampden-Sydney  M    So        77.2558
105  Cedrone,David        Western New En  M    Sr        77.2227
 
106  Clair,Ryan           Wheaton         G    Sr        77.1930
107  Gamble,Andrew        York            A    Sr        77.1593
108  Phillips,John        Rensselaer      D    Sr        76.9519
109  Rotatori,Bryan       Keene State     A    Jr        76.9489
110  Carbone,Austin       Tufts           A    Jr        76.9423
 
111  Reilly,Tyler         Keene State     M    Jr        76.8862
112  Tucker,Kyle          Salisbury       M    So        76.6700
113  Kraemer,Tom          Frostburg Stat  G    Sr        76.3831
114  Armstrong,Buck       Washington & L  D    Sr        76.3810
115  Levy,Aaron           Wooster         G    Sr        76.2956
 
116  Austin,Selby         Sewanee         G    Jr        76.2267
117  Giarrusso,Tim        Middlebury      M    Sr        76.1236
118  Harris,Josh          RIT             D    Sr        76.0492
119  Cetrone,Cam          Albright        A    Jr        76.0378
120  Rigger,Ben           Ohio Wesleyan   G    Jr        75.9217
 
121  Bell,Cameron         Endicott        G    Sr        75.9005
122  Massaria,Matt        Plattsburgh     G    Sr        75.8981
123  Love,Spenser         Frostburg Stat  A    Sr        75.8731
124  Gagnon,Nick          Roger Williams  M    Sr        75.8611
125  Meager,James         Denison         M    Sr        75.8357
 
126  Mcwilliams,Tyler     Roanoke         A    Sr        75.8077
127  Ferentini,Matt       Stevens         M    Sr        75.7922
128  Clarke,Garrett       Tufts           M    Sr        75.7081
129  Heisman,Ethan        Cabrini         A    Sr        75.6407
130  O'neill,Matt         Nazareth        M    Sr        75.6375
 
131  Ghesquiere,Taylor    Wesleyan        M    So        75.6116
132  Banick,Stephen       Stevenson       A    Sr        75.3871
133  Gould,Jack           Middlebury      M    Fr        75.3835
134  Lynch,Jake           Alfred          A    So        75.2329
135  Mantineo,Blase       Montclair Stat  F    Jr        75.2131
 
136  Lee,Matt             Beloit          M    So        75.2126
137  Scalise,Joe          Cortland        G    So        75.1822
138  Crescenti,Alexander  Augustana       M    Sr        75.1173
139  Julius,Michael       Illinois Wesle  M    Jr        75.1070
140  Devaney,Niall        Wesleyan        M    Sr        75.0854
 
141  Stanton,Harry        Wesleyan        A    So        75.0732
142  Moloney,Brandon      Christopher Ne  L    Sr        75.0568
143  Stengel,Sam          Messiah         G    Jr        75.0479
144  Palladino,Chris      Gettysburg      L    Jr        75.0287
145  Coote,Henry          Trinity         G    Sr        75.0048
 
146  Neal,Dylan           Albion          M    Sr        74.9863
147  Pilat,Will           Roanoke         A    Sr        74.9234
148  Koferl,Jake          Hampden-Sydney  M    Sr        74.8011
149  Wallace,Braden       RIT             M    Sr        74.7634
150  Braun,Cameron        Albion          A    Sr        74.6976
 
151  Mcmanus,Burke        Roanoke         G    Fr        74.6694
152  Bradley,Bennett      Catholic        M    So        74.6431
153  Wulster,Brady        Montclair Stat  A    Jr        74.6272
154  Keith,Tim            Catholic        A    Jr        74.6192
155  Howe,Mat             Keene State     G    So        74.5223
 
156  Mckaba,Nicholas      Scranton        G    Sr        74.5213
157  Rogers,Sean          Franklin & Mar  A    So        74.5191
158  Carroll,Sean         Middlebury      M    Sr        74.5091
159  Largay,Sean          New England Co  A    Jr        74.4503
160  Riopelle-tyrrell,Dre Clark           G    Jr        74.4022
 
161  Coll,Pat             Merchant Marin  A    So        74.3411
162  Succop,Jacob         Washington & J  G    Sr        73.8539
163  Prior,Cameron        Elmira          G    Jr        73.8472
164  Bollard,Tyler        Stockton        F    Fr        73.8188
165  Roberts,Jack         St. Lawrence    D    Sr        73.8088
 
166  Auger,Dan            U. of New Engl  A    Jr        73.7498
167  O'donoghue,Jack      Babson          D    So        73.7382
168  Hayward,Cam          Mount Ida       G    So        73.6586
169  Jackson,John         Middlebury      M    So        73.6238
170  Schneekloth,Chris    Cabrini         F    Sr        73.6225
 
171  Bailey,Max           Stevens         A    Fr        73.6073
172  Puca,Josh della      Ithaca          M    Fr        73.5883
173  Maibuecher,James     Illinois Wesle  M    So        73.5608
174  Smidlein,Matt        Aurora          M    Jr        73.4955
175  Mitchell,Ryan        Eastern         D    Sr        73.4751
 
176  Judy,Ben             Shenandoah      G    Jr        73.4518
177  Greve,Josiah         Baldwin Wallac  D    Jr        73.4180
178  Kroppe,Will          McDaniel        D    Jr        73.3383
179  Phelps,Devin         Cortland        A    So        73.2892
180  Zurmuehle,Eric       Hamilton        M    So        73.2423
 
181  Gibbs,David          Rensselaer      G    Jr        73.1547
182  Gropp,Pete           Potsdam         G    Sr        73.1142
183  Geiser,Erik          Frostburg Stat  M    Sr        73.0980
184  Smith,Bailey         Aurora          A    Jr        73.0803
185  Schulte,Trent        Ohio Wesleyan   D    So        73.0319
 
186  Sheehan,Dylan        Springfield     A    Sr        72.9279
187  Dean,Kevin           Springfield     A    Sr        72.9007
188  Pearson,David        U. of New Engl  G    Jr        72.8838
189  Jackson,Kevin        Roanoke         A    Jr        72.5545
190  O'donoghue,Patrick   Ursinus         D    Sr        72.5223
 
191  Bota,Jon             Western New En  A    Sr        72.4688
192  Buss,Andrew          Bridgewater     G    Sr        72.4554
193  Davis,Cam            Randolph        G    Sr        72.4293
194  Davie,Austin         Colorado Colle  A    Jr        72.3811
195  Gundling,James       Otterbein       G    Jr        72.3598
 
196  Klipple,Jeremy       Elizabethtown   D    Fr        72.3075
197  Quinn,Pat            Stockton        G    Sr        72.2474
198  Fiore,Christopher    Morrisville St  G    Sr        72.2463
199  Davis,Geoff          Gettysburg      D    Sr        72.2015
200  Fields,Maxwell       Kean            G    Sr        72.1940
 
201  Miracle,Davis        Elizabethtown   G    Jr        72.1906
202  Perrotta,Anthony     Kean            M    Sr        72.1676
203  Rooney,Liam          Denison         AM   Jr        72.1578
204  Plummer,Clark        Rivier          G    Sr        72.0655
205  Lamb,Tim             Eastern         A    Jr        72.0460
 
206  Ford,Andrew          Amherst         M    Fr        72.0000
207  Fowler,Thomas        Williams        A    Jr        71.9555
208  Curtis,Chris         Emmanuel        M    Sr        71.9277
209  Gallo,Tommy          Stockton        M    Fr        71.8854
210  Minaudo,Nino         Olivet          MA   Jr        71.8638
 
211  Cassidy,Ryan         Amherst         D    Sr        71.8424
212  Heller,Tommy         Gettysburg      A    Fr        71.8188
213  Borko,Tyler          Colorado Colle  M    Fr        71.7954
214  Bleistein,Bobby      Connecticut Co  G    Sr        71.7532
215  Parens    fom,Ben    Connecticut Co  M    So        71.7081
 
216  Gill,Charlie         Amherst         M    Sr        71.6927
217  Horton,Matt          Widener         G    Fr        71.6716
218  Crist,Matthew        Christopher Ne  A    So        71.6527
219  Brown,Hunter         Hampden-Sydney  M    So        71.6439
220  Palvino,Marcus       Brockport       M    Sr        71.6350
 
221  Carroll,Connor       Roger Williams  G    Jr        71.5803
222  Kane,Caleb           St. Lawrence    D    Jr        71.5041
223  Sawyer,Teddy         Denison         D    Jr        71.4831
224  Styles,Parker        Guilford        G    So        71.4304
225  Carlin,Sam           Bowdoin         M    Fr        71.4081
 
226  James,Baden          Randolph        D    Sr        71.3967
227  Russo,Wyatt          Oswego          G    Jr        71.2898
228  Dishaw,Joey          Roanoke         M    Sr        71.2808
229  Williams,Chad        Stevenson       D    Sr        71.2628
230  Licata,Victor        Catholic        M    Jr        71.2578
 
231  Mccraw,Tony          Gwynedd Mercy   M    Sr        71.1309
232  Beresovoy,Nate       Cortland        A    So        71.1144
233  O'callaghan,Brennan  Capital         A    So        71.0755
234  Longo,Luke           Nazareth        M    Jr        70.8903
235  Morgan,Taylor        Stevenson       D    Jr        70.8633
 
236  Dooley,Brendan       Springfield     M    Jr        70.7587
237  Ellis,Max            Haverford       D    So        70.6974
238  Lee,Jarryd           RIT             G    Sr        70.6943
239  Duprey,Charlie       St. Lawrence    M    Sr        70.6707
240  Clark,Joe            Elizabethtown   A    Jr        70.6357
 
241  Lemay,Jd             Mitchell        G    Jr        70.5804
242  Kittredge,Brian      Cabrini         D    Sr        70.5770
243  Glab,Austin          York            M    Fr        70.5274
244  Hart,Rob             Keene State     A    Jr        70.4103
245  Relich,Nathan        Swarthmore      M    So        70.3579
 
246  Flanagan,Lito        Stevenson       M    So        70.3191
247  Prozinski,Bo         UMass Dartmout  A    Sr        70.3044
248  Reynolds,Garrett     Salisbury       M    So        70.2134
249  D'amore,Matt         Salve Regina    G    So        70.2128
250  Soroka,Kyle          Middlebury      M    Sr        70.1954
 
251  Mcnally,Brendan      Maritime        G    So        70.1895
252  Smith,Tim            Illinois Wesle  A    Jr        70.1217
253  Crowell,Matthew      Bowdoin         M    So        70.0740
254  Saunders,Skyler      New England Co  A    Sr        70.0544
255  Marson,Mike          Mary Washingto  M    Jr        69.9851
 
256  Takacs,Joe           Hendrix         G    Sr        69.8335
257  Fisher,Ryan          St. Lawrence    G    Sr        69.8260
258  Morgan,Michael       Goucher         M    Sr        69.7647
259  Smith,Ryan           Carthage        G    Jr        69.7467
260  Januszkiewicz,John   Ithaca          A    Jr        69.6766
 
261  Osadchey,Grant       Ithaca          M    Jr        69.6299
262  Schoonen,Jan         Stevens         D    Jr        69.5650
263  Luttrell,Tom         U. of New Engl  M    So        69.5342
264  Matthew,Johnson      Benedictine     M    So        69.5271
265  Macivor,Tanner       Williams        M    Sr        69.4850
 
266  Adams,Ed             Kean            M    Sr        69.4784
267  Bowe,Zach            Rosemont        M    Jr        69.4521
268  Dashiell,Brady       Salisbury       A    Jr        69.4346
269  Fleming,Chris        Misericordia    A    So        69.4157
270  Davis,Hunter         York            A    Fr        69.4100
 
271  Wenham,Winston       Ithaca          DM   So        69.3912
272  Destefano,Bobby      Washington & L  D    Sr        69.3285
273  O'grady,Declan       John Carroll    A    Jr        69.3136
274  Specht,Mike          Elizabethtown   M    Jr        69.3089
275  Kugler,Danny         Mount Saint Ma  M    So        69.2880
 
276  Foster,Jordan        Connecticut Co  M    Fr        69.2771
277  Dillon,Jack          UMass Boston    D    So        69.2507
278  Desimone,Ryan        Trinity         A    Sr        69.2300
279  Smyth,Trevor         RIT             D    So        69.2279
280  Dougherty,Anthony    Franklin & Mar  D    Jr        69.2231
 
281  Finn,Don             Montclair Stat  A    Sr        69.2060
282  Krzyston,Jakob       RIT             D    Sr        69.2020
283  Lopez,Alex           Kenyon          M    Jr        69.1560
284  Frasca,Blake         Rensselaer      D    So        69.1547
285  Faria,Joe            Bates           G    Sr        69.1520
 
286  Gross,Adam           Frostburg Stat  M    So        69.1490
288  Dietz,Marcus         Ohio Wesleyan   A    Sr        69.1055
290  O'donnell,James      Stockton        M    Sr        69.0434
 
291  Mccarthy,Miles       Williams        G    Sr        69.0385
292  Siefert,Will         Roger Williams  A    Sr        69.0239
293  Jacobs,Robert        Kenyon          A    Jr        69.0053
294  Badder,Dakota        Olivet          A    Sr        68.9863
295  Hannigan,Patrick     RIT             D    Jr        68.9702
 
296  Cunningham,Connor    Montclair Stat  M    Sr        68.9695
297  Conn,Tyler           Virginia Wesle  M    Fr        68.9614
298  White,Carson         Stevens         G    Fr        68.9512
299  Danneman,Zach        Southern Virgi  A    Fr        68.9250
300  Bonastia,Nick        Elmhurst        G    Jr        68.8376
 
301  Elder,Gunnar         Hope            A    Jr        68.8156
302  Kujala,Brett         Bowdoin         A    So        68.7577
303  Nycz,Jared           Alma            M    Fr        68.7537
304  Neville,Dylan        Catholic        M    Jr        68.7357
305  Dilaura,Peter        Keuka           D    Jr        68.7219
 
306  Heinig,Kyle          Washington & J  M    Jr        68.7199
307  Speciale,Matt        Kean            A    Sr        68.7137
308  Winter,Nick          Illinois Wesle  M    So        68.6543
309  Specht,Nick          Elizabethtown   M    Jr        68.6467
310  Lynch,Malcolm        St. Lawrence    D    Sr        68.6048
 
311  Mullin,Mitch         U. of New Engl  M    Fr        68.5701
312  Lombardo,Evan        Lynchburg       A    Fr        68.5661
313  Johnson,Andrew       UMass Dartmout  M    Sr        68.5403
314  Baglivi,Chris        Emmanuel        D    Jr        68.4691
315  Fries,Connor         New England Co  L    Fr        68.4479
 
316  Stralka,Lucas        Mount Ida       A    Sr        68.4228
317  Perrella,Joe         Washington & L  M    Jr        68.4063
318  Jones,Lucas          Montclair Stat  G    Jr        68.3948
319  Mulvey,Kevin         Skidmore        M    Sr        68.3799
320  Witherell,Aj         Washington & L  A    Fr        68.3727
 
321  Clough,Jason         Elizabethtown   M    Jr        68.3466
322  Deady,Brenden        Hilbert         G    Jr        68.3452
323  Sikich,Tyler         Nichols         M    Jr        68.3027
324  Distler,Bobby        Lynchburg       M    Sr        68.2825
325  Damm,Brendan         Plattsburgh     AM   Sr        68.2783
 
326  Hoffman,John         Hood            G    Jr        68.2600
327  Manasia,Vincent      Stockton        A    Sr        68.2495
328  Kearney,Ryan         Becker          M    Sr        68.1931
329  Cullison,Chase       Frostburg Stat  M    Jr        68.1668
330  O'shea,Connor        Stevens         A    Sr        68.1639
 
331  Hall,Matt            Rensselaer      A    Jr        68.1632
332  Mccarthy,Ryan        Norwich         M    Sr        68.1598
333  Jordan,Conor         St. Mary's      A    Sr        68.1189
334  Parson,Noah          Vassar          A    Sr        68.1165
335  Demmerly,Owen        Goucher         A    Sr        68.1152
 
336  Olney,Tyler          Tufts           D    Jr        68.1086
337  Richard,Matt         New England Co  A    So        68.0574
338  Leyden,Luke          Ohio Wesleyan   M    So        68.0508
339  Core,Aj              Roger Williams  M    Jr        68.0481
340  Pecina,Lance         Stockton        D    Jr        68.0435
 
341  Gilligan,Thomas      Amherst         G    Sr        68.0221
342  Rich,Casey           Southern Virgi  A    So        68.0141
343  Davis,Graham         MIT             A    So        68.0046
344  Flood,Ben            Washington Col  G    So        67.9511
345  O'shea,Brennen       Thiel           M    So        67.9307
 
346  Pound,Lindsey        Potsdam         D    Sr        67.9283
347  Carver,Jack          Mary Washingto  M    Jr        67.9180
348  Mathers,Tucker       Tufts           D    Jr        67.9079
349  Tranbarger,Cody      Amherst         G    Jr        67.8805
350  Dillon,Patrick       Western New En  M    Sr        67.8707
 
351  Arnold,Hunter        Keene State     A    So        67.8643
352  Bortolani,Nick       Denison         A    Sr        67.8591
353  Harvey,Jack          Ohio Wesleyan   M    Fr        67.8495
354  Geise,Will           Christopher Ne  A    Jr        67.8089
355  Ritchie,Eric         McDaniel        G    Sr        67.7931
 
356  Bushong,Marc         Gwynedd Mercy   D    Jr        67.7611
357  Brown,Axel           Babson          M    So        67.7398
358  Lloyd,Michael        Drew            D    Jr        67.7265
359  Buannic,Mark         Eastern         A    Fr        67.7151
360  Blind,Colin          Brockport       D    Jr        67.6657
 
361  Guiliano,Robbie      Otterbein       A    Sr        67.6616
362  Galloway,Sean        Virginia Wesle  G    Sr        67.6407
363  Cornelius,Chris      Lynchburg       M    Sr        67.6275
364  Butko,Rob            Amherst         L    Sr        67.6023
 
366  Wood,Jacob           Keuka           G    Jr        67.5860
367  Delgiudice,Nate      Southern Maine  M    So        67.5560
368  Happ,Josh            Denison         M    So        67.5342
369  Pool,Connor          Hampden-Sydney  A    So        67.5192
370  Becker,Cory          Cortland        M    Sr        67.4913
 
371  Campbell,Duncan      Salisbury       M    Jr        67.4875
372  Fair,Tim             Stevens         D    Sr        67.4710
373  Wise,Daniel          Curry           D    Jr        67.4341
374  Stolzenberg,Harris   MIT             A    Jr        67.4106
375  Gurin,Steven         Brockport       D    So        67.4102
 
376  Mills,Ryan           Christopher Ne  A    Jr        67.4068
377  Parlato,Tim          Wentworth       M    Sr        67.3999
378  Brown,Gerard         Ursinus         M    So        67.3868
379  Dow,Jordan           St. Lawrence    A    So        67.3478
380  Fornataro,Joe        Alfred          A    Fr        67.3302
 
381  Duggan,Matthew       UMass Boston    M    So        67.3202
382  Cioeta,Matthew       Ursinus         M    Jr        67.3125
383  Anderson,Davis       Salisbury       M    Sr        67.2830
384  Abate,Dom            Springfield     M    Jr        67.2756
385  Morrissey,Keith      Ithaca          D    So        67.2656
 
386  Rosnow,Kinori        Oberlin         M    Jr        67.2523
387  Croix,Ryan st.       Clarkson        M    Jr        67.2290
388  Haversat,Adam        Plymouth State  L    Jr        67.2265
389  Magdeburger,Dave     Christopher Ne  M    Sr        67.2207
390  Mcgee,Ryan           Olivet          G    Sr        67.2066
 
391  Destasio,Brandon     Vassar          M    Jr        67.1686
392  Cattaruzza,Zach      Babson          L    Jr        67.1586
393  Alhage,Louis         Castleton       M    Jr        67.1549
394  Shaheen,Chandler     Hampden-Sydney  M    So        67.1215
395  Stanton,Thomas       Union           M    Sr        67.1175
 
396  Gauthier,Alex        Concordia-Wisc  D    Fr        67.1080
397  Geswaldo,Louie       Morrisville St  A    Sr        67.0843
398  Krieger,Logan        Olivet          M    Jr        67.0497
399  Vakiener,Jay         RIT             M    So        67.0480
400  Parmelee,Matt        Wooster         M    Jr        67.0376
 
401  Duhoski,Ben          Denison         D    So        67.0170
402  Passenant,Thomas     Hampden-Sydney  D    Sr        67.0167
403  Lores,Travis         Trine           G    So        67.0083
404  Fera,Andrew          Salve Regina    A    So        67.0022
405  Smith,Danny          Delaware Valle  D    So        66.9972
 
406  Guido,Jc             Johnson & Wale  G    So        66.9926
407  Maher,Dylan          Dickinson       M    So        66.9683
408  Hubbell,Zach         Albion          M    Jr        66.9253
409  Jarrett,Andrew       St. Lawrence    M    Jr        66.9245
410  Doherty,Ed           Potsdam         A    Sr        66.9094
 
411  Skeen,Connor         Stevenson       G    Sr        66.8971
412  Hurley,Tom           Springfield     A    So        66.8926
413  Baughan,Chris        Skidmore        G    So        66.8809
414  Dirado,David         Albion          A    So        66.8806
415  Herold,Josh          Wooster         A    Jr        66.8706
 
416  Houtz,Jack           Millsaps        M    Sr        66.8652
417  Loughlin,Ryan        DeSales         A    Sr        66.8468
418  Mabry,Michael        Christopher Ne  D    Sr        66.8207
419  Rolando,Joey         Christopher Ne  M    Sr        66.8196
420  Mcavoy,Bill          Gettysburg      D    Sr        66.8110
 
421  Barker,Christian     Wesleyan        M    Fr        66.7648
422  Kaminski,Reid        Roanoke         M    So        66.7599
423  Gregory,Nick         Wittenberg      G    Jr        66.7461
424  Kocovsky,Lane        Misericordia    A    Sr        66.7412
425  Ward,Jared           Western New En  A    Fr        66.6864
 
426  Panariello,Joey      Cortland        M    Fr        66.6712
427  Tesler,Ryan          Ferrum          M    Jr        66.6427
428  Wagman,Alex          Oberlin         A    Sr        66.6343
429  Knobloch,Blake       Messiah         M    Jr        66.6135
430  Fox,Cole             Swarthmore      G    Jr        66.6094
 
431  Sharp,Alex           Keene State     G    Sr        66.5986
432  Fisher,Chad          Roanoke         D    Jr        66.5879
433  Dachille,Dominic     Hendrix         D    Fr        66.5871
434  Gray,Blake           Gettysburg      A    Fr        66.5290
435  Roth,John            Virginia Wesle  A    Sr        66.5274
 
436  Adolf,Tommy          John Carroll    D    Jr        66.5251
437  Valenti,Eric         Roger Williams  M    Sr        66.5085
438  Fairbanks,Jon        St. Lawrence    M    Jr        66.5025
439  Curry,Conn           Roanoke         DM   So        66.4810
440  Albanese,Chris       Amherst         A    Jr        66.4713
 
441  Taylor,Tim           Widener         A    Sr        66.4457
442  Rogers,Cody          Messiah         D    Sr        66.4020
443  Loggi,Guy            Stockton        M    Sr        66.3854
444  Lee,Calvin           UMass Boston    A    Sr        66.3705
445  Springer,Dustin      Keuka           D    Jr        66.3657
 
446  Beebe,Matt           Keuka           A    Sr        66.3627
447  Kyger,Phil           Elizabethtown   A    Jr        66.3497
448  Skibitsky,Nick       Alfred          M    Jr        66.3485
449  Capone,Nick          Farmingdale St  D    So        66.3170
450  Gottshall,Nolan      Centenary       M    Jr        66.2986
 
451  Stephens,Luke        Elizabethtown   D    Jr        66.2526
452  Dudeck,Keegan        Western New En  AM   Jr        66.2506
453  Palmby,Cole          Capital         G    So        66.2264
454  Buchy,Daniel         Alma            M    So        66.1874
455  Thomas,James         Vassar          M    Fr        66.1868
 
456  Argenta,Marshall     Alma            M    Sr        66.1519
457  Renard,Jack          Merchant Marin  A    Fr        66.1485
458  Peters,Jack          Augustana       G    Sr        66.1290
459  Weber,Kyle           Bates           M    Jr        66.1242
460  Johnson,Matt         Swarthmore      A    So        66.1167
 
461  Maier,Matt           Ohio Wesleyan   A    Jr        66.0986
462  Danyluk,Steve        Montclair Stat  M    Sr        66.0593
463  Brown,Peter          Sewanee         M    So        66.0592
464  Tambouris,Tyler      Rivier          M    So        66.0430
465  O'malley,Brian       Amherst         L    Jr        66.0198
 
466  Brennan,Sean         Wentworth       D    Fr        66.0193
467  Dick,Kurt            Moravian        G    Fr        66.0023
468  Ricci,Steven         RIT             F    Jr        65.9866
469  Gehlhaus,Tyler       Eastern         D    Sr        65.9708
470  Fuss,Andrew          Wittenberg      A    Sr        65.9705
 
471  Paradis,Alec         Wentworth       A    Sr        65.9666
472  Baak,Connor          Otterbein       M    Sr        65.9635
473  Panaccione,Logan     Ursinus         A    Sr        65.9517
474  Countryman,John      Brockport       A    Sr        65.9491
475  Stern,Robert         Colorado Colle  A    So        65.9363
 
476  Hank,Harris          Birmingham-Sou  G    Jr        65.9274
477  Todd,Chandler        Haverford       D    So        65.9195
478  Neitzelt,Bryan       John Carroll    D    Jr        65.9141
479  Sherlock,John        Morrisville St  A    Sr        65.9004
480  Garvey,Matt          Concordia-Wisc  M    Sr        65.8868
 
481  Platt,William        New England Co  G    Fr        65.8840
482  Delyra,Tj            Cortland        M    Jr        65.8750
484  Irrer,Austen         Alma            D    So        65.8538
485  Fletcher,Ben         Virginia Wesle  D    Sr        65.8114
 
486  Maxson,Brandon       Cazenovia       M    Jr        65.7473
487  Sammarco,Matt        Aurora          M    Jr        65.7452
488  Buckman,Daniel       Bowdoin         M    So        65.7300
489  Sulesky,Alec         RIT             M    Sr        65.7298
490  Davies,Brian         Randolph-Macon  G    Jr        65.7223
 
491  Farrell,Ben          Johnson & Wale  M    Fr        65.7124
492  Mckinley,Brian       Nichols         G    So        65.7033
493  Kelly,Jt             Rensselaer      A    Fr        65.6629
494  Bates,Dylan          Farmingdale St  D    Sr        65.6618
495  Locicero,Nick        Salve Regina    A    Jr        65.6493
 
496  Wistner,Charles      Thiel           G    So        65.6124
497  Hill,Eddie           Roger Williams  M    So        65.5601
498  Rotman,Jake          Salisbury       M    Sr        65.5314
499  Knaus,Ben            Trinity         A    Fr        65.5285
500  Hoffman,Riley        Williams        L    Jr        65.5223
 
501  Donnelly,Cam         Roger Williams  L    Sr        65.5219
502  Jones,Sharp          Salve Regina    A    Sr        65.5173
503  Dziewit,Connor       Otterbein       A    So        65.4947
505  Fairchild,James      Ursinus         F    Sr        65.4862
 
506  Lobley,Nick          Oberlin         A    Sr        65.4664
507  Kriger,Ian           Norwich         G    Fr        65.4631
508  Macgregor,Kade       Susquehanna     D    Sr        65.4552
509  Weidner,Jake         Rensselaer      M    Jr        65.4534
510  Kromer,Joey          Plattsburgh     M    Sr        65.4116
 
511  Haesler,Charlie      Olivet          D    Jr        65.4029
512  Doerr,Christopher    Mount Saint Ma  G    So        65.3860
513  Caldwell,James       Wentworth       D    Sr        65.3732
514  Hoffman,Zach         Manhattanville  G    Jr        65.3720
515  Desenberg,Ian        Ursinus         AM   So        65.3642
 
516  Wolf,Evan            Amherst         A    Fr        65.3547
517  Rhudy,Wes            Franklin & Mar  L    Sr        65.3360
518  Crane,Peter          Williams        M    Sr        65.3230
519  Boyd,Doug            Adrian          M    Sr        65.3120
520  Treon,Nick           Merchant Marin  AM   So        65.3067
 
521  Reinhardt,John       Denison         L    Sr        65.2910
522  Denicola,Jamie       St. Lawrence    A    Jr        65.2588
523  Ellens,Jake          Alma            M    Fr        65.2541
524  Dizonno,Mike         Baldwin Wallac  G    So        65.2205
525  Polendo,Tyler        Olivet          M    Jr        65.2014
 
526  Larkin,Kyle          Muhlenberg      G    Sr        65.1896
527  Mussoline,Steve      Ursinus         A    Sr        65.1711
528  Morris,Duncan        Hampden-Sydney  A    Jr        65.1630
529  Eiskant,Joe          Nazareth        A    Jr        65.1528
530  Richardson,Peter     Union           A    Jr        65.1524
 
531  Barbieri,Tanner      Washington Col  A    So        65.1399
532  Caposella,Mike       Stockton        AM   Jr        65.1330
533  Drillock,Greg        Ithaca          M    So        65.1316
534  Daly,Shawn           Bowdoin         A    So        65.1039
 
536  Davis,Scott          Augustana       M    Sr        65.0719
537  Hannah,Dillon        York            A    So        65.0676
538  Cegielski,Michael    Farmingdale St  A    So        64.9841
539  Roberts,Will         Clark           D    So        64.9764
540  Fallon,Thomas        Farmingdale St  G    Sr        64.9671
 
541  Parsons,Bryan        Becker          D    Jr        64.9583
542  Rama,Mike            Franklin & Mar  A    Jr        64.9508
543  Desimone,Peter       Ursinus         A    Fr        64.9489
544  Sausville,Jarred     New England Co  M    Fr        64.9416
545  Fioritto,Alex        Baldwin Wallac  M    Jr        64.9281
 
546  Walter,Paul          Nazareth        A    So        64.9193
547  Winchell,John        Alfred          A    Jr        64.8840
548  Scully,Ethan         Wooster         D    Fr        64.8505
549  Decker,Dan           Fairleigh Dick  L    Jr        64.8157
550  Field,Peter          Endicott        M    Sr        64.8008
 
551  Wallgard,Bryce       Aurora          D    Fr        64.7998
552  Haasteren,Corrie van Susquehanna     M    Sr        64.7935
553  Gilio,Jack           Wooster         L    So        64.7884
554  Decker,Desmond       Eastern         M    Sr        64.7703
555  Bishopp,Derek        Alfred          M    Jr        64.7435
 
556  Broome,Jon           Middlebury      A    Sr        64.7411
557  Marsh,Cam            Swarthmore      A    So        64.7072
558  Hughes,Matt          Centre          M    Sr        64.6985
559  Bilby,Connor         Tufts           A    Sr        64.6657
560  Best,Marino          Concordia-Wisc  A    Sr        64.6559
 
561  Mahon,Ryan           Cortland        M    So        64.6453
562  Beck,Max             Stockton        D    Sr        64.6374
563  Swenson,Greg         Drew            G    So        64.6373
564  Ward,Matt            Cabrini         D    Sr        64.6357
565  Davis,Miles          Mary Washingto  A    Jr        64.6352
 
566  Urbano,Mj            Curry           M    Fr        64.6282
567  Latona,Stephen       Shenandoah      A    Jr        64.6183
568  Dawson,Tommy         Stevens         A    So        64.5556
569  Turley,Mitch         MIT             M    So        64.5495
570  Depaolis,Louis       Coast Guard     M    Sr        64.5435
 
571  Kimber,Payton        Southern Virgi  M    Fr        64.5175
572  Dellafera,Quentin    Wesleyan        A    Sr        64.5070
573  Parisi,Giuseppe      Eastern Connec  D    Sr        64.5054
574  Reese,Kyle           Misericordia    M    So        64.4971
575  Castiglia,Dominic    Utica           A    Fr        64.4902
 
576  Valle,Billy          Bowdoin         D    Sr        64.4835
577  Boyer,Marcus         Ferrum          M    Sr        64.4717
578  Berndt,Robbie        Sewanee         A    So        64.4559
579  Friedman,Zach        Ohio Wesleyan   M    Sr        64.4183
580  Kassity,Jonathan     Whittier        A    Sr        64.3746
 
581  Tapley,Mitchell      Endicott        A    Sr        64.3737
582  Stone,Max            Johnson & Wale  A    So        64.3480
583  Hubert,Michael       John Carroll    A    Jr        64.3448
584  Curro,Andrew         U. of New Engl  M    Jr        64.3307
585  Desalvo,Jordan       Methodist       M    Jr        64.3255
 
586  Wancowicz,John       Rhodes          D    Jr        64.3089
587  Crites,Ted           Capital         M    So        64.2945
588  Carbone,Tyler        Tufts           D    Jr        64.2815
589  Brendel,Matthew      Farmingdale St  D    Sr        64.2795
590  Graham,Kyle          Rivier          M    Sr        64.2763
 
591  Bartell,Eric         MIT             G    Sr        64.2640
592  Bradshaw,Will        Aurora          M    Jr        64.2564
593  Fuss,Thomas          Wittenberg      A    Sr        64.2434
594  Laguerre,Tony        Springfield     M    Sr        64.2386
595  Talbot,Eric          Kean            M    Sr        64.2326
 
596  Benhoff,Nick         Randolph-Macon  M    Sr        64.2269
597  Doten,Scott          Babson          M    Sr        64.2227
598  Stauffer,Nolan       Union           A    Sr        64.2193
599  Kendall,Rob          Dickinson       A    Sr        64.2156
600  Seiler,Kevin         Colby           A    Jr        64.2051
 
601  Lynch,Cody           Rivier          M    Sr        64.2024
602  Weaver,Graeme        Washington & L  M    Sr        64.1968
603  Fitzpatrick,Kaelan   Ithaca          A    So        64.1725
604  Garbarino,Nick       Salisbury       A    Jr        64.1514
605  Wilson,Mark          Concordia-Wisc  L    Sr        64.1162
 
606  Dingman,Owen         Mary Washingto  M    So        64.1106
607  Dubose,Taylor        Western New En  A    Sr        64.0862
608  Donohue,Will         Denison         A    Jr        64.0647
609  Walton,Brent         Capital         A    Jr        64.0618
610  Clarke,Jack          Washington & L  M    Sr        64.0286
 
611  Gilbert-bono,Bryson  Williams        M    Sr        64.0242
612  Geswaldo,Nick        Morrisville St  A    Fr        64.0150
613  Matthews,Spencer     Randolph        D    Jr        64.0017
614  Martin,Brian         Potsdam         M    Sr        63.9932
615  Ricciuti,Joe         Hamilton        M    Sr        63.9932
 
616  Pino,Mike            Lasell          D    Sr        63.9781
617  Torres,Jk            Aurora          M    So        63.9476
618  Dufault,Adam         Wentworth       G    So        63.9424
619  Dellafera,Pierce     Connecticut Co  M    Fr        63.9361
620  Keefer,Koty          Lebanon Valley  M    So        63.9223
 
621  Wood,Blake           Tufts           D    Sr        63.9215
622  Yehl,Michael         Geneseo         G    So        63.9067
623  Rizzotti,Joseph      Mount Saint Ma  A    Jr        63.9031
624  Tanner,Schneider     Birmingham-Sou  M    Fr        63.8746
625  Mizell,Bryan         Eastern         M    So        63.8615
 
626  Seibert,Sam          Wesley          M    Sr        63.8375
627  Ordakowski,Conrad    York            M    Jr        63.8098
628  Baumgardner,Eric     Denison         M    Sr        63.7973
629  Swing,Cody           Ithaca          D    Jr        63.7964
630  Willis,Marcus        Otterbein       M    Sr        63.7688
 
631  Gray,Seth            Centre          A    Sr        63.7516
632  Zotto,Cooper del     Ohio Wesleyan   M    Sr        63.7497
633  Neggia,Joe           DeSales         A    So        63.7225
634  Hamper,Dominic       Albion          A    Jr        63.6949
 
636  Works,Jakob          Huntingdon      A    Sr        63.6639
637  Madden,Ryan          Lasell          M    Fr        63.6613
638  Bossidy,Michael      Franklin & Mar  A    Sr        63.6474
639  Ruger,Chris          Messiah         L    Sr        63.6461
640  Ryan,Liam            Rivier          M    So        63.6367
 
641  Riggs,Zack           Transylvania    M    Jr        63.6088
642  Berry,Jon            Mount Ida       M    Jr        63.6076
643  Nowak,Conor          Brockport       G    Jr        63.6061
644  Evans,Roger          Gordon          M    Sr        63.5683
645  Rifice,Tyler         Farmingdale St  A    Jr        63.5510
 
646  Dillon,Niall         Babson          M    Fr        63.5455
647  Ulbrick,Fred         Bates           D    Jr        63.5132
648  Carpenter,Anthony    Kean            A    Sr        63.4999
649  Arntzen,Jared        Hampden-Sydney  D    Jr        63.4950
650  Cook,Zach            Brockport       F    So        63.4867
 
651  Peters,Collin        Mount Union     G    Sr        63.4800
652  Ernst,Will           Middlebury      G    Jr        63.4691
653  Harris,Dylan         Carthage        F    So        63.4614
654  Smerka,Jake          Methodist       A    Jr        63.4567
655  Tangredi,Mike        Elizabethtown   D    Sr        63.4422
 
656  Black,Tyler          Immaculata      M    So        63.4364
657  Sweeney,Sam          St. Lawrence    D    So        63.4275
658  Warnken,Matt         DeSales         G    Sr        63.4015
659  Arket,Dan            Roger Williams  M    Sr        63.3972
660  Moro,Niko del        Muhlenberg      M    So        63.3967
 
661  Magnani,James        Cabrini         A    So        63.3907
662  Schulte,Tyler        Widener         A    Jr        63.3851
663  Galardi,Josh         Kenyon          A    So        63.3653
664  Tierney,John         Misericordia    D    So        63.3613
665  Larsen,Colby         Rivier          A    Fr        63.3325
 
666  Salazar,Jorge        Lasell          G    Jr        63.3297
667  Bonafede,Pat         Potsdam         M    Sr        63.3131
668  Mcgrath,Brendan      York            A    So        63.2964
669  Ellis,Connor         Coast Guard     L    Fr        63.2900
670  Giudice,Jake         Brockport       A    Jr        63.2772
 
671  Grogan,Steven        Curry           M    So        63.2716
672  Bertolini,Derek      Connecticut Co  A    Sr        63.2675
673  Dellanno,Michael     Eastern Connec  M    Sr        63.2661
674  Muncie,Miles         Randolph-Macon  M    So        63.2658
675  Morgan,Scott         Trinity         F    Fr        63.2506
 
676  Vasquez,Dan          Eastern Connec  M    Sr        63.2466
677  Gemmato    m/fo,Nate Wesley          F    Jr        63.2253
678  Nash,Pat             Plattsburgh     A    Sr        63.2247
679  Breschi,Max          Bates           A    So        63.2138
680  Saffer,Jared         Thiel           M    Jr        63.2039
 
681  Lobosco,Dan          RIT             M    Sr        63.1947
682  Burdick,Hunter       Nazareth        M    Jr        63.1876
684  Serra,Matt           Curry           A    So        63.1777
685  Pratti,Jimmy         Alfred          M    Jr        63.1274
 
686  Sednaoui,Penn        Connecticut Co  M    Sr        63.1046
687  Gallant,Josh         Lasell          A    Jr        63.0957
688  Redefer,Jack         Wesley          M    Sr        63.0736
689  Debiasse,Joey        Centenary       M    Sr        63.0607
690  Soderquist,Eric      Potsdam         A    So        63.0532
 
691  Fraher,Phil          Misericordia    M    So        63.0424
692  Huemme,Justin        Coast Guard     M    Sr        63.0407
693  Goetz,Bryan          Eastern         M    Jr        63.0367
694  Crecco,Brandon       Vassar          G    Jr        63.0363
695  Cotoni,Anthony       Daniel Webster  MA   Sr        63.0304
 
696  Smith,Benjamin       Concordia-Wisc  D    Jr        62.9979
697  Akers,Christian      Berry           M    Sr        62.9888
698  Mackenzie,Colin      Roanoke         M    Sr        62.9867
699  Hanley,Sean          Union           L    Sr        62.9855
700  Barry,Tim            DeSales         D    Sr        62.9824
 
701  Mclean,Reed          Mass. Maritime  AM   Sr        62.9734
702  Riehl,Andrew         Washington & L  M    Sr        62.9654
703  Lamberton,Connor     Thomas          G    So        62.9546
704  Hayes,Matt           Maritime        M    Sr        62.9499
705  Jacobson,Kenny       Colby           D    Sr        62.9415
 
706  Depinto,Tony         Benedictine     M    So        62.9376
707  Sheehan,David        Lasell          D    Fr        62.8937
708  Weltman,Nate         Wooster         M    Sr        62.8817
709  Phillips,Teddy       Oswego          D    So        62.8762
710  Jenkins,Josh         Norwich         M    So        62.8741
 
711  Evan,Lalande         Birmingham-Sou  M    Sr        62.8676
712  Fiore,Adam           Guilford        A    Sr        62.8667
713  Lawton,Tom           Union           M    Jr        62.8491
714  Young,Parish         Stevenson       M    Jr        62.8416
715  Mendelson,Quinn      Wesleyan        D    Jr        62.8350
 
716  Mowry,Nick           Lebanon Valley  D    Fr        62.8316
717  Pellegrino,Nick      Maritime        A    So        62.8234
718  Fullem,Tyler         Ferrum          A    So        62.8193
719  Cibelli,Tony         Emmanuel        A    Jr        62.8152
720  Zenobio,Nick         Franklin & Mar  D    Jr        62.8096
 
721  Renfrow,Mitch        Hampden-Sydney  G    So        62.8075
722  Joseph,Joseph        York            M    Jr        62.8038
723  Low,Spencer          Babson          A    Sr        62.7989
724  Danieli,Ben          Ohio Wesleyan   D    Sr        62.7966
725  Finn,Patrick         Rensselaer      A    Sr        62.7761
 
726  Henry,Kent           Hampden-Sydney  D    So        62.7758
727  Green,Sam            Hanover         M    Fr        62.7673
728  Hanover,Eric         Cazenovia       A    Jr        62.7664
729  Davidson,Ryan        Randolph-Macon  A    Sr        62.7456
730  Kelland,Joe          Rivier          M    So        62.7432
 
731  Symes,Matt           Whittier        M    Sr        62.6920
732  Wagner,Coleman       Lebanon Valley  D    So        62.6853
733  Earle,Tristan        Mount Saint Ma  A    So        62.6741
734  Leek,Ian             Whittier        A    Fr        62.6691
735  Backer,Jordan        Trine           D    Sr        62.6521
 
736  Ottenritte,Christian Salisbury       M    Sr        62.6353
737  Roddy,Conor          Williams        A    Sr        62.6261
738  Young,Kevin          Merchant Marin  G    Sr        62.6223
739  Houston-read,Sam     Vassar          A    Jr        62.6111
740  Michel,Colton        Colby           A    Fr        62.6105
 
741  Minion,Cullen        Gettysburg      D    So        62.6082
742  Porter,Max           Illinois Wesle  A    Jr        62.5819
743  Leech,Cameron        York            M    Fr        62.5789
744  Gallagher,Kenneth    Mount Saint Ma  A    So        62.5618
745  Paone,Anthony        Widener         M    So        62.5406
 
746  Laduzinsky,Steven    Illinois Wesle  G    Jr        62.5321
747  Hawthorne,Carter     Wesleyan        A    Fr        62.5252
748  Lariviere,Jayson     Plymouth State  G    Jr        62.5229
749  Moore,Robby          Roanoke         DM   So        62.5024
750  Myers,Sean           Gwynedd Mercy   G    Jr        62.5004
 
751  Bissell,Brian        Williams        M    So        62.4979
752  Coehlo,Chad          Mount Ida       M    Jr        62.4519
753  Bass,Isaac           Clark           M    Jr        62.4509
754  Wygonik,Jake         Roger Williams  D    Sr        62.4438
755  Parsons,Graham       Dickinson       L    Sr        62.4384
 
756  Mongelli,Mike        Salve Regina    D    Fr        62.4228
757  Pritchett,Morgan     Stevenson       M    Sr        62.4069
758  Jones,Maxwell        Whittier        A    Sr        62.3663
759  Kelleher,Sean        Wittenberg      M    Sr        62.3559
760  Sedell,Jason         Castleton       M    Fr        62.3527
 
761  Polak,Cj             Wooster         M    Jr        62.3421
762  Angell,William       Salem State     D    Sr        62.3414
763  Levin,Eric           Swarthmore      D    Jr        62.3407
764  Melvin,Andrew        Bates           A    Jr        62.3300
765  Darin,Ryan           Clarkson        A    Jr        62.3240
 
766  Whitcher,Matt        York            M    So        62.3237
767  Wright,Clayton       Bowdoin         A    Fr        62.3217
768  Aler,Ryan            Albright        G    So        62.3215
769  Mcguire,Colin        Lynchburg       A    So        62.3184
770  Cannon,Liam          Brockport       A    Fr        62.3163
 
771  Cates,Ryan           Geneseo         D    So        62.2986
772  Strandholm,Nick      Clarkson        G    Jr        62.2962
773  Morgan,Matt          Wheaton         M    Fr        62.2848
774  Condon,Matthew       St. John Fishe  M    Sr        62.2848
775  O'friel,Ken          Bates           D    Sr        62.2733
 
777  Slagle,Steven        Ohio Northern   A    So        62.2630
778  Ryan,Michael         Endicott        D    So        62.2390
779  Faasse,Peyton        Castleton       D    Fr        62.2245
780  Fennelly,Ryan        Rhodes          A    So        62.2200
 
781  Pope,Jack            Coast Guard     M    Fr        62.2177
782  Pratt,George         Sewanee         D    Jr        62.2110
783  Calder,Jake          Susquehanna     M    Sr        62.2077
784  Lazar,Jon            Roger Williams  D    Sr        62.1939
785  Mcmanus,Bryan        Marymount       A    Fr        62.1765
 
786  Reilly,Tim           Eastern Connec  A    Sr        62.1735
787  Hernandez,Nick       Whittier        M    Jr        62.1614
788  Bush,Kyle            Cabrini         AM   Sr        62.1513
789  Rhodes,Cedric        Middlebury      M    Jr        62.1497
790  Shanker,Josh         Misericordia    G    Sr        62.1484
 
791  Moriarty,Liam        Vassar          M    Jr        62.1424
792  Barker,Garrett       York            D    Jr        62.1090
793  Wasik,Mike           Franklin & Mar  M    So        62.1026
794  Angell,Dane          Lynchburg       M    Sr        62.0942
795  Heffernan,Pat        Emmanuel        D    Sr        62.0718
 
796  Drier,Harrison       Christopher Ne  M    Sr        62.0565
797  Mclaughlin,Chet      Susquehanna     A    Jr        62.0465
798  Jackson,Pj           Haverford       D    Jr        62.0245
800  Tzaneteas,Alec       Susquehanna     A    So        62.0221
 
801  Bachman,Cody         Marywood        M    Sr        62.0190
802  Kemble,Jake          Immaculata      D    Jr        62.0177
803  Robert,Dozier        Birmingham-Sou  D    Jr        61.9981
804  Haight,Duncan        Virginia Wesle  M    So        61.9882
805  Lund,Logan           Southern Virgi  F    Fr        61.9874
 
806  Tomasetti,Austin     Lasell          M    So        61.9815
807  Wyler,Anthony        Coast Guard     M    Fr        61.9792
808  Schmitt,Cody         Adrian          D    Jr        61.9724
809  Larkin,Cody          Elizabethtown   M    Jr        61.9624
810  Franken,Matthew      Messiah         M    Jr        61.9427
 
811  Thuss,Connor         Centre          D    Jr        61.9344
812  Rodriguez,Michael    Merchant Marin  M    Fr        61.9283
813  Errasti,Shawn        Roger Williams  D    Fr        61.9274
814  Crump     ssdm,Conno Amherst         M    Sr        61.9212
815  Nicolaus,Tyler       Utica           D    Jr        61.9086
 
816  Maloney,Ryan         Capital         D    So        61.9070
817  Sweet,Sam            Hamilton        A    Sr        61.8817
818  Claflin,Colin        Plymouth State  M    Jr        61.8811
819  Drozjock,David       Ithaca          M    So        61.8805
820  Johnson,Brock        King's          A    So        61.8519
 
821  Boutiette,Blake      Becker          M    Jr        61.8489
822  Neumeyer,Eric        Colorado Colle  M    Sr        61.8391
824  Annunziato,Conner    Goucher         A    Sr        61.8344
825  Lansdale,Connor      Tufts           DM   So        61.8213
 
826  Vaccaro,Anthony      Cortland        D    Sr        61.8170
827  O'connor,Tommy       Franklin & Mar  L    Fr        61.8083
828  Stailey,Nick         Frostburg Stat  A    Sr        61.8043
829  Kudlak,Brett         Lebanon Valley  A    Jr        61.8020
830  Smith,Tj             Wittenberg      M    Sr        61.7862
 
831  Sweeney,Teddy        Drew            G    Jr        61.7713
832  Gifford,Kyle         Washington & L  D    So        61.7712
833  Murphy,Will          Skidmore        L    Fr        61.7707
834  Whitty,Rp            John Carroll    M    So        61.7553
835  Verdi,Luke           MIT             M    Sr        61.7527
 
836  Zubradt,Grayson      Hood            M    Fr        61.7444
837  Fox,Matthew          Oberlin         M    Sr        61.7206
838  Gorman,Connor        Plattsburgh     D    Sr        61.7156
839  Patrie,Steven        Western New En  D    Jr        61.7154
840  Papayanakos,Nick     St. John Fishe  A    Jr        61.7078
 
841  Messerle,Matt        Goucher         G    So        61.6848
842  Perry,Jacob          Illinois Wesle  A    Jr        61.6805
843  Magnusson,Nick       York            M    Fr        61.6613
844  Hickey,Tim           Washington Col  D    So        61.6556
845  Downie,David         Daniel Webster  A    Jr        61.6518
 
846  Waters,Jimmy         Elizabethtown   M    Sr        61.6478
847  Orrson,Paul          MIT             M    Sr        61.6464
848  Davies,Ian           Roanoke         G    Fr        61.6397
849  Tritschler,Joseph    Washington & J  D    Fr        61.6374
850  Russo,Eric           Johnson & Wale  M    So        61.6311
 
851  Adams,Coleman        Randolph-Macon  M    So        61.6264
853  Foster,David         Cortland        D    Jr        61.6178
854  Eramo,Drew           Ohio Northern   M    Fr        61.6164
855  Laratta,Mark         Moravian        A    Fr        61.6064
 
856  Fredericks,Zach      Washington & J  A    Jr        61.6043
857  Pescheret,Scott      Whittier        M    Sr        61.6042
858  Boxley,Frank         Ferrum          A    Sr        61.5936
859  Alberti,Paul         Union           M    Sr        61.5848
860  Thompson,Zach        Lynchburg       D    So        61.5821
 
861  Potter,Andrew        Albright        M    Jr        61.5795
862  Waldrup,Jake         Adrian          M    Sr        61.5615
863  Defrino,Jack         Middlebury      D    Jr        61.5584
864  Haupt,Dylan          Guilford        M    Sr        61.5570
865  Keohane,Aidan        Trinity         D    Jr        61.5530
 
866  Rosso,Andrew         St. John Fishe  A    So        61.5460
867  Licata,Stephen       Rosemont        MD   Sr        61.5438
868  Rothenberg,Dylan     Colby           G    Sr        61.5422
869  Pohle,Pat            U. of New Engl  D    Jr        61.5358
870  D'alessandro,Brad    Muhlenberg      A    Jr        61.5299
 
871  Gonzalez,Gianni      Greensboro      M    Sr        61.5147
872  Andrake,Kyle         Keuka           G    Fr        61.5073
873  Beck,Jd              York            L    Fr        61.5039
874  Johnson,Nick         Clark           A    Jr        61.5021
875  Newins,Patrick       Misericordia    M    Jr        61.4934
 
876  Link,Cameron         Rhodes          G    Fr        61.4926
877  Dardani,Sam          Washington & L  A    So        61.4858
878  Brogan,Grant         Hope            M    So        61.4853
879  Gatens,Will          Mary Washingto  DM   Jr        61.4709
880  Warden,Jimmy         Norwich         M    Sr        61.4463
 
881  Bebout,Sam           Union           G    So        61.4408
882  Levanti,Nicholas     SUNY Poly       M    Sr        61.4396
883  Brennan,Collin       Wabash          M    Fr        61.4370
884  Bundra,Danny         Concordia-Wisc  M    Sr        61.4341
885  Sovocool,Alec        RIT             M    Jr        61.4253
 
886  Melaugh,Ben          Salem State     A    Sr        61.4121
887  Mandracchia,Will     Clark           A    So        61.3983
888  Basile,Matthew       Oberlin         D    Sr        61.3906
889  Stump,Derek          Albright        M    Jr        61.3745
890  Steinwachs,Chad      Baldwin Wallac  M    Fr        61.3712
 
891  Smith,Kyle           SUNY Canton     A    Fr        61.3595
892  Wiseman,Drew         Colorado Colle  M    Fr        61.3478
893  Seydel,Luke          Carthage        A    So        61.3467
894  Milwit,Tyler         Rhodes          AM   Fr        61.3424
895  Bastarache,Lucas     Rensselaer      M    Fr        61.3417
 
896  Reardon,Mike         Immaculata      A    So        61.3346
897  Hall,Luke            Messiah         M    So        61.3323
898  Mierzwa,Keith        Clarkson        D    Sr        61.3302
899  Perrone,Nick         Farmingdale St  D    So        61.3295
900  Schutt,Kevin         Elmira          D    Fr        61.3262
 
901  Glaser,Nick          Aurora          M    So        61.3232
902  Lequang,Nathaniel    Stevenson       F    Jr        61.3135
903  Kuhn,Sam             Wooster         AM   So        61.3126
904  Candon,Pat           Stevenson       A    Sr        61.2926
905  Hiss,Sam             Aurora          L    So        61.2872
 
906  Hafner,Tav           Haverford       M    Sr        61.2801
907  Crosson,Conner       Ithaca          M    Fr        61.2498
908  Bednarik,Dan         Elizabethtown   A    Jr        61.2454
909  Gett,Corbin          Benedictine     A    So        61.2367
910  Ayer,Eli             Mary Washingto  M    Fr        61.2291
 
911  Coyle,Connor         Oneonta         M    Sr        61.2205
912  King,Brendan         Keuka           A    Sr        61.2143
913  Grabarek,Jc          Illinois Wesle  M    Fr        61.1980
914  Buck,Aaron           Alfred State    A    So        61.1944
915  Mccormack,Brett      St. Lawrence    M    Jr        61.1935
 
916  Kycia,Daniel         Union           A    Jr        61.1909
917  Klee,David           MIT             D    So        61.1716
918  Rafferty,Pj          Delaware Valle  A    Fr        61.1524
919  Drury,Adam           Scranton        M    So        61.1511
920  Beck,Aj              Arcadia         G    So        61.1433
 
921  Toland,Austin        St. Mary's      M    Sr        61.1351
922  Muti,Dylan           Stevenson       M    Sr        61.1161
923  Salazar,Carlos       Otterbein       F    Sr        61.1065
924  Gregory,Stephen      Concordia-Wisc  M    Fr        61.0917
925  Billera,Jake         Eastern         A    So        61.0868
 
926  Howard,Pax           Salisbury       M    So        61.0812
927  Hess,Nick            Capital         M    Jr        61.0759
928  Self,Aaron           Whittier        M    Sr        61.0723
929  Einwechter,Justin    Marywood        D    Fr        61.0683
930  Parent,Nick          Wentworth       M    Sr        61.0662
 
931  Rourke,Mike          Hartwick        G    Sr        61.0627
932  Crossingham,Christia Capital         M    Fr        61.0559
933  Lindenbaum,Matt      Randolph        G    So        61.0419
934  Wallace,Jake         Beloit          D    So        61.0346
935  Ngaba,Germain        Mt. St. Vincen  M    Sr        61.0324
 
936  Verville,Anthony     Nichols         A    Sr        61.0243
937  Hill,Connor          Rensselaer      D    Sr        61.0133
938  Wasserman,Sam        Colby           M    Sr        61.0125
939  Incollingo,Brett     Stevens         M    Sr        61.0085
940  Kramer,John          MIT             M    Sr        61.0078
 
941  Grau,James           Plattsburgh     D    Sr        61.0057
942  Jones,Shea           Lyndon State    M    Fr        61.0028
943  Hawkins,Jared        Augustana       AM   Jr        61.0020
944  Gregor,Noah          Morrisville St  L    So        60.9865
945  Wilson,Nate          Western Connec  A    Sr        60.9861
 
946  Parece,Tristan       Calvin          G    Fr        60.9810
947  Jordan,Austin        Alma            D    So        60.9808
948  Slatton,Cam          Union           M    Sr        60.9664
949  Pluta,Peter          Lycoming        M    Jr        60.9660
950  Brown,Ethan          Calvin          D    So        60.9564
 
951  Caraviello,John      Trinity         A    So        60.9471
952  Berkowitz,Zachary    Guilford        A    Fr        60.9462
953  Kailunas,John        Marymount       D    Fr        60.9359
954  Breed,Robert         McDaniel        D    Jr        60.9309
955  Pearsons,Alex        Salem State     A    Sr        60.8948
 
956  Stark,Steven         Wabash          M    Fr        60.8896
957  Szczublewski,Chad    Hanover         M    So        60.8867
958  Murphy,Ryan          Dallas          G    Sr        60.8859
959  Frame,Nolan          Bryn Athyn      A    So        60.8838
960  Gallagher,Brendan    Emmanuel        D    Jr        60.8787
 
961  Sachse,Jake          Hartwick        M    Jr        60.8706
962  Pittard,Conor        Farmingdale St  M    Sr        60.8638
963  Dickey,Michael       Baldwin Wallac  D    Jr        60.8607
964  Wilson,Max           Alfred          D    Sr        60.8483
965  Montgomery,Samuel    Catholic        A    So        60.8109
 
966  Hall,Jd              RIT             L    Jr        60.8000
967  Martin,Matt          Husson          G    Fr        60.7964
968  Gonzalez,Jake        Salve Regina    M    Jr        60.7856
969  Izyk,Chad            Morrisville St  D    Sr        60.7774
970  Carroll,James        Moravian        A    Fr        60.7760
 
971  Radbourne,Eric       Stevens         M    Fr        60.7751
972  Goodkind,Harrison    Middlebury      M    Sr        60.7720
973  Korbel,Sam           Alma            D    Sr        60.7703
974  Cleary,Jack          Middlebury      M    Sr        60.7583
975  Fisher,Charlie       Southwestern    G    Sr        60.7564
 
976  Jenoski,Thomas       Keene State     D    Jr        60.7560
977  Dowd,James           Keene State     M    Sr        60.7513
978  Peluso,Dean          Stevens         M    Fr        60.7468
979  Setzko,Jacob         Mitchell        M    Fr        60.7429
980  Fogle,Cooper         Transylvania    G    Jr        60.7399
 
981  Brimley,Connor       St. Lawrence    M    Jr        60.7391
982  Evans,Eliud          Morrisville St  M    Sr        60.7314
983  Skowronski,Tyler     Keuka           A    Sr        60.7280
984  Hunt,Hayden          Sewanee         A    Fr        60.7198
985  Purucker,Scott       Wabash          DM   Sr        60.7182
 
986  Lennon,James         Oswego          M    Sr        60.7052
987  Lane,Billy           Carthage        M    Jr        60.6991
988  Campbell,Ryan        Dickinson       F    So        60.6945
989  Coombs,Ryan          Rivier          M    So        60.6907
990  Mccurdy,Travis       Bryn Athyn      M    Sr        60.6883
 
991  Hubbard,Ryan         Plattsburgh     A    So        60.6879
992  Landels,Ryan         Bryn Athyn      A    Sr        60.6847
993  Prestigiacomo,Gino   Cortland        M    Sr        60.6716
994  Blatt,Jason          Hendrix         F    So        60.6693
995  Rodriguez,Ethan      Catholic        M    Jr        60.6557
 
996  Fitzgerald,Brendan   Brockport       M    Jr        60.6519
997  Jonathan miller      Calvin          G    Fr        60.6487
998  Aho,Zack             Stockton        A    So        60.6463
999  Quan,Ryan            Washington & J  M    Sr        60.6461
1000 Dosser,Scott         Clarkson        M    Jr        60.6447
 
1001 Gilman,Matthew       Rensselaer      A    So        60.6441
1002 Rubenstein,Jake      Sewanee         D    Jr        60.6133
1003 Clayton,Josh         Huntingdon      D    Jr        60.6093
1004 Robinson,Jay         Methodist       AM   Jr        60.6074
1005 Rittenhouse,Dylan    Swarthmore      M    Fr        60.6027
 
1006 Lencewicz,Joe        Centre          A    Sr        60.5906
1007 Shannon,Kyle         Morrisville St  A    Jr        60.5876
1008 O'brien,Jake         St. Joseph's (  M    Sr        60.5769
1009 Lebioda,Brandon      Albion          M    So        60.5729
1010 Johnson,Derek        Husson          D    Sr        60.5693
 
1011 Rogers,Eric          Middlebury      D    So        60.5680
1012 Trebbe,Drew          Western New En  D    Sr        60.5501
1013 Rimmer,Dalton        Fairleigh Dick  M    Jr        60.5452
1014 Mcclary,Cole         Baldwin Wallac  M    Fr        60.5404
1015 Krupinski,Trevor     Centenary       A    Sr        60.5394
 
1016 Dabbs,Preston        Salisbury       M    Sr        60.5348
1017 Wojtas,Garrison      Hartwick        D    Fr        60.5232
1018 Miller,Dj            UMass Dartmout  A    So        60.5230
1019 Serrante,Michael     Stevens         M    Sr        60.5190
1020 Elkin,Brad           Scranton        M    Sr        60.5177
 
1021 Curry,Jack           Skidmore        M    So        60.5145
1022 Osterink,Parker      Hope            M    Sr        60.5089
1023 Fettig,Quinn         Rensselaer      D    Fr        60.5059
1024 Rabun,Travis         Hendrix         M    Sr        60.5044
1025 Jelks,Lamar          Greensboro      M    So        60.4737
 
1026 Samuelson,Connor     Springfield     D    Sr        60.4698
1027 Anderson,Chris       Beloit          D    So        60.4698
1028 Carey,Conor          Scranton        M    So        60.4635
1029 Cozens,Tim           Springfield     M    Jr        60.4602
1030 Powers,Tyler         Washington Col  A    So        60.4517
 
1031 Grudzien,Blake       Frostburg Stat  A    Sr        60.4314
1032 Jackson,Jalen        Wilmington      M    Sr        60.4227
1033 Morley,Dale          Piedmont        G    Sr        60.4210
1034 Dusel,John           U. of New Engl  G    Sr        60.4197
1035 Sawula,Colin         Stevens         M    Sr        60.4136
 
1036 Margosian,Kyle       Messiah         D    Sr        60.4134
1037 Gratz,Kyle           Widener         MA   Sr        60.4056
1038 Danahy,Ian           Maritime        A    So        60.4025
1039 Carney,Tucker        Dickinson       A    So        60.4024
1040 Brim,Ian             Wooster         AM   So        60.4018
 
1041 Logue,Tj             Salisbury       M    Fr        60.3949
1042 Linsley,Cameron      Roanoke         F    Jr        60.3899
1043 Daley,Chris          Mount Union     A    Jr        60.3890
1045 Swain,Will           Kenyon          M    Fr        60.3660
 
1046 Samuelson,Dean       Maine Maritime  A    So        60.3605
1047 Egleston,James       Albright        M    Sr        60.3605
1048 Mckenzie,Shane       Mary Washingto  M    So        60.3550
1049 Clarkson,Kyle        Methodist       A    Jr        60.3442
1050 Schott,Ryan          Shenandoah      A    Fr        60.3316
 
1051 Brodley,Matt         Kean            A    Jr        60.3263
1052 Hoover,Chris         Cazenovia       D    Jr        60.3247
1053 Sherman,Simon        Millsaps        A    Sr        60.3207
1054 Re,Javin             Mount Union     D    Fr        60.3188
1055 Manning,Brian        Wilkes          G    Fr        60.2980
 
1056 Lian,Graham          Colby           D    So        60.2804
1057 Carlson,Corey        Montclair Stat  M    Jr        60.2764
1058 Lockwood,John        Dickinson       A    Fr        60.2715
1059 Szun,Andy            Carthage        A    Fr        60.2492
1060 Curtis,Blaise        Coast Guard     M    Jr        60.2437
 
1061 Mikrut,Alec          Scranton        M    Sr        60.2415
1062 Wiedenfeld,Mike      Keene State     D    Sr        60.2402
1063 Peters,Logan         Morrisville St  A    Fr        60.2399
1064 Watts,Austin         Southern Maine  M    Sr        60.2280
1065 Peyton,Heard         Birmingham-Sou  M    So        60.2188
 
1066 Kelly,Ryan           Geneseo         A    So        60.2153
1067 Daugstrup,Ty         Springfield     M    Jr        60.2074
1068 Jordan,Brian         Mitchell        D    So        60.2005
1069 Arends,Ben           Aurora          M    Fr        60.1972
1070 Moran,Matt           Potsdam         M    Jr        60.1766
 
1071 Vincent,Joe          Lynchburg       D    Sr        60.1673
1072 Curry,Mike           Farmingdale St  M    NA        60.1470
1073 Pendleton,William    New England Co  M    Jr        60.1298
1074 Reardon,Nick         Susquehanna     A    Sr        60.1279
1075 Ferrucci,Rj          SUNY Poly       G    Sr        60.1266
 
1076 Pichel,Phil          Plymouth State  A    Sr        60.1242
1077 Gamble,Chris         SUNY Canton     MA   Sr        60.1118
1078 Gleason,Kevin        Augustana       A    Sr        60.0990
1079 Cain,Nathan          Goucher         D    Sr        60.0977
1080 Vincens,Kevin        Curry           A    Jr        60.0946
 
1081 Diperte,Vito         Cornell (IA)    MA   Fr        60.0926
1082 Hutson,Max           Washington & L  M    Sr        60.0922
1083 Harlow,Chris         U. of New Engl  D    Jr        60.0871
1084 Kuppel,Jamie         St. Lawrence    M    Jr        60.0834
1085 Donahoe,Pat          Hamilton        M    Sr        60.0800
 
1086 Diment,Tanner        Alma            M    So        60.0773
1087 Kingsley,Kyle        Cazenovia       A    Sr        60.0697
1088 Annino,Daniel        Amherst         D    Sr        60.0658
1089 Cola,Steven          Drew            M    Sr        60.0597
1090 Lelito,Colin         Trine           D    So        60.0586
 
1091 Fowler,Dylan         Middlebury      D    Sr        60.0536
1092 Wilkinson,Nicholas   St. Mary's      M    Sr        60.0521
1093 Adler,Ryan           Oneonta         G    Sr        60.0516
1094 Martin,Mackenzie     Nichols         A    So        60.0479
1095 Hughes,Charley       Merchant Marin  M    Fr        60.0446
 
1096 Calabro,Alex         Connecticut Co  M    Jr        60.0417
1097 Haesler,Cullen       Olivet          D    So        60.0404
1098 Dennis,Khary         Williams        M    Sr        60.0374
1099 Shively,Ben          Wesleyan        L    So        60.0274
1100 O'brien,Jack         Regis           M    Sr        60.0274
 
1101 Pfeiffer,Thomas      York            A    Fr        60.0269
1102 Hopson,Dan           Cabrini         L    Sr        60.0268
1103 Denious,Sam          Bowdoin         D    Fr        60.0100
1104 Maclean,Jack         John Carroll    D    Sr        60.0030
1105 Nordeen,Max          Bowdoin         D    Jr        59.9878
 
1106 Stone,Berkley        Potsdam         A    Jr        59.9765
1107 Hasbrouck,Henry      Rhodes          D    Fr        59.9764
1108 Kaija,Oliver         Rensselaer      M    So        59.9582
1109 Abernethy,Jarret     Alvernia        M    Fr        59.9562
1110 Curran,Devon         Washington & J  M    Jr        59.9499
 
1111 Voorhees,Chris       Bridgewater     A    Jr        59.9448
1112 Kadish     fo,Ian    Amherst         F    So        59.9403
1113 Crowley,Maxx         Mitchell        D    Sr        59.9348
1114 Miller,Brian         Denison         M    Sr        59.9278
1115 Smith,Conor          UMass Boston    A    So        59.9148
 
1116 Diaz,Julius          Maritime        M    So        59.9127
1117 Davis,Cam            Guilford        D    Sr        59.9117
1118 Kraft,Pierce         Kenyon          M    So        59.9081
1119 Bacarella,Frank      Keene State     M    So        59.9071
1120 Flaim,Brandon        Curry           M    Jr        59.9046
 
1121 Waxter,Jake          Denison         A    Fr        59.9021
1122 Wagner,Sean          Cabrini         M    Fr        59.8845
1123 Groves,Sam           Clarkson        A    So        59.8816
1124 Cruz,Tony            Christopher Ne  F    So        59.8722
1125 Veloukas,Alex        Mount Ida       D    Jr        59.8659
 
1126 Deleo,Joseph         Hanover         A    So        59.8592
1127 Hitt,Sam             Huntingdon      M    Fr        59.8553
1128 Frazier,Jesse        Bryn Athyn      M    Fr        59.8480
1129 Lawrence,Jason       McDaniel        M    Sr        59.8459
1130 Mchale,Schneider     Birmingham-Sou  A    Jr        59.8441
 
1131 Rhea,Rob             Transylvania    D    Jr        59.8418
1132 Bergenty,Kevin       Muhlenberg      D    So        59.8377
1133 Ortenstone,Alex      Hendrix         M    Jr        59.8348
1134 Lonergan,Lance       Union           D    Jr        59.8336
1135 Murphy,Liam          Eastern Connec  M    Sr        59.8332
 
1136 Jones,Clarke         Bates           A    So        59.8304
1137 Murphy,Jack          Catholic        M    Jr        59.8301
1138 Paull,Carson         Capital         M    So        59.8297
1139 Russo,Frank          Salve Regina    D    Sr        59.8215
1140 Carnovale,Nicholas   Stevens         M    Fr        59.8023
 
1141 Barbe,Reed           Gettysburg      A    Jr        59.7985
1142 Gibbs,Billy          Rensselaer      M    Sr        59.7772
1143 Delmonaco,Nick       Emmanuel        L    Sr        59.7691
1144 House,Brickman       Utica           M    Jr        59.7574
1145 Frankel,Austin       New England Co  M    Fr        59.7545
 
1146 Tunick,Spencer       Southern Virgi  A    Fr        59.7533
1147 Luzar,Ben            Alma            D    So        59.7457
1148 Wright,Andrew        DePauw          M    So        59.7454
1149 Versprille,Jake      Springfield     L    Sr        59.7443
1150 Rakich,Shane         Baldwin Wallac  M    Jr        59.7294
 
1151 Sessions,Parker      Bowdoin         D    So        59.7221
1152 Kennedy,Matt         Potsdam         M    Sr        59.7149
1153 Smith,Brandon        Haverford       D    Sr        59.7148
1154 Kenahan,Trevor       Beloit          G    Sr        59.7098
1155 Sprys-tellner,Thomas Hope            M    Fr        59.7084
 
1156 Fraser,Kyle          Hampden-Sydney  D    Sr        59.7061
1157 Gorzynski,Dan        Wooster         L    Sr        59.7052
1158 Thompson,Ross        Connecticut Co  A    Jr        59.6993
1159 Chiara,Joe           Geneseo         M    Sr        59.6979
1160 Wilson,Ben           Cazenovia       M    Jr        59.6879
 
1161 Tordone,Matt         Delaware Valle  F    Fr        59.6779
1162 Gosselin,Joshua      Castleton       M    So        59.6690
1163 Sheehan,Connor       Amherst         M    So        59.6591
1164 Pacilio,Xander       Ohio Wesleyan   G    So        59.6583
1165 Lisitano,John        Roger Williams  M    Jr        59.6485
 
1166 Brachman,Jd          Hamilton        A    Jr        59.6471
1167 Fox,Andrew           Ohio Northern   D    So        59.6449
1168 Zito,Alex            Mount Ida       F    So        59.6446
1169 Bandereck,Julian     Johnson & Wale  D    Sr        59.6254
1170 Klodowski,Chris      Moravian        M    Fr        59.6249
 
1171 Sanzone     fo,Mike  Franklin & Mar  F    Sr        59.6231
1172 Lacroix,Matthew      Springfield     M    Jr        59.6085
1173 Lund,Michael         UMass Boston    M    Fr        59.6061
1174 Swarter,Taylor       Castleton       A    Sr        59.6004
1175 King,Max             Connecticut Co  M    Jr        59.5924
 
1176 Katzen,Ben           Endicott        D    Sr        59.5890
1177 Assumma,Stephen      Roger Williams  D    Jr        59.5786
1178 Manning,Benjamin     Alvernia        M    Jr        59.5718
1179 Nelson,Connor        Carthage        D    Jr        59.5715
1180 Morse,Tanner         Alfred          M    Sr        59.5676
 
1181 Weber,Bryan          DeSales         M    So        59.5641
1182 Shy,Zach             Wittenberg      M    Jr        59.5607
1183 Parker,Jimmy         Sewanee         M    So        59.5588
1184 Duhamel,Travis       Lasell          D    So        59.5587
1185 Mcmenomey,Jack       Curry           M    Jr        59.5549
 
1186 Mccollum,Clay        Hamilton        A    Fr        59.5516
1187 Swan,Tanner          St. John Fishe  G    Jr        59.5494
1188 Tooher,John          Rhodes          AM   Fr        59.5483
1189 Manning,Connor       Guilford        L    Sr        59.5400
1190 Finneran,Patrick     Dickinson       D    So        59.5390
 
1191 Muff,Michael         Centenary       M    So        59.5345
1192 Bove,Joe             Lasell          D    Sr        59.5332
1193 Cohen,Zack           Haverford       M    Fr        59.5269
1194 Aikin,Ethan          Frostburg Stat  M    So        59.5125
1195 Riley,Beau           RIT             AM   So        59.5114
 
1196 Donovan,Michael      Emmanuel        M    Sr        59.5099
1197 Sullivan,Wyatt       Mount Ida       M    Jr        59.5058
1198 Mann,Blake           Bridgewater     A    So        59.4961
1199 Hall,Carter          Westminster (P  G    Fr        59.4958
1200 Casella,Steven       Muhlenberg      M    Sr        59.4894
 
1201 Bergbigler,Ian       Thiel           D    Jr        59.4803
1202 Geblein,Kyle         Randolph-Macon  D    So        59.4780
1203 Rice,Collin          John Carroll    A    So        59.4600
1204 Earl,Adam            Albertus Magnu  D    Sr        59.4590
1205 Lavine,Marc          Widener         M    Sr        59.4590
 
1206 Schuckman,Jake       Williams        D    Fr        59.4554
1207 Koziski,Steve        Mount Ida       D    Sr        59.4524
1208 Katchmark,Jake       York            F    Jr        59.4500
1209 Wilkom,Jarrod        Oswego          M    Fr        59.4449
1210 O'brien,Keanan       Nazareth        D    Sr        59.4388
 
1211 Altman,Jake          Keuka           M    So        59.4198
1212 Zadworny,Alex        U. of New Engl  A    Fr        59.4067
1213 Renko,Matt           Plattsburgh     M    Sr        59.4046
1214 Shultis,Brian        Immaculata      M    So        59.3978
1215 Coan,Brendan         Babson          M    Sr        59.3956
 
1216 Hawley,Chris         Lynchburg       G    Sr        59.3885
1217 Somerville,Eddie     Hood            M    So        59.3852
1218 Hyman,Nathaniel      Hilbert         M    Jr        59.3809
1219 Johnson,Connor       Lasell          M    Jr        59.3669
1220 Bradley,Ryan         Stockton        L    Fr        59.3599
 
1221 Haith,Ty             Methodist       M    Fr        59.3431
1222 Armstrong,Owen       Denison         A    Fr        59.3366
1223 Seydler,Regan        SUNY Poly       D    Sr        59.3312
1224 Karsian,Kyle         Stevenson       A    So        59.3226
1225 Partridge,Jason      Nazareth        MD   So        59.3116
 
1226 Sawyer,Chris         Tufts           M    Sr        59.2860
1227 Warnock,Ryan         Skidmore        M    So        59.2860
1228 Stover,Tate          Capital         D    Jr        59.2795
1229 Snyder,Jake          Elizabethtown   DM   Sr        59.2779
1230 Dean,Joshua          Salisbury       G    So        59.2717
 
1231 Cunnington,Chris     Springfield     D    So        59.2702
1232 Battaglia,Gino       Hope            A    Fr        59.2493
1233 Sherrod,Derrick      Farmingdale St  M    Sr        59.2461
1234 Ursu,Zach            RIT             M    So        59.2422
1235 Krier,Isaac          Haverford       A    So        59.2382
 
1236 Burns,Andrew         Keuka           A    So        59.2350
1237 Contento,Anthony     RIT             D    Sr        59.2316
1238 Bailey,Pierce        Goucher         A    So        59.2278
1239 Schutta,Eric         Lycoming        D    Fr        59.2267
1240 Madden,Daniel        Babson          D    Jr        59.2198
 
1241 Hamilton,Ryan        Williams        D    Sr        59.2157
1242 Hoey,Joey            Cabrini         D    So        59.2149
1243 Januszkiewicz,John   Ithaca          A    Jr        59.2128
1244 Timm,Joe             Cazenovia       M    Fr        59.1957
1245 Sears,Sam            Johnson & Wale  A    So        59.1910
 
1246 Jednak,Mike          Western New En  M    Sr        59.1800
1247 Mcjunkin,Matt        Sewanee         D    Sr        59.1786
1248 Wilson,Riley         Washington & L  D    Jr        59.1708
1249 Rainer,Wil           Sewanee         D    Jr        59.1623
1250 Adler,Zach           Norwich         D    So        59.1546
 
1251 Kerner,Jack          Albertus Magnu  G    So        59.1526
1252 Fayan,Casey          Arcadia         D    Jr        59.1510
1253 Makoske,Zach         Salve Regina    M    So        59.1451
1254 Esposito,Greg        Morrisville St  M    So        59.1438
1255 Dappen,Phillip       Muskingum       G    So        59.1402
 
1256 Hussey,Joseph        Maritime        D    So        59.1361
1257 Fries,Erik           Guilford        D    Jr        59.1283
1258 Bourdon,Aj           Elmira          D    Sr        59.1239
1259 Mclallen,Rob         Haverford       M    Fr        59.1064
1260 Merrick,Steve        UMass Dartmout  A    Sr        59.1059
 
1261 Pardew,Tom           Castleton       A    Fr        59.1041
1262 Monzo,Zach           McDaniel        M    Sr        59.1023
1263 Barton,Ricky         St. John Fishe  DM   Jr        59.1012
1264 Sensenig,Austin      Delaware Valle  A    Fr        59.0976
1265 Farrow,Stephen       Hanover         D    Sr        59.0969
 
1266 Ryan,Jack            Swarthmore      D    So        59.0967
1267 Drolette,Zach        UMass Dartmout  M    Sr        59.0963
1268 Swords,Andrew        Potsdam         D    Sr        59.0784
1269 Mckeon,Connor        Stevens         M    Jr        59.0661
1270 Jinks,Nick           Eastern         D    Jr        59.0567
 
1271 Swift,Nicholas       Scranton        M    Sr        59.0438
1272 Wright,Tim           Geneseo         A    Jr        59.0413
1273 Duckham,Joey         Plattsburgh     D    Jr        59.0337
1274 Griffin,Whit         Washington & L  M    Jr        59.0320
1275 Abendroth,Maxwell    Springfield     M    Sr        59.0284
 
1276 Palmer,Harrison      Albion          M    So        59.0246
1277 Dessert,Rusty        Utica           D    Jr        59.0158
1278 Mcquiston,Michael    Trinity         M    Sr        59.0147
1279 Davis,Thompson       Birmingham-Sou  A    Fr        59.0121
1280 O'keefe,Colin        Trine           D    Sr        59.0069
 
1281 O'connor,Liam        Beloit          A    Sr        59.0050
1282 Keane,James          Nichols         G    So        59.0009
1283 Grabis,Andy          Dickinson       D    Jr        58.9803
1284 Davide,Danny         Capital         M    Jr        58.9781
1285 Couture,Joe          Virginia Wesle  M    So        58.9735
 
1286 Froman,Michael       Union           D    Jr        58.9723
1287 Proctor,Justin       Carthage        F    So        58.9670
1288 Christopher,Joey     UMass Dartmout  L    Sr        58.9644
1289 Werkmeister,Matt     Utica           D    Sr        58.9639
1290 Traub,Michael        MIT             A    Jr        58.9537
 
1291 Nejak,Michael        Washington & J  D    So        58.9406
1292 White,Steel          St. Lawrence    D    Jr        58.9383
1293 Fiumara,David        Moravian        M    Sr        58.9376
1294 Pradelski,Skyler     Elmira          M    Sr        58.9319
1295 Rampi,Ryan           Capital         A    Fr        58.9265
 
1296 Pickeral,Robbie      Marywood        D    So        58.9251
1297 Czerkawski,Danny     Lynchburg       M    Sr        58.9240
1298 Morris,Ivan          Gettysburg      M    Jr        58.9220
1299 Shendge,Nick         Delaware Valle  M    So        58.9122
1300 Beling,Paul          Keene State     A    So        58.9105
 
1301 Shea,Joseph          Curry           M    Sr        58.9091
1302 Callahan,Ryan        Plattsburgh     A    Jr        58.9008
1303 Brooke,Miles         Oberlin         G    Sr        58.8967
1304 Collymore,Jerrell    Augustana       D    Sr        58.8845
1305 Kelly,Ryan           Gettysburg      M    Fr        58.8807
 
1306 Wilson,Justin        DeSales         M    Jr        58.8784
1307 Parks,Ethan          Cortland        D    Fr        58.8782
1308 Crum,Sam             La Roche        M    Fr        58.8759
1309 Gr,Matthew holzinger Endicott        D    Gr        58.8742
1310 Francis,Sam          Bates           M    Jr        58.8659
 
1311 Courtney,Thomas      Christopher Ne  D    Fr        58.8650
1312 Smitheram,Jeffrey    Benedictine     G    Sr        58.8646
1313 Modzelewski,Paul     Franciscan      M    Jr        58.8581
1314 Harden,Mac           Elmhurst        A    Fr        58.8533
1315 Funnell,Sam          Bard            D    Sr        58.8500
 
1316 Mullery,Nick         Scranton        M    Sr        58.8374
1317 Danser,Ethan         Greensboro      G    So        58.8356
1318 Michalski,Matt       Catholic        M    So        58.8341
1319 O'connell,Joe        Marywood        D    Sr        58.8123
1320 Gutierrez,Fabien     Huntingdon      G    Sr        58.8057
 
1321 Radcliffe,Denis      Greensboro      A    Sr        58.7990
1322 Palmisano,Jay        Johnson State   G    Jr        58.7944
1323 Askham,Ryan          Keene State     M    Jr        58.7933
1324 Ranson,Jack          Olivet          M    Sr        58.7900
1325 Petriello,John       Morrisville St  M    Sr        58.7866
 
1326 Smith,Burke          Bates           M    So        58.7833
1328 Bors,Jeff            Coast Guard     D    Sr        58.7795
1329 Macneil,Ryan         Clark           D    Jr        58.7767
1330 Jones,Sheldon        Thomas          D    Sr        58.7742
 
1331 Landspurg,Steven     Ithaca          M    So        58.7620
1332 Warner,James         Concordia-Wisc  M    Jr        58.7547
1333 Kaplan,Jacob         Berry           D    So        58.7223
1334 Kaplan,Dan           York            M    Sr        58.7155
1335 Pike,Connor          John Carroll    A    So        58.7144
 
1336 Farrell,Thomas       Denison         D    Jr        58.7143
1337 Lowes,Matt           Albion          D    So        58.6969
1338 Gardner,Drew         Alfred          G    So        58.6887
1339 Trainor,Connor       St. Joseph's (  G    So        58.6880
1340 Sanders,Tilghman     Shenandoah      M    Jr        58.6866
 
1341 Tynan,Patrick        Western Connec  G    Jr        58.6829
1342 Allen,Matt           Washington Col  M    Jr        58.6816
1343 Carrick,Kyle         Farmingdale St  D    Sr        58.6788
1344 Riehl,Henry          Middlebury      A    So        58.6783
1345 Reilly,Sean          Lycoming        A    Sr        58.6776
 
1346 Oriolo,Alec          Moravian        M    Fr        58.6576
1347 Harris,Michael       Kenyon          D    Fr        58.6533
1348 Durst,Mike           Ursinus         M    Sr        58.6514
1349 Johnson,Adam         Union           D    Sr        58.6493
1350 Thomas,Grove         Birmingham-Sou  M    Jr        58.6466
 
1351 Doyle,Brendan        Immaculata      M    So        58.6446
1352 Holden,Rob           Clark           A    Sr        58.6399
1353 Sousa,Michael        Emmanuel        M    So        58.6333
1354 Marburger,Brady      Messiah         M    Sr        58.6320
1355 Griffin,Chris        Calvin          A    Jr        58.6310
 
1356 Dailey,Casey         Cazenovia       D    Jr        58.6217
1357 Sanfillipo,Joe       Otterbein       M    Fr        58.6172
1358 Prokesch,Mathew      Plattsburgh     M    So        58.6144
1359 Johnson,Quentin      Berry           A    Jr        58.6131
1360 Friedman,Tommy       DeSales         M    So        58.6095
 
1361 Bryk,Jonathan        Augustana       M    Sr        58.6040
1362 Strayline,Tyler      Albright        A    Jr        58.5998
1363 Ray,Nate             Calvin          A    So        58.5986
1364 Howell,Ethan         Albright        M    Fr        58.5915
1365 Bleifuss,Tom         Coast Guard     L    Fr        58.5896
 
1366 Wilson,Kevin         Washington Col  D    Fr        58.5740
1367 Nedd,Noah            Calvin          M    Fr        58.5739
1368 Binner,Alex          Baldwin Wallac  A    So        58.5718
1369 Bishop,Dylan         Capital         D    So        58.5677
1370 Cormier,Cam          Plymouth State  D    So        58.5661
 
1371 Johnston,Griffin     Swarthmore      M    Fr        58.5661
1372 Hanna,Alex           McDaniel        DM   Jr        58.5654
1373 Haimson,Jake         Scranton        A    Jr        58.5580
1374 Farfalla,Will        Endicott        L    Sr        58.5397
1375 Galer,Mitchell       MIT             M    Fr        58.5332
 
1376 Sullivan,Casey       Lasell          A    Sr        58.5323
1377 Brady,Austin         Wittenberg      M    Jr        58.5290
1379 Ehrhardt,Wyatt       U. of New Engl  L    Jr        58.5225
1380 Bushong,Alex         Lebanon Valley  A    So        58.5225
 
1381 Fogarty,Jon          Delaware Valle  G    Sr        58.5216
1382 Flaherty,Connor      Babson          A    Jr        58.5168
1383 Porzio,Andrew        Susquehanna     A    So        58.5108
1384 Whitehead,Brent      Wittenberg      M    Jr        58.5074
1385 Yule,Trenton         SUNY Canton     A    So        58.5071
 
1386 Isola,Sam            Ursinus         M    Fr        58.4981
1387 Gangemi,Kyle         Washington Col  F    Jr        58.4977
1388 Riggs,Jordan         Southwestern    M    So        58.4939
1389 Hofstedt,Michael     Elizabethtown   DM   So        58.4925
1390 Perez,Garrett        Millsaps        M    Fr        58.4897
 
1391 Mullins,Kyle         Dubuque         G    So        58.4875
1392 Dumont,Phillip       Springfield     D    Jr        58.4872
1393 Sherman,Ben          DePauw          M    So        58.4660
1394 Brent,Josh           Ferrum          M    Jr        58.4647
1395 Todd,Derek           Ohio Wesleyan   M    Jr        58.4643
 
1396 Flaherty,Matt        Norwich         M    Sr        58.4623
1397 Gustafson,Clay       MSoE            A    So        58.4605
1398 Schrantz,Brendon     Ferrum          D    So        58.4550
1399 Wing,Seth            Southern Maine  A    Jr        58.4542
1400 Coburn,Sam           U. of New Engl  L    Sr        58.4537
 
1401 Hager,Eric           Oberlin         A    Jr        58.4519
1402 Boutureira,John      Stevens         M    So        58.4510
1403 Prezioso,Eric        Vassar          D    Jr        58.4477
1404 Hurvitz,Jon          Middlebury      D    Jr        58.4459
1405 Bonsignore     ls,Ni Capital         L    So        58.4383
 
1406 Martin,Jake          Gordon          A    Sr        58.4347
1407 Hughes,Will          Bard            D    Jr        58.4286
1408 Foster,Zachary       Concordia-Wisc  M    Sr        58.4252
1409 Pappas,Stefan        Trinity         A    Jr        58.4248
1410 Ferrell,Jared        Carthage        A    Sr        58.4143
 
1411 Faucher,Matthew      Endicott        A    Fr        58.4087
1412 Wanamaker,Kyle       Geneseo         A    Fr        58.4073
1413 Lauroesch,Jack       Williams        A    Sr        58.4059
1414 Hulme,Connor         Ithaca          A    Fr        58.4029
1415 Willertz,Nick        Lynchburg       M    Fr        58.3819
 
1416 Hughey,Daniel        Guilford        M    Sr        58.3801
1417 Coyle,Andrew         Bryn Athyn      A    So        58.3757
1418 Hilliard,Cory        Virginia Wesle  M    Jr        58.3750
1419 Klose,James          Mass. Maritime  G    Sr        58.3735
1420 Skinner,Dakota       Southwestern    L    Sr        58.3653
 
1421 Killian     ssdm,Mat Amherst         M    Jr        58.3651
1422 Bohns,Eric           Wesley          D    Sr        58.3613
1423 Contino,Chris        Stevens         D    Jr        58.3581
1424 Schisler,John        Hamilton        G    Jr        58.3569
1425 Doody,Nathan         Oneonta         A    Jr        58.3555
 
1426 Foresta,Alec         Kenyon          M    Sr        58.3478
1427 Rutan,Alex           Colby           M    Sr        58.3369
1428 Herold,Justin        Concordia-Wisc  D    Sr        58.3354
1429 Patterson,Kyle       John Carroll    M    Jr        58.3297
1430 Riemenschneider,Broc Baldwin Wallac  A    So        58.3265
 
1431 Morrison,Will        Wheaton         A    Jr        58.3196
1432 Brown,Zane           Lebanon Valley  D    Sr        58.3105
1433 Lister,Kyle          Ferrum          A    So        58.2990
1434 Phillips,Brodie      Dickinson       M    Fr        58.2983
1435 Lutinski,Kyle        Castleton       A    Fr        58.2927
 
1436 Printy,Ethan         Cortland        M    Sr        58.2905
1437 Maher,Thomas         Bridgewater     M    Sr        58.2847
1438 Mccaig,Jonas         Franciscan      A    So        58.2844
1439 Mahalick,Matt        Keuka           M    Jr        58.2808
1440 Trinque,Ryan         Mount Ida       M    Jr        58.2794
 
1441 Ives,Sam             Transylvania    M    Sr        58.2787
1442 Livermore,Cody       Mass. Maritime  AM   Fr        58.2757
1443 Abruzzo,John         Immaculata      D    Sr        58.2730
1444 Saitta,Anthony       Lasell          M    Jr        58.2695
1445 Guzzo,Hunter         Johnson & Wale  M    Fr        58.2642
 
1446 Hughes,Curtis        Bridgewater     D    Sr        58.2615
1447 Mcelgunn,Jack        Skidmore        D    So        58.2510
1448 Prentice,Tyler       UMass Dartmout  M    Sr        58.2376
1450 Russell,Blake        Goucher         D    Sr        58.2358
 
1451 Hart,Logan           Skidmore        D    Fr        58.2323
1452 Maylor,Austin        Marywood        M    So        58.2236
1453 Laporte,Owen         Mitchell        A    Fr        58.2176
1454 Makoske,Alex         Salve Regina    M    So        58.2112
1455 Hylka,Ben            Oneonta         D    Sr        58.1997
 
1456 Hornblower,Sam       Southern Maine  D    So        58.1960
1457 Mueser,Alex          Saint Vincent   M    So        58.1891
1458 Egan,Pat             Lasell          A    Sr        58.1888
1459 Newell,Devin         Curry           M    Fr        58.1744
1460 Cashin,Colin         Coast Guard     M    Fr        58.1733
 
1461 Slater,Scott         Marywood        A    Sr        58.1694
1462 Whitney,Michael      Plymouth State  D    Sr        58.1689
1463 Gravina,Charlie      Bates           D    Jr        58.1646
1464 Richter,Brian        Aurora          G    So        58.1628
1465 Milburn,Aidan        RIT             M    So        58.1506
 
1466 Rosenberg,Austin     Emmanuel        G    So        58.1450
1467 Bronander,Chris      Curry           D    So        58.1418
1468 Deceglia,Anthony     Plattsburgh     D    Fr        58.1385
1469 Heckmann,Tyler       Springfield     M    Sr        58.1375
1470 Cammarota,Max        Roger Williams  A    Jr        58.1359
 
1471 Coakley,Mike         Wentworth       M    Jr        58.1357
1472 Johnson,Max          Marymount       M    Sr        58.1307
1473 Mccahan,Jamie        Denison         M    Jr        58.1302
1474 Milliken,Alex        Wells           A    Jr        58.1245
1475 Lombardi,Dom         Shenandoah      M    Sr        58.1180
 
1476 Lynde,Thomas         Sewanee         M    Fr        58.1100
1477 Williams,Jordyn      Carthage        L    Jr        58.1058
1478 Coyle,Chris          Delaware Valle  M    So        58.1025
1479 Weber,Zach           Hope            A    Jr        58.0957
1480 Griffin,John         Ohio Wesleyan   D    Sr        58.0934
 
1481 Brady,Matt           Delaware Valle  M    So        58.0918
1482 Horak,Kyle           Frostburg Stat  M    Jr        58.0840
1483 Sheehan,Mike         Salve Regina    D    So        58.0795
1484 Jamison,Christian    MIT             D    So        58.0773
1485 Irwin,Cam            Tufts           M    Jr        58.0702
 
1486 Vesey,Nolan          Wesley          DM   So        58.0693
1487 Schell,Bret          Hanover         M    Fr        58.0675
1488 White,Stephen        Farmingdale St  M    Jr        58.0662
1489 Newman,Tyler         DeSales         AM   Jr        58.0632
1490 Doughty,Bobby        Lebanon Valley  D    Sr        58.0618
 
1491 Medvetz,Daniel       New England Co  A    Fr        58.0600
1492 Litner,Michael       Amherst         M    Sr        58.0596
1493 Mishkind,Samuel      Babson          A    Fr        58.0528
1494 O'donnell,Kevin      Whittier        D    So        58.0445
1495 Haupt,Daniel         Guilford        M    Sr        58.0385
 
1496 Stuart,Desmond       Thiel           L    Fr        58.0384
1497 Buck,Greg            Albertus Magnu  A    Jr        58.0285
1498 Phillips,Chase       Dickinson       M    Jr        58.0258
1499 Greenberg,Brent      Mount Union     A    So        58.0254
1500 Thomas,Cam           Kenyon          D    Jr        58.0039
 
1501 Mullins,Cam          St. Lawrence    M    Sr        57.9948
1502 Steele,Brendan       St. Mary's      A    Jr        57.9909
1503 Musto,Joe            DePauw          G    So        57.9908
1504 Kovacevic,Peter      Gordon          M    Sr        57.9747
1505 Johnson,Joe          Alfred State    A    Fr        57.9620
 
1506 Strahm,David         Wittenberg      L    Jr        57.9617
1507 Hanlon,Timothy       Keene State     M    Sr        57.9611
1508 Hathaway,Brendan     Gettysburg      M    Jr        57.9603
1509 Hanshew,Trey         Messiah         A    Fr        57.9594
1510 Brown,Cotter         Sewanee         M    Sr        57.9590
 
1511 Duffy,Brendan        Babson          A    Fr        57.9544
1512 Bradley,Justin       Messiah         M    Jr        57.9529
1513 Johnson,Daniel       Becker          A    Jr        57.9427
1514 Clancy,Liam          Catholic        M    So        57.9415
1515 Egbuchulam,Uzoma     Amherst         D    Jr        57.9373
 
1516 Haddaway,Ethan       Goucher         D    Sr        57.9361
1517 Stewart,David        Fairleigh Dick  AM   So        57.9354
1518 Kocovsky,Jake        Misericordia    M    So        57.9220
1519 Megnia,Eric          Skidmore        A    Fr        57.9164
1520 Maini,Rob            Marywood        A    So        57.9138
 
1521 Mccarthy,Brad        Colby           M    So        57.9117
1522 Blanco,David         Benedictine     A    So        57.9087
1523 Badolato,Daniel      Trinity         D    Sr        57.8934
1524 Solomito,Alec        Oneonta         M    So        57.8772
1525 Jelen,Ryan           Oswego          M    So        57.8742
 
1526 Campbell,Jr          Clarkson        A    Sr        57.8714
1527 Booth,Wilson         Hampden-Sydney  M    So        57.8713
1528 Becraft,Mike         St. Mary's      M    Jr        57.8710
1529 Dewey,Noah           Mary Washingto  A    Fr        57.8557
1530 Billups,Chris        Vassar          A    Jr        57.8542
 
1531 Kraus,Max            Roanoke         F    Sr        57.8448
1532 Ebert,Matthew        Marymount       M    Fr        57.8442
1533 Custodio,Christian   Immaculata      G    Jr        57.8433
1534 Palen,Sean           DeSales         D    Jr        57.8423
1535 Mosher,Justin        Lyndon State    M    Sr        57.8404
 
1536 Garman,Klayton       Lebanon Valley  A    Sr        57.8368
1537 Hessels,Jonah        MIT             M    Sr        57.8344
1538 Adamo,Thomas         Hendrix         D    So        57.8318
1539 Desveaux,Ryan        Utica           A    So        57.8310
1540 Ruskey,Andrew        Methodist       M    Jr        57.8206
 
1541 Kettle,Jd            Aurora          M    Jr        57.8127
1542 Deisenroth,Chris     Alfred          L    Jr        57.7981
1543 Ohlhaver,Sean        Stevenson       M    Jr        57.7972
1544 Nevin,Sean           Bridgewater     D    Jr        57.7962
1545 Andrews,Derek        Baldwin Wallac  A    So        57.7861
 
1546 Uth,Bryan            Bethany         M    So        57.7857
1547 Nuzzi,Brodie         Mount Saint Ma  L    Fr        57.7831
1548 Engstrom,Michael     Geneseo         M    Jr        57.7739
1549 Jacovino,Chris       Arcadia         A    Jr        57.7686
1550 Bloom,Alexander      Wooster         AM   So        57.7648
 
1551 Snavely,Jacob        Gwynedd Mercy   A    Jr        57.7584
1552 Scheele,Brandon      Huntingdon      M    Jr        57.7533
1553 Fitzgerald,James     Mt. St. Vincen  DM   So        57.7512
1554 Foster,Andrew        Goucher         D    Sr        57.7323
1555 Mitchell,Eli         Connecticut Co  D    Fr        57.7315
 
1556 Drew,Bryce           Olivet          MA   Fr        57.7286
1557 Klein,Brandon        Vassar          D    Jr        57.7268
1558 Sosa,Emilio          Kenyon          A    So        57.7265
1559 Girard,Patrick       Haverford       M    So        57.7236
1560 Powers,Ted           Mass. Maritime  A    Fr        57.7156
 
1561 Kocsis,Kody          SUNY Canton     G    Fr        57.7119
1562 Sladyk,Aaron         Mitchell        M    Sr        57.7085
1563 Augustine,Scott      Morrisville St  M    Jr        57.7075
1564 Marks,Derek          Southern Virgi  L    Fr        57.6992
1565 Ronk,Chad            Huntingdon      D    So        57.6986
 
1566 Ballard,Kendrick     Huntingdon      M    So        57.6975
1567 Jones,Bradley        Frostburg Stat  D    So        57.6969
1568 Turgeon,Alex         Clark           M    Sr        57.6964
1569 Lupo,Tom             Keuka           D    Sr        57.6962
1570 Nitzke,Cody          Keuka           D    Fr        57.6910
 
1571 Wollman,Brad         Washington Col  D    Sr        57.6858
1572 Lintner,Matthew      Roanoke         A    Fr        57.6833
1573 Whipkey,Bryan        Washington & J  A    Jr        57.6828
1574 Lawshe,Evan          King's          M    Sr        57.6797
1575 Petillo,Cody         Hartwick        M    Sr        57.6760
 
1576 Kauffman,Zach        Hood            M    Jr        57.6712
1577 Brady,Ryan           Washington & L  M    Jr        57.6570
1578 Stasko,Troy          Oneonta         F    So        57.6569
1579 Gallo,Nick           Augustana       A    So        57.6490
1580 Tortora,Anthony      UMass Boston    M    Jr        57.6485
 
1581 Summers,Greg         Hiram           AM   Sr        57.6410
1582 Ibezim,Ralph         Rosemont        AM   Sr        57.6409
1583 Strezenec,Jonathan   Maritime        D    Sr        57.6393
1584 Soltesz,Stephen      Virginia Wesle  D    Sr        57.6378
1585 Garland,Ryan         Plymouth State  L    Sr        57.6364
 
1586 Lovely,Brendan       UMass Boston    D    So        57.6329
1587 Kennedy,Michael      UMass Boston    M    Sr        57.6264
1588 Stachowiak,Spencer   Centenary       L    So        57.6231
1589 Harms,Ryan           Wooster         D    So        57.6178
1590 Freiji,Mike          St. Mary's      D    Jr        57.6124
 
1591 Wurz,Andrew          SUNY Poly       M    Sr        57.6101
1592 White,Riley          Cabrini         G    Fr        57.6045
1593 Tetreault,Mac        Plymouth State  A    Jr        57.5895
1594 Izyk,Chase           Oswego          M    Jr        57.5858
1595 Kelleher,Pj          Connecticut Co  A    Fr        57.5804
 
1596 Williams,Galbraith   Cornell (IA)    DM   So        57.5771
1597 Corbo,Brandon        Husson          A    Sr        57.5677
1598 Magdziuk,Kyle        Cobleskill      M    So        57.5643
1599 Fisher,Paul          Concordia-Wisc  L    So        57.5633
1600 Peterson,Nic         Washington & L  G    So        57.5582
 
1601 Basile,Anthony       Nazareth        A    Fr        57.5574
1602 Pousson,Jake         Eastern         A    Fr        57.5511
1603 Pratt,Lee            Randolph-Macon  M    Fr        57.5467
1604 Sztorc,Michael       RIT             G    Fr        57.5426
1605 Ferran,Alex          Regis           A    Jr        57.5409
 
1606 Rossi,Will           Illinois Wesle  M    Fr        57.5363
1607 Zanetis,Christian    Washington & L  M    Sr        57.5359
1608 Durst,Tyler          Saint Vincent   D    So        57.5344
1609 Smith,Sean           Southwestern    DM   So        57.5337
1610 Janaes,Steve         Cornell (IA)    D    So        57.5327
 
1611 Bosscher,Chris       Hope            D    So        57.5290
1612 Jessop,Nolan         Alfred          M    Sr        57.5272
1613 Gillespie,Nathaniel  Oglethorpe      M    Fr        57.5164
1614 Devoid,Zach          Castleton       M    Sr        57.5131
1615 Bottomley,Brett      Babson          M    Fr        57.5103
 
1616 Maher,Nick           Trine           A    So        57.5055
1617 Jorgensen,Steen      DePauw          A    Fr        57.4905
1618 Mcnamara,Jake        DeSales         M    Jr        57.4882
1619 Park,Shane           Stockton        D    So        57.4875
1620 Daniels,Derrick      Bridgewater     M    Sr        57.4839
 
1621 Simpson,Joe          Cabrini         F    So        57.4759
1622 Altland,Nick         DeSales         L    Fr        57.4753
1623 Saxon,Matt           Alvernia        D    Jr        57.4643
1624 Read,Austin          Albright        D    Jr        57.4618
1625 Schaefer,Joel        Calvin          M    Jr        57.4546
 
1626 Finnegan,Alex        Utica           A    Sr        57.4444
1627 Huber,Dane           Dickinson       DM   So        57.4330
1628 Higgins,Devin        Wheaton         A    Jr        57.4270
1629 Siegel,Sam           Castleton       A    So        57.4260
1630 Stringfellow,Charles Greensboro      M    Sr        57.4235
 
1631 Jandzinski,Brian     Baldwin Wallac  D    Fr        57.4223
1632 Facciani,Bryan       Widener         D    Fr        57.4216
1633 Tolbert,Taylor       York            M    Jr        57.4182
1634 Royce,Trevor         Christopher Ne  D    So        57.4137
1635 Desenna,Jashon       Muhlenberg      D    Sr        57.4137
 
1636 Cleary,Casey         Brockport       M    Jr        57.4126
1637 Durocher,Michael     UMass Boston    DM   Sr        57.4107
1638 Smith,Grant          Eastern         M    So        57.3995
1639 Manganiello,Nico     Gordon          A    So        57.3943
1640 Ward,Chris           Trine           M    Sr        57.3891
 
1641 Jones,Zach           Ursinus         D    Jr        57.3877
1642 Beaver,Jeremy        Lebanon Valley  M    Sr        57.3822
1643 Philips,Alex         Frostburg Stat  L    Jr        57.3724
1644 Lepley,Max           Whittier        D    Fr        57.3672
1645 Isaac,Cam            RIT             F    Fr        57.3668
 
1646 Emche,Jake           Berry           A    Sr        57.3644
1647 Chapman,Paul         Houghton        A    Jr        57.3628
1648 Bleifuss,Donny       DePauw          D    Fr        57.3550
1649 Skinner,Liam         St. Joseph's (  D    So        57.3479
1650 Rice,Harry           Franklin & Mar  M    So        57.3433
 
1651 Ziegler,Read         Franklin & Mar  M    So        57.3399
1652 Pontorno,Nick        Frostburg Stat  A    So        57.3392
1653 Jones,Connor         John Carroll    D    So        57.3380
1655 Lucas,Joey           Frostburg Stat  D    Fr        57.3277
 
1656 D'alessandro,Ryan    Drew            A    Fr        57.3219
1657 Waligurski,Nicholas  Cabrini         A    So        57.3194
1658 Pavone,Anthony       Ohio Northern   A    Fr        57.3182
1659 Brown,Dave           Albion          D    So        57.3136
1660 Kibler,Michael       Frostburg Stat  M    Sr        57.3095
 
1661 Richards,Daniel      Methodist       D    Jr        57.3076
1662 Bussey,Zakary        St. John Fishe  D    Jr        57.3064
1663 Murphy,Josh          Southern Maine  M    Fr        57.2949
1664 Purnell,Jake         Susquehanna     M    So        57.2939
1665 Mccaslin,Mike        Coast Guard     D    Fr        57.2863
 
1666 Beidl,Peter          Mount Saint Ma  D    Fr        57.2821
1667 Banks,Wesley         Oneonta         M    Sr        57.2724
1668 Hamilton,Chris       Lynchburg       D    Jr        57.2624
1669 Zelkowitz,Joseph     Middlebury      M    Jr        57.2601
1670 Campbell,Cole        Cabrini         AM   Sr        57.2500
 
1671 Asmus,Cj             Ferrum          A    Jr        57.2420
1672 Kellish,Patrick      Misericordia    A    Jr        57.2322
1673 Cook,Brady           Southern Virgi  M    Fr        57.2300
1674 Hastings,Karson      Huntingdon      M    Jr        57.2245
1675 Zielinski,Nick       Augustana       M    So        57.2238
 
1676 Latulippe,Peter      Castleton       G    Sr        57.2206
1677 Mitchell-lazor,Brady Cazenovia       D    Jr        57.2188
1678 Clark,Lucas          Bridgewater     D    Sr        57.2108
1679 Torrey,Brandyn       Daniel Webster  D    Sr        57.2034
1680 Fitzpatrick,Will     Clark           A    So        57.2009
 
1681 Mason,Tre            Daniel Webster  A    Fr        57.1989
1682 Hoffman,Matt         Mount Ida       M    Jr        57.1981
1683 Maloney,Connor       Babson          M    So        57.1966
1684 Vaden,Chris          Hartwick        A    Fr        57.1956
1685 Favorite,Josh        Aurora          L    Fr        57.1948
 
1686 Springer,Dillon      Keuka           D    Fr        57.1849
1687 Grant,Tim            Maine Maritime  M    Sr        57.1832
1688 Weissmann,Noah       Hamilton        G    So        57.1830
1689 Dalton,Davis         Huntingdon      M    Sr        57.1794
1690 Maslow,Aaron         Colorado Colle  M    Fr        57.1777
 
1691 Schmidt,Aj           St. Lawrence    M    Jr        57.1741
1692 Sharrio,Jack         Trinity         AM   So        57.1728
1693 Hanley,Steve         Salem State     DM   Jr        57.1715
1694 Fitzgerald,Adam      Bowdoin         M    Sr        57.1700
1695 Potter,Bucky         Hampden-Sydney  D    Jr        57.1686
 
1696 Boyles,Nick          Washington Col  M    Fr        57.1684
1697 Mccarthy,Kevin       Lyndon State    A    So        57.1634
1698 Gamber,John          Frostburg Stat  M    Jr        57.1535
1699 Justin,Dennis        Birmingham-Sou  M    So        57.1469
1700 Dewan,Braeden        Swarthmore      M    Sr        57.1459
 
1701 Arnold,Nick          Nazareth        M    Jr        57.1451
1702 Merrill,Evan         Virginia Wesle  D    Jr        57.1371
1703 Tholt,Nick           Otterbein       A    Jr        57.1357
1704 Worrell,Jake         Ohio Wesleyan   D    Fr        57.1332
1705 Leahey,Tim           Stevens         A    Jr        57.1304
 
1706 Ofgant,Ryan          Curry           M    Fr        57.1299
1707 Bossidy,Brendan      Williams        D    Sr        57.1278
1708 Zangari,Anthony      Cortland        D    Jr        57.1273
1709 Scordato,Jacob       Salem State     A    Sr        57.1218
1710 Mcdonagh,Andrew      Guilford        M    Sr        57.1130
 
1711 Kargbo,Edward        Thiel           A    Jr        57.1119
1712 Winkler,Michael      Calvin          M    So        57.1118
1713 Kennedy,Jeremy       Saint Vincent   A    Fr        57.1070
1714 Haller,Tom           Colorado Colle  M    Fr        57.0954
1715 Sawicki,Gus          Merchant Marin  D    Sr        57.0947
 
1717 Souza,Hayden         Endicott        M    So        57.0926
1718 Karofsky,Aj          Regis           A    So        57.0877
1719 Howell,Jon           Centenary       D    Fr        57.0838
1720 Langston,Eric        Elmhurst        D    Fr        57.0799
 
1721 Garrett,Sellers      Hamilton        D    Sr        57.0796
1722 Bushell,Jack         Emerson         L    So        57.0790
1723 Mullins,Zachary      Merchant Marin  M    So        57.0694
1724 Riley,Collin         John Carroll    M    Fr        57.0690
1725 Haemmerle,Matt       Scranton        A    Fr        57.0668
 
1726 Brower,Chris         Colorado Colle  A    Fr        57.0542
1727 Heningburg,Dylan     Montclair Stat  A    Sr        57.0489
1728 Cloutier,Sam         U. of New Engl  M    Sr        57.0441
1729 Grant-roy,Alex       Maine Maritime  M    So        57.0431
1730 Krizman,Luke         Oswego          AM   So        57.0358
 
1731 Bowman,Derek         King's          G    Sr        57.0344
1732 Winsor,Oliver        MSoE            AM   So        57.0344
1733 Anile,Gary           John Carroll    M    Jr        57.0234
1734 Randolph,Tyler       Kean            D    Jr        57.0232
1735 Bodin,Alex           RIT             A    So        57.0212
 
1736 Rodrigo,Nicky        Regis           A    Sr        57.0176
1737 Minnich,Daniel       Fairleigh Dick  A    Sr        57.0112
1738 Phillips,Kenny       Johnson & Wale  L    Sr        57.0097
1739 Nadeau,Austin        St. Lawrence    M    Jr        57.0069
1740 David,Arnold         Birmingham-Sou  A    So        57.0053
 
1741 Cramer,Alex          Whittier        G    So        57.0046
1742 Woytcke,Adam         MSoE            D    Sr        57.0029
1743 Kelly,Justin         Emmanuel        M    Sr        57.0028
1744 Smith,Parker         Rensselaer      G    So        56.9854
1745 Mcgougan,Ian         Muskingum       M    So        56.9839
 
1746 Jeschke,Jack         Ohio Wesleyan   A    Fr        56.9714
1747 Farmer,Sean          Wentworth       M    Jr        56.9656
1748 Schmitt,Austin       Greensboro      D    Jr        56.9648
1749 Mcginnis,Taylor      Augustana       D    Sr        56.9622
1750 Simpson,Ryan         Gwynedd Mercy   A    Fr        56.9594
 
1751 Burman,Liam          Denison         D    So        56.9593
1752 Norris,Nick          Washington & J  D    Sr        56.9573
1753 Harkins,Nick         Gwynedd Mercy   L    Sr        56.9518
1754 Dzierzgowski,Jordan  Gwynedd Mercy   M    Fr        56.9489
1755 Ferguson,John        Widener         D    So        56.9454
 
1756 Comerford,Ryan       Mitchell        DM   So        56.9397
1757 Barry,Matt           DeSales         G    Fr        56.9389
1758 Taylor,Julian        Roanoke         M    So        56.9379
1759 Cook,Shane           Widener         M    So        56.9366
1760 Kasman,Josh          Scranton        M    Sr        56.9349
 
1761 Shorts,Zack          Westminster (P  M    So        56.9276
1762 Finn,Michael         St. Joseph's (  A    Fr        56.9232
1763 Russo,Kyle           Mount Saint Ma  D    Jr        56.9223
1764 Marfise,Jake         Centre          D    Jr        56.9143
1765 Wood,Mike            Western New En  A    So        56.9129
 
1766 Kenavan,Brendan      Franklin & Mar  M    Jr        56.9097
1767 Jackson,Colton       Illinois Wesle  D    Fr        56.9080
1768 Hecker,Matt          Wesleyan        D    Fr        56.9067
1769 Croix,Noah st.       Ohio Northern   A    Fr        56.9027
1770 Trapp,Kevin          Washington Col  M    Fr        56.8904
 
1771 Saxman,Justin        Alma            D    Sr        56.8863
1772 Visconti,Vinny       Husson          L    Sr        56.8848
1773 Rabiecki,Greg        Susquehanna     M    Sr        56.8807
1774 Preston,Duncan       Springfield     M    So        56.8664
1775 Pat    ento,         Sewanee         A    So        56.8661
 
1776 Behnke,John          Coast Guard     D    So        56.8577
1777 Boyd,Matthew         Vassar          G    Fr        56.8531
1778 Norris,Adam          Otterbein       D    Sr        56.8506
1779 Villegas,Alex        Hood            M    Jr        56.8498
1780 Allvord,Evan         Cabrini         M    Sr        56.8494
 
1781 Lucas,Alex           UMass Dartmout  M    Sr        56.8463
1782 Kopp,Casey           Hamilton        M    Jr        56.8440
1783 Walsh,Jake           Bates           A    Jr        56.8389
1784 King,Brendan         Ithaca          M    Fr        56.8361
1785 Mead,Pierce          Susquehanna     M    So        56.8343
 
1786 Johnson,Trey         Coast Guard     G    Fr        56.8328
1787 Rodriguez,Andres     Wesleyan        L    So        56.8252
1788 Mandli,Jackson       Elmhurst        M    Jr        56.8219
1789 Martin,Bailey        Berry           A    So        56.8141
1790 Zehr,Jordan          Albright        M    Jr        56.8072
 
1791 Kedjidjian,Evan      Cornell (IA)    G    So        56.8021
1792 Spehler,Colby        Bates           D    Sr        56.7829
1793 Farinaro,Michael     Misericordia    D    Sr        56.7823
1794 Toland,Aubrey        MIT             D    Fr        56.7673
1795 Roddey,Stewart       Sewanee         D    Jr        56.7657
 
1796 Dickey,Shawn         King's          M    So        56.7648
1797 Mirmina,Paul         Albertus Magnu  M    So        56.7582
1798 Snyder,John          Rhodes          D    So        56.7503
1799 Corbett,Ryan         Farmingdale St  M    Sr        56.7401
1800 Mcmullen,Brian       John Carroll    D    So        56.7341
 
1801 Townsend,Justin      St. John Fishe  G    So        56.7333
1802 Vogt,James           Hartwick        D    Jr        56.7306
1803 Letarte,Adam         Daniel Webster  M    Fr        56.7233
1804 Click,Ben            Methodist       M    Jr        56.7218
1805 Douthat,Will         Washington & L  M    Sr        56.7190
 
1806 Jankowski,Edward     Anna Maria      D    Sr        56.7150
1807 Hein,Chris           Wilmington      M    Jr        56.7124
1808 Giordano,Dante       St. John Fishe  M    Jr        56.7031
1809 Watts,Clark          Transylvania    A    Jr        56.6973
1810 Spruill,Bryce        Stevenson       M    So        56.6966
 
1811 Dever,Taylor         Hope            D    Sr        56.6860
1812 Moran,Charlie        Emmanuel        M    So        56.6794
1813 Masten,Brendon       Saint Vincent   M    Jr        56.6776
1814 Wood,Murphy          Thiel           D    So        56.6773
1815 Campbell,Ryan        Randolph        M    Jr        56.6747
 
1816 Simmons,Marc         Clarkson        M    Jr        56.6728
1817 Lekan,Chris          Hiram           A    Sr        56.6707
1818 Brault,Calvin        Regis           M    So        56.6699
1819 Mingen,Tanner        Wells           A    So        56.6674
1820 Reiley,Tj            Cabrini         DM   Fr        56.6664
 
1821 Mattson,Michael      Tufts           M    Jr        56.6659
1822 Fabel,Austin         Babson          A    So        56.6658
1823 Schulze,Jesse        Eastern Connec  M    Jr        56.6649
1824 Welsh,Jared          Southwestern    AM   Fr        56.6643
1825 Macleish,Sean        Bridgewater     A    Fr        56.6630
 
1826 Martin,Brett         Husson          M    Sr        56.6614
1827 Berey-wingate,Josh   Dubuque         M    Jr        56.6533
1828 Crawford,Joseph      Wittenberg      M    Jr        56.6525
1829 Caffrey,Conor        Ohio Wesleyan   A    Fr        56.6522
1830 Sikes,Spencer        Wabash          M    Fr        56.6518
 
1831 Bitzer,Derek         Goucher         M    So        56.6463
1832 Minnich,Austin       Lebanon Valley  M    Jr        56.6451
1833 Montagne,Matthew     Southwestern    AM   Jr        56.6443
1834 Weese,Max            Ohio Northern   A    Fr        56.6424
1835 Fisher,Christian     Immaculata      M    So        56.6412
 
1836 Crowley,Jack         Geneseo         D    Fr        56.6359
1837 Mccartney,Dan        Franciscan      M    Fr        56.6343
1838 Wighard,Matt         Albright        D    Sr        56.6327
1839 Bianchi,Thomas       Ferrum          D    Jr        56.6228
1840 Fracassa,David       Elmhurst        M    Fr        56.6204
 
1841 Waldron,Ryan         Keuka           M    Fr        56.6204
1842 Mscisz,Tucker        Connecticut Co  M    So        56.6203
1843 Rourke,Kevin         Hartwick        D    Sr        56.6184
1844 Cloud,Sam            Washington Col  D    So        56.6163
1845 Bourgeois,Bobby      Salem State     M    Sr        56.6128
 
1846 Westbrook,Justin     Berry           M    Fr        56.6095
1847 Ballou,Ian           Maritime        G    So        56.6083
1848 Enchill,Aj           Tufts           M    Sr        56.6062
1849 Wilhelm,Kevin        Hampden-Sydney  M    Sr        56.5981
1850 Evans,Zach           SUNY Poly       D    Sr        56.5974
 
1851 Myhre,Andrew         Clark           M    Jr        56.5967
1852 Brown,Drew           St. John Fishe  A    Sr        56.5951
1853 Breau,Tim            Lycoming        AM   Fr        56.5932
1854 Lomady,Joe           York            M    Fr        56.5881
1855 Boyland,Michael      Beloit          A    Fr        56.5861
 
1856 Hardy,Peter          Mount Ida       A    Jr        56.5858
1857 Groves,Nick          Hanover         M    Fr        56.5751
1858 Angileri,Nick        Whittier        M    Jr        56.5721
1860 Mercer,Jacques       Lebanon Valley  M    Sr        56.5640
 
1861 Sax,Jon              Tufts           D    Sr        56.5607
1862 Justice,Matt         Marymount       A    Sr        56.5544
1863 Mccool,Reid          Trinity         MD   Jr        56.5515
1864 Towne,Connor         Stevens         M    Jr        56.5512
1865 Doton,Edward         Castleton       D    So        56.5486
 
1866 Stegall,Triston      Hampden-Sydney  D    Jr        56.5476
1867 Heldt,Tyler          SUNY Poly       A    Jr        56.5475
1868 Creamer,Dallas       Stevens         D    So        56.5426
1869 Snellen,Mike         Kean            M    Fr        56.5421
1870 Gorman,Jack          Hendrix         MA   Fr        56.5341
 
1871 Verdeur,Chris        Gettysburg      L    Fr        56.5297
1872 Risse,Andrew         Randolph        A    Sr        56.5272
1873 Falkenstein,Keller   Hood            D    Fr        56.5271
1874 Lukas,Randy          Whittier        D    Sr        56.5240
1875 Pastore,Kenny        Albright        D    Sr        56.5240
 
1876 Talanian,Josh        Wheaton         M    Fr        56.5228
1877 Fisher,Aj.           Cornell (IA)    M    So        56.5210
1878 Haas,Tucker          Muskingum       M    So        56.5158
1879 Vinnie    arco,      La Roche        M    Fr        56.5157
1880 Brown,Brandon        Gwynedd Mercy   D    Sr        56.5139
 
1881 Broad,Gary           Wheelock        D    Fr        56.5138
1882 Lambros,Matt         Swarthmore      D    Sr        56.5137
1883 Segreti,Taylor       Babson          M    So        56.5133
1884 Mcmichael,Brett      Alfred          M    So        56.4992
1885 Torello,Anthony      Ursinus         L    Sr        56.4978
 
1886 Jansen,Connor        Wells           M    Sr        56.4971
1887 Schmidt,Brian        Catholic        D    So        56.4970
1888 Galletta,Aj          Mount Saint Ma  G    Jr        56.4907
1889 Amsley,Drew          Widener         M    Fr        56.4772
1890 Gallion,Trevor       Eastern         M    So        56.4753
 
1891 Wolf,Daniel          Greensboro      M    Jr        56.4692
1892 Grus,Michael         Saint Vincent   D    So        56.4675
1893 Cooper,Cody          Ferrum          M    Sr        56.4611
1894 Vitale,Nick          Kenyon          A    Fr        56.4574
 
1896 Dietz,Andrew         Ithaca          L    Sr        56.4486
1897 Wagner,Granville     Saint Vincent   D    Fr        56.4486
1898 Burnley,Blake        Bard            M    So        56.4473
1899 Scherzer,Mark        Stockton        M    So        56.4466
1900 Mills,Brian          Kean            M    Jr        56.4458
 
1901 Medlicott,Frank      Western New En  A    Jr        56.4424
1902 Docherty,Stephen     Saint Vincent   D    Sr        56.4391
1903 Melnik,Matt          Fairleigh Dick  M    Jr        56.4390
1904 Bacchiochi,Derek     Ohio Wesleyan   M    So        56.4289
1905 Adams,Christopher    Southwestern    D    Sr        56.4236
 
1906 Thompson,Denzel      Centenary       M    So        56.4203
1907 Moschetto,Joe        Mount Saint Ma  D    So        56.4103
1908 Backus,Eric          Salve Regina    M    Jr        56.4081
1909 Cresta,Jake          Wesleyan        D    So        56.4079
1910 Metzler,Jack         Skidmore        M    Jr        56.4067
 
1911 Gibson,Jason         Wesleyan        M    Jr        56.4029
1912 Sedlock,Bobby        Marywood        D    Jr        56.4013
1913 Mundell,Johnathan    Capital         M    So        56.4010
1914 Tompkins,Wyatt       Connecticut Co  M    Sr        56.3997
1915 Derek,Wass           Birmingham-Sou  D    Sr        56.3940
 
1916 Kingston,Frank       Drew            D    Jr        56.3928
1917 Censorio,Michael     Western New En  D    Jr        56.3784
1918 Zingaro,Samuel       Immaculata      A    Jr        56.3747
1919 Leggett,Connor       U. of New Engl  M    Jr        56.3721
1920 Kennedy,Eric         Merchant Marin  MD   Sr        56.3704
 
1921 Bird,Seth            Trinity         A    Sr        56.3624
1922 Andrews,Tyler        Keuka           D    Fr        56.3615
1923 Macdonald,Mitch      Randolph        A    Jr        56.3604
1924 Lombardi,Chris       Methodist       A    Jr        56.3584
1925 Cowan,Andrew         Bowdoin         D    So        56.3559
 
1926 Lee,Matt             Eastern         M    Sr        56.3518
1927 Grobes,Cori          Delaware Valle  M    So        56.3421
1928 Grasso,Nick          Fairleigh Dick  D    Jr        56.3415
1929 Moore,Brennan        Albertus Magnu  A    So        56.3404
1930 Devoid,Isaac         Castleton       M    Jr        56.3384
 
1931 Murphy,Matt          UMass Boston    D    Fr        56.3370
1932 Inglesby,Brett       Amherst         M    So        56.3340
1933 Koburov,Reese        Oberlin         M    So        56.3323
1934 Speer,Eric           DePauw          D    Jr        56.3295
1935 Groves,Mitch         Ohio Northern   M    Fr        56.3252
 
1936 Albright,Christopher Christopher Ne  M    So        56.3190
1937 Llewellyn,Tyler      Dickinson       A    So        56.3177
1938 Johnston,Conner      Cortland        M    Sr        56.3089
1939 Donahue,Marcus       Mount Ida       M    So        56.3008
1940 Romero,Eddie         Wheelock        M    Jr        56.2987
 
1941 Hay,Will             New England Co  L    So        56.2920
1942 Glende,Jon           Aurora          D    Sr        56.2885
1943 Hanlon,Mark          Franciscan      M    So        56.2884
1944 Speller,Jervon       Greensboro      M    Sr        56.2876
1945 Devarney,Connor      Western New En  D    Sr        56.2854
 
1946 Palermo,John         Bard            A    So        56.2812
1947 Knight-turcan,Kai    Southwestern    A    Fr        56.2705
1948 Roney,Tony           McDaniel        DM   Sr        56.2682
1949 Pfister,Jackson      Ohio Northern   D    Fr        56.2598
1950 Heisey,Aaron         Wells           M    Sr        56.2531
 
1951 Belz,Austin          Plattsburgh     AM   Jr        56.2478
1952 Foley,Nick           King's          M    So        56.2464
1953 Patrican,Jack        St. Mary's      D    Jr        56.2407
1954 Shea,Colin           Stockton        AM   So        56.2334
1955 Harman,Josh          DeSales         A    So        56.2318
 
1956 Marsh,Kyle           Mitchell        A    Fr        56.2295
1957 Carlson,Thomas       Norwich         D    So        56.2294
1958 Mccarthy,Marshall    Mass. Maritime  D    Jr        56.2137
1959 Buchholz,Casey       Wheaton         D    Jr        56.2129
1960 Goceljak,George      Bard            M    Jr        56.2102
 
1961 Lebright,Nick        Farmingdale St  M    Jr        56.2088
1962 Cramer,Cole          Hendrix         M    Fr        56.2019
1963 Simon,Matthew        Rhodes          D    Fr        56.1944
1964 Shuster,Dave         RIT             M    Jr        56.1836
1965 Acompora,Alex        Cobleskill      A    Sr        56.1808
 
1966 D'urso,Anthony       Daniel Webster  D    So        56.1774
1967 Warner,Brock         Hanover         M    Jr        56.1748
1968 Grumman,Adam         Otterbein       D    Fr        56.1727
1969 Noce,Joe             Oswego          D    Jr        56.1689
1970 Nathan,Michael       Colby           D    Fr        56.1682
 
1971 Ragusa,Tj            Maritime        A    So        56.1624
1972 Gengarelly,Joe       Mount Ida       D    So        56.1611
1973 Litzelman,Donnie     Emmanuel        AM   Jr        56.1566
1974 Rivie,Daniel         SUNY Poly       M    Fr        56.1533
1975 Cappello,Phil        St. Mary's      D    Sr        56.1509
 
1976 Fuller,Jordan        Capital         M    So        56.1456
1977 Geurtsen,Benner      Coast Guard     M    So        56.1392
1978 Tallon,Chase         Ferrum          MD   So        56.1311
1979 Andryshak,Austin     Houghton        M    Fr        56.1297
1980 Dixon,Tucker         Wabash          M    Fr        56.1258
 
1981 Brown,Daniel         Bridgewater     M    So        56.1258
1982 Defliese,Brian       Nazareth        D    Jr        56.1229
1983 Parry,Aaron          Thiel           A    So        56.1229
1984 Baldwin,Matt         Virginia Wesle  AM   Jr        56.1226
1985 Christian,Englehart  Birmingham-Sou  D    So        56.1182
 
1986 Moore,Thomas         Franklin & Mar  G    So        56.1105
1987 Abramo,James         Susquehanna     M    Fr        56.1088
1988 Devane,Brendan       Roanoke         A    Fr        56.1077
1989 Smith,Keegan         Southern Maine  A    Jr        56.1025
1990 Scheufele,Jack       Union           M    Jr        56.0916
 
1991 Sterner,Shaun        Montclair Stat  M    Jr        56.0870
1992 Clark,Ryan           Salem State     D    Sr        56.0812
1993 Antolino,Galen       Plymouth State  M    So        56.0782
1994 Bradshaw-mack,Grey   Wesleyan        L    Jr        56.0692
1995 Brown,Alex           Mitchell        D    Sr        56.0686
 
1996 Holland,Hayden       Augustana       D    So        56.0610
1997 Paulus,Alex          Denison         AM   Jr        56.0499
1998 Hirtle,Jimmy         UMass Dartmout  M    Fr        56.0473
1999 Delaney,Reid         Wilmington      A    Jr        56.0464
2000 Haimbaugh,Chris      Denison         M    Fr        56.0438
 
2001 Dauw,Matthew         DePauw          A    Fr        56.0434
2003 Mckenna,Shane        Christopher Ne  M    So        56.0399
2004 Bogus,Brad           Albion          A    Sr        56.0385
2005 Avedesian,Jonathan   Greensboro      A    Fr        56.0351
 
2006 Roberts,Ben          Oswego          D    Jr        56.0304
2007 Pues,Kieran          Scranton        D    So        56.0304
2008 Witter,Will          Ithaca          A    Fr        56.0271
2009 Casto,Matt           Marywood        A    So        56.0230
2010 Hughes,Shane         Endicott        M    Jr        56.0162
 
2011 Smith,Owen           Ithaca          M    Fr        56.0142
2012 Belmont,Tommy        Gwynedd Mercy   M    Sr        56.0025
2013 Hamblett,Peter       Ohio Wesleyan   M    So        55.9975
2014 Laudadio,Matt        Scranton        D    So        55.9966
2015 Peterson,Nick        Middlebury      M    So        55.9892
 
2016 Ames,Shea            Cazenovia       M    Fr        55.9884
2017 George,Hannibal      Denison         M    So        55.9870
2018 Searcy,Jacob         Southwestern    D    Fr        55.9745
2019 Vazquez,Aj           Connecticut Co  M    So        55.9735
2020 Connor,Cillian       Colby           M    So        55.9709
 
2021 Legeza,Cody          Skidmore        A    So        55.9706
2022 Harkema,Matthew      Hope            A    Fr        55.9688
2023 Salama,Eli           RIT             L    So        55.9675
2024 Tornetto,Tom         Fairleigh Dick  G    Fr        55.9672
2025 Allen,Pete           Plymouth State  A    Jr        55.9617
 
2026 Kiley,Brooks         Wooster         L    Fr        55.9588
2027 Mcnichol,Timothy     McDaniel        A    Jr        55.9588
2028 Lyford,Truman        Whittier        D    Sr        55.9573
2029 Siracusa,Justin      Cortland        M    So        55.9569
2030 Wagner,Michael       Lycoming        L    Sr        55.9551
 
2031 Boyle,Griffin        Johnson & Wale  G    So        55.9493
2032 Huff,Garrett         Lycoming        M    So        55.9465
2033 Tartline,John        Methodist       L    Fr        55.9384
2034 Whear,Scott          Wheaton         A    So        55.9335
2035 Kurylak,Anthony      Mass. Maritime  M    Sr        55.9283
 
2036 Hardy,Marshall       King's          D    Sr        55.9281
2037 Huckaby,Max          Bowdoin         M    Fr        55.9277
2038 Kardux,Ryan          Lynchburg       M    Jr        55.9262
2039 Schiffer,Jacob       Bethany         A    So        55.9171
2040 Quinlivan,Pat        Brockport       D    So        55.9163
 
2041 Hogan,Pat            Rensselaer      M    Sr        55.9137
2042 Chaganty,Avyay       Becker          A    So        55.9122
2043 Hart,Mike            Cortland        M    Jr        55.9119
2044 Anzalone,Ryan        Montclair Stat  L    Jr        55.9097
2045 Freilich,Josh        Union           A    So        55.9089
 
2046 Medlin,Brad          Johnson & Wale  D    Jr        55.9064
2047 Charney,Brandon      Keene State     D    Jr        55.8968
2048 Casey,Christopher    Franklin & Mar  D    Fr        55.8948
2049 Pietroforte,Greg     Wesleyan        M    Sr        55.8920
2050 Bowen,Matt           Guilford        D    So        55.8884
 
2051 Becerra,Alex         Eastern         D    So        55.8878
2052 Stubits,Ryan         Sewanee         M    Fr        55.8869
2053 Seavey,Conor         New England Co  D    Fr        55.8855
2054 Alkema,Sam           DePauw          M    Jr        55.8852
2055 Cooper,Sam           Keuka           M    Sr        55.8817
 
2056 Polich,John          Moravian        D    Fr        55.8807
2057 Biggs,Brad           Morrisville St  A    So        55.8794
2058 Linscott,Max         Alma            D    Fr        55.8736
2059 Corbelle,Matty       St. Lawrence    G    So        55.8725
2060 Nicodemus,Josh       Frostburg Stat  D    So        55.8696
 
2061 Sasso,Billy          York            F    Fr        55.8662
2062 Gay,Mike             Plattsburgh     M    Jr        55.8644
2063 Harris,Hogan         Mount Union     A    Sr        55.8615
2064 Briggs,George        Franklin & Mar  A    Fr        55.8610
2065 Wiesenberg,Ian       Guilford        M    Sr        55.8605
 
2066 Tata,Robert          Mary Washingto  A    Fr        55.8513
2067 Lang,Jhordan         Wilmington      M    So        55.8492
2068 O'reilly,Andrew      Regis           M    Sr        55.8475
2069 Forrestal,Will       Guilford        L    So        55.8430
2070 Motherway,Ed         Manhattanville  M    Jr        55.8368
 
2071 Lelito,Jordan        Trine           M    So        55.8347
2072 Soonthornprapuet,Pet Norwich         L    Sr        55.8339
2073 Connors,James        Norwich         L    Jr        55.8322
2074 Colegrove,Keegan     Frostburg Stat  A    So        55.8276
2075 Gingerich,William    Christopher Ne  L    So        55.8252
 
2076 Calia,John           Swarthmore      G    So        55.8208
2077 Garstka,Andrew       Gettysburg      M    Fr        55.8160
2078 Pierandri,Henry      Trinity         D    Jr        55.8152
2079 Flowers,Kalani       Elmhurst        M    Jr        55.8142
2080 Baumgartel,Andrew    Stockton        G    Fr        55.8126
 
2081 Rix,Shayne           Mount Ida       D    So        55.8112
2082 Young,John           Bowdoin         G    So        55.8052
2083 Schaub,Chris         Salem State     G    Fr        55.8051
2084 Wolford,Chris        Shenandoah      D    Fr        55.8041
2085 Murray,Andrew        Manhattanville  M    Jr        55.8032
 
2086 Hines,Malik          Castleton       D    So        55.8016
2087 Kwapil,Andrew        Oglethorpe      D    Fr        55.7976
2088 Tirabassi,Andrew     Hilbert         A    Sr        55.7950
2089 Keenan,Hudsmith      Birmingham-Sou  M    So        55.7937
2090 Curley,Dan           Elmhurst        M    So        55.7919
 
2091 Mayer,Christian      Albright        DM   Jr        55.7900
2092 Sanchez,Aaron        Ithaca          L    Fr        55.7872
2093 Shmerler,Ben         Tufts           G    Fr        55.7835
2094 Hinsberger,Brian     Augustana       D    Fr        55.7819
2095 Rollason,Nick        Hiram           A    So        55.7813
 
2096 Mazzone,Nick         Marywood        D    Jr        55.7809
2097 O'connell,Emmet      Bard            M    So        55.7801
2098 Zervos,Tom           New England Co  M    Jr        55.7784
2099 Doll,Zachary         Concordia-Wisc  M    Sr        55.7746
2100 Amerie,Matt          Southwestern    A    So        55.7683
 
2101 Jones,Trevor         Morrisville St  D    So        55.7661
2102 Digioia,Dan          Mitchell        A    Sr        55.7622
2103 Hunley,Luke          Randolph        D    Fr        55.7605
2104 Worley,Josh          Skidmore        G    So        55.7604
2105 Lewis,Paul           Albion          M    Fr        55.7599
 
2106 Schrampfer,Jackson   Huntingdon      M    So        55.7519
2107 Soghomonian,Shane    Randolph        A    Jr        55.7474
2108 Croatti,Alex         Plymouth State  M    Jr        55.7471
2109 Diclemente,Alex      Stockton        L    Sr        55.7444
2110 Lyle,Carter          Johnson & Wale  A    Fr        55.7405
 
2111 Iacaboni,Eric        Wentworth       L    Jr        55.7400
2112 Noel,Tucker          Ursinus         A    Sr        55.7385
2113 Mejia,Aj             Methodist       M    Fr        55.7338
2114 Dart,Ryan            Norwich         D    Sr        55.7320
2115 Gonzalez,Greg        Saint Vincent   G    Sr        55.7258
 
2116 Simonson,James       MSoE            DM   Sr        55.7250
2117 O'brien,Conor        Wittenberg      D    Sr        55.7244
2118 Dalke,Andrew         Haverford       M    Sr        55.7240
2119 Morris,Quinn         Hamilton        D    So        55.7231
2120 Felipe,David         Guilford        L    Jr        55.7222
 
2121 Nelson,Salem         Birmingham-Sou  L    Fr        55.7193
2122 Gebben,Alex          Aurora          M    Sr        55.7118
2123 Balsamo,Michael      Centenary       A    Jr        55.7102
2124 Rito,Danny           Kean            D    Jr        55.7091
2125 Gleitz,Andrew        Randolph        A    Sr        55.7017
 
2126 Napieralski,Ethan    Baldwin Wallac  A    Fr        55.7014
2127 Burley,Chris         Whittier        M    Fr        55.6978
2128 Self,Brandon         Otterbein       D    Jr        55.6968
2129 Treuchet,Carter      Cabrini         DM   Sr        55.6950
2130 Boyd,Daniel          Becker          D    So        55.6926
 
2131 Zubrod,Sean          Maine Farmingt  D    So        55.6891
2132 Ziegler,Jake         Goucher         A    Jr        55.6864
2133 Carlquist,Paul       Trine           A    Sr        55.6858
2135 Adragna,Michael      Fairleigh Dick  DM   So        55.6789
 
2136 Jamieson,Cole        Ohio Wesleyan   M    Fr        55.6769
2137 Crowe,Aidan          Wooster         A    So        55.6766
2138 Gianelle,Jake        Greensboro      D    Sr        55.6727
2139 Zipf,Peter           Muhlenberg      M    Sr        55.6726
2140 Rein,Mitch           St. John Fishe  M    So        55.6686
 
2141 Belmont,Oscar        Wheelock        D    So        55.6654
2142 Skipper,Grant        DePauw          M    Jr        55.6578
2143 Hogeback,Anthony     Saint Vincent   A    So        55.6482
2144 Boillotat,Jack       Curry           D    So        55.6462
2145 Liles,Cason          Sewanee         M    So        55.6460
 
2146 Lettieri,James       Albright        M    So        55.6453
2147 Jamieson,Alex        Trine           D    Fr        55.6427
2148 Yates,Jeffery        Curry           A    So        55.6409
2149 Hash,Pat             Keystone        M    Sr        55.6389
2150 Harrison,John        Babson          A    Sr        55.6342
 
2151 Rogers,Dan           St. John Fishe  D    Sr        55.6338
2152 Young,Philip         U. of New Engl  M    Jr        55.6309
2153 Gerlack,Jack         Baldwin Wallac  M    So        55.6285
2154 Feenstra,Tom         Rensselaer      D    So        55.6229
2155 Litman,Riley         Marywood        F    So        55.6210
 
2156 Nason,Tyler          Oswego          A    So        55.6204
2157 Downey,Jj            Keene State     M    Fr        55.6166
2158 Grace,Corey          Morrisville St  A    Jr        55.6125
2159 Arnold,Brooks        Messiah         G    Sr        55.6122
2160 Markevich,Mike       Mount Ida       A    Sr        55.6060
 
2161 Kolesar,James        Western New En  M    Sr        55.6031
2162 Fulgione,Geoff       Gettysburg      F    So        55.6029
2163 Macintyre,Justin     Roger Williams  A    So        55.6026
2164 Eschmann,Connor      Springfield     D    So        55.5995
2165 Tackett,Ben          RIT             M    So        55.5963
 
2166 Gutierrez,Fernando   Emerson         M    Fr        55.5953
2167 Cupoli,Joseph        King's          D    Jr        55.5934
2168 Churchill,Cole       Randolph-Macon  D    Fr        55.5895
2169 Hamer,Ajay           La Roche        A    Fr        55.5876
2170 Parsons,Nick         Green Mountain  M    Sr        55.5856
 
2171 Nichols,Quincy       Middlebury      D    Jr        55.5734
2172 Gibson,Antonio       Neumann         G    So        55.5718
2173 Thomson,Scott        Eastern Connec  D    Sr        55.5683
2174 Miller,Sean          Gwynedd Mercy   D    So        55.5576
2175 O'connell,Matt       Nichols         D    Fr        55.5567
 
2176 Delaney,Kevin        Cabrini         L    Fr        55.5533
2177 Nelson,Liam          Fairleigh Dick  M    Fr        55.5516
2178 Beatty,Jesse         Western Connec  A    Sr        55.5510
2179 Wells,Nick           Franklin & Mar  D    Jr        55.5491
2180 Cina,Sebastian       Mount Saint Ma  M    Sr        55.5485
 
2181 Strope,Caleb         Keystone        MA   So        55.5468
2182 Harvey,Thomas        Endicott        M    Jr        55.5456
2184 Nolan,Weston         Roger Williams  G    Fr        55.5430
2185 Bottoms,Anthony      Rosemont        A    Jr        55.5421
 
2186 Siguenza,Carlos      Cornell (IA)    F    So        55.5412
2187 Lindaas,Erik         Johnson & Wale  A    Fr        55.5396
2188 Gulbransen,Ryan      Geneseo         A    Sr        55.5390
2189 Martichuski,Berek    Keene State     A    Sr        55.5390
2190 Cooke,John           Albion          A    So        55.5371
 
2191 Willows     dm,Brad  Geneseo         DM   Sr        55.5291
2192 Rainha,Michael       Emmanuel        D    Sr        55.5282
2193 Bentrewicz,Tyler     Manhattanville  A    So        55.5239
2194 Chintz,Jake          Sewanee         M    Jr        55.5205
 
2196 Filardo,Matt         Wheaton         D    Jr        55.5164
2197 Bacon,Justin         Salisbury       G    Fr        55.5163
2198 Warg,Michael         Fairleigh Dick  A    Fr        55.5151
2199 Kenney,Ryan          Bowdoin         D    So        55.5144
2200 Mcgeeney,Hunter      Marymount       D    Fr        55.5095
 
2201 Williams,Chase       Haverford       A    Jr        55.5084
2202 Collison,Chazz       Stevenson       D    Fr        55.5073
2203 Blackman,Marshall    Lyndon State    D    Fr        55.5054
2204 Monahan,Andrew       Montclair Stat  M    So        55.4973
2205 Keller,Pat           Widener         D    Sr        55.4972
 
2206 Gannon,Mckinley      Berry           M    Fr        55.4938
2207 Nealon,Luke          Montclair Stat  D    So        55.4936
2208 Hartman,Chase        McDaniel        M    So        55.4919
2209 Venezia,Andrew       Randolph-Macon  D    So        55.4907
2210 Welvaert,Brady       Augustana       AM   Jr        55.4870
 
2211 Shaner,Gavin         Nazareth        M    So        55.4831
2212 Sanders,Zach         Olivet          A    Fr        55.4789
2213 Meisberger,Nick      Beloit          M    So        55.4752
2214 Wilinski,Nate        Goucher         A    Jr        55.4724
2215 Foley,Joe            Regis           D    Fr        55.4585
 
2216 White,Matt           Wheelock        D    Jr        55.4571
2217 Gallagher,Michael    Brockport       M    Sr        55.4479
2218 Applegate,Russell    Daniel Webster  M    So        55.4477
2219 Taylor,Shane         Widener         A    Fr        55.4455
2220 Oliver,Jt            U. of New Engl  A    Jr        55.4448
 
2221 Creeden,Matt         Hamilton        D    Sr        55.4444
2222 Cleary,Kevin         Drew            M    Sr        55.4441
2223 Hoke,Kyle            Alfred State    D    Fr        55.4438
2224 Becker,Troy          McDaniel        M    Jr        55.4420
2225 Jackson,Steven       Roanoke         M    Jr        55.4409
 
2226 Metzger,Justin       Virginia Wesle  AM   Fr        55.4384
2227 Adkins,Jamic         Benedictine     D    Sr        55.4356
2228 Katsos,Wyatt         Elmira          M    Jr        55.4333
2229 Truong,Phil          UMass Boston    M    Sr        55.4296
2230 Brown,Doug           Roger Williams  A    Sr        55.4289
 
2231 Kelly,Matt           Beloit          A    Jr        55.4277
2232 Pagano,Tony          Stockton        F    Sr        55.4269
2233 Barletta,Greg        Trinity         G    Fr        55.4247
2234 Polansky,Brody       Stevenson       G    So        55.4244
2235 Spenard,Robert       Illinois Wesle  M    Sr        55.4222
 
2236 Parmater,Ryan        Wittenberg      D    Sr        55.4216
2237 Palmer,Tucker        Hood            D    Sr        55.4178
2238 Gorman,Mason         Goucher         M    Fr        55.4172
2239 Kelly,Alex           Mary Washingto  D    Sr        55.4164
2240 Patton,Dean          Messiah         M    Jr        55.4161
 
2241 Turley,Emmett        McDaniel        D    Jr        55.4142
2242 Brendel,Justin       Haverford       M    So        55.4053
2243 Hawley,Tyler         Plymouth State  D    Jr        55.4045
2244 Reuter,Peter         Bowdoin         M    Sr        55.4037
2245 Iglio,Michael        Misericordia    M    So        55.4016
 
2246 Carlson,Drew         Mary Washingto  A    Jr        55.3958
2247 Lucas,Patrick        UMass Dartmout  D    Jr        55.3948
2248 Broderick,Brendan    Maine Maritime  A    Fr        55.3879
2249 Trejo,Casey          Cazenovia       M    Sr        55.3850
2250 Dempsey,David        Salem State     A    Fr        55.3747
 
2251 Sivie,Anthony        Thiel           D    So        55.3744
2252 Hancock,Brian        Nichols         A    Sr        55.3739
2253 Bova,Gary            St. John Fishe  A    Sr        55.3724
2254 Junior,Ben           Cabrini         M    Jr        55.3711
2255 Raley,Colin          Concordia-Wisc  A    Jr        55.3652
 
2256 Hale,Mitch           Keene State     A    So        55.3625
2257 Tosaya,Drew          RIT             A    Jr        55.3480
2258 Secor,Ryan           King's          D    Jr        55.3456
2259 Ritchie,Andrew       Alvernia        A    Fr        55.3451
2260 Peluso,Dominic       Centre          AM   So        55.3446
 
2261 Hellrigel,Brian      Western New En  MD   Sr        55.3384
2262 Kenney,Caleb         Roger Williams  M    Sr        55.3382
2263 Doran,Jack           Dickinson       D    Fr        55.3283
2264 Southwick,Graham     Randolph        A    Jr        55.3225
2265 Ross,Trevor          Eastern Connec  D    So        55.3224
 
2266 Nehlig,Corey         Randolph        M    Sr        55.3216
2267 Patriquin,Erik       Babson          L    So        55.3198
2268 Prajer,Wade          Curry           M    So        55.3172
2269 Swensen,Zach         Wilmington      D    Sr        55.3171
2270 Tonno,Nick           Albright        A    So        55.3169
 
2271 Macdonald,Austin     DePauw          A    Fr        55.3161
2272 Tate,Marshall        Regis           D    Fr        55.3154
2273 Pensavalle,Sean      Union           M    So        55.3091
2274 Halko,Steve          Cabrini         L    Jr        55.3036
2275 Dwyer,Jack           Norwich         M    So        55.3028
 
2276 Wesselman,Alex       Transylvania    M    Sr        55.2890
2277 Leach,Tj             Elmira          M    Sr        55.2872
2278 Camilliere,Alex      Randolph-Macon  M    So        55.2872
2279 Bimstefer,Weston     Hood            D    Jr        55.2859
2280 Delia,Ed             Moravian        D    Jr        55.2807
 
2282 Flaherty,Michael     Wells           M    Sr        55.2679
2283 Weiss,Nick           UMass Boston    M    Sr        55.2671
2284 Melligon,Chris       Skidmore        A    So        55.2664
2285 Stevens,Benjamin     St. Mary's      D    Fr        55.2650
 
2286 Pearl,Brandon        Benedictine     D    Fr        55.2533
2287 Hill,John            RIT             A    Jr        55.2529
2288 Armstrong,Cordell    Hartwick        M    So        55.2528
2289 Hickey,Dan           St. John Fishe  D    So        55.2524
2290 Beach,Pj             Ohio Wesleyan   A    Sr        55.2463
 
2291 Colish,Austin        DeSales         D    Jr        55.2429
2292 Pelkey,Ian           Lyndon State    M    So        55.2418
2294 Sharp,Hunter         Saint Vincent   M    So        55.2357
2295 Roberto,Tyler        Delaware Valle  M    So        55.2326
 
2296 Escudero,Vincent     Mount Saint Ma  A    Fr        55.2258
2297 Frazier,Luke         Bryn Athyn      M    Sr        55.2257
2298 Mesmer,Josh          Transylvania    M    So        55.2202
2299 Poage,Tyler          Ferrum          AM   Sr        55.2165
2300 Zehnder,Austin       Centre          M    Jr        55.2158
 
2301 Matthai,Max          Aurora          M    Sr        55.2153
2302 Stanton,Thomas       Clarkson        D    Fr        55.2082
2303 Vanderbrug,Derek     Calvin          D    So        55.2077
2304 Nardone,Brendan      Wheelock        M    Fr        55.2074
2305 Colligan,Patrick     Oneonta         M    Sr        55.2037
 
2307 Fetko,Nick           Bryn Athyn      D    Sr        55.1918
2308 Amidei,Tyler         Augustana       D    Sr        55.1917
2309 Dedian,Michael       Maine Maritime  D    Sr        55.1912
2310 Marshall,Jason       Salem State     L    Fr        55.1881
 
2312 Cannon,Ryan          Misericordia    M    Sr        55.1777
2314 Aubin,Spencer        Lyndon State    A    Fr        55.1675
2315 Freischlag,Aric      Utica           D    Sr        55.1630
 
2316 Goss,Jeff            Shenandoah      M    Fr        55.1552
2317 Kennedy,Oliver       MSoE            L    So        55.1542
2318 Krewson,Matt         Immaculata      AM   So        55.1504
2319 Debottis,Zachary     Geneseo         A    Fr        55.1452
2320 Davidson,Mike        Otterbein       D    So        55.1343
 
2321 Giardino,Patrick     Keuka           M    So        55.1274
2322 Teller,Josh          Curry           G    Fr        55.1239
2323 Laymon,Nate          Green Mountain  M    Sr        55.1228
2324 Lenta,Nicholas       Clarkson        M    Jr        55.1176
2325 Espejo,Kyle          Plattsburgh     L    Jr        55.1175
 
2326 Estell,Kevin         Hendrix         D    Sr        55.1171
2327 Snyder,Sam           Millsaps        M    Fr        55.1159
2328 Carlson,Jordan       Ohio Wesleyan   D    Jr        55.1108
2329 Nassif,Jon           Keene State     A    So        55.1095
2330 Kaplan,Jackson       Colorado Colle  M    So        55.1070
 
2331 O'donnell,Kevin      St. John Fishe  F    Sr        55.1060
2332 Giannaras,Joey       Lynchburg       M    Jr        55.1049
2333 Hoffman,Riley        Colorado Colle  D    So        55.0882
2334 Blondin,Colby        Thomas          M    So        55.0871
2335 Mckenna,Brendan      Green Mountain  AM   Fr        55.0862
 
2336 Benschoten,Tyler van Stockton        M    Sr        55.0858
2337 Ebert,Sean           Scranton        D    Jr        55.0844
2338 Rogers,Ben           Transylvania    M    Sr        55.0799
2339 Paas,Mason           Centre          L    Jr        55.0759
2340 Ducey,Stephen        Swarthmore      M    Jr        55.0757
 
2341 Deleo,Stephen        Haverford       A    Fr        55.0683
2342 Schwartz,Andrew      Goucher         D    Sr        55.0627
2343 Schnitzer,Kyle       Alma            M    Sr        55.0620
2344 Westhaver,Matt       Elmhurst        A    Jr        55.0613
2345 Bankord,Luke         Beloit          M    Jr        55.0607
 
2346 Thompson,Zack        RIT             M    Sr        55.0588
2347 Mckenna,Robert       Coast Guard     M    Sr        55.0579
2348 Yount,Phillip        Berry           D    Jr        55.0554
2349 Cangiamila,John      Rivier          L    Jr        55.0513
2350 Eddington,Eddie      Cortland        M    So        55.0495
 
2351 Casner,Alex          Eastern Connec  A    Fr        55.0484
2352 Cosgrove,Steven      Bridgewater     M    Jr        55.0482
2353 Bicho,Zach           McDaniel        M    Jr        55.0428
2354 D'angelo,Kevin       Nichols         M    Jr        55.0423
 
2356 O'rourke,Angus       Williams        M    Fr        55.0370
2357 Leveillee,Reid       Connecticut Co  D    So        55.0350
2358 Young,Brooks         Sewanee         A    Fr        55.0344
2359 Gozzard,Jack         Moravian        A    Fr        55.0272
2360 Bossidy,Teddy        Franklin & Mar  M    So        55.0264
 
2361 Burnam,Tyler         Emerson         D    So        55.0234
2362 Sunday,Skye          SUNY Canton     A    Fr        55.0193
2363 Sherman,Nick         Bridgewater     D    Jr        55.0173
2364 Maroney,Pat          Cazenovia       M    Sr        55.0172
2365 Ferrito,Sean         Ithaca          A    Jr        55.0112
 
2366 Marcus,Graham        Hendrix         L    Jr        55.0110
2367 Russo,Tyler          Stevenson       M    So        55.0066
2368 Grant,Alec           Maine Maritime  L    So        55.0062
2369 Vivian,Donald        Colby           M    Fr        55.0037
2370 Gaudio,Evan          Connecticut Co  D    Sr        54.9971
 
2371 Rodriguez,Efrain     Dubuque         D    Jr        54.9959
2372 Logan,Ian            Coast Guard     A    Fr        54.9950
2373 Matsche,Jake         Elmhurst        D    Jr        54.9913
2374 Kilday,Shane         Clarkson        M    Fr        54.9912
2375 Reid,Thomas          MSoE            A    So        54.9901
 
2376 Cox,Jason            Babson          A    So        54.9900
2377 Brunner,Fabian       Endicott        D    Sr        54.9863
2378 O'connor,Reece       Nichols         M    Sr        54.9858
2379 Ganem,Jim            UMass Boston    D    So        54.9824
2380 Early,Peter          Dallas          M    Fr        54.9746
 
2381 Hall,Jamar           Stockton        M    So        54.9740
2382 Farnham,Colby        Skidmore        M    Fr        54.9714
2383 Schuman,Nick         Oneonta         M    So        54.9701
2384 Butchko,John         Wilkes          D    Sr        54.9694
2385 Aquilina,Pat         Kean            L    Sr        54.9679
 
2386 Baker,Nico           Millsaps        D    Fr        54.9594
2387 Kennedy,Ian          Norwich         A    So        54.9583
2388 Gaul,Jack            Hamilton        M    So        54.9525
2389 Ulinski,Ciro         Kean            D    Sr        54.9498
2390 Wroblewski,Brandon   Medaille        L    Sr        54.9459
 
2391 Elsenbeck,Connor     SUNY Poly       M    Jr        54.9412
2393 Sullivan,Matthew     Clark           M    Jr        54.9366
2394 Michaels,Riley       Cabrini         F    So        54.9245
2395 Iii,Coleman walsh    Catholic        D    Sr        54.9206
 
2396 Daucher,Ryan         SUNY Poly       D    Fr        54.9127
2397 Cherry,Matt          Mary Washingto  M    Sr        54.9117
2398 Arfsten,Sean         Aurora          L    Fr        54.9078
2399 Fuller,Jacob         Lynchburg       M    Sr        54.9059
2400 Bishop,Connor        Shenandoah      M    Jr        54.9041
 
2401 Kukla,Tyler          U. of New Engl  D    So        54.9034
2402 Marcucella,James     Wheaton         D    Fr        54.8988
2404 Black,Will           Swarthmore      M    Sr        54.8955
 
2406 Pillari,Louis        Susquehanna     M    Jr        54.8923
2407 Miller,Matthew       Utica           M    Jr        54.8904
2408 Kickel,James         Oneonta         M    So        54.8868
2409 Boyd,Austin          Stevens         G    Sr        54.8802
2410 Imhoff,Gardner       St. Lawrence    M    Jr        54.8790
 
2411 Bartley,Keaghan      Mass. Maritime  A    So        54.8711
2412 Peacock,Kyle         Methodist       D    Jr        54.8684
2413 Mckee,Jim            La Roche        D    Sr        54.8677
2414 Wagner,Tim           St. John Fishe  M    Jr        54.8655
2415 Swift,Chase          Lasell          M    Jr        54.8650
 
2416 Chamberlain,Ryan     Capital         G    Jr        54.8637
2417 Kenney,Eli           Cortland        D    Jr        54.8614
2418 Huber,Doug           Salve Regina    D    So        54.8589
2419 Hohn,Derek           Otterbein       M    Gr        54.8583
2420 Edelman,Austin       Cabrini         D    Sr        54.8570
 
2421 Goracy,Jack          Clark           M    Jr        54.8562
2422 Tomkinson,Sean       Geneseo         M    Jr        54.8551
2423 Ammons,Jack          Colorado Colle  D    Fr        54.8531
2424 Baumann,Jared        Bates           G    So        54.8449
2425 Morris,Ben           Husson          D    Sr        54.8430
 
2426 Osterlund,Grant      Hampden-Sydney  G    So        54.8403
2427 Logan,Robert         Lynchburg       M    So        54.8370
2428 Russell,Tajh         Keene State     M    Sr        54.8349
2429 Hunter,              Aurora          M    So        54.8342
2430 Long,Conner          Hartwick        A    Jr        54.8306
 
2431 Clement,Jake         St. John Fishe  L    Fr        54.8306
2432 Cashin,Tom           Curry           M    So        54.8265
2433 Krantz,Jake          Stevens         D    Jr        54.8243
2434 Ahearn,Sean          Lynchburg       A    Sr        54.8233
2435 Kelly,Dan            Salve Regina    M    Jr        54.8228
 
2436 Hagenberger,Andrew   Carthage        DM   Sr        54.8212
2437 Carlson,James        New England Co  D    Sr        54.8162
2438 Rancano,Danny        Regis           A    So        54.8133
2439 Hildebrand,Charlie   Bates           A    Sr        54.8092
2440 Clay,Ryan            Drew            D    Jr        54.8069
 
2441 Selverian,Mike       Swarthmore      M    Sr        54.8067
2442 Scaduto,Luke         Catholic        M    So        54.7997
2443 Macarthy,Bobby       Mass. Maritime  D    So        54.7991
2444 Chapman,Cole         Houghton        M    Fr        54.7908
2445 Fingles,Will         Wesley          M    So        54.7878
 
2446 Reilly,Sean          Emmanuel        L    Jr        54.7828
2447 Barton,Alex          Wilmington      D    Sr        54.7827
2448 Watt,Remy            U. of New Engl  M    Jr        54.7818
2449 Murray,Bryan         Swarthmore      D    Fr        54.7810
2450 Docktor,Andrew       Washington Col  M    Sr        54.7783
 
2451 Santina,Chris        Frostburg Stat  L    Jr        54.7779
2452 Falzi,Paolo          Berry           M    So        54.7742
2453 Iannetti     fo/m,Ni Husson          F    So        54.7722
2454 Young,Colin          Lyndon State    M    Sr        54.7720
2455 Mariano,Nicholas     Becker          G    NA        54.7714
 
2456 Leonard,Eric         Stockton        G    Jr        54.7692
2458 Markell,Zach         MSoE            AM   Sr        54.7646
2459 Moitinho,Victor      Wheaton         D    So        54.7641
2460 Havira,Phil          Centre          L    Sr        54.7617
 
2461 Thomas,Tanner        Carthage        AM   Sr        54.7593
2462 Ramsey,Ryan          Wesley          M    Sr        54.7587
2463 Drexl,Jake           Marywood        F    So        54.7581
2464 Stone,Ryan           Castleton       A    So        54.7571
2465 Macdonald,Brendan    RIT             A    Jr        54.7566
 
2466 Sementilli,Leo       Goucher         A    So        54.7543
2467 Mahoney,Keenan       Cazenovia       M    Sr        54.7538
2468 Cotroneo,Tom         Drew            M    Jr        54.7509
2469 Butturi,Angelo       Hanover         M    Sr        54.7498
2470 Peoples,William      Ohio Northern   M    Fr        54.7455
 
2471 Colgan,Mike          Mary Washingto  D    Fr        54.7455
2472 Brown,Kyle           Clarkson        A    Jr        54.7398
2473 Bennett,John         Virginia Wesle  M    So        54.7347
2474 Sterling,Tamarie     Greensboro      M    Jr        54.7334
2475 Beard,Nathan         Marymount       A    So        54.7334
 
2476 Luma,Nile            Cabrini         M    So        54.7327
2477 Strods,Tyler         Dickinson       A    So        54.7298
2478 Cody,Joshua          Castleton       D    Fr        54.7273
2479 Johnson,Deandre      Greensboro      D    Jr        54.7273
2480 Nielsen,Jimmy        Cortland        M    Jr        54.7264
 
2481 Eshleman,Luke        St. Mary's      M    Jr        54.7262
2482 Dailey,Tyler         Elmhurst        M    Sr        54.7249
2483 Gowdy,Greg           Southern Virgi  D    Jr        54.7116
2484 Ayson,Chris          Manhattanville  D    So        54.7106
 
2486 O'neill,Brett        King's          A    Fr        54.7088
2487 Bullington,Clark     Denison         G    Sr        54.7080
2488 Stelljes,Cam         Alma            G    Fr        54.7061
2489 Bartenfelter,Kevin   Salisbury       A    Fr        54.6978
2490 Erwin,Ben            Transylvania    A    Sr        54.6950
 
2491 Zorn,Isaac           Messiah         AM   Jr        54.6943
2492 Hamm,Zach            Southern Maine  D    Jr        54.6936
2493 Isele,Matt           Otterbein       L    Jr        54.6934
2494 Dickinson,Trevor     Methodist       A    Jr        54.6929
2495 Paul,Kiefer          Rosemont        G    Jr        54.6913
 
2496 Crowley,Jack         Nazareth        A    Fr        54.6902
2497 Bouthillette,Joey    UMass Dartmout  M    Sr        54.6879
2498 Portwood,Bryant      Centre          M    Jr        54.6864
2499 Kane,Matt            Merchant Marin  M    Fr        54.6775
2500 Opincar,Jake         Baldwin Wallac  M    Sr        54.6720
 
2501 Terbilcox,Tory       Cornell (IA)    D    So        54.6704
2502 Palmieri,Eduardo     Drew            L    Fr        54.6704
2503 Kearney,Patrick      Mass. Maritime  AM   Jr        54.6697
2504 Orsini,Nick          Potsdam         M    So        54.6680
2505 Barrasso,Eddie       Southern Maine  M    Sr        54.6671
 
2506 Barroso,Erik         Wooster         F    So        54.6637
2507 Laplaca,Ray          St. Mary's      M    Fr        54.6611
2508 Connors,Ryan         Lynchburg       D    Sr        54.6592
2509 Deceglia,Nick        Plattsburgh     M    Jr        54.6547
2510 Bothwell,Daniel      Marymount       L    So        54.6546
 
2511 Holl,Justin          Western New En  M    So        54.6545
2512 Pratt,Trevor         Cortland        D    So        54.6525
2513 Holleritter,Chris    Stockton        D    Fr        54.6490
2514 Trefethern,Michael   Capital         M    Jr        54.6477
2515 Spencer,Mike         Beloit          M    So        54.6471
 
2516 Warden,Abel          Cortland        M    Sr        54.6432
2517 Turley,Liam          Hope            M    Fr        54.6422
2518 Notman,Alexander     Trinity         L    Fr        54.6418
2519 Gossard,Alexander    Wilmington      A    Sr        54.6342
2520 Emery,Raymond        St. Joseph's (  D    Fr        54.6331
 
2521 Tyson,Andrew         Messiah         L    Jr        54.6310
2522 Deltondo,Dom         La Roche        A    Sr        54.6258
2523 Piazza     dm,Thomas Geneseo         DM   Jr        54.6242
2524 Clancy,John          Brockport       G    Fr        54.6173
2525 Rudy,Ohlen           Muskingum       D    So        54.6115
 
2526 Johnston,Da'zhon     Mount Ida       M    So        54.6110
2527 Barker,Matthew       Trinity         D    So        54.6104
2528 Boehle,Sam           St. Lawrence    D    So        54.6094
2529 Mclean,Riley         Millsaps        G    Jr        54.6087
2530 Knapp,Jon            Elizabethtown   M    Fr        54.6070
 
2531 Whitley,Tat          Rhodes          D    Sr        54.6061
2532 Marone,Andrew        Scranton        A    Sr        54.6035
2533 Coogan,John          Centre          D    Sr        54.6033
2534 Chiappetta,Josh      Rosemont        DM   Fr        54.6029
2535 Tejeda,Adrian        Wabash          DM   So        54.5912
 
2536 Edmonds,John         Union           A    Fr        54.5882
2537 Druelinger,Nick      Hood            M    Jr        54.5835
2538 Ensmenger,Thomas     Drew            A    Fr        54.5786
2539 Feldman,Nathan       Babson          M    Jr        54.5763
2540 Sherer,Quinn         Ithaca          D    Jr        54.5761
 
2541 O'connor,Brendan     Wells           D    Jr        54.5745
2542 Meury,Kenny          Eastern         D    Jr        54.5734
2543 Anderson,Zach        Oswego          A    Jr        54.5697
2544 Russell,Henry        Wheaton         D    Fr        54.5691
2545 Lafrancesca,Paul     Maritime        L    So        54.5659
 
2546 Dimaggio,Nicholas    Albion          M    Sr        54.5640
2547 Bullivant,Justin     Cabrini         G    So        54.5595
2548 Reiser,James         Farmingdale St  M    Jr        54.5576
2549 Sayre,Austin         Colby           A    Jr        54.5557
2550 Rock,Sean            Washington & J  D    Sr        54.5542
 
2551 Sucevic,Nik          Trine           D    Fr        54.5540
2552 Daly,Colin           Illinois Wesle  A    Jr        54.5516
2553 Bellis,Nathan        Alfred          D    Jr        54.5484
2554 Delia,Joe            Cazenovia       A    Sr        54.5483
2555 Anderson,Steven      Mass. Maritime  M    Jr        54.5382
 
2556 Charles,Prince       Randolph        M    Fr        54.5373
2557 Cayton,Jacob         Manhattanville  M    So        54.5351
2558 Dempsey,Zach         Keuka           A    So        54.5348
2559 Sell,Trent           Husson          A    So        54.5296
2560 Andersson,Peter      Wentworth       L    Fr        54.5253
 
2561 Chapman,Ryland       Coast Guard     D    Fr        54.5239
2562 Sexton,Conner        Whittier        M    So        54.5238
2563 Offner,Sean          Bowdoin         M    Sr        54.5230
2564 Tierney,Shawn        Eastern Connec  A    Jr        54.5181
2565 Logan,Matthew        Babson          M    Jr        54.5145
 
2566 Marcella,Dominick    Curry           A    Jr        54.5119
2567 Santora,Cj           Lynchburg       G    So        54.5107
2568 Whorwell,Lee         Augustana       A    Fr        54.5097
2569 Katzmann,Kevin       Washington & L  A    Sr        54.5090
2570 Cornell,Drew         Christopher Ne  D    Fr        54.5077
 
2571 O'connell,Jake       Christopher Ne  M    So        54.5069
2572 Dupont,Hayden        Moravian        M    Fr        54.5032
2573 Wasson,Sam           Mary Washingto  G    So        54.5017
2574 Harrison,Lou         Ursinus         A    So        54.4974
2575 Carosotto,Kyle       Coast Guard     M    Sr        54.4895
 
2576 Kuzma,Jimmy          Roanoke         M    Jr        54.4879
2577 Colwell,John         Virginia Wesle  A    Fr        54.4861
2578 Salustri,Frank       Fairleigh Dick  M    Sr        54.4804
2579 Erickson,Liam        Cortland        A    So        54.4759
2580 Donaghy,Connor       Wheaton         D    Fr        54.4688
 
2581 Drake,Matt           Widener         D    Sr        54.4661
2582 Rucci,Matt           Elizabethtown   M    Jr        54.4656
2583 Schaeffer,Hunter     Salisbury       M    So        54.4621
2584 Knudsen,Mike         Rhodes          M    Jr        54.4582
2585 Smith,Parker         Utica           G    Jr        54.4582
 
2586 Scadden,Cole         Emmanuel        G    Fr        54.4566
2587 Sheehan,Matthew      Salem State     D    Fr        54.4560
2588 Good,Austin          Hilbert         D    So        54.4556
2589 Bailey,Joshua        Houghton        M    Sr        54.4549
 
2591 Tesoriero,Donald     Plattsburgh     G    So        54.4531
2592 Berquist,Chase       Salisbury       A    So        54.4528
2593 Lee,Brandon          Bowdoin         A    Jr        54.4521
2594 Nathan,Kellis        Birmingham-Sou  D    So        54.4507
2595 Harris,Hudson        Berry           M    Fr        54.4479
 
2596 Wanamaker,Jake       Lycoming        M    Sr        54.4471
2597 Brown,Jacob          Stevenson       M    Jr        54.4469
2598 Mclaughlin,Kyle      Catholic        D    Fr        54.4424
2599 Emerson,Bobby        Oswego          A    Fr        54.4379
2600 Tully,Will           Denison         L    Fr        54.4355
 
2601 Desimone,Daniel      Farmingdale St  M    Jr        54.4319
2602 Manzo,Alfonso        Gwynedd Mercy   M    Jr        54.4313
2603 Schmidt,Jack         Catholic        G    Fr        54.4303
2604 Scinto,Ryan          Marymount       D    Fr        54.4303
2605 Rech,Philip          Washington & L  G    Fr        54.4276
 
2606 Barrett,Brendan      St. Joseph's (  M    So        54.4258
2607 Conger,Sean          U. of New Engl  M    Jr        54.4252
2608 Pandolfi,Joseph      Gwynedd Mercy   AM   Fr        54.4248
2609 Thomas-ikier,Chris   Lasell          D    Sr        54.4223
2610 Chapman,Connor       Nazareth        A    So        54.4155
 
2611 Mcmahon,Koby         Ferrum          G    Fr        54.4133
2612 Smith,Justin         Ohio Wesleyan   D    Jr        54.4092
2613 Clinkscales,Cj       Kenyon          M    Sr        54.4079
2615 Wilhelm,Jason        Berry           M    Fr        54.4052
 
2616 Covel,Tim            Connecticut Co  D    Jr        54.4030
2617 Casile,Alex          Thiel           AM   Sr        54.3994
2618 Lyons,Thomas         Salem State     M    Fr        54.3967
2619 Gray,Leland          Centre          A    Fr        54.3965
2620 Graves,Joe           Hendrix         M    Fr        54.3964
 
2621 Franken,Joseph       Messiah         M    Fr        54.3947
2622 Fisher,Colton        Shenandoah      M    Jr        54.3919
2623 Macolino,Matthew     Bard            D    Fr        54.3918
2624 Kunzi,Ryan           Illinois Wesle  D    Sr        54.3894
2625 Campbell,Barrett     Lebanon Valley  D    Fr        54.3894
 
2626 Torrence,Matt        Lebanon Valley  M    Fr        54.3871
2627 Rodin,Nick           Nazareth        A    So        54.3837
2628 Bennett,Conor        Centre          AM   Sr        54.3806
2629 Horner,Jay           Arcadia         A    Fr        54.3786
2630 Ferraro,Nick         Arcadia         M    Fr        54.3783
 
2631 Hennessy,Casey       SUNY Poly       D    So        54.3781
2632 Holland,Jake         Bethany         A    Jr        54.3774
2633 Falla,Nico           Wheaton         G    Sr        54.3756
2634 Levesque,Reed        Kenyon          G    Fr        54.3731
2635 Gelormino,Gianni     Vassar          D    Jr        54.3728
 
2636 Bower,John           Dickinson       D    So        54.3704
2637 Gjerset,Ryan         Wheaton         M    Jr        54.3693
2638 Mitchell,Lyle        Wesleyan        A    Sr        54.3677
2639 Russo,Charlie        Saint Vincent   M    Sr        54.3668
2640 Roskamp,Sean         Ohio Wesleyan   M    Sr        54.3667
 
2641 Lowman,Craig         King's          D    Jr        54.3662
2642 Howard,Matt          Plattsburgh     M    Jr        54.3638
2643 Le,Austin            Rhodes          D    Fr        54.3629
2644 Yowan,Steven         Rhodes          M    So        54.3619
2645 Rautiola,Jack        Middlebury      A    Sr        54.3608
 
2646 Gair,Stephen         Western New En  M    Sr        54.3592
2647 Layton,Matt          U. of New Engl  M    So        54.3589
2648 Sparby,Erik          Manhattanville  M    Fr        54.3572
2649 Mackenzie,Cam        Augustana       M    So        54.3436
2650 Burr,Ross            Salve Regina    D    Sr        54.3433
 
2651 Dommermuth,Will      Hope            M    Sr        54.3416
2652 Paquette,Michael     Cornell (IA)    A    So        54.3416
2653 Stein,Jake           MIT             A    Fr        54.3410
2654 Macchi,Greg          Springfield     G    Fr        54.3404
2655 Dietrick,Tucker      Colby           M    So        54.3397
 
2656 Nembhard,Neil        SUNY Poly       A    Sr        54.3376
2657 Tibbrine,Daniel      New England Co  G    Jr        54.3364
2658 Stebel,Dekker        Vassar          M    Fr        54.3358
2659 Loscalzo,Vincent     Nazareth        D    Sr        54.3304
2660 Geno,Darby           Nichols         L    Sr        54.3260
 
2661 Pinney,Evan          Hiram           M    So        54.3247
2662 Gillisse,Dylan       Messiah         M    Fr        54.3241
2663 Burke,Justin         Virginia Wesle  M    So        54.3180
2664 Wilkins,Michael      Western New En  M    Jr        54.3150
2665 Proto,Matt           Bates           M    Sr        54.3127
 
2666 Rumberger,Kyle       Wheaton         A    Sr        54.3116
2667 Wedgeworth,Scott     Stevens         M    So        54.3079
2669 Farwell,Austin       Lebanon Valley  M    Jr        54.3054
2670 Clark,Lucas          Potsdam         D    Jr        54.3044
 
2672 Binaxas,Bryan        Hilbert         D    Sr        54.3016
2673 Walker,Charles       Washington Col  M    Fr        54.3016
2674 Trevenen,Will        Dickinson       A    Sr        54.3010
2675 Mclean,James         Immaculata      M    Jr        54.3009
 
2676 Steiger,Brian        King's          A    Fr        54.2973
2677 Ferguson,Sam         Hartwick        A    Fr        54.2972
2678 Parker,Matthew       Transylvania    D    Jr        54.2957
2679 Fernandes,Nick       Eastern Connec  M    Sr        54.2899
2680 Guinasso,Eric        Rivier          M    Fr        54.2892
 
2681 Powell,Lorenzo       Centre          M    Jr        54.2864
2682 Carney,Matt          St. Mary's      M    Sr        54.2861
2683 Whittemore,Chase     Maine Maritime  DM   So        54.2843
2684 Halstead,Dominic     Bethany         D    Jr        54.2831
2685 Favale,Chris         Marywood        G    So        54.2810
 
2686 Urmston,Jeff         Southern Maine  A    Jr        54.2809
2687 Tom,Jacob            Dallas          D    Jr        54.2749
2688 Vik,Christian        Swarthmore      D    Fr        54.2676
2689 Bouman,Bryce         Ohio Northern   G    Fr        54.2533
2690 Crosby,Sumner        Colorado Colle  D    Sr        54.2531
 
2691 Hammell,Nick         Stevens         M    Jr        54.2523
2692 Bray,Tommy           Ithaca          D    Fr        54.2512
2693 Carner,Zach          Beloit          M    Jr        54.2488
2694 Mayer,Sam            Randolph-Macon  M    Jr        54.2430
2695 Eberhart,Max         Colby           M    Sr        54.2421
 
2696 Dowd,Tyler           Geneseo         L    Jr        54.2418
2697 Sheridan,John        Scranton        M    Jr        54.2413
2698 Friedman,Wil         Sewanee         M    So        54.2386
2699 Smith,Jamie          Amherst         D    Fr        54.2372
2700 Cappellini,David     Bates           D    Sr        54.2343
 
2702 Hernandez,Alex       Whittier        D    Jr        54.2296
2703 Cashman,Michael      Norwich         M    So        54.2293
2704 O'brien,Patrick      Hood            AM   Jr        54.2292
2705 Oxenreiter,Tim       Saint Vincent   A    Sr        54.2279
 
2706 Ziolkowski,Alex      Dallas          M    Sr        54.2250
2707 Csenge,Justin        Skidmore        A    Jr        54.2222
2709 Greg,Wallace         Birmingham-Sou  A    Fr        54.2198
2710 Glowner,Scott        Ithaca          A    Fr        54.2176
 
2711 Adams,Mitch          Alma            M    Jr        54.2165
2712 Fox,Austin           Southwestern    A    Sr        54.2161
2713 Anders,Nick          Washington & L  M    Fr        54.2152
2714 Mckay,Pat            Wooster         A    Jr        54.2118
2715 Paprocki,Ben         Clarkson        M    Sr        54.2063
 
2716 Fox,Adam             Susquehanna     M    Sr        54.2038
2717 Svoboda,Tyson        Dubuque         A    Jr        54.2033
2718 Kiernan,Lucas        Kean            L    Jr        54.2019
2719 Greene,Matt          Hamilton        D    So        54.1994
2720 Donnarumma,Alex      Cortland        G    Fr        54.1981
 
2721 Marcotte,Bradford    Ohio Wesleyan   D    So        54.1937
2722 Sawyer,Patrick       Scranton        D    Jr        54.1892
2723 Gruneisen,Devin      SUNY Canton     M    Sr        54.1841
2724 Pottow,Will          Skidmore        M    So        54.1840
2725 Mutter,Austin        Eastern         G    Jr        54.1837
 
2726 Huffman,Jack         Aurora          G    Fr        54.1809
2727 Ream,Andrew          Lycoming        A    Fr        54.1733
2729 Isaacs,Justin        Ithaca          G    Jr        54.1708
2730 Miller,Tim           Ursinus         L    Fr        54.1705
 
2731 Roberts,Macgregor    John Carroll    M    So        54.1691
2732 Donovan,David        Southern Maine  D    Sr        54.1680
2733 Kennedy,Alex         Westminster (P  M    Fr        54.1679
2734 Johnson,Paul         Albion          M    Jr        54.1664
2735 Marinelli,Michael    Dickinson       G    Fr        54.1647
 
2736 Bowser,Jordan        Elizabethtown   M    Sr        54.1620
2737 Keeney,Brad          Gwynedd Mercy   M    Sr        54.1591
2738 Brownlee,Alex        Guilford        A    Jr        54.1557
2739 Dieffenbach,Coleman  Susquehanna     G    Fr        54.1507
2740 Mcstowe,Jaymz        Southern Maine  M    Jr        54.1435
 
2741 Carrolan,Eric        Concordia-Wisc  A    Fr        54.1345
2742 Stanton,Joe          Arcadia         M    Jr        54.1334
2743 Stephens,Josh        Mount Union     A    Sr        54.1300
2744 Dallicardillo,Steve  Misericordia    D    Jr        54.1283
2745 Mehler,Brandon       Regis           M    Jr        54.1280
 
2746 Pieris,Ashton        Whittier        M    Fr        54.1254
2747 Alessia,Al           Hanover         M    Fr        54.1218
2748 Elberty,Jack         SUNY Canton     M    So        54.1196
2749 Beyer,Joey           SUNY Poly       A    Jr        54.1188
2750 Magnusson,Drew       Christopher Ne  M    So        54.1153
 
2751 Hitter,Collin        Wesleyan        M    So        54.1150
2752 Price,Derek          Ohio Northern   M    Fr        54.1118
2753 Dorce,Rudley         Johnson & Wale  D    Fr        54.1102
2754 Poetzinger,Connor    Connecticut Co  G    So        54.1049
2755 Beck,Matthew         Misericordia    G    Fr        54.1027
 
2756 Berg,Rudy            Benedictine     M    Sr        54.1010
2757 Brooks,Michael       Shenandoah      M    Fr        54.0989
2758 Kibuuka,Justin       Wheelock        D    Fr        54.0948
2759 Morrissey,Colin      Manhattanville  A    Jr        54.0946
2760 Bommel,Michael van   Plattsburgh     D    So        54.0943
 
2761 Lindsey,Romello      Castleton       G    Fr        54.0916
2762 Anderson,James       York            G    Sr        54.0913
2763 Martin,Ryan          Neumann         D    Jr        54.0858
2764 Gashi,Ben            Mt. St. Vincen  G    Sr        54.0852
2765 Quinzani,Wes         Middlebury      M    So        54.0834
 
2766 Eichholz,Jordan      Hendrix         G    Fr        54.0832
2767 Lesko,Graham         Swarthmore      M    Jr        54.0830
2768 Malloy,Ryan          Muhlenberg      M    So        54.0778
2769 Halloran,Brendan     Skidmore        A    So        54.0732
2770 Potter,Mckay         Augustana       M    So        54.0716
 
2771 Mershon,Reed         Hendrix         D    So        54.0618
2772 Whittier,Ken         Rivier          D    Fr        54.0616
2773 Fry,Cameron          Nazareth        M    So        54.0589
2774 Doetzer,Jack         Hampden-Sydney  A    Fr        54.0576
2775 Mcglone,Marshall     Salisbury       D    Fr        54.0552
 
2776 Kelvas,Kyle          Manhattanville  D    Jr        54.0543
2777 Knapp,Zac            Elizabethtown   D    Fr        54.0513
2778 Brodaski,Mccarthy    Mitchell        A    Jr        54.0507
2779 Butler,Kevin         Wentworth       M    So        54.0505
2780 Tallez,Johnny        Ferrum          M    Sr        54.0495
 
2781 Terry,Daniel         Emerson         D    Jr        54.0492
2782 Collins,Alex         Wesley          DM   So        54.0485
2783 Montainiz,John       Cobleskill      G    Jr        54.0462
2784 Stocker,Will         Wittenberg      M    Sr        54.0450
2785 Krone,Jake           Mount Union     G    Fr        54.0424
 
2786 Johnson,Tj           Capital         G    Fr        54.0372
2787 Gurreri,Dominick     Moravian        M    Fr        54.0337
2789 Buechner,Cj          Christopher Ne  G    So        54.0283
2790 Jurgelevich,Ryan     Southern Maine  D    Sr        54.0280
 
2791 Matusiewicz,Ryan     King's          D    Fr        54.0263
2792 Buick,Connor         Bryn Athyn      M    So        54.0252
2793 Blee,John            Catholic        M    Jr        54.0239
2794 Clarkson,Grey        Marymount       G    Fr        54.0215
2795 Peters,Sean          UMass Dartmout  M    Jr        54.0192
 
2796 Hannan,Ryan          Cabrini         A    Jr        54.0118
2797 Ahearn,Jake          Trine           M    Sr        54.0103
2799 Henry,Jonathan       Washington & L  M    Jr        54.0022
2800 Sabatini,Jeff        Scranton        G    So        54.0010
 
2801 Olney,Nevin          Elmira          A    So        54.0010
2802 Neale,Kyle           Wheaton         M    Jr        54.0009
2803 Rusbuldt,Chris       Washington & L  A    Sr        53.9957
2804 Hess,Joey            Muhlenberg      A    So        53.9922
2805 Wike,Max             Westminster (P  A    Fr        53.9917
 
2806 Hargrove,Matthieu    Salve Regina    D    So        53.9902
2807 Rehner,Garrett       Hilbert         L    So        53.9885
2808 Borgetti,Adam        Augustana       M    Fr        53.9878
2809 Labianca,Mitch       Plattsburgh     M    Sr        53.9867
2810 Eldred,Jacob         Wentworth       M    Fr        53.9831
 
2811 James,Tanner         Beloit          A    Fr        53.9781
2812 Cola,Nick            Elmira          D    Sr        53.9735
2813 Stacy,Joseph         St. Lawrence    M    Sr        53.9731
2814 Law,Brendan          Babson          D    Fr        53.9716
 
2816 Lynch,Ryan           UMass Dartmout  D    Fr        53.9702
2817 Vita,Keith           Scranton        D    Sr        53.9696
2818 Pierce,Jack          Clark           M    Fr        53.9685
2819 Trucksess,Garret     Haverford       A    Fr        53.9656
2820 Criniti,Cameron      Wentworth       A    Fr        53.9647
 
2821 Carey,Zachary        Lyndon State    A    So        53.9646
2822 Juhasz,Alex          Baldwin Wallac  M    So        53.9640
2823 Wynn,Tommy           Connecticut Co  A    Fr        53.9625
2825 Brown,William        Gordon          D    Jr        53.9524
 
2826 Peterson,Steven      St. Lawrence    A    So        53.9524
2827 Crotty,Daniel        Stevens         D    Fr        53.9508
2828 King,Brandon         Clark           A    Fr        53.9448
2829 Keenan,Blake         Benedictine     A    Sr        53.9444
2830 Hattler,Frank        Tufts           M    So        53.9434
 
2831 Garnett,Mckinzie     Randolph        D    Jr        53.9414
2833 Maguire,Brian        Connecticut Co  D    Fr        53.9395
2834 Owens,Daniel         Lynchburg       M    Jr        53.9391
2835 Helm,Austin          Trine           G    Sr        53.9377
 
2836 Hellier,Edward       Goucher         G    So        53.9366
2837 Preston,Connor       Ohio Northern   M    Fr        53.9323
2838 Thomas,Dakota        John Carroll    M    Jr        53.9312
2840 Blaszyk,Lucas        Ohio Northern   A    Fr        53.9299
 
2841 Greben,Jarett        Hamilton        M    So        53.9287
2842 Carfaro,Matt         Scranton        A    So        53.9264
2843 George,Mike          Huntingdon      M    Fr        53.9247
2844 Smith,Austin         Ithaca          M    Jr        53.9233
2845 Miller,Garrett       Berry           D    Sr        53.9230
 
2846 Stump,Joseph         Greensboro      M    So        53.9219
2847 Brode,Zachary        Wheaton         M    So        53.9215
2848 Mitzel,Ben           Wesley          DM   Fr        53.9194
2849 John,Oates           Birmingham-Sou  D    Fr        53.9183
2850 Larusso,Anthony      Elmira          A    Jr        53.9177
 
2851 Bower,Harrison       Utica           G    Fr        53.9144
2852 Brewster,Thomas      Colby           M    Sr        53.9141
2853 Roman,Carl           John Carroll    G    So        53.9113
2854 Cestaro,Mike         Kean            M    Sr        53.9093
2855 Runkel,Sam           Gettysburg      M    So        53.9075
 
2856 Swier,Reid           RIT             M    Sr        53.9063
2857 Gray,Jacob           Nazareth        M    So        53.9048
2858 Manchester,Troy      Rensselaer      G    Sr        53.9041
2859 Coppola,Gabriel      Brockport       M    So        53.9038
2860 Musial,Brian         Baldwin Wallac  M    Jr        53.9019
 
2861 Stridiron,Tyler      Oglethorpe      M    So        53.9011
2862 Kovalsky,Stephen     Wesleyan        G    So        53.8983
2863 Moore,Ryan           Clark           M    Sr        53.8978
2864 Leen,Patrick         Concordia-Wisc  M    Sr        53.8971
2865 Kapnis,Jt            Springfield     D    So        53.8970
 
2866 Brunetti,John        Albertus Magnu  G    Fr        53.8970
2867 Jackson,Tyler        Beloit          D    Sr        53.8932
2868 Wheeler,Christian    Hendrix         G    Jr        53.8882
2869 Starkey,Joe          Mass. Maritime  D    Jr        53.8875
2870 Petty,Michael        Maritime        M    Fr        53.8872
 
2871 Meyers,Dallas        Brockport       G    So        53.8871
2872 Nutting,Steve        Elizabethtown   M    Sr        53.8871
2873 Altman,Matthew       Vassar          D    Jr        53.8869
2874 Glascock,John        Bard            G    Jr        53.8863
2875 Chenail,Liam         New England Co  A    Fr        53.8840
 
2876 Desiderio,Eddie      Virginia Wesle  A    Jr        53.8804
2877 Rankin,Parker        Southwestern    M    So        53.8793
2878 Bitsko,Collin        Lycoming        D    Fr        53.8783
2879 Varley,Iain          MSoE            D    Fr        53.8763
2880 Poss,Connor          Roanoke         G    So        53.8760
 
2881 White,Chris          Mary Washingto  A    Fr        53.8741
2882 Pstrak,Alex          Messiah         D    Sr        53.8739
2883 Kamm,Patrick         Catholic        M    Fr        53.8707
2884 King,Daniel          Oneonta         A    Jr        53.8679
2885 Chandler,Derek       Hartwick        D    Fr        53.8668
 
2886 Souza,Brandon        Utica           M    Sr        53.8642
2887 Howat,Jack           Skidmore        M    Jr        53.8622
2888 Moore,Cody           Norwich         M    Fr        53.8612
2889 Weitzel,Jt           Wilkes          M    Fr        53.8606
2890 Browning,Dustin      Ferrum          L    Sr        53.8571
 
2891 Newman,Billy         Roanoke         D    Sr        53.8567
2892 Harabedian,James     Susquehanna     M    Jr        53.8515
2893 Reeder,Luke          Salisbury       D    Fr        53.8490
2894 Markham,Andrew       U. of New Engl  M    So        53.8482
2895 Dugan,Matt           Wilmington      A    So        53.8466
 
2896 Woodfinlevin,Griffin Montclair Stat  M    Jr        53.8428
2897 Groccia,Nick         Eastern Connec  D    Jr        53.8421
2898 Rodee,Brandon        SUNY Canton     M    So        53.8420
2899 Debonis,Bobby        Oneonta         D    Jr        53.8415
2900 Altizer,Browning     Sewanee         G    Sr        53.8392
 
2901 Rode,Travis          Lycoming        MA   Fr        53.8363
2902 Campbell,Devin       Husson          D    So        53.8356
2903 Boeschenstein,Corey  Colorado Colle  D    Sr        53.8355
2904 Grace,Brandon        Potsdam         F    Sr        53.8312
2905 Rapone,Brad          Farmingdale St  A    Sr        53.8299
 
2906 Purcell,Kyle         Centenary       D    So        53.8291
2907 Wozniak,Steve        Baldwin Wallac  M    Sr        53.8260
2908 Moran,Conor          Randolph-Macon  D    Sr        53.8251
2909 Rosaschi,Mike        Franciscan      A    So        53.8218
2910 Ludtka,Troy          Bard            G    Jr        53.8209
 
2911 Brennan,Harrison     Lynchburg       M    Jr        53.8200
2912 Elkins     ssdm,Case Plymouth State  M    Fr        53.8182
2913 Spillane,Collin      Regis           A    So        53.8171
2914 Holston,James        Wheaton         D    So        53.8169
2915 Kretzmer,Justin      Maine Maritime  D    So        53.8168
 
2916 Perkins,Phillip      Johnson State   D    Jr        53.8153
2917 Hagan,Mitch          Haverford       A    So        53.8146
2918 Andrews,Matt         Connecticut Co  G    So        53.8123
2919 Pluas,Steve          Bethany         L    Jr        53.8122
2920 Davy,Brooks          Denison         A    Fr        53.8104
 
2921 Urda,Harrison        Eastern Connec  M    So        53.8080
2922 Wright,Isaac         Maine Farmingt  M    So        53.8062
2923 Connell,Colby        Regis           D    Jr        53.8026
2924 Osgood,Alex          Bowdoin         M    Jr        53.8024
2925 Wright,Evan          Transylvania    M    Sr        53.7984
 
2926 Cousineau,Adam       Alma            D    Fr        53.7982
2927 Peck,Tyler           Bethany         M    Jr        53.7974
2928 Barlow,Jared         Shenandoah      M    Fr        53.7915
2929 Garrett,Tim          Oswego          M    Jr        53.7887
2930 Elgin,Andrew         Berry           AM   Fr        53.7877
 
2931 Lesko,Zach           Tufts           M    So        53.7867
2932 Tamayo,Austin        Washington & L  A    Sr        53.7867
2933 Cole,Tj              Messiah         G    Sr        53.7864
2934 Deragon,Jack         Ithaca          G    Jr        53.7845
2935 Hildebrand,Steven    Ohio Wesleyan   AM   Fr        53.7822
 
2936 Jones,Ben            York            D    Sr        53.7813
2937 Mcfarland,James      Williams        M    Jr        53.7806
2938 Mccoy     ssdm,Sam   Plymouth State  M    Fr        53.7800
2939 Hahn,Sam             Manhattanville  D    Fr        53.7791
2940 White,Zach           Curry           M    Fr        53.7748
 
2941 Digregorio,Jack      Susquehanna     M    Fr        53.7745
2942 Shapiro,Jordan       Babson          G    So        53.7730
2943 Mcgill,Connor        MSoE            DM   So        53.7690
2944 Barrett,Dylan        Illinois Wesle  D    Fr        53.7688
2945 Randazzo,Joe         Sewanee         M    Jr        53.7679
 
2946 Broda,Sam            Union           G    Sr        53.7676
2947 Wilson,Isaiah        La Roche        G    Sr        53.7649
2948 Zaremski,Jack        Nichols         M    So        53.7612
2949 Dupree,Patrick       Alfred          D    Jr        53.7609
2950 Holwerda,Brandon     Curry           D    Fr        53.7604
 
2951 Dorman,Andrew        Mount Union     M    Sr        53.7598
2952 Oldakowski,Steven    Nichols         D    Jr        53.7592
2953 Paul,Robby           Colorado Colle  M    Fr        53.7587
2954 Larue,Zach           Wabash          D    Fr        53.7583
2955 Norton,Joe           Kean            M    Fr        53.7580
 
2956 Gilliam,Jarrod       Baldwin Wallac  M    Jr        53.7570
2957 Merrill,Chad         Husson          L    Fr        53.7570
2958 Renee,Gershom        Thomas          L    Sr        53.7560
2959 Malone,Collin        Daniel Webster  AM   So        53.7511
2960 Roukous,Michael      Potsdam         A    Jr        53.7510
 
2961 Iwanicki,James       Centenary       M    So        53.7504
2962 Somerville,Sean      Oberlin         D    So        53.7464
2963 Hunter,Brandon       Lyndon State    D    Fr        53.7448
2964 Pausic,Brett         Randolph        A    Fr        53.7440
2965 Bomberg,Mike         Lasell          M    Sr        53.7435
 
2966 Mccrossin,Steve      Arcadia         D    So        53.7416
2967 Slater,Brock         Transylvania    D    So        53.7399
2968 Smith,Jordan         Delaware Valle  M    Fr        53.7394
2969 Barsalou,Eric        Western New En  M    Jr        53.7350
2970 Baier,Zachary        Hendrix         A    Sr        53.7345
 
2971 Gush,Jordan          Capital         A    So        53.7340
2972 Alloway,Peter        Eastern         M    Sr        53.7322
2973 Gugliuzza,Drew       Messiah         D    So        53.7318
2974 Phillips,Mitchell    Widener         M    So        53.7281
2975 Wolff     ssdm,Jack  Amherst         M    So        53.7279
 
2976 Case,Austin          Clarkson        M    Sr        53.7239
2977 Garcia-montes,Eddy   MIT             D    Fr        53.7239
2978 Thomson,Luke         Beloit          L    Fr        53.7228
2979 Robinson,Cooper      Rhodes          M    Sr        53.7221
2980 Fishman,Eric         Vassar          F    So        53.7219
 
2981 Brisson,Ryan         Rensselaer      M    Sr        53.7171
2982 Collins,Matt         Gwynedd Mercy   DM   Jr        53.7143
2983 Collins,Nate         Frostburg Stat  A    So        53.7106
2984 Lowy,Kyle            Aurora          M    Jr        53.7089
2985 Burns,Tj             MIT             D    Jr        53.7078
 
2986 Anderson,Deen        Southern Virgi  M    Fr        53.7021
2987 Simon,Connor         Capital         M    Jr        53.6989
2988 Hamed,Nicholas       Western Connec  M    Sr        53.6960
2989 Klaiber,Kevin        Brockport       M    Sr        53.6938
2990 Avis,Gabriel         Kenyon          G    Jr        53.6907
 
2991 Ackermann,Keaton     Rensselaer      M    Fr        53.6873
2992 Lynch,Ryan           Wesleyan        M    So        53.6868
2993 Sundell,Dana         Salve Regina    M    Fr        53.6825
2994 Maiale,Adam          Scranton        D    So        53.6824
2995 Lynch,Alex           MIT             G    Fr        53.6802
 
2996 Groves,David         Medaille        A    Jr        53.6788
2997 Coho,Hunter          Wesley          M    Jr        53.6781
2998 Rothman,Brandon      Bowdoin         A    Sr        53.6760
2999 Zawadzki,Adam        Hilbert         G    Jr        53.6736
3000 Rossman,Alex         Becker          M    Sr        53.6704
 
3001 Chun,Aaron           MSoE            A    Sr        53.6698
3002 Petaccio,Steve       Bryn Athyn      A    Fr        53.6658
3003 Bonitatibus,Nick     Cortland        A    So        53.6642
3004 Cooper,Eli           Bates           M    Fr        53.6616
3005 Womack,Bryce         Sewanee         G    Fr        53.6613
 
3006 Ettinghausen,Zachery St. Lawrence    M    Fr        53.6569
3007 Bender,John          Geneseo         D    Jr        53.6559
3008 Perez,David          Rhodes          M    Fr        53.6551
3009 Costello,Nick        St. John Fishe  M    Jr        53.6547
3010 Donnelly,Hayden      Salisbury       G    Fr        53.6518
 
3011 Mccurdy,Shane        Bryn Athyn      M    Fr        53.6518
3012 Wink,John            Wilkes          A    Fr        53.6506
3013 Murata,Yuta          Colby           M    Fr        53.6505
3014 Bova,Chris           Roger Williams  A    Fr        53.6499
3015 Cunningham,Conor     Fairleigh Dick  M    Fr        53.6478
 
3016 Wesely,John          Merchant Marin  D    Sr        53.6474
3017 Gomez,Jack           DePauw          D    So        53.6465
3018 Calle,Brandon        Elizabethtown   G    Fr        53.6463
3019 Camarata,Matt        Carthage        D    Sr        53.6442
3020 Broekmate,Arend      Tufts           D    Fr        53.6404
 
3021 Muniak,Michael       Mount Union     A    Fr        53.6378
3022 Bush,Matthew         Wilkes          A    Fr        53.6323
3023 Pitman,Richard       Western Connec  M    So        53.6282
3024 Curran,Matt          Carthage        M    So        53.6281
3025 Carter,Cam           SUNY Canton     M    Jr        53.6278
 
3026 Eggleston,Joe        Guilford        A    Fr        53.6257
3027 Leone,Peter          New England Co  D    Fr        53.6257
3028 Sosnak,Ryan          Saint Vincent   D    So        53.6256
3029 Mahon,Brogan         Amherst         M    Fr        53.6251
3030 Hillenbrand,Brian    Johnson & Wale  A    Jr        53.6239
 
3031 Pratt,Will           Sewanee         A    Fr        53.6219
3032 Smith,Myles          Colby           M    So        53.6211
3033 Rich,Zach            Scranton        G    Fr        53.6181
3034 Anthony    arche,    Johnson & Wale  M    So        53.6167
3035 Genkos,Matthew       Becker          M    Jr        53.6085
 
3036 Jones,Matthew        Rhodes          M    Jr        53.6016
3037 Bartosiewicz,Robert  Muskingum       D    Sr        53.6011
3038 Glasgold,Kenan       Babson          G    Fr        53.6008
3039 Corcoran,Colin       Wabash          A    Sr        53.5968
3040 Starvaggi,Dominic    John Carroll    M    Jr        53.5956
 
3041 Martel,Michael       Maine Maritime  A    Fr        53.5939
3042 Keepers,Kyle         Randolph-Macon  A    So        53.5936
3043 Grossman,Josh        Ohio Wesleyan   M    Fr        53.5927
3044 Cloutman,Matt        Rivier          G    Fr        53.5891
3045 Orr,Neil             Trine           M    Fr        53.5865
 
3046 Rice,George          Ohio Wesleyan   M    Sr        53.5781
3047 Verderber,Bret       Johnson & Wale  M    So        53.5748
3049 Shorts,Ryan          Westminster (P  M    Fr        53.5665
3050 Johnston,Kyle        Kenyon          D    So        53.5652
 
3052 Cowcer,Patrick       Farmingdale St  M    Jr        53.5633
3053 Galyon,Seth          Calvin          A    Fr        53.5632
3054 Sagl,Dan             Fairleigh Dick  M    So        53.5626
3055 Raniolo,Joey         Springfield     M    Sr        53.5619
 
3056 Mason,Kyle           Union           M    Jr        53.5609
3057 Beaudry,Nick         Springfield     D    So        53.5594
3058 Crosby,Brian         Randolph        M    Sr        53.5592
3059 Jones,Steve          St. Mary's      A    So        53.5575
3060 Mwingira,Amani       New England Co  M    Fr        53.5553
 
3061 Valino,Aaron         Hilbert         L    Sr        53.5541
3062 Dougherty,Sean       Colby           D    Jr        53.5519
3063 Miraglia,Steve       Piedmont        D    Sr        53.5506
3064 Loney,Sean           Thiel           AM   Sr        53.5439
3065 Fogle,Logan          Transylvania    D    Fr        53.5431
 
3066 Kaplan,Jeremy        Fairleigh Dick  DM   Fr        53.5426
3067 Surgent,Mark         Rensselaer      M    Jr        53.5380
3068 Roden,Austin         Calvin          L    So        53.5372
3069 Brummitt,Andre       Virginia Wesle  AM   Jr        53.5342
3070 Miller,Brandon       Muhlenberg      M    Fr        53.5308
 
3071 Hennessey,Jimmy      Cabrini         D    So        53.5275
3072 Bianculli,David      Hartwick        M    So        53.5252
3073 Burns,Corey          Rensselaer      M    Fr        53.5231
3075 Hardt,Peter          Ohio Northern   A    Fr        53.5220
 
3076 Nelligan,Devlin      Williams        L    Jr        53.5191
3077 Fitzgerald,Conor     Ursinus         AM   Jr        53.5146
3078 Plante,Jake          Wentworth       D    So        53.5084
3079 Reib,Kyle            Thiel           A    So        53.5042
3080 Aviles,Riley         Franklin & Mar  M    So        53.5042
 
3081 Diorio,Andrew        Utica           G    Sr        53.5039
3082 Cormier,Gabe         Keene State     D    Fr        53.4989
3083 Campbell,Conner      St. Mary's      D    So        53.4967
3084 Leffert,Kevin        UMass Dartmout  D    Jr        53.4914
3085 Tscheulin,Joshua     Lycoming        G    Fr        53.4911
 
3086 Creagh,Liam          Mount Union     D    Sr        53.4884
3087 Camarca,Chris        Lynchburg       M    Jr        53.4883
3088 Vanmeter,Webb        Transylvania    M    Fr        53.4880
3089 Dillon,Kyle          Springfield     M    So        53.4867
3090 Higgins,Ryan         Albright        M    Jr        53.4866
 
3091 Thompson,Brendan     Transylvania    M    So        53.4844
3092 Regan,Patrick        Cabrini         A    Jr        53.4824
3093 Strange,Mark         Bryn Athyn      D    Jr        53.4793
3094 Gratz,Ryan           Nazareth        M    Fr        53.4785
3095 Dankowski,Alex       Wittenberg      M    Jr        53.4777
 
3096 Laspina,David        Alfred          M    So        53.4760
3097 Hepburn,Austin       Washington Col  M    So        53.4731
3098 Johnston,Austin      Wilmington      D    Sr        53.4717
3099 Becker,Anthony       Wittenberg      A    Sr        53.4694
3100 Gondeck,             Alvernia        D    Jr        53.4662
 
3101 Setteducato,Gerard   Wilkes          D    Fr        53.4642
3102 Meier,Connor         Medaille        M    Jr        53.4633
3103 Gorrasi,Zachary      Washington Col  A    Fr        53.4629
3104 Byrd,Hayden          Sewanee         A    Jr        53.4624
3105 Novitsky,John        Oswego          D    Sr        53.4613
 
3106 Loscalzo,Nick        Nazareth        M    Gr        53.4579
3107 Kurila,James         Berry           M    Jr        53.4579
3108 Gibbons,Patrick      Vassar          A    Fr        53.4573
3109 Stein,Sommer         Haverford       D    Sr        53.4556
 
3111 Aldinger,Tim         Roanoke         D    Fr        53.4546
3112 Begin,Chase          New England Co  M    Fr        53.4508
3113 Carroll,Aaron        Ohio Wesleyan   D    So        53.4490
3114 Pardo,Jc             Bowdoin         M    Fr        53.4471
3115 Stavrakis,Anthony    Salisbury       G    So        53.4470
 
3116 Lykens,Quinn         McDaniel        M    Jr        53.4469
3117 Elliott,Alexander    Hood            M    Fr        53.4450
3118 Frega,Mark           Oswego          M    Fr        53.4449
3119 Bulnes,Michael       Goucher         A    So        53.4441
 
3121 Scarano,Zach         Wabash          A    So        53.4430
3122 Moore,Josh           Cabrini         DM   So        53.4411
3123 Southren,Jp          Stevens         A    So        53.4393
3124 Stencel,Eric         Greensboro      D    Sr        53.4351
3125 Durant,Will          Green Mountain  M    Fr        53.4347
 
3126 Campbell,Patrick     Clark           D    Fr        53.4312
3127 Rose,Jordan          Maritime        L    Sr        53.4290
3128 Gardels,Brett        Alvernia        A    Sr        53.4287
3129 Gottshall,Kenton     Centenary       M    Sr        53.4286
3130 Bergeron,Chris       Lebanon Valley  A    Sr        53.4252
 
3131 Shea,John            Oneonta         M    So        53.4205
3132 Scherer,Matt         Adrian          M    Jr        53.4196
3133 Degaetano,Luke       SUNY Canton     M    Jr        53.4195
3134 Glancy,Michael       Salve Regina    D    Fr        53.4186
3135 Denehy,Craig         Salem State     M    So        53.4179
 
3136 Coleman,Andrew       Cornell (IA)    D    So        53.4171
3137 Raine,Harrison       Colorado Colle  A    Fr        53.4169
3138 Whitaker,Brad        Bard            M    Jr        53.4153
3139 Fisher,Tony          Catholic        A    Jr        53.4142
3140 Eller,Jacob          Lycoming        D    Jr        53.4093
 
3141 Davis,Tyle           DeSales         L    Jr        53.4089
3142 Fleischmann,Matt     Trinity         D    Fr        53.4085
3143 Deiner,Stephen       Marywood        AM   Sr        53.4042
3144 Werlau,Christian     Stevens         M    So        53.4041
3145 Caruso,Rj            Skidmore        A    So        53.4031
 
3146 Shuttle,Zach         Johnson State   D    Sr        53.4006
3147 Beil,Kevin           Colby           A    So        53.4004
3148 Zaylor,Jack          Wentworth       A    Fr        53.3991
3149 Gonzalez,Andrew      Cortland        A    Jr        53.3979
3150 Gannon,Mark          Beloit          A    Fr        53.3943
 
3151 Gillespie,Andrew     Ferrum          D    So        53.3919
3152 Cahill,Colin         Wittenberg      G    Fr        53.3918
3153 Estes,Tyler          Regis           G    Jr        53.3908
3154 Adams,Kyle           Mount Union     A    Fr        53.3890
3155 Sokota,Sam           Swarthmore      M    So        53.3889
 
3156 Horn,Jesse           Stevenson       M    Sr        53.3881
3157 Murphy,Eric          Mass. Maritime  D    Jr        53.3845
3158 Biasetti,Nick        Eastern Connec  M    Jr        53.3776
3159 Mcnicholas,Max       Kean            L    Fr        53.3769
3160 Eibner,Brooks        Salisbury       M    So        53.3759
 
3161 Duggan,Kevin         Alvernia        D    Fr        53.3752
3162 O'brien,Jack         UMass Dartmout  D    So        53.3746
3163 Allen,John           Capital         M    Fr        53.3742
3164 Eckes,Cody           Hendrix         A    Jr        53.3679
3165 Thomas,Derek         Mount Union     M    Jr        53.3674
 
3166 Sherman,Jeff         Wittenberg      M    Sr        53.3648
3167 Dionne,Justin        Hiram           A    So        53.3640
3168 D'elia,Nicholas      Endicott        M    So        53.3632
3169 Fusco,Joe            Maritime        M    Jr        53.3629
3170 Wagner,Kyle          Benedictine     M    Jr        53.3612
 
3171 Smith,Will           Centre          G    So        53.3600
3172 Harnish,Zephan       Goucher         M    Fr        53.3593
3173 Mancuso,Richie       Cortland        D    Jr        53.3576
3174 Hiller,Tyler         Arcadia         D    Sr        53.3576
3175 Hermann,Matt         Hamilton        M    Jr        53.3574
 
3176 Nerenhausen,Dan      Oberlin         L    Fr        53.3554
3177 Mcmanus,Pat          Washington Col  M    So        53.3552
3178 Tomsich,Josh         Capital         M    So        53.3545
3179 Simmons,Jeff         Capital         M    Jr        53.3538
3180 Mcbride,Tucker       Franklin & Mar  M    Fr        53.3537
 
3181 Weinert,Andrew       Kenyon          M    Jr        53.3529
3182 Ream,Connor          Ursinus         DM   So        53.3527
3183 Damiano,Nick         Guilford        M    Jr        53.3523
3184 Kitsos,Nicholas      Emerson         A    Sr        53.3508
3185 Prior,Robert         Colorado Colle  A    Sr        53.3494
 
3186 Allen,Spencer        Wentworth       A    Fr        53.3482
3187 Redden,Conor         Adrian          M    So        53.3475
3188 Wolf,Austin          RIT             D    So        53.3464
3189 Bulens,Tim           Bowdoin         M    Fr        53.3450
3190 Woerner,Nick         DePauw          M    Jr        53.3421
 
3191 Huemme,Matt          Coast Guard     M    So        53.3420
3192 Mages,Steven         Vassar          D    Jr        53.3416
3193 Edgar,Chase          Hope            M    Fr        53.3401
3194 Kwietniewski,Eric    Alfred          D    Jr        53.3400
3195 Burke,Patrick        Clark           D    Sr        53.3379
 
3196 Cataldo,Ryan         Susquehanna     G    Fr        53.3377
3197 Cottone,Alex         Millsaps        M    So        53.3359
3198 Johnston,Bradley     Plattsburgh     M    So        53.3323
3199 O'connell,Dan        Elmhurst        A    Fr        53.3313
3200 Amoriello,Steve      Eastern         L    Sr        53.3304
 
3201 Darenzo,Domanic      Daniel Webster  M    Fr        53.3296
3202 Piscitello,John      Maritime        D    Jr        53.3293
3203 Senesen,Robby        Western Connec  M    Fr        53.3283
3204 Erjavac,Ben          Kenyon          D    Fr        53.3282
3205 Hearns,Kadri         Randolph        M    So        53.3281
 
3206 Fisher,Eric          Morrisville St  A    So        53.3267
3207 Roberts,Tanner       Baldwin Wallac  M    Jr        53.3253
3208 Roder     ssdm,Greg  Amherst         M    So        53.3247
3209 Deblois,Matt         Mount Union     D    Sr        53.3246
3210 Robinson,Mark        Brockport       A    Jr        53.3240
 
3211 Yelich,Nick          Utica           A    So        53.3229
3212 Richardson,Mike      Mount Union     M    Sr        53.3217
3213 Bowes,Andrew         SUNY Canton     D    Jr        53.3213
3214 Green,Ryan           Arcadia         A    So        53.3190
3215 Solomon,Jake         Muhlenberg      F    So        53.3187
 
3216 Carkhuff,Henry       Ferrum          G    So        53.3184
3217 Hamel,Steve          Keene State     M    So        53.3160
3218 Smith,Ed             Beloit          A    Fr        53.3158
3219 Larsen,Ryan          Southern Virgi  M    So        53.3157
3220 Fiallo,Dominic       Oberlin         L    Sr        53.3142
 
3221 Hohman,Nick          Marymount       M    Jr        53.3071
3222 Dixon,Deron          Delaware Valle  D    So        53.3069
3223 King,Davis           Mary Washingto  DM   Fr        53.3055
3224 Lawler,Jefferson     Johnson State   M    Sr        53.3051
3225 Mulligan,Patrick     Utica           A    Sr        53.3040
 
3226 Barissi,Kevan        Trine           M    So        53.3035
3227 Brady,Sean           Rivier          M    Fr        53.3033
3228 Riley,Dean           Cortland        A    Fr        53.3004
3229 Paquette,Dalton      Daniel Webster  M    So        53.2990
3230 Risser,Mike          Gettysburg      M    Fr        53.2967
 
3231 Tevepaugh,Josh       Daniel Webster  DM   So        53.2957
3232 Porter,Jeff          Coast Guard     M    Fr        53.2954
3233 Reeves,Antonio       Albion          L    Fr        53.2951
3234 Gavigan,Frank        Alfred          L    Fr        53.2938
3235 Thibodeau,Allen      RIT             L    Fr        53.2913
 
3236 Plotnikiewicz,Alec   Mass. Maritime  D    Jr        53.2902
3237 Good,Anthony         Southern Virgi  M    So        53.2864
3238 Smart,Nate           Clarkson        M    Jr        53.2832
3239 Gerhart,Sam          Shenandoah      D    So        53.2828
3240 Blair,Conner         Thomas          D    So        53.2819
 
3241 Romanik,Michael      Mount Saint Ma  M    Jr        53.2806
3242 James,Josh           Mt. St. Vincen  A    Sr        53.2796
3243 Uhlig,Mark           Clarkson        M    So        53.2779
3244 Jones,Mattias        Scranton        D    Jr        53.2770
3245 Halla    m/fo,Dan    Stevenson       F    So        53.2762
 
3246 Nourse,Michael       Clarkson        D    So        53.2742
3247 Wallenhorst,Connor   Salisbury       M    Fr        53.2726
3248 Perry,Collin         Dubuque         D    So        53.2688
3249 Castellano,Luke      Stevens         M    So        53.2684
3250 Schulman,Brad        Utica           G    Fr        53.2607
 
3251 Mikell,Branson       Piedmont        M    Sr        53.2605
3252 Cave,Dillon          Gwynedd Mercy   M    Sr        53.2602
3253 Miller,Troy          Salisbury       A    So        53.2550
3254 Scafidi,Conor        Albright        G    Fr        53.2532
3255 Brown,Brendan        Keystone        D    So        53.2512
 
3256 Petricone-berg,Lucas Clark           M    Jr        53.2485
3257 Giordano,Chris       Merchant Marin  D    So        53.2473
3258 Shiller,Seth         Aurora          D    Jr        53.2466
3259 Douglass,Parks       Millsaps        A    Jr        53.2420
3260 Kinney,Zach          Albion          A    Fr        53.2382
 
3261 Yates,Hunter         Washington & L  L    So        53.2379
3262 Alawi,Ty             Alfred          L    So        53.2376
3263 Moesch,Thomas        Baldwin Wallac  M    Fr        53.2373
3264 Staley,Ryan          Transylvania    A    Fr        53.2372
3265 Haley,Charley        Hiram           M    Jr        53.2347
 
3266 Borovsky,David       Eastern Connec  A    So        53.2342
3267 Daly,Matt            UMass Dartmout  D    So        53.2322
3268 Pardee,Daniel        Oberlin         L    So        53.2316
3269 Pagano,Logan         Messiah         G    So        53.2307
3270 Murphy,Logan         Otterbein       M    Fr        53.2307
 
3271 Darpino,Troy         Delaware Valle  M    So        53.2299
3272 Horstman,Jake        Calvin          M    Jr        53.2296
3273 Cottrell,Thomas      Hampden-Sydney  D    Fr        53.2294
3274 Armstrong,Kyle       Lycoming        M    Jr        53.2290
3275 Odea,Mike            Hope            AM   So        53.2289
 
3276 Myron,Brandon        Castleton       G    Fr        53.2274
3277 Neri,Rob             Neumann         M    Sr        53.2236
3278 Clement,Matthew      UMass Dartmout  D    Fr        53.2229
3279 Pennie,Chris         Rivier          M    Fr        53.2225
3280 Rhodes,Sean          Bethany         G    Sr        53.2215
 
3281 Ii,Shawndel evans    Thiel           M    Fr        53.2214
3282 Mccarver,Beau        Messiah         G    Fr        53.2198
3283 Mccue,Lucas          Plymouth State  M    So        53.2168
3284 Medler,Ethan         Merchant Marin  M    Sr        53.2168
3285 Mcneill,Ryan         Mass. Maritime  A    Jr        53.2151
 
3286 Dodson,Tucker        Merchant Marin  A    So        53.2150
3287 Imperatore,Justin    Amherst         G    Fr        53.2133
3288 Degood,David         Muskingum       A    Sr        53.2117
3289 Silkworth,Sean       Keuka           D    Fr        53.2111
3290 Torres-swanson,Jonah Dallas          L    Fr        53.2104
 
3291 Mackenzie,Kyle       Washington & J  M    Sr        53.2084
3292 Mcdonnell,Tyler      Alvernia        A    Fr        53.2083
3293 Raymond,Sam          Thiel           M    Sr        53.2039
3294 Normandin,Connor     Manhattanville  A    Sr        53.2030
3295 Lerdahl,Tanner       Aurora          A    So        53.2030
 
3296 Trusty,Ethan         Cabrini         M    So        53.2027
3297 Cook,Ryan            York            M    So        53.1998
3298 Hurley,Brendon       Washington Col  M    Sr        53.1996
3299 Hale,Tanner          King's          D    Fr        53.1979
3300 Byrne,Pat            Alfred          M    Sr        53.1964
 
3301 Murawski,Luke        Westminster (P  M    Fr        53.1961
3302 Sanford,Jordan       Amherst         L    So        53.1958
3303 Lee,Jason            Rhodes          A    Sr        53.1952
3304 Ruf,Jack             Denison         M    Jr        53.1948
3305 Prado,Matthew        Whittier        D    Sr        53.1929
 
3306 Cardew,Jack          Montclair Stat  G    Fr        53.1929
3307 Cushman,Max          Colby           M    So        53.1926
3308 O'connell,Mack       Castleton       D    Jr        53.1924
3309 Perez,Jeffrey        SUNY Canton     M    Fr        53.1892
3310 Wise,Nicholas        Mount Saint Ma  L    Jr        53.1873
 
3311 Hodgson,Samuel       Bowdoin         M    Sr        53.1867
3312 Wilk,Kyle            King's          M    Jr        53.1863
3313 Rathbun,Taylor       Salisbury       D    Sr        53.1846
3314 Mcgreevy,Chris       Curry           D    So        53.1845
3315 Baker,Josh           Berry           D    Fr        53.1815
 
3316 Gerken,David         Green Mountain  A    Fr        53.1807
3317 Phaneuf,Griffin      Wheaton         M    So        53.1795
3318 Palmer,Vann          Piedmont        D    Fr        53.1735
3319 Cooper,Mike          Lycoming        A    Sr        53.1731
3320 Murphy,Chris         Nazareth        M    So        53.1725
 
3321 Brand,Joe            Cortland        D    Sr        53.1722
3322 Wegmiller     ls,Jam Capital         M    So        53.1693
3323 Park     fo,Austin   Amherst         F    Fr        53.1672
3324 Hughes,Kyle          Roger Williams  D    Jr        53.1651
 
3326 Odilatu,Prosper      Susquehanna     M    Sr        53.1633
3327 Aviles     mid,Joshu Alfred State    M    So        53.1617
3328 George,Nick          U. of New Engl  D    Sr        53.1597
3329 Adams,Ben            Bryn Athyn      D    Jr        53.1589
3330 Readinger,Sean       Arcadia         DM   So        53.1579
 
3331 Hicks,James          Christopher Ne  G    Fr        53.1575
3332 Fiocco,Marc          Western New En  A    So        53.1572
3333 Ross,Joe             DePauw          D    Jr        53.1564
3334 Chondris,Chris       Gwynedd Mercy   G    Fr        53.1564
3335 Matkoski,Patrick     Alfred State    M    So        53.1559
 
3336 Dorger,Buck          DePauw          A    Fr        53.1537
3337 Smith,Michael        Moravian        G    Jr        53.1520
3338 Robbins,Nolan        Muhlenberg      D    Fr        53.1469
3339 Chute,Parker         Thomas          MA   Sr        53.1458
3340 Collins,Pat          MSoE            G    So        53.1456
 
3341 O'berry,Thomas       Oglethorpe      M    Fr        53.1447
3342 Pancani,Mike         MSoE            M    Sr        53.1423
3343 Buck,Jason           Wentworth       A    Fr        53.1417
3344 Tantillo,Andrew      Kean            G    Fr        53.1408
3345 Lally,Kevin          Salem State     G    So        53.1400
 
3346 Lacroix,Tyler        Wooster         G    So        53.1338
3347 Jennings,Sean        Mount Saint Ma  M    So        53.1331
3348 Dezell,Mark          Illinois Wesle  G    So        53.1328
3349 Mcbride,Justin       Gettysburg      A    So        53.1307
3350 Stallman,Benjamin    St. John Fishe  M    So        53.1276
 
3351 Cost,Peter           Goucher         D    So        53.1261
3352 Seganti,Ed           Manhattanville  D    Jr        53.1228
3353 Geddis,Jeff          Shenandoah      M    Jr        53.1208
3354 Leavitt,Tim          Randolph-Macon  M    Jr        53.1207
3355 Walter,Jack          Beloit          M    Fr        53.1205
 
3356 Wren,Chris           Delaware Valle  L    So        53.1162
3357 Murphy,John          Beloit          G    So        53.1154
3358 Annand,John          Carroll         G    So        53.1128
3359 Levins,Matt          Castleton       A    Sr        53.1079
3360 Ichele,Patrick       Misericordia    M    Fr        53.1060
 
3361 Roberts,Cullen       Western Connec  L    Jr        53.1058
3362 Brazill,Cam          Salve Regina    M    Sr        53.1056
3363 Mustizer,Taylor      SUNY Canton     D    Sr        53.1010
3364 Kelleher,Steve       Oberlin         A    So        53.0988
3365 Imbriani,Nick        Norwich         A    So        53.0971
 
3366 Hudson,Cole          Coast Guard     A    Fr        53.0966
3367 Jones,Nick           Albright        M    Jr        53.0948
3368 Metzger,Kevin        Bridgewater     G    So        53.0936
3369 Guglielmi,Nick       Gwynedd Mercy   M    Sr        53.0927
3370 Hollowell,Conor      Cornell (IA)    M    So        53.0922
 
3371 Ward,Aaron           Methodist       A    Jr        53.0915
3372 Goto,Soya            Manhattanville  M    So        53.0891
3373 Otis,Tommy           Beloit          G    Jr        53.0879
3374 Brady,Brendan        Clarkson        M    So        53.0857
3375 Yerdon,Hunter        SUNY Canton     M    Fr        53.0851
 
3376 Mitchell,Joseph      Wheaton         G    So        53.0823
3377 Sommi,John           Franklin & Mar  M    So        53.0810
3378 Thoreson,Neill       Benedictine     MD   Jr        53.0800
3379 Serio     mid/d,Nath Alfred State    MD   So        53.0799
3380 Slack,Dylan          Haverford       G    Fr        53.0781
 
3381 Franks,Brady         Widener         A    Fr        53.0779
3382 Deuley,Parker        Nazareth        M    Fr        53.0742
3383 Corteville,Evan      Ohio Northern   D    Fr        53.0740
3384 Simonton,Matthew     Trine           G    Fr        53.0710
3385 Szabo,Joe            Muskingum       M    So        53.0619
 
3386 Peters,Bryan         Montclair Stat  M    Fr        53.0616
3387 Kenna,Nick           Misericordia    A    Sr        53.0597
3388 Grimaldi,Luigi       St. Joseph's (  A    So        53.0591
3390 Kern,Zach            Muskingum       M    So        53.0535
 
3391 Cherry,Alex          Transylvania    M    Fr        53.0525
3392 Julius,Michael       Dubuque         A    Fr        53.0521
3393 Lunt,Patrick         Denison         M    Fr        53.0503
3394 Hipp,David           Eastern         A    So        53.0488
3395 Rogers,Michael       Emmanuel        M    Sr        53.0477
 
3396 Puller,Mac           Huntingdon      M    Fr        53.0453
3397 Brown,Scott          Nazareth        G    Sr        53.0453
3398 Swope,Skyler         Marywood        M    Jr        53.0434
3399 Cinotti,Tony         Medaille        M    Jr        53.0413
3400 Heredia,Jeremiah     Augustana       G    Fr        53.0396
 
3401 Speak,Kenneth        Endicott        A    Fr        53.0388
3402 Rancourt,Nik         Castleton       A    Jr        53.0387
3403 Witchey,Kevin        York            D    So        53.0382
3404 Mcdermott,Kevin      Salisbury       A    Jr        53.0374
3405 D'ostuni,Dan         Hendrix         L    Sr        53.0317
 
3406 Guerra,Rick          Moravian        M    Fr        53.0315
3407 Bratches,Jack        Colby           M    Sr        53.0301
3408 Bosse,Brandon        Husson          AM   Jr        53.0297
3409 Myers,Jason          Washington & L  M    So        53.0294
 
3411 Owens,Derrick        Wells           L    Jr        53.0231
3412 Teague,Brian         Wheaton         M    Sr        53.0224
3413 Yannone    m/fo,Dere Endicott        F    Fr        53.0202
3414 Cambron,Jake         Elmhurst        A    So        53.0182
3415 Bain,Jeff            Cazenovia       M    Fr        53.0113
 
3416 Bochoven,Ryan van    Messiah         A    Jr        53.0082
3417 Hartwick,Bobby       Dickinson       F    Fr        53.0053
3418 Ruscitto,Rocco       Washington & J  M    Fr        53.0049
3419 Destefano,Andrew     Skidmore        A    So        53.0019
3420 Reid,Wesley          Stevenson       A    Fr        52.9995
 
3421 Glanzel,Xavier       Neumann         D    Fr        52.9970
3422 Sollenne,Bobby       Potsdam         L    Jr        52.9967
3423 Lawlor,Parker        Middlebury      M    So        52.9956
3424 Haubenreiser,Ed      Sewanee         G    Sr        52.9956
3425 Mchugh,Liam          Mt. St. Vincen  D    Sr        52.9943
 
3426 Jara,Carter          Piedmont        M    Sr        52.9937
3427 Ensmenger,Rob        Alfred          A    Jr        52.9930
3428 Wharton,Tal          Sewanee         G    Fr        52.9888
3429 Smith,Cullen         Keystone        M    Sr        52.9882
3430 Maxfield,Colin       Southern Virgi  D    So        52.9873
 
3431 Johnson,Jack         Maritime        M    Jr        52.9872
3432 Olson,Braden         Messiah         M    Sr        52.9870
3433 Mcenaney,Mike        Mt. St. Vincen  MA   Sr        52.9853
3434 Bilenduke,Jack       Cornell (IA)    A    Fr        52.9853
3435 Nestola,Brendan      Mount Saint Ma  M    Sr        52.9850
 
3436 Mignogna,Matt        Arcadia         A    So        52.9838
3437 Blount,Logan         Cazenovia       G    So        52.9835
3438 Galloway,Stephen     Berry           M    So        52.9825
3439 Ackley,Gus           Trinity         M    Jr        52.9811
3440 Spicher,Andrew       Baldwin Wallac  A    Jr        52.9789
 
3441 Laudico,Andrew       Ohio Northern   L    So        52.9754
3442 Barcia,Joe           Western New En  D    Jr        52.9753
3443 Bogdanovics,Andrej   Hamilton        D    Fr        52.9730
3444 Mayefskie,Sean       Methodist       M    Jr        52.9726
3445 Gehrke,Storm         Gwynedd Mercy   D    Jr        52.9659
 
3446 Augustine,Kyle       Alvernia        G    Fr        52.9654
3447 Lawlor,Sam           Amherst         M    Sr        52.9652
3448 Given,Joel           Widener         G    Fr        52.9650
3449 Shore,Trenton        Amherst         A    Fr        52.9627
3450 Mattis,Nick          Frostburg Stat  L    Fr        52.9625
 
3451 West,Nick            Mount Union     A    So        52.9622
3452 Donnelly,Jack        Susquehanna     A    Fr        52.9597
3453 Calhoun,Logan        John Carroll    A    So        52.9589
3454 Ludeman,Ben          Drew            A    Jr        52.9533
3455 Krom,Andrew          Carthage        M    So        52.9525
 
3456 Hinds,Henry          Colorado Colle  G    Fr        52.9487
3457 Scavone,Conor        Cortland        M    Sr        52.9482
3458 Hartzell,Jaryd       Goucher         A    So        52.9472
3459 Leahey,Mitch         Trine           M    Jr        52.9445
3460 Rockwell,Jacob       Colorado Colle  M    Sr        52.9436
 
3461 Morgan,Billy         Cabrini         A    Fr        52.9417
3462 Mosby,Tylden         Bridgewater     M    Sr        52.9405
3464 Furnstahl,Joseph     Dubuque         M    So        52.9372
3465 Lill,Brad            Virginia Wesle  M    Fr        52.9356
 
3466 Cooper,Joe           Frostburg Stat  D    So        52.9348
3467 Johnson,Lucas        Tufts           M    Jr        52.9333
3468 Carfaro,Chris        Scranton        D    Sr        52.9324
3469 Vaughn,Clayton       Keuka           M    Sr        52.9284
3470 Mcallister,Cameron   Maine Farmingt  M    Sr        52.9239
 
3471 Moran,Jack           Mount Union     D    Jr        52.9236
3472 Bessette,Zach        Southern Maine  G    So        52.9184
3473 Campos,Brett         Oneonta         F    Fr        52.9177
3474 Artur,Alex           Lycoming        M    Fr        52.9159
3475 Lizotte,Matt         U. of New Engl  M    Jr        52.9133
 
3476 Pogue,Matt           RIT             D    Fr        52.9118
3477 Bortolus,Neil        Kean            M    Sr        52.9111
3478 Baber,Scott          Bates           M    Jr        52.9102
3479 Strand,Zaccariah     Concordia-Wisc  D    Jr        52.9095
3480 Sheridan,Zach        Potsdam         G    Fr        52.9078
 
3481 Grenga,Bailey        Oswego          D    So        52.9075
3482 Schwartz,Billy       Franklin & Mar  M    Jr        52.9072
3483 Scott,Dominic        Greensboro      M    Fr        52.9059
3484 Natusch,Ryan         Wentworth       M    Jr        52.9058
3485 Geraghty,Braedon     Cornell (IA)    MA   Fr        52.9056
 
3486 Russ,Jack            Haverford       M    Jr        52.9051
3487 Kwasny,Dakota        Hanover         M    Jr        52.9018
3488 Fischer,Richie       Morrisville St  M    Sr        52.9009
3489 Farrell,Sean         Wentworth       D    Sr        52.8994
3490 Cyz,Mike             Illinois Wesle  M    Jr        52.8991
 
3491 Gay,Brooks           Husson          A    So        52.8989
3492 Kelly,Connor         Castleton       M    Jr        52.8951
3493 Blau,Andrew          Union           M    Fr        52.8950
3494 Roberson,Cody        Wells           M    Jr        52.8874
3495 Patterson,Tanner     Hartwick        D    So        52.8854
 
3496 Pozderac,Matt        Hiram           D    Sr        52.8852
3497 Crosley,Austin       Wabash          M    So        52.8839
3498 Jacobson,Chris       Rivier          M    Jr        52.8834
3499 Eberle,Jimmy         Swarthmore      M    So        52.8807
3500 Swenson,Cooper       Wittenberg      G    Fr        52.8805
 
3501 Johnston,Kyle        Delaware Valle  D    So        52.8798
3502 Hinton,Connor        Babson          M    Jr        52.8790
3503 Ramos,John           DeSales         M    Fr        52.8789
3504 Segall,Corey         Aurora          M    So        52.8756
3505 Titus,Alex           Otterbein       M    Sr        52.8729
 
3506 Looney,Sid           Washington Col  M    Sr        52.8720
3507 Meyer,Andrew         Transylvania    A    Jr        52.8693
3508 Shine,Daniel         Trine           A    Fr        52.8689
3510 Rodgers,John         Wabash          M    Fr        52.8663
 
3511 Phillips,Mason       Johnson State   M    Jr        52.8651
3512 Nicolopoulos,George  Regis           D    Fr        52.8621
3513 Scott,Matt           Christopher Ne  G    Fr        52.8620
3514 Hafl,Gage            Hanover         A    Fr        52.8609
3515 Roby,Zach            Transylvania    A    Jr        52.8607
 
3516 Puchalski,Michael    Mt. St. Vincen  A    Jr        52.8602
3517 Lassiter,Ron         Neumann         M    Sr        52.8598
3518 Mcgavin,Colin        Cabrini         DM   Jr        52.8570
3519 Fiedorek,Sam         Denison         M    So        52.8561
3520 Walker,Shamon        Westminster (P  M    So        52.8558
 
3521 Galante,Cj           Elmhurst        D    Fr        52.8556
3522 Manderack,Alex       Delaware Valle  M    Jr        52.8544
3523 Masterson,Cole       Lycoming        D    Fr        52.8517
3524 Betts,Connor         Neumann         D    Sr        52.8492
3525 Mcbride,Thomas       Gettysburg      G    Jr        52.8461
 
3526 Kronenwett,Rick      Nazareth        G    So        52.8422
3527 Mack,Sawyer          Capital         D    Jr        52.8417
3528 Treanor,Brendan      Tufts           D    Sr        52.8403
3529 Shrewsbury,Wes       Bates           M    Jr        52.8401
3530 Budd,Greg            Susquehanna     M    Sr        52.8385
 
3531 Kuberski,Kyle        Southwestern    G    Fr        52.8369
3532 Reed,Kersey          St. Lawrence    M    Sr        52.8362
3533 Kelly,Zachary        Washington Col  L    Jr        52.8342
3534 Rowe,Patrick         Huntingdon      A    Sr        52.8305
3535 Burlew,Adam          Oswego          M    So        52.8295
 
3536 Lowry,Chris          Lyndon State    D    Jr        52.8226
3537 Grant,Kenny          Arcadia         A    Jr        52.8184
3538 Schramm,Max          Concordia-Wisc  G    Fr        52.8161
3539 Graff,Christian      Susquehanna     D    Sr        52.8144
3540 Mccormack,Michael    Middlebury      M    Fr        52.8131
 
3541 Whaley,Chase         Alvernia        D    Fr        52.8127
3542 Bridgforth,Austin    Rhodes          M    So        52.8122
3543 Lee     m/fo,Brandon Plymouth State  F    Jr        52.8121
3544 Suhsen,Zachary       Benedictine     L    Fr        52.8046
3545 Mctague,Chris        Virginia Wesle  G    So        52.8045
 
3546 Reingruber,Tommy     Rhodes          A    So        52.8017
3547 Ziemski,Ian          Maritime        M    Fr        52.8005
3548 Mulligan,Eamon       Hood            D    Fr        52.8002
3549 Wichman,Clay         Otterbein       D    So        52.7979
3550 Kachel,Jeremy        Wilkes          M    So        52.7952
 
3551 Pickrell,Wyatt       Castleton       M    Fr        52.7936
3552 Coelho,Daniel        UMass Boston    D    Sr        52.7932
3553 Pike,Graeme          Castleton       M    Sr        52.7930
3554 Burke,Stephen        Washington Col  D    Jr        52.7915
3555 Beauchamp,Nicholas   Western New En  AM   So        52.7901
 
3556 Carluccio,Michael    Wittenberg      M    Fr        52.7890
3557 Menard,Ben           Springfield     M    Sr        52.7886
3558 Zulick,Brad          Dickinson       M    Fr        52.7879
3559 Carrier,Richard      Widener         M    Sr        52.7876
3560 Adams,Storm          Morrisville St  M    Fr        52.7844
 
3561 Cornelius,Patrick    Lynchburg       G    Fr        52.7839
3562 Broderick,Coy        Hanover         D    Fr        52.7823
3563 Merkel,Joshua        Geneseo         A    So        52.7796
3564 Tafoya,Scott         Millsaps        D    Sr        52.7792
3565 Bachofen,Noah        Concordia-Chic  G    Fr        52.7791
 
3566 Fee,James            Salve Regina    M    Sr        52.7784
3567 Steinberg,Tyler      Stevenson       G    Fr        52.7773
3568 Johnson,Andrew       Catholic        D    Jr        52.7765
3569 Johnson,Riley        Denison         M    Fr        52.7758
3570 Sanchez,Chris        Widener         M    Jr        52.7712
 
3571 Bush,Justin          Oglethorpe      D    So        52.7678
3572 Ebanez,Matt          Keystone        D    Jr        52.7663
3573 Chambers,Andrew      Franciscan      D    So        52.7649
3574 Foster,Tai           Hood            M    Sr        52.7631
3575 Raposo,Anthony       Stevens         A    Sr        52.7598
 
3576 Barger,Everett       Southwestern    M    So        52.7586
3577 Rinkus,Daniel        Anna Maria      D    So        52.7571
3578 Bontreger,Austin     Calvin          M    Fr        52.7540
3579 Griffiths,Brian      Albion          D    Fr        52.7529
3580 Baffuto,William      Bard            D    Fr        52.7526
 
3581 Debiase,Liam         Norwich         G    Fr        52.7496
3582 Hew,Fred             Widener         M    Sr        52.7485
3583 Desrochers,Cruz      Becker          M    Jr        52.7476
3584 Howland,Ja           Susquehanna     A    Sr        52.7465
3585 Berchock,Chris       Berry           A    Fr        52.7453
 
3586 Rhoads,Nate          Albright        A    Sr        52.7443
3587 Hunt,Clay            Middlebury      D    Fr        52.7438
3588 Rhodes,Marshall      St. Mary's      M    Fr        52.7402
3589 Brown,Josh           Methodist       D    So        52.7399
3590 Colburn,Kadeem       Eastern         D    So        52.7368
 
3591 Small,Elie           Oberlin         M    Fr        52.7360
3592 Mcdermott,Brendan    Trinity         M    Jr        52.7321
3593 Mikiciuk,Joe         Brockport       M    Jr        52.7321
3594 Zito,Jake            DeSales         M    So        52.7314
3595 Edwards,Colton       Huntingdon      D    Jr        52.7314
 
3596 Ramsdell,Ben         Plattsburgh     D    Sr        52.7295
3597 Cuciti,Michael       Nazareth        G    Jr        52.7288
3598 Zmijewski,Andrew     Benedictine     M    Sr        52.7278
3599 Orndorf,Eric         Benedictine     M    Sr        52.7248
3600 Mehrtens,Victor      Greensboro      M    So        52.7212
 
3602 Scheftic,Doug        Morrisville St  D    So        52.7159
3603 Wallahan,Luke        Endicott        A    Fr        52.7113
3604 Marra,Vince          Widener         M    Jr        52.7086
3605 Koropsak,Michael     Goucher         D    So        52.7084
 
3606 Wood,Drew            Castleton       A    Jr        52.7041
3607 Shearman,Jake        MIT             D    Sr        52.7032
3608 Capozzi,Matt         Daniel Webster  M    Jr        52.7027
3609 Carey,Bobby          Keene State     A    Fr        52.6991
3610 Delevan,Alex         Cazenovia       G    Jr        52.6957
 
3611 Brewer,Bennett       Whittier        D    Fr        52.6953
3612 Lapierre,Mark        St. Joseph's (  M    Jr        52.6946
3613 Guzman,Hank          Cornell (IA)    D    So        52.6946
3614 Blumenstein,Zach     Dickinson       L    So        52.6918
3615 Meyers,Andy          Carthage        M    So        52.6917
 
3616 Thomas,Jack          Denison         A    So        52.6914
3617 Pearson,Liam         Wheaton         M    Fr        52.6911
3618 Ammirati,Eric        Farmingdale St  D    Sr        52.6906
3619 Neubert,Robert       Oneonta         M    Sr        52.6871
3620 Matheny,Kevin        Stockton        D    Fr        52.6851
 
3621 Richardson,Patrick   Widener         M    So        52.6850
3622 Delaney,Grant        Bethany         A    Sr        52.6760
3623 Decocq,David         Hilbert         A    Sr        52.6757
3624 Cesarone,Blase       Gwynedd Mercy   A    Sr        52.6699
3625 Houghton,Andrew      Oglethorpe      A    Jr        52.6667
 
3626 Izzo,Kevin           Maritime        A    Jr        52.6662
3627 Flori,Dino           UMass Boston    A    Sr        52.6641
3628 Purner,Hunter        Cobleskill      A    Fr        52.6607
3629 Fingles,Joe          Wesley          A    So        52.6597
3630 Reiner,Jacob         Clark           G    Jr        52.6586
 
3631 Febbo,Anthony        Springfield     D    So        52.6579
3632 Giroux,Ciaran        Southern Virgi  D    Jr        52.6578
3633 Plumb,Greg           Williams        M    So        52.6578
3634 Rogers,Bryan         Stevens         A    So        52.6541
3635 Dittmeier,Eric       Misericordia    D    Sr        52.6539
 
3636 Souders,Jon          Saint Vincent   M    Jr        52.6441
3637 Phillips,Bryan       Kean            D    Jr        52.6428
3638 Berg,Jon             RIT             G    Jr        52.6426
3639 Eberding,Zach        Stevens         A    Fr        52.6424
3640 Moore,Nathan         Houghton        M    So        52.6401
 
3641 Gannon,Sean          Nichols         L    Jr        52.6394
3642 Meakim,Kevin         Elizabethtown   A    So        52.6352
3643 Robinson,Tristan     Sewanee         M    So        52.6352
3644 Collins,Michael      Elmira          D    Sr        52.6335
3645 Hanlon,Troy          Trinity         A    Fr        52.6333
 
3646 Kasten,David         Sewanee         A    So        52.6289
3648 Burns,Kieran         Mary Washingto  M    Fr        52.6221
3649 Bradley,Michael      Methodist       M    So        52.6190
3650 Modugno,Andrew       Lasell          G    Fr        52.6185
 
3651 Naugle,Barrett       Capital         M    Fr        52.6179
3652 Goodin,Nate          Wooster         M    So        52.6179
3653 Gahm,Trenton         Virginia Wesle  M    Jr        52.6177
3654 Frackleton,Sam       Castleton       M    So        52.6159
3655 Farrow,Taylor        Plymouth State  L    So        52.6155
 
3656 Nijmeh,Omar          Concordia-Wisc  M    Fr        52.6140
3657 Cardon,Liam          Kenyon          D    Sr        52.6139
3658 Mcnabb,Ryan          Roger Williams  M    Fr        52.6105
3659 Davis,Cole           Mount Ida       M    Jr        52.6098
3660 Boulio,Casey         Potsdam         M    Jr        52.6087
 
3661 Mclellan,Ryan        Maine Maritime  D    Sr        52.6068
3662 Hart,Tom             Husson          M    Fr        52.6059
3663 Butera,Kyle          Marywood        M    So        52.6052
3664 Boswell,Jacob        Ferrum          M    So        52.6049
3665 Purcell,Cameron      Western New En  M    Jr        52.6031
 
3666 Harrish,Colten       Bryn Athyn      M    So        52.6003
3667 Mcclellan,Ross       Centre          D    So        52.6000
3668 Snow,Chris           Centenary       A    Fr        52.5995
3669 Gallo,Anthony        UMass Dartmout  M    Jr        52.5992
3670 Mccallan,Matt        Hartwick        A    Jr        52.5989
 
3671 Medeiros,Zac         UMass Boston    M    Sr        52.5984
3672 Stolberg,Preston     Western New En  M    So        52.5975
3673 Seguin,Robert        Hendrix         L    Fr        52.5974
3674 Emanuelson,Mike      Regis           D    Sr        52.5964
3675 Miller,Nathaniel     Wooster         A    So        52.5958
 
3676 Mcgovern,Charlie     Union           A    Fr        52.5929
3677 Loughran,Connor      Norwich         A    Fr        52.5906
3678 Fay,Sean             Morrisville St  D    Fr        52.5906
3679 Danko,John           Augustana       A    So        52.5898
3680 Stonewell,Garrett    Keuka           D    So        52.5897
 
3681 Ward,Sam             Emmanuel        M    Fr        52.5882
3682 Penner,Reagan        Illinois Wesle  G    So        52.5864
3683 Balkin,Jackson       McDaniel        M    Jr        52.5860
3684 Houston,Tyler        Mary Washingto  D    Sr        52.5855
3685 Castilla,Juan        Berry           M    So        52.5851
 
3686 Koszelak,Ben         Rosemont        M    Fr        52.5843
3687 Biron,Dan            John Carroll    D    So        52.5819
3688 Hunger,John          Hope            M    So        52.5814
3689 Hamm,William         Morrisville St  M    So        52.5801
 
3691 Schmidt,Josh         Piedmont        D    Sr        52.5779
3692 Leighton,Cj          Wheaton         A    Fr        52.5773
3693 Ephron,Jake          Haverford       D    Fr        52.5767
3694 Hill,Jameson         Ohio Wesleyan   G    Fr        52.5756
3695 Smolens,Dalton       Marymount       D    Fr        52.5750
 
3696 Papa,Rob             Montclair Stat  A    So        52.5737
3697 Groff,Alec           Coast Guard     M    So        52.5700
3698 Sweeney,Cullen       Emmanuel        M    Fr        52.5683
3699 Lao,Brendon          Ithaca          M    Fr        52.5673
3700 Dunn,Patrick         Alvernia        A    Jr        52.5663
 
3701 Bolduc,Max           Emmanuel        A    Fr        52.5644
3702 Htwe,Matt            Benedictine     D    Fr        52.5641
3703 Norton,Jack          Amherst         M    Fr        52.5619
3704 Erwin,William        Colby           M    So        52.5616
3705 Retalic,Tyler        St. Joseph's (  M    Fr        52.5608
 
3706 Densford,Matt        Washington & J  M    Sr        52.5604
3707 King,Luke            Wheaton         G    Fr        52.5581
3708 Genest,Jake          Keene State     A    So        52.5580
3709 Faecher,Harrison     Stevenson       M    So        52.5562
3710 Wilkinson,Scott      Randolph        M    Jr        52.5562
 
3711 Pierre,Travis st.    Maine Farmingt  A    Sr        52.5537
3712 Rosati,Andrew        Mount Union     M    Sr        52.5534
3714 Sikes,Sterling       Wabash          A    Fr        52.5507
3715 Martinelli,Dominic   Endicott        M    Sr        52.5458
 
3716 Wyckoff,Jeff         Stevens         M    Sr        52.5456
3717 Drumm,Mike           Stockton        M    Jr        52.5451
3718 Mahl,Mike            Cazenovia       M    Jr        52.5449
3719 Fisher,Jack          MSoE            A    So        52.5436
3720 Psaras,Zak           MIT             L    Jr        52.5423
 
3721 Saucier,Austen       Huntingdon      M    Fr        52.5413
3722 Kerkel,Zel           Plymouth State  G    Fr        52.5382
3723 Pille,Joe            Mount Saint Ma  D    Sr        52.5374
3724 Riemenschneider,Luke Baldwin Wallac  M    Sr        52.5357
3725 Huckenpoehler,Patric McDaniel        MA   Sr        52.5352
 
3726 Kiess,Jack           Scranton        M    So        52.5341
3727 Gendels,Cole         Union           G    So        52.5331
3728 Maynor,Brandon       Huntingdon      D    Fr        52.5311
3729 Burcaw,Jake          Moravian        M    Fr        52.5310
3730 Mccormick,Brooks     Millsaps        D    Fr        52.5307
 
3731 Brown,Tyler          Cortland        M    So        52.5304
3732 Gordon,Blake         Becker          A    So        52.5302
3733 Costigan,Jack        Albion          M    Fr        52.5285
3734 Woodworth,Jake       Lynchburg       D    Sr        52.5277
3735 Neddo,Andrew         Johnson State   A    Sr        52.5274
 
3736 Gilmore,Grant        Sewanee         D    Fr        52.5270
3737 Havu,Austin          St. Joseph's (  D    So        52.5258
3738 Sullivan,Collin      Ursinus         M    Sr        52.5227
3739 Herdler,Jon          Augustana       D    Sr        52.5224
3740 Calnan,Tyler         Sewanee         M    Jr        52.5213
 
3741 Walter,Will          Muhlenberg      MA   So        52.5213
3742 Falvo,Luke           Ohio Northern   L    Fr        52.5206
3743 Parker,Nick          Kenyon          D    Sr        52.5165
3744 Uyeki,Alec           Wheaton         G    Jr        52.5155
 
3746 Chenault,John        Wesley          M    Sr        52.5099
3747 Schaufler,Robert     Roanoke         M    So        52.5094
3748 Rugolo,Joseph        Geneseo         G    Fr        52.5092
3749 Bullock,Derek        Lynchburg       D    Sr        52.5088
3750 Bangerter,Mike       Southern Virgi  M    Jr        52.5079
 
3751 Baldwin,Brett        Green Mountain  D    Jr        52.5057
3752 Peeler,Adam          Lyndon State    M    Sr        52.5048
3753 Farwell,Dylan        Babson          L    So        52.4998
3754 Kelly,Jack           MIT             M    So        52.4995
3755 Carpenter,Rob        Haverford       D    So        52.4968
 
3756 Moyer,Shane          Stockton        F    Sr        52.4964
3757 Coyne,Sean           DePauw          D    Jr        52.4931
3758 Kaczmarski,Chris     Stockton        A    Sr        52.4928
3759 Hickey,Brandon       Oneonta         M    Sr        52.4910
3760 Jordan,Ryan          Utica           D    Jr        52.4907
 
3761 Haymes,Austin        Vassar          L    Jr        52.4898
3762 James,Aj             Clark           D    So        52.4887
3763 Lackey,Jonah         Carthage        G    Jr        52.4885
3764 Bond,Andre           Nazareth        L    Jr        52.4846
3765 Hodder,Jace          Beloit          G    Sr        52.4845
 
3766 Walter,Scott         Alfred State    D    Fr        52.4823
3767 Bry,Chris            Messiah         A    Sr        52.4819
3768 May,Matthew          Nazareth        M    Fr        52.4784
3769 Fox,Nick             Centenary       D    So        52.4769
3770 O'neill,Brady        Washington Col  A    Fr        52.4769
 
3771 Cunningham,John      Connecticut Co  M    Jr        52.4739
3772 Mcilwain,Don         Berry           M    So        52.4724
3773 Walker,Zach          UMass Dartmout  A    Fr        52.4721
3774 Debiasse,Matt        Randolph-Macon  D    Sr        52.4701
3775 Snodderly,Ross       St. Mary's      G    Fr        52.4692
 
3776 Niemi,Matt           Otterbein       G    So        52.4660
3777 Smith,Hilmar         Lasell          M    Jr        52.4651
3778 Garner,Thomas        Drew            M    Fr        52.4647
3779 Degnan,Sean          Cobleskill      A    Fr        52.4604
3780 Diperna,Gino         La Roche        D    So        52.4598
 
3781 Hood,John            Oglethorpe      A    So        52.4587
3782 Mcgovern,Dan         Merchant Marin  M    Jr        52.4582
3783 Zimpfer,Ethan        Wilmington      D    Sr        52.4581
3784 Lisiecki,Tom         St. Joseph's (  D    So        52.4579
3785 Cegielski,Ryan       Nazareth        M    Fr        52.4566
 
3786 Bringman,Tyler       Lynchburg       M    Sr        52.4557
3787 Mays,Jon             Baldwin Wallac  M    Fr        52.4550
3788 Oiler,Kolton         Hiram           M    Jr        52.4536
3789 Parks,John           Oberlin         D    Fr        52.4517
3790 Wright,Nick          Union           M    Jr        52.4498
 
3791 Ebell,Miles          Illinois Wesle  M    Sr        52.4460
3793 Truman,Jake          Bridgewater     D    So        52.4430
3794 Kennedy,Alexander    Stevens         G    So        52.4393
3795 Moore,Elliot         Eastern         M    So        52.4389
 
3796 Moen,Caleb           Cornell (IA)    M    Fr        52.4387
3797 Jarvis,Adam          Albion          D    Fr        52.4379
3798 Prin,Sean            Mary Washingto  L    Jr        52.4376
3799 Shavel,Jacob         Rensselaer      M    Fr        52.4333
3800 Walker,Shane         Ferrum          G    So        52.4324
 
3801 Pierce,Richard       Dallas          D    Sr        52.4316
3802 Moon,Trent           Coast Guard     A    Sr        52.4295
3803 Bigham,Christian     Houghton        D    Jr        52.4289
3804 Kirby,Ryan           Stevenson       A    Sr        52.4272
3805 Balde,Mook           Arcadia         DM   Fr        52.4249
 
3806 Stadtlander,Sean     Montclair Stat  A    Fr        52.4225
3807 Callahan,Paul        Washington & L  D    Fr        52.4217
3808 Broderick,John       Washington & L  D    Fr        52.4217
3809 Schindler,Joshua     Hilbert         D    So        52.4214
3810 Messina,Jay          Oberlin         M    Fr        52.4204
 
3811 Mizhir,Joe           Centre          D    Jr        52.4181
3812 Hardy,Alex           Delaware Valle  D    So        52.4161
3813 Troy,Michael         Berry           L    So        52.4160
3814 Lawson,Tom           Stevens         A    Fr        52.4154
3815 Wittmeyer     mid,Jo Alfred State    M    So        52.4148
 
3816 Decamp,Henry         Connecticut Co  M    Fr        52.4145
3817 Krall,Erick          Augustana       M    Fr        52.4139
3818 Moss,Jay             Hampden-Sydney  D    So        52.4132
3819 Hammel,Charlie       Drew            D    Sr        52.4107
3820 Weisberg,Ty          Muhlenberg      A    Jr        52.4104
 
3821 Teare,Hunter         Olivet          M    Sr        52.4101
3822 Brommer,Zach         Alvernia        M    So        52.4076
3823 Viola,Mike           Daniel Webster  M    Sr        52.4075
3824 Buttrey,Tyee         Randolph-Macon  M    So        52.4052
3825 Griffin,Ben          Sewanee         M    Jr        52.4051
 
3826 Howard,Khalig        Denison         M    Fr        52.4020
3827 Hamm,Brendan         Drew            M    Fr        52.4009
3828 Fitch,Jacob          Methodist       M    Jr        52.3995
3829 Sisoian,Nick         Western New En  M    So        52.3991
3830 Wright,Noah          Messiah         F    So        52.3933
 
3831 Oswald,Oliver        Brockport       D    Sr        52.3915
3832 Graham,Austin        Plattsburgh     G    So        52.3913
3833 Johnston,Garet       Hiram           A    Sr        52.3875
3834 Murphy,Danny         Tufts           A    Fr        52.3868
 
3836 Carter,Taylor        Piedmont        A    Sr        52.3799
3837 Powers,Justin        Rhodes          A    So        52.3777
3838 Cyr,Ethan            Keene State     M    Jr        52.3765
3839 Radners,Drew         Olivet          G    Jr        52.3752
3840 Ostendarp,Cole       McDaniel        D    Fr        52.3741
 
3841 Maher,Aidan          Denison         M    Fr        52.3725
3842 Henninger,Hunter     Colorado Colle  M    So        52.3721
3843 Buckingham,Rikley    Beloit          M    Jr        52.3699
3844 Patterson,Connor     DePauw          G    Jr        52.3681
3845 Rate,Will            Washington Col  F    Sr        52.3657
 
3846 Hanlon,John          Utica           M    Fr        52.3635
3847 Miller,Nick          Drew            M    Jr        52.3625
3848 Kooser,Zachary       Hood            A    Fr        52.3621
3849 Mcmillen,Connor      Saint Vincent   G    So        52.3584
3850 Love,Trey            Brockport       G    So        52.3577
 
3851 Morga,Austin         Franciscan      L    Jr        52.3570
3852 Malecki,Matt         Brockport       A    Fr        52.3556
3853 Brennan,Thomas       Berry           M    Fr        52.3538
3854 Towey,Alex           Ohio Wesleyan   D    Fr        52.3516
3855 Scammon,Jacob        Salve Regina    M    Jr        52.3493
 
3856 Galdorisi,Cj.        Emmanuel        M    Sr        52.3476
3857 Goshorn,Kevin        Haverford       M    So        52.3464
3858 Loftus,Brendan       Lycoming        D    Jr        52.3447
3859 Landy,Joseph         Mass. Maritime  M    Jr        52.3444
3860 Mccarthy,Jake        Cobleskill      M    Fr        52.3430
 
3861 Filyo,Ryan           Saint Vincent   M    Fr        52.3425
3862 Blaessig,Dan         Keuka           M    Fr        52.3418
3863 Shermock,Joe         Transylvania    M    Fr        52.3410
3864 Russell,Joey         Roanoke         D    So        52.3396
3865 Duesler,Mike         Fairleigh Dick  D    Jr        52.3392
 
3866 Lynch,Ryan           Whittier        M    Jr        52.3381
3867 Doe,George           Maine Maritime  L    Fr        52.3334
3868 Sveen,Gunnar         Babson          D    Fr        52.3325
3869 Melillo,Reid         Roanoke         M    Fr        52.3318
3870 Pallex,Bennett       Concordia-Wisc  D    Fr        52.3312
 
3871 Gualy,Sebastian      Southwestern    M    Jr        52.3275
3872 Mclaughlin,Chris     Williams        M    Jr        52.3272
3873 Braddick,Mike        Catholic        G    Fr        52.3266
3874 Serafin,Danny        Roanoke         A    So        52.3245
3875 Berry,Jason          Wesley          DM   Sr        52.3240
 
3876 Fabian,Garen         Colby           M    Sr        52.3222
3877 Ryan,Jack            Misericordia    D    So        52.3206
3878 Klenck,Nick          Elmhurst        M    Sr        52.3188
3879 Ward,Andrew          Muskingum       D    So        52.3163
3880 Barber,Pierce        Centre          M    So        52.3141
 
3881 Barrington,Mitch     Bowdoin         M    Jr        52.3134
3882 Cummings,Duncan      Williams        A    Jr        52.3123
3883 Kigar,Cj             Rensselaer      A    Fr        52.3116
3884 Sbarglia,Dylan       Cortland        M    Sr        52.3086
3885 Neville,Liam         Vassar          M    Sr        52.3083
 
3886 Katon,Matt           Emmanuel        M    Fr        52.3057
3887 Brunson,Rhakeem      Rosemont        DM   Jr        52.3015
3888 Tiffey,Colin         St. Mary's      M    Jr        52.3002
3889 Cowell,Dustin        Centre          AM   Sr        52.2992
3890 Laird,Cameron        Carthage        G    So        52.2981
 
3891 Prindle,Codey        King's          G    Fr        52.2968
3892 Christopher,Kyle     Cortland        G    Jr        52.2964
3893 Aikins,Matthew       Immaculata      D    Jr        52.2946
3894 Kuchenbuch,Michael   Ohio Wesleyan   M    Fr        52.2929
3895 Leyva,Alex           Randolph        M    Jr        52.2927
 
3896 Hutchison,Kody       Trine           M    Sr        52.2925
3897 Hayes,Joe            Potsdam         A    Sr        52.2910
3898 Smith,Rasool         Rosemont        M    Jr        52.2890
3899 Lopez,Jimmy          Benedictine     A    Jr        52.2865
3900 Dolan,Pete           Lasell          M    Jr        52.2856
 
3901 Lasorda,Grant        Goucher         M    Fr        52.2836
3902 Cordova,Alex         Beloit          M    Fr        52.2827
3903 Cashin,Andersen      Salem State     DM   Sr        52.2826
3904 Buono,Nick           Oneonta         D    Jr        52.2825
3905 Gault,William        Castleton       D    Fr        52.2818
 
3906 Taylor,Kyle          UMass Dartmout  G    So        52.2804
3907 Bileski,Jared        Hood            L    Sr        52.2791
3908 Winfield,Zach        Delaware Valle  G    So        52.2781
3909 Kelly,Kalen          Wilmington      M    So        52.2752
3910 Gerus,Cooper         Lebanon Valley  M    Jr        52.2741
 
3911 Justin    archi,     Denison         M    Sr        52.2733
3912 O'grady,Patrick      Ohio Northern   D    Fr        52.2729
3913 Cerrina,Chris        Randolph-Macon  G    Fr        52.2713
3914 Martin,Matt          Eastern         A    Jr        52.2710
3915 Desmadryl,Michael    Adrian          D    So        52.2698
 
3916 Burge,Gus            Transylvania    M    Jr        52.2672
3917 Giampietro,Corey     Gwynedd Mercy   M    Jr        52.2641
3918 Maxwell,Gabe         St. Lawrence    A    Fr        52.2639
3919 Bellezza,Dan         Montclair Stat  A    Fr        52.2622
3920 Louie,Kevin          Stevens         M    Jr        52.2605
 
3921 Tyler haskell        Husson          DM   Jr        52.2604
3922 Luongo,Paul          Plymouth State  M    Fr        52.2602
3923 Kiser,Aaron          Bridgewater     D    Jr        52.2591
3924 Recor,Austin         Brockport       M    Sr        52.2585
3925 Weir,Matt            Greensboro      M    Sr        52.2575
 
3926 Kane,Tommy           Skidmore        D    So        52.2565
3927 Joy,Connor           Maine Farmingt  D    Sr        52.2547
3928 Lobo,Christopher     Wheaton         D    So        52.2539
3930 Pesetsky,Jake        Sewanee         M    So        52.2502
 
3931 Mcbride,Shane        Franklin & Mar  M    Fr        52.2499
3932 Kneeland,Travis      Salem State     M    Jr        52.2431
3933 Gregg,Stephen        Johnson & Wale  M    Fr        52.2425
3934 Lafond,Brian         Muhlenberg      DM   So        52.2397
3935 Hoehle,Connor        Coast Guard     G    Fr        52.2390
 
3936 Peppo,Austen         Baldwin Wallac  G    Jr        52.2385
3937 Jacobs,Peter         Washington Col  A    So        52.2349
3938 Plummer,Trevor       Rivier          D    Sr        52.2299
3939 Sturdevant,Donny     Alfred          M    So        52.2296
3940 Hunter,Jacob         Olivet          L    Fr        52.2245
 
3941 Bentley,Dane         Geneseo         M    Jr        52.2240
3942 Dawiec,Zach          MSoE            AM   Sr        52.2224
3943 Johnson,Quentin      Messiah         L    Fr        52.2215
3944 Snow,Nick            Montclair Stat  D    Fr        52.2212
3945 Driscoll,Derek       Husson          M    Jr        52.2203
 
3946 Cramer,Joshua        Dubuque         M    So        52.2197
3947 Atkinson,Michael     Merchant Marin  M    Sr        52.2193
3948 Jackson,Julian       Stevenson       A    Jr        52.2163
3949 Carney,Jake          MSoE            M    So        52.2158
3950 Phillips,Andrew      Misericordia    M    Jr        52.2149
 
3951 Calkin,Troy          Oswego          G    Jr        52.2135
3952 Shaffer,Corey        McDaniel        G    Sr        52.2127
3953 Hunsberger,Paul      Cabrini         DM   So        52.2122
3954 Dominguez,Matt       Berry           M    So        52.2061
3955 Wood,Peter           St. Joseph's (  L    Fr        52.2058
 
3956 Masucci,Nick         Hood            M    Jr        52.2039
3957 Dirisio,Samuel       Alfred          M    So        52.2034
3958 Habich,Lucas         Springfield     A    Fr        52.2030
3959 Hoehn,Mason          Sewanee         D    Sr        52.2009
3960 Ditullio,Elias       Mass. Maritime  D    Fr        52.2005
 
3961 Leuze,Alex           Geneseo         M    Jr        52.1998
3962 Deveny,Jack          Carthage        D    So        52.1979
3963 Mcbournie,Mike       Keene State     M    Sr        52.1978
3964 Gombita,Ryan         Otterbein       M    Jr        52.1963
3965 Voyda,Jeremy         Benedictine     G    Sr        52.1949
 
3966 Clark,Callum         Adrian          L    So        52.1937
3967 Miller,Ethan         Huntingdon      D    Sr        52.1936
3968 Buttrey,Tait         Randolph-Macon  M    So        52.1934
3969 Ladd,Jack            Geneseo         A    Fr        52.1927
3970 Scarnato,Ryden       Benedictine     M    So        52.1923
 
3971 Klaum,Greg           Lasell          M    Jr        52.1909
3972 Hahn,Jg              St. Mary's      M    Sr        52.1906
3973 Deluca,Hunter        Oneonta         A    So        52.1891
3974 Hunnewell,Walter     Trinity         D    Sr        52.1886
3975 Savage,Kyle          Shenandoah      M    Jr        52.1884
 
3976 Chase,Jimmy          Western New En  G    Sr        52.1876
3977 Mcardle,Ryan         Farmingdale St  M    So        52.1828
3978 Conley,Jon           Tufts           G    Jr        52.1819
3979 Briski,Joey          Baldwin Wallac  M    Jr        52.1804
3980 Deutsch,Daniel       Geneseo         D    Jr        52.1798
 
3981 Dellecave,Zach       Kean            D    Sr        52.1756
3982 Katzmann,Corey       Catholic        M    Fr        52.1749
3983 Farr,Brad            Shenandoah      M    Sr        52.1744
3984 Bowden,Tony          Wheaton         D    Sr        52.1731
3985 Secor,Teddy          St. Mary's      M    Sr        52.1714
 
3986 Marr,Ian             Sewanee         D    Fr        52.1683
3987 Rafferty,Liam        Cortland        M    So        52.1682
3988 Sulhoff,Brent        Marymount       A    So        52.1625
3989 Glenn,Carter         Endicott        M    Jr        52.1611
3990 Comerford,Chris      Washington & L  A    Jr        52.1610
 
3991 Williams,Joey        Hope            G    So        52.1609
3992 Riccardi,Joseph      Babson          D    So        52.1592
3993 Findle,Keith         Saint Vincent   M    Fr        52.1583
3994 Andrieu,Nik de st.   Beloit          D    Jr        52.1576
3995 Kilonsky,Brian       Lebanon Valley  M    So        52.1576
 
3996 Laurie,Greg          Mt. St. Vincen  D    Sr        52.1562
3997 Saul,Ryan            Southern Maine  M    Jr        52.1556
3998 Annal,Ben            Nazareth        A    Fr        52.1542
3999 Maclaverty,Conor     Colby           M    Sr        52.1525
4000 Ashley,Andrew        Christopher Ne  A    So        52.1522
 
4001 Schlimme,Tylar       Neumann         M    Jr        52.1517
4002 Friedrich,Alexander  Mary Washingto  G    So        52.1502
4003 Cunningham,Ben       Hendrix         D    Jr        52.1475
4004 Sweet,Nate           Colorado Colle  D    So        52.1466
4005 Lee,Andrew           Marymount       M    Sr        52.1444
 
4006 Wyman,Dan            St. Lawrence    M    So        52.1431
4007 White,Jack           Husson          M    Sr        52.1428
4008 Merrill,Grant        Wooster         M    Fr        52.1408
4009 Rezendes,Alex        Anna Maria      A    Sr        52.1406
4010 Capetola,Michael     Mount Saint Ma  L    Jr        52.1399
 
4011 Esposito,Sam         Stevens         D    So        52.1389
4012 Deroo,Ross           Salem State     L    So        52.1382
4013 Hagan,Harley         Daniel Webster  G    Fr        52.1381
4014 Jones,Jeremy         Marymount       M    Sr        52.1361
4015 Brown,Packy          Union           D    Fr        52.1354
 
4016 Ziegler,Jacob        Hiram           D    So        52.1351
4017 Rancourt,Wyatt       Middlebury      M    Fr        52.1338
4018 Rush,Jake            Medaille        M    Fr        52.1330
4019 Lee,Jack             Williams        M    So        52.1319
4020 Markhoff,Adam        Hamilton        A    So        52.1310
 
4021 Brown,Sean           Franklin & Mar  M    Sr        52.1309
4022 Mcelhinney,D'marco   Farmingdale St  G    Fr        52.1308
4024 Mahoney,Jack         Mass. Maritime  D    So        52.1271
4025 Garrity,Grant        Endicott        D    Fr        52.1270
 
4026 O'donnell,Jacob      Alvernia        G    Fr        52.1231
4027 Johnson,Ed           Curry           A    Fr        52.1216
4028 Biase,Brian          Moravian        D    Fr        52.1215
4029 Mathai,Sam           Colorado Colle  A    So        52.1169
4030 Kindle,Kieran        Maritime        D    Jr        52.1163
 
4031 Fritz,David          St. Mary's      M    So        52.1127
4032 Gargiulo,Jake        Stevens         M    Jr        52.1118
4033 Nadler,Mark          Greensboro      D    Fr        52.1115
4034 Margulis,Sam         Trine           G    Sr        52.1095
4035 Williams,Jackson     Alma            D    Jr        52.1088
 
4036 Donovan,Brian        Montclair Stat  F    Sr        52.1077
4037 Cooper,Jordan        Union           A    So        52.1074
4038 Usich,Nate           Dickinson       L    Fr        52.1061
4039 Zurlo,Reid           Bowdoin         D    So        52.1039
4040 Johnston,Robbie      Widener         M    Fr        52.1020
 
4041 Walberger,Shawn      Morrisville St  M    Fr        52.1018
4042 Cordell,Callum       Greensboro      D    Fr        52.1010
4043 Stein,Dylan          Roanoke         A    Fr        52.0932
4044 Morgan,Chris         Keene State     M    Fr        52.0903
4045 Burns,Luc            Green Mountain  D    Jr        52.0860
 
4046 Traub,Jason          Alma            D    Sr        52.0850
4047 Robinson,Kyle        Carthage        D    So        52.0844
4048 Fabrizio,Jack        Oberlin         A    Jr        52.0826
4049 Cary,Mack            Mary Washingto  AM   Sr        52.0825
4050 Armstrong,Alex       Potsdam         D    Jr        52.0818
 
4051 Jones,Andrew         Dickinson       G    So        52.0814
4052 Iv,Charles molloy    Keene State     D    Fr        52.0812
4053 Winn,Logan           Goucher         D    So        52.0804
4054 Colin,Ryan           Bard            M    Fr        52.0798
4055 Ritter,Trey          Washington Col  M    Fr        52.0770
 
4056 Klett,Brandon        Eastern Connec  D    So        52.0742
4057 Rougeot,Matthew      Eastern Connec  A    So        52.0736
4058 Hargrove,Jake        Hampden-Sydney  M    Jr        52.0718
4059 Meyer,Carter         Elmhurst        M    Fr        52.0718
4060 Cherry,Elijah        Merchant Marin  D    So        52.0708
 
4061 Wright,Tanner        Transylvania    M    Fr        52.0705
4062 Savoia,Bobby         Plymouth State  M    Sr        52.0702
4063 Mitchell     mid,Bri Alfred State    M    So        52.0697
4064 Ryan-johnson,Will    Mitchell        M    Sr        52.0678
4065 Earlywine,Jordan     Kenyon          M    Fr        52.0674
 
4066 Ferrigno,Steve       Marymount       L    Fr        52.0666
4067 Buschi,Christopher   St. John Fishe  M    So        52.0656
4068 Brown,Cooper         Cortland        G    Fr        52.0635
4069 Lee,Ryan             Neumann         A    Jr        52.0599
4070 Putman,Conner        Trine           M    Fr        52.0596
 
4071 Palin,Zach           Morrisville St  M    Fr        52.0585
4072 Jacobson,Chandler    Colorado Colle  L    Jr        52.0581
4073 Ciolfi,Chris         Gettysburg      D    Fr        52.0557
4074 Bickel,Trevor        Moravian        G    Fr        52.0555
4075 Foster,David         Alma            M    Sr        52.0537
 
4076 Megill,Steve         Montclair Stat  M    Jr        52.0524
4077 Dieter,Oakley        Wesley          DM   Jr        52.0510
4078 Dibiase,Jimmy        DePauw          M    Fr        52.0502
4079 Utz,Ryan             Gordon          AM   Sr        52.0485
4080 Schrecengost,Dominic Westminster (P  M    So        52.0472
 
4081 Rosende,Diego        Emerson         A    So        52.0459
4083 Kaliszak,Sean        McDaniel        M    Jr        52.0419
4084 Tatara,Nathan        MSoE            M    Sr        52.0409
4085 Merritt,Sam          Swarthmore      M    So        52.0403
 
4086 Scanlan,Drew         Hendrix         A    Fr        52.0403
4087 Bane,Austin          Greensboro      A    Fr        52.0394
4088 Disanto,Craig        Utica           M    Fr        52.0392
4089 Sullivan,Tyler       Clark           M    Fr        52.0357
4090 Shane,Drew           Southern Maine  M    So        52.0354
 
4091 Casile,Andrew        Thiel           M    So        52.0350
4092 Davis,Tommy          Ferrum          A    Fr        52.0348
4093 Burns,Evan           Vassar          M    Fr        52.0340
4094 Haun,Chris           Maritime        M    Jr        52.0334
4095 Fumai,Sean           Gettysburg      A    Jr        52.0320
 
4096 Schmidt,Lane         Merchant Marin  M    Fr        52.0320
4097 Kaib,Breaden         John Carroll    M    Fr        52.0294
4098 Flatley,Kevin        Susquehanna     M    So        52.0286
4099 Moore,Ethan          Colorado Colle  A    Fr        52.0282
4100 Coyle,Kevin          Western Connec  L    So        52.0273
 
4101 Leous,Stephen        John Carroll    A    Jr        52.0272
4102 Niebler,Patrick      Scranton        D    Sr        52.0270
4103 Bannon,John          Beloit          D    Jr        52.0257
4104 Hargraves,Mike       Mount Saint Ma  D    Sr        52.0233
4105 Romig,Nick           Regis           M    Jr        52.0212
 
4106 Maag,Ian             Skidmore        M    So        52.0192
4107 Kemp,Harry           Whittier        M    Jr        52.0186
4108 Kerby,Kevin          Widener         A    Fr        52.0142
4109 Carbone,Cody         Eastern Connec  M    Sr        52.0134
4110 Roberts,Nate         Olivet          M    So        52.0127
 
4111 Werner,Christian     Albright        D    So        52.0116
4112 Sterling,Michael     Saint Vincent   D    Fr        52.0092
4113 Moore,Hunter         Colby           D    Sr        52.0090
4114 Clapp,Alden          Virginia Wesle  M    Sr        52.0086
4115 Yelk,Richard         Morrisville St  A    So        52.0050
 
4116 Riehl,Pickett        Roanoke         A    So        52.0045
4117 Atkins,Kenneth       Mount Saint Ma  A    Jr        52.0029
4118 Moyer,Dylan          Muhlenberg      L    So        52.0025
4119 Skorupa,Chase        Bard            M    Fr        52.0002
4120 O'berry,Daniel       Bowdoin         M    Jr        51.9993
 
4121 Candee,Eric          Ithaca          L    So        51.9992
4122 Boyle,Eric           Hampden-Sydney  A    So        51.9974
4123 Bonomo,Kevin         Alfred State    D    So        51.9954
4124 Bezek,Jack           Potsdam         G    Jr        51.9944
4125 Martino,Nico         Western Connec  L    Sr        51.9928
 
4126 Vail,Jack            Springfield     A    Fr        51.9927
4127 Zepko,Nick           Virginia Wesle  A    So        51.9922
4128 Wood,James           Misericordia    M    Fr        51.9921
4129 Dunn,Steven          Messiah         M    Fr        51.9907
4130 Zachary,Matthews     Birmingham-Sou  G    Fr        51.9895
 
4131 Adams,Drew           Vassar          M    Fr        51.9889
4133 Bafford,Louie        Randolph-Macon  M    Sr        51.9878
4134 Carlson,Cody         Plymouth State  M    Sr        51.9873
4135 Brunk,Michael        Maritime        D    Sr        51.9872
 
4136 Doucette,Mike        Wheaton         D    Fr        51.9864
4137 Quinn,Jack           Illinois Wesle  D    Fr        51.9860
4138 Weiner,Bobby         Kenyon          A    Sr        51.9852
4139 Torres,Jordan        UMass Dartmout  A    So        51.9839
4140 Ready,Mike           Morrisville St  M    So        51.9827
 
4141 Kip,Peter            Cabrini         D    Sr        51.9809
4142 Pearlman,Gabe        Beloit          D    So        51.9786
4143 Fay,Patrick          Maritime        M    Fr        51.9779
4144 Brown,Keenan         Wheelock        A    Fr        51.9778
4145 Cooper,Billy         St. Lawrence    M    So        51.9776
 
4147 Hetrick,Tyler        Aurora          M    Jr        51.9754
4149 Doner,Kyle           Augustana       A    Sr        51.9738
4150 Watkins,Dylan        Marymount       M    So        51.9700
 
4151 Hollstein,Miller     Berry           A    Jr        51.9691
4152 Kempe,Colby          Tufts           M    Jr        51.9682
4153 Gorrasi,Nick         Stevenson       M    Jr        51.9663
4154 Hill,Nick            Gettysburg      D    So        51.9643
4155 Pompea,Zach          Salisbury       M    Fr        51.9635
 
4156 Wohlin,John          Saint Vincent   M    So        51.9632
4157 Davis,Derek          Eastern         D    Sr        51.9626
4158 Doodian,Evan         St. Lawrence    D    So        51.9600
4159 Shiller,Spencer      Aurora          D    Jr        51.9597
4160 Donoghue,Matt        Geneseo         D    Sr        51.9590
 
4161 Mateer,Chris         Gwynedd Mercy   M    So        51.9588
4162 Brown,Max            Wilkes          A    Fr        51.9571
4163 Galley,Tim           Mount Union     G    So        51.9566
4164 Robinson,Koda-wataka Berry           A    Jr        51.9559
4165 Mccann,Carson        Denison         M    Fr        51.9550
 
4166 Heeter,Matt          Salve Regina    A    So        51.9543
4167 Colgan        id,Rya Alfred State    AM   So        51.9523
4168 Stallman,Jack        Trinity         A    So        51.9522
4169 Sweeny,Lamont        Bethany         M    So        51.9516
4170 Cahill,Dan           Hamilton        M    Jr        51.9460
 
4171 Brunetti,Anthony     Widener         M    Fr        51.9437
4172 Brown-oda,Ken        Mt. St. Vincen  M    Jr        51.9415
4174 Maritz,Jack          Bates           A    So        51.9403
4175 Bernicker,Patrick    Ursinus         M    Fr        51.9394
 
4176 Decrisci,Nicholas    SUNY Poly       A    Jr        51.9382
4177 Pompan,Noah          Gettysburg      M    So        51.9376
4178 Prozinski,Micky      Castleton       M    So        51.9358
4179 Hathaway,Jeff        Keene State     M    Sr        51.9354
4180 Blackburn,Josh       Hope            L    Fr        51.9340
 
4181 Henderson,Luke       RIT             M    So        51.9338
4182 Lawson,Alex          Thomas          D    Jr        51.9332
4183 Tynan,Sean           Western Connec  M    So        51.9321
4184 Levine,Dylan         Beloit          D    So        51.9315
4185 Metcalf,Brady        Hilbert         M    Sr        51.9276
 
4186 Debenedet,John       Keene State     M    Jr        51.9225
4187 Drake,Chris          Widener         A    So        51.9216
4188 Palladino,Nick       Springfield     D    Sr        51.9216
4189 Luoma,Jarrett        Montclair Stat  L    Fr        51.9214
4190 Thiele,Max           Whittier        D    So        51.9213
 
4191 Mahoney,Connor       Wheelock        A    So        51.9189
4192 Jenkins,Tim          Colorado Colle  D    Sr        51.9177
4193 Coats,Kyle           Elizabethtown   D    So        51.9155
4194 Ward,Hunter          Gordon          DM   Sr        51.9120
4195 Elffers,Grant        Mount Union     M    Fr        51.9115
 
4196 Keeley,Max           Amherst         AM   So        51.9113
4197 Palmieri,Joe         Drew            M    So        51.9111
4198 Johnson,Dakota       Keystone        F    Fr        51.9108
4199 Hamer,Jack           Virginia Wesle  D    Sr        51.9105
4200 Erwin,Jason          U. of New Engl  M    Fr        51.9096
 
4201 Daughtry,Quinn       Methodist       L    Fr        51.9094
4202 Lynch,Mike           Connecticut Co  M    Fr        51.9084
4203 Frost,Ben            Haverford       M    Fr        51.9083
4204 Sawitsky,Adam        Morrisville St  M    So        51.9068
4205 Barnard,Drew         Washington & L  D    Fr        51.9056
 
4206 Schlecker,Louis      Rosemont        D    Sr        51.9056
4208 Loveland,Kevin       Fairleigh Dick  AM   Jr        51.9045
4209 Brady,Trevor         Utica           D    Fr        51.9026
4210 Hudson,Dan           Adrian          M    Sr        51.8992
 
4211 Leraeu,Isaiah        Johnson State   A    Fr        51.8988
4212 Miller,Andrew        Augustana       A    Sr        51.8983
4213 Murphy,Connor        Dickinson       A    So        51.8954
4214 Tracz,Brandon        Utica           M    So        51.8951
4215 Suknaic,Nick         Gwynedd Mercy   AM   So        51.8924
 
4216 Keller,Andrew        Susquehanna     M    Jr        51.8911
4217 Comeau,Jeffrey       St. Joseph's (  D    Fr        51.8909
4218 Totman,Ben           Cornell (IA)    G    So        51.8908
4219 Gibson,Justin        Clarkson        D    Jr        51.8884
4220 Collins,Calvin       Williams        M    Fr        51.8881
 
4222 Ibarra,Gilbert       Piedmont        M    Jr        51.8877
4223 Greenberg,Nate       DePauw          M    Fr        51.8876
4224 Shayer,Patrick       Williams        G    Jr        51.8864
4225 Melvin,Brooks        Lynchburg       A    So        51.8846
 
4226 Wieczorek,Matthis    Bowdoin         M    So        51.8844
4227 Harris,Oates         Birmingham-Sou  M    Sr        51.8839
4228 Marcelle,Dan         Oberlin         MA   So        51.8829
4229 Hummel,Ryan          Elizabethtown   D    So        51.8816
4230 Rodee,Sean           Cobleskill      D    So        51.8813
 
4231 Levins,Orlando       Shenandoah      M    Fr        51.8811
4232 Hoffer,Jake          Montclair Stat  A    So        51.8782
4233 Harmon,Chase         Hilbert         L    So        51.8776
4234 Morgan,Carter        MIT             M    Fr        51.8775
4235 Izzo,Kevin           Arcadia         D    Sr        51.8763
 
4236 Landon,Baker         Lebanon Valley  A    Jr        51.8757
4237 Turpin,Cole          Wesleyan        M    So        51.8754
4238 Collins,Jack         Illinois Wesle  D    Jr        51.8731
4239 Stockman,Grant       Hilbert         D    So        51.8726
4240 Nally,Shawn          RIT             A    Fr        51.8723
 
4241 Blair,Christian      Bryn Athyn      M    Jr        51.8717
4242 Stoffel,Alex         Skidmore        D    Fr        51.8674
4243 Deblasio,Nicholas    Skidmore        M    Fr        51.8660
4244 Ratta,Nick della     Plattsburgh     M    Fr        51.8645
4245 Zattola,Bob          Utica           M    So        51.8631
 
4246 Mcgovern,Pj          Roger Williams  M    Sr        51.8622
4247 Wheatley,Liam        Utica           M    Sr        51.8620
4248 Robinette,Cullen     Hendrix         M    Fr        51.8606
4249 Carrigan,Robert      Goucher         G    Fr        51.8597
4250 Konfor,Zacharias     Johnson & Wale  M    Jr        51.8594
 
4251 Kellish,Alec         Misericordia    D    Jr        51.8590
4252 Larose,Zach          Daniel Webster  D    Fr        51.8589
4253 Jaworski,Lewis       Becker          D    Fr        51.8588
4254 O'connor,Jack        Union           M    Jr        51.8575
4255 Fickett,Stephen      Susquehanna     M    Jr        51.8567
 
4256 Higgins,Jason        Widener         D    Fr        51.8554
4257 Parrish,Aaron        Guilford        M    Fr        51.8547
4258 Hartline,Parker      Arcadia         D    Fr        51.8543
4259 Rooney,Peter         Maritime        M    Sr        51.8537
4260 Buckler,Jeremy       Goucher         M    Fr        51.8528
 
4261 Barrett,Jackson      Millsaps        A    Fr        51.8519
4262 Schaefer,Chris       Transylvania    A    Fr        51.8498
4263 Erickson,Matthew     Concordia-Wisc  G    Jr        51.8497
4264 Leytham,Bobby        Mary Washingto  D    So        51.8491
4265 Slye,Malik           Rosemont        M    Fr        51.8489
 
4266 Plesati,Sergio       Neumann         A    Jr        51.8488
4267 Laychak,Marcus       Albright        D    Fr        51.8485
4268 Durkin,John          Cabrini         A    Fr        51.8472
4269 Dyer,Jermaine        Alfred State    L    Fr        51.8469
4270 Petrucci,Derek       Otterbein       D    Fr        51.8461
 
4272 Mudd,Jordan          Becker          G    Fr        51.8438
4273 Doncel,Luke          Hope            L    Fr        51.8429
4274 Little,Jack          Hampden-Sydney  M    So        51.8428
4275 Critides,Trey        Cabrini         F    Fr        51.8423
 
4276 Ward,Connor          Susquehanna     M    So        51.8422
4278 Prager,Matthew       Western New En  D    Jr        51.8410
4279 Daly,Thomas          Babson          L    Jr        51.8400
4280 Dickens,Ian          Goucher         D    Fr        51.8397
 
4281 Sanchez,Gregorit     New England Co  M    So        51.8393
4282 Stalter,Christian    Cortland        M    Fr        51.8376
4283 Kelly,Corey          Ursinus         M    Jr        51.8373
4284 Ruscitto,Lorenzo     Washington & J  D    So        51.8364
4285 Perron,Xavier        Utica           A    Fr        51.8340
 
4286 Dillon,Matthew       Emmanuel        D    Sr        51.8326
4287 Loughery,Clayton     Rosemont        D    Jr        51.8320
4288 Barnd,Eric           Fairleigh Dick  L    Fr        51.8306
4289 Dellacroce,Matt      Mt. St. Vincen  M    Jr        51.8305
4290 Lemon,Jordan porte   Keuka           A    So        51.8304
 
4291 Smiroldo,Vince       Mary Washingto  A    Fr        51.8286
4292 Gans,Jordan          Rensselaer      M    So        51.8262
4293 Lippitt,Charlie      Denison         M    Jr        51.8259
4294 Stewart,Jordan       Wesley          M    So        51.8259
4295 Wilson,Nick          Franklin & Mar  G    Fr        51.8223
 
4296 Charbonneau,Will     Fairleigh Dick  A    Fr        51.8222
4297 Macca,Owen           Johnson & Wale  M    Fr        51.8220
4298 Whear,Matt           Norwich         L    So        51.8210
4300 Miles,Matt           Oneonta         A    Fr        51.8172
 
4301 Smith,Grady          Trinity         M    Sr        51.8168
4302 Marshall,Landry      York            G    So        51.8166
4303 Freeland,Icle        Dubuque         A    Sr        51.8156
4304 May,Michael          Nazareth        M    Fr        51.8155
4305 Bebeau,Corey         Becker          L    So        51.8151
 
4306 Irving,Joe           Franciscan      D    Fr        51.8145
4307 Forsyth,Kevin        Misericordia    M    So        51.8129
4308 Egan,Mike            Gordon          M    Sr        51.8122
4309 Fulton,Daniel        Augustana       D    Sr        51.8122
4310 Morse,Alex           Rhodes          D    Sr        51.8117
 
4311 Marth,Bailey         Illinois Wesle  A    Fr        51.8115
4312 Surdam,Chris         Green Mountain  AM   Fr        51.8102
4313 Peer,Brian           Johnson & Wale  M    So        51.8090
4314 Grant,Geoffrey       Skidmore        D    Jr        51.8083
4315 Arhontoulis,Alex     Ursinus         L    So        51.8082
 
4316 Gervasio,Steve       Emmanuel        M    Fr        51.8073
4318 Dominik,David        Alvernia        D    Sr        51.8034
4319 Vandemark,Chris      Hartwick        M    Fr        51.8032
4320 Mccarthy,Kellen      Marymount       A    Jr        51.8029
 
4321 Dawson,Chandler      Wilmington      M    So        51.8026
4322 Connolly,Aidan       Concordia-Wisc  A    Fr        51.8024
4323 Drake,Mitchell       Bates           G    Fr        51.8017
4324 Coon,Dominic         Alfred State    A    Fr        51.8015
4325 Giachinta,Tyler      Utica           M    Fr        51.8000
 
4326 Lunghammer,Dan       Colorado Colle  M    Fr        51.8000
4327 Facer,Jeremy         Concordia-Wisc  M    Fr        51.7994
4328 Prutting,Jake        Goucher         M    Jr        51.7989
4329 Geppert,Jake         Tufts           M    So        51.7985
4330 Caliendo,Dan         Farmingdale St  A    Sr        51.7980
 
4331 Hall,Kevin           Arcadia         M    Jr        51.7955
4332 Gannon,Tj            Johnson & Wale  M    So        51.7953
4333 Zang,Jeremy          La Roche        A    So        51.7939
4334 Heckler,John         Roanoke         F    Fr        51.7935
4335 Jansen,Eric          Wheaton         M    Jr        51.7928
 
4336 O'hara,Ryan          Muhlenberg      D    Fr        51.7918
4337 Fisher,Matt          Frostburg Stat  D    Sr        51.7904
4338 Goldbourne,Jordan    Nazareth        D    Fr        51.7893
4339 Giroux,Dan           U. of New Engl  D    So        51.7885
4340 Withers,Bryce        Carthage        M    Jr        51.7882
 
4341 Brown,Jesse          Beloit          M    Fr        51.7879
4342 Bessette,Marcus      Lyndon State    G    Jr        51.7865
4343 Menendez,Adam        Illinois Wesle  D    Jr        51.7829
4344 Utz,Thomas           Nazareth        M    Fr        51.7828
4345 Larade,Curtis        Daniel Webster  G    Sr        51.7806
 
4346 Brown,Chris          RIT             M    Fr        51.7786
4347 Kravit,Daniel        Roanoke         AM   So        51.7784
4348 Copeland,Luc         Salve Regina    M    So        51.7780
4349 Mccarthy,Ryan        Daniel Webster  M    So        51.7767
4350 Gwin,Corey           Salisbury       M    Fr        51.7757
 
4351 Nurmikko,Jordan      Olivet          D    Sr        51.7754
4352 Sanders,Dakota       Curry           D    Fr        51.7729
4353 Bradley,Stephen      Scranton        M    Fr        51.7716
4354 Osterhout,Steven     Carroll         D    So        51.7695
4355 Cicio,James          Mary Washingto  A    So        51.7692
 
4356 Keenhold,Rhys        Johnson State   M    So        51.7667
4358 Hoff,Mason           Lebanon Valley  M    So        51.7640
4359 Tandy,Ryan           RIT             A    Fr        51.7596
4360 Radice,Lucas         Trine           M    So        51.7596
 
4361 Palmer,Ryan          Houghton        M    Jr        51.7586
4362 Lynch,Joe            Catholic        D    Jr        51.7584
4363 Gates     mid,Jared  Alfred State    M    Fr        51.7584
4365 Kaye,Peter           Lynchburg       D    Jr        51.7543
 
4366 Decker,Patrick       Gettysburg      M    So        51.7519
4367 Vanblois,Luke        Hope            M    Fr        51.7518
4368 Buttner,Brian        Wells           A    So        51.7509
4369 Tsilionis,James      Susquehanna     D    So        51.7490
4370 Dunsig,Matt          Aurora          M    Fr        51.7471
 
4371 Vandeusen,Tj         St. John Fishe  A    So        51.7471
4372 Brennan,Timmy        Muhlenberg      M    So        51.7467
4373 Herbert,Tom          Oswego          A    So        51.7465
4374 Stadlinger,Stefano   Bates           D    Sr        51.7464
 
4376 Boyle,Nolan          Frostburg Stat  M    Jr        51.7450
4377 Marshall,Parker      Stevens         A    Fr        51.7448
4378 Little,Emmett        Roger Williams  M    So        51.7440
4379 Benziger,Jack        Goucher         D    So        51.7429
4380 Cianfarani,Nicholo   Keuka           D    Sr        51.7421
 
4381 Robertello,Mike      Catholic        M    So        51.7418
4382 Ameo,Nick            Mount Union     M    Sr        51.7412
4383 Fritz,Bobby          Rosemont        M    Jr        51.7398
4384 Davis,Dalton         Bard            L    So        51.7390
4385 Needham,Danny        Capital         M    So        51.7387
 
4386 Walters,Brandon      Trine           M    Jr        51.7378
4387 Paine,Nick           Springfield     M    Jr        51.7367
4388 Wojtkowiak,Brett     Ursinus         D    So        51.7348
4389 Burrow,Luke          Augustana       D    Jr        51.7338
4390 Alpaugh,Harrison     Colby           M    So        51.7335
 
4391 Casey,Bryn           Ohio Wesleyan   M    Fr        51.7330
4392 Langford,Luke        Washington & L  M    Fr        51.7324
4393 Hansson,Christian    Hamilton        M    Fr        51.7304
4394 Steinle,Miller       Middlebury      G    Sr        51.7292
4395 Tiden,Kent           Eastern Connec  M    Jr        51.7290
 
4396 Fuhrman,Tyler        Stevenson       A    Jr        51.7289
4397 Drankwater,Michael   Brockport       D    So        51.7285
4398 Carroll,Ken          Montclair Stat  D    So        51.7254
4399 Howard,Austin        Stevenson       M    So        51.7243
4400 Laudico,Matthew      Ohio Northern   D    So        51.7233
 
4401 Campanale,Jack       Nichols         M    Fr        51.7232
4402 Arroyo,Austin        Lycoming        L    Fr        51.7231
4403 Slobom,Sam           Aurora          M    Fr        51.7211
4404 Levine,Charles       New England Co  D    Fr        51.7208
4405 Snight,Patrick       McDaniel        M    So        51.7207
 
4406 Olsen,Jacob          Dubuque         M    Fr        51.7192
4407 Buescher,Clayton     Susquehanna     M    Sr        51.7192
4408 Limbeck,Jared        Houghton        M    Sr        51.7189
4409 Shy,Andrew           Shenandoah      M    Fr        51.7188
4410 Bibb,Kyler           Millsaps        M    Jr        51.7167
 
4411 Mondi,John           Rhodes          G    Fr        51.7130
4412 Pontone,Anthony      Moravian        D    Fr        51.7121
4413 Plate,Christopher    Defiance        D    Fr        51.7119
4414 Cyr,Matthew          Dallas          A    Sr        51.7094
4415 Mcmaster,Tommy       Denison         L    Fr        51.7094
 
4416 Scata,Alex           Mount Ida       F    Sr        51.7073
4417 Olbrich,Jonathan     Nazareth        A    So        51.7073
4418 Prager,Emerson       Centre          M    Fr        51.7064
4419 Kopistecki,Jonathan  Immaculata      M    Sr        51.7052
4420 Fritz,Jackson        York            D    So        51.7049
 
4421 Stewart,Greg         Adrian          D    So        51.7037
4422 Littlefield,Conrad   Southwestern    G    Fr        51.7018
4423 Calhoun,Jordan       Carthage        D    So        51.7016
4424 Godlewski,Evan       York            M    So        51.7015
4425 Mostyn,Trey          Goucher         D    Sr        51.7014
 
4427 Hardy,Anthony        Randolph        M    So        51.7000
4428 O'brien,Jonathan     New England Co  M    Jr        51.6991
4429 Sommi,Cole           Berry           D    Jr        51.6986
4430 Kennedy,Britt        Piedmont        A    So        51.6972
 
4431 Burke,Connor         U. of New Engl  M    Sr        51.6958
4432 Conley,Chase         Salisbury       D    So        51.6954
4433 Justin,Session       Birmingham-Sou  D    Jr        51.6950
4434 Flinter,Keegan       John Carroll    M    Jr        51.6949
4435 Adams,Steve          St. Mary's      M    Sr        51.6947
 
4436 Morris,Connor        Clark           D    Jr        51.6935
4437 Cioffi,Aj            Moravian        M    Fr        51.6932
4439 Azzarello,Chris      Ohio Wesleyan   A    Fr        51.6927
4440 Warriner,Holten      Wabash          D    Jr        51.6920
 
4441 Vayer,Benjamin       Bridgewater     D    So        51.6891
4442 Prangley,Will        Oberlin         M    Fr        51.6886
4443 Beal,Jj              Castleton       D    Jr        51.6883
4444 Turner,Alec          Mary Washingto  M    So        51.6874
4445 Brenon,Nicholas      SUNY Poly       D    Sr        51.6847
 
4446 Todd,Garyck          Wilmington      D    Sr        51.6846
4447 Covelli,Nicolas      Alfred State    AM   Fr        51.6842
4448 Pappas,Lee           Lycoming        M    Sr        51.6839
4450 Guldenschuh,Rob      Kenyon          AM   So        51.6808
 
4451 Mcpherson,Chris      MIT             M    Sr        51.6803
4452 Doucette,Zachary     Maine Maritime  D    Fr        51.6799
4453 Hicks,Travis         Hilbert         M    So        51.6789
4454 Speroff,Cody         Augustana       D    Sr        51.6775
4455 Schooley,Holden      King's          A    Fr        51.6766
 
4456 Ryan,Logan           Dickinson       D    So        51.6763
4457 O'toole,Robbie       Nazareth        G    Fr        51.6753
4458 Weidner,Joey         Salisbury       D    Sr        51.6725
4459 Werner,Evan          Eastern         M    Sr        51.6715
4460 Cook     mid,Tyler   Alfred State    M    So        51.6699
 
4461 Spalding,Logan       Southwestern    M    Fr        51.6698
4462 Seibert,Jonathan     Baldwin Wallac  M    Fr        51.6693
4463 Tarallo,Zack         St. Mary's      M    Sr        51.6688
4464 Acquaviva,Joe        Susquehanna     M    Fr        51.6687
4465 Lukas,Zach           Rensselaer      A    So        51.6669
 
4466 Caforia,Dominic      Johnson State   M    So        51.6665
4467 Kelly,Ryan           Stevens         M    Fr        51.6654
4468 Sobolewski,Jonathan  SUNY Poly       M    So        51.6648
4469 Weinrauch,Nate       Hamilton        A    Jr        51.6624
4470 Szurley,Jackson      Washington Col  G    Jr        51.6616
 
4471 Lantinga,Austin      Alma            M    Fr        51.6602
4472 Brindisi,Nick        St. Lawrence    A    Fr        51.6586
4473 Barbay,Nick          Keuka           M    Sr        51.6586
4474 Boardman,Luke        Whittier        M    Sr        51.6585
4475 Schirmacher,Kevin    Connecticut Co  M    Jr        51.6575
 
4476 Ferguson,Dash        Salisbury       M    So        51.6562
4477 Groff,Cameron        Houghton        M    Jr        51.6551
4478 Havermann,Kevin      Washington & L  M    So        51.6537
4479 Hahn,Alex            Montclair Stat  A    Sr        51.6502
4480 Ebel,Joe             Aurora          M    So        51.6483
 
4481 Rue,Ben la           Arcadia         D    So        51.6481
4482 Roschetzky,Glenn     St. John Fishe  M    Fr        51.6473
4483 Bower,Blake          Baldwin Wallac  M    Fr        51.6456
4484 Stockman     fo,Kyle Plymouth State  F    So        51.6437
4485 Mandel,Alex          Swarthmore      M    So        51.6430
 
4486 Uyeki,Colin          Wesleyan        A    Fr        51.6420
4487 Pollack,Nico         Tufts           A    So        51.6418
4488 Bow,Jacob            Washington & J  M    Jr        51.6408
4489 Strahm,Jack          Wittenberg      A    Fr        51.6395
 
4491 Jennette,Robby       Cabrini         D    So        51.6380
4492 Lovejoy,Josh         Randolph-Macon  D    Fr        51.6373
4493 Recor,Jake           Brockport       A    Fr        51.6363
4494 Decker,Daniel        Gwynedd Mercy   M    Fr        51.6357
4495 Heaviland,Nathan     Southwestern    M    Fr        51.6350
 
4496 Guernsey,Cam         Roanoke         A    Fr        51.6345
4497 Horbal,Davis         Hampden-Sydney  D    Jr        51.6325
4498 Danner,David         Carthage        M    So        51.6308
4499 Miller,Scott         Colby           A    Fr        51.6302
4500 Karatas,Nate         Baldwin Wallac  G    Fr        51.6292
 
4501 Newhouse,Alex        Union           M    Fr        51.6287
4502 Caiola,Daniel        Union           M    Sr        51.6287
4503 Heneghan,Stephen     St. John Fishe  D    Jr        51.6285
4504 Pettine,David        Misericordia    D    So        51.6283
4505 Baeza,Nicholas       Dallas          L    Jr        51.6282
 
4506 Conor   dge,         Emerson         M    Sr        51.6275
4507 Joyce,William        Scranton        M    Jr        51.6271
4508 Vigrass,Garrett      Cobleskill      A    Fr        51.6251
4509 Rasmussen,Thor       Gordon          M    Jr        51.6248
4510 Greaney,Jack         Shenandoah      A    Sr        51.6247
 
4511 Gladstone,Jack       Franklin & Mar  M    Sr        51.6246
4512 Meyreles,Eric        Wesleyan        M    So        51.6244
4513 Cook,Andrew          Mass. Maritime  D    Fr        51.6242
4514 Ellis,Jake           Augustana       G    So        51.6230
4515 Blessard,Ben         Dallas          A    Fr        51.6226
 
4516 Petraglia,Will       Emmanuel        AM   Fr        51.6188
4517 Blood,Andrew         Emmanuel        G    So        51.6187
4518 Hargrave,Peter       Clarkson        G    Fr        51.6181
4519 Bleck,Stuart         Clark           D    So        51.6169
4520 Carr,Joseph          Alfred State    L    Jr        51.6164
 
4521 Singh,Rishi          Clark           M    Jr        51.6116
4523 Strickland,Jeff      Bridgewater     A    Jr        51.6087
4524 Alpaugh,Rory         Stockton        AM   Fr        51.6052
4525 Hale,Jacob           Christopher Ne  A    Fr        51.6047
 
4526 D'ver,Seth           Marywood        D    Fr        51.6045
4527 Atkinson,Pierre      Ursinus         M    So        51.6040
4528 Kaminsky,Warren      Concordia-Wisc  A    Fr        51.6038
4529 Jacobs,Jared         Wesleyan        M    Sr        51.6037
4530 Beutel,Michael       Shenandoah      G    Fr        51.6036
 
4531 Foley,Nick           Mass. Maritime  M    Sr        51.6031
4532 Garrity,Liam         St. Joseph's (  D    Fr        51.6015
4533 Gray,Paul            Wheaton         M    Sr        51.6014
4534 Haueisen,Michael     Denison         M    Jr        51.6013
4535 Kelly,Brian          Medaille        M    Jr        51.6009
 
4536 Singer,Mike          Kean            M    Sr        51.6000
4537 Roy,Marc             Husson          M    Jr        51.5998
4538 Meyers,Griffin       Ithaca          M    Fr        51.5994
4539 Nagle,Matt           Coast Guard     M    Fr        51.5987
4540 Delaney,Bo           Lynchburg       M    Fr        51.5985
 
4541 Polak,Zach           MSoE            G    Sr        51.5983
4542 Iii,Edward martin    Bridgewater     M    So        51.5979
4543 Enright,Ryan         Keuka           M    Sr        51.5973
4544 Evans,Jake           Elizabethtown   M    Sr        51.5967
4545 Chapman,Dakota       Methodist       M    So        51.5957
 
4546 Nardi,Ryan           Bowdoin         D    Jr        51.5945
4547 Iii,George sterling  Mary Washingto  M    Fr        51.5903
4548 Graziano,Nicholas    Mount Saint Ma  A    So        51.5902
4549 Klever,Matthew       Wittenberg      D    Sr        51.5901
4550 O'neal,Ethan         Methodist       L    Fr        51.5893
 
4551 Smith,Kristian       Huntingdon      M    Sr        51.5892
4552 Dolan,Michael        Mass. Maritime  G    Fr        51.5872
4553 Boyd,Matthew         Curry           M    Jr        51.5861
4554 Lucas,Ben            Sewanee         M    So        51.5840
4555 Louie,Zach           Roanoke         L    Fr        51.5833
 
4556 Cadorette,Stephen    Babson          A    Fr        51.5829
4557 Elsing,Aaron         Wabash          D    Fr        51.5815
4558 Nayersina,Nicholas   Concordia-Wisc  M    NA        51.5781
4559 Gilgen,Connor        Western New En  D    So        51.5769
4560 Donnell,Eddie        St. Joseph's (  D    Sr        51.5758
 
4561 Cohen,Joshua         Whittier        D    Sr        51.5757
4562 Wright,Dominic       Green Mountain  M    So        51.5743
4563 Heimbuch,Brandon     Plattsburgh     M    So        51.5736
4564 Farnell,Zachary      Wesley          M    Fr        51.5730
4565 Thie,Ryan            Dallas          A    Fr        51.5720
 
4566 Kitchenman,Jake      York            L    Jr        51.5694
4567 Reed,Dallas          Ohio Wesleyan   M    Jr        51.5692
4568 Morel,Philip         Farmingdale St  M    Jr        51.5684
4569 Shea,Matt            Norwich         M    So        51.5681
4570 Dunn,Corbin          Skidmore        A    Fr        51.5672
 
4571 Heap,Branden         Western Connec  M    So        51.5653
4572 Larsen,Matt          Wentworth       M    Fr        51.5646
4573 Krill,Clay           Centre          D    Sr        51.5628
4574 Zabielski,Anthony    Springfield     A    Jr        51.5621
4575 Beason,Carlos        Colby           M    Fr        51.5609
 
4576 Sullivan,Tyler       Hampden-Sydney  M    Sr        51.5593
4577 Esch,Steve           Cobleskill      D    Sr        51.5586
4578 Thresher,Matt        Norwich         L    So        51.5568
4579 O'brien,Zack         Mass. Maritime  AM   Fr        51.5549
4580 Weigold,Justin       Maritime        G    Fr        51.5549
 
4581 Brumbaugh,Clay       Virginia Wesle  D    So        51.5548
4582 Hermes,Charlie       Albion          M    So        51.5539
4583 Susi,Michael         Lasell          M    Fr        51.5535
4584 Clark,Colin          Castleton       M    Fr        51.5514
4585 Ferris,Bryan         Thomas          A    Sr        51.5496
 
4586 Sturgess,Kenny       Endicott        G    Jr        51.5494
4587 Gellatly,Robert      Moravian        M    Fr        51.5493
4588 Dylag,Walter         SUNY Canton     D    Fr        51.5448
4589 Cook,Aaron           Springfield     D    So        51.5444
4590 Santaniello,Chris    Springfield     G    Jr        51.5444
 
4591 Debacco,Drew         Franklin & Mar  D    So        51.5385
4592 Wright,Alex          Oberlin         M    Sr        51.5383
4593 Trifeletti,Devin     St. John Fishe  M    Jr        51.5360
4594 Gordon,Connor        Ohio Northern   M    Fr        51.5302
4595 Goodermote,Alex      St. John Fishe  M    Fr        51.5276
 
4596 O'brien,Shayne       Lynchburg       A    So        51.5272
4597 Zavorotny,Nick       Husson          G    Fr        51.5271
4598 Lomady,Matthew       Albright        M    Sr        51.5266
4599 Galligan,Tre         Ohio Wesleyan   M    Fr        51.5262
4600 Johnson,Zach         Nazareth        A    Fr        51.5261
 
4601 Collins,Kevin        Mass. Maritime  M    Jr        51.5249
4602 Helfman,Andrew       Oneonta         G    Fr        51.5214
4603 Lilly,Jamie          York            A    Jr        51.5203
4604 Phillips,Devon       Piedmont        A    Fr        51.5165
4605 Edsall,Casey         Shenandoah      M    Sr        51.5159
 
4606 Hollen,Henry         Tufts           M    Fr        51.5147
4607 Guerin,Jake          Johnson & Wale  A    Sr        51.5141
4608 Denike,Richie        Oneonta         A    So        51.5134
4609 Townshend,Curt       Tufts           D    Sr        51.5122
4610 Phoung,Matt          Muskingum       D    So        51.5110
 
4611 Sherlock,Dan         Morrisville St  G    So        51.5108
4613 Mclaughlin,Jim       Keene State     D    Fr        51.5081
4614 Hill,Max             Brockport       M    Jr        51.5057
4615 Shinkaruk,Carter     Elmira          M    Sr        51.5051
 
4616 Ton,Kyle             Mount Ida       A    Fr        51.5049
4617 Hunt,Alex            St. John Fishe  A    Fr        51.5046
4618 Tucker,Tristan       Wheaton         M    Jr        51.5038
4619 O'riordan,Jake       Mass. Maritime  M    Fr        51.5033
4620 Waltenburg,Anthony   Benedictine     G    Fr        51.5022
 
4621 Leon,Eddie           Muskingum       D    Fr        51.5020
4622 Shockley,Caleb       Randolph        D    Fr        51.4994
4623 Baregi,Mario         Concordia-Wisc  M    Fr        51.4992
4624 Costanzo,Bob         Brockport       D    Jr        51.4969
4625 Suarez,Charlie       Hood            L    So        51.4968
 
4626 Gray,Timothy         Scranton        G    So        51.4967
4627 Lindberg,Kyle        Alvernia        G    Fr        51.4964
4628 Kerner,Michael       Dallas          M    Fr        51.4948
4629 Lees,Christopher     York            M    Jr        51.4932
4630 Coyle,Gerald         Wittenberg      A    Fr        51.4921
 
4631 Wittenmyer,Spencer   Hiram           D    Sr        51.4921
4632 Caufield,Harry       McDaniel        A    Fr        51.4899
4633 Hollingshead,Ryan    Bryn Athyn      D    Fr        51.4892
4634 Daly,Sam             Augustana       M    So        51.4873
4635 Keblish,Kyle         Gettysburg      D    Jr        51.4801
 
4636 Sopczyk,Carl         Mount Union     A    Sr        51.4788
4637 White,David          Amherst         M    So        51.4755
4638 Wilson,Sean          SUNY Poly       M    Fr        51.4751
4639 Lutz,Reid            Westminster (P  D    Fr        51.4749
4640 Kickel,Kyle          Hartwick        M    So        51.4738
 
4641 Anile,Joseph         Colby           M    Jr        51.4728
4642 Reece,Patrick        Southern Virgi  L    So        51.4726
4643 Riley,Michael        Hendrix         D    So        51.4726
4644 Bodie,Vaughn         Ferrum          DM   Fr        51.4717
4645 Corcoran,Forrest     Colorado Colle  A    Jr        51.4717
 
4646 Graham,Dan           Brockport       M    So        51.4692
4647 Falvey,Mackennon     Concordia-Wisc  M    Sr        51.4674
4648 Mulherin,Quinn       St. John Fishe  D    So        51.4671
4649 Tedd,Rob             Cazenovia       A    Fr        51.4664
4650 Brindisi,Chris       Franklin & Mar  M    Fr        51.4659
 
4651 Jester,Otto          Bridgewater     D    So        51.4658
4652 Campanale,Casey      Nichols         M    Fr        51.4624
4653 Maselek,Nathan       Clark           G    Fr        51.4624
4654 Mauro,Travis         Plattsburgh     D    So        51.4612
4655 Schwartz,Zach        Amherst         A    So        51.4583
 
4656 Oakes,Jack           Catholic        A    Jr        51.4568
4657 Doyle,Bobby          Washington & L  M    So        51.4564
4658 Squicciarini,Nick    Gwynedd Mercy   L    So        51.4562
4659 Rouleau,Kyle         Berry           D    Fr        51.4560
4660 Ervin,Will           Christopher Ne  M    So        51.4552
 
4661 Arth,John            Swarthmore      M    Fr        51.4546
4662 Chaikin,Dylan        McDaniel        M    Jr        51.4539
4663 Chung,Daniel         Union           M    So        51.4537
4664 May,Connor           Fairleigh Dick  M    Jr        51.4533
4665 Pelkey,Jason         Lyndon State    D    Sr        51.4532
 
4666 Beja,Zach            Marywood        A    Fr        51.4530
4667 Gates,Gentry         Birmingham-Sou  M    Sr        51.4506
4668 Callahan,Brendan     Oneonta         M    Fr        51.4501
4669 Conroy,William       Norwich         M    Fr        51.4500
4670 Jordan briceland     Geneseo         DM   Sr        51.4486
 
4671 Oliver,Malik         Rosemont        M    Jr        51.4471
4672 Ho,Matt              Daniel Webster  M    Fr        51.4464
4673 Miller,Michael       Oberlin         D    Fr        51.4462
4674 Lee,Sean             Illinois Wesle  M    Fr        51.4456
4675 Kern,Connor          Dubuque         D    Sr        51.4448
 
4676 Sullivan,Jack        Union           M    Fr        51.4447
4677 Palmateer,Shane      Christopher Ne  D    Jr        51.4441
4678 Wheeler,Jackson      Houghton        D    So        51.4440
4679 Zachara,Nick         St. Lawrence    D    So        51.4430
4680 Smith,David          Alma            G    Jr        51.4429
 
4682 Thomas-ikier,Chris   Lasell          D    Sr        51.4419
4683 O'reilly,Joe         St. Joseph's (  A    So        51.4419
4684 Davis,Truett         Colorado Colle  A    Fr        51.4401
4685 Statile,Jeffrey      Mass. Maritime  G    Fr        51.4400
 
4686 Christman,Andrew     Catholic        M    So        51.4394
4687 Amendola,Joey        Wesleyan        D    Sr        51.4389
4688 Raap,Matt            St. John Fishe  D    Fr        51.4378
4689 Bloom,Shane          St. John Fishe  DM   So        51.4378
4690 Kirk,James           Farmingdale St  M    Jr        51.4366
 
4691 Fiore,Coz            Oneonta         D    So        51.4355
4692 Finley,Teddy         Merchant Marin  D    Fr        51.4349
4693 Mcdonald,Seamus      Lynchburg       D    Fr        51.4336
4694 Adams,Mike           Stevenson       D    So        51.4323
4695 Gouhin,Drew          Ohio Wesleyan   AM   Fr        51.4292
 
4696 Andriano,Lucas       Western New En  M    So        51.4289
4697 Rice,Walker          Lynchburg       M    Fr        51.4288
4698 Bowen,Alex           Norwich         M    So        51.4285
4699 Dew,Sawyer           Tufts           M    Sr        51.4277
4700 Gaffney,Jay          Christopher Ne  M    Fr        51.4257
 
4701 Caminske,Kurt        Coast Guard     G    So        51.4245
4702 Mccague,Ian          Oberlin         A    So        51.4227
4703 Boliaux,Jj           Albright        M    So        51.4215
4704 Hynson,Cal           St. Lawrence    A    So        51.4208
4705 Phillips,Andrew      Marywood        M    Fr        51.4201
 
4706 Bizovi,Gabe          Cornell (IA)    D    Fr        51.4197
4707 Cashin,John          Gordon          D    Sr        51.4185
4708 Mcdonald,Connor      Mt. St. Vincen  DM   Fr        51.4172
4709 Bearson,Smith        Birmingham-Sou  D    So        51.4167
4710 Carroll,Jake         Plattsburgh     A    Fr        51.4146
 
4711 Pereira,Alex         Mount Ida       M    So        51.4144
4712 Doherty,Camden       Wilmington      A    Sr        51.4134
4713 Relkin,Lucas         RIT             D    Fr        51.4124
4714 Heller,Brandon       Transylvania    M    So        51.4124
4715 Dantzler,Razaun      Methodist       M    Fr        51.4093
 
4716 Morrison,Duncan      Geneseo         M    So        51.4069
4717 Fullerton,Rob        Rivier          A    Fr        51.4068
4718 Roche,Nick           Alvernia        M    Jr        51.4065
4719 Foster,Max           Calvin          A    Fr        51.4036
4720 Parker,Matt          Muhlenberg      D    Jr        51.4034
 
4721 Hoch,Colin           Concordia-Wisc  A    Fr        51.4033
4722 Riccardi,Kyle        Rensselaer      M    So        51.4033
4724 Coppess,Jesse        Cornell (IA)    M    So        51.4024
4725 Adler,Sean           Plattsburgh     M    So        51.4017
 
4726 Connolly,Kevin       Maritime        M    Sr        51.4008
4727 Greenwald,Cody       Gordon          G    Sr        51.4002
4728 Opiela,Zack          SUNY Canton     D    Jr        51.4000
4729 Boyer,Chase          Lynchburg       M    So        51.3990
4730 Conteh,Eshaka        Bethany         M    So        51.3985
 
4731 Mix,Rich             Benedictine     D    So        51.3979
4732 Morrow,Tj            Vassar          M    Sr        51.3963
4733 Bender,Josh          Mount Union     M    Sr        51.3962
4734 Stokowski,Alex       Salem State     M    Jr        51.3959
4735 Waller,Wellington    Dallas          D    Jr        51.3948
 
4736 Augustyn,Jordan      Johnson & Wale  M    Sr        51.3946
4737 Kearney,Harley       Rivier          M    So        51.3942
4738 Porter,Tyler         Mt. St. Vincen  MA   Fr        51.3931
4739 Anderson,Zack        Amherst         D    So        51.3925
4740 Sweder,Brandon       Widener         M    So        51.3921
 
4741 Panno,Stephen        Oneonta         A    Fr        51.3920
4742 Leonardo,Paul        Southern Maine  A    Fr        51.3916
4743 Biggans,Jeremy       Keystone        M    Fr        51.3902
4744 Doyle,Nick           Virginia Wesle  G    Jr        51.3859
4745 Barraclough,Brendan  Curry           M    Fr        51.3856
 
4746 Avery,Dylan          Norwich         A    So        51.3853
4747 Noack,Taylor         Hendrix         G    Fr        51.3836
4748 Stanley,Nick         Mount Ida       D    So        51.3833
4749 Connery,Jack         Oneonta         G    So        51.3817
 
4751 Ram,Peter            Maritime        L    Fr        51.3772
4752 Prevete,Frank        Farmingdale St  G    So        51.3760
4753 Montgomery,Charles   Oneonta         M    Jr        51.3738
4754 Feeney,Brandon       Arcadia         M    Fr        51.3735
4755 Rossman,Drew         Western New En  M    Fr        51.3723
 
4756 Candon,Joe           Stevenson       D    So        51.3718
4757 Gabriele,Jake        Shenandoah      G    Fr        51.3715
4758 Fischer,Damon        Johnson & Wale  L    Sr        51.3705
4759 Ray,Tanner           Virginia Wesle  D    Sr        51.3703
4760 Arbogast,Brandon     Otterbein       D    Fr        51.3701
 
4761 Grupp,Holden rosen   Tufts           M    So        51.3695
4762 Cacciavillano,Anthon Mount Union     M    Fr        51.3693
4763 Gagne,Joey           Castleton       L    Jr        51.3692
4764 Holt,Hunter          Mount Union     M    Fr        51.3688
4765 Freedman,Jesse       Springfield     A    Sr        51.3685
 
4766 Carnuccio,Phil       Eastern         D    Fr        51.3684
4767 Morse,Owen           Hendrix         L    Fr        51.3680
4768 Corcoran,Jackson     Potsdam         G    Sr        51.3678
4769 Wunsch,John          Western Connec  D    Fr        51.3677
4770 Ebert,Chris          McDaniel        D    Sr        51.3664
 
4771 Blackwell,Kaz        Transylvania    D    Sr        51.3663
4772 Mclaughlin,Daniel    Salem State     M    Fr        51.3636
4774 Thoreck,Griffin      Lynchburg       M    Fr        51.3611
4775 Sterling,Duke        Arcadia         L    Fr        51.3600
 
4776 Churchill,Nick       Wooster         A    Fr        51.3564
4777 Page,Nick            Vassar          M    Sr        51.3560
4778 Grundey,Jake         Otterbein       A    Fr        51.3560
4779 Stockdale,Garrett    Denison         M    Jr        51.3557
4780 Nairy,Christian      Oswego          A    Fr        51.3550
 
4781 Sidou,Vasili         Virginia Wesle  A    So        51.3549
4782 Fiorvanti,Dan        Coast Guard     M    Jr        51.3544
4783 Underwood,Cj         Morrisville St  M    Sr        51.3543
4784 Yancey,Nick          Salisbury       D    So        51.3517
4785 Street,Conley        Sewanee         M    Sr        51.3517
 
4786 Christian,Matthew    Farmingdale St  M    Jr        51.3506
4787 Laflamme,Beau        Nichols         M    Jr        51.3503
4788 O'rourke,Patrick     Scranton        A    So        51.3502
4789 Brookhart,Shane      York            A    Fr        51.3476
4790 Mckinlay,Peter       Union           L    Fr        51.3460
 
4791 Turck,Danny          St. John Fishe  M    Fr        51.3454
4792 Bruno,Vincent        Salve Regina    D    Fr        51.3450
4793 Feuer,Jared          Delaware Valle  L    Fr        51.3444
4794 Grande,Mason         St. Lawrence    D    Jr        51.3428
4795 Ramey,Alex           Guilford        M    Fr        51.3421
 
4797 Liguori,Jon          Stockton        AM   Fr        51.3402
4798 Kohl,Zachary         Babson          D    So        51.3396
4799 Denucci,Andrew       MIT             D    Fr        51.3395
4800 Renk,Justin          Springfield     M    So        51.3390
 
4801 D'antoni,Peter       Kean            G    So        51.3384
4802 Dunn,Alex            St. Lawrence    MA   Fr        51.3375
4804 Patton,Mike          Cabrini         L    Fr        51.3369
4805 Peatfield,Brian      Wheelock        M    Fr        51.3362
 
4806 Carson,Ben           Hampden-Sydney  M    Jr        51.3351
4807 Camire,Chris         Southern Maine  G    Fr        51.3328
4808 Mckeown,Quinn        Wittenberg      A    Jr        51.3323
4809 Puvel,Joe            Saint Vincent   M    Fr        51.3309
4810 Vanbibber,Peyton     Alfred          M    Fr        51.3303
 
4812 Mizell,Bryan         Eastern         M    So        51.3296
4813 Stickney,Chris       Maritime        M    Jr        51.3279
4814 Tirrito,Rob          Merchant Marin  A    Sr        51.3271
4815 Weaver,Dylan         Southwestern    D    Fr        51.3257
 
4816 Lussier,Kyle         Curry           M    Fr        51.3246
4817 Grogan,Joseph        Curry           M    Jr        51.3246
4818 Clark,Conor          Swarthmore      M    Sr        51.3237
4819 Rivera,Sam           DePauw          M    Fr        51.3236
4820 Haab,Connor          Dickinson       A    Sr        51.3234
 
4821 Macchi,Chris         Johnson & Wale  A    Sr        51.3229
4822 Jean,Parker          Rensselaer      A    Fr        51.3227
4823 Daniel,Noah          Rhodes          D    Fr        51.3203
4824 Fairfield,Brad       Randolph        D    Fr        51.3202
4825 Vitti,John           Susquehanna     D    So        51.3197
 
4826 Basile,Matt          King's          G    Fr        51.3175
4827 Dahl,Colin           Arcadia         D    Fr        51.3167
4828 Halladay,Kyle        St. John Fishe  G    Fr        51.3166
4829 Skahan,Andrew        Houghton        D    Fr        51.3152
4830 Pfautz,Teagan        Messiah         DM   So        51.3150
 
4831 Euson,Mal            Elmhurst        A    Sr        51.3147
4832 O'brien,Connor       Hartwick        G    Fr        51.3136
4833 Kruse,Cj             Maine Maritime  DM   Sr        51.3117
4834 Lee,Matt             Beloit          M    So        51.3109
4835 Widlake,Garrett      York            M    Sr        51.3104
 
4836 Dolan,Josh           Washington & L  D    Fr        51.3101
4837 Griffin,Ladd         Roanoke         L    Fr        51.3099
4838 Librock,Brett        Baldwin Wallac  M    Jr        51.3073
4839 Warden,Cooper        St. Lawrence    L    Jr        51.3071
4840 Masingill,Grant      Babson          G    Jr        51.3050
 
4841 Spratke,Alex         John Carroll    M    Jr        51.3015
4842 Feigenblat,Matt      Nichols         A    Jr        51.3010
4844 Baird,Will           Colorado Colle  A    Jr        51.2990
4845 Abatiell,Evan        Lasell          D    Fr        51.2989
 
4846 Consiglio,Tj         Johnson & Wale  M    Jr        51.2984
4847 Hafkemeyer,Joe       Plymouth State  L    So        51.2982
4848 Lobdell,John         Hilbert         D    Jr        51.2936
4849 Walsh,Harry          Rensselaer      M    Jr        51.2928
4850 Bowden,Eric          Goucher         M    Fr        51.2926
 
4851 Laplace,Seth         Mitchell        D    Fr        51.2920
4852 Shields,Noah         MIT             M    Fr        51.2920
4853 Fitch,Tom            Swarthmore      A    So        51.2910
4854 Connors,Ryan         Drew            M    Fr        51.2847
4855 Kirkwood,Gavin       Widener         A    Fr        51.2840
 
4856 Carsten,Logan        Cobleskill      A    So        51.2830
4857 Walch,Tim            Roger Williams  D    So        51.2827
4858 Crossland,Connor     Hendrix         M    Fr        51.2824
4859 Dorr,Eddie           Eastern Connec  M    Sr        51.2813
4860 Shilling,Mike        Kean            M    Jr        51.2809
 
4861 Kirby,Clay           Washington & L  M    So        51.2800
4862 Harris,Freddy        DeSales         M    So        51.2797
4863 Kelly,Tom            Kean            A    So        51.2790
4864 Deguardi,John        Hamilton        M    Sr        51.2784
4865 Mcilwee,Mike         Widener         A    Sr        51.2781
 
4866 Chin,Dakota          Cortland        D    Jr        51.2771
4867 Wagner,Tyler         Bryn Athyn      D    So        51.2748
4868 Atkinson,Logan       Sewanee         D    Fr        51.2716
4869 Pappas,John          Colby           M    So        51.2714
4870 Polish,Derek         Mount Ida       M    So        51.2712
 
4871 Balara,Matt          Augustana       D    Fr        51.2710
4872 Amidon,Ryan          Alfred State    G    Jr        51.2694
4873 Berzok,Tom           Clark           G    Fr        51.2689
4874 Elkins,Kyle          Clark           A    Jr        51.2664
4875 Bugbee,Robbie        Hampden-Sydney  M    Jr        51.2629
 
4876 Jardeleza,Caleb      St. Mary's      M    Sr        51.2608
4877 Stojkovski,Nikolas   SUNY Poly       M    Jr        51.2598
4878 Ocker,Sigi           Whittier        M    So        51.2597
4880 Steves,David         Houghton        D    Sr        51.2589
 
4881 Balint,Latzi         Randolph        M    Fr        51.2573
4882 Anderson,Mike        Southern Virgi  M    So        51.2567
4883 Edwards,Robert       Medaille        D    Jr        51.2552
4884 Foti,Vincent         Bridgewater     M    Fr        51.2550
4885 Gardner,Rich         Husson          D    Jr        51.2548
 
4886 Dicarlo,Mike         King's          M    Jr        51.2530
4887 Peal,Eric            Trine           A    Fr        51.2529
4888 Stading,Miles        Huntingdon      M    Fr        51.2514
4889 Giorgio,Davonn       Lyndon State    D    Fr        51.2506
4890 Remlinger,Luke       Mount Union     M    Fr        51.2502
 
4891 Radenberg,Cameron    Emerson         A    Fr        51.2479
4892 Will,Sam             Augustana       M    Jr        51.2456
4893 Shidkrout,Greg       Dickinson       M    Sr        51.2445
4894 Catt,Ben             Middlebury      D    So        51.2433
4895 Boxley,Sam           Washington & L  A    Fr        51.2424
 
4896 Williams,Tre         Hampden-Sydney  D    So        51.2421
4897 Robertson,Michael    Methodist       A    Fr        51.2411
4898 Koning,Tyler         Curry           M    Sr        51.2404
4899 Naggs,Hunter         Calvin          A    Fr        51.2400
4900 Santangelo,Joseph    Norwich         M    Fr        51.2393
 
4901 Shea,Ben             Springfield     A    Fr        51.2383
4902 Buck,Garth           Clarkson        G    Sr        51.2377
4903 Smith,Trevor         Delaware Valle  L    So        51.2376
4904 Bloom,Jeff           Elizabethtown   DM   Fr        51.2374
4905 Parker,Noah          Wooster         M    So        51.2371
 
4906 Hansel,Sam           Hope            A    Sr        51.2361
4907 Greaney,Conor        Mass. Maritime  A    Jr        51.2361
4908 Weatherwax,Baily     Defiance        A    So        51.2344
4909 Davis,Brad           Ithaca          M    Fr        51.2326
4910 Morales,Branden      Fairleigh Dick  M    Sr        51.2320
 
4911 Koch,Baylor          Sewanee         M    Sr        51.2316
4912 Mcelroy,Mark         Oswego          D    Fr        51.2307
4913 Burdick,Cody         Mount Ida       L    Jr        51.2291
4914 Marshall,John        Westminster (P  D    So        51.2287
4915 Arteaga,Isaiah       Rivier          M    Jr        51.2278
 
4916 Miller,Hayden        Roanoke         M    So        51.2235
4917 Fischl,Zac           Adrian          D    Sr        51.2234
4918 Kontyko,Matt         Messiah         M    Fr        51.2224
4919 Biancardi,Vinny      Marywood        G    Fr        51.2222
4920 Yeast,Josh           Randolph        M    Fr        51.2203
 
4921 Runk,Colby           Elmira          M    So        51.2200
4922 Heidrick,Joshua      Endicott        L    So        51.2193
4923 Brady,Mclaren        Cortland        A    Sr        51.2169
4924 Cocks,Hunter         Western New En  M    Fr        51.2167
4925 Trella,Matt          Westminster (P  D    Fr        51.2163
 
4927 Bull,Stephen         Bates           D    Fr        51.2156
4928 Crimmin,Zac          Thomas          A    Sr        51.2155
4929 Herrick,Peter        Clarkson        A    Fr        51.2144
4930 Porter,Wyatt         St. Joseph's (  G    So        51.2131
 
4931 Yeager     ls,Chris  Capital         M    Fr        51.2121
4932 Breig,Reilly         King's          M    So        51.2120
4933 Nuzum,Ian            Gettysburg      D    Jr        51.2106
4934 Desisto,James        Bowdoin         M    Fr        51.2103
4935 Hogan,Cole           Mary Washingto  A    Fr        51.2095
 
4936 Donahue,Hayes        Hampden-Sydney  D    So        51.2066
4937 Waters,Jack          Denison         M    Fr        51.2054
4938 Bellucci,Louie       Muhlenberg      D    Sr        51.2049
4939 Farina,Brian         Salve Regina    G    Sr        51.2030
4940 Daigle,Nick          Cortland        M    Fr        51.2011
 
4941 Cole,Zach            Haverford       A    So        51.2001
4942 Pasti,Mike           Messiah         M    Jr        51.1989
4943 Morgan,Ben           Carthage        A    Fr        51.1985
4944 Richbourg,Kyle       Salisbury       A    Fr        51.1978
 
4946 Ortiz,Adam           Concordia-Chic  M    Fr        51.1970
4947 Dilena,Dylan         Mount Ida       D    Fr        51.1966
4948 Taylor,Austin        Ferrum          DM   Fr        51.1958
4949 Long,Elijah          Washington & J  M    Sr        51.1949
4950 Sweeney,Connor       Gettysburg      F    So        51.1949
 
4951 Georgoff,James       Bridgewater     M    So        51.1929
4952 Clifton,Zach         Moravian        D    Fr        51.1910
4954 Walker,Remington     Rosemont        MD   Fr        51.1905
4955 Horn,Matt            York            A    Sr        51.1898
 
4956 Kelly,Brendan        Mass. Maritime  AM   Fr        51.1892
4957 Ornstein,Tyler       DeSales         G    Jr        51.1891
4958 Jarzynski,Stephen    Lynchburg       D    So        51.1884
4959 Cooke,Alex           Clarkson        D    So        51.1878
4960 Fiamengo,Rob         Gettysburg      AM   Jr        51.1878
 
4961 Anderson,Kevin       Swarthmore      D    So        51.1872
4962 Duke,Liam            Ursinus         A    Sr        51.1869
4963 Strauss,Chad         Keuka           M    Fr        51.1865
4964 Capuano,Vito         Union           D    Jr        51.1843
4965 Abid,Cole            Washington Col  L    Fr        51.1841
 
4966 Mauser,Bryan         Widener         G    So        51.1840
4967 Dombrowski,Paul      Albertus Magnu  M    Sr        51.1817
4968 Sherman,Mike         Franciscan      M    Sr        51.1815
4969 Dunsmoor,Garrett     St. Lawrence    D    So        51.1784
4970 Roman,Mike           Otterbein       M    Fr        51.1774
 
4971 Kranze,Ricky         Trine           M    Jr        51.1772
4972 Marchino,Mark        Kean            A    So        51.1770
4973 Conway,Sean          Kean            A    Sr        51.1756
4974 Hurley,Dan           Cortland        D    So        51.1741
 
4976 Pedersen,James       Misericordia    A    So        51.1740
4977 Jonasse,Nick         Geneseo         DM   So        51.1727
4978 Sheridan,Sam         Colorado Colle  A    So        51.1717
4979 Bartlett,Evan        Hanover         D    Fr        51.1711
4980 Kelly,Mathew         Wilkes          M    Fr        51.1704
 
4981 Koester,Craig        Lynchburg       M    Fr        51.1698
4982 Daniel,Spencer       Mitchell        M    Sr        51.1663
4983 Williams,Noah        Lyndon State    G    So        51.1662
4984 Healy,Conor          Mary Washingto  M    So        51.1654
4985 Stutzman,Chris       Susquehanna     A    So        51.1652
 
4986 Garrett,Javon        Farmingdale St  M    Jr        51.1637
4987 Munn,Patrick         Hendrix         M    Jr        51.1628
4988 Cunningham,Joseph    UMass Boston    M    Sr        51.1614
4989 Meshil,Jared         Hartwick        M    So        51.1606
4990 Monroe,Drew          DePauw          A    Fr        51.1595
 
4991 William,Seward       Birmingham-Sou  M    Fr        51.1587
4992 Pimentel,Michael     Concordia-Wisc  A    So        51.1575
4993 Paniccia,Michael     King's          A    Jr        51.1571
4994 O'brien,Jack         Bates           D    So        51.1548
4995 Castro,Jon           Kean            D    Fr        51.1535
 
4996 Leitner,Zach         Hampden-Sydney  D    So        51.1534
4997 Rogers,Scott         Springfield     A    Jr        51.1526
4998 Goodrich,Cam         Endicott        M    Fr        51.1523
4999 Augustin,Woodly      Wilkes          D    Jr        51.1519
5000 Carroll,Max          Roanoke         D    Sr        51.1515
 
5001 Dean,Mike            Illinois Wesle  D    Jr        51.1510
5002 Gr,Dave waligurski   Goucher         M    Gr        51.1504
5003 Lyons,Tom            Illinois Wesle  M    Fr        51.1475
5004 Blossey,Aaron        Wittenberg      G    Jr        51.1446
5005 Fortin,Sam           Southern Maine  M    Jr        51.1441
 
5006 Dunn,Chris           Geneseo         L    So        51.1431
5007 Link,Skyler          Capital         D    So        51.1420
5008 Riegel,Alex          La Roche        M    So        51.1399
5009 Jordan,Brady         Misericordia    A    So        51.1379
5010 Torosian,James       Lasell          A    Fr        51.1362
 
5011 Brown,Stephen        Middlebury      D    Sr        51.1361
5012 Sawyer,Eric          Shenandoah      M    Fr        51.1361
5013 Kirby,Matt           Maritime        D    Fr        51.1356
5014 Carroll,Samuel       Emmanuel        M    So        51.1351
5015 Locke,Tommy          Delaware Valle  M    Fr        51.1348
 
5016 Dunn,Spud            Trinity         M    Fr        51.1338
5017 Burdo,Anthony        Houghton        D    Sr        51.1330
5018 Carleton,Sam         Manhattanville  D    So        51.1327
5019 Barrett,Michael      Ferrum          D    Fr        51.1325
5020 Moyer,Paul           Stevens         D    Fr        51.1324
 
5021 Pfeiffer,George      King's          G    So        51.1322
5023 Hughes,Desmond       Wooster         M    So        51.1303
5024 Doody,Jarred         Daniel Webster  A    Fr        51.1300
5025 Macdonald,Aj         Endicott        AM   So        51.1299
 
5026 Mcmurray,Colin       Hope            AM   Fr        51.1280
5027 Oracz,Cody           Olivet          D    So        51.1276
5028 Mangle,Dan           York            M    Jr        51.1275
5029 Lacascia,Sam         Babson          M    So        51.1266
5030 Mcclendon,Joshua     Dallas          M    So        51.1259
 
5031 Davis,Rees           Keuka           M    Fr        51.1214
5032 Bell,Chaz            Rensselaer      M    Jr        51.1196
5033 Pufnock,Dan          Stevenson       M    Sr        51.1193
5034 Mcdunn,Connor        Wittenberg      M    So        51.1178
5035 Miller,Cameron       Eastern         D    Fr        51.1163
 
5036 Pelto,Ian            Colorado Colle  M    Sr        51.1163
5037 Pryor,Tom            DeSales         M    So        51.1148
5038 Mcfadden,Luke        Marywood        D    Fr        51.1139
5039 Sladek,Steven        Benedictine     D    Sr        51.1125
5040 Davis,Cody           Albion          M    Fr        51.1125
 
5041 Berkenbush,Ryan      Fairleigh Dick  M    Gr        51.1122
5042 Lewis-antwi,Nicholas Wells           A    Jr        51.1118
5043 Infante,Matthew      Washington & L  D    Jr        51.1116
5044 Munday,Leo           Franciscan      M    Fr        51.1108
5045 Walsh,Jack           Trinity         M    So        51.1107
 
5046 Hoag,Dan             Keystone        D    Jr        51.1091
5047 Winslow,Brandon      Misericordia    M    So        51.1090
5048 Green,Kyle           SUNY Canton     A    Jr        51.1090
5049 Benfatti,James       Montclair Stat  L    Sr        51.1062
5050 White,Connor         Cobleskill      D    Jr        51.1054
 
5051 Brennan,Alexander    Medaille        M    So        51.1054
5052 Miller,Jp            Middlebury      M    Jr        51.1053
5053 Kissner,Parke        Methodist       D    Fr        51.1051
5054 Andrews,Lewis        DePauw          A    Fr        51.1049
5055 Rubenstein,David     U. of New Engl  A    Jr        51.1043
 
5056 Sylvia,Zachary       Anna Maria      D    Sr        51.1041
5057 Smith,Shoshone       Marymount       M    Jr        51.1009
5058 Collier,Josh         Capital         M    So        51.0983
5059 Smith,Noel           Stevens         D    Sr        51.0964
5060 Dejonge,Joel         Calvin          D    Fr        51.0964
 
5061 Shear,Gavin          Cazenovia       D    Jr        51.0963
5062 Kinney,Kyle          Frostburg Stat  M    Fr        51.0957
5063 Venanzi,Philip       Virginia Wesle  G    Fr        51.0951
5064 Collette,Aj          UMass Boston    G    Jr        51.0941
5065 Brennan,Andrew       Oswego          M    Sr        51.0929
 
5066 Kenny,Will           Fairleigh Dick  M    So        51.0928
5067 Anderson,Jake        Norwich         G    Jr        51.0928
5068 Sobilo,Mitch         Utica           M    Jr        51.0915
5069 Mills,Kendrick       Lyndon State    M    So        51.0915
5070 Sweitzer,Clay        Curry           M    Fr        51.0909
 
5071 Paul,Bradley         Clark           D    Sr        51.0897
5072 Hammerquist,Chris    Stevenson       M    Fr        51.0890
5073 O'hara,Dennis        Hendrix         G    Sr        51.0872
5074 Skeels,Rob           Montclair Stat  M    Jr        51.0855
5075 O'neill,Blake        Elmira          M    Fr        51.0854
 
5076 Cooley,Bryan         Methodist       D    Jr        51.0852
5077 Hupp,Nathan          Marymount       M    Sr        51.0848
5078 Austin,Conor         Skidmore        M    Fr        51.0834
5079 Holdredge,Conor      Aurora          D    So        51.0822
5080 Standing,Roy         Stevens         A    Fr        51.0821
 
5081 Utter,Stewart        St. Mary's      A    Sr        51.0808
5082 Glover,Cameron       Springfield     M    Fr        51.0783
5083 O'hara,Sterling      Ohio Wesleyan   D    Fr        51.0778
5084 Fiebelkorn,Jake      Concordia-Wisc  M    Jr        51.0777
5085 Weiler,Connor        Keystone        A    So        51.0752
 
5086 Peaney,James         Wilkes          D    Fr        51.0751
5087 Jessen,Alec          Benedictine     M    Fr        51.0748
5088 Keleher,Tj           Albright        D    Jr        51.0737
5089 Capone,Nick          Morrisville St  M    Jr        51.0726
5090 Jericho,Nick         Hiram           D    Fr        51.0717
 
5091 Eiseman,Joe          Plattsburgh     M    So        51.0711
5092 Rahman,Brian         Brockport       F    Sr        51.0710
5093 Giles,Greg           Frostburg Stat  L    Fr        51.0687
5094 Foxworthy,Rob        Olivet          D    Fr        51.0676
5095 Terra,Tom            Gwynedd Mercy   L    Sr        51.0672
 
5096 Kellem,Matt          Rhodes          G    Fr        51.0662
5097 Fortin,Chris         Johnson & Wale  M    Sr        51.0660
5098 Sweeney,Ryan         Merchant Marin  AM   So        51.0646
5099 Flippin,Ryan         Wesleyan        M    So        51.0632
5100 O'bannon,Trey        Rhodes          M    Jr        51.0598
 
5101 Shepard,Kyle         Morrisville St  D    Fr        51.0585
5102 Braun-hanlon,Shane   Cobleskill      D    Sr        51.0574
5103 Ruocco,Gregory       Mount Saint Ma  A    So        51.0573
5104 Rogers,Ezra          Beloit          D    Fr        51.0553
5105 Cochran,James        Hanover         D    So        51.0547
 
5106 Greenberg,Gus        Wesleyan        M    Jr        51.0534
5107 Warner,Graeme        Centre          A    Fr        51.0532
5108 Sullivan,Joseph      MIT             M    Sr        51.0523
5109 Burkhart,Dan         Hood            L    Jr        51.0500
5110 Hochheiser,Luke      Stevenson       D    Fr        51.0490
 
5111 Concordia,Mike       Bates           M    So        51.0489
5112 Brian haggerty perra Green Mountain  L    Sr        51.0487
5113 Chamberlin,Gavin     Daniel Webster  D    So        51.0471
5114 Loffredo,Michael     Bethany         M    Fr        51.0468
5115 Quinlan,Sean         Salem State     M    Sr        51.0466
 
5116 Koerbel,Paul         Wilmington      G    Jr        51.0446
5117 Rotanz,Tom           Farmingdale St  A    Sr        51.0430
5118 Brown,Garrett        Hendrix         M    Fr        51.0427
5119 Salamunovich,Andrew  Rhodes          M    Sr        51.0410
5120 Mckenzie,Alex        Delaware Valle  A    So        51.0409
 
5121 Goldberg,Nick        Cobleskill      G    Sr        51.0406
5122 Hallier,Cameron      Merchant Marin  A    Jr        51.0397
5123 Evans,Mike           Guilford        D    Jr        51.0391
5124 Doreste,Daniel       Muhlenberg      M    So        51.0362
5125 Pelligrino,Michael   Scranton        M    Fr        51.0361
 
5126 Denis,Keenan         Alfred          M    Jr        51.0355
5127 Brisson,Kiernan      Lyndon State    D    Fr        51.0340
5128 Macnair,James        Albright        D    Fr        51.0330
5129 Wagner,Zach          St. John Fishe  M    Fr        51.0329
5130 Mcaleer,Tommy        Roanoke         M    Fr        51.0316
 
5131 O'connor,Mike        Cortland        M    So        51.0295
5132 Pagano,Tim           Bethany         M    Sr        51.0283
5133 Loran-pragle,Aynsley Cortland        A    Fr        51.0271
5134 Santilli,Jack        Union           G    Fr        51.0267
5135 O'connor,Kevin       Farmingdale St  D    So        51.0261
 
5136 Coslett,Eric         Castleton       M    Fr        51.0256
5137 Corrigan,Tucker      Goucher         D    So        51.0236
5138 Cipriano,Anthony     Widener         M    Sr        51.0232
5139 Ganley,Thomas        Western Connec  D    Jr        51.0227
5140 Tocchio,John         Colorado Colle  D    Sr        51.0207
 
5141 O'briskie,Chris      Marymount       D    Fr        51.0193
5142 Reilly,Kyle          Roanoke         F    Fr        51.0191
5143 Connors,Trip         Hamilton        M    Jr        51.0176
5144 Erdmann,Chris        Kenyon          A    Fr        51.0159
5145 Cook,Graydon         Wheaton         M    Jr        51.0155
 
5146 Andres,Mitchell      Dickinson       A    So        51.0150
5147 Macejka,Tyler        Stockton        A    So        51.0141
5148 Lalonde,Nathan       Salve Regina    G    Fr        51.0135
5149 Simms,John           Middlebury      M    Jr        51.0132
5150 Beaver,Kevin         Lebanon Valley  A    Fr        51.0103
 
5151 Ring,Mike            New England Co  M    Jr        51.0098
5152 Renko,David          Oswego          M    So        51.0096
5153 Schiffenhaus,Peter   Vassar          A    Fr        51.0080
5154 Monette,Tim          Southwestern    L    Fr        51.0080
5155 Minchew,Drew         Roanoke         M    Fr        51.0076
 
5156 Mcgurrin,Robert      York            M    So        51.0056
5157 Kohn,Chris           Gettysburg      D    Jr        51.0050
5158 Lasalla,Nicholas     Oneonta         M    Jr        51.0031
5159 Hildebrand,Christian Mount Saint Ma  M    So        51.0022
5160 Fetzer,Ryan          Lycoming        D    Fr        51.0012
 
5161 Lavarnway,Marcus     Clarkson        A    Fr        51.0010
5162 Dorman,Evan          Haverford       M    Jr        51.0009
5163 Polk,Billy           Colby           M    Jr        50.9985
5164 Cummings,Andrew      Geneseo         M    So        50.9984
5165 Heimbach,Alex        Goucher         M    So        50.9982
 
5166 Smith,David          Marywood        AM   Fr        50.9970
5167 Ganley,Alec          Greensboro      A    Fr        50.9967
5168 Ragimierski,Matthew  Oneonta         A    So        50.9967
5169 Coshland,Collin      Hood            G    So        50.9951
5170 Engel,Nick           Norwich         D    Jr        50.9948
 
5171 Primiano,Michael     Farmingdale St  M    Jr        50.9938
5172 Brillhart,Brett      Clarkson        M    Fr        50.9932
5173 Noonan,Tj            Connecticut Co  D    Fr        50.9901
5174 Sizing,Zachary       Clarkson        D    So        50.9899
5175 Phillips,Tyler       SUNY Canton     M    Fr        50.9890
 
5176 Austin,Jonah         Hiram           M    So        50.9880
5177 Skinner,John         Ithaca          MA   Fr        50.9871
5178 Nichols,Riley        Union           D    So        50.9870
5179 Hosker,Alex          Dickinson       A    Fr        50.9869
5180 Linville,Corbin      Saint Vincent   A    Sr        50.9867
 
5181 Mansfield,Seth       Drew            A    Sr        50.9865
5182 Ricottilli,Anthony   Alfred          A    Fr        50.9853
5183 Digiovacchino,Matt   Widener         D    So        50.9852
5184 Geller,Grayson garve Capital         M    Fr        50.9836
5185 Zeller,Zackery       St. John Fishe  D    Sr        50.9830
 
5186 Kalbacher,Taylor     Oneonta         A    Sr        50.9826
5187 Masucci,Augie        Gettysburg      D    Jr        50.9822
5188 Kaufmann,Alex        Albright        M    Jr        50.9813
5189 Barraco,Vito         Marywood        A    Fr        50.9809
5190 Gabriele,Santino     Stockton        A    So        50.9796
 
5191 Chambers,Christian   Alvernia        M    Fr        50.9773
5192 Pearson,Samuel       Ohio Northern   A    Fr        50.9772
5193 Burns,Henry          Sewanee         A    Fr        50.9752
5194 Basch,Erik           Hope            M    Jr        50.9740
5195 Pierson,Jeremy       Neumann         A    Sr        50.9735
 
5196 Marcella,Tony        Emmanuel        M    Sr        50.9702
5197 Torres,Alex          Kean            M    Jr        50.9697
5198 Caudill,Seth         Wittenberg      D    Jr        50.9692
5199 Leese,Parker         Roger Williams  M    Sr        50.9686
5200 Ringgold,Gerald      Albright        L    So        50.9683
 
5201 Kramer,Noah          Hamilton        A    So        50.9682
5202 Parker,Trent         Lynchburg       M    So        50.9674
5203 Gross,Andrew         Lynchburg       M    So        50.9674
5204 Stidham,Michael      Marymount       A    Sr        50.9664
5205 Bird,Davis           Ithaca          G    Fr        50.9650
 
5206 Reilly,Chris         Endicott        M    Fr        50.9647
5207 Gillen,Thomas        Albertus Magnu  M    So        50.9644
5208 Mcivor,Josh          Marymount       A    Fr        50.9640
5209 Andrews,Elden        Kean            M    Sr        50.9633
5210 Jones,David          Rhodes          A    Fr        50.9628
 
5211 Leck,Sebastian       Concordia-Wisc  D    Fr        50.9623
5212 Boures,Maxwell       Centenary       M    Jr        50.9619
5213 Western,Quinn        Frostburg Stat  M    So        50.9604
5214 Sellstrom,Jake       Hiram           M    Sr        50.9591
 
5216 Cwik,Harry           Clarkson        M    So        50.9581
5217 Brown,Brandon        Mt. St. Vincen  DM   So        50.9559
5218 Pappas,Travis        Marywood        A    So        50.9555
5219 Mcalice,Cody         Nichols         D    Jr        50.9551
5220 Long,Elijah          Washington & J  M    Sr        50.9534
 
5221 Schartner,Robby      Manhattanville  AM   So        50.9533
5222 Buschow,Tyler        Benedictine     M    Sr        50.9531
5223 Venezia,Rob          Farmingdale St  M    Fr        50.9525
5224 Mccarthy,Ray         Springfield     A    So        50.9513
5225 Long,Michael         McDaniel        A    So        50.9502
 
5227 Junge,Brant          Marywood        M    Fr        50.9486
5228 Doering,Peter        Denison         D    Fr        50.9481
5229 Ferrara,Tyler        Rosemont        MD   Jr        50.9456
5230 Jepson,Tyler         Lebanon Valley  D    Fr        50.9452
 
5231 Romano,Andrew        Emerson         A    So        50.9441
5232 Bell,Derek           Colorado Colle  D    Jr        50.9434
5233 Fahey,Colin          Lynchburg       D    So        50.9432
5234 Collins,Jack         Benedictine     G    So        50.9421
5235 Hales,Aaron          Hampden-Sydney  D    Sr        50.9404
 
5236 Ryan,Sobb            Birmingham-Sou  M    Sr        50.9404
5237 Lewis,Ryan           Roger Williams  A    Fr        50.9402
5238 Sheehan,Brendan      Oberlin         M    So        50.9395
5239 Cooleen,Robert       Washington & L  A    Fr        50.9384
 
5241 Palin,Dylan          Ohio Northern   M    Fr        50.9377
5242 Neil,Daniel          Mt. St. Vincen  D    So        50.9372
5243 Mcgarrigle,Cole      Endicott        AM   So        50.9369
5244 Biggie,Sean          Oswego          M    Sr        50.9368
5245 Horner,Dj.           Huntingdon      M    Jr        50.9367
 
5246 Toland,Owen          Franklin & Mar  M    Fr        50.9365
5247 Hubbell,Aiden        John Carroll    D    So        50.9361
5248 Bobinsky,Tj          Wheaton         A    Fr        50.9347
5249 Cottrell,Andrew      Stevens         D    Fr        50.9347
5250 Tillett,Charlie      Wittenberg      M    Fr        50.9334
 
5251 Kynett,Kerry         Ursinus         M    Jr        50.9333
5252 Hantz,Eric           Albion          M    So        50.9327
5253 D'innocenzo,Nick     Curry           M    Jr        50.9325
5254 Nocella,Joe          Cobleskill      M    So        50.9320
5255 Wood,Blain           Maine Farmingt  D    Fr        50.9319
 
5256 Hernandez,Matt       Whittier        M    Sr        50.9311
5257 Karras,Tasso         Wesleyan        A    So        50.9294
5258 Klinger,Avery        Hamilton        D    Fr        50.9291
5259 Adams,Doug           Susquehanna     M    Fr        50.9284
5260 Ross,Paul            Hampden-Sydney  A    Sr        50.9283
 
5261 Powers,Jeff          Bowdoin         A    Fr        50.9271
5262 Aldieri,Tyler        Eastern Connec  M    Jr        50.9266
5263 Purcell,Mark         Geneseo         M    Fr        50.9263
5264 Husted,Chris         Oberlin         M    Sr        50.9258
5265 Ball,Matthew         Johnson State   D    Sr        50.9258
 
5266 Coffey,Nick          Salve Regina    D    Sr        50.9247
5267 Murphy,Sean          Hood            A    Jr        50.9243
5268 Demey,Jacob          Johnson & Wale  A    Fr        50.9239
5269 Wolfrom,Nick         Rivier          A    Fr        50.9229
5270 Wheeler,John         Salisbury       M    So        50.9220
 
5271 Moss,William         Mount Saint Ma  M    So        50.9210
5272 Murphy,Sean          Plattsburgh     D    Sr        50.9203
5273 Dietrich,Tyler       Fairleigh Dick  D    Sr        50.9194
5274 Ryscavage,Jefferson  Norwich         M    Fr        50.9189
5275 Stewart,Jake         Muskingum       M    Fr        50.9186
 
5276 Vavrek,Matt          Rhodes          A    Sr        50.9176
5277 Harper,Aj.           Huntingdon      M    Fr        50.9162
5278 Handel,Dylan         Marymount       M    Fr        50.9161
5279 Betley,Joseph        Carroll         M    Fr        50.9146
5280 Norris,Jacob         Cornell (IA)    M    Fr        50.9144
 
5281 Martel,Michael       Southern Maine  M    Sr        50.9131
5282 Calhoun,Mack         Ohio Northern   D    Fr        50.9129
5283 Blau,Adam            Bates           D    So        50.9117
5284 D'anneo,Paul         Salve Regina    D    Sr        50.9107
5285 Lynch,Tristan        Norwich         M    So        50.9105
 
5286 Walker,Eric          Mount Ida       M    Fr        50.9092
5287 Horning,Noah         Wheelock        G    Fr        50.9089
5288 Hatch,Scott          Franklin & Mar  G    Fr        50.9082
5289 Divincenzo,Timothy   Scranton        M    Jr        50.9082
5290 Gombos,Alex          Wheaton         M    Fr        50.9081
 
5291 Steinhilber,Alex     SUNY Poly       D    Jr        50.9079
5292 Brodeur,Derek        Roger Williams  M    Fr        50.9072
5293 Proodian,Matthew     Stevens         M    So        50.9071
5294 Flores,Christian     Manhattanville  AM   So        50.9058
5295 Odiorne,Jeffrey      Bowdoin         A    So        50.9055
 
5296 Tibbets,Chris        Lynchburg       D    Fr        50.9054
5297 Heisler,Sean         Shenandoah      D    So        50.9045
5298 Stacey,Ryan          Muskingum       M    Fr        50.9044
5299 Archung,Damond       Nazareth        D    Sr        50.9028
5300 Duchesneau,Jarett    St. John Fishe  M    So        50.9004
 
5301 Lasorsa,Matt         Wilkes          M    So        50.9004
5302 Basiliere,Aaron      Regis           M    Fr        50.8995
5303 Veith,Jones          Washington & L  A    So        50.8993
5304 Kimball,Jonathan     Lyndon State    M    Sr        50.8992
5305 Mcnair,Timothy       Curry           M    Sr        50.8976
 
5306 Kreder,Colin         Drew            L    So        50.8972
5307 Maher,Nick           King's          M    Fr        50.8959
5308 Ellis,Ruel           Goucher         M    So        50.8941
5309 Chung,Paul           Susquehanna     M    Fr        50.8917
5310 Leonard,Patric       Greensboro      M    Fr        50.8915
 
5311 Boles,Brendan        Morrisville St  D    Fr        50.8914
5312 Costanzo,Bob         Brockport       D    Jr        50.8910
5313 Goulburn,Charles     Endicott        D    So        50.8892
5314 Scott,William        Franciscan      D    Jr        50.8887
5315 Ruegg,Collin         Transylvania    A    Fr        50.8885
 
5316 Randall,Alex         DePauw          M    Fr        50.8882
5317 Delameter,Max        Trinity         MA   Fr        50.8879
5318 Payne,Jared          McDaniel        M    Fr        50.8879
5319 Mclaughlin,Brendan   Scranton        M    So        50.8858
5320 Brennan,Michael      Goucher         D    Sr        50.8853
 
5321 Edwards,Darius       Cobleskill      M    Fr        50.8826
5322 Schaeffer,Eddie      Adrian          D    Sr        50.8824
5323 Mager,Cameron        Augustana       D    Jr        50.8816
5324 Evanchuck,Chris      SUNY Poly       G    So        50.8815
5325 Andersson,Erik       Wentworth       L    So        50.8814
 
5326 Kane,Kyle            Western New En  G    Sr        50.8807
5327 Miller,Justin        Rosemont        A    Fr        50.8784
5328 Auger,Nick           Christopher Ne  A    Fr        50.8783
5329 Moffitt,Jason        Stevenson       M    Sr        50.8773
5330 Parish,Colin         Oswego          D    So        50.8769
 
5331 Strider     fo,Nick  Bridgewater     F    Jr        50.8766
5333 Evans,Austin         Randolph-Macon  D    Fr        50.8751
5334 Puterbaugh,Josh      Christopher Ne  D    So        50.8743
5335 Sinko,Brendan        Clarkson        D    Fr        50.8741
 
5336 Beauchemin,Deegan    Dickinson       M    Fr        50.8726
5337 Pugsley,Aidan        UMass Boston    L    Fr        50.8722
5338 Arnold,Jackson       Wesleyan        M    Sr        50.8712
5339 Allison,Scott        Widener         D    Sr        50.8702
5340 Connelly,Ben         Tufts           A    Fr        50.8692
 
5341 Schell,Cody          Maine Maritime  G    Fr        50.8678
5342 Myer,Cory            Elizabethtown   AM   Jr        50.8675
5343 Bosley,Kyle          Hood            A    So        50.8673
5344 Kendall,Jacob        Thomas          M    So        50.8671
5345 Callahan,Devin       Eastern Connec  M    Sr        50.8668
 
5347 Gilles,Jaeden        Concordia-Wisc  M    So        50.8660
5348 Hein,Derek           Ohio Northern   L    Fr        50.8660
5349 Leclair,Billy        Defiance        D    Jr        50.8640
5350 Georgiadis,Alec      St. Lawrence    D    Fr        50.8618
 
5351 Speed,Collins        Washington & L  L    Fr        50.8616
5352 Stevens,Brody        Wentworth       D    Jr        50.8605
5353 Maclachlan,Gavin     Morrisville St  M    So        50.8595
5354 Kaiser,Nick          La Roche        A    Jr        50.8590
5355 Frizalone,Tom        Mount Saint Ma  M    Sr        50.8578
 
5356 Greene,Joe           Elmira          A    Jr        50.8570
5357 Ward,Andrew          Colby           M    Fr        50.8560
5358 Husted,Mac           Oberlin         A    Sr        50.8552
5359 Steinweg,Robert      Mass. Maritime  M    So        50.8538
5360 Hiltbeitel,Ben       York            M    Fr        50.8533
 
5361 Jennings,David       St. Lawrence    M    Fr        50.8528
5362 Monlezun,William     Huntingdon      A    Fr        50.8516
5363 Obrist,Ryan          St. John Fishe  D    Fr        50.8509
5364 Mcdougal,Mike        King's          D    Fr        50.8496
5365 Gryga,Peter          Oswego          M    Jr        50.8493
 
5366 Ferguson,Chris       Berry           D    So        50.8493
5368 Arce,Jorge           Oglethorpe      M    Fr        50.8472
5369 Maffezzoli,Daniel    Kenyon          M    Jr        50.8461
5370 Gosselin,Zach        Husson          D    Fr        50.8454
 
5371 Seader,Eric          Saint Vincent   M    Fr        50.8451
5372 Burton,Stephon       Washington & J  M    Fr        50.8444
5373 Andrews,Brian        Kenyon          D    Sr        50.8442
5375 Waskowitz,Jacob      Amherst         M    Jr        50.8427
 
5376 O'connell,Dan        Elmhurst        A    Fr        50.8419
5377 Suddaby,Conor        Geneseo         D    Sr        50.8416
5378 Bates,Mike           Geneseo         D    Sr        50.8416
5379 Clementi,Chris       Dickinson       A    Sr        50.8411
5380 Hinkle,Alex          Concordia-Wisc  D    So        50.8403
 
5381 Simone,Zachary       Wells           G    So        50.8398
5382 Ballard,Griffin      Greensboro      D    Fr        50.8383
5383 Frankel,Kobi         Dickinson       M    Sr        50.8381
5384 Bodo,Dylan           York            L    So        50.8380
5385 Phipps,Taylor        Bridgewater     M    So        50.8349
 
5386 White,Chris          Connecticut Co  AM   Fr        50.8341
5387 Smith,Riley          Misericordia    D    So        50.8334
5388 Loomis,Cameron       Cobleskill      G    Jr        50.8329
5389 Mcdermott,Will       Maritime        M    Jr        50.8318
5390 Crabtree,Adam        Emmanuel        D    Fr        50.8318
 
5391 Jones,Chris          Dickinson       A    Jr        50.8299
5392 Laskey,Hogan         Stockton        D    Fr        50.8285
5393 Prather,Jake         Methodist       M    Jr        50.8281
5394 Andrew,Mcmahon       Birmingham-Sou  M    Fr        50.8271
5395 Treat,Chris          Widener         G    Sr        50.8260
 
5396 Smith,Stefan         Husson          M    Sr        50.8257
5397 Kristoff,Grayson     Colorado Colle  L    So        50.8256
5398 Boone,Mason          Guilford        M    So        50.8237
5399 Dotter,Patrick       Randolph-Macon  M    Fr        50.8232
5400 Rose,Andrew          Franklin & Mar  F    So        50.8225
 
5401 Nyborg,Dylan         Western Connec  A    Fr        50.8200
5402 Reed,Josh            Colby           M    Jr        50.8182
5403 Sindler,Matt         Colby           M    So        50.8179
5404 Jump,Max             Wittenberg      D    Jr        50.8178
5405 Kneessi,Matt         Wilmington      M    So        50.8156
 
5406 Piciacchia,Adam      Muskingum       D    Sr        50.8143
5407 Castrogiovanni,Micha Hartwick        D    Fr        50.8141
5408 Polischuk,Justin     Adrian          M    Jr        50.8139
5409 Weiner,Evan          Dickinson       L    So        50.8134
5410 Shepherd,Nick        Dickinson       L    Sr        50.8134
 
5411 Olsen,Ian            Messiah         M    Fr        50.8134
5412 Meyer,Brian          Washington Col  F    Fr        50.8112
5413 Krammer,Chris        Trine           D    So        50.8099
5414 Phelan,Andrew        Roanoke         AM   Fr        50.8095
5415 Weiss,Tyler          Trinity         A    So        50.8085
 
5416 Darwish,Joe          Cazenovia       D    So        50.8083
5417 Mahalick,Matt        Keuka           M    Jr        50.8073
5418 Mazurek,Kyle         Clarkson        D    Fr        50.8071
5419 Breslin,Tony         UMass Dartmout  M    So        50.8063
5420 Sampson,Connor       Roanoke         M    Jr        50.8061
 
5421 Giarrusso,Matthew    Union           A    So        50.8058
5422 Orr,Brian            Trine           M    Jr        50.8055
5423 Glass,Jake           Hanover         G    Fr        50.8044
5424 Campbell,Blake       Husson          A    Fr        50.8038
5425 Joyce,Chris          Salisbury       M    Jr        50.8025
 
5426 Tucci,Max            Rivier          M    So        50.8024
5428 Griffin,Jack         Maritime        D    Fr        50.8001
5429 Terpe,Forrest        Kean            M    Fr        50.7998
5430 Charlie    uth,      Dickinson       M    Fr        50.7970
 
5431 Finnegan,Nick        Utica           M    Fr        50.7970
5432 Mccormack,Pete       Oneonta         M    Fr        50.7959
5433 Southall,Scottie     Transylvania    M    So        50.7959
5434 Carbone,Gabe         Potsdam         M    Fr        50.7953
5435 Smolenski,Caden      Wilmington      M    Fr        50.7944
 
5436 Dyck,Jason van       Augustana       M    So        50.7938
5437 Moews,Ian            Otterbein       M    Fr        50.7936
5438 Bradbury,Christopher Middlebury      D    Fr        50.7931
5439 Schay,Brian          Alvernia        A    So        50.7929
5440 Pasik,William        Tufts           M    Fr        50.7920
 
5441 Conklin,Nick         Medaille        D    So        50.7919
5442 Renbaum-koss,Danny   Wooster         AM   Fr        50.7918
5443 Finley,Graham        Emerson         D    Sr        50.7916
5444 Sharma,Siddharth     Washington & J  M    Sr        50.7907
5445 Brennan,Jack         Muhlenberg      M    Jr        50.7902
 
5446 Hapak,Joe            Wabash          D    So        50.7883
5447 Murphy,Nick          Berry           M    Fr        50.7872
5448 Mitarotonda,Matt     Marywood        F    Fr        50.7869
5449 Bilello,John         Albion          A    Fr        50.7864
5450 Reider,Josh          Dickinson       D    Jr        50.7863
 
5451 Bruno,Connor         Catholic        M    Jr        50.7862
5452 Sovocool,Brad        Brockport       A    So        50.7860
5453 Bohrmann,Bryce       Alma            A    So        50.7852
5454 Uncapher,Ben         Capital         M    Fr        50.7849
5455 Jones,Dakotah        Salve Regina    D    Fr        50.7846
 
5456 Debeir,Jake          Augustana       D    So        50.7836
5457 O'grady,Patrick      John Carroll    A    Fr        50.7828
5458 Layton,Daniel        Dallas          G    Fr        50.7826
5459 Hughes,Trevor        SUNY Canton     A    So        50.7818
5460 Seymour,Ryan         Denison         A    Fr        50.7817
 
5461 Falletta,James       Shenandoah      D    Fr        50.7816
5462 Krivak,Brendan       Frostburg Stat  A    Jr        50.7809
5463 Cline,Bryan          Morrisville St  M    So        50.7801
5464 Reich,Josh           Southern Virgi  D    Fr        50.7798
5465 Love,Owen            Roger Williams  L    So        50.7796
 
5466 Saleeby,Sam          Dickinson       M    So        50.7789
5467 Labanca,Nick         Cabrini         M    Fr        50.7786
5468 Menendez,Adam        Illinois Wesle  D    Jr        50.7786
5469 Bieri,Micah          Hope            M    Fr        50.7778
5470 Harm,Drew            Albion          A    So        50.7772
 
5471 Cooley,Bryan         Methodist       D    Jr        50.7766
5472 Mcclelland,Tanner    Randolph-Macon  D    Fr        50.7763
5473 Faiella,Dan          Farmingdale St  M    Fr        50.7740
5474 Rothwell,Josh        Clark           M    Jr        50.7736
5475 Lisitano,Mark        Lynchburg       D    So        50.7734
 
5476 Geraghty,Dan         UMass Boston    M    So        50.7722
5477 Hebert,Coleman       U. of New Engl  M    Fr        50.7718
5478 Gauweiler,Jeff       Montclair Stat  M    Fr        50.7715
5479 Mazza,Brett          Clarkson        M    So        50.7712
5480 Shover,Matthew       Berry           M    Fr        50.7710
 
5481 Baukhages,Ryan       Frostburg Stat  A    So        50.7707
5482 Magretti,Stephen     Merchant Marin  A    Sr        50.7703
5483 Boyd,Kristoffer      Gwynedd Mercy   A    So        50.7702
5484 Ackerman,David       Morrisville St  L    Fr        50.7692
5485 King,Schylur         Randolph-Macon  A    So        50.7688
 
5486 Ross,Will            Hendrix         L    Sr        50.7684
5487 Cook,Korey           Hope            D    Sr        50.7679
5488 Vaz,Jeff             Colby           M    Sr        50.7679
5489 Farrell,Kyle         Alvernia        M    Jr        50.7678
5490 Vierra,Jack          Wittenberg      L    Fr        50.7678
 
5491 Riorden,Connor       Lycoming        A    Fr        50.7666
5492 O'brien,Riley        St. John Fishe  A    Fr        50.7662
5493 Groen,Max            St. Mary's      A    Fr        50.7658
5494 Kreger,Alec          Bridgewater     M    Fr        50.7656
5495 Hurley,Benjamin      Mass. Maritime  D    Fr        50.7649
 
5496 Carroll,Joe          Hood            M    Fr        50.7637
5497 King,Brian           York            L    Jr        50.7618
5498 Fleagle,Calvin       McDaniel        AM   So        50.7607
5499 Zelasko,Lucas        Aurora          D    Fr        50.7605
5500 Hayden,Connor        Denison         M    Fr        50.7604
 
5501 Glang,Austin         Centre          AM   So        50.7594
5502 Corella,Eric         Lynchburg       M    So        50.7590
5503 Bogus,Brad           Albion          A    Sr        50.7587
5504 Caykoyanis,Keith     Plattsburgh     G    Fr        50.7586
5505 Strout,Kade          Thomas          M    Sr        50.7577
 
5506 Fink,Victor          MIT             G    Fr        50.7572
5507 Haugh,Colton         Stevenson       M    Fr        50.7563
5508 Comp,Denver          Eastern         D    Fr        50.7562
5509 Woody,Joe            Kenyon          M    Fr        50.7556
5510 Warren,Paul          Capital         M    So        50.7551
 
5511 Okoro,Jeff           Skidmore        M    So        50.7545
5512 Favre,Clint          Rhodes          D    Fr        50.7544
5513 Vitale,Allen         Alfred          A    So        50.7543
5514 Shedler,Luke         Marywood        M    Fr        50.7541
5515 Brooks,Robert        Keuka           M    Fr        50.7539
 
5516 Lim,Miles            Bard            M    Jr        50.7538
5517 Wright,Chris         Cobleskill      A    Sr        50.7537
5518 Horne,Nicholas       Utica           M    Fr        50.7533
5519 Dailey,Caleb         Huntingdon      M    Jr        50.7524
5520 Rakich,Jake          Baldwin Wallac  M    Jr        50.7521
 
5521 Flight,Ethan         Carthage        A    Fr        50.7498
5522 Jonathan brannen     Geneseo         DM   Sr        50.7477
5523 Gregor,Luke          Bethany         M    Fr        50.7455
5524 Dolan,Kevin          Kean            A    Fr        50.7455
5525 Wood,Joe             Norwich         M    Jr        50.7444
 
5526 Burns,Chris          Gwynedd Mercy   G    Fr        50.7443
5527 Hulsey,Graham        Washington Col  D    So        50.7432
5528 Neal,Brandon         Adrian          M    Sr        50.7426
5529 Kiley,Charlie        Guilford        A    Fr        50.7420
5530 Forbes,Ian           St. Joseph's (  M    Fr        50.7414
 
5531 Simmons,Josh         Wheelock        A    So        50.7411
5532 Lermitte,Graham      Bryn Athyn      A    Sr        50.7405
5533 Ambrosino,Mike       Farmingdale St  A    Fr        50.7391
5534 Warmingham,Max       Lebanon Valley  A    Fr        50.7384
5535 Mccray,Heath         Huntingdon      D    Sr        50.7382
 
5536 Darnell,Zach         Wesley          D    So        50.7378
5537 Granville,Kyle       Marymount       D    Jr        50.7376
5538 Lunsmann,Alex        Marywood        A    Fr        50.7362
5539 Masterson,Kevin      Lebanon Valley  G    Jr        50.7361
5540 Archambault,Cooper   McDaniel        M    Fr        50.7342
 
5541 Mcelroy,James        Wooster         L    Fr        50.7337
5542 Sullivan,Steven      Mass. Maritime  D    Fr        50.7335
5543 Beck,Tim             Mt. St. Vincen  D    So        50.7314
5544 Stock,Kyle           Concordia-Chic  A    Fr        50.7307
5545 Urann,Marcus         MIT             L    So        50.7293
 
5546 Tuite,Sean           Mary Washingto  A    Fr        50.7280
5547 Ainslie,Quinn        Hampden-Sydney  D    Fr        50.7275
5548 Headley,Vanmeter     Birmingham-Sou  A    Sr        50.7274
5550 Frank,Wendell        Gettysburg      M    Jr        50.7266
 
5551 Lopus,Matthew        Becker          M    So        50.7262
5552 Toomey,Connor        Babson          M    Sr        50.7260
5553 Hueston,Chris        Widener         M    Fr        50.7258
5554 Glover,Griffen       Methodist       G    Fr        50.7257
5555 Geremia,Nate         Union           M    So        50.7242
 
5556 Esselstein,Andrew    Wilmington      M    Jr        50.7228
5557 Bates,Elliot         Mass. Maritime  A    Fr        50.7226
5558 Tucker,Scott         Bridgewater     D    So        50.7224
5559 Kenter,Mitchell      DePauw          D    Fr        50.7205
5560 Vecchio,Michael del  Goucher         A    Fr        50.7197
 
5561 Landrigan,Zach       Alfred          M    Fr        50.7195
5562 Fontenelle,Luiz      Wheelock        M    Fr        50.7192
5563 Yorke,Charlie        DePauw          D    Jr        50.7182
5564 Gower,Tim            Ohio Northern   M    Fr        50.7182
5565 Gullia,Grant         Capital         A    Fr        50.7175
 
5566 Buissereth,Raphael   Oglethorpe      D    Jr        50.7158
5567 Williams,Ed          Ferrum          A    Fr        50.7151
5568 Campanella,Matthew   Catholic        M    Fr        50.7137
5569 Dalmata,Colin        Johnson State   D    Jr        50.7134
5570 Bruno,Mike           Cazenovia       A    Sr        50.7112
 
5571 Picard,Matt          Trinity         M    Fr        50.7103
5572 Barton,Keith         Dallas          M    Fr        50.7103
5573 Blanchet,Camil       Bowdoin         D    So        50.7087
5574 Walters,Andrew       Trine           A    Jr        50.7085
5575 Kalinay,Tristan      Lebanon Valley  M    Jr        50.7084
 
5576 Zuckerberg,Jack      Hood            M    Sr        50.7081
5577 Griffith,Mitch       Wesley          L    Fr        50.7079
5578 Lloyd,Bennett        Washington Col  D    Jr        50.7069
5579 Haas,Regan           Bates           M    So        50.7063
5580 Whalen,Tom           Centre          G    Jr        50.7061
 
5581 Moyer,Tully          Bowdoin         M    So        50.7048
5582 Stone,Chris          Western New En  AM   So        50.7045
5583 Coleman-cobb,Evan    Benedictine     M    Fr        50.7042
5584 Hughes,Alex          Moravian        A    Jr        50.7030
5585 Fitzgerald,Justin    Virginia Wesle  M    Jr        50.7026
 
5586 Munro,Jack           Goucher         M    So        50.7023
5587 Joe,Delozier         Birmingham-Sou  D    Fr        50.7021
5588 O'connor,Matt        Williams        D    So        50.7020
5589 Warburton,Andrew     York            M    Sr        50.7009
5590 Barron,Nate          Mount Ida       F    Sr        50.7004
 
5591 Martin,Will          Union           D    So        50.6998
5592 Disesa,Ian           Randolph        A    So        50.6994
5593 Lacava,Chase         St. John Fishe  M    Fr        50.6992
5594 Kotsen,Zander        Wesleyan        M    Fr        50.6989
5595 Barlow,Sean          Kean            L    Sr        50.6987
 
5596 Gans,Henry           Dickinson       D    So        50.6985
5597 Legenhausen,Erik     Geneseo         M    Jr        50.6982
5598 Rath,Ben             Keuka           M    Jr        50.6973
5599 Garrett,Noah         SUNY Poly       A    Fr        50.6942
5600 Bulmer,Casey         Beloit          A    So        50.6938
 
5601 Timmons,Joseph       Mount Saint Ma  M    Jr        50.6934
5602 Mcclary,Tyler        Widener         G    Sr        50.6931
5603 Kargbo,Ibrahim       Southern Virgi  D    So        50.6919
5604 Garvey,Joe           DePauw          M    Fr        50.6908
5605 Mesquiti,Steven      Southwestern    D    Fr        50.6898
 
5606 Peng,Zach            Swarthmore      M    Fr        50.6896
5607 Ferrara,Vincenzo     St. John Fishe  D    So        50.6896
5608 Hendrix,Trevor       Mount Ida       A    Sr        50.6893
5609 Wetzel,Jon           Saint Vincent   M    Jr        50.6891
5610 Peyton,Taylor        Birmingham-Sou  A    Fr        50.6871
 
5611 Heller,Josh          Oneonta         M    Sr        50.6869
5612 Bickford,Ben         Nazareth        M    So        50.6863
5613 Stern,Addison        Ohio Wesleyan   D    Fr        50.6859
5614 Kovatch,Merrick      Maritime        M    So        50.6840
5615 Haywood,Eric         Hanover         D    Sr        50.6819
 
5616 Wright,Collin        New England Co  D    Jr        50.6818
5617 Vaughn,Alex          Southern Virgi  A    Sr        50.6811
5618 Lewis,Stephen        Potsdam         M    Jr        50.6800
5619 Scarano,Ryan         Cortland        D    Sr        50.6798
5620 May,Connor           Illinois Wesle  A    Fr        50.6787
 
5621 Julcher,Thomas       Wittenberg      M    Fr        50.6775
5622 Montgomery,Colin     Catholic        M    Jr        50.6774
5623 Sommers,Ben          Colorado Colle  M    So        50.6767
5624 Morton,Pat           Rensselaer      D    Fr        50.6764
5625 Donnellan,Jack       Concordia-Wisc  A    Fr        50.6764
 
5626 Cordrey,John         Tufts           A    Fr        50.6760
5627 Kennedy     dm,Sam   Geneseo         DM   Fr        50.6760
5628 Hearn,Kenneth        Piedmont        M    Sr        50.6749
5629 Cook,Andrew          Regis           D    Fr        50.6746
5630 Mineau,Joe           Plattsburgh     M    Fr        50.6744
 
5631 Scherer,Alex         Montclair Stat  D    Fr        50.6743
5632 Sejat,Josh           Alma            M    Jr        50.6735
5633 Batista,Joseph       UMass Boston    A    So        50.6715
5634 Haas,Hayden          Wells           A    Jr        50.6696
5635 Bell,Jacob           Hanover         M    Jr        50.6693
 
5636 Curran,Jonathan      Catholic        M    So        50.6693
5637 Brasher,Matt         Albright        A    Sr        50.6686
5638 Czerwinski,Wojciech  Benedictine     D    Sr        50.6675
5639 Cooper,Ethan         Green Mountain  M    Jr        50.6669
5640 Gainey,Cam           Curry           D    Fr        50.6663
 
5641 Warwick,Thomas       Alvernia        A    Jr        50.6661
5642 Dipeso,Joseph        Salisbury       M    Fr        50.6659
5643 Portell,Corey        Bridgewater     M    So        50.6658
5644 Berthcsi,John        Stevenson       M    Jr        50.6655
5645 Davidson,Andrew      Hendrix         A    Fr        50.6655
 
5646 Russell,Charlie      Colorado Colle  D    Jr        50.6650
5647 Kolzow,Tyler         Carroll         M    Fr        50.6647
5649 Mulvey,Eric          Union           D    Fr        50.6639
5650 Planchet,Luke        Franciscan      M    Jr        50.6637
 
5651 Sutton,Mason         Randolph-Macon  D    Jr        50.6634
5652 Carpenter,Matt       Alfred          M    Fr        50.6633
5653 Baptiste,Anthony     SUNY Poly       M    Sr        50.6631
5654 Brunette,Zachary     Carroll         D    So        50.6617
5655 Barry,Lucas          Elizabethtown   A    Fr        50.6609
 
5656 Zhu,Harrison         Colby           M    Sr        50.6596
5657 Kube,Brian           Vassar          D    Jr        50.6583
5658 Jagminas,Darius      Clark           M    Jr        50.6582
5659 Joswiak,Kevin        Beloit          A    So        50.6579
5660 Justl,Andy           Illinois Wesle  M    Jr        50.6571
 
5661 Kinney,Chet          Ferrum          M    Jr        50.6559
5662 Washington,Alex      Washington Col  M    Jr        50.6550
5663 Collins,James        Olivet          A    Sr        50.6548
5664 Aurelia,Nolan        Norwich         M    So        50.6525
5665 Bell,Michael         Salve Regina    M    Sr        50.6520
 
5666 Durie,Troy           Carthage        L    So        50.6520
5667 Brown,Dan            Catholic        M    Jr        50.6508
5668 Watts,Andrew         Elizabethtown   A    So        50.6506
5669 Lambert,Rivington    Lynchburg       M    Fr        50.6499
5670 Gurnsey,Nikko        Stevenson       A    Sr        50.6498
 
5671 Baldwin,Alan         Hamilton        A    Sr        50.6485
5672 Heitkamp,Ollie       Elmira          M    So        50.6483
5673 Heinle,Aaron         Roanoke         M    So        50.6477
5674 Cherry,Mike          Dickinson       A    Jr        50.6467
5675 Spider,Adam          Medaille        M    So        50.6460
 
5676 Clair,Matthew st.    Capital         M    Jr        50.6458
5677 Porter,Kenneth       Huntingdon      G    Fr        50.6454
5678 Whitenack,Chris      Merchant Marin  M    Jr        50.6451
5679 Quintero,Julian      Southwestern    M    Jr        50.6429
5680 Kopko,Nicholas       Moravian        D    Fr        50.6420
 
5681 Laguerre,Wilkenson   Defiance        D    So        50.6419
5682 Warnecke,Karl        Lynchburg       D    Fr        50.6414
5683 Evans,Conner         Fairleigh Dick  G    So        50.6406
5684 Clark,Kevin          Mass. Maritime  D    Fr        50.6392
5685 Mcfadden,Kenny       Gwynedd Mercy   L    Fr        50.6383
 
5686 Wetzel,Ryan          Alfred          D    So        50.6381
5687 Vlachos,Alex         Montclair Stat  A    Jr        50.6370
5688 Mills,Jonathan       Emmanuel        D    So        50.6369
5690 Smallidge,Zane       Springfield     M    Fr        50.6364
 
5691 Trebbe,Ty            Wentworth       M    Jr        50.6354
5692 Dinallo,Steven       Fairleigh Dick  M    Fr        50.6352
5693 Fillipo,Gio san      Hood            A    So        50.6352
5695 Adorno,Peter         Rensselaer      D    Jr        50.6342
 
5696 Gillis,William       Lasell          M    Fr        50.6322
5697 Smith,Tommy          Randolph-Macon  G    Sr        50.6318
5698 Kleinbaum,Zach       Hamilton        D    Fr        50.6318
5699 Lee,Hunter           Hampden-Sydney  M    Fr        50.6315
5700 Moore,Zachary        Washington & J  M    Fr        50.6310
 
5701 Manning,Alex         Gettysburg      M    So        50.6297
5702 Dembkoski,Kevin      Rivier          A    Sr        50.6295
5703 Woodcock,Samuel      Gettysburg      A    Jr        50.6288
5704 Wynne,Jason          Southern Virgi  A    Jr        50.6287
5705 Gervasio,Anthony     Maritime        M    So        50.6285
 
5706 Kelleher,Liam        Cazenovia       D    Sr        50.6280
5708 Gannon,Sean          Farmingdale St  A    Fr        50.6240
5709 Krick,Chad           Messiah         D    So        50.6220
5710 Quinn,Liam           Oneonta         M    So        50.6215
 
5711 Lameier,Chandler     Mount Union     M    So        50.6205
5712 Brennen,Adam         Medaille        A    So        50.6188
5713 Thomsett,Henry       Skidmore        A    Sr        50.6182
5714 Vanwieren,Trey       Hope            AM   Fr        50.6181
5715 Chandless,Aiden      Washington & L  A    Fr        50.6174
 
5716 Handy,Cole           Washington Col  M    Fr        50.6172
5717 Wickline,Brendan     Marymount       D    So        50.6169
5718 Covert,Jake          St. John Fishe  DM   Fr        50.6162
5719 Ahrens,James         Lycoming        L    Sr        50.6160
5720 Bagwell,Joseph       Centre          AM   So        50.6156
 
5721 Zbiciak,Adam         Keystone        M    Fr        50.6139
5722 Hildebrand,Caleb     Mount Saint Ma  M    Fr        50.6122
5723 Mccormack-kuhma,Alex Lasell          M    So        50.6118
5724 Batie,Jordan         Trine           A    Fr        50.6113
5725 Frisby,Mitchell      Ohio Northern   M    Fr        50.6097
 
5726 Casale,Brad          York            M    Fr        50.6095
5727 Bonner,Cameron       Southern Virgi  M    Fr        50.6087
5728 Truitt,Cole          Illinois Wesle  M    Fr        50.6081
5729 Wright,Karsyn        Rosemont        D    Fr        50.6076
5730 Lawson,Conor         Bridgewater     G    Jr        50.6072
 
5731 Gilmore,Chris        Mary Washingto  M    Fr        50.6070
5732 Huber,Victor         Thiel           M    Fr        50.6053
5733 Jones,Jacob          Randolph-Macon  A    Fr        50.6051
5734 Cowan,Patrick        Catholic        M    Fr        50.6048
5735 Bell,Corey           Alma            M    Sr        50.6044
 
5736 Royster,Scott        Kean            A    So        50.6042
5737 Distefano,Greg       Mt. St. Vincen  DM   So        50.6019
5738 Ellement,Jeremiah    Norwich         M    Jr        50.6014
5739 Boffoli,Nicholas     Mount Saint Ma  D    So        50.6010
5740 Barten,Landen        Concordia-Wisc  M    Fr        50.5998
 
5741 Cohen,Austin         Aurora          D    Fr        50.5996
5742 Cicak,Robert         SUNY Poly       A    Jr        50.5995
5743 Addis,Chuck          York            M    Fr        50.5993
5744 Artin,Will           Gettysburg      M    Fr        50.5974
5745 Kinsey,Josh          Alfred          D    So        50.5974
 
5746 Ethan,Arnold         Birmingham-Sou  M    Jr        50.5973
5747 Simmons,Robert       Otterbein       A    Sr        50.5968
5748 Donofry,Ryan         Lycoming        M    Fr        50.5960
5749 Broccoli,Matt        Wentworth       D    Sr        50.5958
5750 Postell,Matt         Southwestern    L    Fr        50.5953
 
5751 Prine,Tyler          Potsdam         D    So        50.5948
5752 Varley,Tj            Coast Guard     A    So        50.5932
5753 Tikala,Shawn         Southern Virgi  D    So        50.5931
5754 Harris,Max           Trine           M    So        50.5930
5755 Haney,Connor         Colorado Colle  L    Jr        50.5930
 
5756 Burns,Jake           Plymouth State  M    Fr        50.5929
5757 Gallop,Charlie       St. Lawrence    L    Fr        50.5928
5758 Clancy,Will          Curry           M    Sr        50.5926
5759 Jordan,Ryan          DeSales         M    Jr        50.5915
5760 Keeno,Isaac          Otterbein       D    So        50.5913
 
5761 Rimoli,Steven        SUNY Poly       G    So        50.5912
5762 Cuddihy,Joe          Baldwin Wallac  D    So        50.5908
5763 Tremont,Luke         Centenary       M    Sr        50.5903
5764 Covino,Kevin         Mary Washingto  D    So        50.5891
5765 Mckercher,Connor     Nazareth        A    Sr        50.5867
 
5766 Roderick,Justin      Regis           A    Fr        50.5863
5767 Klatt,Andrew         Capital         M    Fr        50.5862
5768 Braungart,Billy      Catholic        D    Fr        50.5862
5769 Zook,Jacob           Hilbert         M    Sr        50.5832
5770 Ellis,Quentin        Alma            M    So        50.5831
 
5771 Wireman,Ryan         Capital         A    So        50.5831
5772 Sanford,Kevin        Plattsburgh     D    Fr        50.5822
5773 Mintzer,Joe          Catholic        A    Fr        50.5809
5774 Stockdale,Stewart    Tufts           DM   Fr        50.5801
5775 Satterlund,Brendan   Aurora          M    Fr        50.5793
 
5776 Marcotte,Andrew      Anna Maria      A    So        50.5792
5777 Anderson,Paul        Dickinson       DM   Jr        50.5787
5778 Jackson,Thomas       Lycoming        M    So        50.5787
5779 Flanagan,Danny       Alvernia        M    Jr        50.5775
 
5781 Steffans,Zack        Catholic        A    Fr        50.5745
5782 Orr,Drew             Capital         M    So        50.5743
5783 Bomes,Matthew        Trinity         D    Jr        50.5741
5784 Losey,Gabe           Daniel Webster  M    So        50.5740
5785 Scanlon,Timmy        Lyndon State    D    So        50.5729
 
5786 Hanlon,Brandon       UMass Boston    M    So        50.5729
5787 Green,Casey          Scranton        A    So        50.5726
5788 Ekstrom,Cory         Wesleyan        A    Jr        50.5726
5789 Hulick,Ross          Benedictine     D    So        50.5722
5790 Harris,Matthew       Keystone        M    Fr        50.5713
 
5791 Simmons,Austin       Capital         D    Fr        50.5710
5792 Trovato,Joe          Arcadia         D    Fr        50.5706
5793 Sortisio,Zach        Geneseo         F    So        50.5705
5794 Pellizzi,Matthew     Farmingdale St  D    Jr        50.5700
5795 Anthony,Adam         Hanover         G    Jr        50.5692
 
5796 Philbrick,Silas      Houghton        M    Fr        50.5684
5797 Taghon,Jake          Otterbein       M    Fr        50.5683
5798 Rando,Nick           Salem State     D    Jr        50.5679
5799 Lazinger,Sean        Hendrix         M    Fr        50.5679
5800 Allaire,Samuel       Concordia-Wisc  M    Jr        50.5677
 
5801 Kapinos,Collin       Concordia-Wisc  M    So        50.5677
5802 Morse,Marshall       Carthage        D    So        50.5672
5803 Rerrick,Chase        Maine Farmingt  A    So        50.5658
5804 Moller,Billy         Plattsburgh     M    So        50.5642
5805 Cunningham,Collin    Plattsburgh     M    Jr        50.5642
 
5806 Salerno,John         Carthage        M    Sr        50.5633
5807 Douthat,Clay         Transylvania    A    Sr        50.5629
5808 Fritchy,Adam         Rivier          M    So        50.5624
5809 Groft,Ryan           Centenary       D    Jr        50.5624
5810 Stapleton,Jibril     Oglethorpe      M    Jr        50.5596
 
5811 Smith,Aj             Christopher Ne  D    Sr        50.5595
5812 Glabicki,Quinn       Haverford       D    Fr        50.5593
5813 Bell,Blake           Eastern         D    Jr        50.5582
5814 Tohme,John-claude    Albion          D    Jr        50.5568
5815 Benger,Andrew        Norwich         D    So        50.5566
 
5816 Otis,Ben             DePauw          M    Fr        50.5565
5817 Rigney,Brendan       Wittenberg      M    So        50.5565
5818 Cannon,Daniel        Catholic        M    So        50.5564
5819 Harris,Peter         Union           D    Fr        50.5563
5820 Iii,William clark    Fairleigh Dick  D    Sr        50.5544
 
5821 Mchale,Michael       Colby           M    Fr        50.5539
5822 Mendicino,Michael    Washington & J  L    Jr        50.5527
5823 Cosimano,David       Kenyon          D    Fr        50.5520
5824 Brewer,Dan           Eastern Connec  G    Fr        50.5515
5825 Filbert,Adam         Lebanon Valley  A    So        50.5513
 
5826 Mulvey,Ryan          Swarthmore      A    Fr        50.5512
5827 Titus,Austin         UMass Dartmout  M    Jr        50.5502
5828 Holloway,Justin      Rensselaer      D    Fr        50.5496
5829 Powers,Ryan          York            F    Fr        50.5485
5830 Blair,Ryan           Connecticut Co  M    So        50.5485
 
5831 Cosden,Brenton       Gordon          AM   Sr        50.5480
5832 Mccormick,John       Greensboro      D    Fr        50.5463
5833 Middleman,Alex       Ursinus         D    Fr        50.5458
5834 Moscatello,Pat       Moravian        M    Sr        50.5456
5835 Landrigan,Kyle       Alfred          A    Fr        50.5456
 
5836 Cheplick     fo,Sam  Bridgewater     F    Sr        50.5456
5837 Mielnicki,Anthony    Mount Saint Ma  D    Sr        50.5453
5838 Izyk,Hunter          Utica           D    So        50.5448
5839 Seitz,Jacob          Norwich         F    Fr        50.5446
 
5841 Guldin,Brandt        Stevenson       M    Fr        50.5445
5842 Foti,Jacob           Elmira          M    So        50.5441
5843 Macneil,Zachary      Morrisville St  L    So        50.5417
5844 Owsinski,Nate        Lebanon Valley  D    Fr        50.5414
5845 Higgins,James        Wheaton         M    So        50.5410
 
5846 Fils-aime,Nicholas   Williams        L    So        50.5401
5847 Burnett,Aidan        Kean            M    So        50.5399
5848 Zimmerman,Kai        Manhattanville  D    Fr        50.5399
5849 Morin,Nick           Keene State     M    Jr        50.5393
5850 Donaldson,Adam       Lynchburg       A    Fr        50.5390
 
5851 Enchill,Auric        Tufts           M    So        50.5390
5852 Smith,Jalen          Muhlenberg      DM   Jr        50.5387
5853 Mcgrath,Jay          Daniel Webster  A    Sr        50.5386
5854 Michaud-dorko,Jake   Mount Union     M    So        50.5384
5855 Ollis,Russell        Colby           D    Sr        50.5378
 
5856 Garcia,Rudy          Hood            AM   So        50.5363
5857 Davis,Patsy          Delaware Valle  A    Jr        50.5359
5858 Feenstra,Cam         Kenyon          D    Jr        50.5358
5859 Angulas,Garrett      Cobleskill      M    Fr        50.5342
5860 Anderson,Ty          Randolph-Macon  M    Fr        50.5337
 
5861 Berteletti,Max       Western New En  A    Jr        50.5331
5862 Guttendorf,Hunter    Hampden-Sydney  A    Sr        50.5327
5863 Eustace,Colin        Catholic        M    Fr        50.5322
5864 Diaz,Trent           Methodist       M    Jr        50.5319
5865 Robins,Kyle          Lebanon Valley  AM   Sr        50.5318
 
5866 Elmore,Landon        Bridgewater     A    Sr        50.5311
5867 Scott,Pat            Franciscan      D    Sr        50.5308
5868 Luz,Sam              Clark           D    Fr        50.5301
5869 Dion,Henrik          Rensselaer      D    Fr        50.5285
5870 Sneed,Hayden         Huntingdon      D    Sr        50.5273
 
5871 Shover,Chandler      New England Co  M    Fr        50.5255
5872 Carney,Marco         Keuka           M    Fr        50.5246
5873 Wagner,Sean          Scranton        D    So        50.5236
5874 Robb,Parker          Widener         M    Fr        50.5235
5875 Utter,Tad            St. Mary's      M    Fr        50.5235
 
5876 Johnsen,Chris        Delaware Valle  A    Fr        50.5213
5877 Cone,Daniel          Lynchburg       M    So        50.5209
5878 Mccoy,Keith          Maritime        A    So        50.5207
5879 Sullivan,Ryan        Roanoke         A    Fr        50.5204
5880 Napolitano,Zach      Marymount       M    So        50.5195
 
5881 Moultan,Aidan        Norwich         A    Fr        50.5194
5882 Forde,Ben            Haverford       D    Fr        50.5193
5883 Nowak,Kyle           John Carroll    M    Fr        50.5184
5884 Burke,Riley          Colby           M    Jr        50.5161
5885 Oberst,Liam          Baldwin Wallac  D    Fr        50.5150
 
5886 Mote,Jackson         DePauw          M    Sr        50.5138
5887 Krueger,Brad         Wentworth       M    So        50.5134
5888 Ryan,Shawn           Gwynedd Mercy   D    Fr        50.5128
5889 Hrehor,Kyle          Bethany         D    Sr        50.5122
5890 Simmons,Rob          Bridgewater     A    Sr        50.5112
 
5891 Slade,Demetrius      Johnson State   M    So        50.5105
5892 Nobiling     dm,Tobi Geneseo         DM   Sr        50.5105
5893 Farrelly,Brett       Adrian          G    Sr        50.5087
5894 Hannon,John          Maritime        L    Sr        50.5084
5895 Foss,Tyler           Kean            M    Fr        50.5081
 
5896 Cromwell,Dylan       Curry           M    Fr        50.5072
5897 Griffith,Corey       Baldwin Wallac  M    Jr        50.5071
5898 Matule,Miles         Ursinus         D    So        50.5068
5899 Sawyer,Ian           Lynchburg       M    Sr        50.5060
5900 Kupferman,Logan      MSoE            M    So        50.5054
 
5901 Taylor,Blaine        Drew            D    So        50.5052
5902 Feldhaus,Andrew      Defiance        M    Sr        50.5052
5903 Haase,Stephen        Denison         D    Fr        50.5043
5904 Harkins,John         Salisbury       D    Sr        50.5040
5905 King,Joseph          Roanoke         M    Jr        50.5038
 
5906 Snyder,Kye           Randolph        A    Fr        50.5035
5907 Ryan,Robert          Stevens         D    Fr        50.5033
5908 King,Hunter          Christopher Ne  M    Sr        50.5025
5909 Kelleher,Matt        Bates           A    Fr        50.5018
5910 Lipkin,Danny         Arcadia         G    Fr        50.5014
 
5911 Ranta,Nick           Oglethorpe      M    So        50.5011
5912 Jones,David          Rhodes          A    Fr        50.5011
5913 Richmond,Bryce       Elmira          D    Sr        50.5011
5914 Hama,Jakob           Mount Saint Ma  D    Fr        50.5008
5915 Labuskes,Ross        Saint Vincent   M    Fr        50.5006
 
5917 Streit,Matt          RIT             D    Fr        50.4998
5918 Yielding,Nick        Beloit          D    Sr        50.4994
5919 Nevers,Tyler         U. of New Engl  G    So        50.4993
5920 Gonski,Ben           Coast Guard     M    So        50.4984
 
5921 Donoghue,Tim         John Carroll    D    So        50.4983
5922 Elliott,Peyton       John Carroll    M    So        50.4978
5924 Graziano,Steven      Montclair Stat  L    Fr        50.4949
5925 Morse,Chad           Hamilton        A    Fr        50.4932
 
5926 Robbins,Brian        Marymount       L    Sr        50.4925
5927 Mccartin,Declan      Mount Union     A    Fr        50.4924
5928 Fiske,Andrew         SUNY Canton     G    Sr        50.4919
5929 Hagan,Tyler          Anna Maria      A    So        50.4919
5930 Clarke,Stephen       Middlebury      M    So        50.4912
 
5931 Adelhelm,Sean        Scranton        D    So        50.4899
5932 Lee,Lavonte          Medaille        M    So        50.4897
5933 Muse,Sam             Trinity         M    So        50.4890
5934 Dipietro,Austin      Mount Ida       A    Fr        50.4884
5935 Moran,Ryan           Rivier          D    Fr        50.4878
 
5936 Guerin,Reed          Defiance        D    So        50.4876
5937 Sullens,Dustin       Benedictine     D    So        50.4874
5938 Wagner     ssdm,Orio Plymouth State  M    Sr        50.4868
5939 Falkenstein,Aaron    Millsaps        M    Sr        50.4848
5940 Barrs,William        Emmanuel        A    Fr        50.4842
 
5941 Powell,Brendan       Coast Guard     D    Fr        50.4839
5942 Director,Cameron     Millsaps        M    Fr        50.4835
5943 Mcpeak,Sam           Denison         M    Fr        50.4833
5944 Sahl,Sam             U. of New Engl  M    Fr        50.4827
5945 Martinez,Luis        Piedmont        M    Fr        50.4821
 
5946 Babel,Justin         Randolph-Macon  M    So        50.4819
5947 Prybal     gk,Trey   Wilmington      A    So        50.4816
5948 O'malley,Kevin       St. Mary's      A    Jr        50.4814
5949 Coe,Sean             Potsdam         G    Fr        50.4814
5950 Ruffin,Chris         Southern Virgi  L    So        50.4811
 
5951 Weitzel,Zach         Wesley          D    Fr        50.4809
5952 Mendy,Raul           Tufts           D    Fr        50.4801
5953 Ladendorf,Jake       Wilmington      G    So        50.4794
5954 Palmer,Daniel        Swarthmore      A    Sr        50.4790
5955 Lew,Brandon          Hamilton        M    Sr        50.4778
 
5956 Olds,Garrett         Frostburg Stat  A    Fr        50.4766
5957 Lyons,Devin          Drew            A    So        50.4764
5958 Coomer,Noah          Rhodes          A    Fr        50.4757
5959 Conley,Collin        Emmanuel        M    So        50.4756
5960 Durga,Johnathon      Alma            M    Sr        50.4744
 
5961 Chen,Evan            Endicott        M    Fr        50.4734
5962 Dugan,Peter          Adrian          M    So        50.4729
5963 Brink,Brad           Husson          D    Fr        50.4717
5964 Moody,Brian          Fairleigh Dick  M    Sr        50.4716
5965 Diaz,Rob             Denison         L    Fr        50.4715
 
5966 Markell,Andrew       Ohio Northern   G    Fr        50.4705
5967 Dewey,Rob            Ursinus         AM   Sr        50.4688
5968 Hilton,Spenser       Franciscan      D    So        50.4678
5969 Killinger,Andrew     Vassar          M    So        50.4676
5970 Starace,Andrew       Keene State     D    Fr        50.4675
 
5971 Crater,Ryan          John Carroll    M    So        50.4669
5972 Moore,Brendan        Morrisville St  G    Fr        50.4666
5974 Rapp,Nick            St. John Fishe  M    Fr        50.4661
5975 Gr,Alex hennessy     Salve Regina    M    Gr        50.4657
 
5976 Leveroni,Marc        Potsdam         M    So        50.4656
5977 Tetro,Ryan           Haverford       A    Fr        50.4638
5978 Samilow,Alex         Centenary       A    Jr        50.4629
5979 Crossen,Ben          Hood            M    Jr        50.4618
5980 Via,Marshall         Hampden-Sydney  D    So        50.4613
 
5981 Christian,Tom        Immaculata      D    Jr        50.4610
5982 Flaherty,Shane       Mount Ida       A    Jr        50.4607
5983 Moreman,John         Centre          AM   So        50.4598
5984 Bellan,Bryce         Houghton        M    Fr        50.4597
5985 Smith,Dylan          Ferrum          M    So        50.4596
 
5986 Pennington,Jack      Merchant Marin  D    So        50.4589
5987 Draeger,Mike         Susquehanna     A    Fr        50.4587
5988 Brennan,Ryan         Arcadia         AM   Fr        50.4583
5989 Clarkson,Drew        Stockton        M    Sr        50.4559
5990 Schwartz,Bryan       Eastern         M    Sr        50.4559
 
5991 Bettinger,Bradley    Clarkson        M    Fr        50.4557
5992 Swaby,Ray            Maine Farmingt  M    Sr        50.4553
5993 Ohliger,Austin       Huntingdon      A    Fr        50.4534
5994 Thompson,Noah        DePauw          M    Fr        50.4528
5995 Leighton,Zach        Regis           M    Fr        50.4523
 
5996 Sheehan,Tyler        Keene State     M    Fr        50.4516
5997 Gossett,Robert       Ohio Wesleyan   D    So        50.4507
5998 Kay,Chris            Eastern         D    So        50.4501
5999 Mulcahy,Kiernan      Roger Williams  D    Fr        50.4498
6000 Friedman,Sean        Marymount       M    Fr        50.4497
 
6001 Andes,Chris          Ferrum          A    Fr        50.4497
6002 Morrison,Sean        Franklin & Mar  D    So        50.4495
6003 Sullivan,Brian       Mt. St. Vincen  MA   So        50.4494
6004 Long,Joseph          Delaware Valle  M    So        50.4490
6005 Polanco,Orlando      Farmingdale St  A    Fr        50.4490
 
6006 Sierra,Austin        Springfield     M    Jr        50.4481
6007 Nelson,Brandt        MIT             L    Jr        50.4480
6008 Yake,Jon             Coast Guard     M    Fr        50.4476
6009 Hammond,Owen         Maritime        M    So        50.4473
6010 Canino,Lucas         Potsdam         F    Jr        50.4472
 
6011 Palo,Steve           Ursinus         F    Jr        50.4462
6012 Byrne,Mike           Oswego          D    Jr        50.4461
6013 Rhodes,John          Hamilton        D    Jr        50.4460
6014 Altizer,Drew         Amherst         M    So        50.4452
6015 Peters,Kyle          Elizabethtown   M    So        50.4450
 
6016 Huber,Matt           Washington & L  M    Fr        50.4447
6017 Miller,Weston        Wilkes          M    So        50.4440
6018 Capps,Danny          Hood            M    So        50.4438
6019 Parentis,Jake        Oberlin         A    Fr        50.4434
6020 Brown,Jamare         Mt. St. Vincen  M    So        50.4434
 
6021 Midgley,Charles      Middlebury      G    Fr        50.4431
6022 Chimples,Grant       Trine           M    So        50.4426
6023 Haberstock,Taylor    Colby           M    Fr        50.4406
6024 Fowler,Cole          St. John Fishe  D    Fr        50.4401
6025 Cahill,Jack          Amherst         A    So        50.4401
 
6026 Petrocelli,Alex      Transylvania    D    Fr        50.4400
6028 Feeney,Andrew        Roanoke         AM   Sr        50.4395
6029 Swank,Jacob          Baldwin Wallac  D    Fr        50.4393
6030 Young,Tyler          Nichols         A    Sr        50.4386
 
6031 Payne,Jack           Western New En  M    Fr        50.4386
6032 Burke,Brendan        Hamilton        A    So        50.4384
6033 Bartko,Jesse         Eastern Connec  M    Fr        50.4384
6034 Cowie,Brendan        Kenyon          D    So        50.4384
6035 Hay,Nils             Trine           D    Fr        50.4381
 
6036 Stuhr,Brett          Nichols         M    So        50.4379
6037 Rogers,Matty         Virginia Wesle  D    Jr        50.4348
6038 Richardson,Carter    Colorado Colle  D    Fr        50.4330
6039 Palmer,Charles       Franciscan      A    Fr        50.4327
6040 Peschka,Tristan      Christopher Ne  L    Fr        50.4326
 
6041 Miller,Clay          Christopher Ne  A    Fr        50.4325
6042 Hastings,Samuel      Mass. Maritime  M    So        50.4317
6043 Butkus,Andrew        Stevens         D    Jr        50.4314
6044 Brush,Jared          Emerson         A    Fr        50.4305
6045 Ritz,Ryan            Medaille        D    Jr        50.4296
 
6046 Wood,Alex            Hendrix         D    Fr        50.4295
6047 Cossette,Matt        Lasell          D    Jr        50.4290
6048 Schechner,Scott      Babson          D    Jr        50.4287
6049 Bath,Nick            Plymouth State  D    Jr        50.4285
6050 Stomberg,Alex        Wheaton         A    Fr        50.4278
 
6051 Warren,Jack          Hamilton        D    Fr        50.4274
6052 White,Bo             Emerson         G    So        50.4271
6053 Brown,Cameron        Williams        L    Fr        50.4264
6054 Chen,Sam             Amherst         L    Jr        50.4261
6055 Leach,Dalton         Catholic        M    Fr        50.4234
 
6058 Weist,Glenn          Wilkes          M    So        50.4224
6059 Delgado,Zachary      New England Co  D    Fr        50.4221
6060 Smith,Mike           Wilmington      M    Fr        50.4213
 
6061 Pollen,Kyle          Houghton        M    Sr        50.4213
6062 Pech,Shane           Concordia-Wisc  D    Jr        50.4202
6063 Steinmetz,Carsten    Goucher         M    So        50.4201
6064 Mcandrew,John        Christopher Ne  D    Sr        50.4196
6065 Mullaney,Mike        Christopher Ne  D    Fr        50.4196
 
6066 Godlee,Ian           Christopher Ne  M    Fr        50.4195
6067 Smith,Clayton        Carthage        M    Fr        50.4191
6068 Montgomery,Joe       Neumann         D    So        50.4190
6069 Noel,Will            Wooster         AM   Fr        50.4185
 
6071 O'rourk,Rob          Wheaton         D    Fr        50.4179
6072 Sauerbier,Brayden    Eastern         M    So        50.4179
6073 Markey,Chris         Muhlenberg      G    Fr        50.4171
6074 Brown,Jeb            Merchant Marin  D    Fr        50.4142
6075 Rush,Mack            Williams        D    Fr        50.4140
 
6076 Lamardo,Robert       Maritime        D    So        50.4129
6077 White,Matt           Lasell          AM   So        50.4118
6078 Hill,Brandon         Becker          MD   Jr        50.4117
6079 Haag,Jake            Capital         D    So        50.4117
6080 Manzke,Trevor        Benedictine     M    Jr        50.4115
 
6082 Sunde,Ian            Wabash          M    Sr        50.4113
6083 Reimer,Josh          Olivet          MA   So        50.4104
6084 Franchetti,Andrew    Franklin & Mar  M    So        50.4072
6085 Mccann,Aaron         Albion          A    So        50.4071
 
6086 Kruchko,Nick         Illinois Wesle  D    So        50.4062
6087 Ezsak,Noah           Frostburg Stat  D    So        50.4061
6088 Armann,Jeremy        Wesley          A    Fr        50.4059
6089 Schmitz,Taylor       Frostburg Stat  G    Sr        50.4058
6090 Howarth,Jake         Frostburg Stat  A    Fr        50.4056
 
6091 O'brien,Michael      Scranton        D    Fr        50.4054
6092 Lazore,Karonhiate    Potsdam         A    So        50.4052
6094 Sansonetti,Michael   Cornell (IA)    MA   So        50.4032
6095 Kist,Preston         Neumann         M    Fr        50.4031
 
6096 Varnado    m/fo,Chri Stevenson       F    Fr        50.4023
6097 Roussos,Chris        Colorado Colle  D    Fr        50.4021
6098 Ward,Brian           Whittier        D    Jr        50.4008
6099 Mcneal,Marcus        Hiram           M    So        50.4002
6100 Tighe,Tim            Kean            A    Fr        50.4002
 
6101 Kretz,Brad           Johnson & Wale  A    Fr        50.3994
6102 Bell,Zach            Ferrum          G    Fr        50.3993
6103 Buckley,Dutch        Williams        M    Sr        50.3980
6104 Koester,Christopher  Vassar          M    Fr        50.3974
6105 Pfeffer,Ryan         Trinity         M    Fr        50.3962
 
6106 Briggs,Zach          Keuka           M    Fr        50.3958
6107 Golson,Darnell       Fairleigh Dick  M    So        50.3946
6110 Lazarus,Ryan         Concordia-Wisc  D    Fr        50.3931
 
6112 Yost,Ryan            Widener         M    Fr        50.3926
6113 Smith,Dan            John Carroll    D    Fr        50.3926
6114 Conlon,Dan           Keene State     D    Fr        50.3921
6115 Stranahan,John       Houghton        M    Jr        50.3918
 
6116 Curry,Dylan          Hampden-Sydney  M    So        50.3909
6117 Diver,James          Union           M    Fr        50.3903
6118 Huizenga,Noah        Hamilton        D    So        50.3902
6119 Courtney,Tim         Wesley          DM   Sr        50.3873
6120 Sangston,Scott       Hiram           M    Fr        50.3864
 
6121 Carothers,Wesley     Clarkson        M    Jr        50.3856
6122 Parker,Matt          Swarthmore      D    Fr        50.3850
6123 Trottere,Lucas       Cobleskill      D    Jr        50.3831
6124 Puff,Tanner          Cobleskill      M    Fr        50.3809
6125 Carvin,Eugene        Potsdam         M    So        50.3804
 
6126 James,Grant          Aurora          D    Jr        50.3802
6127 Martin,Sam           Eastern         M    So        50.3799
6128 Kerchberger,Paul     Carroll         A    Sr        50.3798
6129 Good,Joshua          Hiram           L    Jr        50.3795
6130 Dehn,Matt            Frostburg Stat  M    So        50.3788
 
6131 Thomas,Dajon         Wabash          M    So        50.3776
6132 Weider,Christopher   Plattsburgh     D    Fr        50.3756
6133 Williams,Micky       Hope            G    Fr        50.3752
6134 Hawkins,Jordan       Otterbein       D    Jr        50.3750
6135 Castner,Jake         Johnson & Wale  D    So        50.3747
 
6136 Sajer,Matt           Trinity         D    So        50.3731
6137 Nickelson,Sam        Centenary       A    Jr        50.3731
6138 Puckett,Reese        Hanover         D    Fr        50.3728
6139 Horvath,Dominic      Baldwin Wallac  M    Jr        50.3726
6140 Ryan,Joe             Transylvania    A    Fr        50.3724
 
6141 Shahpazian,Rich      Drew            M    Jr        50.3722
6143 Phelps,James         Lasell          D    Fr        50.3694
6144 Ahern,Timmy          Scranton        A    So        50.3676
6145 Fields,Jackson       Transylvania    M    Fr        50.3668
 
6146 Antico,Nicholas      Roger Williams  D    Fr        50.3665
6147 Donnelly,Chris       Alvernia        M    So        50.3657
6148 Schmucker,Corbin     McDaniel        M    Sr        50.3645
6149 Humphreys,Chase      Lycoming        MA   Fr        50.3640
6150 Wighttman,Zach       Cobleskill      D    So        50.3639
 
6151 Dinan,Ross           Stevenson       G    Jr        50.3637
6152 Mcwhorter,Kyle       Lyndon State    D    So        50.3633
6153 Skowronski,Mike      Clarkson        M    Fr        50.3622
6154 Noonan,Michael       Emmanuel        M    Fr        50.3615
6155 Bosco,James          Mount Saint Ma  M    Jr        50.3612
 
6156 Hammond,Jason        Muskingum       M    Sr        50.3611
6157 Zarro,Giuseppe       Salem State     D    Fr        50.3604
6158 Dodge,Brad           Augustana       G    Sr        50.3592
6159 Mercier,Max          Emmanuel        A    Sr        50.3584
6160 Elliott,Jack         St. Mary's      D    Jr        50.3581
 
6161 Granner,Stefan       Calvin          M    Sr        50.3580
6162 Behl,Mitch           Randolph-Macon  A    Jr        50.3572
6163 Rodman,Ben           Lynchburg       M    So        50.3572
6164 Klipple,Evan         Virginia Wesle  M    Fr        50.3569
6165 Lyman,Nathaniel      Vassar          A    Fr        50.3568
 
6166 Conrad,Kyle          Fairleigh Dick  AM   Fr        50.3567
6168 Small,Andrew         Bates           M    Fr        50.3556
6170 Dicicco,Anthony      Widener         D    Fr        50.3547
 
6171 Bonavita,Josh        Otterbein       A    Fr        50.3534
6172 Westfall,Ian         Otterbein       A    Fr        50.3534
6173 Warden,Arty          Drew            M    So        50.3531
6174 Llewellyn,Turner     Franklin & Mar  M    Fr        50.3529
6175 Hellberg,Doug        Farmingdale St  M    Fr        50.3523
 
6176 Abrigo,Cristian      Randolph-Macon  M    Fr        50.3514
6177 Goltz,Jeremy         Stevenson       M    Jr        50.3509
6178 Centrella,Pat        Susquehanna     D    Fr        50.3498
6179 Isaacs,Chris         Bethany         M    So        50.3496
6180 Piette,Patrick       Eastern Connec  M    So        50.3487
 
6181 Mccausland,Ryan      Hamilton        M    Sr        50.3487
6182 Beveridge,Alec       U. of New Engl  M    Fr        50.3479
6183 Lockwood,Christopher Oneonta         A    Fr        50.3473
6184 Mattis,Michael       Frostburg Stat  M    So        50.3472
6185 Pozsonyi,Anthony     Gwynedd Mercy   D    Fr        50.3465
 
6186 Soulas,Nolan         Gwynedd Mercy   DM   Sr        50.3465
6187 Hibner,Brandon       Regis           M    So        50.3463
6188 Brown,Trevor         Otterbein       A    Fr        50.3455
6189 Page,Grafton         Maine Maritime  M    Fr        50.3449
6190 Regalado,Noah        Southern Maine  D    Fr        50.3446
 
6191 Walker,Brennen       Babson          A    Jr        50.3445
6192 Alderman,Michael     Hamilton        M    So        50.3443
6193 Goepfert,Brian       Gettysburg      D    Fr        50.3426
6194 Arnold,Logan         Virginia Wesle  D    Fr        50.3426
6195 Herman,Max           Trinity         A    Fr        50.3404
 
6196 Pecora,Cole          Springfield     M    Fr        50.3403
6197 Buxton,Charles       Dallas          A    Fr        50.3402
6198 Ventre,Matthew       Muhlenberg      D    Jr        50.3402
6199 Kaufman,Max          Whittier        M    Sr        50.3396
6200 Caldwell,Ryan        SUNY Canton     M    So        50.3390
 
6201 Schiaffo,Brendan     Catholic        A    So        50.3389
6202 Rupp,Chris           Plattsburgh     D    Fr        50.3381
6203 Amenta,Nicholas      Lasell          M    Fr        50.3377
6204 Przygocki,Dan        Stockton        DM   Sr        50.3376
6205 Crenshaw,Miller      Washington & L  D    Fr        50.3375
 
6206 Mcauley,Conor        Kean            A    Sr        50.3374
6207 Lardner,Ring         Defiance        A    Fr        50.3362
6208 Morris,Robert        Westminster (P  D    Fr        50.3351
6209 Bunt,Graham          Wheaton         D    So        50.3343
6210 Dominy,Gyle          Potsdam         M    So        50.3342
 
6211 Gallahue,Sean        Lasell          D    Sr        50.3337
6212 Diperna,Zak          Baldwin Wallac  D    Fr        50.3332
6213 Pirkle,Sam           Hanover         M    So        50.3312
6214 Drummatter,Ian       SUNY Canton     D    Jr        50.3310
6215 Childs,Justin        King's          D    So        50.3304
 
6216 Hudson,Eli           Lebanon Valley  M    So        50.3299
6218 Sattler,Doug         Springfield     G    Sr        50.3273
6219 Koch,Cornelius       St. Joseph's (  D    Fr        50.3254
6220 Mayo,Joel            Dickinson       M    Fr        50.3254
 
6221 O'connell,Jack       Dickinson       A    Fr        50.3252
6222 Gagnon,Kyle          Daniel Webster  D    So        50.3247
6223 Fantoni,Rocco        Bates           D    Fr        50.3242
6224 Reed,Christian       Regis           A    Fr        50.3230
6225 Harwood,Kyle         Gettysburg      M    So        50.3229
 
6226 Rotenburg,Jake       St. John Fishe  D    So        50.3228
6227 Mcelroy,Nick         Alma            D    So        50.3217
6228 Annitto,Nick         Wesleyan        A    So        50.3214
6229 Pendergast,Josh      Widener         M    So        50.3212
6230 Mcintyre,Eric        McDaniel        M    Jr        50.3212
 
6231 Simeona,Dorkim       Utica           M    Fr        50.3209
6232 Solecki,Hunter       Brockport       D    So        50.3208
6233 Carney,Chris         Norwich         M    Fr        50.3204
6234 Sanborn,Brian        Benedictine     A    Jr        50.3189
6235 Reeser,David         Gwynedd Mercy   DM   Fr        50.3188
 
6236 Gress,Sam            Wittenberg      A    So        50.3187
6237 Maybaum,Jeremy       Kean            M    So        50.3186
6238 Dickey,Jasen         Thomas          M    Jr        50.3184
6239 Peterson,Tyler       Augustana       D    Fr        50.3184
6240 Urcuiolio,Anthony    Plattsburgh     M    Fr        50.3174
 
6241 King,Connor          Virginia Wesle  A    Sr        50.3173
6242 Okun,Jake            Geneseo         D    Fr        50.3173
6243 Arrix,Robby          Hamilton        D    Fr        50.3159
6244 Roberge,Justin       Maine Farmingt  M    Fr        50.3156
6245 Fields,Robby         Otterbein       A    Fr        50.3141
 
6246 Riis,Mike            Nazareth        A    Fr        50.3141
6247 Blake,Callahan       Birmingham-Sou  D    Fr        50.3134
6248 Larner,Sean          U. of New Engl  D    So        50.3130
6249 Hillman,Drew         Bowdoin         A    Jr        50.3126
6250 Gagnon,Jake          Benedictine     M    Jr        50.3107
 
6251 Sullivan,Casey       Marywood        DM   So        50.3102
6252 Guerra,Javier        Adrian          M    Sr        50.3101
6253 Taylor,Michael       Mount Union     A    Sr        50.3101
6254 Rhodes,Connor        Ferrum          M    So        50.3093
6255 Hannon,Teddy         Endicott        M    Fr        50.3082
 
6256 Dipasquale,Aj        Albright        M    Fr        50.3073
6257 Martinez,Edwin       Cobleskill      A    Fr        50.3062
6258 Florian,Chanler      Eastern Connec  A    Fr        50.3059
6259 Mccole,Riordan       UMass Dartmout  M    So        50.3055
6260 Wilson,Ryan          Plattsburgh     A    Jr        50.3038
 
6261 Saliani,Tj           Oneonta         M    So        50.3031
6262 Schaffner,David      Baldwin Wallac  D    Fr        50.3029
6263 Evans,Alex           Alvernia        M    Sr        50.3026
6264 Bush-joseph,John     Colorado Colle  M    So        50.3023
6265 Cote,John            Wesleyan        A    Fr        50.3021
 
6266 Long,Dan             Stevenson       A    So        50.3017
6267 Genest,Jake          Rivier          M    Fr        50.3010
6268 Cameron,Pelletier    Birmingham-Sou  D    Fr        50.3009
6269 Mistretta,Brandon    Immaculata      M    Fr        50.3007
6270 Yates,Kenan          Middlebury      D    So        50.3001
 
6271 Lawall,Collin        Misericordia    D    So        50.3000
6272 Mendes,Matthew       Mitchell        M    Jr        50.2998
6273 Nau,Killian          Keystone        A    Sr        50.2995
6274 Henning,Jack         Huntingdon      M    Fr        50.2994
6275 Mcgarrity,Casey      Clarkson        M    Sr        50.2991
 
6276 Villagomez,Ricky     Eastern         M    Sr        50.2989
6277 Hindman,Walter       Centre          DM   Fr        50.2984
6278 Jarom,Stuart         Concordia-Wisc  L    Jr        50.2983
6279 Stevens,Jamie        SUNY Canton     M    Jr        50.2981
6280 Roberts,Blake        Rhodes          D    So        50.2978
 
6281 Driscoll,Thomas      Guilford        L    Jr        50.2965
6282 Gurzenski,Noah       Kenyon          G    Jr        50.2959
6283 O'grady,John         Maritime        M    So        50.2958
6284 Leitner,John         Skidmore        D    Fr        50.2957
6285 Lilland,Erik         Cobleskill      D    Fr        50.2952
 
6286 Jordan,Luke          Geneseo         M    Fr        50.2947
6287 Hatch,Tyler          RIT             AM   Fr        50.2947
6288 Samuelson,Jacob      Houghton        A    Sr        50.2946
6289 Mcneill,James        Hood            D    So        50.2942
6290 Amstein,Seth         Elmira          A    Fr        50.2938
 
6291 Romero,Chris         Keystone        D    Fr        50.2936
6292 Richey,Kyle          Alfred          M    Jr        50.2923
6293 Georgalas,Alex       Vassar          F    So        50.2922
6294 Parsons,Andrew       Bethany         M    Jr        50.2921
6295 Taylor,Curtis        Clarkson        M    Sr        50.2921
 
6296 Fiore,Josh           Springfield     M    Fr        50.2917
6298 Hofmann,Sebastian    DeSales         M    So        50.2903
6300 Young,Mitch          Rivier          D    Fr        50.2887
 
6301 Cristallo,Corey      Maritime        A    Jr        50.2885
6302 Delargy,Dan          Montclair Stat  A    Fr        50.2878
6303 Ross,Colin           Ferrum          D    Fr        50.2874
6304 Rodriguez,Nate       Medaille        M    So        50.2872
6305 Piepenburg,Josh      Baldwin Wallac  A    Jr        50.2856
 
6306 Olives,Joe           Lebanon Valley  A    Fr        50.2854
6307 Ortega,Dante         Johnson & Wale  M    Fr        50.2851
6308 Devine,Wyatt         Whittier        M    Fr        50.2848
6309 Thomas,Loren         Mitchell        D    Sr        50.2839
6310 James,Josh           Mt. St. Vincen  A    Sr        50.2837
 
6311 Reale,Danny          Roger Williams  L    Fr        50.2835
6312 Mcelrath,Garrett     U. of New Engl  D    Jr        50.2832
6313 Reda,Owen            Union           M    So        50.2827
6314 Zlevor,Daniel        Franklin & Mar  M    Fr        50.2823
6315 Surock,Matt          Randolph-Macon  D    Fr        50.2823
 
6316 Gaber,Lucas          Illinois Wesle  D    So        50.2821
6317 Christian,Tom        Immaculata      D    Jr        50.2816
6318 Klimek,Nathan        Elmhurst        A    So        50.2806
6319 Huizenga,Andrew      Wesleyan        M    So        50.2806
6320 Benjamin,Jamie       Skidmore        D    Jr        50.2801
 
6321 Wyche,Devante        Oglethorpe      D    Fr        50.2795
6322 Koziol,Robert        Western New En  D    So        50.2789
6323 Spasoff,Sean         Hamilton        D    Jr        50.2787
6324 Fall,Cheikh          Johnson State   D    So        50.2777
6325 Edwards,Bauer        Randolph        M    Fr        50.2773
 
6326 Schweizer,Whitney    Washington Col  L    So        50.2771
6328 Cassidy,Higdon       Birmingham-Sou  D    Sr        50.2758
6329 Garry,Tommy          Bowdoin         M    Jr        50.2758
6330 Husband,David        Bowdoin         M    Fr        50.2758
 
6331 Lopez,Nelson         Bryn Athyn      G    Sr        50.2758
6332 Wentzel,Zach         Roanoke         D    So        50.2742
6333 Bohrod,Sean          Muhlenberg      M    So        50.2738
6334 King,Alex            Salve Regina    A    Sr        50.2738
6335 Fernandez,Mateo      Alfred State    MD   Fr        50.2730
 
6336 Miller,Tj            Alma            M    Jr        50.2723
6338 Culham,Zac           St. Mary's      A    Fr        50.2714
6339 Anthony,Blake        Oswego          M    Fr        50.2706
6340 Wujciak,James        Amherst         L    Sr        50.2703
 
6341 Rudolph-shabinsky,   Stevens         D    Sr        50.2696
6342 Thompson,Tommy       Mount Ida       G    Jr        50.2694
6343 Hurdle,Austin        Dickinson       F    Fr        50.2692
6344 King,Brady           Baldwin Wallac  M    So        50.2691
6345 Mash,Drew            Frostburg Stat  F    Fr        50.2678
 
6346 Runions,Russell      Brockport       D    Sr        50.2673
6347 Mccormick,Tommy      Nazareth        M    Fr        50.2667
6348 Wendel,Daniel        Dallas          A    So        50.2666
6349 Vittner,Patrick      Emmanuel        M    Sr        50.2663
6350 Paquin,Sam           Saint Vincent   M    So        50.2661
 
6352 Jankowski,Edward     Anna Maria      D    Sr        50.2654
6353 Terry,Nick           Eastern Connec  D    Jr        50.2645
6354 Downs,Eli            Susquehanna     M    So        50.2636
6355 Beeghly,Jeb          Ohio Wesleyan   M    So        50.2629
 
6356 Martin,Anthony       Wheelock        M    Fr        50.2623
6357 Ferretti,Sebastian   Catholic        D    Fr        50.2622
6358 Owens,Cooper         Alma            D    So        50.2621
6359 Patterson,Tyler      Western Connec  M    So        50.2620
6360 Schutzius,Jeremiah   Greensboro      M    Fr        50.2614
 
6361 Winn,Marcus          Lycoming        M    Jr        50.2614
6363 Hatling,Thomas       Sewanee         D    Fr        50.2608
6365 Scott,Aaron          Gordon          DM   Sr        50.2599
 
6366 Bruch,Nick           Castleton       L    Jr        50.2597
6367 Barrow,Patrick       Wesley          AM   Jr        50.2590
6368 Fabrizio,Steven      Mount Saint Ma  M    Sr        50.2582
6369 Moran,Jack           Mass. Maritime  M    Fr        50.2581
6370 Green,Emery          Wentworth       M    So        50.2576
 
6371 O'neil,Reid          Wittenberg      D    Jr        50.2575
6372 Mullaney,Dan         Mary Washingto  M    So        50.2574
6373 Blum,Jared           Stevenson       M    Fr        50.2571
6374 Ludwig,Jordan        Alvernia        M    So        50.2567
6375 Panzarino,Dan        Farmingdale St  D    Fr        50.2565
 
6376 Zhu,Harrison         Colby           M    Sr        50.2564
6377 Skaggs,Jason         Emerson         L    Fr        50.2553
6378 Spain,Aaron          Greensboro      D    Fr        50.2521
6379 Morien,Kyle          Shenandoah      A    Fr        50.2512
 
6381 O'donohue,Edward     Alfred State    AM   Fr        50.2501
6382 Thomas,Gavin         St. John Fishe  DM   Fr        50.2494
6383 Rickard,Shane        St. John Fishe  DM   Fr        50.2494
6384 Kramer,Jarrett       Delaware Valle  L    Fr        50.2493
6385 Luing,Max            Connecticut Co  A    Sr        50.2493
 
6386 Moran,Michael        Curry           D    So        50.2484
6387 Ashcraft,Kevin       Bridgewater     A    Sr        50.2478
6388 Bernicker,Tom        King's          D    Fr        50.2478
6389 Muliawan,Jack        Rensselaer      A    So        50.2473
6390 Arlotto,Andrew       Bard            M    So        50.2463
 
6391 Pancelli,Nick        Stockton        D    Fr        50.2455
6392 Malley,Austin        UMass Dartmout  D    So        50.2452
6393 Harrington,Ian       Gettysburg      A    Fr        50.2445
6394 Stein,Dan            Lyndon State    D    So        50.2445
6395 Kimmel,Danny         Oneonta         D    So        50.2440
 
6396 Doherty,Brendan      Kenyon          D    Fr        50.2435
6397 Gountounas,Cody      Illinois Wesle  M    Jr        50.2432
6398 Flaherty,Christopher Maine Maritime  M    So        50.2425
6399 Rerig,Matt           King's          M    So        50.2424
6400 Frazier,Connor       Endicott        AM   Fr        50.2421
 
6401 Bytner,Nicholas      SUNY Poly       D    So        50.2421
6402 Beck,Peter           Hope            D    Fr        50.2421
6403 Clarke,Kevin         Muhlenberg      DM   So        50.2410
6404 Miller,Graham        Bates           M    Jr        50.2404
6405 Wells,Mike           Utica           M    Sr        50.2381
 
6406 Mcerlean,Sean        Widener         M    So        50.2380
6407 Hayslett,Brandon     Virginia Wesle  D    Jr        50.2372
6408 Dimasi,Xander        Wentworth       A    Jr        50.2370
6409 Irwin,Scott          Wesleyan        M    Fr        50.2363
6410 Olson,Matt           Hope            M    Fr        50.2340
 
6412 Koitzsch,Patrick     Emerson         M    Fr        50.2326
6413 Thomas,Ben           Brockport       DM   So        50.2317
6414 Merrill,Greg         Bridgewater     M    Fr        50.2312
6415 Matson,Duwanyne      Utica           M    Fr        50.2309
 
6417 Weizenicker,Edward   Carroll         A    Fr        50.2284
6419 Digiacomo,Brandon    Salve Regina    M    Sr        50.2277
6420 Quinn,Mason          John Carroll    D    Jr        50.2265
 
6421 Bender,Xavier        Alma            D    Fr        50.2264
6422 Riddle,Tom           Lynchburg       D    Fr        50.2264
6423 Margolies,Kyle       Capital         D    Jr        50.2257
6424 Garner,Greg          Marymount       M    Sr        50.2253
6425 Lennon,John          Plattsburgh     M    So        50.2248
 
6426 Smith,Henry          Rhodes          D    Jr        50.2234
6427 Harker,Charles       Bates           D    Fr        50.2229
6428 Meehan,Alex          Hiram           D    So        50.2226
6429 Gerrity,Charlie      Bowdoin         D    Jr        50.2215
6430 Schwaegerle,Noah     Clark           D    Jr        50.2209
 
6431 Lambert,Josh         Mary Washingto  M    Jr        50.2201
6432 Mike morrissey     s Plymouth State  M    Jr        50.2195
6433 Haid,Zach            Delaware Valle  A    Fr        50.2192
6434 Ambs,Steve           Ursinus         M    Sr        50.2187
6435 Sherlock,Cj          Virginia Wesle  M    Fr        50.2186
 
6436 Clarke,James         Montclair Stat  M    Jr        50.2183
6437 Garges,Sam           Franklin & Mar  A    Fr        50.2175
6438 Sullivan,Bailey      Cortland        A    Fr        50.2175
6440 Luciano,Joseph       Mount Saint Ma  M    Fr        50.2167
 
6441 Bova,Zach            Roger Williams  D    Fr        50.2166
6442 Venerus,Matt         Oswego          D    So        50.2154
6443 Lamourie,Jon         Wheaton         M    Fr        50.2148
6444 Murray,Patrick       Cobleskill      M    So        50.2147
6445 Lederer,Drew         Plymouth State  A    So        50.2145
 
6446 Sutton,Jack          Endicott        M    Fr        50.2144
6447 Ingrassia,Louis      Cazenovia       D    Jr        50.2137
6448 Cassidy,Drew         Cazenovia       D    So        50.2137
6449 Ward,Kevin           Cortland        A    So        50.2135
6450 Donovan,Liam         Denison         A    Jr        50.2129
 
6452 Max,Austin           Emerson         A    Jr        50.2127
6453 Ludgood,Javia        Cobleskill      M    Fr        50.2122
6454 Rice,Chad            Baldwin Wallac  D    So        50.2121
6455 Arocha,Brock         Capital         M    Fr        50.2116
 
6456 Wittler,Ian          Hood            L    Fr        50.2106
6457 Smith,Myles          Bates           M    Fr        50.2104
6458 Fong,Jordan          Hamilton        A    So        50.2101
6459 Kowalski,Sean        Gettysburg      M    So        50.2099
6460 Oravetz,John         Eastern Connec  M    So        50.2092
 
6461 Lesaint,Nick         Rensselaer      M    So        50.2090
6462 Shaw,Jack            Rensselaer      M    Fr        50.2090
6464 Carlson,Zachary      Augustana       D    So        50.2082
6465 Marchand,Ryan        Whittier        D    So        50.2073
 
6466 Christie,Callum      Medaille        M    So        50.2072
6467 Luciano,Luis         Keystone        M    Sr        50.2066
6468 Mccoy,Carter         U. of New Engl  M    Fr        50.2065
6469 Lawlor,Kyle          Salisbury       D    So        50.2062
6470 Coles,Cody           Defiance        A    Fr        50.2058
 
6471 Laurie,Greg          Mt. St. Vincen  D    Sr        50.2057
6472 Bassett,Ben          Kenyon          A    Fr        50.2050
6473 Piatt,Deniz          Kean            D    Jr        50.2044
6474 Wesolowski,Josh      Susquehanna     M    Fr        50.2040
6475 Delaney,Will         Muhlenberg      L    So        50.2038
 
6476 Fortsch,Kyle         Illinois Wesle  D    Jr        50.2031
6478 Shabazz,Husam        Widener         M    Fr        50.2023
6479 Bensen,Peter         Bowdoin         M    So        50.2022
6480 Roberts,Blake        Rhodes          D    So        50.2018
 
6481 Snyder,Sam           Millsaps        M    Fr        50.2015
6482 Covert,Ben           St. John Fishe  M    Fr        50.2013
6483 Freeby,Jack          Roanoke         DM   Fr        50.2011
6484 Nisbet,Robert        Vassar          L    Fr        50.2011
6485 Sanislo,Joe          Mount Union     M    Jr        50.2008
 
6486 Finnegan,Austin      Catholic        A    Fr        50.2001
6487 Maknoon,Andrew       Washington & J  D    Fr        50.1994
6488 Quinn,Connor         Washington Col  A    So        50.1990
6490 Bazail,Josh          Regis           M    So        50.1979
 
6491 Roberts,Nate         Defiance        M    Fr        50.1978
6492 Caldwell,Josh        Bates           M    Fr        50.1954
6493 Shaw,Eric            Elmhurst        M    Fr        50.1951
6494 Wood,William         Keuka           D    So        50.1950
6495 Thomas,Anthony       Utica           D    So        50.1946
 
6496 Russell,Cam          U. of New Engl  D    So        50.1938
6497 Singletary,James     Nichols         D    Fr        50.1935
6498 Vicar,Oliver         Green Mountain  A    Fr        50.1934
6499 Irwin,Bryan          Wesleyan        M    Fr        50.1920
6500 Messmer,Jorden       Washington & J  M    Fr        50.1919
 
6501 Harman,Ryan          DeSales         D    Fr        50.1909
6502 Sanders,Clayton      Hope            M    Jr        50.1906
6503 Raum,George          Franklin & Mar  D    Sr        50.1902
6504 Beretta,Jameson      Aurora          D    So        50.1901
6505 Sutherland,John      Oberlin         A    So        50.1900
 
6506 Mccusker,Shae        Kean            D    Jr        50.1898
6507 Mcandrew,Justin      Montclair Stat  L    Sr        50.1892
6508 Mcdonald,Drew        Otterbein       A    Fr        50.1885
6509 Whitehead,Nick       Illinois Wesle  A    Fr        50.1880
6510 Fort,Tyler           St. John Fishe  A    So        50.1876
 
6512 Gerrity,Jack         Susquehanna     M    Fr        50.1872
6513 Metros,Matthew       Wesleyan        L    So        50.1861
6514 Smith,Tyler          Dallas          D    Fr        50.1852
6515 Rizzuti,Rex          Marymount       M    Fr        50.1835
 
6516 Townsend,Brandon     Albright        M    Jr        50.1833
6517 Macshane,Ben         Trinity         M    Fr        50.1830
6518 Horvath,Steven       Delaware Valle  D    Fr        50.1830
6520 Jackson,Hutton       DeSales         M    Sr        50.1828
 
6521 Gefell,Patrick       Nazareth        M    So        50.1825
6522 Adons,Jack           Bates           A    Jr        50.1825
6523 Miller,Noah          Hanover         D    Jr        50.1818
6524 Miller,Brandon       Concordia-Wisc  M    Fr        50.1809
6525 Litwin,Morgan        Maritime        D    Sr        50.1807
 
6526 Connery,Ryan         Bryn Athyn      A    Fr        50.1806
6527 Coburn,Kyle          Alvernia        D    Fr        50.1803
6528 Belodeau,Jack        Mary Washingto  D    Fr        50.1800
6529 Foster,Mitch         Plymouth State  D    Fr        50.1797
6530 Judd,James           Franciscan      D    Jr        50.1790
 
6531 Weemhoff,Jay         Capital         M    Fr        50.1788
6532 Calabro,Markus       Shenandoah      D    Sr        50.1787
6534 Ferber,Daniel        Lynchburg       M    Fr        50.1786
6535 Antich,Christopher   Washington Col  A    So        50.1782
 
6536 Wetmore,Rob          Johnson State   A    So        50.1777
6537 Williams,Khere       La Roche        M    So        50.1771
6538 Gennell,Evan         Mitchell        M    So        50.1770
6539 Demas,Harrison       Washington Col  M    Sr        50.1764
6540 Magnoli,Jacob        Elmira          M    So        50.1763
 
6541 Brennan,Jacob        Mass. Maritime  G    Jr        50.1761
6542 Battista,Nick        Salve Regina    M    Fr        50.1759
6543 Zaborowski,Cam       St. Joseph's (  M    So        50.1753
6544 Emaman,Jordan        Lebanon Valley  AM   Fr        50.1751
6545 Kelleher     fo,Drew Amherst         F    So        50.1749
 
6546 Engelken,Tommy       Oneonta         M    Jr        50.1744
6547 Dupont,Tom           Wesleyan        A    Jr        50.1743
6548 Vadala    m/fo,Micha Endicott        F    Fr        50.1742
6549 Tordone,Nick         Cabrini         A    Jr        50.1737
6550 Mercadante,Jared     Roanoke         G    So        50.1731
 
6551 Clampitt,Will        Hood            M    So        50.1730
6552 Fulghum,James        Alma            M    So        50.1728
6553 Inno,Nick            Delaware Valle  A    So        50.1727
6554 Gonzalez,Chris       Elmira          D    Fr        50.1725
6555 Geppert     ssdm,Rya Plymouth State  M    Jr        50.1718
 
6556 Moon,China           Christopher Ne  L    Fr        50.1704
6557 Robinson,Kyle        Elizabethtown   M    So        50.1701
6558 Quinn,Andrew         Muhlenberg      D    Fr        50.1701
6559 Carey,Alexander      Thiel           L    So        50.1700
6560 Priest,Evan          Oswego          D    Jr        50.1692
 
6561 Daniels,Johnathan    Concordia-Chic  MD   So        50.1691
6562 Carroll,Kasey        Scranton        D    Fr        50.1689
6563 King,Jack            Middlebury      M    Jr        50.1689
6564 Ghiasi,Mani          Middlebury      M    Sr        50.1689
6565 Lynch,Dean           Maritime        D    Fr        50.1678
 
6566 Robinson,Pat         Hartwick        M    So        50.1676
6567 Boylan,John          Misericordia    M    So        50.1675
6568 Rode,Matt            Capital         A    So        50.1673
6569 Diop,Brandon         Beloit          D    Jr        50.1665
 
6571 Kassaros,Wesley      Benedictine     M    Fr        50.1663
6572 Grant,David          Frostburg Stat  D    Fr        50.1661
6573 Fille,Luis           Daniel Webster  M    Jr        50.1658
6574 Plummer,Marcus       Westminster (P  A    Fr        50.1657
6575 Elia,Joseph          Roger Williams  L    Fr        50.1654
 
6576 Umble,Alex           Otterbein       A    Sr        50.1649
6577 Berry,Fritz          Trinity         MA   Fr        50.1639
6578 Mealick,Zavier       Muskingum       M    Fr        50.1632
6579 Trizano,William      Franklin & Mar  A    Jr        50.1631
6580 Wogan,Sam            Clark           M    Fr        50.1629
 
6581 Hogan,Matt           Williams        D    Jr        50.1620
6582 Sanchez,Juan         Bethany         D    Fr        50.1605
6583 Francisco,Skyler     Montclair Stat  M    Fr        50.1601
6584 Borcich,Declan       Tufts           D    So        50.1600
6585 Malhame,Charlie      Trinity         A    So        50.1596
 
6586 Benson,Kai           Susquehanna     D    Jr        50.1590
6587 Cox,Zach             Piedmont        M    Sr        50.1580
6588 Little,Drew          Bowdoin         D    So        50.1575
6589 Buchek,Jace          Cortland        D    Fr        50.1566
6590 Lemos,Tucker         Williams        M    Sr        50.1563
 
6591 Newstrom,Drew        DePauw          A    Fr        50.1560
6592 Hylan,Jonathan       Cobleskill      A    Fr        50.1559
6594 Bertolini,Jack       Connecticut Co  M    So        50.1555
6595 Hughes,Hunter        Randolph-Macon  D    Fr        50.1553
 
6597 Patton,Zack          Carthage        A    Sr        50.1537
6598 Goodall,Ryan         Gettysburg      G    Jr        50.1535
6599 Moss,Jake            Wheaton         A    Fr        50.1535
6600 Ludy,Jared           King's          D    Fr        50.1534
 
6601 Weakliem,Brian       Bethany         M    Fr        50.1533
6602 Cherney,Corey        Eastern Connec  D    Fr        50.1531
6603 Ford,Sam             Wesley          L    So        50.1525
6604 D'souza,Brian        Johnson & Wale  M    Sr        50.1523
6605 Bugbee,David         St. Lawrence    M    Sr        50.1520
 
6606 Brillhart,Brett      Clarkson        M    Fr        50.1519
6607 Bayley,Fazende       Birmingham-Sou  A    So        50.1516
6608 Knight,Griffin       Elmira          D    Sr        50.1515
6609 Burns,Matt           Stevenson       M    Jr        50.1513
6610 Barattini,Ben        Mass. Maritime  M    Fr        50.1508
 
6611 Happel,Luke          Baldwin Wallac  A    Jr        50.1507
6612 Georgi,Luke          Washington & J  A    So        50.1494
6613 Mclaughlin,Andrew    Tufts           M    So        50.1485
6614 Tyler,Phillip        Bethany         M    So        50.1485
6615 Poindexter,Rodney    Delaware Valle  D    Jr        50.1464
 
6616 Doody,Austin         Daniel Webster  DM   So        50.1461
6617 Hines,Cameron        Ferrum          M    So        50.1459
6618 Ciacelli,Peter       Plattsburgh     M    So        50.1455
6619 Murphy,Tim           Gettysburg      M    Sr        50.1453
6620 Colborn,Will         Albion          M    Fr        50.1452
 
6621 Criollos,Cole        Johnson & Wale  A    So        50.1451
6622 Nick scalise     mid Alfred State    MD   Sr        50.1449
6623 Kasper,Ted           Connecticut Co  A    Fr        50.1438
6624 Mulvey,Connor        Union           D    Fr        50.1436
6625 Bowles,Patrick       Union           D    Fr        50.1436
 
6626 Sadd,Nicholas        Mount Union     D    Fr        50.1423
6627 Giannelli,Jake       Norwich         D    Fr        50.1421
6628 Center,Jacob         Norwich         D    Fr        50.1421
6630 Davis,Jerome         Defiance        M    So        50.1414
 
6631 Sherras,Andrew       U. of New Engl  M    So        50.1413
6632 Carmine,Matt         Coast Guard     A    Fr        50.1409
6633 Catlin,Ryan          Elmira          D    So        50.1398
6634 Mercer,Danny         Westminster (P  A    So        50.1396
6635 Koennecke,Austin     Morrisville St  D    Fr        50.1393
 
6636 Royce,Justin         Lyndon State    A    Fr        50.1392
6637 Ku,Jason             Muhlenberg      A    Jr        50.1385
6638 Helwig,Huston        Coast Guard     D    Fr        50.1383
6639 Rosen,Craig          Babson          M    Fr        50.1377
6640 Sunde,Andrew         Wabash          M    Sr        50.1377
 
6641 Walsh,James          Alvernia        A    Jr        50.1373
6642 Dorsett,John         Gettysburg      D    Fr        50.1370
6643 Mcmenamin,Michael    Gettysburg      D    Fr        50.1370
6644 Spingola,Anthony     Otterbein       M    So        50.1368
 
6646 Marino,Dominic       Western New En  M    So        50.1358
6647 Irvin,Shakeel        Johnson State   D    Fr        50.1358
6648 Wrigley,Casey        Maine Farmingt  A    Jr        50.1357
6649 Neuman,Jeff          St. Mary's      M    Jr        50.1356
6650 Rollo-smith,Alex     Westminster (P  M    So        50.1345
 
6651 Mcenaney,Mike        Mt. St. Vincen  MA   Sr        50.1338
6652 Brown,Christopher    Bowdoin         D    So        50.1329
6653 Murphy,Kevin         Plattsburgh     M    Fr        50.1322
6654 Hanley,Brandon       Southwestern    A    Sr        50.1315
 
6656 Craig,Tanner         York            D    Jr        50.1311
6657 Michaels,Tyler       SUNY Poly       D    Fr        50.1311
6658 Narine,Ruben         Mary Washingto  D    Fr        50.1309
6659 Friend,Max           Williams        M    Jr        50.1308
6660 Utz,Garrett          Christopher Ne  A    Fr        50.1307
 
6661 Loeb,Jonas           Oberlin         G    So        50.1305
6662 Garfinkel,Benjamin   Amherst         A    Fr        50.1294
6663 Shafer,Tom           St. Lawrence    G    So        50.1286
6664 Kelly,Tim            Roger Williams  A    Sr        50.1282
6665 Dion,Tommy           Emmanuel        AM   Jr        50.1282
 
6666 Rasco,Cam            Colorado Colle  M    Fr        50.1279
6667 Rohr,Peter           Sewanee         M    Fr        50.1278
6668 Hoffman,Brian        Carroll         M    Fr        50.1269
6669 Hefta,Joshua         McDaniel        M    So        50.1262
6670 Rollins,Brendan      St. Mary's      M    Jr        50.1243
 
6671 Minanov,Karstan      Oberlin         D    So        50.1240
6672 Rusen,Mike           Montclair Stat  M    Sr        50.1237
6673 Wilson,Kyle          Marymount       D    Fr        50.1234
6674 Tomaszek,Zach        Wentworth       M    Fr        50.1227
6675 Potter,Thomas        Virginia Wesle  M    Fr        50.1227
 
6676 Fullerton,Cal        Bowdoin         M    Fr        50.1226
6677 Rondeau,Jacob        Maine Maritime  DM   So        50.1217
6678 Fries,David          Guilford        M    Fr        50.1208
6679 Knighton,Adam        Southern Virgi  D    Fr        50.1208
6680 Dickson,Patrick      Utica           A    So        50.1208
 
6681 Steigerwald,Jon      Baldwin Wallac  M    Fr        50.1201
6683 Haun,Gene            Cobleskill      M    Fr        50.1198
6685 Landry,George        Rivier          D    So        50.1195
 
6686 Cooke,Nick           Clarkson        A    Fr        50.1191
6687 Woods,Justin         Greensboro      M    Fr        50.1188
6688 Clark,Andy           Elizabethtown   D    Fr        50.1187
6689 Kimball,Christian    Norwich         D    Fr        50.1184
6690 Skinner,Nick         Norwich         D    Fr        50.1184
 
6691 Brown,John           Norwich         M    Fr        50.1180
6692 Vanstrate,Blake      Adrian          D    Jr        50.1178
6693 Phillips,Travis      SUNY Canton     D    Jr        50.1172
6694 Gardner,Dalton       Dubuque         M    Fr        50.1170
6695 Plaster,George       Hope            DM   So        50.1169
 
6696 Poutier,Richard      Ohio Wesleyan   M    Jr        50.1168
6697 Hillman,Xavier       UMass Dartmout  D    Sr        50.1168
6698 Frank,Matt           Alvernia        D    Jr        50.1158
6700 O'brien,Conor        Hampden-Sydney  A    So        50.1148
 
6701 Byrne,Seamus         Hampden-Sydney  A    Fr        50.1148
6702 Lanyi,Erik           Susquehanna     M    Fr        50.1146
6703 Hellings,Mike        Neumann         D    Jr        50.1143
6704 Kurtz,Zachary        Medaille        D    Fr        50.1137
6705 Bohanon,Jonah taylo  Wheelock        M    Fr        50.1130
 
6706 Raimond,Michael      St. Mary's      M    So        50.1130
6707 Etier,Mason          Alvernia        G    So        50.1129
6708 Suh,Andrew           Lasell          A    Sr        50.1124
6709 Kowalczyk,Brian      SUNY Poly       D    Jr        50.1110
6710 Short,Joshua         Wesley          DM   Fr        50.1107
 
6711 Mangold,John         Delaware Valle  D    Fr        50.1098
6712 Sferra,Nico          Delaware Valle  D    Fr        50.1098
6713 Jones,Tre            Delaware Valle  D    Fr        50.1098
6714 Reim,Ian             Concordia-Wisc  D    Fr        50.1084
6715 Toach,Ben            SUNY Poly       M    Sr        50.1081
 
6716 Hill,Riley           Centenary       M    So        50.1079
6717 Harris,Brian         Springfield     D    Jr        50.1077
6718 Abbale,Trevor        Mitchell        D    Jr        50.1077
6719 Hepler,Clayton       Middlebury      D    Fr        50.1072
6720 Rockwell,Matt        Colorado Colle  M    So        50.1070
 
6721 Colmore,Isaiah       York            L    Sr        50.1067
6722 Decarli,Griffin      Wentworth       M    Fr        50.1065
6723 Penninger,Lee        Hampden-Sydney  D    Fr        50.1065
6724 Aviles,Corey         Wesleyan        M    Fr        50.1063
6725 Mckinstray,Trent     Baldwin Wallac  D    Jr        50.1060
 
6726 Baucom,Connor        Kean            M    Fr        50.1059
6727 Phillips,Alex        Bridgewater     D    Jr        50.1051
6728 Joseph,Clifford      Endicott        D    So        50.1046
6729 Killeen,Will         Rensselaer      M    Fr        50.1045
6730 Kirk,Frank           Stevenson       A    Fr        50.1044
 
6731 Renzetti,Paul        Franklin & Mar  D    So        50.1037
6732 Weger,Josh           Western Connec  M    Jr        50.1034
6733 Ruppert,Joseph       Hampden-Sydney  M    So        50.1031
6734 Hergenroeder,Mark    Swarthmore      M    Fr        50.1024
6735 Miniaci,Paul         Bridgewater     M    Sr        50.1017
 
6736 Borkosky,Ethan       Transylvania    M    Fr        50.1014
6737 Patton,Brendan       Green Mountain  M    Fr        50.1012
6739 Butcher,Michael      Lebanon Valley  M    So        50.1009
6740 Malecki,Alex         Scranton        M    Jr        50.1009
 
6741 Ottati,Kevin         Wentworth       M    Fr        50.1007
6742 Bierman,Nick         Christopher Ne  A    Fr        50.1006
6743 Parry,Joe            Oneonta         D    Sr        50.1005
6744 Banzet,Michael       Hope            D    So        50.1002
6745 Rose,Jake            Bridgewater     A    Fr        50.0996
 
6746 Grillo,John          Mount Saint Ma  M    Jr        50.0993
6747 Guglielmi,Alex       Montclair Stat  D    Sr        50.0992
6749 Neff,Brandon         Manhattanville  M    Fr        50.0985
6750 Lind,Jacob           Ohio Wesleyan   D    Jr        50.0980
 
6751 Anderson,Joe         Lyndon State    D    Sr        50.0978
6752 Byrnes,Liam          Gettysburg      M    Fr        50.0969
6753 Vaanholt,Jarryd ten  Elmira          A    Sr        50.0962
6754 Amirault,Nick        Curry           M    Sr        50.0959
6755 Smith,Jeremey        Daniel Webster  L    Fr        50.0957
 
6756 Tassan,Ryan          Trinity         M    So        50.0956
6757 Franklin,Luke        Susquehanna     D    Fr        50.0954
6758 Murphy,Dan           Susquehanna     D    Fr        50.0954
6759 Monacelli,Carlo      Dallas          A    Fr        50.0951
6760 Kemp,Brandon         Potsdam         D    Sr        50.0939
 
6761 Nichols,Garrett      Trine           M    Fr        50.0938
6762 Amason,Ethan         Piedmont        D    Sr        50.0936
6764 Spiese,Frank         Johnson State   D    Jr        50.0926
6765 Gerst,Jason          Bridgewater     M    Sr        50.0925
 
6766 Monks,Nate           Thiel           M    Jr        50.0921
6767 Arnold,Devoe         Bowdoin         M    So        50.0919
6768 Chitkowski,David     Ohio Northern   M    Fr        50.0915
6769 Salceda,Stephan      Alma            A    Sr        50.0914
6770 Davis,Jack           Gettysburg      D    So        50.0914
 
6771 Hess,Matt            Wesley          A    Fr        50.0910
6772 Boardman,Chris       Hiram           D    Sr        50.0907
6773 Diniz,Brandon        Lasell          A    Fr        50.0901
6774 Graves,Chris         Colorado Colle  A    Jr        50.0894
6775 Thurby,Andy          Lebanon Valley  M    Sr        50.0893
 
6776 Sieb,Ryan            Kean            G    Fr        50.0892
6778 Kunowsky,Jack        Dickinson       M    Fr        50.0887
6779 Wilson,Harris        Springfield     M    Fr        50.0884
 
6781 Dietz,Jordan         Hanover         A    Fr        50.0875
6782 Ii,Aaron haley       Wilkes          M    Fr        50.0874
6783 Staudenbaur,Caleb    Bethany         D    Fr        50.0864
6784 Dawkins,Antonio      Bethany         M    So        50.0862
6785 Oballe,Christopher   Oneonta         D    So        50.0861
 
6786 Zito,Jonathan        DeSales         M    Fr        50.0860
6787 Lovelace,Tristan     Hendrix         D    Fr        50.0859
6788 Holbrook,Tom         Muhlenberg      D    Jr        50.0851
6789 Main,Anthony         Huntingdon      D    Fr        50.0844
6790 Cruz,Andrew          Moravian        D    Jr        50.0837
 
6791 Nelson,Alex          Eastern Connec  D    Fr        50.0835
6792 Griffith,Malik       Anna Maria      D    So        50.0833
6793 Hill,Corey           Goucher         D    Jr        50.0830
6794 Robinson,Zeke        Whittier        D    Fr        50.0829
6795 Sammataro,Jacob      Daniel Webster  M    So        50.0829
 
6796 Valachovic,Greg      Cobleskill      M    Jr        50.0829
6797 Rivera,Victor        SUNY Canton     D    Sr        50.0828
6798 Neelon,Christian     Elizabethtown   A    So        50.0826
6799 Dolan,Tim            Scranton        A    Fr        50.0825
 
6801 Poland,Daniel        Berry           G    Fr        50.0824
6803 Olson,Ian            Maritime        A    Fr        50.0812
6804 Furlong,Matthew      Maritime        A    So        50.0812
6805 Clark,Cooper         Bates           D    Fr        50.0810
 
6806 Lewis,Adam           Potsdam         L    Jr        50.0807
6807 Thompson,Josh        Amherst         D    Jr        50.0796
6808 Williams,Derek       Amherst         D    Jr        50.0796
6809 Yaga,Travis          Susquehanna     D    Fr        50.0795
6810 Morse,Riley          Baldwin Wallac  A    Jr        50.0789
 
6811 Alexander,Jake       Christopher Ne  M    Fr        50.0787
6812 Perry,Jordan         Christopher Ne  M    Fr        50.0787
6813 Littlefield,Adam     Husson          A    Fr        50.0779
6814 Clark,John           Western New En  A    So        50.0771
6815 O'hare,Gavin         UMass Boston    M    Fr        50.0770
 
6816 Aust,Michael         Guilford        M    So        50.0769
6817 Green,Tristan        Manhattanville  A    Fr        50.0750
6819 Loesch,Kevin         Misericordia    M    So        50.0749
6820 Mcandrew,Will        Lycoming        M    So        50.0747
 
6821 Hahn,Harrison        Western New En  D    Fr        50.0744
6822 Beaudoin,Andre       Endicott        A    So        50.0737
6823 Kinner,Brady         Roanoke         DM   Fr        50.0731
6824 Delano,Sam           Wooster         D    Fr        50.0731
6825 Lentz,Billy          Bridgewater     A    Sr        50.0730
 
6826 Scott,Pat            Elizabethtown   A    Sr        50.0723
6827 Santos,Alec          Johnson & Wale  M    Fr        50.0721
6828 Zanini,Toby          Dallas          M    Jr        50.0721
6829 Samuelson,Devin      Springfield     D    So        50.0718
6830 Barberides,Stephen   Messiah         D    So        50.0711
 
6831 Hughes,Preston       Hampden-Sydney  D    So        50.0710
6832 Hay,Mikell           Hampden-Sydney  D    Fr        50.0710
6833 Arentz,Thomas        Christopher Ne  D    Fr        50.0699
6834 Scobie,Ian           Colorado Colle  L    Jr        50.0698
6835 Lange,Michael        Endicott        DM   So        50.0697
 
6836 Billings,Conor       Endicott        D    Sr        50.0697
6837 Seem,Brad            Franklin & Mar  D    Jr        50.0691
6838 O'shea,Eamonn        Franklin & Mar  D    Sr        50.0691
6839 Powell,Matthew       Huntingdon      M    Fr        50.0691
6840 Washington,Damaracus Ferrum          D    Fr        50.0690
 
6841 Seiter,Andrew        Tufts           A    So        50.0690
6842 Wright,Tyler         Salisbury       M    Fr        50.0683
6843 Benincasa,Joe        Western New En  M    Jr        50.0679
6845 Krieger,Mason        Norwich         F    So        50.0674
 
6846 Lassiter,Jacob       Greensboro      A    So        50.0672
6847 Roos,Justin          Plymouth State  A    So        50.0670
6848 Scheer,Jack          Hampden-Sydney  A    So        50.0670
6849 Mcintyre,Bryan       Keystone        M    Sr        50.0669
6850 Vandermeyde,Brett    Alvernia        D    Fr        50.0662
 
6851 Dudley,Donny         Alvernia        D    So        50.0662
6852 Carroll,Shane        Oneonta         M    Fr        50.0654
6853 Digianivittorio,Nick U. of New Engl  L    Jr        50.0652
6854 Goodman,Eliot        Albright        L    Fr        50.0647
 
6856 Temko,Jack           Hamilton        M    So        50.0646
6857 Ertl,Billy           Dubuque         D    Sr        50.0634
6858 Huard,Gage           Rivier          M    Fr        50.0634
6859 Mirisola,Charles     Babson          D    So        50.0630
6860 Petzold,John         Washington Col  L    Sr        50.0630
 
6861 Patton,Samuel        Millsaps        M    Fr        50.0630
6862 Davis,Ross           Potsdam         D    So        50.0626
6863 Torbett,Eric         Babson          M    Fr        50.0626
6864 Addison,Alex         Transylvania    G    So        50.0624
6865 Hrycenko,Cr          Muhlenberg      A    So        50.0624
 
6866 Milne,Jake           Rhodes          D    So        50.0620
6867 Meyjes,Sam           Colorado Colle  D    So        50.0619
6868 Patterson,Andrew     Catholic        D    Fr        50.0617
6869 Hewer,John           Stevenson       G    Fr        50.0616
6870 O'neal,Matthew       Middlebury      M    Fr        50.0614
 
6871 Zygouras,Kosta       Regis           D    Jr        50.0613
6872 Johnson,Conor        St. Lawrence    G    Jr        50.0612
6873 Wojcik,Dakota        York            M    Fr        50.0609
6874 Plunkett,Andrew      Clarkson        D    Fr        50.0609
6875 Cala,Jesse           Eastern Connec  M    So        50.0598
 
6876 Moriarty,Kevin       Wesleyan        M    Fr        50.0591
6877 Barrett,Hank         Wesleyan        M    Jr        50.0591
6878 Kovach,Matt          Messiah         M    Fr        50.0588
6879 Browning,Adam        Lebanon Valley  D    So        50.0585
6880 Brandt,Tyler         Kean            D    Fr        50.0584
 
6881 Fraser,Kevin         Ursinus         M    Fr        50.0583
6882 Lebrun,Kyle          Wentworth       M    Jr        50.0581
6883 Babcock,Chase        Marymount       L    Fr        50.0579
6884 Shanaman,Bryce       Otterbein       D    So        50.0577
6885 Mahoney     fo,Ricky Plymouth State  F    So        50.0573
 
6886 Klinke,Rj            DePauw          D    Fr        50.0572
6887 Reale,Todd           UMass Dartmout  L    So        50.0569
6888 Gormican,Emmett      Connecticut Co  M    So        50.0565
6889 Altobello,Michael    Randolph-Macon  D    Fr        50.0565
6890 Stephens,Creighton   Wittenberg      M    Jr        50.0565
 
6891 Miles,Peter          Nazareth        M    Fr        50.0561
6892 Brown,Walker         Washington & L  M    Fr        50.0556
6893 Gearin,Aj            Rivier          M    Fr        50.0555
6894 Leckie,Mike          Gwynedd Mercy   D    Fr        50.0554
6895 Washington,Chris     Williams        G    Jr        50.0550
 
6896 Sunday,Chase         SUNY Canton     A    Fr        50.0550
6897 Winbush,Devon        Guilford        MA   So        50.0549
6898 Finerty,Cole         Springfield     G    Fr        50.0549
6899 Andreski,Evan        Albion          D    Sr        50.0548
6900 Holland,Keaghan      Hanover         D    Fr        50.0546
 
6901 Marini,Marcus        Gordon          D    So        50.0541
6902 D'orsaneo,Anthony    Frostburg Stat  L    Jr        50.0541
6903 Eastes,Ryan          Endicott        M    So        50.0536
6904 Richardson,Doug      Endicott        M    So        50.0536
6905 Grimm,Jamie          Brockport       D    Jr        50.0535
 
6906 Ratermanis,Conor     Capital         D    Fr        50.0531
6907 Ryan,Kilian          Wentworth       D    Fr        50.0530
6908 Force,David          Plattsburgh     M    Fr        50.0529
6909 Mosimann,Paul        Dallas          M    Fr        50.0524
6910 Argenio,Jerry        Johnson & Wale  M    So        50.0513
 
6911 Jacob mcguire        Alfred State    AM   Fr        50.0510
6912 Cleary,Andrew        John Carroll    G    So        50.0507
6913 Quinn,Chris          Wentworth       A    Fr        50.0507
6914 Sylvester,Michael    Lycoming        D    Jr        50.0507
6915 Kiess,Ryan           Scranton        D    So        50.0507
 
6916 Cherney,Colton       Western Connec  A    Fr        50.0503
6917 Baber,Todd           Randolph-Macon  M    Fr        50.0502
6918 Savick,Kyle          McDaniel        A    So        50.0498
6920 Moutsoulas,Steven    Nichols         D    So        50.0490
 
6921 Grace,Dom            Rivier          M    Fr        50.0475
6922 Estrada,Tony         Elmhurst        D    Jr        50.0472
6924 Mummert,Kirk         Messiah         M    So        50.0470
6925 Napolitano,Keith     Arcadia         A    Sr        50.0468
 
6926 Mitchell,Wayne       King's          A    Fr        50.0468
6927 Skolnick,Marc        Muhlenberg      A    Fr        50.0468
6928 Clymer,Bowen         Colorado Colle  M    So        50.0465
6929 Avery,Kane           Johnson State   M    Jr        50.0464
6930 Cinicolo,Mike        Cabrini         A    So        50.0463
 
6931 Ii,Lance antoine     Transylvania    D    Fr        50.0463
6932 Keller,Ryan          Potsdam         M    Jr        50.0461
6933 Fuentes,Carmen       Huntingdon      M    Fr        50.0461
6934 Verratti,Justin      Salisbury       D    Jr        50.0458
6935 Narkoff,Mitchell     DePauw          D    Fr        50.0457
 
6936 Sheridan,Connor      Misericordia    M    Fr        50.0453
6937 Batykefer,Ralph      St. Mary's      M    Jr        50.0452
6938 Mencher,Avery        Bard            D    Jr        50.0444
6940 Spencer,Gerard       Millsaps        M    Fr        50.0441
 
6941 Estevez,Tj           Guilford        L    Jr        50.0439
6942 Carroll,Tim          Ursinus         M    Fr        50.0437
6943 Layton,Cj            Colby           G    So        50.0437
6944 Desimone,Stephen     Franklin & Mar  A    Fr        50.0435
6945 Silverman,Dylan      Haverford       A    So        50.0435
 
6946 Hall,Jared           U. of New Engl  M    Fr        50.0435
6947 Brilliant,Sam        Husson          M    So        50.0431
6948 Gordon,Drew          Middlebury      D    Jr        50.0429
6949 Hall,Colby           Trinity         A    Fr        50.0426
6950 Goodnow,Jon          Connecticut Co  M    So        50.0424
 
6951 Wooten,Ben           Rensselaer      D    Fr        50.0423
6952 Sanchez,Ian          Cornell (IA)    M    Sr        50.0421
6954 Binnie,Colin         Washington & L  L    Fr        50.0417
6955 Stepanek,Bret        MIT             L    Fr        50.0417
 
6956 Acus-souders,Aaron   Hiram           L    Sr        50.0414
6958 Tremblay,Michael     Regis           D    Fr        50.0409
6959 Koikoi     fo,Aj     Franklin & Mar  F    Sr        50.0407
6960 Sacchetti,Tom        Bates           D    Sr        50.0405
 
6961 Cormode,Drew         Stevenson       D    Sr        50.0403
6962 Pennington,Colin     Randolph-Macon  M    Fr        50.0402
6963 Powers,Brian         Tufts           DM   Fr        50.0400
6964 Krieger,Ben          Haverford       D    Sr        50.0399
6965 Marshall,Hal         Dickinson       D    Fr        50.0399
 
6966 Mack,Eric            Delaware Valle  A    So        50.0399
6967 Goncalves,Gab        Amherst         D    Fr        50.0398
6968 Gafford,Alex         Wheaton         M    Jr        50.0391
6969 Garcia,Brad          Ursinus         D    Jr        50.0390
6970 Peugh,Ryan           Lebanon Valley  M    Jr        50.0388
 
6971 Lockwood,John        St. Mary's      A    Jr        50.0388
6973 Cislak,Mike          Benedictine     A    Fr        50.0384
6974 Neil,John            Wesleyan        D    Fr        50.0384
6975 Sullivan,Curran      Wesleyan        D    So        50.0384
 
6976 Blackburn,Tj         Wesleyan        D    Sr        50.0384
6977 Elron,Gideon         Wesleyan        D    Fr        50.0384
6978 Schauer,Aaron        Capital         M    So        50.0378
6979 Tocco,Alec           Plattsburgh     D    Fr        50.0376
6980 Francis,Adam         Lycoming        M    Sr        50.0373
 
6981 Fischman,Jack        Hamilton        D    Fr        50.0372
6982 Ennis,John           Hamilton        D    Fr        50.0372
6983 Perkins,Davis        Mary Washingto  A    Fr        50.0369
6984 Gabriel,Will         Hamilton        A    Fr        50.0365
6985 Schmidt,Christian    Mount Union     M    So        50.0365
 
6986 Pitts,David          Washington Col  DM   Fr        50.0363
6987 Donnelly,Jack        Washington Col  D    Fr        50.0363
6988 Hobbs,Henry          Williams        D    So        50.0360
6989 Williams,Robert      Stevens         D    So        50.0359
 
6991 Lawson,David         Hampden-Sydney  D    Fr        50.0355
6992 Rimbo,Joe            Alma            M    Sr        50.0351
6993 Werner,Chad          Albright        A    Fr        50.0349
6994 Sperry,Hiller        Wheaton         A    Fr        50.0349
6995 Turnbull,Patrick     Endicott        D    So        50.0349
 
6996 O'brien,Thomas       Franklin & Mar  D    Fr        50.0346
6997 Demmers,Alex         Augustana       D    Fr        50.0343
6998 Redman,Frank         Wittenberg      M    Fr        50.0339
6999 Coratolo,Vincent     Scranton        D    So        50.0338
7000 Mayer,Chris          Moravian        M    Jr        50.0337
 
7001 Croatti,Ryan         Plymouth State  A    Fr        50.0335
7002 Young,Matt           Widener         D    Fr        50.0328
7003 Pearce,Cal           Sewanee         D    Fr        50.0326
7004 Thomas,Cam           Kenyon          D    Jr        50.0325
7005 Shepherd,Chris       Wesley          M    Fr        50.0321
 
7006 Watson,Brendan       Swarthmore      D    Fr        50.0321
7007 Lax,Jesse            Swarthmore      D    So        50.0321
7008 Sinton,Dylan         Johnson & Wale  M    So        50.0321
7009 Petrillo,Kyle        Amherst         D    Fr        50.0318
7010 Hohl,Gerin           Adrian          M    So        50.0310
 
7011 Bordeaux,Nick        Adrian          M    Jr        50.0310
7012 Swift,Will           Colorado Colle  D    So        50.0309
7013 Button,Steven        Catholic        D    Fr        50.0308
7014 Mason,Mark           Stockton        D    So        50.0307
7015 Strabley,James       Bowdoin         M    So        50.0306
 
7016 Minicucci,Joe        Norwich         A    So        50.0306
7017 Chard,Quentin        Thomas          M    Fr        50.0306
7018 Koller,Jonathan      John Carroll    D    So        50.0302
7019 Loveland,Michael     John Carroll    D    Jr        50.0302
 
7021 Churchwell,Arthur    Bates           M    Fr        50.0301
7022 Beauchemin,Alec      Dickinson       M    So        50.0296
7023 Macintosh,John       Wesleyan        M    Sr        50.0295
7024 Gessman,Max          Clark           D    Fr        50.0295
7025 Weaver,Blake         Lebanon Valley  D    So        50.0293
 
7026 Wallace,Jack         Lebanon Valley  D    So        50.0293
7027 Mccarthy,John        Wooster         D    Sr        50.0292
7028 Tourlitits,Andrew    Ursinus         M    Fr        50.0292
7029 Sweeney,Donovan      Randolph-Macon  D    So        50.0282
7030 Bresil,Paul          Rosemont        M    Fr        50.0281
 
7031 Laudenbach,Chris     Wheaton         D    Jr        50.0279
7032 Wiltrout,Travis      Gwynedd Mercy   D    So        50.0277
7033 Mckinnon,Christian   Plymouth State  D    So        50.0276
7034 Buren,Will van       Plymouth State  D    So        50.0276
7035 Beery,Jorian         Defiance        M    Fr        50.0276
 
7036 Pruchnicki,Michael   Oberlin         D    Fr        50.0275
7037 Miller,Jake          Oberlin         D    Jr        50.0275
7038 Masaryk,Jp           Trinity         F    So        50.0273
7039 Harris,Charlie       Franklin & Mar  M    Fr        50.0271
7040 Dzenis,Andrew        Franklin & Mar  L    So        50.0271
 
7041 Miller,Andrew        Marymount       D    Jr        50.0268
7042 Condon,Jack          Endicott        M    Fr        50.0268
7043 Horine,Justin        Endicott        M    Fr        50.0268
7044 Dumesnil,Dillon      MIT             D    Jr        50.0268
 
7046 Franklin,Cole        Curry           M    So        50.0261
7048 Butler,Jared         St. Joseph's (  M    Sr        50.0245
7049 Gaskell,Josh         Nichols         D    Jr        50.0245
7050 Mccormick,Andrew     Catholic        M    Fr        50.0242
 
7051 Hensen,Austin        Aurora          M    Jr        50.0232
7052 Tuohy,Tj             Potsdam         L    Fr        50.0231
7053 Power,Kyle           Potsdam         M    So        50.0231
7054 Campbell,Colin       McDaniel        M    Sr        50.0229
7055 Hare,Brennan         McDaniel        L    Fr        50.0229
 
7056 Paras,Jack           McDaniel        L    Fr        50.0229
7057 Reis,Ryan            St. Mary's      M    Sr        50.0226
7058 Torrey,Xavier        Wooster         F    So        50.0226
7059 Cranch,Erik          Bryn Athyn      D    Jr        50.0226
7060 Schneider,Jake       Middlebury      A    Jr        50.0225
 
7061 Lamb,Devan           Southern Virgi  D    So        50.0220
7062 Laturner,Aleks       Southern Virgi  D    Fr        50.0220
7063 Holcomb,James        Arcadia         D    So        50.0219
7064 Thomas,Alvin         Arcadia         D    Fr        50.0219
7065 Buchner,Sean         Oneonta         M    So        50.0218
 
7066 Millis,Mike          Morrisville St  M    Jr        50.0217
7067 Leddy,Thomas         Bowdoin         A    So        50.0216
7070 Washington,Latrell   Benedictine     D    Fr        50.0212
 
7071 Mcclintock,Tony      St. John Fishe  M    Fr        50.0212
7072 Irey,Connor          Huntingdon      D    So        50.0211
7073 Perez,Bobby          Endicott        A    Jr        50.0211
7074 Lachman,Ben          Green Mountain  A    Sr        50.0210
7075 Frese,Noah           Oswego          L    Fr        50.0208
 
7076 Bohrod,Ryan          Muhlenberg      M    Sr        50.0208
7077 Wilhelmy,Brent       Baldwin Wallac  M    Jr        50.0207
7078 Merrit,Whit          Clark           M    So        50.0204
7079 Sylvia,Tim           Hood            D    Fr        50.0203
7080 Grundy,Sean          Wilkes          M    Jr        50.0202
 
7081 Hogg,Andrew          Randolph-Macon  M    Fr        50.0201
7082 Diaz,John            Farmingdale St  M    So        50.0197
7084 Mcpherson,Braden     Southern Virgi  M    Fr        50.0196
7085 Prunty,Shane         Olivet          M    Jr        50.0195
 
7086 Esposito,Matthew     Catholic        A    Fr        50.0194
7087 Vogt,David           Fairleigh Dick  M    Sr        50.0192
7088 Headrick,Brian       Plattsburgh     AM   Jr        50.0190
7089 Johnson,Taylor       Augustana       M    So        50.0186
7090 Alvarado,Teddy       Alfred State    A    So        50.0185
 
7091 Clemmer,Jacob        Bridgewater     M    Fr        50.0185
7092 Poole,Ryan           Bridgewater     M    Fr        50.0185
7093 Hubbard,Zach         Randolph        M    Fr        50.0185
7094 Diggle,Anthony       Maritime        L    Jr        50.0185
7095 Emeche,Tony          Wesley          DM   Fr        50.0184
 
7096 Reilly,Jack          Arcadia         AM   Fr        50.0183
7099 Duross,Brendan       Mount Saint Ma  L    Jr        50.0181
7100 Toll,Julian          Centenary       L    Jr        50.0180
 
7101 Peterson,Tommy       Wooster         AM   Fr        50.0178
7102 White,Jake           York            G    Fr        50.0177
7103 Jensen,Adam          Southern Virgi  A    Fr        50.0175
7104 Quinn,Noah           Haverford       A    So        50.0174
7105 Blaszka,Nick         Western Connec  D    Fr        50.0173
 
7106 Lee,Matt             Swarthmore      G    Fr        50.0172
7107 Leininger,Alex       MSoE            D    Jr        50.0170
7108 Rubenstein,Zach      Sewanee         A    Fr        50.0169
7109 Eugster,Corey        Mount Ida       M    Jr        50.0168
7110 Rigby,Luke           Houghton        A    Jr        50.0168
 
7111 Barilla,Peter        Brockport       A    Jr        50.0168
7112 Beauregard,Keston    U. of New Engl  A    Jr        50.0162
7113 Gastner,Jimmy        Swarthmore      D    Sr        50.0160
7114 Mandros,Nick         Christopher Ne  F    Sr        50.0157
7115 Smith,David          Transylvania    M    Jr        50.0156
 
7116 Marchal,Matt         Elmira          M    Jr        50.0153
7117 Alexander,Blake      Hood            M    So        50.0150
7118 Schwartz,Jack        Manhattanville  L    Fr        50.0149
7119 Risser,Justin        Ursinus         F    Jr        50.0146
7120 Robinson,Chris       Augustana       A    Fr        50.0144
 
7121 Alevras,Cj           Wilkes          M    Fr        50.0135
7122 Hernandez,Irving     Manhattanville  M    Jr        50.0134
7123 Bianco,John          Lasell          A    Fr        50.0129
7124 Jaster,Joe           Carthage        AM   Sr        50.0123
7125 Derasmo,Matthew      Catholic        M    So        50.0121
 
7126 Geier,Ben            Wabash          M    So        50.0120
7127 Mclaughlin,Donovan   Trine           AM   Fr        50.0119
7128 O’donnell,Liam       Widener         M    So        50.0119
7129 Fox,Ben              Williams        A    Jr        50.0114
7130 Smoot,Tannor         Huntingdon      A    Fr        50.0114
 
7131 Schultz,Grant        Middlebury      A    Fr        50.0112
7135 Benavides,Nicolai    Benedictine     D    So        50.0106
 
7137 Holland,Exavior      Cobleskill      M    Fr        50.0100
7138 Sardella,Marcus      Wheelock        M    So        50.0098
7139 Debowski,Michael     Moravian        D    So        50.0093
7140 Parenti,Logan        Lyndon State    A    So        50.0089
 
7141 Baugh,Avery          Alma            M    Jr        50.0088
7142 Jackson,Cj           Eastern Connec  M    Fr        50.0080
7143 Steichen,Dylan       Carroll         A    Fr        50.0067
7144 Clauser,Seth         Delaware Valle  A    So        50.0066
7145 Marderness,Justin    Lebanon Valley  A    Fr        50.0065
 
7146 Persson,Zach         Salem State     M    Fr        50.0065
7147 Coakley,Liam         Carthage        A    Fr        50.0061
7148 Mclean,Jarrett       Mt. St. Vincen  MA   Fr        50.0060
7149 Myers,Leo            Thomas          DM   So        50.0060
 
7151 Chow,Mason           Cornell (IA)    AM   Sr        50.0031
7152 Tironsakkul,Tham     Franklin & Mar  M    Jr        50.0000
7153 Saltzman,Matt        Hamilton        M    So        50.0000
7154 Kheirani,Anton       Hampden-Sydney  D    Fr        50.0000
7155 Nicholson,Eli        Hood            D    Fr        50.0000
 
7156 Slater,Vernon        Johnson State   D    So        50.0000
7157 Sebanski,Justin      Manhattanville  A    Fr        50.0000
7158 Deacon,Brendan       Mount Saint Ma  D    Fr        50.0000
7159 Orsini,Jimmy         Washington Col  M    Sr        50.0000
 
7161 Leone,Pat            Wesleyan        M    Fr        49.9970
7162 Salazar,Jacob        Randolph-Macon  A    Fr        49.9927
7163 Duncan,Joel          Adrian          M    Sr        49.9922
7164 Tenant,Michael       Lycoming        G    Fr        49.9921
7165 Smith,Canyon         Carthage        M    So        49.9907
 
7166 Asman,Kyle           Arcadia         D    Jr        49.9890
7167 Giarrusso,Harry      Middlebury      A    So        49.9888
7168 Brewer,Beau          Wittenberg      M    Fr        49.9887
7169 Puzo,Matthew         Hartwick        D    Fr        49.9864
7170 Hamill,Preston       Baldwin Wallac  M    Fr        49.9855
 
7171 Hunter,Bobby         Elizabethtown   M    Sr        49.9843
7172 Sullivan,Patrick     St. Lawrence    G    Sr        49.9841
7173 Lustyik,Ryan         Roger Williams  D    Fr        49.9833
7174 Twiggs,Colton        Huntingdon      A    So        49.9829
7175 Schiltz,Jack         Carthage        M    So        49.9814
 
7176 Higgins,James        Plattsburgh     A    Sr        49.9810
7177 D'alessandro,Chris   Delaware Valle  A    Fr        49.9801
7178 Wagner,Brendan       Dickinson       DM   Jr        49.9800
7179 Spinnler,William     Bridgewater     M    Fr        49.9778
7180 Glisson,Cameron      Huntingdon      A    Fr        49.9771
 
7181 Kaminski,Rob         Ferrum          D    Fr        49.9770
7182 Sippel,Oliver        Bowdoin         M    So        49.9755
7183 Tormey,Logan         Springfield     M    So        49.9735
7184 Kramer,Brett         Piedmont        D    So        49.9728
7185 Mcinnis,Jack         Trinity         M    Fr        49.9727
 
7186 Mysnyk,Nick          La Roche        M    So        49.9723
7187 Bank,Jake            Connecticut Co  M    Jr        49.9717
7188 Wasp,Declan          Dickinson       L    Fr        49.9704
7189 Jackson,Jakob        Baldwin Wallac  D    So        49.9697
7190 Maples,Curtis        Hood            D    So        49.9696
 
7191 Courteau,Patrick     Benedictine     M    Jr        49.9664
7192 Salceda,Danny        Benedictine     M    Jr        49.9664
7193 Vieira,Jesse         Nichols         M    Sr        49.9650
7194 Vargas,Gabriel       Alma            M    Fr        49.9649
7195 Samuelson,Matt       Connecticut Co  A    So        49.9648
 
7196 Friske,Mark          Geneseo         M    So        49.9642
7197 Schulman,Josh        Mary Washingto  M    Fr        49.9636
7198 Pyo,Samuel           Houghton        D    Fr        49.9630
7199 Long,Justin          Carthage        M    So        49.9627
 
7201 Collazo,Brian        Misericordia    M    Fr        49.9606
7202 Stryker     ls,Griff Capital         L    Fr        49.9603
7203 Ricci,Dominick       Fairleigh Dick  D    Fr        49.9594
7204 Nikolai,Drake        Carroll         M    So        49.9587
 
7206 Barwick,Jake         Shenandoah      M    Fr        49.9581
7207 Smith,Chris          Wesley          A    So        49.9580
7208 Gapski,Matthew       Concordia-Chic  D    Sr        49.9576
7209 Meyer,Mac            Lebanon Valley  D    Jr        49.9561
 
7211 Mackin,Tyler         Washington Col  A    Fr        49.9555
7212 Thurlow,Nick         John Carroll    D    Fr        49.9547
7213 Davis,Ben            Widener         MA   So        49.9524
7214 Letourneau,Noah      Utica           M    Fr        49.9511
7215 Pierce,John          Oberlin         M    So        49.9484
 
7216 Forse,James          Haverford       A    So        49.9478
7218 Helm,Connor          Mass. Maritime  D    Fr        49.9476
7219 Hopkins,Patrick      Christopher Ne  M    Fr        49.9476
7220 Jansen,Dylan         King's          M    Jr        49.9473
 
7221 Townsend,Luke        Virginia Wesle  D    Fr        49.9473
7222 Meyerhoff,Cole       St. Mary's      D    Sr        49.9470
7223 Miller,Grant         Trine           M    Fr        49.9469
7224 Hardy,Sterling       Frostburg Stat  M    Jr        49.9459
7225 Benavidez,Anthony    Mount Saint Ma  M    Fr        49.9458
 
7226 Lanza,Tom            Lyndon State    M    Fr        49.9448
7227 Rodriguez,Christian  Shenandoah      M    Fr        49.9447
7228 Peppelman,Mike       Ursinus         A    Jr        49.9442
7229 Systma,Jacob         Carroll         M    Fr        49.9442
7230 Susca,Matt           U. of New Engl  A    Sr        49.9432
 
7231 Mariano,Joe          UMass Dartmout  L    So        49.9431
7232 Sulzman,Bayen        Emmanuel        M    Sr        49.9429
7233 Torres,James         Piedmont        M    Sr        49.9419
7234 Mahon,Kevin          Oswego          M    So        49.9417
7235 Beauton,Jonah        UMass Boston    A    Fr        49.9411
 
7237 Millner,Daniel       Scranton        A    Fr        49.9400
7238 Troxell,Ryan         Stevenson       D    Fr        49.9395
7239 Reynolds,Jake        SUNY Poly       D    Fr        49.9395
7240 Zempsky,Eli          Clark           M    Fr        49.9389
 
7241 Plotzke,Anthony      Alma            M    Fr        49.9385
7242 Hoene,Liam von       Methodist       G    So        49.9384
7243 Waznis,Kyle          Western Connec  M    Fr        49.9379
7244 Lafond,Matt          UMass Dartmout  G    Jr        49.9356
7245 Koch,Justin          MSoE            L    Fr        49.9352
 
7246 Fitzgerald,Brendan   Beloit          D    Jr        49.9340
7247 Maresco,Connor       Bridgewater     A    Fr        49.9336
7248 Warner,Aaron         Trine           D    Fr        49.9336
7249 Cooney,Mike          Plymouth State  D    So        49.9309
7250 Daniels,Desmond      Potsdam         M    Fr        49.9308
 
7251 Graniello,Chris      Potsdam         M    Fr        49.9308
7252 Dolehantey,David     Alma            M    Jr        49.9297
7253 Alfano,Patrick       Ohio Northern   M    Fr        49.9296
7255 Ikawa,Matt           Salve Regina    M    Jr        49.9276
 
7256 Goebel,Jarid         St. John Fishe  D    So        49.9266
7257 Hilton,Tj            Wesley          D    Sr        49.9262
7258 Scholl,Zach          Wesley          D    So        49.9262
7259 Russo,Nicholas       Western New En  D    Fr        49.9256
7260 Pasquerillo,Mark     Johnson & Wale  G    Fr        49.9253
 
7261 Wilkinson,Briar      Southern Maine  A    Fr        49.9248
7262 Thomas,Kyle          Eastern         M    Fr        49.9240
7264 Dean,Ian             Oberlin         A    Fr        49.9224
7265 Lutzow,Kyle          Concordia-Chic  D    Fr